Új privát üzeneted érkezett!

na, én lefeküdtem pihizni, de abban a percben belémhasított a gondolat, hogy apa mondta, hogy a másik gépre feltette a telcsijéről a képeket...na cd elő, képek másol, hozom ide....enniyt a pihiről :):) szóval megvan a napszemcsis kép!!!!!!!!!! Még valamikor 3 hós volt Vincike :)( de az is lehet, hogy kisebb):
Don Vincenzo:Kép
Kép

éés, találtam még egy képet, anniyra jóóóóóóó, megmutizom, ah nem haragusztok, pici Andris, pici Ági:
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


jajj, laptető :) Úgy imádom a gyerekeimet! dekár, hogy megnőnek! imádom a kis husijukat, és Vinci dettó olyan, mint a nagyok voltak :) lőőőőőjetek le!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ladmon, Adri nagyon ügyes volt, szépen megevett 90 gr cukkinikrumplit (héjával kellett volna? az üvegesben mintha lenne héja, de én meghámoztam, magunknak is meg szoktam...), aztán ivott egy kevéske vizet, majd két és fél óra múlva gyakorlatilag leharapta rólam a pólót :lol: szóval ügyes volt, de azt hiszem, még szoknia kell, hogy ezzel kell jóllakni :)
Juhééé Esztike akkor nagyon ügyesen nyomja a hamit, nemrég még fele ennyit evett belőle! :)
Mai terv: le szeretném fotózni a fogait... egyelőre mission impossible :lol:

Azta Verus, tök egyformák a gyerkőceid :shock: na jó, Ági csajosabb, de le se tagadhatnák, hogy mindhárman tesók :lol:

KépKép

KépKép
stelly
 
 

 
 

Yve de jó, hogy jöttél! Nagyon jó súlyban van Vili! Kérünk képet is róla!!!

Andrea17 remélem ma sikerül levideóznom és akkor megmutatom.... ma megint elkezdte a sikítást is :shock:

Lkverus köhögésre is jó!! A gyerekeid nagyon hasonlítanak egymásra! Helyesek! DonVinci is nagyon helyes a szemüvegben!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntést!

A közös mailcímre küldtem egy kis infót az influenza elleni oltásról. Mindenki döntsön saját belátása szerint.

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


No, akkor Adri tényleg nagylány lett! :D
(Én is hámozom, mert amúgy előfordulhat,hogy keserű...)

Amy: jelentsél magatokról is azért pár mondatban, jó?
Amúgy én Lenkeivel kapcsolatban olyan mértékű ellenállást érzek a gyógyszeriparral szemben, hogy nem tudom a véleményét objektívnak tekinteni... (Jajdecsudálatos mondat, nem? :D )

ladmon
 
 


elif:könnyet csaltál a szemembe...köszönöm. Nagyon édes volt újszülött Efe, és ő is helyes pofa lett nagyon. Grimaszkirály!Nagyon helyes a videókon is.

zsancy:miért nem helyes???szerintem viccből csinálják, én mindig kuncogok rajta, és akkor még jobban csinálja

millye:örülök hogy jobban vagytok! Füge már két napja kap este chamomillát,delázra is kapott amikor volt. Úgy vagoyk vele ha nem feltétlenül szükséges nem adok neki nurofont,kúpot,de ha sírdogál és szenved akkor fogok adni. Addig homeos is jó, meg éjszaka cumi...remélem majd lefog szokni róla. Viszont napközben
sosem kap cumit, csak alváshoz szoktuk.Ja és Füge annyit mond hogy nem... :shock:

andrea: :wink:

ikverus:piszok irigy vagyok, nekem is kedvenc kajám, csak zöldkörettel

ladmon:zabagép Esztike :D

zsu:én is örülök.Jól hangzik a kajarecept. Aludt is szépen ma, enni is eszeget, szóval már csak a foga jöjjön ki.

Kép
budabo
 
 


Ladmon: én a gyógyszeriparban dolgozom és teljesen jogosnak érzem az ellenállását. De egyébként azért írtam, hogy döntsön mindenki ahogy jónak látja, mindenesetre az tény, hogy nem hagytak túl sok időt a kísérleteknek....

Rólunk pár szó: 4 fogasok lettünk, talán kezdenek javulni az éjszakák, egyenlőre még csak nagyon talán.... Ülün, mászunk, ügyesedünk. Nektek csinál már olyat a baba, hogy különböző tárgyakat tart a két kezében? Vend állandóan ezt csinálja és üti össze a kettőt...

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


amy:köszi azinfót! Jól vagytok? Alvás?

Kép
budabo
 
 


Amy, de jó, hogy kezdenek jobban alakulni a dolgok nálatok! Adri is ezt csinálja, üti össze a játékokat, és minél hangosabb, annál tovább :lol:
Ja, valakinek asszem, lenyúltuk a nappali álommanóját, Adri délelőtt három órát aludt, és most is már több, mint két órája nyomja :shock: szerintem kábé kéthónaposan aludt ennyit utoljára :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára stelly 2009.09.28 15:13-kor.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Köszi Bogi, megvagyunk.... Alvás? az vajon mi??? :twisted: :twisted: :twisted: Viccet félretéve, ma éjszaka sikerült 3, azaz három órát egybe aludnom, komolyan örömtáncot jártam reggel... Remélem ez már valaminek a kezdete. Azért bizakodom, mert már nem kellett cici éjszaka a visszaalváshoz, sőt éjfélig apa kelt, és ő is vissza tudta altatni. SZóval remélem lassan visszaáll valami normális rend....
És nagyon bízom benne, hogy a többi 16 fog nem fogja ennyire megkínozni...

Jöttök errefelé mostanában?

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a védőnőt, az elmúlt hónapba semmit se hízott Bebe, viszont nőtt másfél centit, 72,5 cm most! Védőnő szerint no para, lemozogja Bebe, mert most hirtelen rengeteget fejlődött mozgásfejlődésbe! Produkálta is magát rendesen a fiatalúr, állt, mászott, leült! :D
Védőnő mondta, hogy este is elkezdhetek főzit adni Bebének, 6-8 óra között, és a nap zárásaként fürcsi után még szopi!

Efe videók nagyon jók! Ahogy beszél, hihetetlen! :shock: :D

Yve, nagyon örülök, hogy jöttél, jó hallani felőletek!

Verus, nagyon cuki a bealvós Vinci! :D
Nagyon jó a szemcsis kép is, és Ági és Andris is nagyon édesek! :D

Eszter, örülök, hogy Adri ilyen ügyesen ebédelt! :D

Bogi, azt mondja Füge hogy NEM!? :shock: :lol:

Amy, gratulálunk Vendinek a fogacskákhoz! :D
zsu83
 
 


Köszönjük a köszöntéseket :wink:

Később jövök reakciózni.

Kép
zümis
 
 


Amy81 de jó hogy jöttél elveszett bárányka!!! A fiam is szokta a poharat meg a kanalat a két kezében tartani és összeütögeti. :shock: Szereti a hangját...

Budabo aranyos lehet Fügcsi ahogy azt mondja: Nem... na ebben a nem-ben lesz részünk bőven szerintem..... :shock:

Zsu83 mi is holnap megyünk a 7 hónapos méreckedésre... szerintem mi sem híztunk mert amennyit mászkál.... meg amennyire nem eszik..... :roll: na majd meglátom... de nem vagyok elkeseredve mert ma voltam a szoptatási világnapon és ott volt egy anyuka és 13 hónapos a kisfia és 9 kiló....

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


amy:de jó hogy alakulnak a dolgok, gratula a sok foghoz, meg azülős,kúszó Vendihez. Na látod hogy beindultatok!! Apa kicsit segít többet? Pont egy hét múlva megyünk haza, csak nem tudom még hogy hol fogunk aludni, apósnál vagy anyósnál. Esetleg ha ráérsz talizunk?

zsu:én is mindig aggódom a hízás miatt, de ténleg folyamatos mozgásban vannak, szóval ezért sem híznak. Jó hosszú Bebe is.füge most este pocsékul evett...

millye,zsu:hát igen, én nemnek hallom...mást nem igazán. Szerintem se aggódj a súly miatt, mert Andris nagyon jó húsban van. Csillus uncsi 15 hónapos és talán 9 kg.- akikkel a képen van füge-

Holnap áramszünet...hurrá.

Kép
budabo
 
 


stelly! sikerült a fogacskafotó? nekem laza 1 hónapba telt, mire sikerült :):) csak hajrá!!!!
Köszönöm édespofikáim dicséretét! télleg helyes ks banda, és nagyon hasonlítottak picikében...van egy ruci, amiben mindhárom csemetéről készült kép....most azt próbálom előguberálni, és gondoltam egymás mellé pakolom őket, aztán kiadom a családnak kvízjátéknak :):):) huh, de ráérek!

Ma egyedül fektetés volt, érdekes, ilyenkor sikerül mindenkit fél 9re ágyba tenni...pedig volt vizilabda is Andrisnak...hát nem tom, apa hogy képes ennyire feltartani, pedig úgy tűnik, mintha vele könyebb lenne, vagy gyorsabb....és mégse! Ági most nem járhat megin egy ideig vizilasztizni, mert a torokmandulái megin nagyon nagyok, megint orrhangon beszél, és horkol, ezek szerint az orrmandulakivét nem sokat segített....lehet kiveszik őket mostmár :(
Amy! gratulálok a 4 fogacskához! a többit észre se lehet majd venni, úgy jönnek ki! csak ezek az elsők ilyen gázosak...legalábbis nekem a nagyoknál már nem tünt fel....

Vinci is ütögeti össze a játékokat...kedvence a pelenkázó meletti kis rekeszből kibányászni a sok kenceficét, meg orrspriccet, és azokat rakja ide-oda, meg veri össze :)

ma felraktam Vinci új függönyét, amit a nagyoktól nyúltunk le, mert ők már "kinőtték", és amúgy is van redőnyük, úgyhogy egyenlőre nem kell sötétítő, végre elment a kölcsön kiságy, és maradt az örökbe maradós faktumos, kezd alakulni a szobája! egy kép az alvóssarokról, a többi még nemigen van berendezve :):
Kép

influenzaoltás: én nem oltatok be senkit...úgy gondolom, nem kell hoyg tűpárnák legyenek a kölkök...és iszonyat sokféle influenza van, akkor minden ellen be kén oltatni magunkat! meg nem is igen hiszek ezekben a gyorsan kidolgozott cuccokban,,,megin valami, amit jó pénzért el lehet adni! aztán beteg leszek még jobban, és mehetek költeni a sok gyógyszerre megincsak...Jól ki van ez találva!de ez az én véleményem!

Hajrá jólavós Adri baba!!!!!

Bogi! zöldköret nekem is jobban esne, mint a krokett, de azt nem lehet kérni hozzá a kiszállítóstól... :( nekem kéne itthon csinálni ilyet, dehát...

Jó éjt minden babának, mamának! Ébredésmentes szép álmokat!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Millye, én se aggódom már a súly miatt, mert úgy vagyok vele, ha nem enne rendesen, akkor nem is tudna ennyit mozogni, nem lenne energiája rá! :roll:

Bogi, ne aggódj, majd visszajön Füge étvágya!
Meddig lesz áramszünet!? :evil:
zsu83
 
 


Verus, nagyon szép Vince kuckója! :D
zsu83
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom ki írta, hogy négy fog jön egyszerre. Hát nálunk is a felső négy metszőfog így jön ki. Kb. egy hét különbség van közöttük, így ennek köszönhetően mindig vannak nyűgös-nem alvós éjszakáink. Most éppen túl vagyunk kettő ilyenen, de még mindig nem tört át a hatodik (bal felső egyes) foga :roll: .
De azért történtek velünk jó dolgok is, a hétvégén elkezdett szabályosan mászni, és hirtelen megnyílt előtte a világ. Vasárnap, és ma is átcsavargott a nagyszobából az előszobába. Persze emiatt rohamléptekben le kellett takarítanom az alsó polcokról a veszélyes holmikat :) . Aranyosan négykézlábazik, kicsit tényleg olyan mint egy kis robot, csak éppen hangosan liheg közben (mert annyira koncentrál, hogy elérje a kinézett dolgot) :lol: .
Az üléssel is nagyot fejlődtünk, igaz még csak legalább egy kézzel támaszkodva tud, de szépen ücsörög.
A fentieknek köszönhetően nagyon keveset alszik nappal is (hiszen alaposan be kell gyakorolni az új dolgokat), viszont pompásan elszórakozik egyedül, amíg felfedezi a lakás zegzugát.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


küldök valamit a közösbe...hát anniyt nevettem rajta! nézzétek meg!!!!Most kaptam :) Ide nem tudom feltenni sajna.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lehet mégiscsak sikerül feltenni ide is:
http://docs.google.com/gview?a=v&pid=gm ... gmYg&pli=1

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Crocus, a fogakat leszámítva ezt én is írhattam volna... :lol: :lol: :lol: Mászás, ülés és alig alvás, viszont órákig elvagyunk kábelekkel, hordozóba bemászással és hasonló izgalmakkal... :wink:

Holnap jövök, elmesélem a mai talit (remélem a többiek is jönnek, akik itt voltak), szuper volt, csak elfáradtam nagyon... Képeket is hozok!

Jó éjt mindenkinek.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Crocus, nekünk is 4 fogunk jön egyszerre! :?
Gratulálunk Atinak a mászáshoz és az üléshez! :D

Nagyon kíváncsian várom a tali beszámolót! :lol:
zsu83
 
 


ikverus:helyes vince sarok. ugye hogy azzal finibb? :wink:

zsu:remélem, idáig olyan kis jó evő volt, most meg minden kaja után széket mosok. Elvileg 8-16az áramszünet, oszlopot festenek :twisted:

Kép
budabo
 
 


HELP: barátnőmnek szeretnék segíteni, aki most lombikos orvost keres Bp-n, tudtok vkit ajánlani?

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Nagyon ügyi Efe! Pedig csak pár nap különbség van Mesi és közte. Mesi még nem kúszik, de erősen próbálkozik.

Rakok fel egy nyelvöltögetős képet, most két napja ezt csinálja:))) Kép Nyelvöltögetős

Kép
Kép
andabella
 
 



Kép
Kép
andabella
 
 


De arik ezek a képek!!!!!!!!
Hozok én is, csak jutnék levegőhöz...
Kreiszi, úgy örülök, hogy gond nélkül telnek a sulis napok! Anyukád nem fáradt el, hogy bírja?

Dumáló babák akár már lehetségesek, Efe olyan cuki volt, azok a mászó mozdulatok! Olyan más volt a születéskori arca. Szerintem akkor jobban hasonlított rád Edina, mostmár annnnnyira férfias!

Amy, gyere gyakrabban ilyen jó hírekkel!

Crocus, Kérünk fotót a fogsorról!!!!!Meg akár vidit a kúszásmászáslepakolászásról!

Yve, szia, fotót!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Éljen az újra falatozó Esztike, pedig már azt hittük, Lénának lesz egy kis esélye...hát elúszott.....Persze, ha Léna ennyit mozog, lehet, hogy annyit hízik ő is, mint Bebe.

Tali, olyan jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Julcsi szinte futkos a lakásban ide oda, ahogy kiszolgálja a vendégeket, mintha az ágvilágon semmi baja nem lenne, haláli!
Zsufi-Marci kicsit érzékenyke volt, és szegény pont kifogta, mert Léna is és Marcibogyesz is a sikítós korszakukat élik, és nem kímélték kicsi barátjuk fülecskéjét...Bocsánat Zsuzsi! :lol: De olyan ügyes, 1 szempillantás alat felállt az ágy mellett, és olyan stabilan tartotta magát, hogy öröm volt nézni!
Hát igen, az új kendővel voltunk, hhhhmmmmmmmmmmmmm! Az ám a cucc!!!!!!!!!Nagyon jól tud benne szundizni, jobban, mint a MT-ban, és olyan édes, próbálok fotózni. Na fél 9 volt, hogy hazaértünk, mert persze lekéstük a buszt...
Voltunk játszóterezni is, Julcsi szippantotta a friss levegőt, mi meg örvendeztünk! Olyan édesek voltak a skacok együtt! Holnap jövök képekkel, csináltam néhány egész jót.

Bogi, nem félsz, hogy rámegyek Fügi ruháira a teszveszen?

aludjak már!!!!!!!!!
Oké!!!!!!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Mesinek mekkora szép szemei vannak!!!!!!!!!!! Ámulat! Édes, ahogy szerel!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


gerendai zsu:örülök a talitoknak!képet!!!!!! a ruhákat nem adom el...babakocsi,mellszívó..stb ilyeneket. A rucik maradnak :oops:

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Éjszaka nyugisan telt, nem volt ébredés!

Bogi, remélem nem fog eltartani 16ig az áramszünet! :evil:
Éjszaka hogy telt?

Andabella, Mesi nagyon édes!
Nagyon jó az énekelve szerelős videó! :lol:

Gerendai Zsu, örülök, hogy jó volt a tali! :D Képet, képet..... :D
zsu83
 
 


jó reggelt!
Szuper tuti 100x ébredős éjszakánk volt :twisted: de, kinnvan a felső jobb fogacska :) legalábis éles, és kocog a kanálon, és fáj Vincinek, ha hozzányúlok:(
most játszottam le az "efe kúszik" oktatófilmeket picifiamnak, hátha rájön, hogy úszással nemigen fog haladni a földön... repülni, meg szárnyak nélkül nehéz lesz :) szóóval rájöhetne már..... mindenesetre nagy érdeklődéssel végignézte, aztán kifejtette jó hangos véleményét mindenféle adadada, meg ugliugli-val :) Mesivel is jól elbeszélgetett :):) ilyenkor kéne felvennem, olyan édes, csakhát nincs hang a fényképezőn...a régin volt, de azt elopták, mikor betörtek a mocskok!

taliról kéééééééépet!!!!

Budabo! a szomszédunk ilyen extra dokinál volt a klinikákon, megkérdem kinél, és megírom!

nah, megyek, csinálok kávét :) meg főzni kell, nem lehet minden nap rendelni :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


jó reggelt!

andabellea:nagyon jó a videó!

zsuzsi:nagyon érdekelne a kendőd!és jó lenne már kép Lénáról,olyan régen láttuk!

julcsi:örülök,hogy ennyire jól vagy!várjuk a talis képeket!úgy látszik,hogy kisfiam is nagyfiú lett,biztosan a mozgásfejlődés teszi,de az elmúlt napok alatt bebizonyosodott,hogy már a harmadik alvásra nincs szüksége,mert az az idő kell a gyakorláshoz,ezért már csak délelőtti másfél óra és délutáni 1-2óra alvás van,vagyis ez volt tegnap,előtte levő napokban ennyi sem.

bogi:ha Füge meggyógyul teljesen akkor visszaáll az étvágya!
tök jók az összeállítások!
zsu:Bebe nagyon sokat mozoghat,hogy nem hízott semmit sem,gondolom nem unatkoztok mellette!

crocus:mennyi fogacsak,és gratulálunk a mászáshoz!

lkverus:mennyi szépséges gyerkőcöd van!

zsancy:aludtatok éjjel?

millye:Andris is mennyit változott,nekem a szemcsis a kedvencem!

elif:Efe igazi kis egyéniség,mennyit változott ő is!

zetibebi:merre jársz?jól vannak a gyerkőcök?

ladmon:milyen apa nélkül?tudtál aludni?

kávézik valaki velem,mert ma már apa elment dolgozni....nagyon furcsa lesz nélküle,majdnem két hetet itthon volt velünk,már most hiányzik :cry:

Kép
nilabali
 
 


lkverus:sajnálom a car éjjelt!de legalább kint van az a fog már!rád fér akkor egy vödör kávé!

Kép
nilabali
 
 


Bogi, én is rákérdezek, tesóék fórumán van egy nagyon aranyos csajszi, akinek mindkét gyereke lombikos. Ők a Kaáli Intézetben voltak, azt tudom.

Még jövök, csak szétszedi a lakást. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Jó reggelt!!

Hát nálunk hosszú idő után elég pocsék éjszakánk volt :( hanna nagyon sokszor felébredt,de nem teljesen csak felsírdogált,nem tudom mitől lehet :cry: Persz a fogára ráfoghatom... :wink: :)

ikverus:sajnálom a rossz éjszakátokat,de a fogacskához gratula,már én is várom,hogy kocogjon az a kanál... :lol:

Zsu:Örülök a jó éjszakának :lol: :lol:

Andabella:Mesi nagyon cukor falat!! :)

gerendai zsu:De jó lehetett a tali!!KÉPEKET!!! :)

Millye:Jajj nagyon cukor lehet Andriska,várom a videót!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


nilabali:én jövök!!!!!
Igaz apát nem pótólhatom,de,hogy ne érezdd magad egyedül kávézás közben!!! :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Én is jövök...

Andabella: Mesi videó tündibündi! Az a vicces, hogy Eszti is mindig felkapja a fejét, ha babahangokat hall. Most is visszadumált Mesinek... :D

Nila: gondolom ennél romantikusabb választ vártál a kérdésedre:
Büdös jót aludtam, bent terpeszkedtem a franciaágy közepén. Közben rájöttem, hogy apa mindig letúr... Na de ezután, hogy már tudom!! :twisted:
Persze amúgy car volt egész este nélküle... és még ma is...

Lénát tényleg ezer éve nem láttuk!
Örülök, hogy a tali jól sikerült!

Én azért kivagyok!
Eszterem mindenhol feltérdel, és elborul. Állandóan rodeózik, és egy kézzel tartja magát. Tudom, hogy ezer ilyen lesz, de nagyon durván borul mindig. És úgy is, hogy a lábamba kapaszkodva térdel, aztán puff! Esélyem sincs elkapni... Brrrr....

ladmon
 
 


Zsancy? Hogy aludtál éjjel?
Eszembe jutottál ám, mert 4-kor ébredtünk és alig akart visszaaludni. Fél óráig cicin lógott, szeme nyitva meg minden... Szerintem, ha ott hagytam volna, akkor tuti nekivág játszani...

Julcsi vagy valaki dobjon már tali képet! Úgy szeretem nézegetni őket!
(És a diós tészta ebédem mellett marhára rá is érek. :D )

ladmon
 
 


ladmon:nem is vártam másféle választ Tőled... :D hajaj,és most még csak térdről borul Esztike,megteszi majd álló helyzetből is!
jó melóigényes a mi ebéded :lol: én nem tudom,hogy mit főzzek!

andrea:társaságban mindig jobb kávézni!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

A kávéra én is rácsapok, de izibe :)

Múlt héten kezdtem nagyobbikat oviba szoktatni, hát, asszem nekem sokkal szarabb érzés volt, ugyanis 3 nap után már ottmaradt, igaz még csak 8-12-ig van műszakban, de jövő héttől már ottalvós (legalábbis ez a terv).

Kisebbik: van 2 egész egy fél és egy negyed foga, azok is össze vissza :D Felül jobb egy, szóköz, bal kettő :D Kicsit röhejesen néz ki, de a mienk :D
Éjszaka továbbra sem alszunk,de már majdnem volt egy 4 órás egybealvás, ha Berni nem keltett volna, hogy ő bizony szomjas :?

Továbbra sem eszik meg egy fél ökröt egyszerre, de már leglább néha hajlandó kinyitni a száját, ha látja a kanalat. 40-60 ml egy kaja utána már bukik is a cicire.
Gyúrunk a 7 kg-ra, már csak 90 g hiányzik :)


Csemeték gyönyörűek, és milyen rohamtempóban találnak ki napról napra új dolgokat!

Bogi: írok privit!

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
hel29
 
 


Apa nem töltötte fel a képeket :evil: Persze az rossz, ahogy én feltöltöm, márpedig most ez lesz. (A legjobbakat Lénapopóról csináltam, de az nem nyilvános... :wink: Csak egyszerűen beleszerettem a gyönyörű kislány popójába, nálunk ilyen nincs itthon. :D Anyukája pedig megengedte, hogy lekapjam.)

Nagyon jó, hogy itt voltatok Csajok! Léna egyszerűen imádnivaló, nagyon sokat változott, nyílt, boldog, bebarangolta az egész lakást, mindent felfedezett és bírt öt órát alvás nélkül... :shock: :D
Marcikát kicsit megijesztettük, amiért elnézést, de tényleg, nagoyn ügyesen mozog, iszonyú szépen áll és végül Ő is megadta magát, és aludt Marcibarátja ágyában egy nagyot... :) Jövő héten ki jön? :wink:

Még jövök és reakciózom...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Gyermekem most koppant egy akkorát.....úgy sajnálom,de annyira önfejű,fogom az egyik kezét ő kapaszkodik a másikkal,de rángatja ki a kezét az enyémből,mert neki ne segítsek,kirántja és már koppan is a buksi!esélyem nem volt elkapni! :cry:

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Verus, sajnálom a rossz éjszakát, fogacskához gratulálunk! :D

Nila, hát Bebe mellett nem lehet unatkozni, az biztos! :D
Sajnálom, hogy Apa már dolgozik! Már meggyógyult teljesen?

Andrea, sajnálom a rossz éjszakát! :( De tudok a fogak, biztos! :D

Ladmon, holnap már otthon Apa! :D

Helga, sajnálom az éjszakákat! :(
zsu83
 
 


Nila, sajnálom a koppanást! :( Bebe is nagyon önfejű és persze sírás lesz a vége a dolognak! :?
zsu83
 
 


zsu:dehogy gyógyult meg teljesen,de pár órára bement már.a főnökének most született meg a második gyermeke és kérte,hogy menjen kicsit legalább,mert ő hamar haza akar menni segíteni a feleségének!

Kép
nilabali
 
 


HELP!!!

Kreiszi gyors pulykás kajcsiját le tudja nekem valaki írni??? Nem találom sehol és ma az lett volna a menü. :(

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Teljesen kész vagyok. A múltkori nátha eltűnt 3-4 nap alatt, azt hittem vége, de sajnos elkapta Eriktől a torokgyuszit, kb amikor Füge is beteg lett, szombaton elszaladtam vele az ügyeletre, tiszta a tüdeje, torka nincs begyulladva, viszont köhög..... :cry: :cry: kaptunk Stodalt, homeos köhögéscsillapítót, meg is lepődtem,h használ, mert már nem kicsit csalódtam bennük, h a viburcol és chamomilla nem igazán volt hatásos....de HURRÁ, ritkábban köhög már! Erre este kezdtem én, na nem a köhögést, hanem piszok szarul érzem magam,a mellkasomban van iszonyat nyomás és bedugul az orrom is egyfolytában.szóval........... :twisted: :twisted: fos vagyok.....

Erik már meggyógyult ment is iskolába tegnap.

Képzeljétek a 7végén nálunk megint volt egy rendezvény, "káposztafest", baromi jó volt, nagyobb volt mint a búcsúnk ( Elif voltatok?), dobok is fel majd 1-2 stílusos képet, iszonyat sok árus, soksoksok házi készítésű dolgokkal ( vettem pl. házi lekvárt hmmm,nyami).

Kreiszi: gondoltam Rád és nagyon nagyon klassz,h ilyen jól mennek a dolgok!! Ügyi Alex és a mama is!!!

Én sem oltatok be senkit, hasonlóan vélekedek róla,mint Lkverus. A védőnénik is tiltakoznak ellene rendesen, sok felől hallottam,h nem tudják még a hatásait. Mindenesetre vége lehetne már!!!

Éjszakák hasonlóan műkszenek,mint eddig,tehát szarul összefoglalva. A 4. fog van növő félben éppen, + mellette 2 is ki akar törni, látszik nagyon. Biztos emiatt vannak a nyűgös, ébredős éjszakák. Egyszer csak vége lesz! Punktum.

Ruhapakolás nálam is érzékenyen telt el, 1-2 darabot mindig megmenekítek elrakom örökre.... :roll: , nálunk is van ami több ill mindegyiken rajta volt! :lol: :lol: azt meg pláne!
Ilyen az egyik bili is, tök jó állapotban van,még Danimé volt....anno.hú de rég volt!
Kép Kép Kép Kép Kép húúúú ez meg egy ősrégi kép, még Erik csak 10-11 hónapos volt....

Kép
kaandi
 
 


julcsi:a pulykamell szeleteket fűszerezed,ahogy akarod,só,bors,vagy fűszerkeverék,millye pácolni szokta,lerakod a tál aljába és tejszínt öntesz rá,majd sajtot reszelsz és mehet a sütőbe.

Kép
nilabali
 
 


az első a cékla evős,még a múltkori, telcsivel készült, ezért kicsit homi....a második meg Ladmon : only for you!!! :lol: :lol: :lol: ,a mai menü Botinak: KÖRÖMPÖRI :lol: :lol: :lol: :lol: na jól van csak viccelek.....ha nem harizol! :roll: :wink:

Kép
kaandi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?