Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bea! Hát akkor megkezdődött a visszaszámlálás! :wink: Nagyon drukkolok, végre indulhat a babaeső! :lol: :lol:

Fú ez az 52 petike nem semmi!

Igen nagyon sok a munka ráadásul az egyik főnök elég hajcsár elfelejti, hogy be is kéne tanítani, hogy menjen a munka. Ma nem volt bent, úgyhogy sokkal jobb volt. A többiek kedvesek.

Pitypang mi most a macát szedjük, 3x1 naponta. A fertől nekünk sokat javult az eredmény, de mellette sok mindenre odafigyeltünk (mobilt nem hordja már az övén, boxer gatyó, egészségesebb étkezés - mondjuk ez utóbbi nem nagyon megy neki). Most áttértünk a macára mert az olcsóbb. Mellette cetebét, 3x1 e-vitamint (reggel este 400 gramm, délben 200) szed.

Zsó, az inszemet halasztjuk próbaidő utánra (most nem tudok hiányozni sajna), ha esetleg valami gyógyszeres módszert ajánl, azt elkezdjük. Férjem jövő héten megy az eredményekért, majd megírom.

Szép hétvégét mindenkinek!
vayacon
 
 


Vayacon,
drukk az eredményekhez,kíváncsi vagyok!Remélem,hamar megszokod az új helyet és próbaidő után jöhet,aminek jönnie kell!Mennyi a próbaidő,3 hónap?

Bumi,
remélem,jobban vagy már!
Az inszem még nem biztos,a csütörtöki vizsgálat dönti majd el.De jó lenne!
Vendég
 


Zsó,
szorítok, hogy csütörtökön megnyugtató szavakat halljatok.

Vayacon,
sajnálom, hogy egy hajcsárral akadtál össze. Próbáld azért lélekben függetleníteni magad tőle. A próbaidő meg nem csak munka szempontbjából próba-idő, hátha:)

Tapi, Bumi, Bea, drukkolok Nektek is!

Nekem ez a clostis ciklus 9. napja. Kedden kell mennem UH-r, hogy lássuk, mi történik. Mivel nekem ált. korán van peteérésem, azt gondolom, hogy lassan már majd alakulhat valami. Viszont picit émelygek (szerintem a clostistól), rettentő rosszul alszom, egyfolytában hülyeségeket álmodom, néha belenyilal a hasam, és bár alapból fázós vagyok, mostanában gyakran melegem van. De mindezzel együtt is szerencsésnek érzem magam, hogy csak ennyi mellékhatást érzek, mert ezek közül egy sem éri el az igazán kellemetlen szintet:)
ilyenisvagyok
 
 

 
 

Hűha,ennyi mindent okoz a closti?Lehet,hamarosan én is kezdhetem,már ha inszem lesz.Köszi,Ilyenis,hogy drukkolsz,de csütörtökön csak mintát adunk,konzultációra külön időpontot kapunk,tehát később derül ki,mahet-e az inszem.Azért jó volna úgy,hogy ha mehet,indulhassunk a következő ciklusban.(okt.16-ra várható)

Bea,
mi újság?

Többiek?
Vendég
 


Sziasztok!
Kösz jól vagyok hál isten most semmi gondom. :) ( a sok víz tényleg csodákra képes,pedig féltem a rosszulléttől ). Most már csak a hétfőt kell kivárnom,de olyan rettenetes nehezen megy az idő. :(

Nekem amúgy a clostitól semmi bajom nem volt,semmi mellékhatás!Ne féljetek és hajrá mindenkinek!!! :)
horváth beáta
 
 


Bea,
örülök,hogy jól vagy és nagyon drukkolok neked!
Nekem megírta a papírt az onkológusom,hát nagyon elővigyázatosan fogalmazott,valami olyasmit írt,hogy a terhesség nem kontraindikált,de a hormonkezelés kockázatos lehet(magyarul az sem kontraindikált,csak azért beleírta a kockázatot).Remélem,ez megfelel a szőrös szívű professzor úrnak :roll:
Vendég
 


Zsó!
És akkor most mikor mondják meg konkrténak hogy mi lesz?Remélem hamarosan belekezdhettek az inszembe! :)

Csajok az normális ilyenkor,hogy ugy fájnak a melleim? :oops: Vagy már arra gondoltam, hogy ez a mensi előjele. :( ( ilyen szokott lenni )
Sose szoktam én mérni hőt most 2 napja mérem 37,2 . Mikor szokott kb. leesni a hő ha nem sikrül?De remélem ez nem következik be! :)
horváth beáta
 
 


Bea,
jelenleg teljesen bizonytalan vagyok,elfogadja -e a prof.ezt az onkológusi véleményt beleegyezésnek.Ha így olvasom,akkor azt jelenti,beleegyezik,csak van némi kockázat,ha úgy olvasom,akkor nem javasolja.De ezt így,hogy nem javasolja,nem írja.Nesze semmi,fogd meg jól.Próbálok nem idegeskedni rajta.

A melled nem baj,hogy fáj.A magas progezteronszinttől van,semmit nem jelent se pro,se kontra.A hő a mensi előtti nap szokott leesni,de szerintem nem érdemes mérned,mert biztos szedsz valami progeszteront (Utrogestan vagy Duphaston),és az magasan fogja tartani a hődet.Inkább bizakodjál,reménykedj,képzeld el,hogy milyen jó helyük van a kis embrikéknek,aztán hétfőn minden kiderül.
Nagyon drukkolok neked! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek megy a drukk!
Sajna nem sok időm van most sem, mert a pályázatainkkal sz@raxunk. Csak jöttem beköszönni!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Zsó, hálisten csak két hónap a próbaidő. Már alig várom hogy leteljen és belekezdhessünk.

Ilyenis ez a clostis ciklus hogy működik? Nézik, mikor van a peteérés?

Bea örülök, hogy most jobban viseled. Állítólag tényleg nem szabad ilyenkor a tüneteket nézni. Hidd el hogy ott vannak a babók, beszélj hozzájuk stb. Ez segíthet.

Zsó drukkolok, hogy mehessen az inszem.

Bumi látom téged sem kímélnek a munkahelyen. Remélem tudsz azért lazítani.

Api pénteken megy az eredményekért. Majd írok mi volt. Lehet hogy csak később tudom megírni mert hétvégén anyóséknál leszünk.
vayacon
 
 


Vaya,
igen, a Clostis ciklus úgy működik, hogy szeded a gyógyszert, ahogy a doki mondja (én pl. a ciklus 3. napjától kezdődően 5 napon át naponta kétszer), aztán a várható ovuláció előtti napokban megnézi hüvelyi UH-gal, hogy hány tüsző érik (tehát csekkolja, hogy nem lesz-e túl sok), és ez alapján megmondja, hogy melyik nap az esélyes.

Én tegnap voltam, ez volt a 11. nap (szerintem későbbre akart hívni, csak szabadságon lesz), azt látta, hogy 4-5 tüsző is van, ezek közül valószínű 2 db meg is fog érni (ezek most 13x19mm és 13x16 mm-esek, ha ez valakinek mond valami). A tüszők tehát normális méretűek, de a nyálkahártya még vékony, ami szerinte szintén normális, merthogy ez még csak a 11. nap. Azt mondta, szombaton és hétfőn nézzek mélyen a férjem a szemébe:)

Bea, kitartás hétfőig,
Bumi, Neked meg jó pályázatolást!

Zsó, szerintem az onkológus csak magát akarta levédeni, hogy később őt ne perelhesd, és amit írt, az nem gáz, szerintem a professzornak pont elég lesz. Hogy Te felvállalod-e ezt a kockázatot, az a Te döntésed. De azért gondold meg, nehogy később szemrehányást tegyél magadnak... Én is el szoktam rajta gondolkodni, hogy ha most dönthetnék, hogy (vér szerinti) gyerek nélkül élek-e vagy árvákat hagyok hátra, melyiket tenném... Mert lombik esetén nekem is mind a kettő benne lenne a pakliban. Borzalmas a dilemma, és senki nem dönti el helyettünk... (Mondjuk ne is tegye:)
ilyenisvagyok
 
 


Sziasztok Csajok!

Én is csak gyors bekukk a nagy kupac meló alól... :roll:

Bea,
szoríííítok a hétfőhöz! ++++++

Vayacon,
remélem később rendeződnek a melóhelyen a viszonyok és jobb lesz kicsit. Elszáll az a két hónap, pikk-pakk! :wink:

Zsó,
szerintem is csak magát védi így a doki. A döntés a Ti kezetekben lesz...de nem egyszerű, az biztos.

Ilyenis,
Nálad a lombik miért is rizikós? Ne haragudj, valószínűleg írtad már, csak valamiért nem ugrik be. :oops:

Bumi,
együttérzek a sokatdolgozókkal :? Cisztácska remélem múlófélben...

T
tapedli
 
 


Igen,Lányok,tudom,hogy miért írta ezt,és ez az abszolút korrekt vélemény ezügyben.Remélem,megfelel majd a profnak.
A döntés már megszületett,vállalom,8 éve vagyok rendben és a boldogságban eltöltött évek alatt nem lesz semmi bajom!Az a jó,hogy ezt telefonon részletesen kitárgyaltuk az onkológusommal.

Pitypang,
mi van veled?Eltűntél...
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltunk konzultáción, a 25 M összsperma számból csak 4,6 M a használható! :( :( A doki szerint ez csak lombikra vagy legjobb esetben is inszemre alkalmas. A páromnak kell október 20-án kontroll vizsgálatra menni, nekem meg 13-án lesz HSG vizsgálat.

A rossz hírek ellenére sem vagyok elkeseredve, bizakodva nézek a jövő és a kisbabánk felé! :)

Ilyenis!
Szerintem ezek szép tüszőméretek, bár nem tudom mikor szokott peteérésed lenni. A peték 1-2 mm-t nőnek naponta.

Mmzsó!
Akkor megvan a jó hír az onkológustól! :)
Remélem a baba is ott lesz hamarosan a pocakodban! :)

Megpróbálok kicsi utána olvasni az inszemnek és a hsgnek, de mindenkitől szívesen veszem a tapasztalatokat, tanácsokat!

Szép estét! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang,
nekem májusban volt HSG-m.Kicsit kellemetlen,de nem vészes.Mindenki máshogy viseli.Semmiképp ne félj tőle.

A Kopa mondott nektek valamit,hogy szedjen valamit a párod?Nekünk semmit nem ajánlottak.Olyan fura,csomó mindenkinél olvastam,hogy kipróbált ezt-azt,de általában nem szokott segíteni.az egyik barátnőméknek felírtak valami szereket,amiket body-buildinges boltokban lehet kapni,ez után 4 gyerekük lett spontán.Nem tudom,hogy van ez,lehet,hogy nem is volt ott olyan nagy baj :roll: nem értem.

Mi holnap megyünk kontrollvizsgálatra,hogy eldönthessék,inszem vagy lombik legyen.
Vendég
 


Hát, nekünk se ajánlott semmit. Azt mondta, hogy az életmód váltáson kívül sokat nem tehetünk az ügy érdekében. Azért a párom szedi a MacaVibe-t, E vitamint és cinket. Aztán meglátjuk.

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Zsó,

örülök, hogy a mellett a megoldás mellett döntöttél, ami számodra a legmegnyugtatóbb. Tegnap este már nagyon sajnáltam, hogy egyáltalán bele mertem szólni, de örülök, hogy magadra hallgatsz. Ne haragudj, ha tapintatlan voltam, tényleg nem a Te döntésedet akartam megkérdőjelezni. Egyszerűen ezek a gondolatok voltak bennem akkor, és úgy éreztem őszintének, ha leírom. (Aztán persze lelkiismertfurdalásom lett, hogy mire volt ez jó. Ezért is örülök, hogy a saját lelkiismeretedre hallgatsz:)

Tapi,

nekem egyrészt jóindulatú csomók voltak a mellemben, amiket kivettek, de azóta újranőttek, másrészt nem is tudom, mit szoktak mondani a nőgyógyászok a mellemre, talán valami olyasmit, hogy "mirigyes szerkezetű", és emiatt még a fogamzásgátlóval kapcsolatban is azt mondták, hogy nem kéne...

Pitypang,

nekem is volt HSG-m. Előrebocsátom, hogy egy hisztis liba vagyok, aki rosszul tűri a fájdalmat és egy fejfájásba is belehal. Az orvosom pedig azt mondta, hogy ez a vizsgálat ráadásul fájdalmas is lesz. Képzelheted, milyen állapotban voltam előtte: szólni is nehezen tudtam a félelemtől. Namármost: gyakorlatilag két tűszúrásszerűséget éreztem az egészből, meg egy minimális hasfeszülést:) A vele kapcsolatos cécó, a műtőbe bevonulás stb. nagyobb kellemetlenség és nagyobb stressz volt, mint maga a beavatkozás. Tudom, hogy nem érdemes mondani, de: ne félj tőle:) Nekem pl. a keddi hüvelyi UH jobban fájt, mint a HSG, más meg azt meg sem érzi.

Én meg szarul érzem magam, mert megszegtük a doki által rendelt 3napos böjtöt. Most persze úgy érzem, ha nem sikerül, az én hibám lesz:)
ilyenisvagyok
 
 


Pitypang!
Sajna a kevés eredményért,de inszemhez, lombikhoz bőven elég! :)
Nekem is volt HSG-m, én is nagyon féltem tőle mert engem is nagyon beiesztettek előtte, hogy alig lehet túlélni.De egyáltalán ne félj tőle 10 perc az egész és csak az fájdalmas picit,mikor keresztül fújják azzal a "löttyel".10-20 másodperc amig kellemetlen.De a cél érdekében mindent! :)

Ilyenis!
Szépek a tüszőcskéid! :) Bár ilyenkor a 11. nap már nem kéne " vékonynak" lenni a méhnyálkahártyádnak se.Bár attól függ mennyi volt amire azt mondta hogy vékony. :oops: Nekem 8mm szokott lenni 11.nap, és a 14. nap 10-12 mm. 10mm az már jó.
DRUKK!!!:)

Zsó!
Nagyon várlak már mit mondtak inszem vagy lombik!Remélem szerencséd lesz és az első,mert azért az jóval kiméletesebb!Végre ti is elkezdhetitek! :)
horváth beáta
 
 


Sziasztok,
gyors helyzetjelentés aztán rohanok!

Megvolt a vizsgálat,már rém rutinosak vagyunk :lol:
1 hét múlva lesz eredményhirdetés!Úgyhogy Bea,előbb én izgulok érted! :wink:

Ilyenis,egyáltalán nem tettél rosszat,hogy elmondtad a vélményed!Cserébe viszont én is elmondom az enyémet,ha szabad :wink:
A mirigyes mell önmagában semmit nem jelent.A fogamzásgátló és a lombikkezelés közt 2 lényeges különbség van,az egyik,hogy a fog.gátlóban ösztrogén van,a lombiknál meg olyan dolgokat adnak,amelyek a szervezetet késztetik nagyobb hormontermelésre.
A másik,hogy a fog.gátló egy folyamatos terhelés a szervezetnek,a lombiknál meg pár napig kapsz gyógyszert és utána pár nap alatt kiürül a szervezetből!
Vendég
 


Zsó,

annyira tetszett amit írtál...hogy "a boldogságban eltöltött évek alatt nem lesz semmi bajom". Így kell ezt csinálni! Így kell hozzáállni! Csak így tovább előre! :wink: Én már teljesen abban bíztam, hogy ma megtudod melyik lesz. De akkor várunk tovább :)

Pitypang,
sajnálom, hogy minőségi probléma van, de szerintem az mindenképp nagyon bíztató, hogy ilyen szép nagy a hadsereg. :? Remélem a vitaminoktól szépen összekapják magukat! Nekünk a természetes anyagokkal jók a tapasztalataink...de ezt már leírtam korábban :)

Ilyenis,
nekem mindig is azt mondta minden nőgyógyász, hogy elég mirigyes a mellem. Egyszer sem mondták, hogy emiatt ne lehetne lombikozni :shock: Mondjuk fogigátlót nem sok évig szedtem.
Egyébként a lombikos hormonok szerintem nem 1-2 nap alatt ürülnek ki, hiszen épp emiatt lehet csak 3 havonta csinálni.
Ne érezd magad rosszul azért, mert nem sikerült megtartani a böjtöt. Talán épp ez a boldog pillanat hozza majd meg a sikert :wink:

...nekem 4 nap mulva nem kellene megjönnie és majd kipukkadnak a melleim. Mindig így szokott, gondolom a progeszteron miatt. Kíváncsi leszek, terhességnél más lesz-e majd vagy most...vagy nemtom :D Pár nap és kiderül :?
tapedli
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.

Csináltak már valamelyikőtök férjének MAR tesztet?
(ez egy immun teszt)
Vagy esetleg valami infó, kezelési lehetőség, mitől lehet stb.Bármilyen infó érdekel ezzel kapcsolatba.
Vendég
 


Szia Loviné!

Rákerestem a google-ban és ezt találtam:
http://www.magyart.hu/abs/tandor.doc

---úgy látom, ez a kiskatonák túlélési esélyeit vizsgálja.

Remélem segítettem :?

T
tapedli
 
 


Sziasztok,

Üdv Loviné, sajnos én erről nem hallottam. Hátha a többiek tudnak segíteni.

Tapi, drukk a spontán hónaphoz. Hátha. Ti mikor is kezditek az inszemet?

Zsó izgulok értetek, kiváncsi vagyok mit mondanak majd.

Beus, nálatok mikor lesz eredményhirdetés? Hogy érzed magad? Minden rendben?

Zsó az a body builderes szer az l-carnitin lehet, az én férjem is szedi. Ez azoknak jó, akiknél a mennyiséggel van baj. Szerintem érdemes kipróbálni a vitaminokat, bár ezek főleg kis eltérésnél segítenek. Mondjuk nekünk 5 millió után lett 23 de az is benne van a pakliban hogy az első helyen félremérték.

Pitypang drukkolok a hsg-hez és a párod kontrolljához. Remélem jó eredményeket kaptok.

Az én férjem ma megy a bmc-be az eredményekért. Izgi. Délután majd megpróbálom megírni mit mondtak. Ha akkor nem valószínű csak vasárnap este tudok jönni.
vayacon
 
 


Loviné,
üdv.itt!Sajnos én sem tudok erről a tesztről,de elolvastam Tapedli linkjét,érdekes volt.

Vayacon,
drukk és várunk nagyon az eredményekkel!Azt az 5 milliót az OGYEI-ben mérték,ugye?Nahát,a mi esetünk után én már semmit nem hiszek el,amit ott vizsgálnak :twisted:

Bea,
már csak pár nap!

Tapi,
köszi a biztatást!Hajrá neked is!

Bumi,
jobban vagy már lelkileg?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget.Ezt találtam én is.
Azért érdekelne, mert ti azért benne vagytok már egy két dologba, hátha hallotatok róla.
A dolog úgy áll, h nálunk végzik ezt a vizsgálatot és akivel beszéltem mindenkinek pozitiv lett.(érdekes nem?)
Ezt 2005-be csinálták neki azóta csak énrám összpontosítottak.
Megelégeltem és utána néztem dolgoknak, csak ezt nem tudom kihámozni.
Most elvittem andrológiára és kiderült, h herevisszere van.Szerintetek ez a probléma fenn állhatott már 2005-be is, csak nem nézték meg rendesen?És ez okozhatta, h a katonáknak gyengébb volt az immunitása?
Vendég
 


Szia Loviné, üdv köztünk. Szerintem tök jó, hogy kiderült a herevisszér, a műtét után mindenkinek javulni szoktak az eredményei, és talán a MAR-teszt is közelebb visz Titeket a babához.

Vaya, a body builderes szernek mi a pontos neve, és hány mg l-carnitin van egy adagban? (Gondolkodom rajta, hogy a proxeed-et a jövő hónaptól esetleg másra cserélném, vagy megpróbálnam ugyanazt a hatóanyag-kombinációt többféle szerből összerakni, mert talán még az is olcsóbb lenne... Egyébként nekem meg azt mondták ill. azt is olvastam, hogy a carnitin a motilitásra hat, nem a mennyiségre). Szorítok a ma esti bmc-hez, halljatok jó híreket!!!

Bea, Te egyébként most dolgozol vagy otthon pihenve várod a hétfőt? Akkor vérvételhez vagy teszthez kell szorítanunk?
ilyenisvagyok
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors helyzetjelentés a sok meló közepette.

Sajnos nagyon rossz híreket kaptunk, férjem eredménye megint drasztikusan romlott, 6,8 illetve 3 milliós a spermaszám. Mindenképp a lombikot javasolták. Hát mi egy darabig biztos nem kezdünk mert se pénzünk se időnk rá. :cry:

Ismét befizetünk a fer-re mert attól sokat javult korábban az eredmény. Ja a dokinő valami alaki hibát is emlegetett. :evil:

Ilyenis lehet a patikában olyan szert kapni aminek az a neve hogy l-carnitin. Majd megnézem neked hogy a miénk milyen egységű. Lehet hogy én tudom rosszul hogy a mennyiségre jó. Mindenesetre nekünk ezek az egyszerűbb vitaminok a jelek szerint nem használtak.

szép hétvégét!
vayacon
 
 


Loviné!

Ha jol emlékszem Syl párjának volt MAR teszt. Én ne tudok róla semmit! :(
A here visszér okozhat gyenge sperma minőséget, mivel a visszér melegen tartja a spermát! :(

Férjemnek is volt műtéte kb.2 éve. Clostit és szurit kapott utánna.Sok ismerősömnél utánna spontán jött a baba,nálunk sajnos velem is gond van,ezért kell a lombik.
:(
Mond meg a párodnak nem kell megijedni nem olyan vészes a műtét mint amilyennek gondolnánk. Kb. 2 -3 napig kellemetlen utánna de hamar renbe jön. :)

Mikor fogják műteni? Az én páromat Kolozsi műtötte ha jol tudom ti is hozzá jártok!
Vendég
 


Vayacon,
sajnálom! :cry:
És az alaki hiba milyen mértékű?Nálunk ezzel van a legnagyobb gond.
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm, jól vagyok bár semmi különösebbet nem érzek vagyis kicsit afelé hajlok, hogy megint nem sikerült, mert fájdogál, görcsölget a hasam. :( De azért még persze reménykedek!!!
Hétfőn megyünk tesztre+UH.Vérvétel ott csak akkor van ha pozitív a teszt.Már nagyon izgulunk mind a ketten apival.

Vayacon!
Sajnálom, hogy rosszabodott az eredmény! :( Hát az alaki hiba az "nagyobb" bibi,mint a mennyiség nem?Azzal úgy tudom nem igen tudnak javítani?!
Hát a pénz nálunk is gond már szerintem mi se vágunk bele következő lombikba,ha ez nem sikerül. :(
Én még táppénzen vagyok,de már csak novemberig húzhatom utána ha vége a táppénznek elküldenek majd a gyárból.Hogy hogyan lesz utána nem is tudom .... nem is akarok belegondolni....
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Vayacon!
Sajnálom a rosszabbodott eredményt! De hidd el a lombik sem vészes, és miattad is lehet jobb lenne azzal próbálkozni.


Loviné!
Üdv itt. Nálunk sem volt ilyen vizsgálat, így erről nem tudok semmit. herevisszér tágulat viszont volt, méghozzá nagyfokú. Nyílt műtét kellett emiatt, de még így sem volt gázos. Azonban sajnos nálunk semmi javulást nem hozott a műtét, sőt, semmilyen "csodaszer" sem. Igaz, hogy most nem mentünk vissza kontrollra, pedig most a férjem majd egy fél évig szedett férfivitaminokat, így épp most javulhatott is.

Annyi biztos, hogy nekünk az 1. lombikunknál januárban katasztrofális volt az eredmény. 10M/ml és ebből csak 2% volt gyors. Rá 3 hétre az andrológián 88M/mles eredményt produkált a drágám, amiből 15% gyors volt. És erre a nagyon nagy mértékű ingadozásra semmi magyarázat nincs.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vayacon,

sajnálom :( Tudom anyagilag most nem igazán jó az időpont, de azért nagyon kíváncsi lennék mit szólna ehhez az eredményhez a természetgyógyász... Azért mégiccsak mondania kéne valamit a drága gyógyszerek után. Mondjuk én olyan vagyok, hogy emiatt is visszamennék :oops:

Ez a nagymértékű ingadozás egyébként engem mindig arra a következtetésre visz, hogy szerintem a többgyerekes családapáké is így változhat csak sosem vizsgáltatják.... Nyilván más, ha ezt visszér okozza és műteni kell. De akinél nem találnak okot, ott nekem ez az egész bűzlik. Biztosan közrejátszik egy csomó dolog...fáradtság, kicsit hosszabb fürdőzés a jó meleg zuhany alatt, egy nappal több karantén a kelleténél stb. Nem tudom mennyire éredemes a számoknak jelentőséget tulajdonítani. Persze kell meg minden, de minél jobban kötődünk egy problémához, annál jobban ránk tapad. Remélem értitek mit zagyválok itt :? Mi most úgy állunk ehhez, hogy legutóbb nagyon jó volt az eredmény és hisszük, hogy most is jó. Lehet, hogy nem, de mi abban hiszünk, hogy minden oké :) Minden peteérés előtt úgy gondoljuk, most is sikerülhet.
November közepén inszem, ha a véreredmények jók és addig nem akarunk semmi rosszon keseregni. Vayacon, nagyon bírnám, ha épp most jönne Nektek össze a babó. :) Lehet, hogy 3 hét múlva már egész mást produkál a párod. Közben egy jól sikerült peteérés, +annyak a "nyugalma", hogy most úgyse jön össze és nincs pénz lombikra :wink: Én továbbra is drukkolok ennek a lehetőségnek!

Loviné,
most nézem a vonalzódon, hogy nem semmi teljesítmény van mögötted! Közel 20 kg fogyás?? Te nagyon kemény csajszi lehetsz :D

Beus,
ne is foglalkozz a tünetekkel. Hétfőre megy a drukk! :D

Bumi,
sikerült kicsit túllépni a lelki mélyponton? Talán nem is baj, hogy most sokat kell dolgoznod. Nekem legalábbis sokszor segít a munkaterápia...
tapedli
 
 


Csajok!
Van 1 kis prombémám.Api azt mondja már 2 napja, hogy olyan meleg a fejem.Mondom neki mit beszélsz jól vagyok.Aztán délután mondta nézzem meg azért nem vagyok-e lázas.Hát sajna 37,3 mutatott a hőmérő.De mondom neki ez nem láz nincs is semmi bajom.Szerintetek ez gond lehet vagy mitől lehet ez??? :(
horváth beáta
 
 


Bea,

délután 5 körül mindenkinek mindig magasabb a hőmérséklete. Ha napközben többször megméred a hődet úgy, hogy tök egészséges vagy, akkor is. Gondolom ilyenkor felgyorsul az anyagcserénk és amiatt...de ez csak tipp. Viszont én is így érzem pár napja délutánonként és meg is mértem. Nekem is volt 37,2 is. De egy óra múlva lement 36,8-ra. Úgy tudom, a magas progeszteronszint csinálhat ilyet. Te most kapsz progit jócskán, szóval valószínű az okozza. Ha nem, akkor "valaki" :wink: Ha nem fáj a torkod és nem megy magasabbra, ez inkább reménykeltő. :D
T
tapedli
 
 


Bea,
szeintem is a magas progeszteron szint okozza!
Vendég
 


Vayacon,
sajnálom, h rossz lett api eredménye.

Tapedli,
köszi a dicséretet.IR-em van és diétával 9 hónap alatt lement ez a pár kiló.Csak az a gond h mindezt a 3. lombik után, az én utánajárásommal vizsgálták.(mert a 3. sikerült csak elment és ekkor lett elegem)

Bea,
én nekem amikor sikerült ez tünt fel, h olyan meleg vagyok.Drukkolok :wink:

Bumi,
nekünk most 10mill/ml van 30%gyors 70% lassú.
3 hónapja szedi a maccát, a C vitamint és az E vitamint.
A visszér mértéke 3mm-ek.Ez milyennek számít?

Annamari,
én is erre gondoltam, amit írtál, h a visszér okozhat gyenge minőséget.
Syl is ugyan ott volt meddőségin ahol én.Mi Szécsi dokihoz járunk.
Vendég
 


Kösz csajok a bíztatást de ma reggel nyomtam 1 tesztet és persze hogy negatív.Ugyhogy egyáltalán nem reménykedem már. :( Én már elkönyveltem, hogy ez se sikerült.Amúgy ma délig is végig hőemelkedésem volt,de az biztos csak a napi 2*3 utro csinálja.Erről ennyit.Elég szar kedvem van ma.
horváth beáta
 
 


Bea,
sajnálom a nega tesztet :( De azért még ne add fel! láttunk már olyat, hogy később lett csak +. Ha a beágyazdás kicsit később van, akkor HCG is csak később van... Ne keseregj még.

Loviné,
nem jártál véletlenül arwen tornára? Onnan jó kis diétás recepteket lehet begyűjteni IR-re. Meg maga az a fajta mozgás is nagyon jó hozzá. Gondolom szeded a Met-et is.

...mi most értünk haza Dobogókőről, kirándultunk. Ki vagyok mint a kacsa. Nagyon elszoktunk az efféle mozgástól, de jövő héten is megyünk ha nem esik. Nagyon klassz volt.
tapedli
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást, elsőre rossz kedvem lett már túl vagyok rajta. Lelkiekben készülök a lombikra. Úgy gondolom kb 3 hónap múlva tudunk majd menni. Ha addig véletlenül összejönne a baba az csodás lenne de már nem nagyon bízok benne annyi lehetőség lett volna erre.

Bea a görcsölgetés és a hőemelkedés jó jelek, és lehet a tesztelés korai volt. De nem nagyon akarlak hiú reményekbe ringatni csak szerintem azért kicsit bízz még. Ha mégsem sikerült érdemes lenne szerintem egy ir-t csináltatnod ha még nem volt, elég sok mindenkinek van vele problémája. De erre még ne is gondolj én még reménykedem hogy sikerült neked.

Zsó, az alaki problémára visszatérve azt mondta a dokinő hogy elég sok a villás farkú sejtje a páromnak gondolom ez a mozgást akadályozza. Nem tudom ez mitől lehet hallottatok már róla valamit?

Még egy érdekes dolog: a hétvégén voltunk kézilabdameccsen ahol a kapust eltalálták a legérzékenyebb helyen. Erre a párom benyögte hogy vele is előfordult párszor ilyen amikor kapus volt. Eszembe jutott hogy olvastam valahol hogy egy ilyen ütés is okozhat meddőséget. Mit gondoltok?

Tapi mi már nem szeretnénk visszamenni a természetgyógyászhoz. A férjem eredménye után nekem ez csalódás nem nagyon hiszek már benne és pénzt sem akarok többet ott hagyni.
vayacon
 
 


Nem hiszem hogy 1 nappal tapolcai teszt előtt annyival koraibb lenne. :( sajna.Nem áltatom magam, mert akkor annál nagyobb a csalódás.Csak ez annyira igazságtalan ..... :( :evil: Kiváncsi leszek a többiek közül kinek sikerül.Csak el ne sírjam magam ott mert nem szeretném. :( Meg annyira sajnálom apit megint...Nem is nekem fáj annyira hanem, hogy nem tudom őt boldoggá tenni 1 kisbabával.Ugy simizte a hasikám minden nap meg beszélt hozzájuk.... :( Á sz..r az egész!
horváth beáta
 
 


Bea,

Sajnálom, tudom mit élsz át. :cry:

Tapedli,
Nem járok Arwenre, én inkább futok(ill. apival)Diétázni már az előtt diétáztam mielőtt, a metet elkezdtem volna csak addig nem fogytam.
Ezek a dolgok beváltak, mert 3 hónap után a rendszertelen mensim rendszeressé vált.

Vayacon,
ez a fajta ütés okozhat immun meddőséget, amire én is szerettem volna megoldást találni tőletek.Csak nálunk az van, h a párom nem sportolt soha, h esetleg megüthette volna magának.
Vendég
 


Bea borzasztóan sajnálom. :cry: Megértem a fájdalmad és remélem hamarosan erőt tudtok gyűjteni és folytatni tudjátok. Hidd el meglesz az eredmény csak nektek hosszabb tart az utatok. Sok erőt kívánok nektek.
vayacon
 
 


Bea,
én is nagyon sajnálom.Vigasztalódjatok és gyűjtsetek erőt a következőhöz!

Vayacon,
nekünk nem részletezte az andrológus,hogy milyen alaki hiba van,csak azt mondta,alig van jó alakú.Azt mondta,nem tudja,mitől lehet.A második vizsgálatunk,amit a klinikán csináltak,biztosan jobb lett,mert ugyebár felmerült az inszemináció lehetősége.De részleteket nem mondtak arról az eredményről,majd esetleg rákérdezek csütörtökön.
Vendég
 


Sziasztok!

Bea!
Sajnálom. Tudom mit érzel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi,
nagyon jó olvasni, hogy ennyire bizakodóan állsz hozzá a dolgokhoz, és hogy erőt meríthetek belőled:) Igazából azt gondolom, Te látsz reálisan, és mi, többiek vagyunk túl pesszimisták. És teljesen egyetértek azzal, amit a férfieredmények ingadozásáról írtál. És figyi, gyanús vagy nekem:)

Vayacon,
nagyon sajnálom a számmal kapcsolatos rossz híreket. Nem értem ezt az egészet, de nekem kezd bűzleni a dolog: nem lehet, hogy a carnitin hat a mennyiségre ilyen rosszul? Nálunk is, mióta szedjük (nagy adagban, fél éve), a motilitás ugyan javult, de a szám az előtte lévő 16-40milliós értékről 6 majd 2 millióra csökkent. Nekem bűzlik ez a dolog!!!

Bea,
rettenetesen sajnálom a csalódásodat. Bár még én is reménykedem, hogy Tapolcán legalább valami részben biztatót tudnak mondani, azért elmondom, hogy én a hozzáállásod alapján biztos vagyok benne, hogy baba nélkül is boldoggá tudod tenni a párodat! És szerintem már jó ideje ezt teszed:) Ebben tarts ki, és a többi, meglátod, meg fog oldódni!
ilyenisvagyok
 
 


Ilyenis érdekes amit írsz lehet jobb leállni ezzel a carnitinnal. Amúgy nálunk a motilitás sem lett jobb negyven százalék volt (ennél csak jobb volt korábban). Mindenesetre én megveszem a fert emellett csak e meg c vitamint adok neki inkább.

Bea mi volt, voltatok a klinikán? Írj majd azért miket mondtak.

Tapi november mindjárt itt van, nemsoká kezdhettek. Szuper!

Én szívesen előre pörgetném most az időt pár hónappal, azt hiszem már elfogadtam hogy nekünk lombik kell. Icipicit persze még bízok hogy hátha addig véletlen összejön, de hát persze egyre fogy a remény.

Csajok annyira jó lenne ha valaki elindítaná a babaesőt, nagyon várom már.
vayacon
 
 


Énisénisénis, én is ezt várom már! Valaki, plíz, írja már azt, hogy sikerült. Lassan már el sem hiszem, hogy lehetséges egyáltalán babát foganni:)

Tapi, Bea, merre vagytok? Ugye nem búsultok?
ilyenisvagyok
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam tegnap jönni nem volt jó a netünk. :(
Amúgy nincs új hír voltunk teszten persze negatív lett.De már biztos voltam bent nem ért meglepetés.Török doki szokásos: sajnálja nem tudja miért nem sikerült... pedig még mindig szép minden... mnyh: 17 mm ... Szokásos.Majd menjünk fagyira a 2. mensi után.Ennyi volt tegnap.%ünk közül 1-nek sikerült és a szhelyi csajszi nem volt ott gondolom szegény kórházba került.
Hát nálunk ez van sajna. :( :(
horváth beáta
 
 


Sziasztok csajok!

Nekem megjött a változatosság kedvéért :? Nem búsulok, nincs értelme. Amúgy is jön az inszem :wink:

Egyébként annyira megjött, hogy ma reggel arra ébredtem, hogy a betétem totál átázott és nemcsak a pizsamám, lepedő lett olyan, de még az ágy is :shock: Mint a patak, egész nap. Remélem jól kitisztulok és felkészülök ott belül :)

...ne keseregjetek bárhogy is van. Az csak visszatart. A párjaitok szemében ott van és mindig is ott lesz, hogy van miért élni. Még akkor is van értelme az egésznek, ha valamiért mi vagyunk "AZOK". Azok, akiknek többet kell küzdeni, akiknek később sikerül. Mert SIKERÜL!!! :D

Sajna engem még munka vár ma itthon. Szép estét!
tapedli
 
 


Sziasztok!
csak gyors helyzetjelentés:
vagy a Kaáliban néztek el valamit nagyon, vagy hatnak a cseppek, meg a talpmasszázs: jobb oldali ováriumban 19 mmes cystikus és 24 mmes szolid terime. Azaz a cysta zsugorodott kevesebb, mint a fele a múltkorinak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: