Új privát üzeneted érkezett!

Netti,
édes, persze, elötte megkostolom. Még péppel se ízlik neki...
ezeket ismeri, amiket leírtál. a sütőtök almával semmi gond, az almával van a baj..
hajráhajrá, Borónak kell egy öcsike :)

ezt a válást majd egyszer elmesélem... :wink:

Niki,
köszi :)
édes lehetett Riki. Álmos is ilyen, ha meglátja az apját, pápá nyügösség :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panndi,
köszi :)
Csajokról fotó?

és igen, Netti, fotóóóóóóóóóóó??? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kép G

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Esztó!

Ahogy haladok a dologgal, lesz ez majd még durvább is! :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Eszto, oke,kivancsi vagyok :roll:
es ha azt csinalod h egyre tobb almat es egyre kevesebb tokot teszel bele a hamiba? hatha ugy nem veszi eszre :lol:
tudod mi a repaval altunk hadilabon.. aztan most imadja :shock:
mar akartam kerdezni,Almos mennyi ido alatt tol be egy adagot? (1adag = 1uveg bebikaja nalunk mert ugye abba fagyasztottam)

kepek..ilyenkor annyira semmi kedvem szenvedni veluk :lol: majd apat megbizom ezzel ha vegzett :D

Panndi, te is igertel kepeket!!!!!!!! 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, mentem mára, mert még a gyerekfektetés után fülészhez is megyünk... Ma szeretnék picit többet aludni nullánál... :roll: Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


fuleszhez ilyenkor ? :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
majd írok mailt... :wink:
Ok, megpróbálom így, hátha.
Hát ez változó, olyan 20perc volt a legtöbb, ha jól emlékszem, most hogy már szinte minden nap eszik kanállal, belejött és gyorsabban megy, már magától tátja a száját :) az elején bénáztunk.

Trixi,
sejtem... :cry:

nah megyek szociális életet élni...panaszkodás van :)

jó éjt mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na sziasztok!
Annyit, de annyit termeltek egy nap alatt 4 oldal!!! Halló!!! :roll: :?:

Ma Apánk szabin volt. Sikeresen bevásároltunk a Manónak egy halálfejes rugós hintát! :? Csak itthon derült ki, mert a zacsiján a képen nem volt rajta a halálfej! Dobok róla egy képet! Nagyon élvezi Vilike. Kép Rugibugi

Nővérem és közöttem 5,5 év van, szerintem is sok, mert most már összevagyunk ugyan nőve, de legalább nekem 23-nak kellett lennem, de imádom a tesómat! :wink:

Fogzás: Vilinek már csak egy halvány hártya fogja a jobb felső 1-ét, ezért ma vettünk olyan valami szilikonos izét, aminek a vége sörtés, ezt felhúzom az ujjamra, és ezzel tudom dörzsizni neki, meg ezzel jól eltudom dolgozni a Dentinoxot is.

Még egy kép, muszáj..... bocsi... :roll: :oops: IMÁDOM!!! Kép Fürcsi után!

na most jelent meg az én történetem a "Te történetedben", furi volt visszaolvasni! :?:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Eszto,varom :wink:

Hat Boroka ma 5 perc alatt vegzett.. :roll: :D mar nem benazik.. meg nem is tettem oda eloket!! meg az arca se lett kajas.. tok belejott a kanalazasba o is.. :roll:

na megyek konyha..
meg nincs kesz a kaja.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nori, a furcsi kep zabalni valo!!!! a hinta azert meredek, lehetnek ok mar ilyenben??? hu en nem mernem beletenni :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki!
Iza is ezt csinálta!!Meglátta az apját,azt hittem lerepül a pelenkázóról!Járt keze lába,mosolygott,sinkongatott!Mindenzt az apjának..hozzá kell szokni,ez lesz később is :roll: :wink:

Anita!
Blogban hogy hogy csináltam a mei tait!

annus11
 
 


Esztó-Álmi gyönyörű!!!!! Nagyon édes!!!

Netti-igazán csajosak ezek a táskacuccok!

Trixi,Anita- sajnálom a helyzeteteket! :cry:

Mozza-Mekkora alma!!! Gyöngyi leleményességénél maradva, remélem Lucifer nincs a közelben... :wink:

Dóri-biztos meglehetne csinálni, de egyszer kaptak rá lehetőséget, akkor még jobban elb*szarintották, így nincs több esély! Inkább a süketség, mint a fájdalom! A jobb még azért jó, hogy meddig kitudja, ha bír még egy 30 évet már jó! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Netti-az van ráírva, hogy amint tartja a fejecskéjét, plusz 4 hónapos kortól! Hm! Meg azt is írja, hogy alkalmanként max. 10-15 perc! Szóval naponta max 20-25 percet lesz benne a béjbibogyó!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Trixikém, mikor folytatod a történetedet?

Én most Nórira cáfolok: köztem meg a tesóm közt is 5 év van, de mindig tudtunk együtt játszani,már akkor mikor csecsemő volt imádtam tologatni. Aztán amíg ő barbizott, én barbiruhát varrtam. Nagyon szeretjük egymást!

Mitet is akartam még? Na nem tudom, mindegy is, jó éjt! (ja, 6800-at elteszveszeltem megint.)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!

Lassan, de biztosan készül. Eszti a bővített változatot kapta ma! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Apa ma sokáig melózik, valami T-mobile reklámmal szív :evil: :evil:

Egyedül vacsiztattam, fürdettem, fektettem a 3 gyerkőt, de 1/2 9-re már mindegyik ágyban volt 8)

Hétvégi bilik jók voltak, csak nagyon lefáradtunk, ma pihiztünk egy kicsit itthon. Léna 4,5 órás alvás után lett ébresztve, kicsit zokon vette :lol: :lol:

Ma apa reggel segített a mei tai-ban a hátamra felkötni Lénust, iszonyat jó volt! Így vittem a fiúkat busszal oviba (imádnak buszozni......a modern világ), elmentünk utána sztk-ba, 1,5 órát volt rajtam, el is aludt benne és nem fájt a hátam!!!!!
Tök cuki volt, egy hangja nem volt benne, nézelődött, majd bealukált.

Annus!
Mi lenne, ha tudnál varrni??????? :shock: :shock:
Szuper jó lett egyébként, szeretem a lilát nagyon! :wink:
Smink is jó, szerintem is nagggyon jól áll! :D

Szofi!
Édesek vagytok a képeken, jóóóó a hajad!
Csini a fiad :wink:

Esztó!
Férjed :evil:
Már meggyógyultál?
Álmos helyes, mint mindig és nem vagy sok!!!!

Mozza!
Lili nagyon cuki az almával :D
Én is úgy pakolom a váltócuccot, hogy színben harmonizáljon, még a sapi-zokni is. Mindenből egy teljes szettet teszek be :wink: :P

Netti!
Na apa ezért nem öltöztethet nálunk, már nem is próbálkozik :lol: :lol: :lol:
Fiúk is már kérdezik, hogy ehhez a ruhához ez a zokni, cipő jó-e....... :P

Lakáseladásokhoz mindenkinek sok szerencsét!

Niki!
Nagyon helyes vagy a lányokkal, látom Lili is utazott már háton :wink:
Szereti?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Netti, tudom.De a kérdés ua.Miért baj, ha egyfélét eszik??? Állítólag sokáig csak a sütőtököt és a salátát voltam hajlandó megenni.A többit kiköptem,erre anya a fejemre borította mérgében. :lol: :lol: :lol:
Hát Annus, igen,most ezt a korszakot élik.Aztán esélyes lesz azért, hogy Riki fiú lévén azért anyás lesz.Legalábbis halkan remélem. :oops: :D A lányok meg apásak.Én nagyapás voltam. :D 8)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Barni, akkor a fiuk mar nagyon vagjak a dolgokat :D

Niki, sztem nem baj, legalabbis senki nem mondta,de en is utalnam mindig ugyanazt enni,van h Boro se keri egymas utan ugyanazt.. de ha masikkal kinalom az lecsuszik siman! en meg ugye probalok az o igenyeihez alkalmazkodni!! 8) ha nem enne csak 2 felet akkor nyilvan azt kapna :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja értem.Azt hittem valamilyen bajt okoz, ha egyfélét eszik csak.De akkor ez csak "kedveskedés" a baba felé. :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Barbi na :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki,vhogy uuuuugy :D de hat en se tudom kitalalni mikor mit kivan... 8) majd egyszer jol megmondja! :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Na mi is fogzunk rendesen. :(
Nincs is kedvem lefeküdni, mert ollllyan nehéz felkelni! Az éjjel 2órát sikerült összesen aludni. Mire ágyba keveredtem, megint kelhettem ki. Szegénykém!!! Ma is egész nap nyomta, sem ciciből, sem cumisüvegből nem fogadta el a kaját, pedig nagggyon éhes volt! Bicómra rá-rácuppant, de hát abból ugye semmi nem jön... :cry:
Végül kétszer kinyomta alul a kúpot ma este. Hát meglátjuk.


Figyi, a 4-es pelus hány kilótól van?

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla
Márkája válogatja, de 10-20 kg-ig jó a 4.

Ja és ma levágtam Benji haját, mert már úgy megnőtt, hogy a szemébe lógott. A dokinő is azt ajánlotta, hogy vágjam le, mert zavarni fogja.

Mindenkinek jóéjjt!

Kép
Kép
incike
 
 


Itt egész jó áron vannak a pelusok:

http://www.diaper.hu/

Kép
Kép
incike
 
 


Köszi, Incike


Na látom, h egyedül vagyok. Akkor én is megyek.


Jó éjt

KépKép

Kép
hase
 
 


sziasztok!

Na átvergődtem a mai 1000 oldalon :) :)

Babák nagyon szépek!

Nozavi,
az a halálfejes rugós hinta nagyon tuti!!!

Réka,
Bogi is csinál ilyet néha... lekopogom, kb, 2-3 hete már nem. Éjszaka felkel fél3-3 körül, és másfél órán keresztül elvan a tök sötétben... röhög meg magyaráz, közben dobálja magát... én soha nem veszem fel, ha már unja és nyüszüg, cumi a szájába... ált. másfél óra után én nyerek, és bealszik :wink:

Esztó,
ami eszembe jutott, próbáljátok esetleg úgy, hogy sok süzőtök- kevés répa - és egyre nagyobb legyen az alma aránya... hátha így jobban elfogadja.

Gyöngyi,
remélem a Family Frostot elintézted, és Csepelig már nem fog kiérni :)

Barbi,
nem volt furi, h Léna a hátadon volt, és nem láttad hogy viseli a dolgot, meg mit csinál? én ettől parázok kicsit :) Bár még Bogi kicsivel több mint 6 kilóját még bírom elől is.

Amúgy Bogi sem aludt ma, napközben kb. 2 órát, fél1-fél3ig, meg reggel kb. 20 percet. Fél 3 után meg semmit, de legalább este gyorsan elaludt :)

Na megyek aludni én is!

emese1979
 
 


Na annál is inkább, mert Steve telef*ngotta a nappalit, és mindjárt leszédülök a székről...

Valaki nem szeretne esetleg francia bulldog kiskutyát?

bulldogos fórumon egyik tenyésztőnél vannak most kis fingtalicskák :) :)

emese1979
 
 


Gyorsan visszaolvastam a 4 oldalt, amivel reggel óta elmaradtam. :)

Turkálóban voltunk ma Lilla babával, a férjem ment Újpestre, aztán kitett a kilós Háda előtt, és össze is szedett. Turiztam vagy 3 kis farmernadrágot, aranyos felsőket, egy tündéri kis kalapkát, és fizettem összesen 2000 Ft-t. :D Megyek majd máskor is! :D
Aztán nagybevásároltunk, muszáj volt, mert minden elfogyott, Lilla azt is nagyon jól viselte. Kapott még egy fürdőlepedőt, mert igaz, hogy van már neki 4, de minden fürdetés után rápisil, és nem győzöm mosni őket. :lol:

Testvér-kérdés: én egyke voltam, és állítom, hogy egykének lenni nem jó. Mi 2 gyereket tervezünk, lehetőleg egymás után. Úgy lenne ideális, ha Lilla egy éves kora körül ismét teherbe tudnék esni. A munkába nem kívánkozom vissza, egyelőre sokkal jobb babázni. :D

Annus: jól áll a smink. Én sem sminkelem magam, csak nagy néha, ha elmegyünk itthonról. Amíg dolgoztam, addig nem így volt, itthon nem érzem szükségét.

Szépek a babák, a halálfejes hinta is aranyos. :lol:

Most megpróbálok aludni, mert ki tudja, milyen meglepetést tartogat még Lilla éjszakára. :?
Jó éjszakát!
Réka

rekap
 
 


Helló!

Igen, fülészhez ilyenkor... :) Orvosom ügyel ma éjjel, 11-ig kérte. hogy érjünk oda... :)

Most jöttünk haza, fejek, és megyek aludni.

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok, bejelentkezem, hgy minden oké. Hétvégén anyósnál voltunk, ma (tegnap) meg holnap (ma) meg jövök-megyek-intézkedek.

Szép álmokat, szerdán jövök.
Vendég
 


Helló, Böbi, jó hogy minden OK!

Várunk szerdán!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Tali:Betettem a blogba a hozzánk vezető utat:) Annus, légyszi tedd át nekem az elérhetőségek közé, nem ment nekem... És áruld el, hogy kell, mert itt carakszom vele, és nem megy... A képek közzétételével is ez volt, nem tudom a cimke alá betenni amit szeretnék.

Mozza, megnézem melyik sétahelyszín lenne jobb nekünk.. a babkocsink mondjuk nem túl strapabíró, majd a következő az lesz, (itt figyel rég óta... Már nagyon várom, hogy beletehessem Marcit, csak azt nem lehet teljesen vízszintbe helyezni.

Annus,
jó a smink:) Gyakrabban is tehetnél, ha már minden nap ünnep:)

Én is szeretnék rugós hintááát! :) mi a pontos elnevezése? remélem van Macikás vagy nyuszikás is:)

Hozzátápira készülődés: teszek képet az alkotásomról... barackcsokrot gyártottam. De: mondja meg nekem valaki, miért is jó ezt csinálni? Csak azért, hogy legyen energiám legközelebb is nekiállni... Brutál sokáig tartott, pedig van kézügyességem...

Gyöngyi,
remélem sikerül eljutnotok hozzánk:)
Én is alkalmazom most már a nyakba puszit, olyan édesen tud kacagni... Nekem nemis jutott volna eszembe... Hála neked:)

Szofi,
Örülök, hogy jól sikerült a buli!
mi is ritkán táncolunk... pedig olyan jóóóóóó:)

Pumukli,
remélem ti is tudtok jönni! Merről is? :)

A járókát nagyon élvezi Marci, ma is fordult benne többször:) Jó helyen is van, onnan nézte végig a barackcsokorgyártást:)

Szóval pénteken akkor továbbra is várok mindenkit szeretettel délelőtt 11 órától:)
vanni
 
 


Fagyasztásra készen:)
Kép
vanni
 
 


Még egy képet: voltunk a barátnőmnél, 2 hónapos a babája... Marci kiélvezte az új kiságyat...

Önelégült mosoly:)
Kép
vanni
 
 


Jó reggelt!!

NEm tudom, hogy mi a csoda lehet velem, de nem tudok éjjel aludni! Most is 3/4 1 volt, hogy elaludtam, és persze, hogy ilyenkor költ a gyerek fél 6kor, de már alszik, csak megreggelizett.

Rugós hinta-én sem halálfejeset akartam!!!!! De itt kint szinte várható volt, hogy valami halálfejes cuccba beleakadunk, mondjuk egy bodynak jobban "örültem" volna, mert ha más nem nem adom rá! A gyerekről nem lehet vigyorgós képet gyártani, akkkkkár , hogy vigyorog így, vagy úgy, ahogy meglátja a gépet, mint aki karót nyelt. Ezért nem látszik, hogy mennyire örül ennek a rugibuginak. :roll:

vanni-Marci nagyon szép, és tényleg ez az önelégült vigyor! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jó reggelt!!
Nem semmi ez a halálfejes hinta!!!Nóri elhiszem, hogy nem ilyet szerettél volna!Egyáltalán hogy lehet ilyen cuccokat gyártani babáknak???Ez nem morbid nagyon??? De egyébként nagyon fotogén a manó, mert egyenest a kamerába néz.Már ezt is nehéz néha elérni!! :lol: :lol: Mennyit nőtt ő is!!Én még akkor láttam képet,mielőtt hazajöttetek. :shock:
Na megyek.Remélem ma több erőm lesz, mint tegnap volt.Semmire sem jutottam. :evil:
Na szép napot mindenkinek. Megyek szopi-ügyi tranzakciót bonyolítani.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jóreggelt!

Vanni, sajnálom, hogy már megint nem találkozunk, de pénteken utazunk, így talán legközelebb....
Szép a barack-csokrod, gondolom, hogy azért készítik a többiek, mert most van friss barack... Én nem fagyasztok, erre már végképp nincs energiám, alma meg banán lesz friss, barackot meg eszik majd üvegeset....

Pumukli, Pólus ha hazajöttünk, sajnos nem tudom beleszorítani a hétbe, mert a mút heti betegség miatt ezen a héten sok mindent kell behoznunk, jó?

Na este vagy holnap jövök, rosszak legyetek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Annus, Szofi,
nagyon szépek vagytok! :lol: :lol: Szofi, a hajad szuperjól sikerült és irigy-irigy a táncoslábú férjedért... :lol: :lol:

Esztó,
mi lenne, ha bevezetnél valami mást is az étrendbe? Több lenne a variációs lehetőség, pl. gesztenye, krumpli, meggy, avokádó? Ezek mind "első körös" ételek, vagyis 6 hónapos kortól adhatók!

Kutyafüle,
nem baj, ha sokáig egy ízt kap a baba, de mondjuk répát vagy sütőtököt ne adj neki 1 hétig egyfolytában, mert szép sárga lesz tőle a bőre... Ja, és talán még azért érdemes váltogatni, mert mindegyiknek más a "hatása": pl. az alma fogja a pocakot, a barack inkább hashajtó, stb.

Vanni,
sikerült megoldani a járóka-problémát?

Böbi,
sajnálom, h nem találkozunk Vanninál... Na majd legközelebb! :lol: :lol:

Ja, tegnap voltunk méreckedni, 5,9 kg... Vagyis 1 hét alatt 15 dkg-t dobott rá a babára az a napi 200 ml tápszer.... Ezek szerint tényleg van abban valami, h a tápszer nem táplál, hanem hizlal... :? :roll: Ez ugyanis a védőnő + gyerekorvos hivatalos álláspontja mifelénk... :roll:

Testvérek:
köztem és öcsém közt 9,5 év a korkülönbség, de persze nem szándékosan alakult így. Sajna emiatt sosem volt köztünk igazi testvérkapcsolat - bár imádom, és bármit megtennék érte, van, h hetekig nem is beszélünk, bár mindketten Pesten élünk... Persze ő most egyetemista (haverok, buli, vodkapáleszsörbor) - szóval sok közös pontunk már (még) nincs. Na, talán majd ha "felnő"... :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


És még valami:

http://test.ringato.hu/

Ez egy Ringatós honlap. Nézzetek rá, rajta van az összes budapesti és vidéki Ringató foglalkozás!!! Pesten szinte az összes kerületben van, de vidéken is egy csomó helyen - Szolnok, Szigetszentmiki, Győr...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jó reggelt!

Emese: az a baj, hogy ha Babóka fel akar kelni, akkor egy cumival nem tudom megakadályozni. Kiköpi, elkezd sírni, tolja fel a csípőjét és fel alá hintázik, esetleg hátra is fordul (a hasán szokott aludni).
Tehát esélyem nincs visszaaltatni, csak úgy, ha végigviszek vele egy ébrenléti ciklust, aminek a végén elfárad. Szerencsére annyira gyakran nem jön ez elő éjszaka.

Hozzátápi: én is akarok gyümölcsöt fagyasztani, csak még mindig nem jutottunk el a biopiacra.

Nátha: írtam, hogy meg vagyok hűlve. Lázam nincs, csak a torkom fáj kissé, és folyik az orrom. Anyámnak meséltem, és rám hozta a frászt, hogy kössek gézdarabot az orrom elé, vagy vegyek orvosi maszkot, nehogy Babóka elkapja. Szerintetek tényleg kell ez?
Mondjuk anyám eléggé aggódós típus, és valamilyen rejtélyes oknál fogva azt hiszi, hogy a betegség döntés következménye. :( Ahányszor valami bajom van, mindig szidni kezd, hogy nem vigyáztam magamra eléggé. :? Babókán nem látok semilyen tünetet azon kívül, hogy mintha egy hajszállal gyakrabban tüsszögne, de ennyi. Persze vigyázok, hogy ne szuszogjak rá, meg rengetegszer mosok kezet, de úgy vagyok vele, hogy előbb-utóbb úgyis náthás lesz, nem?

rekap
 
 


Vanni!
Amikor írod a bejegyzést,alul van olyan h bejegyzés cimke.És jobbra látod h mindet mutat.Ha erre rányomsz felhozza az összes eddigi cimkét,és azok közül tudsz választani,akár többet is!Ha nincs olyan cimke ahova be tudnád sorolni az írásod akkor csak simán írd be az ablakba.
Szupi a barack!na meg Marci is!!!

Nóri!
Nagyon cool a halálfejes rugihinta!!!Én azon nevettem h csak otthon vettétek észre!Annyira vicces :oops: :lol: :lol: Esetleg próbálj rátenni vmi másik mintát!

Réka!
Tegnap én is voltam turiban...de csak 1 rucit vettem Izusnak meg egy pólót magamnak.Tök üres volt itt az Üllőin!!!És a babruhákra rádobáltak csomó felnőtt ruhát :evil: Alig tudtam túrni...magasabb volt a kupac mint én!!Remélem elviszik akkor az egészet és hoznak újat,mer ennek nem sok értelme volt...Fenn nem is jártam ,mert babakocsival voltam!


Vanni!
Szerintem már beleteheted Marcit az új kocsiba!Mit jelent h nem dönthető le teljesen?170 fok,vagy mennyi?Marci mindjárt 6 hós,szerintem semmi baja nem lesz!!!Én is Izust már a sportrészbe teszem!

annus11
 
 


Zsüci!
A múltkor én is ezt linkeltem be!Mi megyünk is holnap a művészetek palotájába!Megnézem magamnak h milyen!

Réka!
Igazából nem hiszem h tudsz vmit is tenni,hiszen testi kontaktusban vagytok!!!Iza is beteg volt mikor arcüreg gyuszom volt,énszoptattam is ugye.Szóval elkerülhetetlen.És akkor azt mondták h inkább szoptassak,minthogy gyógyszerrel tömjem magam és ne szoptassak.
Most meg nem tom hogy kapta el...vagyis az apja meg a keresztapja is náthás volt,de egyik se nyúlt a gyerkőchöz.Még puszit se kaptam apától...erre csak elkapta a gyerek,én viszont nem!Fene se érti.....

annus11
 
 


Vanni!
jaj a nyakra puszi nálunk is kedvenc,meg úgy mindenhova puszi!És Iza is ad!Én az arcpuszinál mindig odatartottam az arcom h adjon ő is!És ad is.Igaz sajátos módon,inkább bekapja az arcom.És ugyan ezt csinálja a nyakamnál is!!!Felveszem,megpuszilom és ő is megpuszil(elkezdi harapdálni a nyakam).Próbáld ki!ha puszit adsz neki,tartsd oda az arcod és mondd h anyának is puszi :lol: :lol: Iza hamar megtanulta :wink:

annus11
 
 


zsuci,Boro meg alig hizik mostansag..pedig kap tapit :wink:

nekunk is van uj kocsink,en se teszem meg bele,pedig szupi lenne mar :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Wáááúúúúú, olyan hideg van!!!! Brrrr, mi ma már bundazsákkal megyünk sétálni!! :? :?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Vanni, azt hiszem azért nem jut sokáig eszünkbe a nyakpuszi, mert effektíve nem látjuk a nyakukat. Nehéz is bepuszilni oda :D Tokamanók :D Édes Marci babád, ágyfoglaló :-)
Barackcsokor is szép. Nekem anyukám fagyasztott felezett-magozott barackot. Aztán majd mindig elhozok 1-2 hétre valót, ha eljő az ideje...

Nóri, Vili a kalóz :D Szerintem egy kis (fekete) humor kell hozzá. Esetleg dekoráljátok ki (rajzoljatok masnit a "hajába"). A beburkolózós fürdős Vili viszont egyszerűen szép :)

Szépszépszép...erről mit is akartam. Ja megvan. Álmos is álomszép :D Esztó és ilyenkor, amikor ébresztitek a fürdéshez és megvan a fürcsi, etetés stb. Álmos rögtön vissza is alszik? Mert akkor ez besz*rás :D

Szofi lányom 6800 pízből még majdnem 3X meg tudnád javítani a defektes gumijaidat :D Miket vettél?

Emese, remélem nem kábított el túlzottan a pukikirály és fel tudtál reggel simán kelni.
Trixi, neked akartam még írni, hogy milyen nagyon gyönyörűséges az az aranyszőrű bárány a fotón. Labrador? (Én nem nagyon értek a kuttyokhoz). Petya egyébként szereti a kengurut? Alszik benne, vagy nézelődik is?

Zsüci, jajaj, egyetem, bulik...egy kicsit irigy vagyok tesódra. Az enyém legkisebb is majd most kezdi...19 éves. Az ember nem is gondolná, hogy 1990 után is születtek emberek :P

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jó reggelt!

Netti, szép ez a táska, de én már azt hiszem nem pelenkázótáskát akarok, hanem CSAK egy sima táskát magamnak :) Bár nagyon ritkán tudnáém hordani, mert nagyon ritkán jutok el egyedül valahova. ha meg jönnek a lányok, úgyis kell a nagy táska. Na nem baj, már mondtam Zolinak, hogyha jön a harmadik baba, és megtudom, hogy terhes vagyok, elmegyek táskát venni :lol: Hát mondhatom, nagyon boldog volt :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj, Réka, neked akartam még írni, hogy szerintem maszk helyett inkább szedj C-vitamint (pl. Cetebe), azzal még rá tudsz segíteni a baba ellenálló képességének erősítésére, meg neked sem árt :-)
Megyek kakátlanítani Marcit.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jaj, halálfejes hinta tényleg furi.. de Vilike édes :)

Annus, ügyes vagy a varrással!

Mit is akartam még...

Na nem tudom.

Nekem kimaradt a nappalin való tanulás, mert munka mellett jártam főiskolára, de nem bánom :)

Ja, meg vásároltam Fruzsinak 13 db ruhát 5000 Ft-ért egy fórumtársamtól, máshonnan :) Olyan szép ruhák, kis Next szőrmés kabát, Gap kardigán, csomó kisnadrág, jajj, nagyon beléjük szerettem :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?