Új privát üzeneted érkezett!

Adri nem kaptam privit.Most ilyenkor mi van?
Most el kell mennem,de este leszek valamikor.
Lehet csak későn de leszek.Akkor írok mindenkinek.

Puszi
krisztike54
 
 


Rena,
kár,hogy még nem akar babát a párod,de ismerek ilyen későn érő típusú pasikat,és mindegyikből nagyon jó apuka lett végül!

Röpcsi,
nem semmi,mennyi hűhón kell keresztülmenned,vizsgálat előtti vizsgálat... 8) remélem,hamar túlleszel rajta!
Rajtam világos ruha volt és a kijelző melletti padon mi voltunk a 2.házaspár.Akik mellettünk ültek,fél 10-re jöttek,de valakiket előttük behívtak,csak arra emlékszem,hogy egy igen magas pasas volt,és folyton telefonált.Másra nem emlékszem.Legközelebb tuti egyedül megyek konzultációra,mert a férjem most már minden héten szabadnapot vesz ki a klinika miatt,azért ezt nem lehet ennyiszer.Most csütörtökön is így lesz,mert megyünk az ő vizsgálatára.Azt nem tudom,annak mikor mondják meg az eredményét.

Dászi,
nagyon aranyos a kisfiad!
Vendég
 


Dászi, gyönyörű kismami voltál, öröm nézni:) A kisfiad is annyira egészséges, és gyönyörű, egészen elolvadtam tőle.)

Ditke, szuper, hogy anyukád és te is poztiív tesztet álmodtatok. Amúgy az én anyukám is megálmodta a babámat, sőt anyósom is!!! SZóval, figyelni érdemes az anyai álmokra:) Atya Ég, én nem is tudtam, hogy vetélésed is volt (nem figyeltem, bocsi), szegénykém:( Nagyon nehéz lehetett:(

Röpcsike, jaj de jó, hogy írtad, hogy Utazás vérnyomásával mi volt, jó tudni. Nem tudom velem mi lesz. A dokinál 150/90 volt, de itthon még egyelőre nagyon jókat mérek 119/68-akat. Nem ment még feljebb egyszer sem. Úgy látszik hogy a stresszmentes környezet sokat számít. A betegségem jobb már kicsit, nem fújom annyit az orromat. Mindig mérem a hőmet, mert a baba miatt nem szabad lázasnak lennem, nem tesz jót neki. Esténként szokott jobban felmenni. Lehet, hogy nem is influenzás vagyok, csak valami felső légúti szart kaptam el, nem tudom. Ma akartam venni köptetőt, de semmit nem ajánlanak kismamáknak, így köhögök tovább, nincs már megoldás.
Dászi mit szoktak adni a kismamáknak a sűrű váladékos köhögés feloldására?

Mmzsó, végül is akkor lombik mellett döntöttetek? Akkor aztán bőven lehetnek ikreitek, de szuper lenne! Nekem 2 babát ültettek be, nem is akartak hármat. Nem tudom, hogy mitől függ, hogy kinek hányat ültetnek be.

Rena, nehogy eltűnt légyszike, mi már nagyon megkedveltünk téged és hiányolnánk! Nagyon érdekel, hogy boldogulsz a munkáddal és a pároddal, stb. A pároddal kapcsolatban elmondom, hogy nekünk is volt ilyen időszak, hogy a férjem nem akart babát és szóba sem engedte hozni a témát. Több évig tartott, mire elő tudtam hozakodni vele és nem zárkózott el tőle. Ez olyan hullámokban jön a pasiknál. Ettől még nagyon szeret téged, csak most gyerek nélküli életre rendezkedik be egyelőre. Ez változni fog, de lehet hogy évekig tart. Nálunk is ez volt és aztán megváltozott a hozzáállása.) És így lett Dorka:)
Egy baráti párnál pedig a pasi nem akart gyereket, mondta, hogy fú, soha és még házasságot sem akar, de a csaj "véletlenül" terhes lett és így a pasi kis csodálkozás után végül is örül a babának. Aztán még lehet, hogy esküvő is lesz:)

Kriszta, Adri akkor hétfőre mennek a drukkok nektek! Tök jó, hogy megismerkedtek egymással és bátorítani tudjátok egymást:)

Puszi
Vendég
 

 
 

Röpcsike:Hétfőn reggel fél kilencre kell ott lennem a
klinikán a hsg vizsgálatra.Képzeld ma már nem mar a kúp.
Érdekes nem?2 napig úgy mart hogy nagyon,most meg nem
is érzem hogy bent van.Ezek szerint már annnyira ki vagyok
fertőtlenítve?Köszönöm,hogy drukkolsz nekünk!!!!!

Adri:Nem kaptam még mindig privit tőled.Hogy fogjuk
megismerni egymást a klinikán?
krisztike54
 
 


Neked is köszönöm twist
krisztike54
 
 


hellóka,

küldtem mailt....vissza jött,hogy megnézted :!: :roll:
megkaptad :?: leírtam a nevem....
megint írok mailt....

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri!
Hova küldted az e-mailt?Itt nincs privim azt írja ki.
krisztike54
 
 


Privit küldjél nekem Adri!Azt megkapom.Hova küldtél
e-mailt?Itt nincs megadva az e-mail címem.
krisztike54
 
 


Köszönöm mégegyszer ditke a privit
krisztike54
 
 


Jó reggelt!

Mai HSG-zőknek drukk,és várjuk az élménybeszámolóitokat! :wink:
Vendég
 


Drukkolok a HSG-esknek! Lehet, hogy már túl is vagytok rajta :wink:
Vendég
 


Krisztike,Adri HSG-s barátnéink veletek vagyunk!!!Majd irjatok!!!
Inszemizősöktők kérdezem ti hány injekciót szoktatok kapni closti után?Nem a tüszőrepesztőre gondolok!
Röpcsinek üzenem köszönöm szépen amit irt,én is az egészségügyben dolgozom.Hála Istennek a fiam még nem csajozik csak játszik játszik és játszik,későn érő fajta mint én voltam :lol:
A suli jól megy neki bár mondjuk nem egy matek zseni :lol:
Twistnek is köszi,hát tényleg szép egészséges ujszülött volt 4200 grammal és 60 cm.vel.Vigyázz magadra!Puszi nektek!!!
Vendég
 


Kriszti, Adri nagyon drukkolunk mindannyian Nektek!!! :D :D :D Kép
Vendég
 


Röpcsi Ti még amikor inszemiztetek hány injekciót kellett kapnod tüszőrepesztés előtt Closti után?
Vendég
 


Szia dászi!

Mi nekünk 5 otthoni próbálkozásos kezelésünk volt, amiből
-az elsőnél: 2
- a másodiknál: 2
- a harmadiknál: 1
- a negyediknél: 2
- az ötödiknél: 2 kaptam.

És 6. inszeminációs kezelésünk, amiből:
- az elsőnél: 2
- a másodiknál: 2
- a harmadiknál: 2
- a negyediknél: 1
- az ötödiknél: 1
és a hatodiknál is 1-et kaptam.

Egy ideig Fostimont kaptam, majd utána áttértünk a Merionalra, aztán megint vissza a Fostimonra. Ezek a tüszőnövelő szurik! :D
Vendég
 


Úúúúú, Röpcsi, nem is tudtam, hogy ennyi otthoni kezelésetek is volt és hogy 6 inszemi. Tudom feledékeny vagyok :?
De ez bizony jó sok várakozás és harc a babáért. Nem is beszélve a megelőző vizsgálatokról, az IR-ről, stb. Igazi kis hős vagy, igazán megérdemelnétek ezek után iker babókat minimum:)

Amúgy ti szoktatok a SOTE büféjében enni? én azt mindig imádtam. Van az a dupla hamburger, na, annak csodájára jártam! És mindig mindenféle édesség van és gyümölcsitalok is stb. Az egyik legjobb büfé!
Vendég
 


Twist,
úgy tudom,a beültetésnél elmondják az esélyeket,kockázatokat,aztán a pár dönti el,hogy hányat kér.Nálatok nem így volt?
Kíváncsi lennék,hogy 3 embrió beültetésénél mekkora a kockázata,hogy hármas ikrek legyenek.Még sehol nem tartunk,de én már ilyeneken filózok,jellemző :lol:
Ikreknek nagyon örülnék,de 3-at nem szeretnék,mert az rettentő kockázatos.Van olyan az ismeretségi körömben,aki elvetélte a kis hármasikreit az huszonvalahányadik héten!

Még nem biztos,hogy lombikunk lesz,csütörtökön lesz még egy spermavizsgálat és utána konzultáció valamikor,akkor közlik,hogy hogy döntöttek.Lehet,hogy inszemmel is próbálkozhatunk,hát nagyon örülnék neki!

Meg szabad kérdezni,hogy miért mentél át a Kaáliba lombikozni?
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem.Minden rendben volt.Szépen átjárhatóak a petefészkeim.
Nagyon örültem.Hát nem volt egy kellemes ez az egész,de így hogy átjárhatóak így jó.Köszönöm szépen mindenkinek
aki drukkolt nekünk.Találkoztam ma Adrival is.Mindjárt megismertük
egymást. :D Majd mesél ő is ha netközelbe jut.
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem én is....
csak nem olyan jó erdményel mint Kriszti...... :cry:
Képzeljétek teljesen elvagyok záródva még a jobb is ami tavaly átjárható volt..... :cry: :cry:
nagyon megkínoztak.....a kontrakszt anyag nem mozdult semerre ki-be hozogatott a doki benem minden szerszámot.....hát nem kívánom senkinek :roll: :cry: :cry:
A reggel is rosszúl kezdődött vezeték szakadás volt a vonatnál.....
9 helyett fél 11-re értünk be.... :twisted: :evil:
A HSG-s doki Lakroszkópiát (nem tudom leírni) javasol :!: :roll:
Holnap megyek Urbancsekhez 10-re és ő megmondja mi lesz :roll:
szerintem ez a Lapar..... :roll: :cry: Na mit szoltok :?: :cry:
Tök jó,hogy megismertem Krisztit....... :lol: :lol:
Kriszti,hogy vagy :?: :?:
Köszi mindenkinek a drukkokat :!: :oops: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Twist

Na milyen otthon????? :wink: Biztos nagyon sok mindent szeretnél majd otthon csinálni! :wink: Te sem vagy az a fenekeden megülő típus!!!! :lol:
Jobban vagy már????? :wink:

Dászi

Fostimont én mindig csak 1-et kaptam, a doki szerint elég volt annyi!!! :wink: 8) :?
Mikor kell menned legközelebb????? :wink:

Rena

Nem eltűnni ám!!!! :wink: :lol:

Röpcsi

Hogy vagy?????? :wink:
Kivizsgálásokat elkezdted már? :wink:

Krisztike

Nagyon örülök hogy jó lett az eredményed!!! :wink: :D
Ez most már nálatok tuti hogy lombik lesz a párod eredményei miatt, vagy csak ti gondoltátok? :wink:

Adri

Sajnálom hogy el vagy záródva mindkét oldalon!!!! :cry: :cry: :cry: Nekem is azt mondták a hsg-n, de Murber csodakezű dokinak köszönhetően a laparon egyik o-am szabad lett!!!! :wink: :D
Én nem akarlak rábeszélni hogy vele csináltasd meg, de nem jársz rosszul vele!!!!! :wink: :D Én már csak tudom!!!! :D
Megkéred, bizti nem mond nemet!!!!! :wink:

Nekem meg fog jönni, ez most már szinte biztos, de még piri nincs itt!!! :( :( :(
A párom az okokat keresi, ő ezt nem érti miért nem jött össze stb................. :( :( :( Neki megfogható bizonyíték kell hogy miért nem, de hát látszik hogy férfi!!!!!!!!!!!!!!! :? :(
Vendég
 


Szia Adri!
Na mi újság?Te jól vagy?Én vérezgetek még mindig.
Be kellett vennem fájdalomcsillapítót mert egyre
jobban fájt.Képzeld nem elég hogy ma dugó volt a
vonaton,meg mindenütt még a mellkasröntgennél
is technikai problémák voltak.Ott is 2 órát vártunk.
Jó mi?5-re értünk haza.Ne szomorkodj,megcsinálják
a lapart és jó lesz minden.Jön a baba.Meglátod :D
Örülök hogy megismertelek.Így sokkal jobb volt
várakozni.Nem?
krisztike54
 
 


ditke:Nekünk az Urbancsek mondta hogy egyértelmű
lombik,mert a páromnak annyira kevés a spermaszáma.
(2-3 millió)ja meg lassú is.Csak ez olyan igazságtalan
hogy nálam minden jó,a páromnál van a probléma,
és mégis lombik.Miért nem lehet a spermákon annyira
javítani,hogy jó legyen.Nem?ezt nem értem.
krisztike54
 
 


Akkor jol befejeződött a napotok....még 2 órát vártatok.....én biztos nem bírtam volna.... :cry:
Hát remélem igazad lesz..... :lol:
Hát én eléggé vérzek 4-re értünk haza és teljesen átázott a betétem....fasza.... :evil: remélem holnapra már nem lesz annyi... :twisted:
Lefekvés elött még én is veszek be gyogyszert... :roll:
Ditke,köszi majd meglátom mit mond Urbancsek.....
Meséld el milyen ez a mütét....hánynapig kell bent lenni.... :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Ja igen jól fejeződött be.Ráadásul úgy elkezdett fájni
a hasam,görcsölt.Megijedtem.De bevettem a gyógyszert
és elmúlt.Most egész jó,de vérzek még.Lehet beveszek
még én is egy bogyót.Majd írjál holnap is hogy mit mondott
a doki.Jó?
krisztike54
 
 


Adri

A 32. oldalon van a műtéti leírásom!!!!! :wink:
Nekem ha most valaki mondaná hogy a jövő héten megint lapar....., nem félnék belevágni!!!!! :wink: :D
Drukkolok neked!!!!!! :wink:
Én is hazajöhettem volna már szerdán a műtét másnapján, csak mondtam hogy elég messze lakunk, inkább még egy napot erősödnék bent!!!!! :wink:

A lányok a vérezgetés természetes hsg után! :( Nekem még 2-3 napig barnás folyásom is volt!!!!! :?
Vendég
 


Adri

Ha lesz még kérdésed, kérdezz nyugodtan, akár priviben is!!!! :wink:
Vendég
 


Képzeljétek,most olvastam az egyik fórumon,hogy
az egyik csaj hsg vizsgálat után rosszul lett,hányt
stb.....És majdnem meghalt.Durva nem?
Rendesen beparáztam.Velem csak nem lesz semmi.
Fáj a hasam még mindig.
krisztike54
 
 


oké köszi Ditke :!: :lol:
Írok,hogy holnap mi volt :!: :roll:

Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri!
Itt vagy még?
krisztike54
 
 


Csajok ti is rosszul voltatok hsg után?
Mert én az előbb mentem le a lépcsőn és
majdnem eldobtam magam.Meg egyre jobban
fáj a hasam is.Ez normális szerintetek?
krisztike54
 
 


Krisztike

Még szerencse hogy nem hsg előtt olvastad a csajszit!!!! :wink:

Valószínű allergiás reakció lépett fel nála a jód tartalmú kontrasztanyagra. Ritkán bár, de előfordul!!!!! Elég jók már ezek a kontrasztanyagok!!!! :wink:

A hasatok persze hogy fáj, 1-2 nap és elmúlik, most az összes k.anyag a hasüregben van, majd felszívódik. :wink:
Vendég
 


Segítsen valaki,mert nem tudok aludni sem.
Annyira gyenge vagyok,hogy a wc-re is alig
birok kimenni.Félek valami bajom van.
krisztike54
 
 


ditke ténleg nem szimulálok .Te is ennyire rosszul
voltál?mitől vagyok ilyen gyenge?
krisztike54
 
 


Krisztike

Nem mondtam hogy szimulálsz! :(
Azt nem tudom mitől vagy gyenge, én minden esetre fürdenék és lepihennék, hátha jobb lenne. :?
Vendég
 


ditke.nem azt mondtam,hogy te azt mondtad,csak azért
írtam,hogy nehogy azt hidd,hogy azért mert olvastam a
csajszit akkor már én is beképzelek hülyeségeket.
Délután is fájt a hasam de ennyire mint most nem fájt.
És nem tudom mi a normális fájás.Ezért kérdezlek téged.
mert aggódom,ha éjjel rosszabbul leszek hova megyek
orvoshoz?Hova lehet ilyenkor menni?
krisztike54
 
 


Krisztike, Adri nagyon ügyik vagytok, le a kalappal!!!
Én altatásban kértem a HSG-t és nem bántam meg. A doki megmosolygott, hogy ezt altatásban:) De a lényeg, hogy úgy csinálta, ahogy én bele mertem vágni.
Nekem is fájt volna, mert el voltam záródva, szóval jobb is...
Én 4 napig véreztem utána, először nagyon, aztán egyre kevésbé. És fájt a hasam is utána bizony, bizony. És közvetlenül a műtét után tökre nem fájt, hanem aznap estétől. De elmúlik ez is, ne aggódjatok.

Krisztike, szuper, hogy egészséges vagy! Lehet valami vitaminnal erősíteni a párod spermáit. Annak idején egyszer nekünk Peponnen kapszulát ajánlottak, az javította a párom eredményét.

Drága Adri, együttérzek veled:( De túlvagy rajta és a lapar nem fog fájni, akkor már aludni fogsz. Alszol egy jót és kész is vagy vele és utána aztán jön a baba, mint az expressz vonat!

Mmzsó, nálunk aszem úgy volt, hogy eleve kettőt javasolt beültetni így elsőre a doktornő a Kaáliban. A férjem még kötözködött is, hogy elég lenne csak egy, mert ő nem nagyon szeretne ikreket, a sok kockázat miatt. De megrúgdostam a lábát az asztal alatt, így témát váltott:))))))))))))) Még jó, hogy nemcsak egy babát ültettek be nekem, akkor talán egy sem maradt volna meg!
Vendég
 


twist.Neked is nagyon fájt a hasadí?Nekem borzasztó.
Tökre félek valami bajom lesz.Te mentél már másnap
dolgozni?
krisztike54
 
 


Ditke
Válaszol majd a kérdéseimre?
Vendég
 


Ja még annyit,hogy azt mondta a nő,hogy nem lett
olyan jó a hüvelyváladék eredményem.És így is
megcsinálták a hsg-t.Szerintetek ez nem gáz?
Így nem lehet fertőzésem?
krisztike54
 
 


Krisztike

Nagyon bízom benne hogy jobban leszel hamarosan!!!! :wink:

Azért írtam hogy jobb hogy nem hsg előtt olvastad a csajszit, mert akkor sokkal jobban paráztál volna mint így!!!!! :wink: Így is van az emberben egy nagy adag stressz, hátha még ilyeneket olvas!!!! :shock: Jobban megfordult volna az ember agyában, hogy hűha velem is előfordulhat? :shock: :?

Twist

Magadról nem írtál hogy hogy érzed magad? :wink:

Mmzsó

Drukkolok a párodnak egy jobb eredményért, hogy legalább inszemire elég és jó minőségű legyen a hadsereg!!!! :wink:
Vendég
 


Ditke, ide másolom, hogy mit kérdeztem tőled :D :

Akkor elvileg, ha nekem csak méhtükrözést mondtak, akkor csak az is lesz, nem? A méhbeni fejlődési rendellenességet csak ezzel a vizsgálattal tudják megnézni? Neked adtak a vizsgálatról valamilyen tájékoztatót vagy beleegyező papírt, hogyhogy ha találnak valami problémát, akkor azt Ők egyből orvosolhatják is? Az altatóorvosnál akkor Te is jártál már. Az altatóorvosnál van valamilyen vizsgálat, milyen kérdéseket tett fel? A vizsgálatért, méhtükrözésért nem kell fizetni ugye? Megírnád priviben, hogy Te mennyi zsozsót adtál?!
Vendég
 


Röpcsi

Na az előbb írtam, erre hibát észlelt az exploler és leáll.......... :evil: :evil: :evil:, és oda lett az írásom!!!!! Újra kéne telepíteni megint ezt a dögöt!!!!

Altatóorvos: hány cm, hány kg, van e gyógyszerallergia, thrombózisod volt e, kaptál e vért, oedémás vagy e, stb...., de olyan gyorsan kérdezett, hogy csak válaszoltam rá. Vérnyomást mért csak. Akkor amikor én voltam az altatóorvosnál olyan sokan voltunk hogy a 2. emeleti intenzív osztályra küldtek 5-ünket egy doktornőhöz.

Beleegyező nyilatkozatot nekem akkor nyomtak a kezembe amikor befeküdtem a kórházba, bár el sem olvastam, dehát ezért mentem hogy megműtsenek, és ha baj van orvosolják!!!!! :wink: :shock:

Tájékoztatót nem adtak magáról a vizsgálatról. :shock: Viszont ezzel a vizsgálattal mindent látni fognak és ha van valami, meg is tudják csinálni. :wink:

A vizsgálatért nem kell fizetni. A többit priviben. :wink:
Vendég
 


Krisztike,
gratulálok az átjárhatóságodhoz!
Nyugodj meg,nem lesz semmi gond!Szerintem is feküdj le ,pihenj,próbálj aludni és ha nagyon roszul lennél véletlenül,és nem Pesten laksz,akkor az ügyeletre menjetek be,kapsz egy görcsoldó injekciót.Tudom,hogy nem képzelődsz,nem szimulálsz,de ha megnyugszol picit lelkileg,hidd el,rengeteget számít!Drukkolok,hogy jobban légy hamarosan!
Én dőltem be az ágyba aznap este és másnap délelőtt nem volt dolgom,csak du.,így pihentem és du.-ra már jól voltam.De egyéni,hogy kit mennyire visel meg.

Adri,
sajnálom,hogy gond van és,hogy így meggyötörtek!A laparoszkópia azért kell,mert az a tuti 1000%-os,ha azzal is megnézik,és tényleg néha tudják korrigálni!Szorítok neked!

Ditke,
honnan vagy biztos benne,hogy nem sikerült?Teszteltél?Mert amíg nincs negatív teszted a várható mensi idejében,ne add fel!Drukkolok!

Ma kaptam az onkológusomtól papírt,hogy jól vagyok,mehet a terhesség,de a hormonkezelés kockázatos lehet...nem örülök,de nyilván ezt kellett leírnia.Remélem,azért prof.bele mer vágni.Elvégre nem azt írta,hogy nem javasolja,csak,hogy kockázatos :roll: hogy milyen izgalmas az élet!(aki még nem tudja,8 éve mellrákom volt,azért kell a papír)
Vendég
 


Twist
Hogy vagy? Náthás vagy még? Köhögsz még? Teázol? A fokhagyma állítólag nagyon jó torokfájásra, megfázásra. :wink: Ez is nagyanyáink praktikáinak egyike! :lol: Remélem már jobban!!! :D Utazásnak a terhessége elején jó volt a vérnyomása, aztán lassan elkezdett neki emelkedett értéket mutatni, amire aztán valamilyen gyógyszert is kapott. :? :D
A dokid által mért 150/90 vérnyomásérték valóban magas :oops: , de a 119/68 érték már jó :!: :D Örülök, hogy eddig a vérnyomásod nem ment feljebb egyszer sem :D , de mindenesetre azért tarts csak be továbbra is az orvosod tanácsát és mérd meg mindennap minimum 3-szor :!: :!: :!: :D Nekem is eszembe jutott, hogy talán a stresszmentes környezet volt az oka a magas vérnyomásodnak, nekem is bizti, amikor a méhtükrözésen leszek jó magas lesz. :( Mondjuk nekem akkor is nagyon bedobogott a szívem az izgatottságtól, amikor arra vártam az ARO-n, hogy vajon lesz-e kezelés vagy sem! :roll: Habár ki tudja, néha az ember már azon is izgul, amin nem kéne, kellene. :roll: Én se vagyok egy magas vérnyomásos ember, de ha a környezetem úgy hozza, akkor van, hogy felmegy, megugrik. :oops:

Találtam a kismamáknál előforduló magas vérnyomásról egy cikket ide másolom:

http://www.kismama.hu/babavaras/magas_vernyomas/1771/
Vendég
 


Mmzsó

Zuhanó repülést vett az ébredési hőm!!!! :(
Hőt is csak ilyenkor mérek már, a piri előtt, hogy tudjam melyik napra várjam!!!!! :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Ó, Ditke, basszus, sajnálom a hőd zuhanórepülését:((

Röpcsike, köszönöm a cikket, máris rávetem magam:)
VOltam ma a körzetinél és szerinte jól vagyok, nincs tüdőgyuszim, tiszta a tüdőm. SZóval, gyógyulófélben vagyok.
De mért egy vérnyomit és nála 130/80 lettem. Ami még a határérték alatt van, tehát okés. De mégis magasabb, mint otthon. Mondom, nekem csak otthon jó a vérnyomim:)

Nekem várandósság előtt is magas volt a vérnyomim. De gyógyszeres kezelést nem igényelt. Nehéz időszakban 160/105 volt ám, ami gázos volt. Máskor meg túl alacsony volt, tehát nem lehetett egyértelműen kezelni. Pl. hidegfront esetén leesik és majdnem elájulok (vagy az a melegfront?).....
SZóval, most jobb nekem tényleg itthon, a baba miatt is, mert most olvasom, hogy a méhlepényt meszesítheti a magas vérnyomi. Aztán csupa megnyugtató dologra igyekszem gondolni.
Kiírt a doki táppénzre, szóval megkezdtem hivatalosan is:)
Vendég
 


Kriszti
Hogy vagy? Még mindig nem vagy jól?
Szerintem az nem jó, hogy a hüvelyváladékod eredménye nem lett jó! :oops: :roll: :(
Anno amikor nekem mennem kellett hsg előtti vizsgálatra, volt kenet vizsgálat, aminek ha az eredménye nem lett volna jó, akkor be kellett volna mennem a klinikára, hogy gyógyszer írjanak fel rá. De mivel nekem jó volt a kenetvizsgálat eredménye, nem kellett bemennem, csak szép sorjában a kúpokat kellett felhasználnom. :D
Nem értem, hogyhogy ha nem jó egy vizsgálat eredménye miért engedik a következő vizsgálatot megcsináltatni, hiszen így tényleg nagyobb az esély arra, hogy fertőzés léphet fel vagy valami gubanc lesz a vizsgálat után, mintha egészséges szervezetet vizsgáltak volna! :roll: :evil:
Én a vizsgálat után nem voltam valami jól, fájt a hasam, egy napig erősen, második nap már gyengébben véreztem, de napokig érzékeny voltam ott lent! :( :( :(
Ha nagyon nem vagy jól, a tájékoztató azt is írja, hogy hogyha a leírt tüneteket tapasztalod magadon, ne tétovázz, fordulj inkább orvoshoz :!: :!: :!:
Örülök,hogy átjárható vagy!!!!!!! :D :D :D :D


Adri
Drága Adri, nagyon sajnálom, hogy ennyire fájdalmas volt számodra a vizsgálat :!: :( Kép Nekem annó a tágítás olyan volt mintha egyszerre 2 babát szülnék meg, szörnyű volt azt hittem szétszakadok. :oops: Na már most a gyerekekért egy kicsit szétszakadtam volna de így!!! :roll:
Nekem is a kontrasztanyagot úgy nyomta az orvos, mintha a pumpán görcsöt kapott volna a lába, szörnyű volt :!: :evil: :evil: :evil: Sajnálom, hogy eddig oldalon sem vagy átjárható :!: :!: :!: :( :cry: Remélem Urbancsek prof. fájdalom mentesebb vizsgálatot fog neked mondani, legyen az lapar vagy bármi más, csak ne fájjon ennyire, nem igaz!? :D
Elhiszem, hogy félsz, tartasz a lapartól, bevallom én meg a méhtükrözéstől!!! :oops: :oops: :oops: Mindenesetre nálad még semmi sem dőlt el, drukkolok holnapra, hogy jó híreket kapjál, kapjatok!!!! :D :wink:
A HSG-s doki, mikor megírta a papírt, rágépelte, hogy Ő a lapart javasolja?
Vendég
 


Ditke,
sajnálom a hődet :( ez rossz hír,de majd legközelebb!

Krisztike,
remélem,azóta jobban vagy!Én úgy gondolom,ha gond lett volna a váladékoddal,nem estek volna neked,szerintem ezen ne izgasd magad,a klinikán extra elővigyázatosak.(Nekem pl.az Istvánban se kúpozni nem kellett,se váladékot nem néztek,oszt'nem lett bajom se.Ha nincs viszketés vagy folyás,akkor egészséges az ember lánya.)Szerintem,ahogy én tudom.

Röpcsi,
te láttál minket a leírásom alapján?
Vendég
 


Sziasztok!

Most kicsit jobban vagyok.Ne tudjátok ki mit éltem át
az éjjel.Nagyon rosszul voltam.Remegtem fáztam,meg
a keringésemnek is annyi volt.Kétszer sikerült majdnem
eldobni magam,még jó hogy közel volt az ágy.Szóval
nagyon megijedtem.Ma nem is megyek dolgozni.
Kb 2 órát aludhattam.Szürnyű volt,Többet ilyen vizsgálatra
nem szeretnék menni.A petesejtleszívás is ilyen szörnyű
lesz meg a beülti is?Szerintetek?
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Krisztike

Sajnálom hogy ennyire rosszul lettél!!!! :( Igyál sok folyadékot és pihenj!!!! :wink:

Ma délutános vagyok, este majd még benézek!!!!! :wink:

Röpcsi

Kíváncsian várom mit tudtál intézni!!!!! :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?