Új privát üzeneted érkezett!

Eszti!
Nem kicsi, hanem muszáj eladni! Írtam régebben, hogy nagy a gebasz,így mindenemet eladni kényszerülök!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


na, csajok, csak gyorsan,

francia pirítóst akarok vacsira és el kell menni sonkáért :roll:

Elköltöttem ma egy rakat pénzt :oops: Kaptunk a hivatalból utalványt, amelyet Debrecen 2 legsza*abb bababoltjában lehet levásárolni... (nem tudom ki kinek az ismerőse... :roll: )

Nagy nehezen válogattam PO bodykat...

na :arrow: futok, sietek :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus!

Sztem sincs idióta fejed!
Tök jó lett! Na majd engem nézzetek meg, ha veszi valaki a bátorságot, hogy kisminkeljen!
:lol: :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

Kép A testőrrel! Kép Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szofi, nagyon csinibini voltál. Jól áll ez a félhosszú haj. Mennyi gyerek a háttérben :shock:

Annus, a zöld szemedhez nagyon jól áll ez a könnyű smink! Ugye zöld? :D

Trixi, nagyon szép a lakásotok. Az jutott eszembe, hogy olyan napfény lakta lakás :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Kép


Na! Nekünk ilyen kengurunk van!

Egyébként én a hajvágásoknál szoktam mondani, hogy
1: Nem plasztikai sebész vagyok,
2: Hozott anyagból dolgozok! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi!

Igen, szép világos! Egész nap süt a napocska! Délelőtt az egyik oldalt, délután a másikat!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi! Most hogy áll az ügyetek? Semmi javulás? Olvastam a könyved elejét... :cry: Akkor Dettusnak a születése körüli eszméletlen állapota okozta a későbbi gondokat is? Vagy nem lehet tudni? Nagyon drukkolok nektek is, hogy jobbra forduljanak a dolgok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Trixi,
igen, azt olvastam, csak az nem rémlett, hogy a lakást is el akarjátok adni. És akkor hova mennétek?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Trixi! Nagyon aranyosak a képek!
Ha egyszer tényleg van kedvetek, Trixi, Anikó egy teljesen reménytelen esetből (természetesen hozott anyagból... :lol: , nem számítok plasztikai sebészeti megoldásokra... :) ) kihozni vmit, akkor szóljatok. Íme az alany. :)

Annus, Szofi, tök jól néztek ki! :)

Hogy itt mindnekinek milyen tökjó lakása van! Lassan nem merek senkit idecsődíteni... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Látod, Trixi, velem is mindig ez van, ha én itt tudok lenni, senki sincs... :) De legalább nem vagyok egyedül ezzel... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Én vagyok még egy kicsit, csak szaladgálok közben Marcihoz, mert Maci kávét iszik

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Zdori!

Mondtam már, és komolyan gondoltam, hogy bárkinek szívesen megcsinálom a haját, csak meg kell beszélni, hogy hol, és mikor!?
Rajtam nem múlik!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Eszti!
Kisebbet vennénk, vagy egyenlőre Anyumékhoz. Csak az a szar, hogy nem tudom fizetni az olyan hiteleimet, mint pl az ellopott autóm, így BAR listás leszek, és ha lakást akarnék venni később,akkor nem fogok tudni hotelt felvenni! Uh extra sürgősen el kéne adni a kéglit, de most nagyon áll a piac! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


:) Ok, akkor egyszer majd még fodrászhoz is megyek életemben... Én még csak gyerekkoromban voltam. Azóta barátnőm vágta, meg csinált esküvői, koncerti frizurát, meg magamnak vágtam. No, líváncsi leszek... :)

Megyek viszont, mert Dani felébredt...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Oké, szólj ha aktuális, és összehozzuk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi,
ja értem. Gáz, sajnálom :( tényleg, autó ügyben van vmi?
remélem akkor minél hamarabb el tudjátok adni.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Semmi. Engem meghurcolnak, de az autó nem érdekes. Nem is keresik, illetve nem nyomoznak az után aki elvitte, pedig tudjuk ki az, és azt is, hogy hol tartózkodik. De sajnos én nem mehetek ukrajnába! :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!Gyönyörű a lakásotok.Jajj annyira sajnálom.Egy ilyenért a fülemet odaadnám.Annyira jóóóóóó!!!!! Megkérdezhetem mi történt.Én nem tudom,csak annyit, hogy gond van, de hogy mi azt nem tom.Vagy ne kíváncsiskodjak? :oops:
Annus jó lett a hajad!!!
Szofi, nagyon szépek voltatok!!!tényleg nagy a szerelem még mindig!!! :wink: :wink: Csak így tovább!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Esztó!
Welcome :)
Kibékültetek már férjuraddal?
Azért az nem rossz, ha kicsit féltékeny...csak túlzásokba ne essen....amit írtál az már az vol! :roll:

Annus!
Hihetetlen jól áll, ha ki van húzva a szemed!!!!Macskaszemeid lettek! :shock: :D
Írtam a blogban is!
Kb. 2 perc alatt fel tudsz dobni egy spirált és ki tudod húzni a szemed. Több neked nem is kellene.
Tessék sminkelni minimálisan! Férjed meg majd sasolhat ha hazaér..... :roll: :lol:
(a másik nagyon hasznos tárgy nem alvós éjszakák után: óriás fekete napszemcsi....akkor smink se kell....én is azzal kommandóztam hétvégén....nem volt se kedvem-se időm sminkelni.... :roll: ...néha előfordul :lol: )

Kép
mozza
 
 


Szofi!
Hűha! Hányan voltatok a szülinapon? Jó sokan a képek alapján.... :roll:
Tuti a hajd....és a táncért irigykedem....én az esküvőnkön táncoltam utóljára a férjemmel....nem szereti :? ....én meg nagyon :roll:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicsiket! Nagyon aranyosak vagytok! Hát igen, még mindig dúl a love...

Mozza, én is épp arra gondoltam, hogy milyen ritkán táncolunk. Enyémuram se rajongott érte, mostmár velem szeret, de ritkán van alkalmunk sajnos...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, és kb. 50-en voltunk.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Niki!

Röviden leírom:Szóval amikor a Párommal összejöttünk, hozott magával sok adósságot, mert az előző házassága alatt felvetek rengeteg hitelt a Párom nevére, de a csaj lelépett, a hitelek maradtak. Így lassan, de biztosan én is eladósodtam, illetve együtt, ráadásnak felvettünk 4 millió jelzáloghitelt a lakásomra, mert házat akartunk venni. (Elvileg nem lett vna baj, és a lakásomról is lekerült vna a jelzálog. Legalábbis így egyeztünk meg a vállalkozóval) A vállalkozó azonban lelépett a pénzzel, és mindennek tetejébe a hitelre vett, casco nélküli autónkat is ellopták.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szegény Trixi!!!!Jajj ennyi baj egymás után!!! :cry: :cry: Én ezt nem is tudtam.Nagyon sajnálom. Ez tényleg borzasztó!!!Nem is tudom mit mondhatnék.A nő egy szemét r...c.Ilyet megtenni!!! :x :x És a vállalkozó!!!!Szóhoz sem jutok!!Szegénykém!!Nagyon sajnálom.... :cry: :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


na gyorsan...
Iza nem alszik...vagyis letettem én,kapott nurofent,gondoltam jó éjszakánk lesz...erre fél órán belül többször is felsírt,aztán végképp nem tudtam visszasimizni...ki is vettem,az ölemben elvolt,vigyorgott.Visszatettem,2 perc múlva újra nyüszi....Most épp csend van...remélem h bealudt.Egézs nap nem aludt szint semmit!!ő szinte minden kaja után aludt 1-2 órát...szóval a kis szemei már borzasztóak,és dörzsölgeti ezerrel...

Most azt nem tudom ,hogy most igyak 1 kávét vagy éjfélkor :roll: És ha holnapra nem lesznek kinn ezek a fogak,akkor valószínű agybajt kapok!!!!Annyira ott van már h nagyon!!!De jöjjön már át!!!!!

Trixi....eléggé gáz akkor a szitu.Igazán rátok férne már egy kis szerencse!Megérdemelnétek!!!!Nem próbálkoztál még vmi adósságrendezővel?Önkormányzatnál stb,hátha van vmi segítség ilyen esetekre is!

annus11
 
 


Annus,lehet én benéztem.A sminket nem látom, de nekem a hajad nagyon tetszik így!!!!! :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus
nagyon helyes pofid van!!!
pumuklii
 
 


Szofi, Annus: nagyon szépek vagytok! De tényleg.

Á, nem tudok írni, mert mindkét gyerekem engem nyúúúúúúúz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Trixi, mondjuk a 7. házassági évfordulónkra? Decemberben lesz. Tudom, még messze van, de talán még akkor is együtt lesz a csapat... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mármint Férjurammal házassági évforduló... :) Buta magyar nyelv... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Tinu, hát kit nyúzzanak??? :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Annus, nagyon jol all egy kis smink!!!!!!!! nem is kell tobb :wink: de hamar megvan, kis sprial meg szemceruza azt annyi :) par nap utan mar 1-2 mp-es hadmuvelet az egesz!! es tenyleg nagyon jol all!!!!!

Szofi,sugarzol a boldogsagtol :) szupi lett a hajad!

Eszto, Zoli mindig ilyen feltekeny volt,vagy csak miota van Almos ? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


jajj, az elso hazassagi evfordulonkon Boroka mar tobb mint egy eves lesz :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Persze, szólj majd előtte, és csinálunk valami szépet! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ja ne az a gond h sok idő,mert tényleg 2mp.Csak nem tom,nekem furi.Nem dörzsölhetem a szemem stb,szóval továbbra sem fogom sminkelni magam,csak ünnepekkor.Mondjuk minden nap ünnep,de mindegy :lol: :lol:

Kutyafüle!
A hajam..khm.Hát az végképp gáz.Épp előtte mostam meg,de nemszárítottam be,mert nem szoktam.... :lol: De örülök h tetszem így csapzottan is!

A széptől azért messze állok,de ha a férjemnek jó vagyok,az már elég! :lol:

Iza alszik!!!!jaj de jó!

annus11
 
 


Annus, szofi, szépek vagytok :)

pumukli: Böbi intézkedik, utaznak, szóval tőle függ a Pólius tali, nekem bármikor jó :)

Netti: táska???? Milyen táska? Én táskamániás vagyok :oops:
Vendég
 


Szerintem nem csapzott.Olyan, mintha kifelé lenne szárítva.Szal nekem bejön. :wink:
Riki is végzett.Altatja magát.Képzeljétek, éjjelre le kell vennünk a forgóját,mert addig-addig nyúzza a macikat,mire egyet le tud szedni.Félünk le ne törje.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


A mi első házassági évfordulónkon Zsófi 12 napos volt ;)
Vendég
 


A mi elsőnkön Manó még buja gondolat sem volt. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti,
mindíg ilyen volt...ezen nem változtat Álmos sem, úgy látszik... :evil:
De jól kiosztottam, mert a bátyámmal a csajokat nézték (persze Zoli "csak segíteni akart" Balának a választásban) én meg beszóltam, ha én nem beszélgethetek hímnemű egyénnel rajta és a családon kívül, akkor ő meg ne hesszolja a csajokat...
na mindegy, pasik...:)

Mozza,
persze, 5 perc múlva már semmi bajunk nem volt, csak nem értettem... :roll:

Csajok,
mit csináljak? Álmos az almát se szereti, csak ha pl sütőtökkel együtt csinálom. A répát és a sütőtököt imádja szinte csak, de azt meg nem adhatok állandóan...valaki valami ötlet?

Dóri,
jól hangzik a házassági évfordulós szépítkezés :) én is csináltam "repairt" pénteken :)

Fotózgattam az esti fürcsi elötti ébresztgetést :) oooolyan édes, alig bír magához térni néha :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

bocsánat ha sok volt :oops:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mi már a válás szélén álltunk az első házassági évfordulónkon... :oops: :shock:
pár hónap múlva már jött a bírósági papír hogy mikor lesz a tárgyalás...

Trixi,
elolvastam...sokkolt...annyira sajnálom! nem is tudom, hogy bírtad végig csinálni!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


panndi, Gucci taska :oops: pelenkazotaska :lol:

Eszter, sztem jobb meg mindig igy mintha kicsit se lenne soha feltekeny :roll: aztan kitudja :D Almi olyan szep, kell nekem is egy kisfiu 8)
edes az alma amit csinalsz neki? en ma sutotokot adtam almaval :wink: ha nem kedveli akkor keverd.. en azt tennem :roll:
miket eszik eddig?vagyis miket ismer? alma sutotok repa krumpli?

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó!!!Dehogy sok!!!!Álmi csodaszép!!!!De a férjed is nagyon helyes! :wink:
Olyan édesek voltak a pasijaim.Mikor Dani megérkezett, az addig nyűgös Cicó elkezdett szinte repülni.Teljesen kész volt az apjától.Imádtam!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Eszto :shock: de miert??? eleg durvan hangzik.. most meg itt van Almos :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Trixi,Kutyafüle,Pumukli nagyon szép a lakástok!
Trixi,a gyerekszoba nagyon tetszik!
Annus,sajnálom a fog fájást.Szerintem nálunk is elkezdődött.Ma még kézben is sírt.Semmi sem volt jó neki.
Még teregetnem kell,mert nem tudtam tőle,üvöltött mindig.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Amúgy miért baj az, ha csak egyfélét eszik??Manó is csak barackot evett hetekig.MA fogyott el. :roll: Holnap alma jön.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki,de Riki csak kostolgat! Almosnak az teljes etkezes mar.. :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, fotó? :wink:
Vendég
 


Álmos nagyon szép :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?