Új privát üzeneted érkezett!

Dorkának sok szeretettel :D

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Betti, április 12 a szülinapod? 10 nappal vagy idősebb nálam. :D

Mancsa, Dorkának boldog születésnapot. :D

Ancsi, örülök, hogy kisebb lett a ciszta, ez tuti sárgatest-ciszta volt, a pco-s csak úgy nem töpörödik. Meglátod, következő alkalommal nyoma sem lesz. :D
Köszönjük a dicséretet. :D

Anyany, köszi, megnyugtattál.

Pénteken voltam fodrásznál, majd teszek fel képet. Egyelőre most normálisan hullik. Kíváncsi leszek... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dorkának nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!!!! :D :D :D

Jó ez a bemutatkozósdi :)

Tünci, a Katedrális folytatásának címe "Az idők végezetéig". Szívesen kölcsöadom, ha visszakapom a sógornőmtől.

Anyany, Zolától egy időben én is sokat olvastam, nagymamám kedvence volt.

Szösz, örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. :) Randi OK, hétfő kivételével elvileg jók vagyunk, ha jó Nektek ugyanúgy délelőtt. Köszi a matracos infot, most úgy állunk, hogy férjem rugópárti, én meg inkább latex+kókusz. Majd kipróbálunk egypárat az üzletekben. :wink:

Betti, na ja, a rántott leves bármikor előrántható, de azért a husilevessel nem ér fel. :? Férjecském ma fokhagymakrémlevest rittyentett, még Lili is repetázott belőle, pedig az igazán ritka.

Naspi, szép a kis csatocska, majd én is jól megnézegetem a honlapot.

Jó volt tegnap a program a városban, végig kirakodóvásár a sétálóutcában (na jó, tömeg is volt), bohócok, kürtőskalács és megnéztük a Vitéz László bábjátékot is. Nati is egész jól bírta, tetszett neki a nyüzsgés (meg ízlett a kürtős :wink: ), bár azért a bábelőadás végén már minden kreativitásomra szükség volt, hogy ne nyüglődjön. Lili viszont nagyokat nevetett végig.

Szép délutánt!

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 

 
 

Sziasztok!

Naspi nagyon jó ez az oldal!!!! Egy vagyont el tudnék költeni náluk :lol:

Dorcsinak boldog születésnapot kívánunk!!!!!

KépKép
winchi
 
 


Szösz örülök, hogy jól telt a nyaralás :wink:

Ancsi remélem megszabadulsz a cisztától és legközelebb már nem talál semmit a doki!!!!

Katinka Matyi két napja sütőtökkrémlevest eszik, egy felnőtt adagját képes benyomni :lol: Pedig kicsit hagymás is lett de sztem pont azért izlik neki :lol:

anyany csattogós lepke beszerzés sikerült? :lol:

Írok most már én is egy normális bemutatkozást, feladom a mosógépszerelést :lol:

KépKép
winchi
 
 


Eszter vagyok 28 éves, férjemmel kb.12 éve ismerjük egymást,6 éve vagyunk együtt és 3 éve volt az esküvőnk. És már majdnem egy éve megszületett Mátyás aki elsőre összejött és csak félve írom ide de nekünk semmi gondunk nem volt babaügyileg, de egyben le is kopogom mert nem tudhatom mit hoz a jövő...

Én a Dunakanyarban nőttel fel Gödön, párom fehérvári, diploma után én jöttem hozzá neki akkor már volt itt állása.
Esztergomban végeztem a tanítóképzőn szociálpedagógus szakon, Fehérváron dolgoztam szociális munkásként 3 évet Matyi születése előtt.
Szeretek olvasni ha van időm, kreatívkodok folyamatosan valamit előfordul, hogy szalad a lakás de én akkor is az éppen aktuális alkotást bütykölöm, annyira rááll az agyam, hogy akkor csak az fér bele a mosogatás már "sajnos" nem . :lol:
Igazi halak vagyok, minden szentimentális, álmodozó gondolatommal együtt
:lol:

KépKép
winchi
 
 


És hogy végképp megunjatok még képeket is teszek fel :lol:

Kép
tölcsérevészet :lol:
Kép
Kép
Persze a sütim megkóstolását nem bírta kihagyni :lol:

KépKép
winchi
 
 



KépKép
winchi
 
 


http://fakopancs.hu/tologatos-totyogo-k ... b0cf50f5fb

Enyém kacsa, akarom-akarom.. :lol: :lol: de gáz, hogy 1-5 éves korig ajánlott..akkor égő ,hogy elkértem a kissráctól???????????? :lol: :lol: :lol:

Két ember vagyonát is el tudnám költeni ott... :roll:
tünci28
 
 
 


Ez a suttogó könyv miről szól? Már annyi helyen hallottam, ki hideget, ki meleget, párszor már néztem a kirakatban is, hogy megveszem, de úgy gondoltam ej ráérek arra még. Ez ilyen gyermeknevelő könyv? Megéri elolvasni

Még 4 hét és elérem azt a terhességi kort, ha Isten is megsegít, amit még nem haladtam túl eddig.
Vánszorog csak az idő, olyan távol még a vége.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Szösz
Nézelődtem és betévedtem. :D
Manajának én is vettem egy csattogós lepkét, majd a tesóm hozza el. :)

Tünci
Sajnálom, hogy ennyire beteges a családod. :(
Lehet, hogy a gyerkőc lepkéjével én játszok többet. :lol:

Jaffa
A nulláson én is rettegek. Egyszer vezettem én, de pont húsvét volt, meg hajnal, így alig kóricált valaki arra.

Naspi
A csajt az első ciginél sterilizálni kellett volna. Minek szül egy ilyen degenerált gyereket...

Anyany
Jéééééééééé, egy földim. :lol:
Mikor jártál a fősulira?

Betti
Sajnálom a rossz napindítást.
A húgomnak 11én van a szülinapja. :D

Apa fél 11kor ért Tatára, ha minden igaz, egész héten itthon lesz. :D Levit nem lehet levakarni róla. :D
Vendég
 


halllóhallóóó

Suttogó:
szerintem megéri. ez a könyv sok tanácsot, taktikát, praktikát árul el. van, amit tudtam használni, van ami nem jött be, de pl le van írva, hogy a gyerek sírása, testbeszéde mit takar, nekem az sokat segített.

most olvasgatom a 2. részt...

ha gondolod, nézz bele valamelyik könyvesboltban, és dönts...olvasmánynak sem utolsó: esettanulmányok, ilyesmik :D

tünci: holnap hétfő

na olvasgatok, mert lemaradtam. cuppp

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Boldog szülinapocskát Dorcsika :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jaj, majdnem elfelejtettem,Dorkának boldog szülinapot!!!

Katinka, megköszönöm a könyvet, vigyázok rá, megígérem én is háklis vagyok az enyémekre. :wink:

Holnap.Komplett idegbajos vagyok.Emlékszem tavaly ott álltam, anyu tudott eljönni velem és egyetlen pillantaig se mgondoltam rosszra..csak vártuk ,hogy bejussak és megmérjék.ennyi.Most meg???az kattog a fejemben:csak éljen, csak éljen...

Legjobb lesz, ha mára szépen befejezem a fórumézást, mert csupa szomorúkat írok.

Majd holnap dél körül jelentkezem, ha Isten engem is megsegít!

SZép álmokat Mindenkinek!

Betti, még annyit:figyelmedbe ajánlanám ezt a fiúcskát, kicsit feljebb... :wink: hát nem csudiszép?Mikor Őt látom, akkor el tudom képzelni magam fiús anyukaként...

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci: nyugi van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kakaó, pihike!!!!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


tüncivel egyetértek! Matykó csodaszép!

van csattogós lepkénk, piros. Zsófinak a másik is kellett volna. anyumtól kapta. tőlem billesztős számolós játékot kapott, de majd csak később lesz jó.
Kata hugimtól babát.
majd teszek fel képet.
a másik hugomnak meg már kezd szépen kerekedni a pocija. nagoyn vékony volt eleve is, most sincs még 50kiló. de javára vált a terhesség.
bocsi, kicsit szétszórt vagyok.
anyósgond... nem akarok menni hozzá
nem akarom, hogy Zsófihoz bármi köze legyen. egyszerűen bele tudnám fojtani egy kanálnyi vízbe...

jegesmacika!
jugyu, 2000-2004 között.
te is jugyu?
Vendég
 


Ha már mindenki olyan szépen bemutatkozott, leírom, hogy 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, májusban ünnepeltük a 4. házassági évfordulónkat. Gimit Baján jártam, egyetemet Szegeden végeztem. Imádom azt a helyet. :D Szeretek olvasni, zenét hallgatni, kutyázni, korcsolyázni, főzni-sütni. És persze imádom a tündérkénket. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép

Ígért kép a hajamról. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dorcsinak Nagyon Boldog 1. Szülinapot Kívánunk! :D :D :D

Lara: formabedobó tetszik Rékának, bár még nem rendeltetésszerűen használja. Privit mindjárt írom.

Katinka: Akkor legyen szerda. Jó a délelőtt, 9 körül. Megint halesz, vagy legyen más?

Tünci: nyugi, drukkolunk, várjuk, hogy jelentkezz holnap!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Pár kép a "nyaralásunkról":

Kép
Kép
Kép
Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok Lányok!

Naspi:Tényleg nagyon jó ez az oldal el is mentettem gyorsan :wink: Emma nagyon csini lesz a csatokkal :D

Betti:Jaj szegény akkor a húsleves elnapolva!Hogy érzed magad?

Szösz:Nagyon jók a képek :D :D :D Tetszik ez a közös kép,helyesek vagytok :D :D :D :D :D Persze még Hannus sem úgy használja a bedobót de majd késöbb :D

Beze:Szerintem nagyon jó így a hajad :D Kis vigyori Lexi :D :D :D

Anyany:Örülök hogy van lepkéje Zsófinak,akkor kitartást anyóshoz.

Tünci:++++++++++++++++++++++++++++++++Holnapra :!: :!: :!: :!: Próbálj meg pihenni minden rendbe lesz.

Winchi:Matyi nagyon helyes

:D :D :D Mindig olyan kis vagány :D :D :D

Katinka:De jó programotok volt :D
Vendég
 


jajj de szépek!
beze! jó lett a hajad. és a bébi is édes a karodban!
szösz! nagyon édi kisbéka! (nem bántásból kisbéka!, az enyém Zsófim is olyan vékony).

képzeljétek. ma a nagymamámnak panaszkodtam nagyon, de még bőgtem is. egyszerűen a tehetetlen dühtől.
Zsófi odajött és odabújt, hogy anya ne sírj.
és nézett rám nagy szemekkel. olyan édes volt.
Vendég
 


mi már bedobózunk. azaz segítséggel. mondom melyikbe dobja és bedobja, az egyik formát egyedül is, ügyesen, a másik kettőt irányítom, hogy forgassa el egy kicsit, ásikba dobja, és szinte mindig sikerül. nagoyns zereti. a montessorit is kirakja szépen sorrendben. és diadalittasan jön oda, hogy nézzem meg, milyen ügyes.
Vendég
 


Dorkának boldog szülinapot!
Lesz kép is az ünnepeltről? ;)

Tünci
Nekem is voltak hülye gondolataim. Minden okés lesz!

Anyany
Nem teljesen. :)
Lehet, hogy ismersz, akkor még az állattani tanszéken voltam kismindenes, én vittem a jegyzeteket. És még mindig nem tudok fejben számolni. :lol:

Szösz
Hú, mekkorát nőtt Réka! :shock:

Levi kiapázta magát, 2 perc alatt beájult. Egész nap szinte semmit nem aludt.
Csatlakozom hozzá én is, holnap rohangálni kell. :?
Jó éjt!
Vendég
 


Jeges Macika:Majd kérünk szépen képeket pici fiadról :)

Anyany:Zsófi de édes! :D Lehet hogy most jobb is kicsit hogy kisírtad magad.szegény :cry:

Mancsa:Várjuk ám a képeket :D
Vendég
 


Jó éjt! Kép
Vendég
 


Tünci, hányra mész?

szorítunk, mi itt mindannyian veled leszünk!!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Tünci: úgy, úgy ahogy Gégéé írta, szorítunk nagyon!

Köszönjük a köszöntéseket mindenkinek!

Üdv Betti és Jeges Macika! :wink:

Én is bemutatkoznék: 28 éves vagyok, lassan 14 éve lesz, hogy együtt vagyunk a férjemmel, 4 éve házasodtunk össze. 3 éve építettük házikónkat a nagymamámék mellé, előtte anyóséknál laktunk asszem 6 évig. Sérült gyerekekkel foglalkoztam a gyerekeim előtt, de nem vagyok biztos benne, hogy ebben a szakmában maradok. Annyira egész embert kíván, pedig nagyon szeretem ezt a munkát. Na kicsit elkalandoztam.
2 gyönyörű gyerekkel vagyok itthon, vagyis a nagyobbik már ovis nagyfiú, most küzdünk a beszoktatással.

Most mennem kell, Levit viszem dokihoz, sajnos nem lett jobban, később jövök képekkel.
Vendég
 


Sziasztok!

Tünci nagyon örülök, hogy Matyi jó kedvcsináló egy kisfiúhoz! Ha már pár képpel tudok nektek segíteni, nekem már az is boldogság... Tessék pityergek...

Mára szorítok nagyon!!!!! Istenem el sem tudom képzelni mekkora rettegéssel mehetsz egy UH-ra...

Anyany sajnálom, hogy ennyire nem kívánkozol anyósodhoz, enyém sem egy leányálom, energiaelszívó tud lenni de azért ennyire nem gáz.
Csattógós lepkéhez meghoztátok a kedvem, már mutogattam páromnak, hogy Matyinak szülinapi ajándékot kell néznünk, a fa dömperek is nagyon tetszettek :lol:

Beze jó lett a hajad és Lexi is édes! :lol:

Szösz tükör nálatok is nyerő játék? Matyi is ha meglát egy ilyen nagy tükröt elmagyaráz magának a múltkor egy nagy ruhásboltban voltunk, odatoltuk a kocsivan a tükör elé és tök jól elvolt :lol:
Szépek vagyok és az a pillangós kép is gyönyörű :wink:

Suttogó: megvan az első rész de nekem annyira nem jött be. Elkezdtem olvasni de még mindig nem fejeztem be. Tényleg egyéntől függ.

KépKép
winchi
 
 


Tünci, szorítok én is nagyon Nektek! Minden rendben lesz! Puszi!

Kép
Kép
katinka31
 
 


Tünci :D :D :D :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok, megjöttem, ettem, pihentem.Minden rendben, de olyan komplett idegbeteg voltam ,hogy csuda! :?

Reggel véletlenül korábban keltem, aztán jó korán odaértünk ,de nem volt doki, úgyhogy másfél órát vártunk, de addigra már olyan hányingerem volt, hogy alig bírtam..
Azért csak bekerültem, de párom most nem jöhetett be, nem engedik már a családtagokat, de kaptam két képet, meg tudtam mutatni az uramnak.
Amikor feltette a dokim az uh fejet a hasamra ,gyorsan megnéztem, szívműkődés oké,mozgás van, láthatóan nőtt, kezek ,lábak megvannak, orrát látom..szóval mire kettőt köhintett Csetényi addigra megcsináltam a szűrést! :)
Nagyon aranyos volt, alaposan megnézte, de azért néha olvasom más topikokban, hogy milyen sokáig tart egy 12.heti uh, ez azért megvolt pár perc alatt.
Most 55 centi az ülőmagasság, a gép szerint 12 hét 3 napos(megnéztem netes táblázatot, ott csak 12 hetes, de mindegy.)Tarkóredő 0.9 mm, erre mondta dokim, hogy Szuper-szuper.(kinyújtózva feküdt bébikém, szóval se nem hajtotta előre a fejét, se nem hajtotta hátra-hallottam ,hogy ez befolyásolhatja..).
Levették a vért is a teszthez, jó csúnyán megdagadt a kezem, azt mondják vacak, heges, összeesett vénáim vannak, padig tavaly még azon örömködtek ,hogym ilyen könnyű megszúrni, na ,most nem az...)
méhlepény, mellső falon(hegen) a fundusban, jó magasan, ez jó.
Szabályos a pocija, a feje, bokszolt, rúgkapált kicsikét. :D

Jaj, nagyon szeretem.mindjárt bőgök..(ott is bőgtem...)

KépKépKép
tünci28
 
 
 


nagyon szuper!!!!!!

tessék megnyugodni és pihenni! Dr gégéé utasítása!!!!

jajj nagyon örülök!!!!

méhszájat nézett?

nagyon jó, jajj de jóóó...puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Most nézem centit írtam a mm helyett.. :lol: azért durva lenne, ha már most 55 centi lenne ülve! 8)

méhszájvizsgálat most nem volt,majd ma még felhívom délután és kérek a magánba időpontot, emrt annyira kapkodtunk, hogy az elmaradt.Talán jövő héten, vagy azután lenne.De három hete nézte,ennél sűrűbben nem is karnám, csak, ha muszáj.De ne legyen muszáj.

köszi, hogy izgultatok értünk!!!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci, ez tényleg szuper! Nagyon örülök én is!!!!! :D :D :D
Bár szerintem az 55 az inkább mm mint cm :wink: Emlékszem, a barátnőm a munkahelyemen mindig megnézte a vonalzóján, mekkora is most Lili a pocimban.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Látom közben már észrevetted Te is :lol:

Kép
Kép
katinka31
 
 


Jajj, Tünci, ne ríkass!
Úúúúúgy örülök!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tünci :D :D :D :D :D :D :D Nagyon-nagyon örülök,most már akkor nyugodj meg szépen.Jaj pici baba de édes ehet 8) :D
Vendég
 


Tünci, a méhszájat uh-val nézik már mostanság, nem nyúlkálnak be, szerencsére.... :D
Én már mondtam, mit érzek neked! :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Na most aztán kaptok belőlünk! :wink:
Valahol benne lesz az ikeás golyópálya is Gégéének!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép [/url]
Vendég
 


Mancsa:De édesek a gyerekek :D :D :D :D Milyen szép fülbevalója van Dorcsinak.És nagyon szuper játszóterük van a gyerekeknek.Kutyusok is aranyosak :D Levi milyen nagy már 8)
Vendég
 


Most van egy kis időm...

Naspi: sajnálom ami veletek történt! Mi lesz ezzel a gyerekkel később? Mondjuk van fogalmam róla sajnos, az oviban van egy hasonló eset. Szülők soha nem jönnek szülőire, így ott "beszéltük ki" a helyzetet az anyukákkal és az óvónőkkel. Az a szörnyű, hogy nem lehet mit tenni ellene. Hiába küldik őket pszichológushoz, nevelési tanácsadóba, alapvetően szülői probléma és sajnos ők nem fognak megváltozni. Mi most a szomszéd falu ovijába járunk, ott egy ikerpár fiú tagja tombol és tanítja a hülyeséget a többieknek. De sajnos nem egyedi eset, mert a helyi ovit meg egy kislány terrorizálja, Levi egyik nagyon jó barátja reggel úgy indul oviba, hogy de ugye anya xy nem lesz ott? A kislány végigveri a társait szó szerint és nem tesznek ellene semmit. Már én sem azt mondom Levinek, hogy nem szabad verekedni, hanem azt, hogy védd meg magad és ne kezdd el te a verekedést, mert az nem szép dolog. Mert ő is úgy jött haza az oviból, hogy Pityuka nekiment mindenkinek és ő is sorrakerült, sírt, mert hozzávágott egy széket. Azt mondta az óvónő sajnos nem tud mit tenni, nem szép dolog, de lefogja a kisfiút, mert nem tud más megoldást.
Na ilyen problámás lesz ez a gyerek is.

A fakopáncsos oldal nagyon szupi, innen néztem hintalovat Dorcsinak. Levi meg a szeletelhető gyümölcsöket imádja, tépőzárasok és kiskéssel szétvághatóak kis deszkán.

Beze: nagyon jó lett a frizkód!
Kisszéken ücsörgős Matyit megzabálom, olyan édes!
Réka meg nagyon cuki a kalapos képen is, meg a tükörrel is. Szösz, neked ilyen kisgolyó lenne Réka, mint Dorcsi el sem hinnék, hogy a tied. Réka így jó ahogy van.
Mennem kell, nyüszi van.
Majd még hozok egy kórházas képet Dorcsiról.
Vendég
 


Köszi Lara, visszajöttem, Dorcsi befészkelte magát az ölembe.
Nem is mondtam a lényeget, tegnap kibújt a második foga is alul, felül meg úgy be van dagadva az ínye, hogy tiszta lila, pedig nem ütötte be, vagy legalábbis nem sírt miatta.
Vendég
 


Kép Kép
Hát ilyen volt egy éve!
Vendég
 


Mancsa, hahöh, de meglepődtem ,honnan ez a pici baba, aztán látom, hogy egy évvel ezelőtti kép! :lol:
Szép a fülbevalója, az ilyet szeretem a gyerkek fülébe, ne mtud belekpaszkodni és biztonságos erős a kapcsa, az a hagyományos kapcsos nem jó szerintem.
A kert az a Tietek???Megyek sátorozni, atyaég, mint egy focipálya,akkora!!! :roll: :shock:
tünci28
 
 
 


Tudtam, hogy elfelejtem...
Anyany: köszönöm, hogy megkérdezted anyukádat és köszönöm a válaszát. Igaza van, most látom, hogy jobb lett volna már tavaly elkezdeni, de még nem késett le semmiről, mert évvesztes, így is 3 évet jár majd. Azért remélem nem sír 3 évig, már volt olyan nap, hogy nem sírt, meg délben nagyon lelkesen meséli, hogy miket csináltak, jól érzi magát az oviban. Tavaly ha felvették volna, akkor sem vittem volna, Dorcsika akkor született és nem akartam, hogy azt higgye azért kerül oviba, mert nekem Dorcsival kell foglalkoznom. Meg azt sem szerettem volna, hogy minden betegséget hazahozzon egy újszülöttnek.
Mindegy most már, az a lényeg, hogy lelkesen mesélünk neki az oviról, mégegyszer köszönöm anyudnak és neked.

A következetességről meg annyit, hogy tényleg nehéz ellent mondani a gyerekeknek, de később van látszatja. Levi ha butaságot csinált rögtön le lett állítva, és nem mondom, hogy nem hisztizik pl, de könnyen leállítható és nem veri magát földhöz meg nem kell visítva vonszolnom magam után, sőt, ha ilyet lát, még mondja is, hogy milyen csúnya viselkedés ez.
Vendég
 


Igen Tünci, 3780 nm a telek, jó nagy sátort hozhatsz. Nagymamámék telke volt, megosztották velünk. Nagyon régen dupla telket vettek (14000 ft-ért) és nem engedték nekik, hogy eladják a felét, a közepére kellett építeniük.
Jó ez a fülbevaló Dorcsinak, tesómtól kapta, tényleg nem tud belenyúlni és jó biztonságos a kapcsa.
Vendég
 


Mancsa a tortából mi maradt? úgy látom lendületes kezelésbe lett véve.... :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Elolvastam a szeptemberi topikot, 30 szülésből 13 császár volt..aztaaa, ez nem éppen 30 %, ahogy a kórházak szokták modani... :shock:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a dicséretet. 8)

Mancsa, de édes Dorka! A kutyákat meg kell zabálni. Finom lehetett a torta. :D

Tünci, nagyon örülök, szorítottam ám! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?