Új privát üzeneted érkezett!

No, nem égett...

Szóval nagyon klasszak ezek a minibabós-"nagy"babós képek... majd egyszer én is összekaparom a miénket.

Addig is kedvencem, Alexfotó volt... Kreiszi, van ám vigyora a kissrácnak! Haláli!! Ezek szerint felállt ő is?
Többieket nem emelem ki, mert tuti kimaradós. (Ja, mondjuk Füge meg a két foga... Az is király!) :D

Én defektes vagyok... Most már tuti...
a) marha jót röhögtem a gollamos poénon... (De nem azért, mert hasonlítana, csak tetszett...)
b) pakoltam a babaruhákat és azon szenvedtem, hogy hova a jóégbe tegyem el ezt a rengeteg cumót, mert már az agyamra megy, hogy nem férek!
Nekem se kéne még sok gyereket szülnöm, mi? :)

Nila
, te aztán beindultál kajakészítés ügyben! :D Én is átpakolni kényszerültem a fagyó kisfiókjából a nagyba a babakajákat, mert már a mi étkünk kiszorult... :D

Grat a mindenféle új mozgáshoz (ezeket sem lehet már követni... :) ) és ööööö, más nem jut eszembe!

Ja, szomorúság van, apa elhagyott...
Még sosem volt távol napokat, amióta Esztike megvan... Most meg csak szerdán jön haza valami konferencia miatt.

ladmon
 
 


Gyerekem elborult, sírás-rívás, ahogyan az kell.... De észrevettétek, hogy az ilyesfajta fájdalmat nagyban csillapítja, ha pl. azonnal megkaparinthatja az ölemből a hűtőmágnest a hűtő oldaláról?

ladmon
 
 


Ááá Kreiszi, én még az állós képre gondoltam, bár ezek is csuda édesek! :)

Jó, nyomom a kávét én is, bár nálunk már kezdődő hangzavar van... :?

ladmon
 
 

 
 

ladmon:nálunk elült a hangzavar...végre kidőldt Bazsi,és napok óta először egyedül,nem kellett elaltatnom,hogy ne álljon fel rögtön....
kávé jöhet,de én apával fogyasztom,majd jövök!

Kép
nilabali
 
 


Ne vágjatok ki, hogy nem vagyok képes egy hsz-ba írni mindent...
De Julcsi, akkor Bogyesz középről ült fel? Tök cuki! :) Jó szórakozást mára!

Elif: neked meg jótanács! Tegyétek le az ágyat! Nekem is tök kényelmetlen alvásba betennem, de muszáj volt letenni, mert az ágya mellett van a félkész etetőszék, és azon volt egy csomó minden (takaró, body). Aztán bementem a délutáni alvása után, Eszter az ágyában hanyatt molyolt valamit, de a cuccok már nem voltak az etetőszéken. Nos, ha kizárjuk a szeizmikus tevékenységet, akkor csak az marad, hogy feltérdelt, lepakolt aztán távozott... Szóval ne hidd, hogy nem csinálja Efe a kiságyban is... :wink:

ladmon
 
 


Én lánykám vissza aludt :lol: remélem most nem kiabáltam el :roll: :lol:

Zsu:nekem tiszta furcsa,hogy volt egyáltalán olyan picike :oops: :) Apa épp tegnap este mondta,hogy ő most itt picit megállítaná az időt,hogy ne nőljőn mostmár ilyen gyorsan!!!!!

Ladmon:Iiiigen ezt én is észrevettem....Hanna is elhallgat amint megtud valamit kaparintani..főleg amit nem szabad :wink: :lol: tehát elgondolkodtató,hogy vajon mennyire fájhat nekik az ilyen koppanás.. :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


nilabali:grtaula az egyedül alváshoz!!! :lol: És irigy-irigy,hogy te apával kávézol.. :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


na,úgy tűnik én elkiabáltam...mégis el kellett altatnom!(éljen az állás!)

Kép
nilabali
 
 


És egy kis ráadás... :wink:

Stellyvel készítettek (csak 3 van és nem a legjobbak :oops: ):

Kép Bújós Adrika

Kép Eszternek szól a mosoly :D

Kép Anyukámtól megijedt Adrika

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ladmon, sajnálom hogy Apa konferenciázik! :(

Andrea, én is szívesen megállítanám az időt! Csak úgy repülnek a hónapok! :roll:

Nagyon édes a bújós Adrika, Marci mosolya pedig csudahelyes! :D
zsu83
 
 


Na már fel is ébredt Bebe! :shock: :?
13.40re védőnőhöz viszem, kéne még aludnia, mert különben nagyon nyügi lesz! :?
zsu83
 
 


Na, megpróbálok írni, nem tudom meddig hagy Alex.
Szóval, sulihéten túl vagyunk, 2 nap gyakorlat volt, 3 nap suli. Alex nagyon jól viselkedett, ügyesen evett és a fekvő mamában kapaszkodva felállt (2 hete, amikor Sárváron voltunk, akkor is sikerült neki 1x), majd itthon a kiságyában és a járókában állandóan gyakorolja. Evés rendben volt, reggelire fagyitejet ivott, ebédre főzit evett, szopi nincs, amióta 180-200 ml-ket megeszik, így du-ig elvolt, onnantól szopi.
Nagyon fárasztó hét volt, de jó volt kimozdulni. Első nap nehéz volt, sírva mentem el, anyu óránként küldött sms-t, mms-t, h lássam, minden rendben és mikor du meglátott Alex, onnantól nem engedett el. A suli jó volt, elég nehéz tantárgyaim lesznek, viszont, ahhoz képest, h több mint egy év kimaradt, nem volt kínai, amiket hallottam (mindig rádöbbenek, h mégis csak van értelme a tanulásnak). Van egy olyan tantárgyunk, h Alternatív medicina, nagyon jó, Millye neked is tetszene, egy homeós orvos tartja, fitotherápiáról és homeopátiáról volt eddig szó.
Nos, eddig hagyott, mennem kell, mert alvás helyett ordííííít.
kreiszi
 
 


Kép

phpBB: Kép
andrea17
 
 


ááááááááááá, végre sikerül vonalzókat kerálni, olyat, amiből 3at is enged a babanet :):) sajna a nygokhoz kép nem megy, mert az már hosszú lenne aláírásnak :( babafalva folyton behal, ezért váltottam ..jók lettek????

kreiszi! tök jó dolgokat tanulsz! úúúúgy hiányzik az egyetem....de hát most újra kéne felvételiznem, mert megin fel kelett adnom...asszeménmár sose megyek tanulni sehová. tutui megin jelentkeznék valahova, és elkezdeneém jönne megin egy gyerek :)
Veleük meg nekem nem megy, mert nincs se nagymama, se senki, aki besegítene, úgy meg egyszerűen lehtetlen, na meg ha nem is dolgozok, akkor meg miből fizetem? nappalit meg méginkább képtelenség lenne elvégezni :( hát majd valami más, tanfolyam, ilyesmik... Kozmetika érdekelt régen...lehet belevágok majd.

Bújós Adri nagyon cuki :)Marcivigyor csudahelyes! csinilánynak csak ilyet!
Vinnyó már ébred is...hát nem sok alvás volt....és most ebédig kell kihúzni....megyünk sétálni asszem.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


úgy köhögök, hogy majd megfulladok :( nem használ a homeós stodal, asszem komolyabb cucc kell :( nah, majd jövök délutáni alvásnál :)És akkor olvasok is visssza, mer igen lamaradtam itt a 7végén!
De jó ez a tablós kép Hannaösszeállítással! Én is akarok már ilyet csinálni! Hogy kell?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Marcibogyeszenk csábító a mosolya!!
Adrika édes kisbújós!!!!

Kreiszi:Akkor minden rendben van hálaisten :lol: Alex nagyon ügyi,hagyja anyukáját okosodni :wink:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Ikverus:Tutik a vonalzók!!! :lol:
Én a picassa3-at töltöttem le és azzal csináltam,de hát olyan profikat amit Budabo és Millye csinál azt nemtom,hogy kell :cry:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


ikverus:van az a homeos Sinupret asszem az is köhögésre van!Jobbulást!!!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Nagy itt a pangás....bezzeg mikor nem vagyok.... :wink: :lol:
Na léptem főzni valamit!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Na ladmon én majdnem küldtem apára az "áldást" :lol: :lol: erre pár napról van szó.
Miniruha elpakolásába nálunk a vákum zacsi vált be,praktikus,sok ruci elfér benne kis helyen is elfér..pl szekrény aljában.Elajándékozni nem akarom a rucikat..mi van ha.. :wink: (még nem)
Kinél mi lesz a kaja?Felnőt kosztra gondoltam,semmi ötletem.
Adott valaki halat a gyereknek?tudom Nila te igen,de pl olyat amit te főztél meg?Na megyek Lulu reklamál hogy ő is itt van és egyedül nem érdekes a tárgyak dobálása,kell közönség is...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Kreiszi, nagyon örülök, hogy jól telt a hetetek, és hogy Alex ilyen ügyes fiú volt végig! :D

Andrea, nagyon szép az újabb képösszeállítás!

Verus, jók a vonalzók nagyon! :lol:

Zsancy, nálam kukoricás tokány a menü!

Bogi???????????????? Füge hogy van?

Visszabírkóztam egy kis alvásra Bebét, jó lenne aludna legalább egy órát! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez túl nagy kérés asszem! :D
zsu83
 
 


Nem alszik, inkább püföli a játékokat :D.

Boldog hófordulót kívánunk Mesinek, Vendnek, Mukinak!

Betegeskedők gyógyuljatok meg!
Nemalvó babócáknak meg tessék aludni éjjel!
Verus: valszeg úgy fogok tudni tanulni, h anyósomékhoz felmegyünk Bp-re és ők Alexeznek én meg tanulok ezerrel. Szerencsére ők már nyugdíjasok, ill. éjjel alvás helyett.

Mivel nem alszik, elmegyünk boltba.
kreiszi
 
 


Ülő Marci nagyon ügyes és édes is! Jó talit nektek, lányok! :) Lénáról pl marha rég nem láttam képet, úgyhogy tessék fotózni ám!!!

Milyen jók a pindurbaba-nagyobb baba képek :D na majd keresek én is miniAdri fotókat valamikor a héten :)

Nálunk a nagy fájdalmas koppanásokra az egyik legjobb gyógyír, ha riasztót szerelhet :lol: (szerencsére még nem elég erősek az ujjacskák, hoyg ténylegesen meg is nyomkodja a gombokat, bár egyzser lehet, nézek majd nagyot, mikor kijönnek a G4-től...)

Zsancy, itt spagetti alla carbonara lesz ebédre :) (hű de szépen hangzik így :lol:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Zsancy: rántott sajt! Haminyami! (Húúúdeéheslettem....) De alvásidőben nem eszünk! 8)
Vákumzacsi jó, de azokat a téli/nyári ágyneműk foglalják...
Viszont IKEÁban láttam ágy alatti tárolókat, lehet az lesz belőle.

Kép Ha már haminyami! :D

Na megyek is olvasni...
(jesszusom, tényleg éhenhalok... :x )

ladmon
 
 


Csak halkan merem kérdezni...... Hülye kérdés de elképzelhető, hogy tudatosan mond pár szót a fiam? Eddig nem mertem kérdezni nehogy kinevessetek.... de már anyunak is mutattam meg ismerősöknek és ledöbbentek....

Zsu83 HA Érdre költöznétek az hozzánk is közel lenne.... drukkolok, hogy sikerüljön!!! Bebe is milyen nagy fiú már! Olyan édesen tud nézni!!! NAgyon helyes baba!!!

Nilabali Köszi! Te sem panaszkodhatsz mert a fiad is nagyon szép! Azt hiszem kergetheted a csajokat majd.... Azok a barna szemek.... :shock: nagyon édes! Milyen aranyosan aludt kint a levegőn! Helyes az új naci és az a kép amin odasüt a nap az csúúúúcs!!!

Gerendai Zsuzsi kérünk ám képet a kendőről!!!

Zsancy köszi!!! Szegény..., hogy bírod az éjszakázást? Még szerencse, hogy eljátszik és nem sír!!! A fiam meg az én fenekemben van állandóan és mászik rám meg nyújtja a kezét, hogy vegyem fel.... tuti cuki Petráról a pusziküldős kép! lesz még vele bajod..... majd ha jönnek a lovagok....

Zümis boldog hófordulót! Majd írd meg mi volt a dokinál!!!

Andrea17 nagyon jó lett az összeállítás Hannáról!!! Kis helyes babóca és azok a szemecskék... meg kell zabálni! Paint Shop Pro-val csinálom a képeket.

Julcsi-79 nagyon ügyes a kislegény, hogy felült!!! Gyönyörű kékszemű!

Ladmon akkor megint mész lábost venni? Ja most olvasom nem égett le..... Van jó is, hogy nincs a férjed... nem túr ki a gép elől... Nagyon jó Esztikéről a kép! Mit eszik?
:shock:

Kreiszi végre végre gyönyörűséges Alex!!! Irigy vagyok az Alternatív medicina miatt... de jó neked...... :roll:

Lkverus csini asz új vonalzó!! Homeogene 9 nincs otthon az is jó köhögésre és torokfájásra!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Füvező Esztike nagyon édibédi! :lol:
zsu83
 
 


Esztike nagyon ügyes kislány :) tudja, hogy a fű szellőztetése nagyon fontos dolog, ki kell szedegetni az elhalt szálakat :)
ez a szigorú pofi csúcs :lol:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Millye, néha nekem is úgy tűnik, mintha azt mondaná Bebe, hogy Anya, és már Zsolti is mondta, és tegnap Anyum is észrevette!De létezhet ilyen!? :shock: :roll:
Köszi a drukkot, remélem összejön! :roll: :wink:
zsu83
 
 


Millye, Verus is írta már, hogy Vinci mondja a tesójának, hogy agge (mármint Áginak :lol:).

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Millye:szerintem lehetséges!!!!! :lol: és mit mondottt???
Nálunk tegnap mintha mondta volna,hogy apa :shock: :shock: és nem is egyszer!!!

Füves Esztike édes!!!Tudja mit kell csinálni elég korán :wink:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


millye:hogy aludtatok? nagy Andris hogy van?Szerintem tudatos borsószemnél, amikor én hallottam és is édesen gügyögött.

zsu:kösziköszi. Merre készülsz csavizni? inkább lehet hogy még kúrálnod kéne magad, majd ha meggyógyultatok akkor menj.A lényeg hogy aludt éjjel Bebe. Fügém is hang nélkül aludt reggel 5.30-ig, cumi és 7 után kelt.De jó neked hogy ilyen fiatal anyud van, enyém már 60 éves. De jók a képek!! Reggel boltba szaladtunk és nem volt időm még írni is előtte. Délután vendégek.

kreiszi:csuda helyes Alex is.Ügyesek voltatok!

zsancy: riogató nektek is kell,meg mindenkinet...gyönyörű szeme van Petrának!! Az éjszakát sajnálom,próbálj pihizni napközben.

stelly:köszi. Hát igen visszanézve,nagyon sokat változtak a babáink. Mi megviseltek...áá dehogy...Te ruhákat pakolsz, meg új babára készülsz, én a teszvesz-re készülök felpakolni mindent. :oops: Nem biztos még a második baba, úgy döntöttem ne álljanak itt a cuccok, majd akkor veszünk inkább.

ladmon:ügyi vagy hogy nem amortizálsz megint lábast. A gollamon én azért nem sértődtem meg, mert hogy Millye rakott fel képet gollamról és én visszanéztem a régi képeket...hát ha nem is gollam, de kis furi volt és azt hiszem én mint az anyja mondhatom ezt, imádtam őt akkor is, de szerintem sokkal helyesebb mostmár.
Esztikéről is várom a képeket!Gyanus a lányod...vega lesz? mindig levél,fű van a kezében.

nilababa:örülök hogy ízlet Bazsinak a házikaja,én is szeretek főzni Fügének. Jó az új nacitok, nagyon helyes fiú Balázs, de ezek közül a kedvenc a közös képetek.

mukinak,mesinek:boldog hófordulót!

andrea: akkor jó, nagyon helyes Hanna.Jó az összeállítás.Én profin??? inkább millye, én csak egyszerűen,kivágom,üres lapra berak és kiszinezem.

julcsi:nagyon helyes Marci!!! sokat nőtt! csupamosoly és hogy udvarol!

ikverus:nálatok tuti lesz negyedik baba! Imádsz gyerekezni és ez tök jó.

Kép
budabo
 
 


Ja és beszélő babákra...Fügém arra jött most megint rá hogy milyen jó ha morog mint a kiskutyák és sikitozok. :D

Kép
budabo
 
 


Millye, Zsu: hát ez szuper, szerintem simán lehet, hogy pár dolgot már összekapcsoltak a kis buksijukban. Nagyon ügyesek ezek a szószátyár legények! :D

Naaaagyon szuper látni a születéskori és mostani képeket, olvadozok tőlük. Nosztalgiázok ezerrel. Minden baba gyönyörűséges volt már születésekor is, de most meg aztán nagyon nagyon. :) Fügét meg apa is látta és borzasztóan bejött neki is, elfogadnánk sajátunknak. Persze gondolom én hogy Bogi nem akar tőle megválni. Na de ha mégis, akkor ránk számíthatsz! :D

Nilabali: napfürdőzős képek szuperek, és az új naci is nagyon vagesz.

Marci, Adri is nagyon édesek, Adri ahogy bújik és Marcika mosolya, zabálnivalóak. Továbbra is állítom, hogy Marci tiszta te vagy Julcsi! :)

Ladmon: ne aggódj, ágy tegnap lejjebb került, nálunk már nem lesz hasonló meglepi. Mondjuk megnéztem volna az arcodat, mikor Eszti ezt megjátszotta. :D Nagyon édes a fűevős kép. :D

Stelly: a kanálcsere nálunk is bejött. Mi drága gumisszélűről váltottunk extraolcsó műanyagra :D, 300 Ft 5 db, azóta sokkal jobban megy az evés. Zsebes tartót varrni meg azért nem ugyanaz mint egy nadrágot valakire :oops: , de azért majd feltesze, a képet. Mindenesetre köszi. :)

Kreiszi:
jó olvasni, hogy sikerült ilyen szépen kialakítani a napirendet és, hogy élvezed a sulit. Most még nekem is elkezdett hiányozni kicsit, ahogy olvaslak. Na de gyorsan belegondoltam... elég volt nekem mégiscsak egy jó időre belőle. :D

Tettem videókat és szerkesztettem én is képet, mindjárt...

Kép
Kép
elif
 
 


Akartam valamit írni, de már nem tudok, mert Esztike kikiabált a szobából, hogy "anya, gyere be, mert felébredtem".... Mondom, szó szerint ezt mondta! :lol:

ladmon
 
 


Jók az új vonalzók!

lkverus: szegények, gyógyuljatok meg hamar! ++++++++
Kép
Születéskori és most szombati képek. Akkor több haja volt mint most. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.09.28 10:32-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


Zsu83 nálunk ana (anya) iniiiiiiiiiiííííí (inni) tata (Szasza) bbbbabbbba (baba) de felveszem videóra, hogy értsétek... voltunk anyunál és elkezdte mondani, hogy iniiiiiiííííííííííííííí anyu majdnem összeesett anniyra megdöbbent.....

Stelly akkor nem néztek h*lyének.....

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


mi is az a kukoricás izé Zsu? hogyan kell csinálni...igaz ma mégsem kell ebéd...má megint megyünk(nuku pihi)...

Morgó Füge ari lehet,Petra is csinálja szerintem vicces,Zolinak fel áll a szőr a hátán,szerinte nem helyes hogy a gyerek ezt csinálja... :roll: nem tudom,én nem vitázok ezen...baja nem lesz tőle...

Millye:ha Luluval 2en vagyunk nálam is ez van,de mihelyt apja megjön én már köddé váltam számára.Beszéd teljesen lehetséges ebbe a korba próbálják a mama,papa,szót meg persze úgyan úgy mint a pápá tanitás azt is próbálja utánunk csinálni,úgyan igy van a beszéd is,megpróbálja úgyan azt képezni.
Nálunk az Apu az EPÜ csak apának mondja és csak akkor mikor itthon van.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Andrea17 a fő szava amit naponta sokszor mond az az iniiiiiiiiiiííííí (inni) :shock: döbbenet... de levideózom!!! Apát mond HAnna? De édes!!!

Budabo hajnalban felkelt de visszakaratéztam... háromnegyed kilencig aludt.... András már jobban van... a fejfájás nagyon betett neki a náthához! :roll: Ti hogy aludtatok? Fügcsi jól van? Nincs láz? DE édes lehet ahogy morog Fügcsi!!!

Elif akkor megnyugodtam (homloktörölgetős szmájli) NAgyon jó lett a kép Eféről megint! De hol van a videó?????!!!

ladmon na persze.... (vigyorgó szmájli)

Zsancy valószínű azért ismert őt kevesebbet látja... bár a férjemet is és szerintem inkább anyás mint apás... de ezt is csak halkan jegyzem meg.... bár lehet, hogy csak a cici miatt ragaszkodik hozzám mert én vagyok az éléskamra...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: ja igen a videók. :D
Efe dedézik... :D Mondtam én hogy ez lesz a következő szava... Én meg ezt vettem észre, hogy simán tanítgathatók, korábban a babát mondogattam neki, és az lett az első, most a dedét (ami nagypapa törökül) és 2 napja ezt nyomja, na meg más halandzsát is. Tegnap épp nagyon rájött és lekameráztam. :D
http://www.youtube.com/watch?v=oafx0d3q-78

És a kúszáskezdet. Így nyomtuk mi:
http://www.youtube.com/watch?v=RiNd630d92w
http://www.youtube.com/watch?v=wNYjo6HHD6E

Kép
Kép
elif
 
 


Andrea, nagyon jó az új vonalzód! :D

Bogi, örülök, hogy Füge jól van! :D Konkrét tervek még nincsenek csavizás terén, de lehet hogy inkább pihi lesz! :roll:

Efe összeállítás is nagyon szép! :lol:

Millye, akkor tuti hogy mi is jól hallottuk az anyát! :shock: :D

Zsancy, csirkemellet kockára vágom, megpirítom egy kis olajon, sózom, borsozom, majd ezután behabarom lisztes-tejfölös kutyulékkal, hozzáadom a kukoricát összefőzöm és már kész is, rizssel vagy nokedlivel nagyon fini! :P :D

Na lépek! :D
zsu83
 
 


Elif de édesen mondja a magáét Efe! Ha hazajön a lányom megmutatom neki! Ő is mindig olvadozik.... kúszás is nagyon jól megy neki!! Ügyes!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Azzzzztaaa mindenit, nem semmi ez a kiskrapek..annyira nyomta a hintázást azt hittem az ölembe pottyan.. :D
Annyira hihetetlen nem rég még csak feküdtek aludtak,ettek most meg le kell őket gyűrni hogy aludjanak,vagy épp olyan dolgokat művelnek hogy csak na..

Na Zsu ha csak ennyi akkor mégis csak lesz ebédünk :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsancy 2009.09.28 10:55-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsu83 a dumamatyik.....

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Kb. egy másik időszámításban írtam utoljára, de azért olvasgatni szoktam a fórumot. A babák döbbenetesen gyorsan fejlődnek, ehhez képest Vili tempója elég komótos. Pár szó röviden, mert valamelyik csemete mindig ébren van, úgyhogy el vagyok havazva.

Vili még mindig legtöbbet szopizik, 5x egy nap, és van egy főzelék vagy gyümölcs reggelire, mert ilyenkor a legnyitottabb rá. Súlya 9,5 kg körül van. MOstanában kezdett el kúszni, és egyre többször próbál négykézlábra állni, ennyi a mozgás. túl van egy háromnapos láz című betegségen, és lassan már két hete meg vannak fázva Ricsivel. ------két foga van alul, most töri át az ínyét másik kettő, és még kettő készülődik erőteljesen. Szóval nem unatkozok :).
Éjszakák változóak, de egyszer még eszik úgy 3 körül, de már elég jól megszoktam az össze-vissza alvást. Ennyi dióhéjban.

Mindenkinek köszönöm, hogy gondoltok ránk, és köszönöm a hónapos köszöntéseket is!!!
yve
 
 


millye:Édes lehet Andriska ahogy inni kér :D hát Hannának ez az apa dolog szerintem a pápá-ból ered,mert a pápá volt előszőr aztán a papa ami szerintem nem tudatos volt és most az apa :lol:

budabo:Cuki lehet Füge ahogy morog :D

Elif:Efe nagyon aranyos :D

phpBB: Kép
andrea17
 
 


na, ha már a beszédnél tartunk, hát az én gyerekem igen dumás...már az addide-nél tartunk, és bakker lóg ki az etetőszékből, csápol ezerrel, és ordít, hogy addideee!!!!!!!!! na ebből másra tényleg nem tok gondoloni, és ha megkapja a valamit, amiért nyűgött, akkor csend van :shock:
ha szomjas, akkor folyton et hajtogatja: nyanyanyanyaaaa...vagyis hé! nyanya anya banya, aggyá má inni! a labda ezeddig lada volt, most már abda :) integtni már szokott, csak megkésve, és visszafelé :) babababa, már megy egy ideje, most ezt mondja mindenkire, akit nem ismer :)


na, délutáni alvással már megin megahiszti...hát már aludnia kellene egy fél órája, hát csak ordít, meg hisztizik...amúgy tök fáradt,evett, teleitta magát, volt büfi, peluscsere, zenélés, ringatás, feladoooom, úgyhogy most ágyikóban vinnyogi van :( becsuktam az ajtót...így halkabb...húúúú, de gonosz vagyok, de már ilyenkor úgy érzem jobb, ha nem megyek be, mert csak ideges leszek, és az meg neki se jó, így higgad mindenki, és migyá bemegyek simizni, hátha használ...
úgy tűnik, hat a simizés, nyugszik, mot már csend van még...

Millye! van homeogen9! de at torokra szoktuk..jó köhögésre is?

most jött meg a kajám (rendeltem)mindig a legjobbkor csengetnek :( de, Vinci csendben van, nem kelt fel...vagyis alszik!!!!!!!Szuper
Ja, rántott camember, krokettel, áfonyával...kedvencem...mikor rendelek kaját, mindig ilyet kérk :)

köszi a vonalzódicséreteket! :)

Yve! tök jó, hogy írtál!!!!! Te se uncsizol ezek szerint :) Hú mennyi fogacska egyszerre :( 3napos láz a nagy gyerkőceimnek is volt, pöttyökkel, meg minden, Vincinek még nem.... össze-vissza alvás nálunk is volt anankidején, aztán Ági egészhamar rászokott a napi 1 alvásra, Andrissal együtt, akkor nagyon jó lett... Kitartás nektek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Elif! Mikor Efe nyomja a dedézést...háááát, az tök olyan, mint Vinci. már azt hittem ő az :):) Pont ugyanígy mondja a magáét :)csak néha átvált cinci magas hangokba..na az iszonyat vicces :) és ugyanez az arc :) haláli!
kúszás szuper! mi ilyet sose fogunk :( Ügyes Efe!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


senki, sehol????
na, azért rakok egy képet, édespofám így adta meg magát, és az igazak álmát alussza éppen:
Kép

éés, most megiszok egy jó tejhabos kávét,( vettünk Vinnyóval tejet séta közben) és olyat csinálok, amit szülés óta nem, lefekszek vizszintbe pihenni, esetleg olvasni..... .:):):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Adri marhára vigyorgott a dedézős videón :) nagyon édes Efe, még nyög is a kúszáshoz :D

Yve, de jó, hogy jöttél! Uhhh mennyi fogacska... Légyszi hozz képet is a lurkókról :)

Verus, hajrá pihenés!!! Vinci addidézik? :shock: hűűűű az komoly! (Adri még mindig a gagánál és a dedénél tart, ezeket is kábé háromnaponta veszi elő...)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Hajajjajj! Úgy kell visszafognom magam! Miért érzek ellenállhatatlan kényszert, hogy belepofázzak mindenbe?? :roll:
Nade most neeeeeemmmmm!

Elif: Efe zabálnivaló... Nem? Dedededede.... :D

Ma megint 140 g zöldséges kutyulmány! Kirááályyy!!
Adri hogy fogadta a no szopit?

ladmon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?