Új privát üzeneted érkezett!

Pattogó, Lányod alvási szokásai nem egyszerűek.Nagyon tündér. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!! :D

Először is köszönöm szépen a felköszöntést. Nagyon jól esett, arik vagytok. :D :D

Anyabebi!
Barnabásodnak utólag is kívánok nagyon sok szép boldog szülinapot!! :)

És hát milyen jó látni hogy van 2 új babánk!! :lol: :lol:

Édi, Sünci!!
Nagy-nagy gratula nektek!! GYors felépülést és rengetek tejcsit kívánok!! :D

Sünci!!
Majd apától kérjük a szülésmegindító gátmasszás receptjét. :wink: :lol: :lol: (én is szülni akarok már... :oops: ) Amúgy jól beelőzted a finishben lévő kismamikat. :)

Paris!
Az éjszakát illetően megint kezet foghatunk.Hajnal 2 óta fenn vagyok. Felkeltem pisilni, de az istenért se tudtam visszaaludni. Bezzeg most tudnék, de mindjárt mennem kell a védőnőhöz. :roll:

Lányok!
Ti nem vizesedtek? Az én lábam valami űber brutál módon néz ki. :shock: És ráadásul fáj is, úgy érzem soxor hogy szétreped a lábfejem.Ha lesz lelkierőm lefotózom majd.........
Arctorzulás!
Hát nekem reggelente a száj duzzad fel. Olyan mintha szilikonnal lenne feltőltve. Ez jó is lenne, de az a baj hogy csak az alsó ajak van felduzzadva a felső nem, így meg elég vicces. :?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Pattogó!!

Nagyon cuki a kis Lara. :lol: :lol: :lol:

Paris!

Édes a kis szívecske a pocidon. :wink: Rúzs?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Szájfény :D
Vendég
 


Jó reggelt kismamik...

utolsó szép indián nyári nap lesz ma állítólag :cry: Ettől lennék nyűgi? Mi sem aludtunk túl sokat, pocak kőkemény, benne bababuli...már a délutáni fesztiválséta sem esett jól. Vettünk mangalica kolbit, beregi szilvalekvárt és két Nagy Bandó könyvet. Egyet babcinak (Ringató a címe, altatóversek vannak benne, és dedikálta is pocaklakónak Bandó), a másik pedig anyának (Sosemvolt Toscana - kicsit szomorú könyv, de most pont illik a melankóliámhoz, ebbe is kaptam kedves sorokat).

Összefutottunk az ex-emmel. Aki tök messze lakik innen, nem is tudta, hogy mi itt lakunk, csak barátokkal jött el. Most írt egy email-t, hogy szemlátomást boldognak tűnök és hogy mennyire ledöbbentette, hogy anyuka leszek...ő még karrierista kemény csajszi koromból ismert :roll:

Aztán összefutottunk egy baráti párral, akiknek 5 hetes a lányuk. Aszongya a csaj, hogy ne vegyek 56-os ruhákat, mert ők addigra kinövik és nekünk adja őket, mert ő elég sok fiús ruhát kapott másoktól...na puff. Mondja ezt a 36. héten...


Zsrit, Moncsi
, én is bele vagyok szeretve a farmer-póló-kapucnispulcsi együttesbe (van is néhány :roll: ), de azért anyukám nyomására vettünk néhány rugit is :P

Kicsike - sógor :evil: De azért gyönyörűek a vargányák...mi lesz belőle?

Ginuska - pici lányod gyönyörű...

Till, az étvágytalanság nálad a szülés előtt jelentkezett?

Csilla- Sumák, Gizmó :D

Szilveeaa - Tena és társai :roll: :roll: :roll: Azért kíváncsi vagyok, hogy mikor fogjuk magunkat először újra kívánatosnak és szexinek érezni...

Eszti - vízórás :evil: Nem csoda, hogy antiszoc vagy...

Pattogó - Lara-alvás :D :D :D

Ma még jövök, apa ma Szlovákiába ment, talán éjjel jön...szóval lesz időm :)

Kép
kkia
 
 


Jó reggelt!

Ha szar napom van ide kell ülnöm és szakadok a röhögéstől.
Abszolúte nem komplett ez a brigád :)

Eszti
: Nagggyon jók a fotók. "húzzál a brébe :mrgreen: " (elképzeltem az embert, sírtam a röhögéstől)
Zsrit: szép, csini, nem tudom minek aggódsz a kilók miatt, bár sztem a bokádon van , mert azt nem fényképezted :lol:
Gnemoni: az a macis overáll nekem is nagyon tetszik, olyan édes. A szád miatt részvétem ( mondjuk én jót röhögtem :))
Kicsike: sose ettem még vargányát, de jól néz ki és a gombát imádom :) (ÁÁÁÁ, NEM CÉLZÁS :))
Jovana, Szilveeaa: HÉTFŐ van, jó lenne indulni :)
"KÉJBUGYI" otthon ne maradjon :mrgreen:
Sziszkó:
épp tegnap beszéltem a barinőm hugával és mondtam, hogy parázok nehogy megcsászározzanak, ő meg mondta, hogy inkább így szülné a következőt is. Na most akkor? Kinek mi jön be :)
Pattogó: Larán jót vidultam, ő az igazán nekem való kislány. Lekváros punci :mrgreen:

Én ma Aranygaluskát sütök, sok benne a vitamin :)

Tegnap este elértek az enyhe mensis görcsök :shock: , mostmá tudom :)
anyabebi
 
 


Lekváros puncin én is szétröhögtem magam :lol: én ma nem tudom mit főzzek :roll:
Vendég
 


Ja, Rita én is tanúja voltam a fotód rövid pályafutásának itt a babaneten, de nem is értem komolyan, hogy mi a bajod és miért kaptad le innen?!
Vendég
 


Ezt a 4 oldalt, amit tegnap reggel óta termeltetek lehetetlenség visszaolvasni. Majd talán este elolvasom.

Sünci! Gratulálok pici fiadhoz!

Eszti! Azt még elfelejtettem mondani, hogy popsikrémet is kell vinni a kórházba, mert állítólag nincs nekik erre pénzük. Nekem most ír fel a védőnő azt hiszem bepanthent.
Újra átgonolom, a picinek mit kell bevinni: pelus, textilpelus, popsikrém, 1-2 ruha (ha kiüti a kórházi ruci), kissapi
Ez a magyar egészségügy! Tegnap láttam is a TV ben. Szomorú!!!!!
Egyből Twins jutott eszemebe, milyen körülmények között szülhetett.

Na de nem panaszkodom. Este jövök!

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Sztercsi, nekem is mondta a védőnő...már össze van cuccolva minden :D én Johnson's popsikrémet vettem, azt viszem be, utána meg használjuk a gyógyszertárit.
Vendég
 


csak egy gyors bekukk mert ma megyek "leszámolni" a munkahelyemre és leadni a céges cuccaimat

Eszti :) -- hát azért mert örökké paráztattok ezzel a "legyünk zártak" dologgal :lol:
Tök fura hogy pont Te kérdezed hogy miért vettem le...
amiket írtatok mostanra én is ódzkodom bármi személyeset felrakni ide. márpedig ezen a fotón fejtől térdig rajta vagyok úgyhogy elég személyes ... szóval csak Bobónak raktam fel mutiba aztán átdobtam a gmailre. :)

Kép
zsrit
 
 


Nem akarunk mi senkit paráztatni, csak kényelmesebb lenne zártnak lenni...nálunk még nem történt konkrét visszaélés! Ha meg történt volna, az a gmail-lel történt volna, mert ott kellett folyamatosan változtatgatni a jelszót és ott vannak fent a személyes dolgaink is!

Csajok FONTOS!!! Gondoltam letöltöm a netről a családi pótlék, gyed, tgyás igénylőket, de belekeveredtem a papírokba, mint hülyegyerek a hózentrógerbe :lol: hiába nézem az oep meg a magyar államkincstár honlapját, komolyan jogásznak kellene lenni, hogy értsem, hogy pontosan milyen igénylőlapokat kell kitöltenem...vagy én vagyok nagyon hülye! Tud valaki segíteni vagy csak egy álom marad, hogy nem kell elmennem személyesen intézni még a papírok beszerzését is?
Vendég
 


Lejárt a mosásom, megyek kiteregetek, fürcsizek, aztán bolt. Megkívántam a bolognai spagettit, férjem meg imádja, úgyhogy ha kapok normális darált húst, akkor ebéd megoldva! Olyan édességéhségem van, megőrülök! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a kutya-dicsiket, Gizmó nevében is! :lol: :lol:

Eszti: Szép poci, és aranyos a szívecske rajta. :wink: :D Ja, és Veled álmodtam. Azt, hogy megszültél, de fiad lett... :roll: :roll: :lol: :lol: Bocsi... :oops: :oops:

Pattogo: Lara elképesztő pozíciókban képes elaludni! :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Eszti!
Cuki a szivecske a pocidon! :lol: :lol: :wink:
Ezekhez a papír dolgokhoz én is hülye vagyok! :oops: :oops: :roll: De az én munkahelyemen egy-két dolgot legalább elintéznek! :roll: Ez is valami!

Ebéd:A sültcsirke bennt a sütőben,nemsokára kész lesz.És jelentem,megcsináltam a Jovana féle prószát!Hát ez valami isteni! :P :P :P :P Csak úgy magába kezdtem el eszegetni,mikor kész lett,úgy kellett visszafogni magam! :oops: :oops: :P :P
(A biztonság kedvéért páromnak csináltam krumplipürét,nem tudom neki mennyire jönne be a prósza! :lol: :wink: )
Kicsike!A Te félédet is meg fogom csinálni! :wink:
Szerdára meg már be van terveze Anyabébi féle túrógombóc!
Plusz lesz még lekvárral töltött gombóc!Sokat kell csinálnom,mert após itt lesz egész nap,Őt is meg kell etetnem! :wink: :wink: :lol:

Kkia!És férjed tudta,hogy az a pasi az exed? :roll: Olyan furik az ilyen találkozások.Én ha bárkinek is köszönök az utcán,(aki pasiból van) párom rögtön kérdezi,hogy ez ki volt?
És általában egy fura fintor a reakciója! :roll:
Amúgy sokáig voltál együtt ezzel a sráccal? :roll:

Pattogó!
Haláli a lányod! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Tényleg szét röhögi az ember magát a képein! :lol: :lol: :lol:
Nekem a bal alsó kép tetszik a legjobban!Érdekes póz!Bizti kényelmes úgy Neki???? :lol: :wink: :wink:

Betty!
Nyugi,nem Te leszel az uccsó a sorban!Ugye Neked október 19.-én csinálják a csaszit.És ezután az időpont után még vagyunk egy páran.Többek között Kkia,Kicsike és én is! :)
Bár az igaz,hogy én 16.-ra tűztem ki magunknak a szülést! :oops: :wink: Bárcsak így menne! :roll: :roll: :wink:

Gnemoni!
Nekem is kezd vizesedni a bokám egy pár napja. :? :? :? :?
Ezt is túl kell élnünk! :roll: :shock: :shock:
Tipp:A felső ajkadat csipkedd meg kicsit,és akkor mind a kettő kissé meg lesz duzzadva,úgy már nem lesz furi! :lol: :lol: :lol:
Na jó,csak vicceltem! :mrgreen: :mrgreen:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Paris Eszti dobok Neked egy kis palacsintát és mézeskrémest
édességhiányra. :D


Anyabébi Neked pedig megy a Vargánya.(A célzás miatt) :D :wink: Pörkölt lesz belőle.

Vcsibe írtad,hogy a kórházban eltünnek a babaruhák.Szerintem Nálunk nemfognak eltünni mivel Velünk van a baba egész nap és a ruhácskák is.Azért Én nem a legjobbakat viszem be.Tescoban vettem 3db.van egy csomagban hófehér 2600Ft.egy csomag.Azért viszek fehéret mert először ugyis bénázni fogok szegény gyerekkel és a fehéret ha összekoszolom bizonyos foltokkal pl.peluscserénél akkor azt könnyebb tisztítani mint a szineset.Vagy rosszul gondolom?Ezt majd megcáfolják,vagy tanácsot adnak a gyakorlott anyukák. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, istennő vagy, ablak nyitva, jöhet minden ami édesség! Gombapörkölt is, ha nem vagyok nagyon telhetetlen :lol: én imádom a gombát, férjem rá sem bír nézni, úgyhogy ritkán eszem.

Babaruha-eltűnést én sem egészen értettem, hiszen én vetkőztetem-öltöztetem, nem? Viszem szépen haza a ruhákat magammal, nem ott fogják mosni...egyetlen dilemma hogy ki és hol fürdeti a babát, mert ott lehet még turpisság...

Rita, amúgy tulajdonképpen nem is a személyesség miatt kérdeztem, hogy miért szedted le a képet, hanem mert -lehet hülye vagyok- de mindig úgy érzem, mintha nem lennél megelégedve Magaddal, miközben tök szép vagy!
Vendég
 


Gnemoni Nekem múlthéten vizesedett nagyon a lábfejem de csak a jobb,és fájt is húzodott szóval nagyon rossz volt.Kb.3-4 napig tartott és simán el is mult,hogy el ne kiabáljam.

Kimostam a pelusokat,fürdőlepedőket,kis ruhácskákat.Ami megszáradt most megyek vasalni és lassan minden a helyére kerül.
Még van vissza 1 hónapom elvileg,bár gyakorlatilag nem úgy érzem,de már nagyon nagyon várjuk a bébit.Férjem is egyre jobban bevan zsongva.


Sziszkó látom Nálad is beindul a gombóc gyártás :D guríthatsz Nekem is. :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Páris Eszti a fürdetésnél ha el is viszik a babát és adunk tiszta ruhát is ,hogy cseréljék le csak visszahozzák a másikat is.Vagy ez a fürdetés nem is tudom,hogy működik,de holnap megkérdezem a dokimtól.Persze ha el nem felejtem.Szerintem felírom.Én akkor sem hiszek ebben a ruha eltünésben.Ja és akkor küldöm a gombát is de az csak vacsira lesz galuskával. :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike!Szerdán gurítok párat!!! :P :lol: :lol: :wink:

Ruci-eltűnés:A mi kórházunkban ez úgy mükszik,hogy a fürdetés nem ott van,ahol a mami fekszik,hanem elviszik őket.Tehát ott eltűnhet,ahogy Eszti is írta.Meg minden délelőtt 1 órára elviszik a babákat újszülött gyerekdokihoz,hogy megnézze minden rendben e velük.És ugye akkor is levetkőztetik őket és ott is eltűnhetnek a rucik! :roll: :roll: Szóval vannak dolgok kórházakban!Persze nem mindegyik egyforma.Gondolom aki magábkórházba megy szülni,annak nem kell ilyen problémákkal szembesülnie! :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Eszti!
Nagyon nagy giga pocid van! :lol: :lol: :lol: :lol:
Néztem a gmail-en! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziszkó29 2009.09.28 11:17-kor.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kislányok: itt egy link okosodás céljából, pénzügyileg
http://www.szuloklapja.hu/baba/body/cik ... os+%FCgyek

Akinek a munkahelye TB kifizetőhely (mint az enyém :)) szerencséje van mert ott intézik a tgyást, gyedet :)
anyabebi
 
 


Mai menü:

Lebbecsleves (kicsit sűrű lett :))
Aranygaluska vaníliaszósszal és anya kedvéért csokiszósszal :)
anyabebi
 
 


Na látom mindenki ebédel meg punnyad, akkor berakok egy filmet és azzal vigasztalom magam :cry: :lol:
anyabebi
 
 


megjöttem a körutamról.
1) CTG. összehúzódás nulla, a baba vidáman mocorgott 20 percen át. Vis vitalis :D szülésznő mondja, hogy ma reggel lett volna egy szülés az én választott dokimmal, csak a dokit nem sikerült elérniük. Persze szülés az volt, ennek ellenére, szépen le is zajlott, de azért ez ultragáz szerintem. Lóf@sz a seggébe. :evil: már elnézést. De nagyon feldühített, annak ellenére, hogy úgy érzem egy ideje, h a szülésznőtől sokkal többet várhatok. Ez konkrétan cserbenhagyás. Na, bocsika a kirohanásért.

2)bolt: bevásároltam fánkhozvalót :D
Eszti, nekem is édességvágyam van. Tegnap pisztáciás baklavát kívántam, de tudjátok, azt a fajtát, ami olyan cérnametéltből van. Nyami. Persze nem kaptam. :roll:

3)DM: vettem ezt-azt. Például fertőtlenítőkendőt, amivel a kórházban majd letörlöm a wc-t + papír ülőketakarót. Fúúúúj, annyira utálok máshol menni wc-re. Kb. 25 évig nem is tudtam, majd a munkahelyen kénytelen voltam megtanulni 'fészket rakni' fél tekercs papírból. :?

4)levezetésképpen nyomtam egy latte macchiato-t a barinőmmel. :D

Gnemoni, Kicsike:
lábvizesedés: nagyon jó magasra rakni. Denevér póz. Egészen kinyújtva fel a falra mindkét lábat és egy jó negyed órát elidőzni. Ha rosszul esik (légszomj v ilyesmi), akkor persze azonnal ki kell jönni belőle, de komolyan mondom, csodákra képes.

Pattogó: Lara cool! :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Anyabébi:
én nem punnyadok :P (még)
aranygaluska jöhet.
Én kaszinótojglit nyomok mindjárt, du meg kisütöm a fánkit :lol:

Kép
screen
 
 


Sziszkó, ugye mekkora??? Csak nem akar lefelé haladni...

Anyabebi, na ezt meg is kérdezem a HR-estől.

Bolognaim mindjárt kész! Nem tudom jártatok-e mostanában Tesco-ban, de múlt hét óta volt isteni finom zöld alma 99,-/kg. Vettem olyan 2 kilót, de seperc alatt elfogyott, úgy daráltuk befelé mindketten Rolanddal. Ma reménykedtem benne, hogy lemegyek és lesz még, hát nem sok volt (kistesco), úgyhogy cselhez folyamodtam, odaálltam az almásládák elé a nagy hasammal és csak szedtem, szedtem...jó 2 és fél kilót sikerült zsákmányolnom :D
Vendég
 


ja, mégvalami.
Azt javasolta a szülésznő, h most 2 napig ne vegyek be homeos bogyót, és a köv adagot szerdán.
Hátha megteszi áldásos hatását.
Elkezdtem parázni a beindított szüléstől.
Az Istvánban 1 hetet várnak. Punktum.
Máshol hogy van? :?:

Kép
screen
 
 


kikérem magamnak, én sem punnyadok
Vendég
 


Mostmár nagyon megéheztem főleg,hogy megint mindenki a kajákról beszél.Mindjárt eszem egy emberes adag töltöttpaprikát(amit Anyukám főzött), főttkrumplival.Én így szoktam :wink:

Anyabébi aranygaluska hűűűűű...mit szólsz a gombáért cserébe?

ParisEszti már nagyon türelmetlen vagy ejnye bejnye.
Ne akard sürgetni a dolgokat és akkor előbb jön. :wink:
Alma:tegnap azt is küldtek Anyuék egy nagy babános dobozzal.
Hát igen a hazainál nincs is jobb. :D :D

Screen Neked pedig már nagyon itt az idő :wink: jólenne már meglepnél egy sms-el.Doki nagyon gáz.Mégis mit képzel?Mi a neve a dokidnak?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Screen, szerintem is nagyon gáz, hogy nem érték el a dokit, ha már "választott orvos", vegye a fáradtságot és tolja be a valagát, ha szül egy kismamája, nem? Anyját!

Én vettem kekszes barackos Bocit a holnapi NST-re csak lehet, hogy nem marad belőle reggelig

WC-téma: dettó, utálok máshol, sőt nehezen is tudok...persze ha muszáj, muszáj és én ezt a terhesség alatt tanultam meg igazán, mert az a feszítő pisilési inger eddig nem volt, gondolom a gyerek feje is rátesz egy lapáttal...anyukám állítja, hogy azért lettem vesebeteg, mert mindig visszatartottam a pisilést, hát nem tudom. Fészket rakni én is profin tudok :D
Vendég
 


Tényleg túlhordásnál mi lesz a vonalzóval?! Nem kívánom senkinek, csak eszembe jutott...ez legyen a legnagyobb problémám, mi? :oops: :lol:

Csilla, álmod :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Kép Eszti ezt Neked küldöm. :wink: [/img]

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kukucs :D

Fél 1-kor ébredtünk 8)

ParisEszti,
TB ügyben még én is okosodom, ha előre jutottam, jelentkezem!
(sztem mindent én fogok intézni :? - nekem drága ez az elintézzük.hu...)
vonalzó: na erre én is kivi vok :lol: (sztem túl fogom hordani Lencsikét, majd csak figyeljetek :roll: )

Gnemoni, Kicsike
vizesedést sajnálom! :oops: (de nem aggódni, nem marad így!!!)

Kkia,
igen, én szülés előtt lettem étvágytalan (addig faltól falig zabálás :lol: )

Jövök este és teleírom a lapot :D - most takarítás...(nálam is forognak ám a babaruhák a mosodában: most épp a bundazsákok, téli cuccok...)

tillidian
 
 


Kicsike, hmmm nyami! :wink:

Tilli, elintézzük.hu szerintem kicsit luxus...végülis a lakcímbejelentőt is két nap alatt elintéztem, ez is menni fog :wink:

Húúú képzeljétek, talán ma bekötik az IPTV-t!!! :D :D :D
Vendég
 


kexes barackos boci, nem éééééééééér!
:D

na, majd pénteken +látjuk, h mi lesz a túlhordós vonalzóval. Főleg, ha ilyen ütemben haladok. :shock:
Bár most fájdogál kicsit...

Kép
screen
 
 


Screen akkor lehet ,hogy nem is kell péntekig várni? :D
Kekszes barackos boci mmmmm .

Megebédeltem,csak így magányosan egyedül,még azt sem éreztem,hogy a babuci mocorog.Alszik mint a tej.Viszont most megmozdulni sincs kedvem.
3-ig ráérek akkor kell mennem a bölcsibe az ikrekért.
Szomszédom kért meg rá mivel ő melózik ,2,5 éves fiukról van szó ,és hát elég elevenek.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Till,
szülés előtt mennyivel ment el az étvágy?
én minél többet eszem, annál éhesebb vagyok. valami nagy baj lehet velem :lol:

Kép
screen
 
 


Bocsi a kexes barackosért :oops:

Én akkora tányér bolognait ettem, hogy mindjárt felfordulok :lol:
Vendég
 


Én tegnap voltam étvágytalan, de nem szültem meg :roll:
Vendég
 


Jelentem, megjöttem a védőnőtől!
Hát nem vagyok túl boldog. Megint 1kg-t sikerűlt magamra szedni 1 hét alatt. Ez volt a múlt héten is. Pedig nemis tudok szinte enni, figyelek a sós ételekre. Úgyhogy ez tuti a víztől van. Szerencsére a vérnyomim rendben és a vizeletben sincs fehérje. De azt mondta a védőnő hogy szerdán mondjam meg a dokimnak hogy extrán vizesedik a lában és hogy hetente 1 kiló jön rám, és lehet azt fogja mondani hogy legyen vége a terhességnek. :shock: Mivel fennáll hogy ismét magas lesz a vérnyomim. Hát nagyon kiváncsi leszek mit fog mondani a dokim. Én nem akarok úgy befeküdni a kórházba hogy 2 hétig nem lesz még baba (a fiamnál is benn kellett lennem, de nem vizesedés miatt). Ha már be kell mennem akkor történjen is valami.
Ja! Lefotóztam a patám, de ultra brutál!! Úgyhogy akinek kevés az idegzete az gyorsan lapozzon tovább........


Kép

Screen!
Köszi a tanácsot, de én már vagy 2 hete csak a magasban tartom a lábam mikor csak tehetem, és sajna semmi hatása, mintahogy a mellékelt fotó igazolja. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

szüléstörténet:

szóval:
17-én reggel fél 9-re kellett bemennem a korházba....vérvételre uh-ra és ctg-re........
miután mindezek megtörténtek megvizsgált a szülésznőm és bő 2 ujnyira kinyíltam már.....fel is volt lazulva a méhszáj..szülésznőm nem akart haza engedni......mondtam legalább anyuékhoz had menjek......oké .....elengedett....de mondta hogy délután menjünk vissza mert nem mer bele engedni így az éjszakába....mondván nem húzom ki reggelig.....
elindultam anyuékhoz..../2 percre laknak a korháztól/
közbe hívtam apit,hogy menjen el a gyerekért az oviba és anyuéknál találkozunk!!!
addig én halálra voltam rémülve...nem készűltem még fel,hogy szüljek.......no meg féltem a fájdalomtól is......Máténál brutális fájásaim voltak az oxitocin miatt........
anyuéknál pihiztem és néztem a fájásokat amik elég jól érezhetőek voltak és rendszeresen 7 percenként jöttek!
de 2-3 óra elteltével el is multak......
közbe megjött api a Mátéval....anyuék is hazajöttek...mindenki izgatott volt.telefonált.........
Mondtam apinak hogy lassan indulni kéne mert a kika szobát foglalja nekem a szülésznőm.......
3/4 4-kor elindultunk!!!!!!!!!!!!nagyon izgultam....a szívverésem nagyon gyors volt........
negyed 5 körűl felértünk a szülőszobára.....szülésznőm mondta öltözzek át.......ő addig felvetet meg elintézi az adminisztrációt......miután ezek is megtörténtek kicsit ctg-re tett....majd utána mondta menjünk megrepeszti a burkot.....ettől kicsit rettegtem...../de miért??????/a Máténál se fájt és most se.........
majd innentől "szabad foglalkozás"következett.......vártuk a fájásokat.....
amik olyan 7 körül kezdődtek......szépen fokozatosan....egész jól bírtam őket...még nevetni is tudtam../ezen csodálkoztam is/
közbe mentem vizsgálatokra is hol tartunk..nagyon jól haladtunk........
fél-kor tartottam 3 ujjnyinál....
:shock:
itt már szépen fájdogáltam....
majd mikor már nem bírtam állni mert nagyon fájtak a lábaim de hogy a gravitáció hasson labdáztam.....nagyon jó volt..........majd felfeküdtem az ágyra és 3 fájásonként fordultam.......majd eljött az idő.....szülésznőm mondta próbáljak meg nyomni......hát üvöltöttem.....az első két nyomás kudarcba fulladt nem ment.......
majd mondtam magamba próbáljuk meg megint....és akkor már ment......amikor éreztem hogy jön a feje...nagyot üvöltöttem ..... :oops: iszonyatosan fájt és feszített....végül 3 nyomásra kicsusszant Barnus 3350 gr-mal és 49 cm-rel!!!!!!!!!!!9/10-es apgart kapott!!
olyan nagy megkönnyebbülés volt!!!!!!!!!!!!!!!
ja és drága szülésznőmnek köszönhetően gátvédelemmel szültem!!!


ne haragudjatok,hogy eltüntem!!!!!!!!!!!!!
de nagyon labilis a hangulatom.....sajna tápszerezni kell Barnit 3 napja.....elapadt a tejem...... :cry:
tegnapig nagyon sokat sírtam.....hiányzik api ...sajna már dolgoznia kell..meg kimerültnek is éreztem magam....tegnap előtt 38.2 volt a lázam...begyulladt a bal mellem....szóval minden összejött.....
de igérem próbálok napi 1x jelt adni magamról!!!!!!!!!

az új babóknak nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gnemoni, ez tényleg brutál! Barátnőmnek, akit említettem már az 5. hónaptól ilyen volt keze-lába, na azt képzeld el!
Szegénykém, nem irigyellek! És a kilók miatt ne aggódj, az csak a víz, rögtön lemegy szülés után!
Én arra lennék kíváncsi, mitől lesz valaki ennyire vizes, valaki meg egyáltalán nem?!
Vendég
 


Jaj Nita, elsírtam magam a szüléstörténeteden!!!
És még egyszer nagyon - nagyon gratulálok, sok puszit és ölelést küldök Nektek!!!

Hátha jót tesz a lelkednek, ha benézel minden nap, tényleg gyere! És ne szomorkodj!!!
Vendég
 


Nita,

de jó, h írtál!
Olyan klasssz volt a szülésed! Nagyon ügyesek voltatok.
És jobbulást Neked, épülj fel hamar.
És gyere amilyen gyakran csak tudsz!

Kép
screen
 
 


köszi lányok hogy ilyen arik vagytok!!!!
most minden jó szó sokat számít nekem!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a fánk valami fantasztikus lett :P
és tök eccerű :P
ettem 4-et: 2 szilvalekis, 2 nutellás.
na jó, picik! 15 dkg lisztből csináltam mindösszesen.

Kép
screen
 
 


Ginuska, nagyon aranyos a babácskád! :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Screen, örülök, hogy jó lett a fánk! Asszem én indítottam a fánklavinát :lol:
Vendég
 


Nita: Jó, hogy jelentkeztél! Nagyon ügyesek voltatok! :wink: :D Gyere amikor csak tudsz, ránk számíthatsz! :wink: :D :D És fel a fejjel, nem szomorkodni, mert a 2 fiacskádnak szüksége van rád! :D Puszi Nektek!
bobóbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: