Új privát üzeneted érkezett!

Budabo igen ez Gollam... úgyhogy ez azért enyhe túlzás volt Fügéről :shock: majd én is nosztalgiázok és teszek fel képet... Megint 1 hétre mentek?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Csajok, ez a babacucc-pakolás...ez gyilkos :roll: :cry: hát én ezt nem gondoltam hogy ilyen nehéz lesz...én már a sógorasszonyaimnak pakolok, nem én bontom ki legközlelebb ezeket a zsákokat...bocsi az érzelgősségért, de ez most KO :cry: Újszülöttsapi, kiszokni...tényleg bocsi, nem vall rám hogy ilyen érzelgős legyek, épp ezért nehéz vele megbírkózni és azért írom nektek mert ti tuti értitek :roll:
Megyek, felébredt megint :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Sziasztok!

Tádááááám! Ülőgyerek mostantól mászó is, mert ma végre a kúszós vetődésnél előbbre jutottunk és szabályosan mászni kezdett a Kismókus. :D :D :D Persze azért hamar megfárad, és akkor vetődésre kapcsol, biztos lesz még pár nap, míg belejön, de ez így is akkora büszkeség! :D Mondtam is az Apjának, hogy annyira szereti Őt Marci, hogy minden attrakcióval hétvégén rukkol elő először, hogy Ő is láthassa. :wink:

Vigyázz Hanna buksira nagyon Andrea, habár biztosan nem lehet mindent kivédeni..

Bebe
három órán át bugizott? Ajaj! Az nagyon hosszú... :shock: :( Nem tudsz most pihenni egy kicsit, Zsu?

Bújós Adrika, jaj, de édes lehet! És ezt mind, egymás utáőn megette? :D :shock: Nagyon ügyes! Szerintem jó döntés a szopi kihagyása, hisz már nagy Lány, és ez már elég derekas mennyiség.

Jobbulást legújabb Gyerekednek, Ildi! Szép a baldachin, ügyes vagy! Kissrácod pedig szuperhelyes, de ezt tudtuk... :wink: (és már nagyobb a Mackónál :lol: )

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

 
 

Jó, hogy Füge jobban! Ez a gollam tényleg rossz vicc egy kisbabára... :?

Olinak pedig jobbulást, Szegényem! ALudtál valamit, Verus?
Megvan a megoldás: tíz év múlva még két Kismókus, és tudod kire adni a ruhákat! :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


És gratula kúszó Eféhez! :) Kérünk videót ám... :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Jajj, hát ez a macis Andris valami ennivaló, és tök jó lett a baldachin is Millye. :D Bizony valamennyire tudok varrni... Ezek szerint te már azután csatlakoztál, hogy én legyártottam itt anno a zsebes tárolót a babaágyra? :)
Sajnálom szegény betegeket. +++ nekik.

Julcsi: nagyon ügyes ez a Marci :), hozzad gyorsan azokat a fényképeket! Képzeld ma megtört málunk is a jég és a négykézlábból megpróbálta az egyik kezét előrerakni, na ilyen eddig még soha nem volt. :) És a kúszást fejlesztgeti emellett, de csak nagyon érdekes és tiltott dolgokhoz indul el persze. :roll:

Vendinek Boldog Hófordulót!

Zetibebi: jajj szegény Oli :(, remélem hamar rendbejön. Nekem is mindig rossz elrakni a ruhákat, pedig én még lehet előveszem őket, úgyhogy megértelek.

Zsu: Bencus tüneményes, és anyukád tényleg nagyon csini ahogy azt sok előttem szóló is írta. :) Nagyon jó, hogy így szeretik egymást.

Stelly:
nahát Adri jól belehúzott. Bizony nekem is azt mondta a védőnő, hogy ekkora mennyiségnél már próbáljak meg ne szoptatni kajcsi után.

Kép
Kép
elif
 
 


Vendinek Boldog Hófordulót!

A betegeknek gyors gyógyulást!

Csuda édes Andris!!millye ügyes vagy szuper a baldachin .Nekem bedöglött a varrógépem ...vagy át kellene nézetni...de muzeális darab..szerintem már nincs olyan "mester"ember aki ért az ilyen masinákhoz....

Gratula Adrinak a növekvő étvágyhoz,az előrefelé kúszó Eféhez,

Zsu sajnálom a rossz éjszakát.

Nila hajrá babakaja gyártás....

bogi a Gollam hasonlat nagyon durva! :shock: én kis békát szoktam mondani ez is sértő?

holnap reggel csodadoktornéninél kezdem a napot....Szerintem Zsó elég jól van...ez a betegség 2-3 hétig is szokott tartanai...de most pár nap...Verus írta ,hogy a ventolin pumpa nem túl jó megoldás..hát én most látom a külümbséget és most nem szenved a gyerek minden levegővételnél ...Tudom szteroid ...
Mukinak még mindig fájdogál a füle...cibálja ma már lámpáztunk is.
Láza nincs csak állandó hőemelkedés :roll:

Zsó már megint felkeltette Mukit
:twisted:

Kép
zümis
 
 


millye:jaja egy hétre,nem tudom milyen lesz. Abban maradtunk hogy korán indulunk először anyóshoz megyünk, megnézzük hogy milyen a terep, ha nagyon nem jön be akkor be Debrecenbe és maradunk apósnál. Mind a kettőnek meg van az előnye-hátránya...Fügét fogjuk nézni az bitzos hogy neki hol lenne jobb.

zsu,nilababa?

zetibebi.fel a fejjel. :wink:

julcsi:gratula ülő-mászó Marcihoz!!!!!!!Gollam nem jó poén, de nem vettem a szívemre, akkor még nem tudtam hogy néz ki... :shock:

elif:előre kúszni-mászni próbáló Efe

zümis:kis béka nem sértő, én a Gollamon sem sértődtem meg, nem bunkóságnak szánták, illetve remélem 8)

kérdés: ki mikor tervez kocsi ülést cserélni? van már vkinek ötlet hogy milyet vegyen?

Kép
budabo
 
 


Millye, sajnálom a férjedet, jobbulást kívánok Neki!+++++++++++
Én biztos nem tudnám megvarrni, mégha egyszerű is! :?

Bogi, már félek az éjszakától! :roll:
Délután pihiztem, kihasználtam a lehetőséget! :)
Mi egy éves kora körül cseréljük le Bebe ülését, de még nem néztük ki, hogy milyet veszünk! Ti már nézegettétek? :roll:

Eszter, örülök, hogy Adrinak ilyen jó étvágya van! :D

Zétivera, nekem is mindig összeszorul a szívem amikor pakolom a kinőtt rucikat! :(

Julcsi, gratulálunk Marcinak a mászáshoz! :D
Bizony, 3 órát! :shock: :? Pihiztem délután, majd leragadt a szemem! :?

Elif, neked is köszi! :wink:

Zümis, örülök, hogy Zsó jobban van, annak viszont nem, hogy Mukinak fáj a füle! :(
zsu83
 
 


Bogi én pont ma nézegettem...és erre az oldalra találtam
http://bambino.hu/shop_art.php?shop_id=3968&cat=143682
Mindenképpen 9-36 kg ig szeretnék venni ééés csak is olyan jöhet szóba amiben belül is van öv és nem a kocsi övével kell a gyereket ülést bekötni...aztán nem ártana ha az öv 5 pontos lenne,szűkítő is jó lenne bele...és ami egy áldás alvópózba dönthető,könnyen leszedhető mosható huzat ,és a későbbiekben ülésmagasítóként is lehessen használni...
De ha tehetném ezt az ülést venném meg:

http://www.argep.hu/product_415539.html

Kép
zümis
 
 


zsu:remélem jobb éjszaka lesz.

zümis,zsu: már én is gondolkodom, még nézegetni nem néztem, Füge uncsijának van PC ülés. Füge már kinőtte a hordozót, stabilan ül, ezért is lehet hogy veszünk neki lassacskán.

és most el foglak képekkel árasztani benneteket, bocsesz!!!
Kép
ezen a képen, látható 25 percesen és 1 naposan...ténleg nem volt egy szép kis új jövevény, megviselt volt :cry: :oops:

Kép

pancsi kép Zalakarosról

Kép

azért sokat változott :D

Kép
budabo
 
 


rucik:
Kép

uncsitesók:
Kép

betegecske:
Kép

Kép
budabo
 
 


millye:az utolsó képen látod a sarokban a falat, hogy milyen lett a tükrökkel 8)

Kép
budabo
 
 


Zetibebi ne is mondd... babacucc pakolásnál nálam is eltört a mécses pár hete :cry:

Julcsi-79 gratulálok mászó Marcihoz és milyen rendes tőle, hogy apát megvárta vele!!!!!! Köszi köszi!!!!

Elif köszi! Lemaradtam arról a zsebes tartóról... :( teszel fel képet róla?

Zümis Köszi neked is!!! Konkrétan mi a baja a varrógépnek? :roll: További jobbulást Mukinak!!!!

Budabo remélem banya nem fog felidegesíteni megint téged!!! A képek csodásak és Füge szépséges és nem hasonlít Gollamra :evil: csak megviselt a szülés miatt... de ez érthető.... nagyon csinik a rucik! A tükör nagyon jó lett!!! Babaülés nekünk is kell majd körül kell néznem.... Ja igen.... és kedvet kaptam, hogy én s csináljak egy ilyen összeállítást!

Zsu83 köszi! Jól tetted, hogy pihentél délután!!! Anyukád ott van még?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi, Füge összeállítás fantasztikus! Nagyon gyönyörű kislányod van! És nem is nézett ki rosszul amikor megszületett, majd hozok Bebéről is képet! :D

Millye, sajnos már hazament Anyu, holnap megy reggelre dolgozni, de lehet hogy holnap délután eljön! :D
zsu83
 
 


Jajj lányok nagyon jót csaviztunk a városba :lol: fagyiztunk és egy óriásit sétáltunk meg hintáztunk :lol: hát azt hittem megzabálom a kishuncutkámat,hintázás közben egyfolytában hangosan kacagott :lol: :lol: már az egész játszótér rajtunk nevetett :lol:

Zsu:sajnálom a rossz éjszakát,remélem a mai jobb lesz!!!

Millye:nagyon szép mindig amiket varrsz,nagyon ügyes vagy,háát...ugyebár Andriska pedig még mindig gyönyörű a macival is :lol:

budabo:De jóóóóók a képek és szerintem nem volt szörnyecske Füge még egy órásan sem!!!!!!! :lol: :lol: Nagyon tettszik abban a rózsaszín fülecskés köntösben :lol: :lol:

Zétivera:Ne érezdd rosszul magad,szerintem ez teljesen normális reakció,én is megszoktam könnyezni a picurka dolgait :oops: És hihetetlen,hogy már ekkorák.....

Julcsi:Marcikának gratulálunk a mászáshoz :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Kép Kép Kép Kép

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Bogi!Nagyon szép kis béka volt Füge!!
Mint mindig most is szuper összeállítást hoztál.Csuda helyes Füge...

Lucnik pedálos,és az alsó szálat nem húzza meg összecsomósodik és nem lépteti az anyagot...Már próbáltam vele mindent de nem megy :shock: pedig lenni mit megvarrnom :oops: .

Andi akkor ma szép napotok volt...Zsó ma a csúszdáért könyörgött de ma képtelenség lett volna a játszira menni sőőt most hetekig azt kell figyelni,hogy nehogy üvegbe lépjenek essenek a gyerekek. :?

Kép
zümis
 
 


millye,zsu,andrea,zümis:köszi. Kicsit megviselt volt, de már nyoma sincs. Köszi a dícséretet nevében is, és ténleg bocsesz hogy sok lettem megint :oops:

andrea:nagyon helyes Hanna, kis "pufók" volt - remélem nem sértő -A nevetős kép nagyon édes!

millye:ügye hogy ügyin megoldottuk a tükör dolgot...hamár elcs..tük :oops: Hajrá összeállítás.

zsu:Zsolti mikortól van otthon? lesz kirándulás? vagy lábadoztok még?

zümis: apával mi a helyzet?

Kép
budabo
 
 


Zsu83 annyira rendes az anyukád!!! Közel lakik ő is hozzátok mint az anyumék?

Andrea17 Köszi!!! Örülök, hogy jót csaviztatok és fagyiztatok! A nosztalgia összeállítás nagyon jó lett!!! Milyen nagyot nőtt a ti csini lánykátok is!!!! HAnna nagyon helyes!!! Vannak új képek is róla?

Zümis nálunk is van mindig mit varrni.... :?

Budabo én nagyon szeretem nézegetni a babák fényképeit úgyhogy nekem nem lettél sok!!!! Egy összeállítás már kész van!!! Felső képek balról jobbra a két kép 1 napos utána a szemüveges 5 hónapos, középen 3 napos utána 6 hónapos.... majd csinálok olyat amin 1-7 hónapos...

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:nekem a szemüveges a csúcs!!!!Fügémnek is van egy, jól mutatnának együtt :lol:

Kép
budabo
 
 


andrea:tetszik a vonalzód! helyes a kalap!

Kép
budabo
 
 


Budabo köszi! Kéne egy közös szemcsisset csinálni... vagy ha átküldöd Füge képét akkor holnap csinálok egyet róluk! :wink: NA megyek mert nélkülem nem tudnak semmit csinálni....

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Andrea, nagyon örülök, hogy ilyen szuper délutánotok volt, de édes lehetett Hannácska, ahogy kacagott! :lol:
Nagyon aranyos a Hannácska képösszeállítás, de édes picurka volt, és most egy igazi nagylány! :D

Bogi, Fügéből soha nem lehet elég, szóval nyugodtan hozd csak a sok-sok képet! :wink: :D
Keddtől lesz itthon Zsolti, még lábadoznunk is kell, nem vagyok az igazi, a hangom se tökéletes, Zsoltinak se, de már mehetnékünk is van! Aztán szombattól megy 4 napot, és utána itthon lesz 9 napot! :D 8)

Millye, igen nagyon rendes, Rá mindig számíthatok, nem is tudom mi lenne velem nélküle! Érden lakik, nincs messze szerencsére! Annyira szeretnék Érdre költözni, hogy ott legyünk egymás közelébe! :roll:
Andris, hát Ő továbbra is a szívem csücske! :oops: :D
zsu83
 
 


Jipppííí hajrá Marcimászás!!! :D na lesz nemulass nemsoká, mikor ő gyorsabb lesz bicegő anyujánál :lol: (ne haragudj, Julcsi :wink:)

Vera, jaja tegnap este pakoltam el én is épp a kinőtt ruhákat. Mondjuk reményeim szerint egy éven belül veszem majd elő őket megint.......................................

Elif, valamennyire tudsz varrni? Viccelsz? Tessék szépen feldobni a képet a zsebes tárolóról! Meg emlékeimben él egy kis takaró is pl :D

Bogi, a harmadik összeállítás Fügéről szuper!!! (a többi is jó, de az a kedvenc) A kis rózsaszín sapi csudajól áll neki :D (ja és hogy megviselt volt szülés után - nahallod, mi is megviseltek voltunk...)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


hello!

bogi:vagyok,csak reggel takarítottam kicsit aztán mentünk anyóshoz!nagyon jók a képek,milyen szép ksilánnyá cseperedett Füge!Bazsi imádta a házikosztot!nagyon boldog voltam,hogy ízlett neki!

millye:Andis is már komoly kispasi és csodaszép!jó a baldahin4nekema bazsi szekrényén van ilyen függöny :D

andrea:azért nem semmi,hogy pár hónap alatt mekkora változáson mentek keresztül a gyerekek!Hanna mosolya nagyon édi és tetszik a kalap!

stelly:azért Adri is ráérzett végül az ízekre,nagyon örülök!

julcsi:soksok gratuláló puszika az ülő és mászó Marcinak!képet!

elif:ugyanolyan puszik járnak Efének is,mert nagyon ügyi!képet!

zümis:jobbulást Mukinak+++++++++!

zetibebi:nagyon is értem az elérzékenyülést!Olinak++++++!

zsu:sajnálom az éjszakát,remélem ma jól alszotok!

nagyon szeretek ennyi képre jönni,imádom az összes bébit,többször megnézem a képeket,apa is mindig csatlakozik,Bazsinak majd reggel mutizom!kedvet kaptam én is a nosztalgiához:
Kép Balázs kisfiunk 2órásan
Kép és Balázs kisfiunk pár napja

Kép
nilabali
 
 


én is hozom a többi képet,remélem nem bánjátok!
hétvégi termés:

Kép már rácsok nélküli ágyban is sikerül
Kép ismerkedés a répával
Kép hát ez meg micsoda?
Kép sütőtök majszolás
Kép ez egyik új naci
Kép a mai szép időben játék a mamánál a kertben
Kép napfürdőzés kettesben
Kép Dvitamin feltöltésen...olyan jól aludt a napsütésben!
ne haragudjatok,de nem tudtam mit kihagyni :oops:
mindenkinek nyugodalmas jóéjt!

Kép
nilabali
 
 


Hulla vagyok, nem tudok reagálni, csak a képekre! Olyan de olyan gyönyörűséges minden kicsi, milyen érdekes, hogy a pár órás-napos pofi hogy bontakozik ki néhány hónap alatt. Összeállítások fantasztikusak lettek!

Egész nap odavoltunk a hordozó hét mai programján, MEGVAN A KENDŐM, nyertem tombolán egy babaerszényt is! Olyan elégedett vagyok(és cudar fáradt).

Julcsi, holnap megyünk, kb fél 12-re érkezünk hozzátok!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Este 11kor megint felébredt Bebe, felsírt, átmentem hozzá, már a rácsnál álldogált! Gyorsan kivettem, visszaringattam, és reggel 6-ig aludt egy nyikk nélkül!
Nem tudom mitől lehet ez a 11 órási felébredés! :roll:

Nila, nagyon jók a képek, milyen picurka volt Bazsi is, és hogy megnőtt! Annyira kis huncut pasi! :lol:

Zsuzsi, képet a csodakendőről! :D :wink:
zsu83
 
 


Jobb reggelt! :?
Zsu83:
Anyud extra szuper cini -bini...(én is mindig mondom hogy gáz az ha anyosóm "jobb nő mint a mennye)na ezt nem félre érteni...nálunk anyós is csak 47éves..

MInden kép isteni,Füge egyáltalán nem volt megviselt,gyönyörű volt..most meg aztán....bomba nő...és mi lesz még később...valami fiú riógatott kell beszereznetek mert 100000-ek fognak az ajtótok előtt sorakózni.

Andris..NO KOMMENT :D (super pasi,levesz a lábamról a nézésével)

Nila???? Te Bazsi fiúd!!!Egyszerűen csúcsfrankóan gyönyörűségesenszépséges!!!

Andrea17:köszi köszi elérzékenyültem,Hanna is győnyörű...

Kis mese rólunk!
Nem alszunk ismét 20kor alcsi,erre hajnal kettőkor ébredés,fog beken,hüppögés jujjogás,de nem alszik,ki a szönyegre,ott eljátszott ma is hajnal 3:30ig...azóta alszik,de néha felsír...ez megy ismét.én nem birom,vagyis birom úgy ahogy.
Apa mágus lett,még jobban,kis -e bújik apja seggéből,nem is érdeklem ha ott vagyunk mindketten.4kézlább megtett 4mennést..édes ahogy robot mozgással pakolgatja a kezét lábát,konyhába a fiókok rettegjenek,mert csapkodja,most új felfedezés a lépcső...kapaszkodva feláll,de csak akkor ha bennünk kapaszkodik meg,próbálunk Pápázni de nem teljesen sikerül,a másik a puszi cuppogás...teljesen forditva csinálja,mert a felső ajkát beszívja és úgy cuppan egy hatalmasat...próbálkozik,és nagyon tetszik neki,ha odadugóm az arcom és kérek egy csókát,próbálja csinálni de nem mindig...
Visszabújok az ágyba mert álmi vagyok :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Kép így próbálok puszit küldeni

Millye,hogy csinálod hogy a kép snoopy-s?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Sziasztok,

csak gyors bejelentkezés:

Vendikének -kicsit megkésve- boldog hófordulót kívánunk! Andabella Mesikéjének is tegnapra, illetve

sok puszi a ma 7 hónapos Mukinak!!!

Julcsi, Zsuzsi: akkor ma találkozunk, jaj de jó!!! Ha Marcika felkelt a délelőtti alvásából összeszedjük magunkat, aztán megyünk.

Tök jók a kis újszülöttes képek, na majd én is keresek!

Jó hetet mindenkinek!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Jó reggelt!!!

Zsu:Sajnálom a 11órai kelést,nemtudom mitől lehet,de hát utána nagyon ügyesen alukált Bebe :lol:

Budabo:Dehogy sértő,hogy pufóka.... :lol: tényleg az volt,most,hogy elég sokat nőtt mostmár talán nem olyan pufók :D én is mindig ducikámnak hívtam :lol:

zümis:Igen szép nap volt a tenapi :lol: Üveg??????Talán lemaradtam valamiről??? :oops: néha előfordul,úgyhogy bocsi,ha már írtad :oops:

Millye:Hát van új kép,csak örülök,ha tudok jönni dumálni veletek,nem,hogy még a gépről feltöltsem a képeket...pedig apa is már egy hete rágja a fülem érte :oops: :lol: na,de majd ma!!!!
Nagyon jó az összeállítás,olyan jókat tudsz csinálni :) megkérdezhetem,hogy milyen programmal??

nilabali:tényleg hihetetlen,hogy mennyit változtak a lurkók és,hogy milyen nagyok már.......
A képek nagyon jók!!!De a kedvencem amin ketten vagytok a pléden :lol: Nagyon imádom az ilyen anyás-babás képeket,szépek vagytok!!!! :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zsancy:Sajnálom a rossz éjszakát,pihenj ma,ha tudsz!!!!
És Petra még mindig gyönyörű!!! :lol: És mennyire édes lehet,ahogy cuppog.... :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zsancy, köszönöm Anyukám nevébe is, Anyukám 45 éves!
Sajnálom az éjszakai bulit, tegnap éjszaka eszembe jutottál, amikor Bencus is nyomta 23-2-ig a bulit! :?
Gratulálunk a mászáshoz! Tündéri Petra! :lol:

Andrea, arra gondoltam, hogy talán fél Bebe a szobájába, és ezért sír fel!? Van éjjeli fénye is pedig! :roll:

Mukinak Nagyon Boldog Hófordulót kívánunk! :lol:
zsu83
 
 


Mukinak Boldog Hófordulót és sok puszit!!!!!!

zsu:De este elalszik rendesen a szobába fürcsi után??

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Eltünt a vonalzómról a kép!!!! :cry: De miért?????

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Kép

Kicsit unatkoztam :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Jó reggelt!

Mesinek és Mukinak boldog 7.-et!

Zsuzsi, Zsufi, várlak Benneteket!!! :D

Képek Ülőgyerekről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Így nézett ki a folyamat...És aztán még ebből teljesen felnyomta magát, majd oldalra dőlt. :) Csak az kicsit gyorsan történt, szóval azt már nem tudtam lekapni. :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Andrea, igen este fürcsi, evés, és utána elalszik a szobájába! Másfél hónapos kora óta egyedül alszik! :roll:
Nagyon jó a Hanna összeállítás! :D
Nekem az előbb a vonalzóm tűnt el, de bemásoltam újra a kódot és jó lett!

Julcsi, nagyon szuperek a képek, Marci is milyen nagyfiú már! :D
zsu83
 
 


jó reggelt!

Ó csajok, ezek a picibabaképek....annyira édesek :) ilyenkor ugye mindig megjön a kedv :)
rucipakolás? hát én most kölcsönadtam a minicsajrucikat...mindig imádom nézegetni, pakolászni, és még tök jó lesz megin használni őket....néha úgy érzem, azonnal megin pocakos akarok lenni, aztán meg jajj, ráérünk még, ne kapkodjak, van még idő, és már tutui utsó baba lenne, úgyhogy nem akarom még ilyen hamar, végülis még 5évem simán van....szóval nem szabad most!!!!! Majd ha minden okés anyagilag is.

Vinci itt garázdálkodik megin...nem akart aludni...éjszakákkal most úgy vagyunk, hogy egyik éjjel felkel, másikon talán alszik....tegnap pl vacsi nélkül zuhant álomba, meghiszti után, (nem akart kajizni, tök fáradt volt), és ma reggel fél 7kor kelt, végigszunyálta az éjszakt....szóval éjjel tuti nem éhes, csak vagy a pocak, vagy a fogak kíntatják....fogak! hát a 2 meglévő melett neki jobbra totál bedurrant az innye, tiszta fehér, még nem tört át, fenn a két fogycska helye szintén totál bucis, fehéres, az egyiknél már látni kis csíkot, de még nem éles :) szóval minden egyszerre...
náthánk ott tart, hogy sárgás-zöldes sűrű ocsmányság tömte meg a gyereket :( (bocsi), amúgy jól van, étvágy még mindig van, csak sűrűn kell nózit szívni, és ezt utálja, de már jobb....

Kávét valaki???? Bár megin elfogyott a tej, így kicsit nehezen nyelem...az nagyon kell hozzá!!!! kéne menni vásárolni...csak olyan nehezen veszem rá magam, itt nem lehet sehová babakocsival bemenni, mert nincs hely, autóba ülni nem igen akarok, akkor Vinci se alszik, és csak fogy a benzin...na nem nyüglődök. :) azért kávézok valakivel szívesen! :D

varrtam egy nacit, még Andrisnak annykidején, és most találtam meg :):):) hát már Vinci lassan kihízza, meg inkább rövidgatyás már neki, de hosszzítani mindig lenehet, a kantárokon át lehet varrnia a patentot, és képzeljétek még aszbásmitát is megtaláltam, annakidején én rajzoltam, saját kútfőből :):) mikre rá nem értem!
na itten van:Kép
majd Vincin is lefotózom, de most letettem alukálni, úgy tűnik sikerült, mert csend van :)

Aki Fügét gollamnak nevezte, szégyelje magát!Füge csodahelyes!
Én láttam a filmet, először könyvben olvastam(sokkal-aokkal jobb!!!!!) aztán került vászonra, imádom azt is! Ehez történet is tartozik ám! szóval az első részt Andrissal a pocakban 1 héttel szülés előtt láttam moziban....
2. részt Ágival a pocakban, és szintén szülés előtt, csak 2-3 héttel...3. részt nem láttam moziban, mert mikor adták, valahogy nem értünk rá(nem voltam pocakos :):):) )....aztán nem is tudtuk megszerezni, mikor tv-ben adták lemaradtam róla, vagyis nem láttam egyáltalán.....aztán lettem Vincivel pocakos, és már a szülést vártam de nagyon-nagyon (talán emlékeztek), de hát nem láttam a 3. részt, úgyhogy apa megszerezte, hogy megnézhessem(mert hát már kész paraizé lettem, hogy tutui azér nem szülök majd, mert még nem láttam eddig, és ez nem véletlen.....) és itthon meg is néztem...így már egy fokkal nyugodtabban mentem szülni :):):)
4. rész viszont nincs. :( lehet akkor mégse lesz 4. babuci????? na, lelövöm magam, már így is túl hosszú lettem.

megyek összedobom a kávét...már naggyon kell!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Juhéjj, sok-sok babakép!
Juhéjj, asszem ég a fehérrépa!

ladmon
 
 


Bebe 2 órásan
Kép

És most:
Kép
zsu83
 
 


Sziasztok!
Hoztam pár képet, és ha lesz időm, írok is :D
Kép
Kép
Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kreiszi 2009.09.28 08:24-kor.
kreiszi
 
 


Verus, nagyon jó a nadrág! Én csatlakozom a kávéhoz, enyémgyerek is most aludt el! :D

Ladmon: Már megint! :lol:
zsu83
 
 


Kávéra jövök!!!!!

Ladmon:fehérrépa...már nem is olyan fehér mi????? :lol: :lol:

Zsu:Akkor nem hiszem,hogy a szobájában fél,ha ilyen nagyon ügyesen elalszik pici kora óta :lol: nem lehet,hogy a foga.... :wink: tudod arra mindent lehet fogni.. :lol:

Julcsi:Nagyon édesek a képek és nagyon ügyi Marci!!!

Ikverus:Cuki a naci,ügyi vagy :lol: Vinci pedig nagyon ügyi,hogy hagyott aludni az éccaka!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Kreiszi, nagyon klasszak a képek, Alex is nagy kedvencem! :D
Mesélj, mi volt múlthéten, sokszor gondoltam rád!
zsu83
 
 


Zsu:Bebe is mennyit változott :) de mennyire kiscukor volt meg persze most is,csak már nagyfiú!!!!

Kreiszi:A farmeros kép nagyon vagány :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Andrea, én is a fogára fogtam! :lol: Ha felébred nincs azzal gondom, csak alukáljon vissza, nem úgy mint vasárnap éjszaka, az sok volt! :?
zsu83
 
 


Andrea, el se hiszem, hogy volt olyan picike is! :oops: :D
zsu83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?