Új privát üzeneted érkezett!

Csilla :)

kutyu cuki! nálunk is gyakran megfordul egy ugyan ilyen példány -barátainké - aki Szumó névre hallgat ... csak több a fekete benne :)
fiaim imádják - állandóan futkosnak vele - de az is fullad nem kicsit ... én néha az életéért aggódom :)
- na mindjárt keresek valami terhes képet mert nagyon szemmel vagyok tartva - csak nem gyanús lettem? 8) :lol:

Kicsike :)
megértem hogy mérges vagy!!
ráadásul egykismamánál kajával főként hazaival!!! - ne szívózzon SENKI

Szilveaa ? Till ?
vagy még korán van??

Kép
zsrit
 
 


Na mire el bírtam küldeni a hülye net miatt Till befutott ... :)

Kép
zsrit
 
 


Lányok,
kidőlök, kicsit rövid volt a tennap éjszaka :lol:
(pedig még nincs is huhogó idő... :roll: - aztán lehet, éjféltől megint ébren leszek és jövök!)

tillidian
 
 

 
 

Zsrit,
korán van :wink: (csak van egy kevés alvás-adósságom, most igyekszem pótolni :wink: Lécci helyettesíts! :lol: )

tillidian
 
 


na és iziben csináltam egy képet mert már Till és Bobó is rámszálltak :lol: :lol: --- hátha nem is vagyok pocakos csak kalózkodom itt :lol: :lol: :lol: 8)
- átraktam gmailre
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsrit 2009.09.27 21:25-kor.

Kép
zsrit
 
 


Na végre megérkezett a jó kis HAZAI kajám ,sütim és olyan gyönyörű Vargányákat szedett Apu teszek fel róla képet.Isteni pöri lesz belőle mmmmmm :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1254081664.7122.jpg[/img]
Íme a Vargánya gombáim.
Ami bal oldalt van 3db.az még nyári,a többi őszi.[/img]

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Zsrit nagyon csinos vagy. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Zsrit: Köszi a képet, és szerintem egyáltalán nincs mit szégyellned! Nagyonis csinos kismama vagy!!! :D :D
Amúgy, van hogy én is az életéért aggódom, pedig a majd' 2 év alatt, amióta itt van megszokhattam volna. Dehát főleg nyáron olyan halálhörgéseket produkál, hogy Darth Vader kutyafasza hozzá képest... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kicsike: Akkor jó étvágyat!!! :wink: :D
bobóbaba
 
 


na itten vagyok, éjszakai szolgálatra jelentkezem. Igaz, közben elkezdtem bepakolni a kórházi cuccokat is - Sünci példájából kiindulva, sose lehet tudni...

Ginuska, gratula!!! Csodaszép a kislányod!!! De jó neked, hogy már otthon vagytok vele...

Zsrit, na mégiscsak lenyomtad az amcsikat és lett cucc? :lol:

Anyabébi, köszi a Yoda puszikat!

Jovana, még jó, hogy lejjebb ment a hasad...! Ha már egyszer hétfőn szülni készülünk!!! Amúgy nekem is lejebb húzódott...

Kicsike, nyugi – nem éri meg felhúzni magad, attól még a nem fognak megváltozni, csak te leszel ideges...

Bobó, Gizmo nem semmi egy jószág! :D

Kép
szilveeaa
 
 


Szép jó estét Szilveeaa!
bobóbaba
 
 


Bobó :)
köszke - bár nem azért nem raktam képet mert szégyenkeznék magam miatt, csak mert marha lusta vagyok és egyébként meg családilag szinte nulla fotó volt rólam :)

Szilvi :)
na ja!! de csak a fele jött meg --- tudod meséltem a macys nem jött össze :(

A hasam amúgy nekem is leszállt de sztem még nem készülök szülni.

Most meg átoperálom a képemet a gmailre mert Bobó már úgyis lecsekkolt :lol: akkor ne itt virítson

Kép
zsrit
 
 


Szia Szilveeaa,már lenyugodtam mert megkaptam a kajámat épségben,csak lefekvés előtt már nem ehetek mert akkor éjszaka lesz gyomorsav és társai.Azért mindent megkóstoltam kicsit ,és isteni finomak. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jólvanna! Én már csak ilyen kíváncsi természet vagyok... De azt nem feltételeztem rólad, hogy csak kalózkodsz! :roll: :roll: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


bobóbaba írta:Jólvanna! Én már csak ilyen kíváncsi természet vagyok... De azt nem feltételeztem rólad, hogy csak kalózkodsz! :roll: :roll: :lol: :lol:


reméltem is :lol: :wink:
és most ha írsz még 1et megvan a 300

Kép
zsrit
 
 


Tényleg! Köszi, hogy szóltál, én nem is figyeltem! :wink: :lol: :lol:
Csak mert az Apa valami hülye német adón nézi a Star Warst, és eléggé felhúztam magam, hogy csak a karattyolást hallom. :twisted: :twisted:
bobóbaba
 
 


Jaj de szupi!!!!! Már én is középhaladó felhasználó vagyok! :D :D :P :P :!: :!: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Bobó!!! Gratulálok a középhaladó felhasználó titulusért!!! :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Nagyon szépen köszönöm!! :oops: :oops: :roll: :roll: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Bobó gratulálok a középhaladó felhasználóhoz. :D


"Elhullok"aludni csajok.További jó huhogást.
jó éjszakát,szép álmokat.Puszi.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike: Köszönöm szépen! :wink: :D
Jó éjszakát, szép álmokat! Puszi.
bobóbaba
 
 


Gina
Gyönyörű a kislányod :!: Ha lesz kis időd, írd meg a szüléstörténeted légyszi :)
És Nita, Sünci, Édi ti is ....én annyira kíváncsi vagyok mindenre :D


CsillaKutyu nagyon édes pofi 8)

Anyabébi
Kisfiadnak klassz csibészes a mosolya :D

Somlóit küldöm légipostával annak aki igényelte 8) Igaz már túl sok nincs belőle...És várom a fánkot :D

Kicsike
Ezek szerint a kajcsi nem romlott meg :D A gombát én is szeretem 8)

Zsrit
Én is mindjárt megkukkolom milyen csini vagy :)

Vagány kétrészesek kontra rugik: Hát én túl kényelmes anyuka vagyok..eleinte sokkal könnyebb cserélgetni a pelusokat és öltöztetni a rugis babát... Igaz van már olyan nagyfiús gágyó is amit a fenekén szét lehet pattintani :D De ha csininek kell lenni, lesz nekünk is mit felvenni, örököl a bátyótól pár cuccot 8)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Na lányok, én is elhúzom a belemet aludni, mivel a kisfiam szétrúgja a bordáimat! :roll: :roll:
Jó éjszakát, szép álmokat mindenkinek!
Puszi
bobóbaba
 
 


Ja és én nem bánnám ha a kisfiamat a szülinapomra kapnám ajándékba, egészségesen....október 4.-re :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Bobó és Kicsike jó éjt!

Őzi, úgy látom ketten maradtunk... Amúgy kíváncsi leszek, hogy a nagy dérrel-dúrral beharangozott keddi front milyen hatással lesz a mi kis topicunkra... :shock: :D

Kép
szilveeaa
 
 


Szilvi
Hát én is kíváncsi vagyok...talán most már mi jövünk :lol:
Asszem én is megyek aludni! Álmodj te is szépeket :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


szép álmokat neked is!

na, én vasalok tovább és pakolok... hátha még előkerül valaki :D

Kép
szilveeaa
 
 


Szil,
jól sejtetted, ismersz már! :D
(egészen 23.30ig bírtam aludni :roll: -most 2-3ig tuti itt fogok kukorékolni...)

tillidian
 
 


Tillikém!!! Hát nem is számítottam rád...! Gondoltam kiütött a tegnapi dorbéz...

Kép
szilveeaa
 
 


Megkuksiztam én is a képeket!

Pocok, Zsrit,
nagyon csini kismamik vagytok!!! :D

(azon tanakodom, mi van, ha éjjel indul a történés...valszeg felkeltjük Vackort és ő is jön be velünk a szülészetre, de hogy onnan hogyan tovább...???)

tillidian
 
 


Hahó Szil! :P

Á, sajna ha 10 előtt elalszom, tuti kidob az ágy :? (de ez csak mostanában van így...remélem, visszaáll :wink: )

Na, összepakoltál? :P

tillidian
 
 


Szil,
3 napod van??? :shock:

tillidian
 
 


3 nap, bár őszintén szólva amikor a legelső uh-pn voltam anno, akkor szept 26-ot mondott a doki... aztán volt október 1 és 10 is... :roll: Szóval bármi lehet... Sztem jövő hét sanszos...

A szülőszobai szettet már összeraktam, még hátravan a "normál" pakk... Megint megcsodáltam a Tena bugyit és a betéteket... Szoptatós melltartóval kombinálva ellenálhatatlan kombinációt eredményez majd... :shock:

Vackort nem tudjátok elvinni éjjel rokonhoz, nagyi, stb? Elég hercehurcás lenne neki a kórház sztem...

Kép
szilveeaa
 
 


Mit jelent a "normál" pakk?
Én a saját cumóimat egy nagyranőtt táskában viszem, egy kisebben Lencsiét.

Sajna a rokonok 200 kmre laknak, és senki sem nyugdíjas...Barátnőm (ott is van 2 nagyobb lurkó + januárra várja a harmadikat) közel lakik, férje vállalta, hogy mostantól 24 órás telefonos szolgálatot tart, csörögjek és átugrik...de reménykedem, Lencsi más napszakot választ és nem kell majd őket riogatni...

tillidian
 
 


a kórházban azt mondták, hogy két táskát kell vinni: egy kisebbet, ami a szülőszobai és egy nagyobbat, ami a 3-4 napra van. Gondolom praktikusabb, mert lehet, hogy az ember nincs már olyan állapotban, hogy a szülőszobán nekiálljon keresgélni a óriástáskában, ami tele van olyan cuccal, amire pont ott és akkor nincs még szükség (lsd fent is említett TENA kéjbugyi).

Tájékoztasd Lencsit, hogy mi lenne a legmegfelelőbb időpont számotokra... Bár sztem úgyis tudja mi a napi rutin és alkalmazkodik hozzá - a babák nagyon okosak :lol:

na én elköszönök mára, most már tényleg bepakolok, ha törik, ha szakad! :!: :D

jó éjt!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Ahááá, akkor 3 táskát kell vinni! :lol:
Köszi a tippet!!!

Szép álmokat! :P
(én még film-nézek...lányom meg épp széttapos belülről, muszáj vagyok lefogni 2 oldalról...)

tillidian
 
 


Szép jó reggelt!

Bár gondolom,még szunyáltok sokan! :lol: :lol: :lol:

Anyabébi!Köszi a puszikat! 8) 8) 8) :wink:
Az apját nem ismerem a gyerkőcödnek,dehogy Rád nagyon hasonlít,az bizti! :) :) :)

Ginuska!Oltári szép kislányod van!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Látom itt a csajok a végén még összevesznek,hogy kinek leygen a menye! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Bobó!Bár nekem nem ez a kedvenc kutyafajtám,de olyan édi a Tiéd,ahogy ott kuksol a szék alatt! :lol: :lol: :)

Kicsike!Hüle rokonok..... :evil: :evil: :evil:
Sajna,tényleg nem mi választjuk őket! :twisted:
Azért legalább estére megkaptad! :roll: :wink:

Zsrit!Naon csini vagy! :lol: Csak azt magyarázd meg nekem kérem szépen,hol van rajtad aza tizen akárhány kg :?: :?: :?: Mert én nem találtam,akár honnan nézlek!??? :roll: :roll: :lol: :wink:

Na lányok,Judy lehet,hogy ma fog szülni! :lol: :lol: :lol:
Vagy holnap! :) :) :) :) :) Hajrá Judy!++++++++++++++++

Most néztem a gmail-en a babás táblit.Andi kivételével mindenkinek eddig normál szülése volt!Ez tök jó! :lol:
Nekem legalábbis barinőm azt mondta,hogy nem kívánja,hogy császározzanak,nagyon gáz!2 hete szült és még csak most kezdi "összekaparni" magát! :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Látom megint termeletek az éjszaka folyamán ;)

Kezdek én is izgulni...

Till,
Köszi :)
pocok001
 
 


jó reggelt Csajok,

Bobó, nagyon jó arc a kutyód! :D

Till, Szilveeaa, jól bírtátok az iccakát :D

Én teljesen kidőltem tegnap este, takarítós nap után elmentem jógázni, én voltam egyedül, tök hangulatos volt!
Most összecuccolok és elhaladok CTG-re.
Abszolút semmi keményedést, görcsöt nem érzek.
Tegnap a húgom október 5-öt jósolt :roll: :lol:

már kezdek kicsit türelmetlenné válni...

Anyabébi, köszi Barninak a pusszokat. Annyira jópasi. :lol: Van már csaja a suliból? :lol:

Zsrit, Te tök jól nézel ki!!!!! 8)

ja, lehet, h csinálok egy fánkot délután... :shock: :oops: ez ragályos, úgy tűnik!!!

Vcsibe, mekkora buli lenne egyszerre szülni.. :D :D Húzzál bele és +csináljuk :P :lol:

Kép
screen
 
 


Jó reggelt Lányok!


Hát nálam már elkezdődött a front; nem aludtam szinte egész éjjel :roll: hol jóslóim voltak, hol nem volt semmi bajom, egyszerűen csak plafonbámulás :roll: aztán ezen úgy felhúztam magam, hogy végül már emiatt nem tudtam aludni! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

7-kor keltünk, Roli már elment dolgozni, vízórások még sehol. Úgy érzem, ma szar napom lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs a betolakodásért, de gondoltam hátha érdekel valakit:

Szeretnék eladni 1 db Triumph szoptatós melltartót 80 D méretben. (dobozában)
Sajnos én nem a megfelelő méretet választottam, így csak 2-3 alkalommal volt rajtam.
Ajándékba adok hozzá egy Avent bimbóvédőt - ezt csak 1x próbáltam ki, de végül nélküle szoptattam.

Ha érdekel bárkit, kérem írjon privit.

További szép babavárást!

Kép

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Jó reggelt.
Most csak beköszönök és reggelizek mert a Fiacskám már nagyon reklamál a kaja miatt.Az éjszakám egész türhető volt csak 2x keltem fel és gyorsan vissza aludtam.Nem is írtam tegnap Anyukám elküldte a baba ágynemüket is amikaet varrt nagyon szépek :D :D képet majd akkor teszek róla ha felöltöztetem a kiságyat ,de azzal még kicsit várni szeretnék.Igazi kis pasis kék :D :D .
Holnap este lesz az utolsó havi dokibácsi látogatásom.Nagyon kiváncsi vagyok mit mond mekkora a babóca.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Már pár napja nem fekszem! Olyan hihetetlen és fura....:)
Olyan szinten kimerülök,hogy áh nincs erőm semmihez edzenem kell magam a szülésre,mert semmire nem leszek képes.... :(
Ma megyek első ctg-re remélem,hogy minden rendben lesz!
Holnap Szeged kardiológia, csütörtök cg, magán doki nem sokat leszek itthon sajnos....
Láttam aranyos képeket is! :)
Lassan indulok

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Szép jó reggelt lányok!!!

SÜNCIKE: TELJES SZÍVBŐL GRATULÁLOK A KISFIAD ÉRKEZÉSÉHEZ!!!!

Gina: csodálatosan szép a kislányod!!!!!!! még várunk fotókat!!!

Nitáról semmi hír? hová máshová ír???

már 8 babánk van, olyan hihetetlen és még el sem kezdődött az október hónap!!!!!
Szerintem én az útolsók közt leszek,biztosan értesíthetlek Moncsi? mert szerintem akkor már Te is nagyban babázni fogsz!!!!!!
mindenesetre én beletettem a számodat a telcsimbe és írok majd!!!!! Mától 3 hét...addig még annyi minden fog történni!!

Sziszkó: olyan aranyos vagy mindíg!!! nem volt időm írni magamról..valójában nem is történt semmi különös. A hétvégénk nyugis volt, talán túl nyugis is. Könyörgök már napok óta a férjemnek, hogy hozza le a kiságyat a padlásról és tegnap végre hallgatott rám, bár még nem engedi összerakni. Azt mondja majd csak 1 héttel szülés előtt. Pedig én már úgy szeretném összebarkácsolni!!!! úgy irigyellek benneteket, hogy már készen vagytok mindennel (ok, előbbre is vagytok mint én)és a baba ágya, babasarok ilyen szép, teljes!!!

Már én is úgy szeretnék szülni, pedig tudom, hogy korai.
Szisz, a császár nem olyan rémes, talán csak azért, mert műtét szenvedte meg nagyon a barátnőd. Nekem már mindegy, csak egészségesen szülessen a kislányom!!!

Zsrit: nagyon arik a bébi rugik!!! alá kell valami, vagy csak zoknit adsz majd a kicsidre? Mert nekem is van kettő láb nélküli és nem tudom, hogyan adjam a kislányomra majd. Iliasznál rugikat használtam, bár már 2 hónapos kortól vagányabb, nagyfiús cuccokba öltöztettem. kényelmesek, jó anyagúak voltak-amúgy is nyár volt, szóval a kis sortok, meg pólok bőven elegek voltak.

Anyabébi: csini poci, tündéri a kisfiad, annyira hasonlít rád!!!!!

Hajnalocska: te írtad a férjem öccsét? Ja, tényleg nagyon jóképű az összes fiú itt a családban. Neki most lesz az eljegyzése decemberben egy lánnyal, akit kb.másfél éve ismert meg. egyébként 26 éves. A lány meg 23 azthiszem. Ráadásul ő az első olyan igazi barátnője. Lehet,hogy talán elsieti egy kicsit? Na mindegy, csak boldogok legyenek. Egyébként aranyos lány, de van vagy 10 év köztünk és a mai fiatal lányok..hát teljesen mások mint mi voltunk az ő korukban.

most megyek, mert hiányol a kisfiam!!!

puszi
szép napot mindenkinek

betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok Jóreggelt.

ginuska: ooolyann szép :!: Énisss akaroook.. ÁÁááááááá :roll: 8) :D

ma nem vagyok képes semmire sem.

Majd jövök, ha a fiam is úgy gondolja. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hoztam Nektek képet, a többit csak a gmail-re teszem fel, mert UGYE NEM VAGYUNK ZÁRTAK!!!

Kép
Vendég
 


Ja ezt tegnap akartam felrakni. Lara alvási szokásairól. :D A 3 legjellemzőbb alvásforma:

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


A jobb alsó kockában lekváros kenyeret evett éppen.. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Lara ééééédes!!!

SZERINTETEK?! Ideállít a vízórás faszi 1 db vízórával, aminek nem jó a mérete!!! Hát őneki ezt adták...jól van-mondom-akkor húzzál innen a brébe :evil: ezért érdemes volt várni! Majd az ősz folyamán kicserélik...istenem, ez Magyarország!
Vendég
 


Pattogó, arra mondjuk bazi kíváncsi lennék, hogy hogy tud úgy elaludni, ahogy a bal alsón van??? :lol: :lol: :lol: Nagyon cuki!!! Én szerintem szakadnék a röhögéstől, ha egyszer csak erre mennék be a szobába :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: