Új privát üzeneted érkezett!

Itt jönnek a puszik, a kis Yodámtól :)
Kép Kép Kép
anyabebi
 
 


Fánkot cserélek Somlóira :)
anyabebi
 
 


anyabebi írta:Haha, Hajni nesze neked laptető :)



SZÓVAL MIÉRT GÁZ A LAPTETŐ? Nekem jó, mert, ha ott vagyok könnyen megtalálom, amit utánam írtatok, hehe! :)
hajnalocska
 
 

 
 

Puszik: :oops: :oops: :oops: Nagyon szépen köszönjük őket! :D :D

Anyabebi: Miért Yodázod??? :shock: :shock: :D :D


Fánkot is meg somlóit is kérek! :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


hajnalocska írta:SZÓVAL MIÉRT GÁZ A LAPTETŐ? Nekem jó, mert, ha ott vagyok könnyen megtalálom, amit utánam írtatok, hehe! :)


Végülis így is fel lehet fogni... :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Anyabébi:


Köszönjük szépen a puszikat!

Nagyon drága, a "kis" ünnepelt!

Apropó, torta vagy ilyen nem volt neki? Anya nem sütött?!

:P :twisted: :D
hajnalocska
 
 


Sziasztok lányok!

Nincs idom visszaolvasni, de annyit láttam, hogy gyarapodott a kis csipet-csapat 3 babával. Ezúton gratulálok nekik és kívánok nagyon sok tejcsit!

Mi pénteken jottunk haza a kórházból, mindketten jól vagyunk! Csatolok pár képet: Kép Kép Georgina
ginuska
 
 


Ginus: Georgina nagyon gyönyörűűűű!!!


Nem igazság én is babázni szeretnék mááááááár!!!!

:o :wink: :oops: :D
hajnalocska
 
 


Megint ellszállt minden irományok a francba!!!!!!!!!!!

Moncsi :lol: - ne őrjíts már!!!!
8) :lol: 8) :lol:
nekem irtóra tetszik a farmeros pulcsis megoldás is csak azt nem tudom hogy variálnám rá egy 3 kg-s babára úgy hogy mindenkinek jó legyen ... de asszem ez ország függő is, barinőm Londonban első naptól mini felnőtt cuccokba öltöztette a babát OTT nincs rugizás. puntum.
csak reméltem hogy itt a "balkánon" még nem röhögnek ki vele :lol:
egyébként tök értem amit írsz én is marha nehezen találtam olyat ami tetszik is - bár szerencsére após megjött tegnap amerikából és meghozta amiket oda rendeltem - majd dobok képet
ezek olyan kompromisszumosok :lol: rugi is de sztem egész jól néz ki

Anyabébi :) - Barni a topic kedvence :lol: köszönjük a puszikat
lábas nacit én is bírom - az olyan vegyes megoldás :)

Datolya :) - akkor várom :D :wink:

Ha nem szaraxik ennyit a netünk még jövök!

UI.: b@kker Sünci hogy beelőzött mindenkit!! most néztem a tábliban :lol:

Kép
zsrit
 
 


Ginus :)

köszi a képeket!!
Baba gyönyörű!!!
ha lesz időd mesélj majd egy kicsit ....

Kép
zsrit
 
 


Ginus: Georgina egy igazi tündér! Csodálatos baba! :wink: Örülök neki, hogy mindketten jól vagytok! Gyere amikor csak tudsz, és tudod: képekből sohasem elég!!! :wink: :D :D

Ja, én is nagyon irigylem már az összes babázót! Én is akaroooommmmmmmmm!!!!!!!!!! :D :D :D
bobóbaba
 
 


Zsrit: Tőled mikor kapunk pocakosképet??? :roll: :roll: :D :D
bobóbaba
 
 


ááá Georgina lestoppolva Alexemnek bibíííí. :P :P :lol: :lol: :lol:

eszméletlenül gyönyörű kislány. :shock: :lol: :lol:


Barniim köszönöm (ha nem haragszotok személyesnek veszem 8) :mrgreen: :oops:) a puszikat! :wink: :lol: :lol:


Én is kérek fánkot is meg somlóit is.:lol: :lol:

Zsrit és a Többiek
akkor örülök, hogy maradhatok és nem utáltok ki. :oops: különben itt Fro.-ban se divat a babásan öltöztetés. Éppen ezért nem is nagyon kapni rugdalózókat vagy bodykat. :roll: Ha vannak bodyk akkor az is vagy feliratosak vagy ilyen felnőttesek. :lol:
Vendég
 


Moncsi: Akkor ezek szerint Magyarország ilyen elmaradott ebben is... :roll: :roll:
Nana, ahhoz nekem meg Kevinnek is lesz 1-2 szava!!! :twisted: :twisted: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Kép
Vendég
 


az mért van, hogy Nita egy csomó topicba ír rendszeresen csak ide nem? :roll: :( NITA JELENTKEZZ!!

Csilla
győzzön a jobb. :twisted: 8) :P :wink:
Vendég
 


Oké, én benne vagyok!!! :lol: :lol: :lol: Majd a fiúk eldöntik... :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


na itt vannak a rugijaim közül páran - szerintem rugiban ezek még egész okésak, csak amik kintről vannak egyiknek sincs lába ... szal kell a zokni hozzá
lábas HMből van egy kettő ...

Bobó :)

össz vissz 2 - kettő- képem van az egész terhesség folyamán annyira allergiás vagyok rá ha fotóznak illetve ha nagy dagadt formámban fotóznak....
Pontosabban van egy csomó kép ami meg nincs nálam - pl pár hete egy babakocsis cég katalógusához fotóztak és kb 300 képet csináltak ... de még nem szereztem meg.
Eskü rakok!!! amint lesz

Kép Kép Kép

Kép
zsrit
 
 


Megint sehol senki??? :roll: :roll:
Kezdem azt hinni lányok, hogy azért nem jöttök, mert én itt rontom a levegőt. :cry: :cry:
bobóbaba
 
 


Zsrit: Nem felejtem el... :twisted: :twisted:
A rugik nagyon édesek, igazi csajosak!!! :D :D
bobóbaba
 
 


Csillám de hüle vagy. :D én itt vagyok, csak gyorsan kiszedem a kádból Csajomat! :wink:

de azért Georginának is lesz majd beleszólása. :lol: :lol:

Zsrit
nagyon szépek a rucik, olyan lábfej nélküli csíkos nekünk is van csak kék meg zöld és Brendonból van. :wink:
Vendég
 


monica26 írta:Csillám de hüle vagy. :D

Ezt tudom!!! :lol: :lol: :lol:
Meg nézzetek hülyének, de én már meg akarok szülni!!!
Ja, és Moncsi: Nekem eddig nem volt kívánságnapom. Legyen az okt. 5. (ez apa kérése) meg az okt. 11. :D
bobóbaba
 
 


Helló!

Látom dél óta nem szült senki :)

Zsrit,nálunk meg csak rugi van.Majd később jöhetnek a vagányabb cuccok.

Georgina egyszerűen csodálatos!!

Fánk,somlói?Mindkettő jöhet!

Anyabebi:méghogy Yoda?Miket beszélsz?

Kép
Kép
zanikó
 
 


Moncsi: nem tudom magam fölhízni semmin sem :lol: :lol: :lol: talán felhúzni,de így sem rossz,legalább nem fognak a kalóriák...

Sünci: NAAAAAGYYYYOOOOON NAGY GRATULA PATRIKHOZ!!!!

Eddig minden héten 3 baba született. Kíváncsi vagyok a jövőhétre...

Ja,amúgy kedden v. szerdán HIDEG FRONT!!!!!!! NEEEEEE Máááár!

Ginuska: kicsit megkönnyeztem az első fotót a lányodról... :oops: úgy beleéltem magam,h nem sokára én is akezemben tarthatom a lányom... nagyon szép kisbaba.gratula!!!


Jelentés: még mindig semmi nálunk.... bár ma egész nap éreztem a hasam alját... nem görcsölt,csak éreztem,h van... tükörben néztem,mintha lejjebb ment volna a hasam,de nem vagyok benne egészen bizti...

Kép
jovana
 
 


Ginus gyönyörű a Kislányod gratulálok ismételten.Látom már le is stoppolták. :wink:

Képzeljétek délután jól felhúztam Magam.Mint már írtím Szüleim 260km.-re laknak tőlünk,és a sógoromék is szoktak oda lejárni vidékre mert az Ő Felesége is ott lakott.Most hétvégén is lementek és állítólag most vannak úton vissza Pestre.Anyukám főzött Nekem töltöttpaprikát,sütött palacsintát,mézeskrémest és még jó kis hazai kajákkal gondolta ellát minden jóval és elküldi.Ja és Apu szedett Nekünk Vargányát is.Meg is volt beszélve,hogy 3-kor indulnak vissza és hozzák a cumót.Erre 6-kor csörgök,hogy merre vannak és közölték,hogy még csak most fognak indulni a kajám meg fél3-tól kint volt a kocsijukban.Á nem voltam ideges!!!! :twisted: :twisted: :twisted: kicsit sem.
Mi a francnak ígérnek meg valamit ha nem teljesítik vagy akkor szóltak volna,hogy később indulnak és ne vigyék oda Anyuék olyan korán a cuccot nehogy megromoljon.Szóval ebből nemtudom mi lesz mire ideér.Kb.9-körül érnek Pestre és akkor még arra sem képesek,hogy egy kis kitérőt tegyenek és ne Soroksárnál menjenek le a nullásról hanem Harasztinál és kidobják Nálunk.
Úgyhogy ma már nem kell vacsoráznom úgy tűnik.Megesz a méreg.
De most komolyan csak Nekem vannak ilyen idióta rokonaim vagy másnak is.Mindjárt szét robbanok.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


A Naplóban épp Bujtor Istvánról van szó, nekem meg potyognak a könnyeim...
bobóbaba
 
 


Hé lepcsesszájúak :D Nektek hol van hétvégén az uratok, hogy egész nap gép előtt vagytok? :lol:

Hát Sünciéknek hatalmas gratula!!!

Ginuska, Georgina gyönyörű szép!!!

Moncsi, holnap újra bepróbálkozom a zárt topiccal, remélem célt érünk előbb-utóbb!

Rugi-téma: hát én is rugizni fogok az első időkben, főleg mivel nem is mehetünk sehová, minek erőltessek Rá farmert, rugi a legkényelmesebb. Meg hát a baba az baba, azért van a babaruha, hogy azt adjunk rá, nem? Toffenak is vannak kantáros szoknyái, farmergatyája 56-osban, de az biztos, hogy a rugi a legkényelmesebb. Úgyhogy Rita, én is "maradi" kismama vagyok!!!

Mi a mai jó kiadós ebéd után (bár én össz-vissz egy csirkecombot ettem, úgy, hogy reggelire csak egy bögre kakaót ittam-nem is értettem mi van velem?! :shock: ) aludtunk egy jót (ja előtte volt pizsiparty :D ), aztán elmentünk sétálni a belvárosba, jó sokat mentünk, el is fáradtam, Toffee meg olyan jól ringatózott, hogy végigaludta :D

Holnap reggel 7 és 10 között jönnek vízórát cserélni...fasza. Jó kis időpontot választottak :roll: 7-kor kelünk, férjem készülődik, pont jó lesz hogy 1. elzárják a vizet 2. idegenek mászkálnak az antiszoc kismama lakásában...anyjukat!
Vendég
 


Kicsike, rokonok :evil: :evil: :evil: sajna nem mi választjuk őket...na emiatt is jó lenne zártnak lenni, tudnék mesélni :roll:
Vendég
 


mrsparis írta:Hé lepcsesszájúak :D Nektek hol van hétvégén az uratok, hogy egész nap gép előtt vagytok? :lol:


Nekem például itt ül mögöttem az ágyon, és folyamatosan hülyeségeket beszél, közben meg nézi a tv-t! :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Kicsike: Rokonokról csak, annyit hogy rokonok... :? :? 8) 8)
bobóbaba
 
 


Bobókám!
Nem akarlak elkeseríteni de az október 24 igen messze van az 5-től meg a 11-től. Ne reménykedj :mrgreen:

Amúgy a porontyom a kis kajla füle miatt yoda.

Torta jövő héten lesz nagyon komoly star wars-os (mi más is lenne) mrt mi akkor tartjuk :)

Gina: A kis Gina csodaszép, a fiamnak nagyon tetszik, bocs Moncsi egyenlőre ő van jobb súlyban meg erőben :mrgreen:
anyabebi
 
 


Csilla, én tuti nem nézlek hülyének mert ÉN IS SZÜLNI AKAROK MÁÁÁR!!!

Holnap én is fotózok ruhácskákat meg valószínűleg még ma lesz pocifotó...
Vendég
 


Kép
anyabebi
 
 


Anyabébi bocsi de a nagy mérgelődésben még nem is reagáltam a puszira Én is köszönöm szépen a Fiacskádnak. :D
Nekem is sikerült beszereznem néhány jó kis rugit majd teszek róluk képeket.Lábfejes derekas nacik is vannak az is tök édi,és vagány kis ingek is .Én is kinéztem egy kiscsajt a Fiacskánknak igaz idősebb nála 1év 4 hónappal és Zamirának hívják keresek róla képet és fel teszem.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Anyabebi: Tudod, a remény hal meg utoljára. :D :D :D Szerintem egyáltalán nem Yoda!

Ez Én kis Yodám:
Kép
bobóbaba
 
 


Jaj Csilla, a francia meg az angol bulldog a két kedvenc kutyám...!
Vendég
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1254075394.5039.jpg[/img] Ő Zamira
Apa gyakorolja a babázást csak épp melóból jött haza ,de majd teszek fel róla is szép képet.
LEGYÜNK MÁR ZÁRTAK!!!!!!!!!!!!!!!!!![/img]

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Eszti: hogy a kérdésedre válaszoljak, az én uram ugyan itthon volt de mintha nemis lett volna. Felkelt 15:10-kor és 15:30-kor elment dolgozni. Ezt csinálta hétvégén is csak a munkát hagyta ki. Tegnap jól beolvastam neki aztán még meg is sértődött, hát kapja be a valagamat. :(
anyabebi
 
 


Bobó siess már csak 7 üzi kell!!!!!!!!!!
Anyabébi Neked 13 ha jól emlékszem.Nagyon szép fiad van!!!

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Imádom, csak annyi kis szépséghibája van, hogy a jobb füle el van törve. :( :lol:
Még 2 kép Esztinek, akinek nem tetszik, attól bocsánatot kérek.
Ja, és a neve Gizmó... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kép Gizmó

Kép Sumák
bobóbaba
 
 


Zamira édi. Jó lesz menynek :)
anyabebi
 
 


Csilla
ha bunkó lennék most ezt énekelném neked: álmodj királylány... :? :? DE legyen ahogy óhajtod, én drukkolok! :wink: :wink:

Jovana
:oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kicsike
kiccsaládod :evil: de nyugi, mindenhol vannak ilyenek.. :roll: én is tudnék mesélni..

Bujtor István: :( :( :( :( :( :(

Eszti
csak nem mer már kikezdeni 36 agresszív hormontúltengéses kismamával. :twisted: :twisted: :mrgreen:

Anyabébi
de a te fiad az nem "idős" kicsit hozzá? :roll: :mrgreen:

jah és nem ér ennyit dicsekedni a fiaddal, így is irigyek vagyunk rád, hogy ilyen kispasid van. :twisted: :lol:

na megyek rendet rakok a Családom közt.
Vendég
 


Csilla: Gizmó édi :)
anyabebi
 
 


A kutyám nem tudjátok mit keres itt bent a szobában a székem alatt??? :roll: :roll: Pedig be sem jöhetne elvileg. Asszem megint számolnom kell Apával is meg kutyával is... :lol: :lol:

Kicsike: Tényleg szép kislány Zamira! És a neve is tetszik. :wink: :D
bobóbaba
 
 


Csilla, annyira édes!!! Törött fül, kit érdekel, ilyen pofi mellett??? Mindig nézegetem a bulldogmentést a neten és eljátszadozom a gondolattal, de lehet nem mernék "nem ismert multú" kutyát befogadni, mert már megjártam menhelyi kutyival sajnos...most meg a baba mellett nem is kell gondolkoznom ilyesmin, ráadásul megígértem Rolandnak, hogy amíg nem vagyunk családiba, addig nem lesz kutya max. egy yorkie a Toffeenak

Amúgy nem fulladós? Hogy bírja a nyári nagy meleget?
Vendég
 


Moncsi: van aki az idősebb pasikat szereti, mondjuk én speciel nem :)
anyabebi
 
 


Na megyek jön a férjem a fényképezővel, holnap reggel jövök!
Vendég
 


Eszti: Neki teljesen mindegy, hogy tél van vagy nyár, mindig meg tudna fulladni... :mrgreen: :mrgreen: Mondjuk nem csoda, nem elég, hogy nehezen veszi a levegőt, de még rohangál is amikor csak tud. Tiszta bolond! Azért őt hoztam el annak idején, mert elmentem megnézni őket, és amikor fütyültünk meg szóltunk neki (4-en is), hogy gyere ide, akkor szimplán ránk nézett, és elrohant a másik irányba... :mrgreen: :mrgreen: Mondtam, hogy nekem ő kell, mert ugyanúgy totál beteg, mint én. :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Bobó nagyon aranyos a kutyusod. :D
Szeretem az állatokat de a lakásban nemtudom elviselni őket.Bocsi mindenkitől akinek bent van az állatkája.A kertünk viszont kicsi ahoz,hogy kutyát tartsunk .2 kertünk van mindegyik 35-35nm.Kínozni nem szeretném a helyhiány miatt.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na sziasztok :D

ne már, hogy egy teljes oldalt teleírtatok az este :shock: :lol:

Szülés:
benne vok, szüljünk mán'! :lol:
(nekem az okt. 1 tetszene, de barinőm mondta, hogy csak 3án jön a fizu, hogy fogok így neki ajándékot venni a szülinapjára? :roll: :lol: :lol: -fontos szempont! :wink: )

Anyabébi,
szépek vagytok! :wink:
(enyém Vackorról képek csak a g-mailen...) puszit köszönjük! :P

Nitácska tényleg ír másik topikba? :roll: nahát, pedig szeretett itt lenni... :roll:

Kaja:
ma már nekem sem volt étvágyam :shock: - ugyanez volt Vackor-érkezés előtt, meg utána pár napig :roll: :roll:

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: