Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tündi, nem tudok semmiféle tükörről...... :shock: de majd rákérdezek! amúgy ilyesmi bárkivel megesik :wink:

Kép
pimelinda
 
 


Liz,akkor csak szépen hízogat Enci baba :) Na az tök jó,hogy hétfőn már haza is ért apátok :wink:

Linda,majd hívlak akko,hogy mi a helyzet! :) azt beszéltük meg,hogyha nem megyek be érte,akkor hazahozza és odaadja neked.
Huha...most olvasom,hogy Rita is babázni fog?! :wink: Gratula neki!!!Hogy viseli?Sulival mi a helyzet?Magántanuló lesz?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi: Örülök, hogy találtál cipőt. Lucának milyet vettél? Szeeegény Seatocska....egyébként ilyesmi a legjobbakkal is.... :wink: Lucának eldöntötted már, mi lesz a szülinapi ajándéka. Mindjárt 2 lesz a nagylány. :)

Nóri: Lilcsi hogy van? Képek a hétvégéről? Mi ez a nagy halllgatás??

Judit: És Marci hogy van?

Linda: Réka jobban elfogadja már a gyümölcsöt? Van valami változás nálatok?

Hétvégén Nyíregyházára megyünk, remélem, klassz lesz. Majd hozok képeket!
jaimee1
 
 

 
 

Sziasztok!

Tündi: Sajna képek nincsennek mert a fényképezőgépet mindig otthon felejtettük :oops: :oops: A tükör meglett? Örülök, hogy kaptál cipelőt. :D :D :D :D

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


sziasztok

judit: megírtam priviben a választ

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Erika,kiskonyhát kap Luca meg kiegészítőket hozzá! :)

Kriszti,ejnye-bejnye fényképezőgép :) Remélem mi nem ahgyjuk itthon,tesómmal már áthozattam :) Tükrö meglett,Linda hozta :wink:

Linda,bocsika az etsi zűrért....de az estéink általában ilyenek..remélem legközelebb tovább tudtok maradni :) :) És a csajok jól ejátszadoznak majd :) A négercsók meg isteni,köszönjük szépen :)

Sztem én már holnap nem leszek gépnél,úgyhogy mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!!!! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi, milyen esti zűr? :shock: ugyan már, én szégyellem magam, hogy olyan későn zavartunk :oops: Jó hétvégét nektek!
lányok, Zsombi nagyon helyes baba, csak ámultam-bámultam, és milyen szép sötét haja van :shock: :D nade, Luca is csak szépült a legutóbbi tali óta :wink:

Erika, hááát, gyümik még nem nagyon mennek... DE: egyik este megevett egy gerezd almát, csak lestem :shock: persze ezt azóta sem ismételte meg...... A szőlő "evés" igazán vicces: bekapja a szemet, szétnyomja, aztán kiköpi :lol: és így megy végig a szemeken.
Változás? Hm... Réka mostmár mindenhova kétlábon megy :D nagyon édes kis totyogó lett!
Furcsa, milyen romantikával gondolok vissza az esküvői készülődésre, pedig az esküvő után úgy éreztem, soha nem csinálnám végig még egyszer... hiába, az idő megszépíti az emlékeket :P Ti hogy álltok?

Réka tegnap megkapta a 15 hós MMR-t, már a doktorbától úgy ordított, mintha nyúzná, aztán meg alig bírtam megvígasztalni, csak itthon, cicivel :roll: be is aludt bő 1 órára. 13 kiló 35 deka és 83 centi.

Én meg angolra fogok járni szerdától, Szolnokra. Nagyik fognak Rékára vigyázni, de már előre félek, mert mostanában megint nem bírja nélkülem pár percnél tovább, nemhogy 3 óra hosszára... majd meglátjuk.

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Tündi! Ez nálunk is előfordult, előző kocsinknak sikerült letörni a visszapillantó tükrét, mikor a pároméknál álltunk ki vele a garázsból. Pontosabban kézzel toltuk ki, mert nem indult be. A visszapillantó meg elakadt valami bicikliben.
Van ilyen :)

Erika! Köszi, Marci jól van. Ma már mosolyogva integetett az ablakból, mikor eljöttem az oviból. Már nagyon várja Apát ő is, de ma végre hazajön :)

És milyen ruhában leszel az esküvőn? Neved megváltoztatod?
Jó utazást! Képeket várjuk!

Melinda! Mi három hónap alatt szerveztük meg az esküvőt :) Kb 50 vendégre, zenésszel, lagzival mindenestől. Persze nagy mázli is kellett hozzá! Ja és közben még nászútra is elmentünk.

Biztos megszokja majd Réka, hogy a nagyik vigyáznak rá. Azért neked is jó lesz az a kis kimozdulás.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Tündi: Nagyon szép volt hajad. :D :D Remélem is, hogy ti nem hagyjátok otthon a fényképezőt.

Erika:Szerintem az esküvői készülődés kész káosz de így vissza emlékezve nagyon jó volt mi tavaly május végén kezdtük tervezni a lagzit és szeptember 27-én volt az esküvőnk 130 fős vendég sereggel. Meg se tudom számolni hányszor vesztünk össze Zsoltival a készülődés alatt. Mostanában szoktuk emlegetni, hogy egy évvel ezelőtt miket csináltunk ilyenkor és olyan jókat tudunk rajta derülni. :D :D :D

Linda: Nekem is ugyan az volt a véleményem, hogy a lagziról, hogy még egyszer soha. De így hogy lassan 1 éves házasok leszünk hát én még végig csinálnám. De Erika is így lesz vele biztos. :D :D :D Dávid is nagyon sírt a 4 hónapos oltásnál én is csak itthon tudtam megbékíteni cicivel. :D Most, hogy én is eljárok ECDL tanfolymra azt mondtam, hogy Dávid még olyan kicsi észre se fogja venni, hogy nem vagyok vele, de tegnap este ahogy haza értem hát az valami Isteni volt láttni ahogy megörült nekem.Azt mondtam hirtelen hogy ezért érdemes eljárni de a következő pillanatba meg is bántam.De azért néha jó kicsit kikapcsolódni. Jó tanulást.

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Judit, mi 1 hónap alatt hoztuk össze az esküvőt - nem akartam túl nagy pocival illegni-billegni a ruciban - vagyis én meg az esk.szervező, és nagy tehernek éreztem, mert mindenért én idegeskedtem, hogy időre kész legyen a meghívó, ruha stb. szóval már azért vártam a végén a nagy napot, hogy túllegyünk végre az egészen :P

Kriszti, igen, így másfél év után, mostmár én is szívesen végigcsinálnám megint, és irigylem is most a topik menyasszonyát nagyon! De szerencsére lesz is lehetőségem majd rá, mert majd egyházi esküvőnk is lesz. Majd. Egyszer valamikor...

Kép
pimelinda
 
 


sziasztok

Lett egy új családtagunk. Én kb. pár hete felvetettem,hogy jó lenne egy kis tacskó, több okból is. Tegnap előtt pedig minden előzmény nélkül Pisti azt mondta nem is rossz ötlet nézzek utána. Találtam is szolnokon egy kis tacsit (mindenféle champion szülőktől , kis szépséghibával), 12000-ért. Meg is beszéltem,hogy megnézzük ma,de aztán még este felvetette Pisti,hogy nézzem már meg a szolnoki menhelyeket is. És minő szerencse, pont volt három kis tacskó keverék kölyök. Ma fel is hívtam őket, Pisti gyorsan hazajött , elrobogtunk, és haza is hoztuk a mi kis Pötyinket :lol: Igaz így is kellett fizetni,de az szerintem csak a már beadott oltás költsége lehetett(1500 Ft).
Már délutánra kergetőzött is a gyerekekkel, sőt az ölükbe bújt.
Persze fotó is készült:



Kép Pötyi

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Sziasztok!

Egy kis hangulat előkészítés az Alma koncerthez :)

Millánárison készült felvételek, sztem ezek egy része ment a Tv1-en is

http://mese.tv/page/alma-mania

és utána jön a többi is.... ha mégsem, akkor kattintsatok egyet

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Két hete nyitottunk egy bababoltot, ahol mindent megtaláltok, amire csak szüksége van a babának!Olcsóbban, mint máshol, hisz mi direkt a forgalmazótól vesszük.A székhely Nagykőrösön van, de postázunk is.

Nézzetek be hozzánk, nem bánjátok meg!

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Tegnap este értünk haza,fél8ra.Nagyon szupi volt minden.Luca hihetetlenül jól érezte magát a gyerekekkel,kb egy ovis csoporta való volt :wink: Zsombival is minden oké volt.Szombaton napközben szinte semmit nbem aludt,az eksüvőket nem láttam,nem hallottam,mert nem tetszett neki bent.Viszont ezért kárpótolt,mert este fél8kor elaludt és csak hajnal 3kor kelt,így én tudtam rendesen enni,táncikálni,beszélgetni egy kicsit.Jó hasznát vettük a babyőrnek,na meg csak az emeletre kellett felmennem megnézni,és így nem volt gond :wink:
Tegnap ahogy jöttünk haza elmentünk tihanyba fagyizni,meg füreden megnéztük a görögfalut,de semmi nem volt benne nyitva :?
Képek készültek,nem sok,de majd ha feltöltöttem őket teszek fel :)

Kriszti,köszi a dicséretet! :) Hogy tetszik amugy a suli?Sztem nem baj ha egy kicsit megszokja Dávid,hogy más van vele,mert így később lesz lehetőségetek elmenni ketteseben is vhova apátokkal :wink: Én örülök,hogy Luca így elvan a mamával,persze mi kettesben nemigen megyünk sehova sem,de azért rá tudom bízni ha bármit is intéznem kell.

Erika,hogy sikerült a hétvégétek?Esküvőre a kézsülődést mi 2hét alatt letudtuk :roll: De sietni is kellett,mert 2hónap volt az esküvőig :wink:

Liz,nagyon aranyos a kiskutyi :) És azért van különbésg az áruk közt...

Judit,gondolom Marci nagyon örült apának,na meg te is! :) De ez így természetes :) És tök jó,hogy Marci már integett az oviablakból,ez olyan jó érzés lehet! :) Na majd egyszer én is megtudom :)

Nóri,te miért nem írsz?Mi van veletek??????????????

Kép
Kép
tundi24
 
 


Móning!

Liz: De jó, menhelyi kutyusotok lett! Boldoggá tetteket egy kis jószágot. Nagyon édi!!!

Tündi: Akkor klassz volt a hétvégétek és még az idő is klassz volt!!!

Egész jól állunk a szervezéssel. Az egyetlen ami nyugtalanít, hogy ki fogja megcsinálni a frizurám és a sminkem a nagy napon, a hét feladata lesz, hogy találjak valakit. A héten kb. a ruhát is kiválasztjuk a barátnőmmel. És azzal meglesz a nagyja. Réka úgy néz ki, mégsem lesz koszorúslány, legalábbis a klasszikus értelemben nem...de még ez sem tuti azért. A gyűrűk készen vannak, a héten elhozzuk őket. :P

A hétvége szuperjó volt, főleg RÉkának. Szombaton kinn voltunk egy rendezvényen, ahol sergőzött az unokatesókkal, vasárnap pancsoltunk az élményfürdőben. Hát nem lehet elmondani, mennyire élvezte a pancsit. :lol: :lol: :lol: Csúszázott bele a vízbe vég nélkül, végtelenszer....Úgy kellett kirángatni a vízből. Hulla fáradt volt utána, szinte átaludta az utat hazafelé. :lol: :lol:

Kriszti: Nálunk kevés vendég lesz, semmi haccacáré, úgyhogy a szervezés egyszerű és stresszmentes, csak az örömrészét ismerem (koppkoppkopp) Majd nem leszek ilyen vidám, ha nem találok kozmetikust pl. :roll: :roll:

TÜndi: Akkor kaptatok TEfál konyhát vagy másmilyet választottál Lucának?

Linda: Akkor szerdán ángol? Biztosan jó lesz, kimozdulsz egy kicsit és RÉka is jó kezekben lesz. Mi a cél amúgy? Közép vagy felső?

Judit: A nevem marad, a ruhám meg még homály....
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Melinda! Nagyon ügyesek voltatok, 1 hónap alatt megszervezni mindent, nem semmi... :)
Nálunk már alapból le kellett volna fogalni az időpontot jó előre, nem is gondoltuk, hogy lesz még szombati időpont. De szerencsénk volt, hogy valaki visszamondta és így tarthattuk szombaton. Ugyanígy éttermet találni, meg hogy a zenész is ráérjen aznap.. Na ehhez kellett a szerencse.

Lizocska! Naagyon édes kutyus! És klassz hogy a menhelyről hoztátok.

Tündi! Jó lehetett nektek is a hétvége! Majd tegyél fel képeket!!

Erika! Tudom ajánlani a fodrászomat, és van ott helyben kozmetikus is. Abban nem vagyok biztos, hogy sminkel is, de szerintem igen, meg tudom kérdezni.

Mi az, hogy klasszikus értelemben koszorúslány? Nem tudom, azok mit csinálnak, nekem nem volt egy sem.

Nekünk is jól telt a hétvége, vasárnap délelőtt elmentünk kirándulni a Rákóczi tanösvényre, utána meg étteremben kajáltunk. Nagyon szép idő volt. A jövő hétvégén meg el akarunk menni Nyíregyházára, ha sikerül szállást foglalni, már kinéztünk egy két helyet. A terv az állatkert és a múzeumfalu, más nem nagyon fér bele két napba.
judit_79
 
 


Judit: A falumúzeumot nagyon ajánlom, mi ott is voltunk most. Csak nem szétnéztünk, hanem rendezvény volt. Hagyományos magyar, erdélyi, szerb stb. kajákat lehetett kóstolni, volt ezer féle kaja (nomeg vagy 1000 000 ember) de nagyon klassz volt.

Az állatkertet is imádom, csak kell oda egy túracipő.

És ugyanitt (Sóstó) van az élményfürdő, ahol jártunk, az is beleférhet még. Nem olcsó, de tutijóóó!

Merrefelé működik az a fodrász+kozm.? Érdekel. Köszi előre is.
jaimee1
 
 


Judit,tényleg szupi idő volt a hétvégén,reméljük most is az lesz,és mehettek megint kirándulni :)

Erika,még mindig nem szereztem be a konyhát :oops: De mostmár megvárom a plussz pénzecskét,mert a lagzira kicsit zsebbe kellet nyúlni :oops:

Képek:
Kép ifjú pár és apa :)
Kép Zsombi nagy szunyája
Kép Én az új asszonnyal
Rólam kb ennyi lagzis kép van :oops:
Kép Család Tihanyban

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kép Luca a polg.hiv-nál
Kép Koccccc apával :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Jók a képek, aranyos a kis család! :)

Erika! Köszi a tippeket Nyíregyházáról. Akkor nem szandálban megyek az állatkertbe :wink:
Küldtem privit a fodrászról, kozmetikusról!
judit_79
 
 


Sziasztok!

Tündi, sajnálom, hogy csak ennyi a kép rólad, pedig nagyon csinos lehettél!

Erika, felsőfokra gyúrok. A gyűrűket gravíroztattátok? majd tegyél képet!

Ma elmaradt a zenebölcsi, mi meg odamentünk reggel potyára :?

Kép
pimelinda
 
 


Köszike a dicséreteket! :)

Linda,mi ma nem voltunk zenebölcsiben,de hallottam,hogy elmaradt,de pl nekem sem jött e-mail,viszont volt aki kapott.A ti címeteket elkérte Erika?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi: A suli kicsit még uncsi nekem újdonságokat nagyon nem mond, de azért jó kicsit elszökni otthonról. :) Nagyon aranyosak a képek és máskor tessék többet szerepelni a képeken. Ahogy Zsombi alszik irigylésre méltó, ahogy nézzem egyre álmosabb leszek. :) :)

Linda: A holnapi napról majd kérünk beszámolót, hogy milyen volt a suliban. :D Kicsit jó lesz mást csinálni nem?

Liz: Nagyon aranyos a kiskutyus. Mi is szeretnénk majd egyet mert ami most van az már teljesen el van vadulva tőlünk és már Zsoltira is morog. :( Félek is tőle. :(

Erika: Kozmetikust én nem tudok ajánlani, mert most akihez én járok gyesen van, a fodrász aki meg a hajamat csinálta az meg családtag és csak családtagoknak csinálja a haját.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


sziasztok

Ma elvittük a kutyust,hogy megkapja a második oltását. Megvizsgálta a doki, és egyből azzal indított,hogy orsóférge van (az állítólag féregtelenített kutyának :twisted: ). Mondtam,hogy honnan hoztuk, erre azt mondta,hogy sajnos azon a menhelyen elég sokat csalnak, és az sem biztos,hogy megkapta az első oltását, mert néha csak beírják kamuból ( ő már találkozott onnan állítólag beoltott kutyával, aki mégis elpusztult abban a betegségben ami ellen elvileg védett ). Beadta a második oltást, most kezelem háromnaponta a férgek ellen, és azt mondta,hogy két hétig imádkozzunk, hogy ne legyen beteg (parvovírusban , ami ellen ugye nem biztos,hogy védett, ráadásul ha meg is kapta az oltást a férgek miatt ez a második nem annyira ad védettséget :twisted: :cry: ) és ha kibírja a két hetet akkor már onnantól megmarad.
Olyan,de olyan mérges lettem,hogy így átverték a fejünket!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ráadásul a féreg átmehet emberre is, úgyhogy most minden kutyázás után fertőtlenítős kézmosás következik...
Az egyetlen reménysugár,hogy most állatorvosi bélyegző is van az oltási matrica mellett, ami a doki szerint jelentheti azt,hogy tényleg megkapta a kutyus az oltást.
Úgyhogy kérlek most az elkövetkező két hétben drukkoljatok nagyon nekünk, mert egyébként nagyon megszerettük ezt a kis kutyust és már most családtagnak tekintjük nem szeretnénk elveszíteni :( :(

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Írtam egy csomót, aztán rossz bill-t nyomtam le, elszállt :evil: :lol:
Így majd máskor....
Röviden: jól vagyunk, zajlik az élet :P

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Túl van Zsombi az eslő szélcsövezésen....tegnap délután óta szenvedett,és nem jött ki a kaksi Volt kamillatea,hőmérő,glicerines kúp...reggel beszéltem megint doki nénivel és átvittem...megcsövezte,de azt mondta jól rakrátoz,mert alig jött ki neki vmi,de megnyugodott,mert 9óta alszik...lassan már ennie is kellene neki...Úgy sajnáltam szegényt...

Liz,mennek a drukkok,de csak nem lesz semmi gond a kutyussal.

Kriszti,szóval unatkozol a tanfolyamon,hát netezzél :) vagy nem lehet? :)

Nóri,hát nagyon szomorú vagyok,hogy elszállt amit írtál :? Pótold ám! :)

Hajni,te sem sűrűn jössz :cry:

Erika,a péd-nek van már vmilyen eredménye?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi: De lehet netezni állatában azzal töltöm el az időmet. :D

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Tündi: Szegény Zsombi én is mindig sajnáltam Dávidot, amikor Ildikó megszélcsöveszte, de a lényeg az volt, hogy jobb volt neki utána. Dávid olyan jókat aludt utána, hogy csak na még az se zavarta ha utána önállóan kakilt, hogy kakis a segge pedig sokszor már messziről lehetett érezni az "illatot".

Dávid mostanában a délutáni alvásból úgy kell fel, hogy iszonyatosan sírásba kezd, hogy csak na. Előtte meg mindig csendben volt vagy csak nyöszörgött és meghallottam, hogy ébren van, vagy ha benézztem hozzá onnan tudtam, hogy ébren van. Gondolom a fogacskája bántja vagy nem tudom.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Egy pár kép Dávidról:
Kép A kicsi és a nagy vízműves :D
Kép Kép
Tündi ezt neked igértem meg már régebben: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kép Kép Kép Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


No hali :lol: ...próba 1...2...3....

Szóval jól vagyunk, el vagyunk, pörgünk.
Múlt kedden magvolt a világraszóló szülői értekezlet. Lili az nem akart hazajönni, majd egyszerűen engem akart hazaküldeni :lol: De másik gyereket is láttam már a csoportból az utcán hisztizni, hogy "vissza akarok mennniiiiii!!!"
Pénteken meg Mihály napi vásár, holnap arra sütök :wink: Remélem ezután már csendesebb napok-hetek jönnek :roll: .

Tündi, kösz, hogy hívtál, jól esett :wink: Képek ott vannak a szokott helyen, nem kicsinyítgenék ide.
Nagyon csini Lucán az a ruha! Az meg sajnálatos, hogy te csak hátulról vagy látható! :cry: :evil: :lol:
Azt nem tudom, hogy Luca milyen volt kicsinek, de hogy ezen a képen Zsombor tiszta te, az tuti :shock: :wink:

Most megint melózgatok, tart ameddig tart, de kell a pénz :?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Krisz: Szépek a fiúk!

Nóri: Nagyon el vagy tűnve. :( :( Hol vannak a szép hosszú hsz-eid? De örülök, hogy jól vagytok. Milyen melód van?

Tündi: Szélcsövezés?? Na erről sem hallottam még. Hogy vagytok most? A lakzis képek nagyon jók, tényleg kár, hogy rólad csak hátulról volt kép. A tihanyos nagyon klassz!

Linda: Milyen a suli? Melyikbe jársz amúgy? Na, akkor tömöríthetsz ezerrel. Én mondjuk szerettem. :wink:

Nem gravíroztattuk a gyűrűket.

Liz: Kutyi?

Judit: beszéltem a fodrásszal/kozmetikussal, elvállaltak. SZóval ez is pipa. Majd jövő héten megyek megbeszélni a részleteket. Köszi még egyszer a segítséget. Állatkert: kényelmes cipő a lényeg, mehetsz szandiba is, ha jó idő lesz. :)
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Nagyon édesek a képek. Legjobban a pancsizósak tetszenek :)

Erika! Örülök, hogy segíthettem. Biztos nagyon szép leszel az esküvőn :) Én meg holnap megyek vágatni a hajamból.
Már nagyon várom a hétvégét! A hotel Dzsungelben foglaltunk szállást. Sajnos csak két napra tudunk menni, így az élményfürdőzés most nem hiszem, hogy belefér.

Nóri! na csakhogy előkerültél te is. Mit dolgozol?

Tündi! Szegény Zsombi. :( Én sem tudom, mi ez a csövezés, nálunk szerencsére a kúp mindig hatásos volt.

Ja és tegnapelőtt megszületett Marci kis unokatesója, Botond (húgomék babája) :D Mindketten jól vannak, holnap már remélhetőleg haza is mehetnek. Mi sajnos csak 1 hónapos korában fogjuk látni, addig csak képeken.
judit_79
 
 


Kriszti,szupik a képek :) Ti fénymásoltátok Dávidot? :wink: :P :D
Olyanok az apjával,mint két tojás :)

Nóri,na végre :) Persze hogy hívlak :) Csak visszahívni "felejtettelek" el! :oops: Én eddig csak jókat hallottam az ovitokról :) Örülök,hogy Lili is ennyire élvezi.Mármegint finomságot fogsz sütni :wink:

Erika,na akkor már ez is megoldódott :) Szélcsövezés:egy kis hajlékony csövecske,olyan gumiszerű lehet az anyagja,sose fogtam mgé kezembe egyébként,és azt nyomja fel a popsiba a doki néni,és az megindítja a kaksit.De Zsombiból nem sok jött ki,doki néni szerint jól raktároz.Elvileg még utána is kellett volna lennie kakinak de nem volt azóta sem.Még késő du eléggé görcsölhetett neki+erőlködött,jól belevörösödött szegénykém...gondolkoztam hogy csak szólok én megint doki néninek,hogy adjon neki vmi fájdalomcsillapítót,mert ez nem állapot,de nem ettem.Aztán végülis éjszaka a szokásos módon aludt,evett 10kor aztán 3kor és reggel7kor,szóval éjjel minden oké volt :)

Judit,gratula tesódéknak :) És mekkora a kislegény?Biztosan jól fog telni a hétvégétek,én ma láttam a blikk nőkben,hogy a mátrában a bobpályának lesz szülinapja,jó lenne felmenni,meg kirándulni,de csak 1 napra.Majd még apánkkal is átbeszélem :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


sziasztok

Gyors helyzetjelentés: kutyus jól van, ma adom neki a következő adag féregtelenítőt. Élénk , vidám, játékos (reménykedünk).

Emma még mindig töretlenül rajong az oviért.

El szeretnénk adni az autónkat, árun alul. Műszakilag teljesen rendben van, csak ugye festésében vannak esztétikai hibák (aki volt a talin az látta). Ha esetleg valaki ismerősötöket érdekli szóljatok.
Ma teszünk fel róla hirdetést a netre, majd ha kész lesz berakom ide is. Előre is köszi.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bejelentkezés még Máté alszik!

Rólunk:
Fanninak nagyon jól megy az iskola,egyszerűen imád suliba járni!
A tanulás terén is nagyon ügyes,szépen tudja a betűket és a számokat írni,az olvasás is nagyon jól megy neki!
Azt hittem sokkal nehezebben tanul majd,de tegnap is egy verset 5 perc alatt sikerült neki megtanulnia!
Remélem a későbbiekben is ilyen ügyes marad.
Máté elég nagy fiú már minden rosszban benne van.
Egy kicsit hisztis akaratos,de mindig eléri amit akar.
Folyékonyan tisztán beszél mindent,csodálkozok is rajta,mert én azt hittem hogy egy fiú nehezebben fog majd megtanulni beszélni!

Kriszti!

Nagyon aranyos Dávid baba,és tényleg nagyon hasonlít az apukájára!

Tündi!

Ismerős nálunk a szélcsővezés Máténak minden nap kellett a kórházban csinálni!Megtanítottak Pesten hogy hogy kell és utánna már mindig én csináltam a beöntést és a szélcsövezést neki!
Emlékszem 2 hónapos koráig minden nap csinálnom kellett mert a szelek nem nagyon akartak távozni.

Judit!

Gratulálok tesódéknak a kislegényhez!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Sziasztok!

Most már van írásos bizonyítokom Zsoltinak, hogy tényleg nagyon hasonlít rá a kicsi fia. Nem akarja elhinni. Azt mondja, hogy nem hasonlít annyira rá mint amennyire ezt mások mondják. De szerintem is olyan Dávid mintha Zsoltit fénymásoltuk volna kicsibe. :D :D De én nagyon örülök neki, hogy az apjára hasonlít és nem az anyjára.

Liz: Örülök, hogy jól van a kis Pötyi (ha jól emlékszem a nevére).

Judit: Gratula tesódéknak. :D

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!
Rendelünk ismét derékmelegítőket, és legginseket. Ha kíváncsiak vagytok milyenek, nézzetek be a hippsy.hu oldalára. (Innen először rendelünk. Idáig a lollee.hu-ról vettük itt kevesebb a szín ezért a váltás, a minőséggel nem volt gond.)
30 db felett kapunk 30% kedvezményt, és a postát is átvállalják. Természetesen a már akciósakra nem vonatkozik a kedvezmény. Jelenleg már 60 fölött tartunk rendelésszámban, tehát a kedvezmény megvan
Rendelés leadást most hétvégére, a szállítást jövőhét végére terveztem.
Nekem már van néhány, már most jó bicajozáshoz, akár (nadrágon) kívülre, akár belülre teszem, később akár kiegészítőként is lehet hordani, főként most a rövid derekú felsők divatjának idején.
A volt Pelikán szálló aljában lévő fehérnemű üzletben a tavasszal árultak, 4900 Ft-os áron. Azt nem tudom, hogy most van-e nekik, vagy hogy az üzlet megvan-e még, ha arra jártok és érdekel, akkor érdemes lehet bekukkantani.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Úgy látom megint kihalunk :roll:

Liz,de jó,hogy jól érzi magát a kutyika.Miért nem számítattjátok be az autótokat?Gondolom azért dajátok el,mert vesztek nagyobbat :)

Kriszti,megmutattad Zsoltinak a bizonyítékot? :) Látom a suliból neteztél :D :P :)

Linda,milyen volt a nyelvsuli?Tegnap az anyatejes napra cangáztatok? :) Én is elmentem volna,de nem tudtam lesz-e ismerős,és így neki sem vágtam...

Nóri,Hajni..du-tán akkor randizunk :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!
Éppen angol házit írtam... nincs szótáram, de a neten elég jó a Startlap KirzeN szótára :) Rékától egyszerűen nem tudok napközben tanulni, csak ha alszik :P
A suli elég jó, 6-an vagyunk, nagyjából 1 szinten... az óra jó volt, aszerint építi fel a tanár, ahogyan majd vizsgázni fogunk: speaking, listening, writing, reading... Nekem az a legnagyobb bajom, hogy beszélni nem tudok. Megértem, amit mondanak, jól is olvasok angolul és nyelvtanban is jó vagyok, csak nekem ne kelljen megszólalni........... akkor totál leblokkolok :roll:

Réka meg lázas. Már tegnap éjjel is az volt, meg most fürdés előtt mértem megint, mert forró volt a kis teste. Úgy tűnik, az oltás hatása :(

Tündi, igen, oda bicajoztunk, láttam is az autótokat, de azt hittem, nem figyeltek arra... Pont Fanniék ovis csoportja adott elő egy kis műsort :D nagyon ügyesek voltak! Aztán volt egy kis bla-bla, az előadások közül meg a korai fejlesztésről szólót hallgattam meg......

na megyek aludni!

Kép
pimelinda
 
 


Linda,nekem van szótáram ha gondolod,de csak kicsi..szívesen odaadom :)
Na ha tudtam volna hogy mész az anyatejes világnapra elmentem volna.Jó volt az előadás?

Nóri,Hajni,örülök,hogy taliztunk tegnap! :) Képet dobjatok ide is :wink:

Zsombi úgy elfáradt,hogy fél8kor elaludt és csak fél1kor ébredt :)

És köszi.hogy azt mondjátok,hogy rám hasonlít.Jól esik :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, köszi, de tesómék is tudnak kölcsönadni, úgyhogy majd el is hozom tőlük. Az előadás jó volt, mondjuk nekem nem sok újat mondtak, de azt legalább megtudtam, itt Abonyban kik foglalkoznak vele. Bár 1-2 olyan dolgot is állítottak, amit kicsit erősnek találtam. Pl. ha kimarad a mászás a babánál, akkor az részképesség-zavarhoz vezet. Így állították. Azért ez nem törvényszerű, még ha szoros is a kapcsolat a kettő között.

Dávidnak boldog hófordulót!

Kép
pimelinda
 
 


sziasztok

Tündi: azért nem számíttatjuk be az autót, mert azt az autót amit szeretnénk inkább magánszemélyek árulják. Nem mellesleg így többet is kaphatunk érte. Igen nagyobbat szeretnénk, amit kinéztünk az akkora ,hogy hátul is elfér majd a három gyerekülés, és sokkal nagyobb csomagtérrel rendelkezik (a mostanit már kinőttük).
Reméljük majd sikerül a tervünket megvalósítani minél hamarabb.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt Nyíregyházán! Hatalmas az az állatkert! Marcinak is nagyon tetszett, etette falevéllel a lámákat meg a zsiráfokat. Órákon keresztül csak mászkáltunk. A szállásunk meg ott volt az állatkert mellett, nem is kellett külön belépőt fizetnünk, mert be lehetett menni hátulról.
Másnap meg a múzeumfaluba mentünk, az is nagyon klassz. Szinte csak mi voltunk ott vasárnap.
Otthonról rakok majd fel képeket.

Köszi a gratulációkat tesóméknak.
Tündi! Pont olyan méretekkel született kis Botond, mint Marci: 3600 g, 54 cm. És ő is a 39. héten, csak ő természetes úton.
De külsőre nem hasonlít, neki sötétbarna haja van :) Már nagyon szeretném megnézni élőben is.

Akkor végül nem mentetek a Mátrába?

Marci is bezsongott tegnap, hogy majd megyünk az unokatesóhoz.
Mondta, hogy majd ő tologatja a babakocsiban :) Meg elkezdett játékokat összepakolni egy dobozba, hogy majd ezekkel játszik vele, nagyon lelkes volt.
judit_79
 
 


Linda,mi is ezt tanultuk anno,hogy a mászás nagyon fontos,és hogy tanulássi nehézségeket okozhat ha kimarad.

Liz,remélem hamar el tudjátoka dni az autót és meglesz az új autócksátoka miben kényelemsen elfértek majd :wink:

Judit,várjuk a képeket! :) Nem mentünk a Mátrába ugyanis csütörtökön du lett vmi a térdemmel,hajoltam le a postaládához és ahogy keltem fel,egy hatalmasat roppant,alig bírtam felállni,már nem fáj :wink: de nem mertem így elindulni,hisz fájós térddel kirándulni nem vmi jó :?
Viszont örülök,hogy nektek jól sikerült a kiruccanásotok! :) Lehet Marci is vágyna egy kistesóra :) Tényleg ti nem tervezitek?

Kriszti,hallottam kapunk ajándékba tőletek K vitamint :wink: Mi volt a tanácsadáson? :)

Tőlünk meg nem rég ment el a doki néni,és egy kicsit elszomorodtam...Zsombi egy hét alatt 2dkg-t hízott, Doki néni szerint nem gond,hisz eddig szépen hízott.Mondjuk reggel pakolta igencsak tele a gatyát,(végre valahára)de én akkor is keveslem...De hát magától ébred enni,éjjel is van hogy 5-6 órát is alszik,kelteni nem szeretném.
Napközben is ált 3-4 óránként kér enni..Na remélem hamar visszatér azért a hízása,majd pénteken megmérem.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi: Igen majd visszük de, hogy mikor azt nem tudom de már nagyon szeretném láttni Zsombit meg persze Lucát is régen láttam.
A hízása miatt meg ne izgulj. :)

Liz: Sok siker az autó eladásához és remélem gyorsan megkapjátok az új autótokat. Pötyi jól van?

Linda: Köszi a hófordulós köszöntést. :D

Rólunk: Dávid 7kg és 65cm. Kibújt az elsó fogacskánk is. Hála Istennek nem szenvedett vele sokat. Remélem a többi is ilyen simán fog jönni. :D

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Képek szombat délutánról :D
Kép Kép
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Tündi! A tervezés fázison már túl vagyunk! :wink: Csak még nem mertem elkiabálni!

Nóri! Hol készültek a képek? Nagyon aranyosak. Lili milyen magas!

Itt van pár kép az állatkertről:
Kép Kép Kép
Ilyen szobánk volt:
Kép
a skanzen:
Kép Kép
judit_79
 
 


Hali!

Tündi: Hát ha tényleg akkor pakolta tele a petyóját, akkor nem számít. És amúgy sem, mert szépen gyarapszik, ne aggódj. Akkor a térded újra a régi?

Kriszti: Gratula az első foghoz, nekünk az jóval később jött. Utólag is boldog 5. hófordulót!

Linda: Réka jobban van már?Ha a beszéddel van gondod, arra egyetlen "gyógyír" van, beszélni, beszélni, beszélni.:wink:

Judit: Tesódnak gratula!!!!! Olyan nagyfiú már a képeken Marci. :) Örülök, hogy jól telt a hétvége. Akkor lehet már drukkolni? :wink:

Mi is voltunk szombaton a Kossuth téren, megnéztük, hogy sülnek a kolbászok, aztán hazamentünk. Jellemző. :roll: :D
jaimee1
 
 


Kriszti,várunk majd benneteket! :) Szerencsések vagytok az első fogacskával,Luca 3hónaposan kezdett szenvedni és 10hósan jött ki neki az első.Most tervezem,hogy veszek Zsombinak borostyánláncot.

Tényleg valakinek van róla vmi tapasztalata?A lagziban volt egy 10hós kisfiú nyakában,anyukát gyorsan ki is faggattam,azt mondta hogy nagyon jó..Hát majd kiderül,hogy beválik-e,na még nem rendeltem meg :)

Nóri,köszike a képeket! :) E-mailben is megkaptam :)
Köszi,köszi,köszi!!!!Fel is tettem iwiw-re is :wink: Fürdőről még tartozol képekkel,el ne felejtsd! :) A 2 kép nagyon jóóóó lett! :)
Persze az én gyermekeimről is tetszik :oops:

Judit,hát tessék már mesélni :D Képek szupik :) Látom Marci nem félt az állatoktól.Bátran simogatta azt a kecskécskét! :)

Erika,igen reggel pakolta tele a gatyát Zsombi,úgyhogy remélem.hogy tényleg csak azmiatt nem hízott!
Szegénykém meg most estére egy kicsit megnáthásodott...de csak otrivint adtam neki+szívjuk.Majd sterimart veszek neki,remélem hamar kitisztul neki a nózikája.

Kolbász,hurka:apánk úgy megkívánta szombaton,hogy hazafele bement a tescoba és vett,azt vacsiztunk! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?