Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na, mi most ébredtünk 2 óra durmolás után.Nem mondom,jól esett... :)
Anyabebi,isten éltesse a nagyfiadat!Remélem én is megszülök 18.-áig,akkor van a lányom szülinapja.

Arctorzulás:max. kitoláskor...de akkor meg nem néztem tükörbe,úgyhogy erről lepattantam.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Látom Sünciről még nincs hír, akkor visszapunnyadok DVD-zni.
Nézem a Bábel-t.

Sziszkó: nem kell aggódni én is csak az édes bort bírom, de azt nagyon :mrgreen:

Zsrit: A gyerek reggel 8-kor lelépett az apjához meg az öreganyjához, ma ott partizik :)

Na majj jövök, és ezt tessék komolyan venni :)
anyabebi
 
 


Köszönjük a szülinapi köszöntőket, este csinálok puszidobós képet nektek :wink:
anyabebi
 
 

 
 

Anyabébi a puszidobós képet nagyon várjuk :D főleg egy ilyen édes kis pasitól :D :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Bocsi így ismeretlenül, Mia(sünci) barátnője vagyok!
Megérkezett Patrik baba 2830gr 53cm!Természetes szülés volt!!! :D Éjfélkor ment el a magzatvíz, fél 11 körül született a kicsi fiú! :D

További szép babavárást kívánok Neketek, könnyű és gyors szülést, sok-sok tejcit!

Puszi: Orsi
Vendég
 


Na végre!
Sünci,gratulálok nektek!!Nagyon sok boldogságot kívánok a kismanóhoz!!!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


véégreeeeeee :lol: :lol: :lol:

SÜNCI HATALMAS GRATULA NEKTEK PATRIK BABÁHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Cunami köszönjük a hírhozást és a jókívánságokat! :D
Vendég
 


SÜNCI NAGY GRATULA PATRIK BABÁHOZ KÍVÁNOK SOK ERŐT EGÉSZSÉGET,ÉS SOK SOK TEJCSIT.
PUSZI

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kép



jól beelőzött Patrik baba mindenkit. :lol: :lol:

jah és eddig nagyon jó a normál-császár arány.
Vendég
 


Sziszkó köszönöm szépen az emaileket nagyon jók :D küldhetsz máskor is.Én most nemtudok tovább küldeni mert valami miatt nem csatolja hozzá,pedig van egy csomó hülyeségem.Valami el lett állítva vagy fogalmamsincs :shock: :?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Monica nagyon ügyi vagy.Ezt a gyorsaságot,már kész is a táblázat frissítése :D :D

Fiú-Lány arány:5:3 eddig.
Ki a következő? :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Megállt az üzenet számláló.Észrevettétek?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bocsi hülyeséget írtam.Megyek is mert a végén kizártok ,hogy össze vissza beszélek.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


szerintem a következő Benedek baba lesz. :lol:

télleg megállt az üziszámláló :roll:
Vendég
 


Sünci! Gratulálok Patrik babához! Sok tejcsit és jó egészséget!

[/b]

chardonnay
 
 


Na végre Sünci,
Gratulálunk Patrik babához :)


Ha megállt a számláló ideges leszek, mert én a mai napot ennek áldozom!!!
Nap végére középhaladó leszek, megmondtam!!!

Hoztam nektek mai pocifotót :)
jobbról-balról :)
Kép Kép

És tegnap örököltünk pár vagánycsávós cuccot :)

Kép
anyabebi
 
 


Anyabébi

Kenéz lesz a Nike reklámarca. :mrgreen: :mrgreen: nagyon vagányak a cuccok. :wink: Pocid meg nagyon szép sima és csíkmentes. :shock: :shock:
Vendég
 


Patrik-baba isten hozott :D :D :D Mia, nagy-nagy gratula!!!

Nohát, most már tényleg irány a fesztivál, iszom egy kortyot az egészségetekre...vagy eszem egy kis mangalica kolbit :roll: :roll: :roll:

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Látom már megelőzött valaki!Nekem Sünci most írt,idézem:

"Délelőtt fél 11-kor megszületett Patrik baba,asszem 53 cm és 2850 gramm.Jól vagyunk,puszka, Sünci!"

Süncike,akkor itt is had gratuláljak Nektek!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sünci :D
Szívből gratula!!! :D Patrik baba, Isten hozott! :D


(én most punnyadok, jövök majd írni is :P )

tillidian
 
 


Sziasztok Csajok!

Sünci: Nagy-nagy gratula Nektek és sok-sok boldogságot!

Hát nem semmi visszaolvasni Titeket ejha. Már néha azt sem tudom ki megy szülni a hetekben, napokban, vagy lassan órákban (percekben?) :D

Anyabébi: Barninak nagyon boldog szülcsinapot (Monica-nak igaza van, jó pasi most még csak pasicska, mert én szeretem a vöröseket!;) )!

Keményedés, ill, jósló: Hát én nem tudom, hogy mi van mi nincs, mert igen "kockásodni" az én pocim is szokott, ezt én keményedésnek gondolom nem fáj csak kellemetlen, de ha a mensi görcsös a jóslófájás olyanok nekem nincsenek...csak bele szúr alulra, mintha belül a puncimnál szurkálgatna, főleg, ha kicsit sétálok hosszabb és gyök kettőnél enyhén gyorsabb tempóban, na akkor vannak ezek...

Ha belegondolok, hogy keddhez 1 hétre már a kiírt időpont van és 7-én (tehát szerdához egy hétre=így "rémisztőbb" azért írom így is le :) ) vonulok be a kórházba kissé fosok, pedig eddig "nagylány" voltam,...csak az ismeretlen rémít meg egy picurkát, na de gyors és könnyű szülésem/sünk lesz.:)
Persze ez nem igazi félelem, mert el sem tudom mondani, hogy mennyire várom már, felőlem már ha egyedül vagyok itthon akkor is bármikor elfolyhatna a magzatvíz, vagy jöhetnének az igazi fájások. :D

Rászoktam a hajnali 5-6-os "reggelire" és ma ahogy apa elment melózni visszafeküdtem 6-kor és 6:40-ig a kicsi fiam tágította a "pocak házikóját", jobbra-balra, ide-oda mocorgott, mondtam is apának, hogy szűknek találja a helyet és biztos kicsit rendezkedett...:D :lol:

Eszti: Pont ezt mondtam, tegnap itthon, hogy én basszus már kedden töltöm a 39. hetet és már lassan az első babás 38. hetesek is megszülnek körülöttem szeptemberben!;) Hát illik ezt? :wink: :)

Amúgy, ha jól megnézzük, nincsenek ám eddig olyan óriás babáink, nem!? Tök átlagosak,mármint a koruknak megfelelőek! :?: :)

Betty: Még anno nézegettem a képeket az iwiw-en és megakadt a (kismama-asszony) szemem a férjed öccsén (Jorgi, ugye?), hát tegnap megmutattam az unokanővéremnek, alig engedte, hogy elszörföljek másik oldalra (igaz-ami igaz jogosan) :wink: :lol:
Nem csodálom, hogy a kis Iliász is ilyen gyönyörű, mert volt kiktől örökölni! :wink:

Laptető:Áruljátok már el, hogy miért nem szerettek laptetőn lenni? Nekem nincs bajom vele...nem ártott nekem!;)

Főzés: Hát én a tegnapi krumplis tésztával kimerítem a főzési tudományom mióta ekkora testet öltöttem. Amúgy meg rendelek kaját, és ha a baba is meglesz sem lesz másképp. A mosogatós, főzős időt inkább babázással fogom eltölteni...Amúgy sem vagyok nagy maradék megevő, csak, ha valami tényleg olyan van amit nagyon szeretek, így ki biztos nem dobok most semmit...

Amúgy nem tudjátok, hogy azok közül akiknek első babájuk született most meg azok közül kik szedtek homeós bogyókat? Nitát tudom csak, de ugye ő nem is "elsőbabás".

Arctorzulás:Hát nekem most is néha elég torz a fejem. :roll: :shock: :lol:
Viszont ahogy 1-2 képet látok amikor a kismama nyom a tolófájások miatt, hát már akkor megrémülök, hogy ennek fele sem tréfa. :wink:

Na most ennyi voltam "röviden"!

Jaaaa és nekem még mindig minden másra hasonlít a málnalevéltea, de kamillára abszolút nem.
Viszont csajok köszi, mert 2 napja csak teázok, nem tudjátok, hogy kinek/kiknek a hatására? :D :lol: :wink: :) 8)
hajnalocska
 
 


hát ma átnézegettem újra Alex ruháit, és hát megállapítottam, hogy a vásárlásnál kicsit túlzásba estünk. :oops: :oops:

csináltam viszont nektek egy összeállítást a kedvenc Alex ruháimból, feltettem a gmailre :wink: :oops:

(asszem az én fiam meg a Debenhams reklámarca lehetne, szinte az összes ruhája onnan való :lol: )
Vendég
 


Till,egyetértek Veled!Punnyadjunk! :oops: :lol:
Már aludtam is egy órácskát kb.A Forma1-en elaludtam és a végére felébredtem! :oops: :oops: :wink:

Kkia!Jó borozgatást,sétálgatást! :lol: :P

Kicsike!Szívesen! 8) :wink: Küldök máskor is! :wink:

Anyabébi!Naon csini vagy!Szép,formás pocak,amilyen épp kell! :lol: :lol: :) :wink:

Hát igen,Süncinek jó hamar jött Patrik!Ő volt eddig a leggyorsabb baba! :lol: Ezek után én már nem bocsátkozom jósolgatásokba,hogy ki lesz a következő!Ebbe a topicba minden lehetséges! :lol: :lol: :wink: (Mármint jó értelemben értem!)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sünci :) nagyon nagy gratula Nektek!
++++++++++++


kérdés:

néztem a cuccokat - hazahozós stb - és elgondolkodtam hogy Ti rugikat nem fogtok adni a babára??
mert bár - szerintem - elég trendi rugiaink (télleg :)) vannak de az első időben szerintem én ilyeneket fogok Zoéra adni főként a kényelem miatt ...
vagy én le vagyok maradva és az már nem divat??? :shock:
De nem tudom elképzelni hogy farmerba és kardigánba dugjam pár naposan ... lehet engem ki fognak röhögni :roll:
(Persze vettem én is kétrészeseket, kardeszt, ruhácskát harisnyát stb. ezt azt de azért kicsit későbbre szánom vagy csak "alkalmakra" tervezek ilyet ráadni ...)
Na kérem szépen világosítsatok föl nehogy aztán én legyek itt a "maradi" kismami ... :lol: :roll:

R

Kép
zsrit
 
 


Monica: a pocim csíkmentes, ez sajnos nem jelenti azt, hogy más is :(
Oldalt a csípőm még Barnival szanaszét szakadt, de jól palástolom :wink:
Hajnika: Teázzál csak az tisztíccsa a vesédet :mrgreen: Hülye vagy, nem is torz a fejed :)
Zsrit: én is rugipárti vagyok, a farmer ari, de én nem szerettem mert nem bizti, hogy kényelmes, amit még imádok body+lábfejes pamut kisnadrág, olyan édi :) Úgyhogy ne aggódj én is ilyen "maradi vagyok" van egy csomó rugink (persze még Barniról :))
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Most keltem fel, alukáltam egy kicsit. :wink: :lol:

Sünci: Nagyon nagy gratula Nektek, jó egészséget! Patrik baba, Isten hozott a nagyvilágban, sok-sok tejcsit Neked!!!

Sziszkó: Az előbbiekben elfelejtettem megköszönni az emaileket, pedig azzal kezdtem a napomat! :oops: :oops: :lol: :lol: De most pótolom: Nagyon szépen köszönöm, tündériek! :D

Zsrit: Ha ezen múlik a "maradi" kismamiság, akkor ha ez megnyugtat, én is az leszek! :D Ugyanígy gondolom, ahogy Te. :wink: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Anyabebi: Szép poci, és milyen sima... :roll: :roll: :D :D Nehogy ám aztán megelőzzél a középhaladó szinten, mert akkor morcos leszek. :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: Én már tegnapelőtt este óta erre gyúrok. :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Moncsi: énisakarok füles-mackós-melegítőőőőőőőőőőőt!
Szupik a cuccok :)

Jaj már alig várom.(kiskoromban is szerettem barbizni :))

Az uram telefonált hogy jó lenne ha 2 hét múlva szombaton szülnék mert akkor nem kéne bemennie kollektív takarításra :mrgreen: Jó mi?
anyabebi
 
 


süncííííí gratula Patrik babához!! Örülök, hogy simán sikerült szülni. Soksok boldogságot és tejcsit kívánok nektek!!

Most megyek aludni, mert kivagyok. Kipakoltam a lépcső alját, mert volt egy egerünk. Hát nem kis kupi és por volt ott.. Egy amúgy 2-3 órás munka lett volna, de most az egész napom ráment. Apus szigetelt. Aztán most sütöttem ki a fánkokat. Szerencsére a dagasztás-kelesztést a kenyérsütő csinálta, kinyújtottam ( kb 2 perc ), szaggattam ( kb 3 perc ), a maradék tésztát lusta voltam összegyúrni, így kis párnák is lettek, és kisütöttem 40 db fánkot ( kb 20 perc ). És most degeszre ettem magam, álmos is vagyok. :D Aki kér fánkot annak röpítek. Lekvárok hozzá saját fahéjas ribizlizselé, sárgabarack és erdei vegyes gyümi. ( ez utóbbiak boltiak. ) Na farsangi fánkot valaki? :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Süncinek gratulálok Patrik babához!
Sok boldogságot, hosszú életet és sok-sok tejet!


Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Egy pánikban vagyok, Sünci csak utánam kellett volna hogy jöjjön... Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sünci, végre, GRATULLLLLLLLLLLA! Jó nagy!
Ez nekem derült égből a villámcsapás volt!
Ügyesek vagytok és hát ugye vasárnap! :lol: :lol: [color=cyan]

Kép
screen
 
 


Pattogó: én kérek fánkot, barackos jó lesz. Nyitva az erkélyajtó :)
anyabebi
 
 


én kééééééééérek fánkot, Pattogó!
Sokat!
Éhezem az édességre!!!!

Kép
screen
 
 


[size=18]Sünci, gratulálok Patrikhoz, örülök, hogy jól vagytok![size]

Zsrit, köszi a felajánlást, hogy értesíthetlek, élni fogok vele. Eddig azért nem gondoltam erre a lehetőségre, mert úgy láttam nagyjából egyidőben fogunk szülni, de úgy látom ez a felállás kezd borulni.
Rugi, én maradi vagyok és elég kényelmes is ahoz, hogy a farmerral és kardigánnal szemben előnyben részesítsem, szerintem a babának is kényelmesebb és gyönyörűeket lehet kapni.

Betty, nem értettem, miért írod, hogy a Muszaka nem tartozik az egyszerűbb ételek közé, most már értem.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Anyabébi szép a pocid. :D

Zsrit ezek szerint Én is maradi vagyok mert úgy gondolom a rugi sokkal kényelmesebb egy pici babának .Nekünk is vannak 2-részes cuccok de azt majd pár hónaposan szerteném használni.Sőt,hogy tovább mondjam a maradiságomat még pólyánk is van amit használni is fogok,mivel első babások vagyunk,hideg is lesz Apa biztonságosabban megmeri fogni majd.Első 1-2 hétben biztosan használom.Nem azt mondom,hogy egész nap abban lesz de majd meglátjuk.Ja és lehet,hogy a kórházba is beviszem.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


No, csináltam valamit ebédre (kolbászos-padlizsános rakott tésztát), most pedig próbálkozom egy sütivel. Még nem csináltam ilyet, a tésztának kicsit dideregnie kell a hűtőben. A párom megcsinálta a "dobozt", azaz egy jókora tárolót a kertbe. Most annak a fáradalmait piheni ki, már jó másfél órája húzza a lóbőrt. :lol: Azzal együtt, hogy az éjszaka 11 :!: órát aludt! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vcsibe 2009.09.27 16:34-kor.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe nyugi ne pánikolj.ebben a topicban semmi sem lehetetlen amint látod.Nem akarlak ijesztgetni de ki tudja lehet,hogy holnap Te mész és még időd sem lesz a pánikra. :wink:

Pattogó a fánk jöhet,mindegy milyen lekvárral.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


SÜNCI!!! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT A KIS PATRIKHOZ!!!! ÉLJEN A GÁTMASSZÁZS!

Kép
szilveeaa
 
 


rucik: Alex farmerei nem igazi farmer anyag csak "álfarmer" ha értitek , az milyen. :D és ezek is nagyobbak...62-es és 74-sek. természetesen nekünk is vannak rugijaink, de megmondom őszintén nagyon nem tetszenek, amilyeneket kaptunk...mindenhol az a plüss anyagú volt csak...és nekem azok nagyon nem tetszenek. :oops: :roll: van 13 db rugdalózónk, de ezekből egyik se tetszik igazán... :roll:

amikor még nagyon pici, akkor ilyen melegítő szerű nacikat fogok ráadni..ebből is van 12 db, kisebb-nagyobb. :D alá pedig body-t.
de van 4 db kertész "farmerünk" és 3 db farmer nadrág.

Anyabébi
füles-mackós melegítő h und m. :wink:
Vendég
 


Anyabébi, biztos te akasztottad ki a számlálót!

Pattogó, én már reggel jeleztem igényemet a fánkok iránt, úgyhogy remélem prioritást élvezek a küldésnél... :D

Rita, én is rugi párti vagyok... Ráadásul mivel rutinom sincs, nem akarom már az elején megnyomorgatni a kis testét, ahogy bénázok mindenféle kardigánokkal és farmerekkel... :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Zsrit, rugit én is viszek be, szerintem sokkal praktikusabb, mert abból nem tudja kificánkolni magát a baba.
Azon viszont elgondolkoztam, hogy ha visztek be saját ruhát, lehet hogy nem látjátok viszont :shock: A Szent Istvánba saját ruhát kell vinni. Most pakoljak be inkább kevésbé cuki ruhákat? :?

Anyabébi, a párodnak vannak azért szempontjai :lol:

Pattogó, először is az erkélyajtó nyitva, jöhet akármennyi fánk! Lekvárral együtt! Mindet imádom! :D
Másodszor, a kenyérsütőgépben is jó megcsinálni a fánktésztát? Ajaj... Már látom, hogy itt fánktúltermelési-válság lesz... :roll: :lol:

Köszi Kicsike... :? NEM sikerült megnyugtatnod... Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


de most ugye nem néztek le, és zártok ki a csapatból? :? :roll: :( :(
Vendég
 


Monica, ezt még meg kell beszéljük többiekkel... :wink: :wink: :wink:

Kép
szilveeaa
 
 


Fánkot kérek én is, mert most ittam meg a málnalevélteám egy adagját és mindjárt hányok tőle olyan f*s. Váááááááááááá

:? :roll:

:wink:
hajnalocska
 
 


Szilveeaa: biztos nem miattam, pedig esküszöm igyekszem. Nálam számol :)
Moncsi: maradhatsz, majd megtudják az elsőgyerekesek is, hogy nem törik az a gyerek aztán belejönnek a vagánycuccozásba :)
anyabebi
 
 


Na, felrugdaltam magam...de ma biztos nem fogok huhogni, úgy kivagyok, mint a reklámcsirke :lol:

Lányok,
nem ér ám így beelőzni! :shock: Szülnek itt a későbbiek rakásra, mi meg még mindig egyben...Screen, Szil, Őzike, Jovana, Ti jöttök! :wink:

(most amúgy már én is nagyon terhes vagyok :oops: - de csajszimnak úgy tűnik, esze ágában sincs kijönni - még :roll: )

tillidian
 
 


Haha, Hajni nesze neked laptető :)
anyabebi
 
 


SÜNCI - Ez aztán mint a déli gyors... :lol: :lol: Óriási gartula!!!

Azt hiszem holnap is lesz baba....csak megérzés 8) :lol: Na nem nekem... :D

Pattogó
A fánkot mi is szeretjük.. :D
Én délután egy somlóit dobtam össze, azon semmit nem kell sütni.... jó lett a kacsasült mellé..mögé 8)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: