Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Találtam egy ilyet:
http://www.kismama.hu/kismamacikk.php?id=61&cid=13458
Hátha jól jön még valakinek.
Beu
beu
 
 


Beu
Koszi! Ez jo meg minden de irhacc bovebben is Kép

Norka aki lassan indul cipot vadaszni Jazinak
norkini
 
 


Lányok, az én babanetem rossz, vagy nem ír senki?

Nelli
hnelli
 
 

 
 

SziasztokKép

Itt vagyunk, élünk, de se írni, se visszaolvasni nincs most időm. Ha kihúzzuk ezt a hetet, hétvégén megyünk anyukámékhoz, de ha besokallok a sok fúrástól-kopácsolástól, akkor hamarabb...

Megyek, odaég a kaja...

Kellemes nyarat mindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Norka!
BővebbenKép
Beu
beu
 
 


Franyó, nekünk van egy textilmózesünk, ha az jó, és eljönnek érte, vihetik.

Sajnos a bárányhimlőt nem úsztuk meg simán, tegnap este Marcipánt egy órán át nyiszabálták altatásban a Jánosban. Lett egy tályog a hóna alatt a nyirokcsomókon. Kép Nem akarok kampányolni, de én beadatnám az oltást.
sofka
 
 


Sofka,

Jobbulast Marcipannak!!! Hazavihettetek rogton vagy bent kellett aludnia? Hogy viselte?

Tudom milyen sz*r, fiamnak a bcg nyirokcsomoja talyogosodott el.

Angi
angela2
 
 


Sofka
Szegeny Kép ++++++++++++++++++++ gyogypuszik neki!!

Beu
Kép

Most ennyi, kesobb jovok
.
N
norkini
 
 


Csajok
Megint en! Kép

Szoval talaltam szandit!!! Biztosan orszagos az akcio, ha esetleg valakit erint, a Skalaban le vannak arazva a Siesta szandik 30%-al.

Muanyag pohar tisztitasara meg mindig nagyon varom a valaszokat!!!!!

Amugy en nem tudom mi van velem mostanaban, egyre nehezebben toleralom Jazi fifikait Kép Komolyan, neha mar tiszta boszi vagyok. Pedig en neeem illlyen vagyooook! Mergesfej! Kép
Na elpihengetek!
Norka
norkini
 
 


Angi, bent kellett tölteni az éjszakát, mert nagyon nagyot vágtak, állítólag alma nagyságú volt az üreg. Na meg nem jól ébredt őkelme az altatásból, és kapott egy böhöm nyugtatót. DE legalább ott lehettem vele, és mivel vállaltam, hogy naponta bejárok kötözésre, a dél már itthon ért.
sofka
 
 


Norka,
válasz megy majd! Képek nagyon aranyosak! Pohár-fogalmam sincs...

Tündér,
bocsi, hogy nem jelentkeztem, de mire géphez jutottam, már rég lezajlott a tali. Utólag meg már nem lett volna értelme... Láttam a képeket, biztos jól sikerült a buli! Nyaralós képek vannak, csak nem akartam itt elárasztani velük a topikot Kép

Kép

Sofka,
írtam mailt!

F.
franyo
 
 


Sofka,
Az tenyleg nagy vagasKép, amienk kisebb volt, ezert mehettunk haza, illetve en is a naponkenti bejarast valasztottam.
Hogy viseli a kotest, nem akarja leszedni? Matyi allandoan piszkalta.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Sofka, gyogypuszik Marcipannak! En mar regota gondolkozom azon, hogy beadassam e Borinak az oltast, de most mar biztos be fogom adatni.

Norka, nem tudom a poharra jo e, de ha az orszivonk beopalosodik Clorox kimelot szoktam beleonteni es kicsit allni hagyni, teljesen ki szokott fenyesedni.

Megvagyunk mi is. Kristof anyosnal. Hetvegen megyunk erte. Bori ha hosszabb egyenesen megy, akkor a jobb labat kicsit befele tartja. Ortopediara idopontot jovo keddre kaptunk (protekciosan kulonben oktober eleje lett volna Kép) Felek, hogy valami meg a csipo gondbol maradt vissza, pedig hordtuk a terpeszpelust majd 3 honapig.

Nagy babanetes talira ki jon?

Pusz:
Ari
ari
 
 


Dehogynem szedné le. Sőt, ahogy felébredt a nyugtató után, első dolga volt megcibálni az infúziós csövet. Hinta, kiabálta. Úgyhogy gyorsan kiszedettem, úgyse folyt a cucc benne. Most várjuk a szövettani meg a tenyésztés eredményét. És megyünk kötözésre. 10-12 között. 40 fokban, alvásidőben.

Ari, mi készülünk, de én már nem merek semmit előre jelezni. Ortopédián ne találjanak semmit!

Norka, én nem tökölök, domestost is belenyomom a cumisüvegbe (lányok kakaóztak, az baromi ronda). Utána jól elmosom.

sofka
sofka
 
 


Sofka, Ti szegények, annyira sajnálom. Mielőbbi gyógyulást.

Ari, Csak ne legyen semmi baj. Jobb minél előbb kideríteni. Mi is hordjuk a terpeszpelust rendíthetetlenül. Ebbe a forróságban szegény Domcsinak kész élmény lehet.

Lányok, én annyira nem bírom ezt a hőséget. Nem tudjátok, meddig tart?
Amúgyis elég depis vagyok mostanában, jó lenne valami jó is torténne. Bocsi a rossz hangulatért.

Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Három gyerekkel vagyok megintKép Mindjárt megyünk a játszóra és elviszik a plusztKép

Sofka
Jobbulást Marcipánnak!!! És ez egy "egyszerű" bárányhimlőKép
Kampány ide-oda (olvastam a másik topicot), én már megvettem a Zsombi oltását is (csak most már el ne kapjaKép), itt rágódtam már lassan egy hónapja, aztán úgy döntöttem, beadatom.
Margitszigeti tali mikor lesz?

A két csaj szétszedi Zsombit... Nem is tudok visszaolvasni, pedig úgy terveztem.

Tegnap aláírtuk az utolsó papírokat is telek ügyben, most már hivatalosan is a miénk. Most éppen tervezőt keresünk, aki nem nekünk tervezi meg álmai kacsalábon forgó palotáját sok-sok millióért.
Tényleg mennem kell.

PusziKép
Toffi + 3 gyerek
toffifee
 
 


Sziasztok!

A mai már a 3. ébredés nélküli éjszaka, nagyon bírom, úgy érzem, meg tudom szokni Kép

Tegnap a barátnőmnél voltunk Danival. A drágám azzal indított, hogy leszakította a függönyt, majd ránk csukott egy olyan ajtót, aminek még nincs kilincse, lévén nemrég költöztek (még jó, hogy találtunk a szobában egy ajándékba kapott evőeszközkészletet, így egy késsel kiszabadítottuk magunkat), lerámolta a CD-ket a tartóról, kihúzta a parkettába épített spot lámpát..., de ezek már lightosabbak voltak. De a legrosszabb az volt, amikor felmászott a fotelra, elkezdett bohóckodni, és fejjel előre zuhant a parkettára KépKép Annyira megijedtem, de szerencsére viszonylag könnyen megvígasztalható volt.
Ez a barátnőm amúgy 13 hetes terhes, úgyhogy kapott egy kis ízelítőt, mi vár rá később Kép

Sofka
nagyon sajnálom szegény Marcipánt KépKépKép Lehet, hogy nekem is be kéne oltatnom a barit is?
De ebben a hónapban kapjuk az MMR-t, jövő hónapban az agyhártyagyull. ellenit...

Norka
asztma Kép dinnyés kép haláli KépKép

Franyó
Anka nagyon édes Kép

Ari
remélem az ortopédián nem találnak semmit! Hihetetlen, hogy októberre akartak időpontot adni! Kép

Na megyek, Dani mindjárt ébred, előkészülök a reggelijével

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Sofka! Jobbulást Marcipánnak, el nem képzeltem, hogy így is lehet járni. (amúgy magyar szakos lennékKép) Drukk, hogy jó eredmények legyenek. Egyébként meg azok lesznek. Kép

Ari! Nektek is megy a drukk!!!

Nagytalira mi is készülünk, ha már nem jutottunk el tavaly. Remélem, sokan ott lesznek megint.

Dögrováson vagyok a melegben. Bent jó, de néha ki kell menni. Ma voltunk oltáson, 3/4 1-kor, Sofka, dögmeleg, alvásidő. Volt sivítás (még a kukiját is meghúzibálták), de aztán megbékült. Mire hazaértünk, bealudt. Most is nyomja.

Tényleg, fiús anyukák!KépKépKépKép Ti mit csináltok a kukival? Löncinek most letapadt.

Éjszakáink nekünk is alakulnak, cici nélkül , már csak este, reggel kap. Egyszer ébred általában, és viszonylag könnyen visszaalszik. Kivéve, mikor nem. Kép

Andi! Neked gratulálok és irigyellek az ébredés nélküli éjszakák miatt. Dani dorbézolásaKép LeesésKép, de jó, hogy nem lett semmi baj.

Pussz mindenkinek!
Beu
beu
 
 


Lányok!
Dani lázas KépKép hónaljban 38,5, nem tudom mi lehet ez, semmi egyéb tünet. Már de. is éreztem, hogy olyan forró, de azt gondoltam, biztos melege van, én hülye, hogy nem mértem meg már akkor! Kapott egy Germicid C-t, most már több mint 1 órája alszik. Remélem lemegy!! Ha nem akkor beülünk a kádba.
Andi
psandi
 
 


Beu,
Egyszer ebred ejszaka, kiveve amikor nemKép,
nagyon jol elmondja a mi ejszakainkat isKép
Kuki, mi elvittuk itt is es otthon is a fiut, azt mondtak ha eleg a nyilas a pisileshez, akkor erdemes varni. Matyi most 4 eves egyik oldalt megoldodott magatol a dolog( ami azt jelenti, hogy a bor alatt felgyult valadek utat tort maganak es megoldotta a letapadast), masik oldalt most kezd alakulni a dolog. Doki szerint ha itt is felszabadul a bor akkor erdemes megnezetni, hogy csak letapadas vagy fek rovidules is van, utobbi sajna kis muteti megoldast igenyel. Nekunk nem ajanlottak a hirtelen visszarantast, de javasoltak, hogy esti furcsinel huzzuk ovatosan vissza amig lehet, de ne eroltessuk, hogy nehogy berepedjen. Egyebkent ahany doki annyi verziot lehet hallani es akkor mar a divatiranyzatokrol ne is beszeljekKép

Psandi,
Lement a laz? Van valami mas tunete is?
Dani produkcioKép

Sofka,
Igen ezt csinalta enyem is. Tuleltetek a kotozest, tenyleg a leg idetlenebb idopontKép

Ari,
Drukk, hogy ne legyen semmi gond!!!

Hnelli,
Igen irto sz*r lehet ebben a melegben ugy bebugyolalvaKép Mikor mentek kontrollra?
Miert vagy depis?

Toffi,
TelekKép
Milyen hazat szeretnetek epiteni es hol? Bocsi ez valahogy kimaradt nekem.

Franyo,
Csucsak a kepek!

Norka,
Nekunk is hasonlo van, de a mienk nem opalosodik.

Lanyom irto anyas lett. Mar a ket lepes tavolsagot is soknak tartjaKép Emlekeim szerinte ez eltart egy ideigKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok Lányok!

Amennyiben érdekel benneteket olcsón pelenka, kérlek hívjatok. Tavaly a munkahelyemről "több tonna" pelenkát kaptunk a lányom születésére. Megmaradt, bontatlan csomagokat eladnám pénzhiány miatt. A pelenka Babyfun (német) légáteresztő textilpelenka. Székesfehérvári vagyok. Mindegyik méretből van még.

Érd. 20/541 7141

Köszi, Anikó
eancsi
 
 


Sziasztok!

Andi Andus igy kapta az oltasokat:
act hib es agyhartya egyszerre 3 het múlva MMR es varicella egyszerre, ez tobb mint 1 hete volt. semmi utohatasa nem volt. Az oltast rendelni lehet, altalaban nincs a patikakban, juni vegen 6000 korul volt, most olyan 8 E korul lehet. Kevesen adatjak be, igy nem nagyon valtozik meg a virus jarvanytana. Daninak volt mar 3 naposa?

Sziasztok:
Zs &A
zsurlo76
 
 


Andi,
Most hogy Zsurlo irja, Jucus is egyutt kapta az MMR-t es a barihimlo ellenit(itt korabban adjak az MMR-t). Nekunk a doki szolt, hogy kb. egy het mulva elojohet kis laz esetleg pottyok, de lanykam meg nyugi sem volt. Ja es felhivtak a figyelmunket, hogy oltas utan par napig ne menjunk gyerekkozossegbe, illetve keruljunk mindenki aki meg nem volt barihimlos.

Angi
angela2
 
 


Beu
Én azt sem tudom, milyen az a letapadás... Egyáltalán nem megy vissza a bőr? Zsombinak valamennyire visszahúzható, most "tornáztatjuk", de Zsombi nem jól tűri. Majd ha megkapja a 15 hós oltást, doki néni biztosan letol megint, hogy túl finoman bánok a fiammalKép

Andi
Jobbulást Daninak is!!! Duhajkodás "klassz" lehetettKép

Angi
Őrbottyáni a telek, valami klassz házikó kellene rá. Eddig enyém Apa nagyon pártolta a könnyűszerkezetest, most viszont téglára szavaz. Én nem mondok semmit, az idő mindent megoldKép

Ari
Valami gond van Borival? Nem találom...

Nekünk 5822 Ft-ba került a barihimlő elleni (mind a kettő, viszont tény, hogy meg kellett hozatni, de délelőtt szóltam, du. 3-kor mehettem érte). Szandin volt összesen 6 db pötty (doki szerint tíznél kevesebb lehet), pontosan két héttel az oltás után jöttek ki és 3-4 nap alatt el is múltak.

Megint veszekednek, muszáj mennem, mert Zsombi harapKép. Amúgy is olyan durva mostanában.

Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
Hat tobb mint 3 eve elek konnyuszerkezetesbe(itt ugye csak ez van), oszinten en nem epitenek ilyet, de ez csak egy velemeny.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok

Hát nagyon meleg volt ma is.
Én már ugy várom, hogy egy kicsit hűvösebb legyen. Elég lenne olyan 28-30 fok is.
A törpike is elég rosszul viseli nem akar enni, de a szerencsém az, hogy inni visszont iszik rendessen.

Lányok egy olyan kérdésem lenne felmerült itt a kuki téma ahogy olvaom a leveleket, nekem az a problémám, hogy Márknak van a bör alatt egy hosszú fagyú rész igaz a dokibácsi azt mondta, hogy amig nem gyulad be addig ne csináljunk vele semmit, de nem tudom volt már valakinek a fiának ilyen? És mit csináltatok vele ha igen? Félek ha begyulad akkor már késő lesz elvinni dokihoz, mert akkor már fájni fog neki, most még nem fáj.
Aki tud segítsen.
Köszike előre is.

Franyó: Tündériek a gyerköcök.

PsAndi: Kérünk infót Daniról.

Sofka: Sok puszi a kis betegnek.

Én is beadatattam már májusba a bari oltást.

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Andy,
Olyan feher nagy gubics, az volt Matyinak is(neki a letapadt bor nem engette kiurulni), aztan a doki megnyomta es szepen urult kifele. Itthon minden furcsi utan ovatosan megnyomtuk es ahogy urult ki feloldotta a letapadasokat.

Angi
angela2
 
 


Angela2!

Igen az de nekünk nincs szerencsére letapadva a bőre teljessen hátratudom huzzni a kukiján a bőrt már. de akkor megprobálom én is egy kicsit megnyomni neki hátha kipattan. milyen orvos csinálta a rendes gyerekdoki?

Köszike hogy ilyen gyorsan váalszoltál.

Lányok Tettem a profilba Márkról uj képet.

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Andy,
Gyerekdoki csinalta, de irto finoman.

Angi
angela2
 
 


Angi, 2 hét múlva megyünk kontrollra, remélem valami bíztatót mondanak.
Sajna nem alszom magamtól, és sok gyógyszert szedtem már, de mindnek sok a mellékhatása, nem érzem jól magam. És nem látom a végét.
És most még nagyon melegem is van, a nagylányom nincs itthon, 2 hete elájultam, kórházba kerültem, a múlt héten kiraboltak. Most ilyen sükin érzem magam, de nem szeretnélek lehangolni Titeket.

Nelli
hnelli
 
 


Angi
Mailt megkaptam, köszi! Válasz is megy...

Most nincs több időm, holnap se lesz, Apa kivisz bennünket reggel a Paskálra. Nem jön valaki?Kép

Jó éjszakát MindenkinekKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek akit érint, jobbulást!

Kuki-téma: én azt örököltem anyóstól, hogy bizony midnen fürdésnél finoman próbálgassam húzogatni nekik és ha látok ilyen fehér akármiket, azt próbáljam meg kitakaritani onnan. Merthogy anno a párom gyerekkorában ilyen begyulladással kórházban is volt, nem lehetett neki valami nagy élmény. Ezzel együtt Bálinttal anno egyszer voltunk sos az sztkban, de megúszta krémmel (begyulladt). Túl korán nem jó, ha megcsinálják, hgoy feljöjjön (már ha magától nem jön), mert akkor újra letapadhat. Nekem kb a 3-6 év közötti határidők tűntek reálisnak.

Toffi, melyik az a Paskál? Szomszédlány is most emlegette, két nap ott voltak, pénteken mennek és ő is kérdezte, megyünk-e velük. Én meg azt sem tudom melyik az és milyen.

Ma rájöttem, Ancsi 16 fogú. Tegnap fejreállt a hintalóval (túlhajtotta és átbillent), de csak kicsit sírt, majd kiszabadította magát vigasztaló karjaimból és visszapattant a lóra, majd vágtázni kezdett, vigyorogva Kép.

SZiasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Csucsuka,
Mogyoródi aquapark? Majd írd le milyen volt, mit szóltak a gyerekek.
Santana koncertért sárgulok.

Anita,
Mekkora nagyra nőtt Robó is!Kép
Rakhatnál fel gyakrabban is képeketKép

Franyó,
Szupi édes képek AnkárólKép

Norka,
KépekKép DinnyésKép

Sofka,
Ez szörnyűKép, szegény Marcipánnak gyors gyógyulást!!!

A bulizás jól sikerült. Jó volt kettesben tölteni az estét.Kép Persze kicsit izgultunk. Szerencsére nem volt gond a gyerekekkel sem. Roni végigaludta, amíg nem voltunk otthon.

Viszont nagyon bosszús vagyok! Úgy volt, hogy megyünk Szegedre augusztus elején a barátainkkal. Mégsem lesz belőle semmi, ugrott a szállás (a rokonaira mindig "számíthat" az ember). Pedig ez egy biztos pontnak tűnt a nyáron, és úgy beleéltük magunkat mindannyian (nappal programok a gyerekekkel, esténként felváltva vigyáztunk volna rájuk).
Bocs, hogy így kifakadtam.
Most próbálunk valami mást keresni, de eléggé szorít az idő, mert jövő héten utazunk a szüleimhez.

Ari,
Mi biztos nem megyünk nagy talira, mert sajnos pont nem leszünk itthon.

PsAndi,
FejesKép
Jobbulást Daninak!

Andy,
KépKép

Ma (2 orvos után) egész nap a Dagály strandon voltunk. Szupi volt. Roninak is tetszett.

Maci_2
maci_2
 
 


Lemaradt.
Valaki (Andy?) írta, hogy voltak Hajdúszoboszlón. Írna róla részleteket? És egy linket is tett fel, de most nem találom.
Leírná újra? A páromnak akartam mutatni, hogy oda mehetnénk...
Előre is köszi.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam. Közben voltunk Horvátországban, Pag szigetén. Szupi volt, Julka első nap csak a kis medencéjében fürdőzött, de aztán belejöttKép És rájött, hogy milyen jó az élet pelenka nélkül, azóta is leveszi, ha csak tehetiKép

Kép

Egy szűk hét itthon, de közben vendégek, aztán 5 nap Bükfürdőn. A múlt héten, hidegben. Szerencsére a szállodában volt 2 benti medence is, melegített vízzel, uszonyt növesztettünk, mert vagy a vízben voltunk, vagy tévét néztünk. Még biciklizni is csak 2 nap tudtunk menni. Julka 1x még el is aludt közbenKép

Kép

Holnap megint csomagolok, szombaton megyünk Kolozsvárra anyámékhoz, utána meg anyóshoz falura, csak aug. 20án jövünk.

SofkaKép szegény Marcipán!Kép Ezek után én is megfontolom az oltást.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

AnitaKép
Boldog szülinapot kívánok így utólag is Robónak!

LányokKép
Reményeim szerint mi is megyünk a babatalira, és remélem, hogy találkozhatok veletek, ha már így eltékozoltam a topiktól.

Puszz:myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


sziastok,

pár napig feladta a szolgálatot a gépünk...biztos nem birta ezt a meleget. Kép

babanetes nagy talira mi is készülünk.

Sofka,
jaj....Marcipánnak mielöbbi teljes gyógyulást. puszika neki. Kép

Myssnia,
szóval nem vesztetek el,megvagytok. Kép de jóóóó!!!Kép

Urszila,
csak annyit tudok mondani,hogy naggggyyyyon irigy vagyok. Kép szerintem sejted mire. Kép Mi idén legjobb esetben is csak egy hosszú hétévégre megyünk el valahová.....aztán kitudja,majd meglátjuk.

viszont....TÁ-DÁ-DÁ-DÁ-MMMMMM.....hamarosan elbúcsúzom egy kis időre Tőletek,mert költözünk. Kép
Kész a házunk. Jövő héten vagy azután költözünk....az új helyen meg talán csak szeptemberben lesz net,most fejlesztik. csak remélni tudom,hogy ott nem lesz 27.2 fok,mint itt a lakásban. Kép

hétfőn voltunk utolsó kontrollon a Madarász utcában...Petra fülei meggyógyultak teljesen. Kép

Andy,
Márk helyes kiskrapek. Kép és mintha ő is szeretné a kulcsot?!?! Petra megőrül értük. Kép

na léptem,mert felforr a gépem megint. Kép

pussz mindenkinek
Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!

Szerencsére Dani már jól van, tegnap este még 38,2 volt, ma egész nap 37,0, de más tünet nem is volt és a kedve is jó. Beszéltem a drnővel, és képzeljétek, azt mondta, hogy akár a meleg miatt is lehetett a láz, vagy átment rajta gyorsan vmi kis vírus.

Nelli
remélem, ma már jobb a kedved Kép

Urszila
klassz, hogy ennyit kirándultok Kép jók a képek is.
ja, és megcsináltam a bodzaszörpödet, isteni! Kép

Évi
de jó, hogy nemsokára költöztök, gondolom, várjátok már

PIldi
vágtázó Ancsi Kép nagyon stramm kis csaj Kép

Andy
jó az új kép a profilodban Kép
próbáltad kinyomni Márk kukiján azt a fehér micsodát?


Ti mit csináltok ebben a hőségben? mi majd csak most fogunk lemerészkedni az árnyékosabb játszóra, egyébként egész nap bent kuksolunk a szobában Kép Jó lenne most kertes házban lakni

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Megint hetek ota nem tudtam olvasni se, vendegjaras volt, ami Kép, masfel eve romlo bolcsessegfogam kellemetlenkedett Kép de megszabadultam tole, ez szinten Kép
Kozben rengeteget jarok most tornara, meg tartasjavito treningre, mert birhatatlanul fajt mar neha a hatam Kép nagyon szeretnek lefogyni is, nem kellene sok, csak 6-7 kilo, tippeket ezerrel halasan varok! (Beuuuu! KépKépKép )

Alvastemakba olvastam bele, es meg kell osszam veletek: Viola egyre stabilabban atalszik, ugy este 10-reggel 5-6-ig, akkor nagy cici es utana meg 8-fel9-ig! Kép Kép Kép Es most mar hetek ota! En annyira boldog vagyok, hogy az leirhatatlan! Kép Kép Kép
(Tok vicces, mikor lelkesen mondja, hogy "cici", es ujabban, ha az elsobol mar nem jol jon, akkor "me" = "masik" Kép)
Mi kibirtuk szoktatas nelkul, neha nagyon kozel alltam hozza, de szerintem nem mukodott volna, mert o ha megsertodik, egyre jobban behisztizi magat, es total ketsegbeesik, fuldokolva sir, reszket, ellok magatol, egyszer masfel oraig bekithettem, hat az sem jobb. Iszonyuan erzekeny gyerek.
Nalunk 3 dolog segitett:
1. a hason fekves
2. anyapotlo targy (nalunk vegul egy nagyon puhi koalamaci van, amihez odanyomja a feje bubjat, es igy gyakran sikerul visszaaludnia, ha kicsit megebred. Mielott kimegyek, eleve oda szoktam tenni a fejehez. nagyon konnyu, nem fulladhat meg tole. De sokan eskusznek az anyaszagu polo "rongyi" verziora.)
3. rengeteg agyalassal rajottem, hogy a rossz ejszakai kb. egy nappal kovetik az ido huvosodeset. Az osszes ismerosunk babaja hidegkedvelo, Viola viszont fazos! Kiprobaltam, amikor huvosebb volt, raadtam a vastagabb halozsakjat es ataludt! Most a kanikulaban hosszuujju body + vekony halozsakban alszik jol.

Hat ennyi, maradjon igy kopp-kopp, mert nagyon hosszu volt ez az ev...

Sofka,
nagyon sajnalom Marcipant Kép pedig en semmikepp nem akartam bariellenit, de atgondolom meg egyszer...

Kepek szuperak Kép Kép Kép fantasztikus tempoban fejlodnek ezek a csemetek! Kép Kép Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Nyaralás: Hajduszoboszlón a Dóra apartmanba voltunk. Van egy kis 4 szoba konyhás 2 fürdöszobás házikó és van egy nagyobb épület ott minden szobához külön fürdöszoba van. A konyha ott az összes lakóra 1 van csak. 2 hűtővel.
Egyébbként nagyon jó egy kicsit messze van a fürdötöl, de a nagyobb gyerekek kitudnak sétálni a kicsiknek meg a babakocsival nagyon jó. 10 percre van a strandtól.
Ha még valami érdekell kérdezz. kérdezhetsz emailban is. belagyine@hotmail.com

Nagyon meleg volt ma is. Márk egész nap pucéran volt ugy élvezte.

PsAndi: Nem nyomtam még meg mert nem engedi szerintem fáj már neki. Augusztusban jön vissza a dokibácsink a szabiról és megyek hozzá hogy valamit találjunk ki.

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok,
hát, látom zajlik az élet - nélkülünk isKép
Ez a dögmeleg sokat kivesz belőlem is, mondjuk ha meg a légkondi, akkor klassz nagyon a kéró, csak utána legyen, aki fizeti a villanyszámlát.

Sofka,
ezt a bárányhimlőt meg a többit jól benyalta szegény MarcipánKép Nem is gondoltam volna, hogy ilyesmi is történhet, azt hittem max egy kis vakarózást jelent, meg na bumm, pár sebet, amit elvakar. Lehet, hogy télleg beoltatom.
Jobbulást!

Toffi,
mi most Vácrátótot néztük ki (Őrbottyántól 5 perc!) ott még vannak telkek 3-ért is. lehet, hogy földiek leszünk?Kép

Andi,és a többiek
alvásülyben mélyen átérzem a gondjaitokat. Nem akarok untatni senit a kis hülye történeteimmel. A lényeg, hogy K. leges-leges legkésőbb f7-kor (de inkább f6-6kor) kel minden reggel, úgy, hogy 9kor fexik és még minima 2x ébred is. Vót má itt minden: aludj jól, ne aludjKép csinálj amit akarsz, semmi nem jön be. Ez egy ilyen bébi, ez jutott, már nem is bosszankodom.Gimnazistaként már csak nem kell majd bejárkálnom hozzáKép

Kukiügyben: mi melegvízben finoman huzigatunk, plusszba nem, csak ameddig enged, hogy az a kicsi, ami van, ne tapadjon le. Aztán majd dokinéni megmondja, mi legyen.

Kevin amúgy már nem Dévényes (nagyon örültem, amikor a Dokinéni le is írta, hogy nem kell!!) kapaszkodva lépeget, kapaszkodás nélkül áll, és néha pár lépést megy. Nagyrészt 4kézláb közlekedik.

Minden baba nagyon édibéni, de Ankába szabályosan szerelmes lettem. Te Franyó,a kishölgy gyönyörű!!!

Azért rakok én is egy képet, hogy ne feldjétek DagimadaratKép, aki éppen...
...könyveket rámol, és hozzá ártatlanul néz...
Kép
...és a Skodámban gyakorol a későbbi időkreKép
Kép
pusza
Elli
ellimami
 
 


SziasztokKép

Ildi
Remélem, még nem késő, a Paskál a XIV. ker-ben van, Egressy út 178/c. Nekünk tegnap nagyon bejött, kint voltunk 8-tól délután fél 6-ig. Zsombi ki is dőlt, ahogy bekerült az autóba (3/4 6), csak ma reggel fél 7-kor ébredt (plusz akkor, amikor betettük az ágyába néhányszorKép)
Viszonylag kicsi strand, van egy pancsoló medence és egy nagymedence, aminek az egyik fele normál mélységű, a másik fele 170 cm mély, az úszóknak. De jó volt, nem volt full tele, volt egy csomó hely. Nem úgy, mint MogyoródonKép

Urszila
Klassz nyaralás lehetettKép

Myssnia
Kishugi üdvözölKép

Évi
KöltözésKép, de jó NekedKép Nincs sok kedvem költözéshez pakolni, de szívesen tennémKép

Kaska
Zsombi is stabilan alszik, az ágyunkbanKép. Néha véletlenül végigalussza a sajátjában is az éjszakát, ezt 2-3 alkalom után sajnos elfelejti.
Fázós Vilcsi? Zsombin egy extra vékony body van, be sem takarjuk, csak hajnalban.

Elli
Írtam egy suta válaszméltKép (ollllyan álmos vagyok)
Klassz lenne, ha szomszédok lennénkKép
Kevin srác nagyon helyesKép Zsombi is tud ilyen ártatlanul nézni, de ő inkább ilyenkor vigyorogKép És vezetni ő is imádKép

Angi
KösziKép

Mi idén nem megyünk nagytalira, de gondolok Rátok!

Megyek, lejárt az első mosás, kicsit rendberakom a lakást, aztán lemegyünk játszózni még a "hűvössel".

Mindenkinek további klassz nyarat kívánok!Kép
PusziKép
Toffi

Ha lesz egy kis plusz időm, azért keresek én is képet...
toffifee
 
 


A plusz gyerek a húgoméKép
Kép

a jövő SchumijaKép
Kép

Tényleg itt sem vagyokKép

Toffi
toffifee
 
 


Még egy:

tegnapra boldog névnapot kívánok Gombócnak és GMagdinakKépKépKép

Toffi
toffifee
 
 


Toffi, köszi!
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ebben a percben jott az sms kakukkfutolKép

"11.15-kor megerkezett 2. edes babank, Dani, 4200 gr es 59 cm. Jol vagyunk."

hatalmas gratula nekikKép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly megelőztél
Kép
zs
zsuzso
 
 


Kakukk!

Nagy nagy gratula Danihoz! Jó egészséget, sok boldogságot és sok tejecskét kívánok!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kakukk
Gratulálok Dani-babádhoz Kép szép nagy bébike Kép

Enyém DAninak sajna megint hőemelkedése van, 37,5, továbbra sincs más tünet, megyünk délután a dokihoz Kép

Kevin és Zsombi-képek nagyon édik Kép

Andi
psandi
 
 


Kakukk,
halmas gratula Danihoz ! sok tejcsit és mégtöbb egészséget kivánok!

Andi,
drukk,hogy semmi komolya ne legyen...esetleg a fogacskája miatt lázas Dani?!?!?

Elli,Toffi,
pasik....WOW!!!! Kép Kép Kép nem is tudom melyiket válasszam,vagy hagyjam meg Petrának?!?!? Kép

Évi
Évi24
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?