Új privát üzeneted érkezett!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


nnna, "bánatomban" most lőttem a teszen egy virágmintás szoptatós melltartót, ami a Brendonban 11 ropi körül volt... Itt meg 3900... :D

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa: Ügyi vagy! :wink: Én már nem merek rálépni se a teszveszre, se a vaterára, mert Apa szerint kész anyagi csőd vagyok, mert minden szart megvennék... :roll: :roll: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 

 
 

Bocs lányok, úgy látom megint sikerült elindítanom a panaszáradatot. Nekem is hasonló a bajom, mint Szilveeaának, de mivel mindenkinek (vagy majdnem) szeptemberben van a névnapja, szülinapja a családban, így nem tudjuk kikerülni a társasági életet, + a férjem munkahelyén beindult a nagyüzem és hétvégenként is legalább másfél napot dolgozik. A család pedig nem érti meg, hogy legalább azt a fél napot ami marad szeretnénk szűk családi körben tölteni.

Ja és a hab a tortán az, hogy ma amint a tükörbe néztem, azt láttam, hogy leszállt a pocakom, majd az ezt követő pisijáratnál szembejött a nyákdugóm egy darabja és hála az idegeskedésnek már hétperces fájásaim is voltak. Ezek után, amint hazaértünk felhívtam Anyukám, hogy jöjjön át éjszakára, mert ha szülni megyünk Ő vigyáz majd a fiúkra és betettük a kocsiba a kórházi cuccokat, az ásványvizet és a sütikét kivéve.
Na ezek után már nem is fogok csodálkozni, ha ma éjjel (sőt holnap se) nem szülök.

Anyabébi, Pattogó nevével kapcsolatban teljesen igazad van, bár a pattogónak benne kéne maradnia valamilyen módon, mert igazi energiagombóc módjára állandóan pörög.

És igen Bobó, én is HP vagyok, az élő fába is belekötök, szegény férjemen kezdtem a sort már reggel. Azért remélem Nálad is enyhült már ez az állapot és megszűnt a derékfájásod is.

Jovana, Szilveeaa, ha addig nem szülök, lehet, hogy hétfőn teltház lesz a szülőszobákon.

Zsrit, kitartás! Már csak pár nap, vagy hét és visszanyerjük régi önmagunk.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hűha Datolya!!! :roll: :roll: Ezek szerint lehet, hogy Te leszel a következő??? :wink: Ha igen, akkor mennek a drukkok! :D A hátam még mindig be akar szakadni. :( Mondjuk lehet, hogyha nem itt a gép előtt ülnék, hanem elfeküdnék, akkor jobb lenne. :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Bobó, lehet, hogy a fekvés jót tenne!
A szüléssel csak az a bajom, hogy még nagyon nem vagyok ráhangolódva (tudom, hogy ez itt többeknek furán hangzik, akik már rá vannak hangolódva és rohannának szülni), úgyhogy most igyekszem, hogy lelkileg is ott legyek, ha már a testem ott tart.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya!!! Sok sok drukk neked!!! De jöhetsz hétfőn is - úgyis három szülőszoba van - pont elférünk mindannyian. Csapunk egy októberi topik szülést! :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Datolya: beleférsz a hétfői csapatba... de azért jó lenne Nektek,ha még 1 hétig bírnád,nem?

Kép
jovana
 
 


Szilveeaa:megnyugodtam,h még 2in1 vagy... :wink:

Kép
jovana
 
 


Köszönöm a drukkokat! Megyek ágyba dugom a fiúkat, aztán zuhizok és megpróbálok aludni.
Jó éjt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Édi: Nagyon nagy gratula! Sok-sok tejet és boldogságot Nektek!
hajnalocska
 
 


Hahóóóóóóóó!!! Sehol egy éjszakai bagoly? :roll: :roll: Hol az éjjeli műszak? :lol:
bobóbaba
 
 


sziasztok:) NESZTEK, ITT A BAGOLYNOVELLA !!!

Kicsit keson de megjottem, megprobalok reakciozni rendesen mindenre!


zsrit:
nekem inkabb az a bajom hogy elegem van ebbol az allando evesbol. Se vege se hossza!!!
Az este 10-es utovacsi mar nagyon nehezen akar bemenni, tegnap el is maradt. Keptelen voltam barmit is magamba tolni. :(

"osasszony" :D:D:D:D:D



HOMEOS CUCCOK:

Megvettuk amit a szuleszno felirt, elkezdtem ma szedni, a malnalevel teaval egyutt. Egesz ihato a cucc! :D

ESTE GATMASSZAZS LESZ LEFEKVES ELOTT..............................................
AZ MEG KERDESES HOGY MI LESZ BELOLE mivel apanak kell csinalnia nekem.(Leggonoszabb vigyor) :mrgreen:


tilli:
bundageneral! :D:D:D:D:D


pattogo:
zabalni en is imadok, de valahogy a fozeshez keptelen voltam hozzaszokni ennyi idoalatt sem. :D
Az oregasszonyirtast megdumaljuk! (Kezi - baseball utos, vagy gepi- lancfureszes technikat szeretnel?) :mrgreen:


kicsike:
akkor egy helyrol beszelunk! Jaaaaj de jo nosztalgiazni...17 eves koromig eltem Csepelen, de most is visszavagyom. :D


chardonnay:
tenyleg, nekem is a tejfol hianyzott amikor kulfoldon eltem! Sehol sem talaltam olyat mint itthon! Olyan fureszporos volt az osszes. :D

Alkoholmergezes? Juj, annyira ivott a kedves anyuka hogy a tejben olyan eros koncentracio jott ossze? Szornyu meg csak ragondolni is!!!!

twins:
Fotok: csucs!!!!!!!
:D

kkia:
annyira jopofak apucik amikor megdumaljak a baboval a dolgokat. :D


betty:
nagyon helyes hogy kitartasz es eros vagy a dietaval! Eljenek az eros kismamak! :D Mint a chilli paprika!
(en is megallom, bar a parom tevedesbol vett ma nekem egy turos szivet. (porcukorral a tetejen!) Utana sajnalkozott szegeny hogy teljesen kiment a fejebol a cukrossagom, csak meglatta a turos szivecsket es el kellett hoznia. :D:D:D
De nem ettem belole azert sem. :D


babobaba:
Szerintem is kamillahoz hasonlit a malnalevel, egesz ihato. :D
(en 2 dl-re kezdem, folyamatosan kell novelni 1l/nap-ra.) Azert az 1l huzos lesz, hehehe.


judy: megy a drukk!!!!!


jovana:
Huh, jo mozgalmas napod volt! Az a lenyeg hogy jol vagy es minden rendben!


szilveeaa:
Mosodio sztori: bepisiltem a rohogestol ahogy olvastam :D:D:D
Nekem folyekony van, de nem bontottam meg ki... lehet az is budi lesz? Akkor talan azert kell a mososzodaval egyutt hasznalni hogy ne dogoljunk meg a szagatol? :mrgreen:


gnemoni:
Boldog szulinapot kivanok. ! :D


Edi:
NAGYON NAGYON ORIASI GRATULA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok boldogsagot es tejcit kivanok neked!

KEPEKET KERUNK MAJD!!!!

datolya:
Tokeletesen megertelek, en sem vagyok meg ott agyilag a szulesen... pedig nagyon szeretnek, de nem megy.

sünciboglya
 
 


én vagyok, de csak hébe-hóba, mert közben vasalok... Nekem már tényleg ideje rendbe tenni itt a dolgokat és végre összepakolni a kórházi pakkot... :roll: Esküszöm nem is a szülés, hanem ez stresszel a legjobban...

Kép
szilveeaa
 
 


ja, azota megvolt a gatmasszazs..... inkabb nem reszletezem, cenzurazott 18-as gondolataim keveregtek kozben! ( es semmikeppen nem volt fajdalmas ahogy a szuleszno josolta....... :mrgreen:

sünciboglya
 
 


korhazi pakk:
Nekunk kesz, mar csak apanak kell megszerezni a "benti ruhazatot" az orvosi segedeszkoz boltbol, meg a fel literes asvanyvizeket a szuloszobara.


ES: A 10 kilonyi csokit - szinten szuloszobara. :mrgreen:
(ez lesz nekem a hajtogaz majd a felelem ellen. :twisted:

sünciboglya
 
 


Szilveeaa: Pedig talán nem ártana, ha már össze lenne pakolva, nem? :roll: :roll: :wink: :wink:

Sünci: Lehet, hogy valamit nem úgy csináltatok, ahogy kellett volna??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


no en leteszem a lantot, kiugrott a szemem amit az osszes oldalt vegigolvastam es valaszolgattam novellaszeruen! Jo baglyozast lanyok!(Meg jo vasalast Szilveeaa!) :D

joejt! puszka!

sünciboglya
 
 


babo: Nemtom, de a "berendezesemnek" nagyon tetszett a dolog, ha meg agyilag fura is volt az egesz.

Na en telleg L!


puszka

sünciboglya
 
 


Sünci, benned hogy van ennyi energia??? :roll: :lol:
Sok sikert az esti gátmasszázshoz!!!! :D

Evés: nekem ma ütött be... Egy hónapja nemigen ettem sokat, nem is kívántam semmit, és nem is híztam egy dekát sem.
Na de ma!!! Nagyimnál krumplis tésztát nyomattam egy vájdlinggal, jó kis koviubival, utána almás rétest. És hoztam haza is a biztonság kedvéért, nehogy éhen haljak...

Kicsi lányom leszállt a belemről, ez most már tuti. De ha ezt így folytatom, ahogy ma, nekem két szülőszobára lesz szükségem, hogy elférjek... :shock: :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Sünci, most látom, hogy túl vagytok a masszázson... A netem lassú vagy gyorsan lepörgettétek??? Minimum öt percig kell ám!!! Plusz az extrák... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


:lol: :lol: :lol: Ha esetleg van még egy kis maradék, kérhetnék???
bobóbaba
 
 


Bobó, hát nem ártana valóban összepakolnom. De legalább már mindent beszereztem... Úgy tervezem, hogy holnapig mindennel végzek és utána már csak a kanapén fogok henyélni, amit idöközönként megszakítok egy-egy fridzsider vizittel... :mrgreen:

Kép
szilveeaa
 
 


hello Csajok,

ÉDI, nagyon nagy gratula, kitartás a szopihoz és jó egészséget a babához!
tök jó hír mára!

Gnemoni, hepi börzé :D :D

Nálunk semmi újdonság, egész álló nap rohangáltunk. Már reggel 9-kor vendégségben voltunk, aztán nagyilátogatás majd este 7-re ismét vendégség.
Mexikói kaja volt, amolyan szülésindító...
A mára kinézett szülésemből már úgy tűnik, h nem lesz semmi :shock:
Szilveeaa, Datolya, Jovana, akkor most én is hétfőt mondok :D :D

Holnap nagytakarítás, megyek is rápihenni :P

Sünci,
úgy látom Te vagy az egyetlen, aki bevállalja a gátmasszázst. Én is szépen megvettem az olajat, de ott is maradt. Hááát nekem ehhez se türelmem, se gusztusom (se elég hosszú kezem :lol: )

Till,
jó bulizást a lagzihoz! Vigyázzatok Magatokra! :!:

Kép
screen
 
 


MARADÉK??????? Bobókám, ezt egy kilencedik hónap végén járó kismamától kérdezed??? Ezt a szót szerintem elég sokan kitöröltük mostanában a szótárunkból... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jólvanna, csak érdeklődtem!!! Hátha...
Végülis én még csak a kilencedik hónap elején járó, éhenkórász kismama vagyok. :roll: :roll: :oops: :oops: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


bobóbaba írta:Szilveeaa: Ügyi vagy! :wink: Én már nem merek rálépni se a teszveszre, se a vaterára, mert Apa szerint kész anyagi csőd vagyok, mert minden szart megvennék... :roll: :roll: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Felolvastam apának. Azt mondta, hogy akkor megnyugszik, hogy ez a vásárlásköltésmindenszarra mánia nem csak az én hangyám, hanem hormonzavaros kismamabetegség.. :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na megyek húzok aludni, mert nemrég jöttünk meg barátnőmmel a tescoból. És fáradt vagyok. Ja és jelentem az utolsó Bencusnak való cuccot is megvettük, nevezetesen a pelust. :D pápá

Ja és datolya: teeesék vigyázni magatokra!! pihipihi ( bagoly mondja... :roll: )

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Éljen az éhenkórász antiszoc kismamik topicja!!! :lol: :lol:

Screen, lassan mindenki hétfőn fog szülni... Aztán majd küldözgetjük egymásnak az sms-eket a különböző kórházakba...

Kép
szilveeaa
 
 


Pattogó, én már meg sem lepődöm azon, hogy egy pörgős napot a Tesco-ban zársz, mint könnyű éjszakai kikapcsolódás... :shock: :D

Kép
szilveeaa
 
 


Jó éjszakát! Elvágódom aludni, nem bírom én ezt a fajta kiképzést... :lol:
bobóbaba
 
 


Jó éjt Bobó! Asszem én is a távozás hímvesszejére lépek... Álmos vagyok vagy mi... Ráadásul Till bulizik, úgyhogy egyedül maradtam. :(

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!

AZ éjjel 2.18-kor kaptam egy sms-t Süncitől,de csak most vettem észre! :oops: :oops: :oops:

"Elfolyt a magzatvíz.Bennt vagyok a kórházban.Fájások még sehol,vagy legalábbis nem érzem igazán!Remélem reggelre lesz valami...!"

Hajrá Sünci!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Most írtam Neki vissza,és ha lesz valami,rögtön megírom Nektek!!!

ÉDI!NAGY-NAGY GRATULA A KISFIADHOZ!EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT NEKTEK!!!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Datolya,Cosmic Girl,Bébinyuszi!!!!Ti kit fogtok értesíteni??????
Most vizslatom a gamil-t és látom,senki nincs Nektek megjelölve!
:roll: :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Úgy látom Süncinek jól sikerült az a gátmasszázs,ha elfolyt a magzatvize! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bobó!
Látod,megint itt kukorékolok! :oops: :wink: De csak magamban beszélgetek! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Látom,Te éjjeli huhogó voltál,bizti húzod a lóbőrt vagy 10-ig! :lol: :lol: :lol: :wink: :mrgreen:

Vajon Datolyával mi lehet????? (Neki sincs párja,akit értesítsen.Legalábbis beírva nincs. :roll: )

Nekünk tegnap délután megvolt a vendégeskedés sógornőméknél.Egész délután folyamatosan ettem! :oops: :oops:
Először lecsaptam a mézes-krémesre,aztán fasírt virslis-krumplis salival,aztán fini szendó minden jóval megpakolva aztán levezetésképpen még egy kis sali! :oops: :oops: :P
A mérleget meg nagyívben kerülöm! :oops: :oops:
Csütörtökön megyek védőnőhöz,szerintem kiakad a mérlege! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jovana!
Várnám már azt az sms-t Tőled is!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahó Lányok,ébredjetek!!!!Hasatokra süt a nap! 8) 8) :mrgreen: :mrgreen:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hajjaj Sünci,mégiscsak jó volt ez a gátmasszázs!
Megy a drukk!++++++++++++++++++

Kép
Kép
zanikó
 
 


Húúú bakker!

süncííí hajrááááá!!! :D Bár nagyon remélem, hogy azóta már babázol :wink:

Hihetetlen, hogy lassan az októberi topik fele szeptemberben babázik. :roll: :D :D

Akkor asszem még várok vele, hogy megkérjem apust egy gátmasszázsra.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És hihetetlen, hogy reggelre nem kell 2 oldalt visszaolvasni.. :lol: Baglyok hol voltatok? Tegnap mindenki kidőlt? :lol:

Fú én tegnap a tescoban hittem azt, hogy megszülök. Vivivel voltak jóslóim, Larával abszolút nem, így elszoktam a jóslóktól.. A barátnőm meg is jegyezte, hogy elég furcsán megyek.. :lol: :lol: Támaszkodtam a bevásárló kocsin, és lógattam a pocakomat. :D

Tegnap kimaradt a fánksütés, úgyhogy ma fánkot fánkkal. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

Jányok! Akkor most a jóslófájás fáj is? Mert nekem csak keményedik néha és akkor ilyen légszomj szerű érzésem lesz, de fájni nem fáj. Ha keményedek akkor kocka alakú lesz a hasam :).

Hajrá sünci!!!!!!!!
anyabebi
 
 


Áhh, inkább nem káromkodom!!!!

Most tényleg sokat írtam!
Vendég
 


Anyabebi!
Na ez jó kérdés. A védőnő szerint az egész has keméynedik, de csak 30 mp-esek a fájások és pihenésre vagy zuhanyra elmúlnak. Kisfiaddal nem voltak?
Jé! Ma van a kisfiad szülinapja!

Isten éltessen Barnabás!!!!

Sziszkó!
Most kell élvezni az ízeket, később úgyis vissza kell fogni magunkat a kajálásban. Bár én inkább mozgok, mint megvonjam magamtól a fini kajákat.

Ha megint elszáll, akkor felállok és sikítok egyet!

Bár a párom épp alszik, 12 órát dolgozott éjjel, kicsit fáradt lehet.

Megyek is, elmászok a boltba tejért. Mostanában sokat iszom :)
Vendég
 


sztercsi: mielőtt elküldöd ctrl+a ctrl+c :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sünci és Datolya! Este jövök és várom a híreket, addíg drukkolok!
Vendég
 


Anyabébi!
Foggalmam sincs! :oops: Hogy kérdéesdre válaszoljak! :oops:
Nekem alapból kocka formájú a pocakom! :roll: :roll: :shock:

BARNINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

Kép


Sztercsi!
Türelem,a hosszú élet ritka! :oops: :mrgreen: :mrgreen: 8Bocsika :oops: )

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


anyabebi: nagyon boldog szülinapot Barnabásnak!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


áhh, írás közben a bal praclimmal vmelyik gombot megnyomtam a billentyűzeten(CTRL, vagy ALT)
Vendég
 


anyabebi: jóslók olyanok, mint az enyhe mensis görcsök. Főleg a hasad alja fájdogál. Legalábbis nekem.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Köszönjük a köszöntőket :).

Én nemtom milyenek voltak már a Barninál, rég volt. DE gondolom akkor sem fájt mert a rendes fájásokkal is elvajúdgattam itthon másfél napig :).
Egyébként az egész hasam bekeményedik és kb. 30 mp-re. Akkor ez valszeg az lesz :)
anyabebi
 
 


Megúsztátok a laptetőt :mrgreen:
anyabebi
 
 


Hejj,Anyabébi!!!!!Nem lesz ez még kicsit korán Neked?????
Majdnem egy napra vagyunk kiírva,akkor most én is kezdek parázni kicsit! :shock: :shock: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Nekem nincs mensis görcs még enyhe se, csak bazi kemény és a puncim csontján egyensúlyozik ez a kölök. Nem csodálkoznék ha egyszer csak kidőlne. :) A fejével meg a bordáimat toszogálja, erre keltem :shock: .

Tegnap én is lőttem a teszveszen egy polár kezeslábast, sima fehéret :oops: , gondoltam mi lesz ha nem tudok mit adni rá :shock:
De az én uram egyszer már úgy fejbebasz ezért, hogy megőrülök :roll:
anyabebi
 
 


Sziszkó ne aggódj. Nekem a Barninál azt mondták, hogy nem fogok kihúzni (nem tudom miből gondolták) aztán terminus után 3 nappal született. Most ugyanezt szalykózza mindenki de figyeld meg ez a gyerek sem fog előbb jönni :)
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: