Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gnemoni nagyon-nagyon boldog születésnapot!!!


Sziszkó: Már hajnalban kukorékolsz??? :wink: :lol: :lol:

Till: Pedig én tényleg ahhoz tudnám hasonlítani az ízét! :roll: :roll: :D :D Jó szórakozást a lagziban! :D :D

Oldalas: Múlt hétvégén ettem krumplipürével, meg lilakáposztával! :D :D

Most elvágtázok a boltba, veszek túrót, és szerintem ma megcsinyálom a túrógombócot. :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Bobóbaba,
Lencsi-"főzelék" odabent készül :lol: (ha erre gondoltál :lol: )
azaz készülődik :wink:

Anyabébi,
jajj, nem akartalak megijeszteni! :roll: :P

na télleg léptem, jók legyetek! :wink:

tillidian
 
 


Till: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Én a málnalevél teára gondoltam... :roll: :roll: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 

 
 

Sziasztok!!

Gnemoni,nagyon boldog születésnapot!!!!!

Monica,zárt topic ügyben jól odamondtál!! :D De tulajdonképpen igazad van!!

Méhszáj:most nem írt értéket a dokim,csak ennyit:Ujjkúpnyira nyitott külső méhszáj,zárt nyakcsatorna.

Sziszkó, a tápszert receptre írasd fel(de úgy sem kell majd),így olcsóbb is,és a gyerekorvos elvileg úgy is tudja milyen kell.

Nálam stagnál a takonykór+torokfájás.És eszembe jutott,hogy Pannival is szülés előtt másfél-két héttel lettem beteg :shock:

Kép
Kép
zanikó
 
 


Till,jó bulizást mára!!!

Született feleségek:tegnap elfelejtettem megnézni,pedig én is csak azt az egyet nézem........

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zanikó!
Másfél-két hét múlva simán szülhetsz már! :lol: Lehet,hogy tényleg összefügg a két terhességednél ez a takonykór? :roll: :roll: :lol:

Bobó!
Tomi reggel fél 6-kor elment melózni és én már nem tudtam visszaaludni! :roll: Szerintem holnap is így lesz! :)
Na,megcsináltad a túrógombócot?Majd írd meg,hogy sikerült! :lol:
Én jövő héten akarom megcsinálni! :P :P :P
Oldalas krumplipürével meg lilakáposztával!Nyami... :P :P :P :P

Sztercsi!
Dehogy haragszok! :lol:
Amúgy épp most eszem ezt a görög izét.Hát,mit mondjak..... :?
Egyszer meg lehet enni,de szerintem nem lesz a kedvencünk! :oops: :lol: :lol:
tényleg nem vagyunk egyformák.Például én meg nem enném a pacalt! :? :? :? Igaz,soha nem is kóstoltam,de nekem a látványa elég volt! :x Most én kérek bocsánatot ezért! :roll: :wink:

Anyabéb!
Na,volt a nagyinál oldalas? :P Vagy Neked kellett megcsinálnod? :wink:

Till!
Húzós lesz akkor Neked ez az esküvő!Nehogy ott szülj meg! :wink: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁ most szállt el minden amit eddig írtam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


sziasztok!

gnemoni nagyon boldog szülinapot!! :D

Ma nem jövök, max csak este, ha lesz energiám. A mai menünk, hátha valakinek megtettszik. Tarhonya leves, lángos és szalagos fánk. :D

Ja meg bejártam egy turit veresen és megvettem Bence hazahozós ruhatárából hiányzó kis pulcsit. Jaj olyan vagány. Kötött kapucnis. :D majd felrakom a cumókat egyben. Puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra.

Nekem ma a kisboltban azt mondták, hogy egyszer útközbe fogok megszülni... A hátizsákom 10 kilós volt, plusz 3 szatyor.. Lehet lassítani kéne.. :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jelentem túrógombóc elkészült! :wink: De már el is fogyott, úgyhogy valószínűleg jól sikerült. :roll: :roll: Nekem ízlett, Apa is azt mondja, hogy fini volt. :D :D :D

Pacalt én sem szeretem... :? :? :roll: :roll:

Pattogó: Nem talán, hanem biztos, hogy lassítanod kéne!!! :twisted: :twisted:
bobóbaba
 
 


Próbálom újra.

Gnemoni nagyon boldog születésnapot kívánok.

Sziszkó nem minden mű kaja rossz szerintem.Próbáld ki aztán majd meglátod.Van amiből Én is szoktam venni mű dolgokat.
Nagy segítség akkor ha nincs másra idő. :D

Till ne nagyon táncolj a lagziban mert érdekes lenne ott szülni. :shock: :wink:

Anyabébi mivan az oldalassal?Lehet most Én is letudnám gyűrni.

Az éjszakám egészen türhető volt csak 2x voltam a szokásos járaton.Ennek még örültem is.Annak viszont már kevésbé,hogy 6-kor arra ébredtem nagyon fáj a derekam jobb oldalt és a csípőm is,aztán hozzá társult a fejfájás is.Kis séta után vissza feküdtem és fél óra pihi után elmúlt a fejfájás.Feküdni viszont már nemtudtam a derékfájdalomtól.Kicsit reggelizetm ami nem esett túl jól.aztán elmentünk a Tescoba nem voltunk sokáig de alig vártam,hogy hazaérjünk.Fájt a hasam hányingerem volt és hasonlók.Szóval elég gáz napom van.Férjem pedig azt kérdezgeti,hogy"na menni kell?menni kell?"

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


A mama gulyásleves csinált :(
És nem kaptam oldalast :cry: , ezért tarját sütök oldalas módra :)
Most meg székelykáposztát eszek :) A barátnőm hozott át :)

Pattogó: nem kéne módosítani a nevedet Málhásbolhára? :mrgreen:
anyabebi
 
 


Kicsike!
Elszállt írás... :evil: Nyugi!Ne idegeskedj! :wink:

Pattogó!
Lángost röpíthetsz! :P :P :P :P :P :P

Nita!
Jelentkezz!!!!!!Mizu Veletek??????

Elvonulok egy kis ebéd utáni szunyára! :) Mint az ovisok! :oops: :oops: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Anyabébi!
Hát jól ellátnak téged kajával! :lol: Nem is értem,minek főzöl??? :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Gnemoni: Boldog szülinapot!!!!!

A PACALT UTÁLOM, IGAZ ÉNSE KÓSTOLTAM MÉG SOSE: DE BAZI RANDÁN NÉZ KI :( :shock:
anyabebi
 
 


Hab a tortán a mai napra:Műholdas Digi tévénk van és képzeljétek, egyszer csak elkezdett füstölni ,és nagyon nagyon büdös volt.
Gondoltunk rá,hogy lemegyünk Szüleimhez vidékre de ezek szerint talán jobb ,hogy nem tettük.Lehet,hogy mire vissza értünk volna leégetjük az egész házat sőt az egész házsort.Magam előtt van hétfőn mit fognak kapni a Digisek a Férjemtől.
Ma csak ennyi történt és még hol van a nap vége.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Telezabáltam magam, de nem lehet lepihenni. Vár egy Star Wars kártya csata :shock: . Olyan jó volt amíg a gyerek is aludt ebéd után :mrgreen:
anyabebi
 
 


Sziasztok...loptam pár percet magamnak ismét!!!

hogy vagytok ma? milyen az idő otthon?? itt ma nem esik, de szerencsére már meleg sincsen. Végre!!!!

Sztercsi: a paradicsomos zöldbab nagyon egyszerű: egy kis olajban (mondjuk mi olivát használunk, de lehet napraforgóban is csinálni) megdinszteled a hagymát, fokhagymát, zöldbabot, rádobsz paradicsomot paprikát -ezeket összefőzöd kb.10 percig, míg össze nem esnek egy kicsit, majd felöntöd vizzel(annyival, hogy éppen ellepje), adsz hozzá egy kis zellert , süritett paradicsomot és főzöd, amíg a leve el nem fogy, illetve kicsit szószosabbá nem válik és persze a bennevalók megpuhulnak.
majd még írok ,csak kiabálnak a fiúk ,hogy menjek le.

addig is puszi
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Kicsike!
Szerintem maradjatok ma otthon a pároddal a biztonság kedvéért! :roll: Amilyen pech-es napotok van,bizti történne Veletek valami az utcán! :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia Betty!
Itt nálunk kb 23 fok van.Szépen süt a napocska! Ideális időjárás! :lol: :lol:

Na lépek,mindenkinek kellemes szombat délutánt! 8)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benéztem hozzátok, visszaolvasni nincs most nagyon erőm...
Hírem van!!
Kedden, azaz szeptember 22-én megszületett kisfiam, Kende Zsombor este 18 óra 37 perckor. 48 cm, és 2820g.
Tegnap jöttünk haza a kórházból, egyelőre szokjuk egymást.
Tejem még nem igazán van, tápszerrel hozzá kell táplálni, de nem adom fel...!!! :)
Szüléstörténettel jövök majd ígérem, és képeket is töltök fel a gmail-re!

Lili

Kép
édi16
 
 


jjujj Lili ilyen sutyiba megszülni!! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Gratulálok Nektek Kendéhez, sok boldogságot, tejcsit, egészséget kívánok Nektek! :D :D :D

Kép
Vendég
 


Édi: Óriási gratula Neked és a kis Kendének! Amikor csak tudsz gyere! Várjuk a szüléstörténetet, és a képeket is!
Puszi Mindkettőtöknek! :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Moncsi: Tök jó, pont bent voltam a gmail-en, nézem a babás táblit, erre látom, hogy folyamatosan változik... :shock: :shock: Mondom mi ez? Mire rájöttem, hogy biztos Te írod be legújabb babócánk adatait. :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Kép


Babás anyukáink, ha lesz időtök, dobjatok hírt Magatokról!! :roll: :lol:


(szerintem ma is lesz babánk 8))

Többiek: reszkessetek este jövök! :twisted: 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.26 12:17-kor.
Vendég
 


Lili: Meglestem Kende babát az iwiw-en... :oops: :oops: :D :D Egyszerűen gyönyörű!!! :wink: :D :D
bobóbaba
 
 


Lili! Gratulálok neked és sok tejcit és egészséget!Pussz Kendének!

Sziszkó! Jó pihit és szunyit!

Anyabebi! Azért a gulyásért és a székelykáposztáért de irigyellek. Az oldalast meg ki is cserélném azonnal a tarjára :)

Pattogó! Hát nagyon kiváncsi vagyok, hogy ennyi málháskodás és maratoni gyaloglás után hogy indul majd meg a szülés nálad
Vendég
 


Betty!
Örök hála ezért a receptért. Ha holnap nem megyünk potyaebédre, akkor meg is csinálom. Majd küldök jelentést is róla!!!!!!
Lányok! Ez tényleg mennyeien finom könnyű kaja, sztem mi akár vmi hús mellé is tehetjük.

Tarhonyaleves? Sose ettem....
Vendég
 


Megdőlt a Csütörtök-Vasárnap elmélet :)
Nem baj, az a lényeg, hogy egészségesek!!!!
Vendég
 


Édi nagyon nagy gratula Kende babához és sok tejcsit kívánok Nektek.
Semmi hír nem érkezett Rólatok ez ,hogy lehet?
Gyere és mesélj amikor csak tudsz.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Atyaég,megint egy baba!

Lili!Nagyon sok boldogságot kívánok a kisfiadhoz!!

Tapasztalt náthás kismamik!Lehet ilyenkor vmi gyógyszert bevenni?Mondjuk Allgopyrint.....??

Kép
Kép
zanikó
 
 


Édi! Hatalmas gratula a babához! Sok tejcsit és jó egészséget kívánok!

chardonnay
 
 


sziasztok, míg kel a lángostészta.

anyabebi: málhásbolha.. ez jó :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lili: ilyen sutyiban. Gratulálok nektek!! Sok boldogságot és soksok tejcsit kívánok! :D :D

sztercsi: amilyen mákom lesz úgyis túlhordom és indítani fognak. Kizárt, hogy egy kicsit is nyilogassak. Larával a pocakban falatbontottam, vakoltam rohangáltam egész nap. És az utolsó napon is csak szűk egy ujjnyi volt a méhszájam. :roll:
tarhonyaleves: 3 marék tarhonya, olajon megpirítva, felöntve 2 liter vízzel. Bele pirospaprika, só, egy kis krumpli, sok zellerzöld, és egy fél paradicsom és egy fél paprika. Cirka fél óra alatt kész. Nem nagy kunszt. Tulképpen lebbencsleves tarhonyából. Ja meg egy fél fej hagyma egészben bele.

zanikó: nekem azt mondták, hogy az algopirin mehet. Meg soksok tea. És figyi van egy teakeverék ami az összes náthát kifüstöli 1-2 nap alatt. Fél liter forró vízzel önts le egy filter ( vagy kanál ) hársfateát, egy filter borsmentát és két filter kamillát. Áztasd 10-15 percig, szűrd le, tegyél bele mézet és idd meg. Egy nap 2 bögre. És nagyon finom. Abszolút nem érezni a kamillát benne.

Na megyek lángost szaggatni, meg sütni. Aki kér az egy fél óra múlva nyithatja az ablakot. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Édi!
Gratulálunk! :)
pocok001
 
 


Hali csajok!

Kissé bealudtam, úgyhogy tarja még csak most ugrott a gázra :) Estebéd lesz:)

Lilianyu: Gratulálunk! De jó neked.
Pont azt néztem senki nem szült eddig időben, Pattogó ne reménykedj, hogy te majd igen :)

Sztercsi: Na jó bizniszelhetünk tarját oldalasra :)

Zanikó: ha konkrétan semmi bajod a náthán kívül akkor ne szedj be algopirint, inkább valóban a tea, amit pattogó írt szuperkeverék. :) Ja meg C VITAMIN!!!

Pattogó: énis tarhonyaleves fan vagyok :) De én szalonnára rakom és pirítom a tarhonyát :)

Maj jövök jött a lökött sógornőm :)
Puszi
anyabebi
 
 


Sziasztok!


Elnézést kérek, hogy bejöttem közétek, de van pár dolog,ami számunkra már feleslegessé vált, és szeretném eladni!

Babakád,
szoptatós póló (44-es brendonos, ciklámen színű),
szoptanít készülék,
pelenkázó, és fürdetőállvány 1-ben,
retrus nagykerekű sárga-kék babakocsi,
illetve ruhák minden méretben újszülött kortól.

Ha valakit érdekel, elérhető vagyok a trixi78@gmail.com e-mail címen, illetve pü-ben. Kérésre képeket küldök.

Köszönöm

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Lányok köszi a tanácsokat!!! :)

Tarhonyaleves nálunk is menő.

Kép
Kép
zanikó
 
 


ÉDI
Ez szuper!! NAGY NAGY GRATULA!! Hogy történt a nagy esemény? Mesélj ha lesz időd!! Mennyivel jött hamarabb?


Till
Kellene ez a hasfájás elleni ALOE akkor. Megadod priviben a számot? Köszike
Jó bulizást az esküvőn.. 8)

ScreenHát igen én is attól tartok talán már kevesebb az oxigén... sajna a flowmetria vizsgálat sem automatikus....ugyanakkor a doki szerint még nincs lent a feje egészen, és zárt a méhszáj....

Lehet én jövő héten tartok majd nagy pizsipartikat, hogy elinduljon a szülés :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Pattogó lángos jöhet,az ablak nyitva.
Tarhonya leves Én is imádom,tudom,hogy a leg egyszerűbb és a tojásleves is de ezeket imádom,és az összes többi levest.
Most mennem kell valami vacsit készítek mert apa lassan éhenhal,és Én is megéheztem.Ma nagyon jól esik feküdni vagy csak ülni.Ha felállok és megyek akkor olyan érzés mintha kissé leakarna szakadni a hasam alja.Érdekes érzés mert mostanában ilyen nem volt.Ez valami jel,vagy csak az ,hogy pihizzek??Nektek nemszokott így fájni?Kedden este megyek dokihoz majd mondom Neki is.Sietek a kajával és jövök.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


GnemoniBOLDOG SZÜLINAPOT!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Kicsike! Ugyan így érzek én is most. Bár inkább a pocakom akar szétrepedni, de délelőtt a hasam alja volt. Pihi jót tesz!

Huh, egyre jobban odafér e kezem a melleim alá :shock: :shock: megint lejjebb ment egy kicsit :shock: :shock:

Zanikó! Én a Cvitamin bombára esküszöm. A teámba belekarikázok egy vastag citromot, majd vmikor eszek citromot. Na most mondjuk ezt lehet nem kellene, ha neked is annyi a savad mint nekem.
Sztem ha nem lennél terhes se nagyon segítenének a bogyók, vagy volt neked vmi hatásos gyógymódod?

Jé!Felénk nem hallottam még a tarhonyalevesről. Zellerem pont nincs otthon, pedig nekiálltam volna egy kisebb adagnak....
Vendég
 


Sztercsi: én a zellert ki szoktam hagyni, helyette karikázok bele egy kis kolbászt :oops:
anyabebi
 
 


Hát a kolbász biztos jobb bele mint a zeller :)
Vendég
 


Kész vagyok a vacsival,szerncsére segített Apa is.Rántott csirkecomb,rántott gomba és karfiol,rizs, burgonyapüré.Annyi lett,hogy holnap nem is kell főzni vagyis csak levest.Ma már csak pihizni fogok.

Sztercsi akkor nem csak Én szenvedek ma.Remélem azért még nem megyünk ma! :shock:
Kevesen vagyunk most.Mivan a többiekkel?

Anyabébi Te aztán tudod mi a jó. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok Lányok!


Jöttem életjelt adni, bár olyan nagyon jó, hogy végre kettesben vagyunk Apával, hogy egymáson lógunk egyfolytában :D

Mielőtt babanetre jöttem, benéztem iWIW-re mert várok egy levelet, hát megkeveredtem rendesen, nézem az Ismerősök friss képeit, Kende babát, hát mondom ez meg hogy lehetséges, hogy itt baba született, mi meg nem tudunk róla???!!! Édinek nem volt értesítős társa?!

Minden esetre ÉDI NAGY-NAGY GRATULA KENDÉHEZ!!!

Gnemoninak pedig boldog születésnapot!!!

Moncsi, teljesen igazad van a zárt topiccal kapcsolatban, szerintem tartsunk ki mellette és harcoljuk ki, végülis apának sem érdeke, hogy itthagyjuk a babanetet!

Én reggel 8-ig bírtam ma aludni, 1 pisijárat volt hajnali 3-kor. De alig bírtam felkelni reggelit csinálni, fájt a fejem, hasam, szédültem. Mondjuk szerintem azért, mert konkrétan 3 napja szorulásom volt :roll: reggeli után visszafeküdtünk pihizni, tegnap leszedtük a Pankrátort (már nagyon régóta meg akartam nézni), azt néztük meg, jaj nagyon szomorú :cry: :cry: :cry: de nagyon jó is, már aki szereti Mickey Rourke-ot és a bunyót. Én még sírtam is rajta. Aztán fél 12 körül bealudtunk és 2-ig szunyáltunk. Utána ebéd (végre utána tudtam WC-zni bocsi ha valakinek túl részletes vagyok,) fürcsi, aztán elmentünk autót mosni, Tescoba, meg lejártuk még egyszer a kórházi útvonalat. Ennyi történt ma, tök jó, hogy nem kell semmit csinálni, nem kell időre menni sehova :D És még a holnap is ilyen lesz :D

A szita agyammal sajnos elfelejtettem, de tudom, hogy valaki kérdezte a fánkot, hogy nehéz-e csinálni, úgyhogy itt a recept, szerintem tök könnyű, viszonylag hamar meg is van (a kelést leszámítva, de azt az időt mindig kitöltöm valami mással).

1/2 kg liszt
1 cs instant élesztő
kb. 3 dl tej
2 tojássárgája
1 ek cukor
1 ek margarin
1 csipet só
olaj a sütéshez
porcukor, lekvár

Az élesztőt 1 dl cukros tejben megfuttatjuk, a lisztet előmelegítjük, teszünk bele egy csipet sót. A tojássárgáját, cukrot jól összekeverjük, hozzáadjuk az élesztőt, meg a maradék tejet és az egészet a liszthez önjük, jól elkeverjük. A margarint a tál szélére kenjük és keverés közben apránként leszedegetjük, hogy picit zsíros legyen a tészta. Ha szép hólyagos a tészta, letakarjuk, duplájára kelesztjük. Aztán nyújtjuk, kiszaggatjuk (én pohárral szoktam nem túl nagy köröket) és forró olajban kisütjük a fánkocskákat úgy, hogy mielőtt az olajba tennénk az ujjunkkal benyomjuk a közepét. Elég gyorsan kell ki-be kapkodni őket, mert gyorsan sül, ezért én előre az egész tésztát kiszaggatom, hogy ne közben kelljen kapkodni. A kisült fánkokat papírtörlőn lecsöpögtetjük, tálra rakjuk és porcukorral jól megszórjuk, lekvárral kínáljuk.


Na hirtelen ennyi, megyek málnalevelezni meg enni valamit, mert éhesek vagyunk Sophieval :D pusszantok Mindenkit!
Vendég
 


Édi, hatalmas gratula, drukkolok, hogy beinduljon a tejecske is!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: , röviden összefoglalva ilyen volt a mai napom. Ha egyben megérem a holnapot és még nem leszek kórházban, kifejtem bővebben is.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Úgy látom, ma senki nincs a topon... :roll: :roll: :roll:
Nekem is fáj a derekam, az egész hátam be akar szakadni, elég gyakran a pocim is, és még HP is vagyok! :twisted: :twisted:
bobóbaba
 
 


Bassza meg, és még laptető is. :evil: :evil: :evil:
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Édi :D - Nagyon nagy gratula !!!!!!
Gyors "összeszokást" és minden szépet és jót Nektek!



Én sem tudok semmmi jót írni - hízom és dagadok (szerintem a víztől is) virsli a lábam és az ujjaim tök nem érzem jól magam --- úgyhogy inkább nem is negatívoskodom itt :twisted: ...

Kép
zsrit
 
 


Gnemoni: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Édi: NAAAGGGGYYYYYONNNN NAGY GRATULA KISFIADHOZ!!!!!!!!

Sztercsi: igazad van,megdőlt a csüt.vas. elmélet,akkor már senki nem foh haragudni Szilveeaara meg rám ha hétfőn szülünk,ugye? :roll:

húúúúú----ma mindenki depi és "nagyon terhes"------énn meg úgy érzem,h hegyeket tudnék megmozgatni.....most akkor ez mit jelent?

Szilveeaa: hol vagy? csak nem bolykottáltad a hétfői szülésünket?

Kép
jovana
 
 


Hú csajok, én is besokalltam ma... Megfogadtam, hogy kész, berekesztettem a találkozókat, programokat... Elég volt abból, hogy állandóan időre ott kellett lennem valahol, miközben szívem szerint itt a kertben napoztattam volna bálnaszerű testemet... De látom, senki sincs a topon igazán... Kitartás csajok!!!

Ma még megvettem az utolsó hiányzó dolgokat, mint szoptatós melltartó és pelenkázó feltét, most már utánam az özönvíz. Bár még be kéne pakolnom a kórházi cuccaimat...

Jovana, ne izgulj, beírtam a naptáramba a hétfői szülést!!! :lol:

Édi! Sok boldogságot és várjuk a képeket, történetet!!!

Bobó, ez az „elvágtázok a boltba” nem kültői túlzás egy kicsit???

Pattogó, őrület, amit művelsz... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: