Új privát üzeneted érkezett!

Zsrit: nyers krumplit karikázok fel...

Szilveeaa: tényleg sokan voltak,minden szülőszobában voltak :shock:
megdumáltuk!!! hétfőn még elengedem a Férjem dolgozni,mondjuk 5-ig,aztán ha hazajött,zuhany,hajmosás és mehetünk... 10-re meg lesznek a Lányok,ok?
Anyabébi: ez se rossz név rá,ahány ház,annyiféle neve van ennek a kajának... úgy mint pl. a tócsninak,nálunk az egérke... :lol:

Lehet kiröhögtök,de a kórházban ülve azon gondolkodtam,ha bent kell maradnom,h fogom látni a Született feleségeket...?! vhogy meg kell oldanom,h vki felvegye :roll:

Kép
jovana
 
 


Till, neked miért nem kell több nst-re menned??? Nálunk egyre többször kell menni, pláne ha közeleg az IDŐ... Nekem ma is kellett volna mennem, de elblicceltem... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Jovana! Szuper terv, benne vagyok!!! Remélem a csajok is így gondolják! :lol:
Mikor lesz SzüliFeli? Az az egy TV műsor, amit hajlandó vagyok nézni...

Kép
szilveeaa
 
 

 
 

Sziasztok! Épp csak benézek, de holnap tényleg elolvasok mindenkit.
A ctg-n minden rendben, a hváladékom meg teljesen negatív, így pocaklakónak nem kell antibiotikumot kapnia :)
Jó éjt Mindenkinek!
pocok001
 
 


olvasok én is, de antiszoc lettem.
:shock: :?
mindenkinek jó éjt.

Till,
az amnioszkópia micsoda? :shock:
Ma az én Maszatom is sokkal nyugisabb.

pusssszantás

Kép
screen
 
 


Basszus lányok, Screen, Szilveeaa, most látom Nektek már csak 6 napotok van vissza??? :shock: :shock: :shock: Én meg még csodálkozva olvastam, hogy hétfőn már szülni akartok. :roll: A született feleségek most kezdődik, én is akarom nézni. :D
bobóbaba
 
 


na Csók a Hölgyeknek! :lol: :lol:

visszaolvastam, és megakadt a szemem ezen a zárt topic avagy sem témán.

namármostankéremszépen

1. regisztráltam az anyatanyára és háát..nekem nem gyerebe. :oops: :roll:

2. én azt vettem ki Apa szavaiból, hogy zárttá lehetne tenni a topicot, ha nagyon akarjuk. :roll:

3. Eszti, nem egészen értem ezt a moderátoros dolgot, na de majd mindjárt mgé egyszer elolvasom. :oops: :lol:

szóval...

Szerintem igenis itt kéne zárttá tetetni a topicot, és ha nagyon szépen megkérjük Apát (kismama szép szemeket rebesgetve :lol: ) akkor biztos megengedi.

És van ám indok is. 8) egyrészt egyetértek azokkal a kolléganőkkel, akik azt írták, hogy aki akart az úgyis eddig csatlakozott, aki meg zugolvasó és nem vette a fáradtságot, hogy legalább hetente 1x írjon, az meg így járt (bocs). Másrészt amint te kedves Apa is írtad, ez a babanet arra jött létre, hogy sorstársak megismerkedjenek egymással...namármost, mi sokkal jobban megtudnánk egymást ismerni, ha pl, Chardonnay, Tündér vagy akárki is szabadon lerhatná, hogy mi van velük, stb. :roll:

És most kemény leszek :twisted:

Én erre a 36 csajszira és az ő babyjeikre vagyok kíváncsi, akikkel tavasz óta együtt vagyok, és nem arra a 2-3-ra aki esetleg zugiba olvas minket. :roll: szóval már bocsánat, de pont leszarom, hogy ők nem fognak tudni minket olvasni. :oops: :oops: (okot lásd pár sorral feljebb :wink: )

És ha ide nem lehet zártat, hát majd megoldjuk máshogy, minden esetre én AKAROM tudni, hogy mi történik MIND a 36 barátosnőmmel. :wink:


na most nagyon kemény voltam 8) :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Szilveeaaa: most gyorsan tv bekapcs!!!!!

Kép
jovana
 
 


Moncsi: egyetértek....és sztem nem voltál kemény,csak őszinte :lol:

Kép
jovana
 
 


Én is tökéletesen egyetértek Moncsival!!! :D
bobóbaba
 
 


Moncsi ezt a hangnemet Tőled még nem hallottam de teljesen igazad van,Én egyetértek.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jovana szerintem a kórházban az lesz a legkisseb gondod,hogy nem látod a filmedet. :wink: Különdben meg csak 3 nap.

Screen te nagyon gyanús vagy Nekem,ez a nagy csend nem valami előjele valaminek?Lehet,hogy éjszaka sms-t kapok? :D :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hú, Lányok,
Mindenkit elolvastam, becsszó, és szóban kommenteztem is :lol: - meg :lol: látjuk, itt mire fussa'...

Szil,
már hogyne kéne NST-re mennem! :lol: (a vonalzóm alatt is látható, köv. NST 09.29. :lol: - a doki magánrendelésére nem mék többet! :wink: )

Screen,
az amnioszkópia magzatvíz vizsgálat - hüvelyen keresztül történik, megnézik, tiszta-e még a magzatvíz. A betöltött 40. hét után kötelező (nekem Vackorral is volt, mert túlhordtam). Mondjuk utána gyakran történik bevérzés, és nagy valószínűséggel nemsokára meg is indul a szülés...

ezt találtam:
http://www.hazipatika.com/services/enc/ ... ia?etid=38

tillidian
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


köszi Csajok az egyet értést. :oops: :wink: :lol:

Kicsike
mert eddig tűrtőztettem azt a fene nagy pofámat, de ez most kitört. :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Jovana ezen a prószán most jól meglepődtem mert Én csak azt ismertem amit itt leírtam néhány oldallal ezelőtt.Akkor ennek is több fajtája van ,és kipróbálom ezt is.Így már érthető miért nem teszel rá lekvárt.Az Enyém kefires és amint azt olvashattad arra illik,és nagyon fincsi.
Most nemtudom mi van Velem de ragadnak le a szemeim.
"Elhullok"aludni szerintem.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Monica semmi baj ez így volt jó. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jó éjszakát csajok,további jó huhogást holnap jövök valamikor.
Korán biztos nem mert Apa sem dolgozik és kicsit lustizunk amíg lehet. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Monica - csak kamilláztam a hangnemeden! :lol: :lol: De egyetértek, igazad van!!!

Till, akkor félreértettem... Meg én magamból indulok ki - soha nem voltam a doki magánrendelésén, pedig állítólag van neki... Nekem doki meeting = kórház.

Csajok, nézegettem magam a tükörben és határozottan más alakot öltött a pockom... Kissé lejebb csúszott... :shock: :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Szil,
akkor közeleg az idő!!! :wink:
(itt a kórházban csak úgy vállal egy orvos, ha végig a magánrendelésére jársz. Azt meg volt alkalmam látni, amikor itt valaki az ügyeletesnél szült - rá se néztek, 16 óráig kínlódott :oops: )

Monica,
lemaradtam, mi az egyetértés tárgya? :D

tillidian
 
 


Jaaaa, látom már! :D Igazad van, Moni! :wink:

Én továbbra is pártolom a zárkózást...
Apának abban van igaza, hogy bizonyos topikok, melyek pl. egy aktuális problémában segítenek, mint PCOS, stb, azoknál evidens a nyitottság. De ez itt tényleg nem arról szól már, hogy zugolvasók "valóság-show"-t kukkoljanak...
Ha zártak lennénk, sokkal nyíltabban tudnánk beszélgetni...nem kéne néha "virágnyelven", ami fárasztó tud lenni...

tillidian
 
 


Huh!

Látom, ma nem nagyon pörög az éjjeli műszak.
Engem a párom keltett fel, épp elszundítottam a Tv előtt. Na azóta semmi...

Monica!
Tényleg meglepő tőled, de határozottan megmondtad a véleményed és ezt köszönjük, mert sokunk nevében is mondtad.

szilveeaa!
Várjuk a híreket! :) :wink:
Vendég
 


Till!

Hiszen neked is csak 12 napod van hátra :shock: :shock:
Vendég
 


Sztercsi,
háát igen, magamban huhogok :lol: Valahogy kezdünk kifáradni :wink:

Most el is köszönök, mert holnap lagziba megyüüüünk :D Táncolni ugyan nem fogok, de jó mulatság lesz :lol:
(éjjel talán még vezetek is hazafelé, hogy Apa ihasson :wink: )

Mennek a drukkjaim, hátha valaki már babázik a hétvégén! :wink:

tillidian
 
 


Sztercsi,
biza, elszaladt az idő :lol:
Nagyon kivi vagyok, ki mikor babázik, olyan izgi!!! :D

Jó éjt! :P

tillidian
 
 


Olvasom a szokásos pletyka rovataimat és ott láttam az óriásbabyt.

Indonéziában 8,7 kg-os baba született. :shock: 62 cm-el :shock:

És minderre azt írják, hogy az anyuka cukorbeteg volt :roll: , ő biztos nem diétázott mint szegény Sünci, Betty és akit kihagytam(bocsi, névmemóm az katasztrófa))
Vendég
 


Jó éjt Till!
Vendég
 


Azt hiszem rossz volnalzót tettem fel. Nem kellett volna oda, hogy ? nap van még hátra. Emlékszem a 102 az olyan kevésnek tűnt az elején, aztán ahogy kezdtük átlépni a 100-at, kicsit megtorpantunk.
Most meg...
szilveeaa -nak 8, Pocoknak 11, Tillnek 12 és nem megyek vissza egy oldalt, de Jovanának is csak pár nap. Ki is van még? Na éjjel fejből mi ugrik ki a buksimból? Kkia ugye?

Kezdek pihent agyu lenni itt nagy magányban :) Azt hiszem megnézem milyen sorozat megy éppen a sok csatorna közül és nem folytatom sületlenségeim.

Jó éjt!

Sztercsi
Vendég
 


na, ha jól látom mindenki elhullott... :(

Kép
szilveeaa
 
 


bobóbaba írta:Lányok, csináltam egy bögre málnalevélteát, és nem is szörnyű az íze. :roll: :roll: Én leginkább a kamilláéhoz tudnám hasonlítani. :)



Bobó: Furcsa kamillát lehet akkor felétek kapni!:D
hajnalocska
 
 


Till: Bár azt hiszem Bobó már valamit írt a méhszájról, mármint értékekről, de akkor te írtad le nekem érthetően, mert nekem is 3100-as, akkor már az egyik rész nyílogat? Bár neked 2 gyerkőc és 2 nappal vagy későbbre kiírva csak!:)

Na de lépek alukálni!

Most csak visszaolvasni volt erőm... :oops: :wink:


Jó éjt Csajszik!
hajnalocska
 
 


GNEMONI!
NAGYON SOK BOLDOG 30.-IK SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!!


Kép :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,szép jó reggelt!

Kkia!Fesztivál biztos jó lehet! :lol: Helyettem is kóstolj meg valami fini édes vörörsbort! :P :P :P :P

Sztercsi!2 hét alatt 1 kg,az fika! (Már bocsi... :mrgreen: )
nagyon ügyes vagy! :wink:

Sztercsi,Eszti!Jó Nektek,hogy be meritek vinni az otthoni babaruhát a kórházba! :roll: Nálunk is be lehetne,de azt mondják nem érdemes,mert lehet nem kerül vissza hozzám! :roll: Jó,mi? :shock:

Kicsike,Jovana!Köszike,hogy leírtátok mi is az a prósza! :lol: Jól hangzik! :P :P :P Már most éhes lettem! :oops: Hajnali 7 előtt! :oops: :lol:

Szilveeaa!Úgy látom Te is nagy Született Feleségek rajongó vagy! :lol: :lol:

Till!Jó szórakozást ma Nektek az esküvőhöz! :lol:

Én ma görög rakott burgonyát fogok csinálni.Az a Maggi-s,amit reklámoznak is.(Tudom,sokan ellene vagytok a műkajának,de mára nem fogja többre futni az energiámból! :roll: ) Ez meg gyorsan kész van.
Meg délelőtt még el kell vonszolni magam a piacra venni virágot.párom keresztlányainak ma ünnepeljük a névnapját! :lol:
Remélem sógornőm süt valami fini sütit! :oops: :P :oops: :P

Kérdés:Csajok,tápszert hol lehet venni?????Gyógyszertárban?Bár ne legyen rá szükség,de ez az előbb jutott eszembe! :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó: énis csináltam egyster görög rakott burgonyát ezt a maggisat, de olyan irdatlan büdös volt, hogy én nem tudtam belőle enni, a páom azt mondta az íze jó volt. Soha többet nem csináltam azóta sem :oops:
Tápszert: a gyerekorvos felírja receptre és a patikában lehet kiváltani. Nem mindegy milyet kap a baba, általában hipoallergént szoktak nekik írni. Amit a tescoban meg itt ott lehet kapni az nem biztos hogy jó a babádnak. Az enyém például a Bebát mindig kihányta. :roll:
anyabebi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Till!
Jó lagzizást!

Sztercsi!
Nagyon furi ám, hogy már csak ennyi van, tényleg. Előtte még az ember csak azt várta, hogy 100 nap alá menjen...

Nagyon tetszik az "elhullok" aludni ;)

Gnemoni!
Boldog szülinapot!

Sziszkó!
Tápszert csak patikában vegyél, ha rámhallgatsz, és amit felír a doki. Rengeteg féle van és nem lehete tudni, hogy mit fog bírni a baba pocakja. A kórházban megkeresik neki a megfelelőt.De nem lesz rá szükség!!!!
pocok001
 
 


NITA!!!!
Mond merre jársz?, nehogy azt hidd, hogy nem gondolunk rátok!! IS!!!
anyabebi
 
 


Na mi van mindenki alszik még? Ugye ugye huhogók?
anyabebi
 
 


Jó reggelt!

látom megérkezett már a reggeli műszak. Tegnap már nem volt energiám bagolykodni. Öt gyerekből három (unokatesók) a reggeli rutin után már el is mentek, majd délután még találkozunk velük nagyszülőknél, ahol a férjem negyvenedik szülinapját köszöntik.
Úgy érzem kezdem magam lassan utólérni, már átmostuk a kókuszmatracot, huzatot, itt szárad két adagnyi babaruha, vettem egy számmal nagyobb szopis melltartót (sosem leszek már 75 A-os :cry: ), felállítottuk a kiságyat, rajta a pelusozó, úgyhogy lassan úgy fogom érezni, hogy mehetek szülni (azért még jövő vasárnapig szívesen kihúznám).

Gnemoni, boldog szülinapot, Isten éltessen!

Sziszkó
2 hét alatt 1 kg,az fika!

Lassan már senki nem fog tudni jobb eredményt elérni, szülés előtt pár nappal már fogyni szoktam. :wink:

Szilveeaa, azt, hittem tegnap éjjel már bevonultatok szülni, annyira nem voltál.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Nektek nem kőkemény a pocakotok?
Hogy bírjátok?

Kg-k, én már a mérlegre se merek állni... Amennyit mostanában eszem...
pocok001
 
 


Sziasztok lányok!

Monica! Nekem is úgy tűnt, hogy lehet zárttá tenni, ha nagyon akarjuk, de erre nem volt hajlandó válaszolni. :?
Az érvek mellett meg még annyit, hogy szerintem elég sok olyan téma van, amit a legkevésbé sem szán az ember a nyilvánosságnak, csak hasonló helyzetben lévő kismamatársainak és milyen jó lenne, ha arra lenne ez a fórum, hogy azt is megbeszélhessük. (Jó tudom, néhányan bármit kibeszéltek itt így is :lol: , de többen hozzászólnánk, ha csak egy ismert közösség olvasná - és ez szerintem sokkal többünket érint, mint ahányan ragaszkodunk az inkognitónkhoz.)

Tegnap voltak nálunk vendégek pocakmustrán, és ezt a sütit csináltam: http://mindmegette.hu/index.php?apps=recept&recept=8410 Isteni lett, és baromi egyszerű.

chardonnay
 
 


Kukucs, Huhogók és Pacsirták! :lol:

Nem bírtam ki, hogy be ne nézzek még reggel :wink:

Lagzis jókívánalmakat köszönjük, remélem, egyben leszünk :roll: (éjjel húzós jóslóim voltak :roll: )
Doki aszonta, figyeljem a teggeli mozgásokat ébredés után, és ha 5 alá csökkent, közel a szülés. Na ma 10 volt...
Apa itt parázik, hogy ő ihat-e akkor a lakodalomban, mert én ugyan elkormányozgatok hazafele (ha nagyon muszáj) olyan 2-4 között, de ha fájások lennének, az ugye nem valószínű, fogy fog menni...na megláss'uk...

tillidian
 
 


Gnemoni,
Isten éltessen :D

Hajnalocska,
ezt találtam a méhszájról:
"3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj"

tillidian
 
 


Jó reggelt!

9-ig sikerült aludnom, na persze a pisijáratokat nem számolva bele.

Sziszkó!

Ezért viszek be olyan ruhát, amit nem sajnálok, ha eltűnik. De én erre nem is gondoltam. Elvileg azért kell ruha, mert ha kiüti a picit, akkor inkább az általam kimosottba legyen. Kg-al ne törődj! Így én össz 8-nál vagyok, azaz kb 10-12 lesz rajtam, ahogy a dokim mondta, ha persze nem szülök meg előbb. De ma reggel úgy éreztem, hogy nem. Na a Törpi erre rúgott egyet. Mire válaszolhatott? Korán, vagy időben jön?

Anyabebi!
Igen, huhogtam, most meg mint a mosott sz@r....Nekem se jött be az a rakott burgonya, anyumék imádják. Férjem elé meg nem nagyon kel raknom. Kényes gyomrú a "műkajákra". De a milánói, bolognai az zacsis.. Mostanában meg a leveseket fedezi fel. Ki érti a pasikat?

Gnemoni! Boldog Szülinapot!

Én oldalast sütök(na azzal se kell sokat szenvedni), kis rizzsel, meg krumplipürével, úgy megkívántam :)
Vendég
 


Áhh, miért nem úgy színez, ahogy én akarom?


GNEMONI! BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
Vendég
 


Anyabébi,
nálunk ugyanez volt: Vackor annyira bukott (meg a tejem is elment), hogy 2 hónapos korától a doki által felírt, spéci, bukósoknak való tápit kapta. Imádta :D

Sztercsi,
más gond is lehetett az óriásbabynál, mint az anyai cukorbaj :oops: - és mama tuti nem diétázott :? (de ma én sem fogok 8) )

Pocok,
mérleget felejtsd el! :lol: Sztem én vezetek: +16kg...

Datolya,
majd egyszerre szülünk, ok? Hajrá október! :wink:

tillidian
 
 


Pisijárat:
éjjel 4-5 között 4x voltam :shock:

Én ma lencsefőzelék-gyártok, ebéd után lesz csak az indulás.
Na léptem hajat mosni, készülődni :P

Szép hétvégét, Lányok!!! (aki ma "tervezi a szülést", amíg távol leszek, annak giga-drukkok! :P )

tillidian
 
 


Csajok,most nagyon lefikáztátok nekem itt ezt a kaját! :roll:
Remélem azért párom nem fogja elémbaszni (bocsi :oops: ),hogy itt van,edd meg amit főztél! :roll: :roll: :roll: :shock: :shock:

Till!Ez most tök jó,hogy felraktad ide ezeket a méhszájas adatokat!Így legalább mindenki tisztában lehet vele! :lol:

Köszi a tápszeres infókat! :lol: :lol: :lol:

Na,megyek,megnézem azt az irtózatos kaját! :oops: :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sztercsi: ne is emlegesd az oldalast, na tessék mehetek a boltba rájöttem énis azt kívánom :)
A Knorr műanyag levese asszem "Ínyenc leves" - Burgonyakrémleves vargányával- MMMHHH istenkirálycsászár!!! Naon fincsi :)

Bakker Tilli: Majdnem szívrohamot kaptam a 3111-es méhszájra. Aztán gyorsan megnéztem, mert elnéztem csak 3110 volt nekem hétfőn :shock:

Na elmegyek a nagymamához azért megsasolom ő mit főzött, hátha megúszom :) vagy van otthon neki egy kis oldalas :)
anyabebi
 
 


Sziszkó!
Én csak azt mondtam, hogy vmiért nem jött be nekünk. Ez nem azt jelenti, hogy a párodnak nem tetszik.
Ne hari!!!!!!!!!!!

Nem vagyunk egyformák.

Én egy tál pacalba bármikor belefulladnák (bár ettem már rosszat is)!!!!! Még bele se gondolok, miből van :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Anyabebi!
A pasijaid bizti örülnek majd az oldalasnak! :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: