Új privát üzeneted érkezett!

Elkezdtem intézkedni zárt topic ügyben. Írtam az illetékesnek, Moncsi utólagos engedelmeddel megírtam, hogy Te lennél a moderátor, úgyhogy valószínűleg Tőled fognak majd e-mail címet kérni, ahová megírják a további teendőket. De emiatt senki ne ijedjen meg, a gmailes tábliba mindenki írja be az e-mail címét, hogy Moncsi tudjon mindenkit értesíteni a jelszóról. Aki "normális" tag itt is, gmail-en is, az jönni fog a zártba, függetlenül attól, hogy hetente egyszer, vagy minden nap ír!
A dolog úgy működik, hogy aki tag, eleve csak az látja ezt a topicot a többi között. Szóval pl. Ti a tesómékét nem láthatjátok a topicok felsorolása között, csak én, ha be vagyok jelentkezve. A mienk is ilyen lenne. Mindenki megkapja a jelszót és akinek nincs, se hozzászólni, se olvasni nem tud minket.
És nem kell itt anyatanyázni, itt marad minden a babaneten, csak nyugodtan rakhatunk képeket, adatokat anélkül, hogy attól paráznánk, hogy a kedves jóakaróink, meg a korábbi hisztizők visszaélnek vele vagy akármi...
Na így rendben lesz???
Vendég
 


Judy, nagyon drukkolok, hogy minden oké legyen és minél hamarabb meglegyen a Nagy Találkozás!!! Gondolok Rátok!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Zanikó!Torokfájás..... :evil: :evil: :evil: :evil:
Teázgass,hátha javul! :roll:
Én tegnap másfél liter teát nyomtam be.Csak úgy,de jól esett! :lol:

Pocok!Írj,mi volt a CTG-n! :)

Én is ma megyek NST-re,11.30-ra! :roll: :)

Judy!Jujj,akkor hétfőn-kedden tűkön fogok ülni! :oops: :oops: :lol: :lol: :wink: Drukkolok nagyon,hogy minden simán menjen! :D :wink:

Eszti!A szokásos reggeli kakaót már benyomtad? :P :lol:
Ma én is azt ittam reggelire! :P

Betty!Köszi Neked is,ari vagy! :lol:
Elég lesz az a 3100 grammos kiscsajszi! :lol: :wink:
Napi 2 szúrkálás is elég lehet! :roll: :shock: :shock:

Nem tudom Lányok kinél,hogy van,de itt a kórházban,a császárosoknak otthon 10 napig szúrniuk kell a pocijukat. :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

 
 

Eszti!Hű,de kis aktív vagy kora dlelőtt! :lol: :lol: :lol: Köszi,hogy intézkedtél a nevünkben is! 8) :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!!

Először is:

TÜNDÉR!!!! HATALMAS GRATULA A KISLÁNYODHOZ!! SOK EGÉSZSÉGET ÉS RENGETEG TEJCSIT KíVÁNOK!!!

Tegnap hulla voltam, kitakarítottam a fűrdőt és utána csak punnyadtam. :oops: Na de délután meg elkezdett fájdogálni a hasam alul. Olyasmi volt mint a mensis görcs. :roll: De semmi rendszerreség nem volt benne. Gondolom most helyezkedik be a kicsi fejecskéje, vagy nem tom..... :?

Na, visszaolvasok és jövök még. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziszkó, kakaó megvolt, de nem is tudom...olyan fosul vagyok ma reggel :roll: férjemnek csináltam szalonnás rántottát, én meg nem kívántam semmit, de közben éhes voltam, kakaó sem esett ma olyan jól :roll: mondjuk napok óta a teára vagyok rákattanva, tényleg Anyabebinek akartam írni, hogy a Lidl-ben ráleltem egy olyanra, mint a Gárdonyi, Lord Nelson-nak hívják és a gyümölcsösben, amit én vettem a következők vannak: alma, narancs, citrom, hibiszkusz, bodza. Nagyon fincsi és bazi olcsó, koffein ohne!
Vendég
 


Köszönöm a gyerekeim dicséretét!
Imádni valóak... még akkor is, amikor egyszerre bömbölnek és nem tudom, miért :oops:

Kitartást mindenkinek!

Sziszkó
Én csak egy pelenkát rakok a gyerekek feje alá.

Hideg
Mi már bekapcsoltuk a fűtést! :wink:

Mosószer
Én nagyon szeretem a DM-s cuccokat :wink:

Sziszkó
Nagyon édes Martin!

Zárt topik
Én eddig is felraktam a képeimet, ezután is fogok! (fenyegetődzöm :wink: )
Azért szeretném, ha engem se hagynátok ki!
Én úgy tudom, hogy itt is lehet zárt topikot létrehozni :wink:
Anyatanya... én azt hallottam róla, hogy sokszor vírusos...

Monica
Gyere hozzánk! Nálunk nagyon jó kaják vannak! Én ezért nem is főzök itthon... leszaladok az étterembe!
Osztrák konyha nagyon hajaz a magyarra :wink:

Mrsparis
És az ikres zárt topikba felvételi van :cry: :cry: :cry:
Véleményem megvan róluk :cry:
Biztos, hogy nem véletlenül lett másik ikres topik... :cry:
Vendég
 


Tündér
Kistündérkéd születéséhez sok szeretettel gratulálok!
Kép
Vendég
 


Twins, felvételi, ez meg mit takar? Én "alanyi jogon" oda is tartozom, úgyhogy ilyesmiről nem tudok...arról viszont igen, hogy miért lettek zártak és az elég durva, meg is értem Őket és ezért szorgalmazom én is a zárttá válást!
Vendég
 


hi Csajszik,

hűű, nagyon termékenyek voltatok tegnap este óta :D mármint ami a hozzászólás-termelést illeti.

Judy,
akkor úgy fest, h Te leszel a következő?! Nagyon szépen kihúztad, emléxem voltál Te is sokszor mélyponton - ami teljességgel érthető - de látod, minden OK lett. És mekkora öröm vár Rád a jövő héten!! Szupcsi! Drukkok mennek ezerrel, várjuk majd a híreket! :D

Őzi,
CTG babapulzus: elviekben az utolsó időben (mondjuk azt, h az utolsó héten) kezd egy enyhén oxigénhiányos állapot kialakulni, ekkor a szívfrekvencia úgy 120 tájára esik. Innen tudják (többek között), h mingyá itt a nagy nap, másrészről a babcsi nem érzi többé összkomfortosnak eddigi helyét és megkezdi a készülődést.
De a 120 is teljesen OK érték.

Zárt topic: nekem mindegy, h zárt vagy nyitott. Maradhatunk így is, de ha valami változik, ki ne hagyjatok. Én csak ide írok (meg ide olvasok).

Szilveeaa&Zsrit,
annyit nevettem a tegnap esti hozzászólásaitokon. Ősasszony.. csak nehogy tüzet pattintsatok a szülőszobán :lol: :lol:

Ja, ma negyed 5-kor kidobott az ágy :shock: azóta már aludtam egy órát, de kóma vagyok. Azé lassan összeszedem magam és elcsavargok :D
vasárnap jön taksinéni, csilivili lesz minden. :)
úgy érzem, h a héten már nem szülök :oops: pedig holnap akartam vóna

Kép
screen
 
 


Sziasztok, jó reggelt! :oops: :oops: :lol: :lol: Itt az átka, a huhogásomnak... :roll: :roll:

Megint termeltetek egy szép mennyiséget! :wink: :lol:

Sziszkó:
"Bobó!A rendszer lehet,hogy kevésbé szeret,de mi nagyon szeretünk!!!!!" Köszönöm szépen, ez nagyon jólesett!!! :wink: :D :D

Betty: Ne keseredj el, az a pár nap már nem számít! :roll: :roll: Úgyis az a lényeg, hogy minden rendben legyen Veletek! :D

Judy: Te jó ég, máris?!?! :roll: :roll: Mennek a drukkok ezerrel, és várjuk a fejleményeket! Puszi, és kitartás! :D

Az orvoshoz menőknek, CTG-seknek, NST-seknek mennek a drukkok! :D

Én most eltűnök, legurulok Apájával a városba egy kicsit! :roll: :roll:

Puszi
bobóbaba
 
 


sziasztok :)

most csak egy gyors bekukk mert gyerekem fosik :evil: :evil: hejj
szóval

Eszti :) --- ez így tök jó lenne ahogy írtad.
én örülnék ha babaneten maradnánk és ha már azt akarjátok akkor itt lenne zárt.

Moncsi :) --- moderátorok gyöngye :) priviben megírom az email címemet mert nem tudok belépni a gmailre

Többieket délután elolvasom :):)

mindenkinek puszi

R

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!

Azért a pofám leszakad, hogy elmegy az ember időben aludni reggelre meg 2 oldalt kell elolvasni :)

Eszti: Én is fosul vagyok. Éhes vagyok de nem kívánok enni. Reggelire megettem egy habos csokis pudingot, mostmeg egy gesztenyepürét. Ez már a vég :)
Hja, a mérleget messziről kerülöm, úgyis csal mindig :)

Kicsike: A tesómék járnak a Badi hamiba asszem tökölön is van és nagyon dícsérik.
Nekem az érdi Duci-buci a kedvencem az ananászos hamburgerével :) Sünci jövő tavasszal majd ott hamburgerezünk a csemetéinkkel :)

Zárt topic: felőlem, de Andival egyetértek, leszarom ki nézegeti ki olvasgatja, tehet egy szívességet, ha ismerős ha nem :shock:

Tilli: ne bíztass, mindig azt gondolom a gyerek a rosszaság tetejét feszegeti aztán kiderül hogy nem

Monica: elárulnád a babaleves melyik tájegységre jellemző? :mrgreen: :?

Zsrit: most akkor egy helyen szülünk? Netalántán egy időben? :wink:

Judynak nagy szorítás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megyek olvasgatom Pattogócska hamijait :)

A drogozásról annyit, hogy nem értem ezeket a nőket, normálisak?
Bezzeg az örökbefogadóknak mindenféle teszten kell szerepelniük, a fogyatékos idióták meg potyogtatják a kölköket és senki nem kér tőlük igazolást, hogy alkalmasak e szülőnek vagy egyáltalán embernek. A cigizésről is meg van a véleményem. Én cigiztem terhesség előtt, de amikor a babát terveztük igenis le tudtam mondani róla, nem miattam hanem miatta, mert megtisztelem annyival, hogy az ő egészségével nem szórakozok, az enyémet meg ráérek később nyomorítani. Aztán csodálkoznak, hogy sok az asztmás meg kruppos gyerek? Nálunk a lakásban sincs cigizés!!! Sem a kocsiban!!!
anyabebi
 
 


most akkor hova kell az emil címemet írnom? :?:

Kép
screen
 
 


Anyabebi, cigizés dettó, mondjuk én akkor tettem le, amikor terhes lettem :oops: mert nem gondoltam, hogy 2 hónapon belül megbabásodom :D lakásban nálunk sem, kocsiban szintén nem, de férjem nem is bírna rágyújtani a kis kedvencében :roll: bezzeg anno az én szutyokimban (Suzuki) néha azért rágyújtott :roll:
Sőt, már mondtam Neki, hogy cigis arccal nem fogja ám az én édes kis babaszagú Sophie-mat csókolgatni :lol: úgyhogy nagy rajta a nyomás, hogy leszokjon na meg 600 Ft egy rohadt doboz cigi :shock:

Én már nagyon készülök a babázós napokra, gyors és olcsó recepteket keresek a neten és írogatom ki őket :D
Vendég
 


Screen, pedig szerintem Te szülni fogsz a hétvégén :wink: e-mail címedet a gmail-es tábliba írd a telefonszámod mellé, én már beírtam, mondjuk asszem a telószámot is újra kell írni, mert kitörlődik, ha mást írsz oda...
Vendég
 


Anyabébi van Tökölön is?!Nem is tudtam .Viszont nemrég nyitott Szigethalmon is egy pár hónapja na az is jó közel van hozzánk kb.5km.a "munkahelyemtől"300m.-re.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike: lehet, hogy miklós annyira nem vagyok képben, a tesóm mutatta a nyáron de nekem tököl rémlik, lehet hülye vagyok :)

Eszti: Nálunk terror van, nemhogy a babámhoz hozzám sem nyúl cigisen, belegondolok, hogy énis ilyen büdös cigis voltam :? visszaszokni sem akarok már :lol:
anyabebi
 
 


Anyabebi, én is ki vagyok akadva, hogy hiába mostam anno hajat, utána ugyanolyan büdös volt és utáltam, de azért szívtam, mint a hülye :roll: én sem hinném, hogy visszaszokom, mert ugye ez a 8 hónap + a szoptatás (remélem legalább 6 hó, de inkább több), utána már nincs nagy veszély szerintem...főleg ha Roli is leszokik.

Én most a biztonság kedvéért bevágtam 5 db fánkot, baracklekvárral, porcukorral gazdagon :oops: :lol:

Ha valakit érdekel, meg hogy meglegyen:

http://olcsorecept.blogspot.com/
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Jaj de tündériek!!! És az ott egy igazi mosoly...!

A "modern" háziasszonyoktól akartam érdeklődni, hogy akkor Ők mit esznek? Csak mirelitet vagy mit? Nem piszkálódni akarok, csak érdekel...nálunk Apa olyan szinten főttkajás, hogy nem lehet nem főzni, mert meg is bolondul, ha egy nap nem eszik meleget. Meg hát sokkal több az alternatíva, nem?
Vendég
 


Csak azt mondd meg Andi, melyik melyik? :oops: Lenne egy tippem, de nem merem megkockáztatni...
Vendég
 


Andi! Már tök nagyok a babáid! Nagyon édesek! El sem tudom képzelni, hogy tudsz boldogulni kettővel egyszerre!

Eszti, most jól megkívántam a fánkot, az a baj csak, hogy utálok bő olajban sütni :S

chardonnay
 
 


CSajok!! Ti aztán tudtok éjszakai üzemmódot folytatni. :shock: :lol: :lol: :lol:

Zárt topik!
Nekem mindegy, csak maradjunk a babaneten. :wink:

Úgy irigylem azokat akik tudnak enni. Én már napok óta nem kívánok szinte semmit...

Twins!
De édesek ezek a babák! :wink: :D ÉS az a mosoly!!!! Enni valók. :wink:

Judy!!
De jó! Akkor már a jövő héten Te is babázni fogsz. :wink: Drukkolok hogy minden simán menjen.

Annyi mindent akartam írni, de nem megy. :oops: :(
Hétfőn majd jövök. A hétvégére lemegyünk anyuékhoz, mivel egy jó darabig aztán úgysem tudunk majd.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Mrsparis
Én nem nagyon főzök mostanában. Étteremben eszünk, vagy apa hoz haza nekem kaját. (könnyű nekünk, egy kis szállót+éttermet vezetünk :wink: )
Gyerekek megkülönböztetése szerintem egyértelmű! Színkód! (kék bodyban Lucas, fehérben Sophia van :wink: )

Akkor nincs is nagy gondom, mikor mosolyognak... de mikor ketten egyszerre sírnak... én meg a hajamat tépném... ha lenne szabad kezem... :cry: :wink: :wink:
Vendég
 


Andi! Nem tűnt fel, hogy más színűben vannak, de ráerősítettél vele, hogy jól gondoltam előtte is - már látszik, hogy ki kicsoda :)

chardonnay
 
 


Nekem sem tűnt fel a színkülönbség, de akkor FELISMERTEM őket, mert így tippeltem volna! :D
Vendég
 


Sziasztok, eljutott hozzám annak híre, hogy zárt topikon gondolkodtok. Általában ez a kérdés meg szokta osztani az embereket és bevallom, hogy én is lebeszélnélek titeket erről az ötletről. Vannak oldalak, ahol támogatják a zárt topikok létrehozatalát, néhányan kipróbálták, majd többnyire vissza is tértek a Babanetre. Nem szívesen csinálok ellenreklámot, de a teljesen megbízhatatlan működés, valamint a vírusosság túl nagy ár a zárt világért.
Mi itt a Babaneten több okból sem támogatjuk a zárt topikokat. Tíz évvel ezelőtt úgy gondoltuk, hogy közösségi oldalt hozunk létre, olyan felületet, ahol mindenki megtalálhatja a segítséget, a sorstársakat, azt a mikroközösséget, amelyben jól érzi magát. Akár ír, akár csak olvas... Gondoljátok, hogy a ti csapatotok lehetne ilyen jó közösség, ha a 2009 januári topikindítás után bezártátok volna a kapukat? :D
A Babanet Társalgójába naponta közel 8 ezren járnak, 2500-3000 beírással. És még az ilyen nagy számok mellet sem szokott előfordulni, hogy valakik visszaélnének információkkal, vagy fotókkal.
Azokat az eseteket, amikor egyesek a névtelenség álarca mögé bújva minősíthetetlenül viselkednek, mi kezeljük. Tíz év alatt már nem egyszer megvédtünk közösségeket, és ha jelzitek nekünk, akkor ez megtesszük a jövőben is. Nyugodtan folytassátok a topikotokat, írjátok le örömeiteket, bánataitokat, tegyetek fel fotókat, nyugodtak lehettek abban, hogy itt a Társalgóban biztonságban vagytok.
Ha van valamilyen kérdésetek, jelezzétek. Privát üzenetben gyorsan elértek.

Bízom abban, hogy nem az indokolatlan félelmek nyomják rá bélyegüket a klassz topikotokra! :)

apa voltam... :D
apa
 
 


Na ezt jól megkaptuk...
Vendég
 


Eszti, kérlek nyugtassál meg, hogy nem voltam bántó.... :D :shock:
apa
apa
 
 


Ez most azt jelenti, hogy nincs is rá itt a babaneten lehetőség, vagy csak gondoljuk át alaposan?

chardonnay
 
 


Szia chardonnay, az azt jelenti, hogy bár bizonyára mindannyiunknak vannak, lehetnek magánéleti problémái, rosszakaró szomszédai, bosszantó kollégái, a topik, a Társalgó közössége csak a gondok egy részére jelenthet gyógyírt. Az egyéb, speciális dolgokra nem. De ebből nem következik az, hogy egy nyilt közösségi beszélgetést zárttá kéne tenni...
apa :)
apa
 
 


Köszönjük az infót kedves apa!

Andi: nagyon sokat nőttek már a babáid, és énis tudom melyik melyik szerintem Lucas tiszta fiú, Sophia meg kész hölgy :)
De jó lehet neked a kaja ügyében, nekem az a bajom, hogy megfőzöm én szívesen, de keveset eszek belőle. A más főztjét szívesebben pusztítom :)

Na megyek mert rámszabadítottak egy takarítógépes embert, jön bemutatni. Mindegy a gyerek pisis matracát kipucoltatom vele :mrgreen:
anyabebi
 
 


??? :shock: :shock: :shock:

Andi: Gyönyörűek a babák! És hogy milyen jó kis húsban vannak... :D :D

Eszti: Hogy mit eszünk? Hát vagy mirelitet, vagy anyósom hozza a kaját, vagy én főzök, vagy Apa főz, ja és néha anyu hozza... :roll: :roll: Ez a "modern" háziasszony nem azt jelenti, hogy én nem állok oda a tűzhely mellé, csak az olyan dolgokat, amik számomra pepecsesnek tűnnek nem csinálom meg. Pl. én nem sütök sütit, se pogácsát, meg semmiféle tésztát nem vagyok hajlandó gyúrni... :oops: :oops: :lol: :lol: Ez van, de természetesen ilyet, hogy pörkölt, főzelékek, levesek, különféle husikák, én is megcsinálok, csak jóval ritkábban, mivel az anyósom jól elkényeztetett... :lol: :lol: :lol: Remélem így már érted. :wink: :D
bobóbaba
 
 


Szia apa!
én nem akarok kötözködni, de arra nem kaptam választ, hogy ha nagyon ragaszkodnánk hozzá, akkor lenne rá lehetőség :?: :oops:

Értem az érveidet, részben egyet is értek - más témájú topikokat illetően. De szerintem a 2009-es októberi babákhoz már nem nagyon akarnak csatlakozni újak, aki akart már megtette, olyan meg szerintem nem sok van, akik most fedezi fel 9. hónapos terhességét :wink: :D

chardonnay
 
 


apa, nem voltál :D

Csilla, jól van na! Nem gondoltam, hogy nem nyúlsz hozzá a nyers pipihúshoz :lol: csak kérdeztem, hogy mit esztek akkor és írtam is, hogy nem piszkálódni akarok, csak kivi vagyok!
Én imádok kelt tésztákat gyúrni és sütni :D pogácsát is, sütit is :D
Vendég
 


chardonnay, dehogy veszem kötözködésnek... :) ragaszkodni valamihez csak akkor érdemes, ha az indokoltság egyértelmű.... de most ebben az esetben, alaposan átolvasva az előzményeket is, nem látom indokoltnak, hogy feladjuk az elveinket!
A csatlakozókról.... szerinted mások nem fognak szülni októberben? :) (például én is októberben születtem.... :lol: )
apa :)
apa
 
 


twins,

gyönyörűek a babák és nagyot nőttek, tök formásak.
:wink: :D
de azé nem lehet semmi két pici lurkóval. Riszpekt. :lol:
szopiznak rendesen?

Kép
screen
 
 


eszti,
beírtam a mélcímem, de látom apa már mingyá meggyőzi a kételkedőket :D

Kép
screen
 
 


mindegy, jó ha megvannak a mélcímek is
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy még mindig csak ritkán jövök. Ma este a számtógépet végre asztalra tesszük és akkor már gyakrabban tudok jönni,mert HOLNAPTÓL NINCS SZIGORÚ FEKVÉS!!!JUHUU :D p :o

Próbáltam belépni,hogy a tel szám mellé mail címet is írjak,de nem tudtam belépni...
:( pedig elvileg jó a jelszó. Tettem fel múltkor magamról képeket kárpótlásul,hogy ritkán jöttem eddig,hogy lássátok,hogy mégis ki vagyok.

:D Én másik októberi fórumot is olvasgattam fekvés közbe ők is most lettek zártak én támogatom. Azóta sokkal nyitottabbak és egész más lett a hangulat. Párom informatikus ellenzi,hogy bármit is kitegyek nyílt topikba annyi a visszaélés......

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk uh-ról. A doki azt mondta, hogy attól függ mikor szülök, hogy mekkora lesz Bence.. :shock: Lehet előbb jön? Az adatai:

BPD: 92 mm
FL: 69 mm
AC: 310 mm
koponya végű fekvés, minden oké. NST jövő hét szerda.

Majd jövök, csak a mostohafiam kitúr a gép elől.. kiskamasz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Apa
Köszönöm, hogy írtál! Igazat adok neked teljesen!

Chardonnay
Miért ne csatlakozhatna még most, vagy a későbbiekben bárki?

Én úgy gondolom, hogy TUDTUK, mikor irogatni kezdtünk itt, hogy ez nyilt fórum. Én nem írok le olyant, ami nem tartozik a nyilvánosságra, önmagamat felvállalom.
Aki meg nem akar nyilvánosan képet tenni, ott a gmail.
Vendég
 


topikzárás: Apa érveit is megértem, meg a ti érveiteket is. Ezért írtam, hogy a többség mellett voksolok. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


ja és twins: imádom a babáidat. Olyan ééééédesek!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Dicséreteket köszönjük!
Szerintem, a világ legszebb, legjobb, legokosabb gyerekei.

Ha nagyon megerőltetem magam, akkor olyan 10-15%-nyi a tejem a szükségleteikhez képest. Így tápszert kapnak és én nem lettem idegroncs!
El lehet itélni. De nekünk így jó!
Vendég
 


Helló lányok!

Nagyon mérges vagyok,mert a lánykám csak fél órát aludt.Ilyet még soha sem csinált!De így jártam...... :?

Twins,annyira csodásak a gyerekeid!És milyen szépen gömbölyödnek!!!

Leírom az adatokat,úgysem tettem még meg eddig:
Bpd:89mm
Fl:68mm
Ac:327mm
Becsült súly:2947gr

Kép
Kép
zanikó
 
 


Twins,ugyan már,ki ítélne el?Próbálja meg vki utánad csinálni,két gyereket szoptatni.Valakinek sikerül,vkinek nem.Biztosan megtettél mindent.DE ha nem megy akkor tényleg fontosabb,hogy jókedvű,kiegyensúlyozott anyukát kapjanak az ikrek! :)

Kép
Kép
zanikó
 
 


Eszti: Én nem vettem kötekedésnek, szimplán leírtam. :wink: :D :D Viszont, ha Te ennyire szeretsz gyúrni, meg sütni, néha jöhetnél hozzánk is. :lol: :lol: :lol:

Pattogó, Zanikó: Gratula az uh eredményekhez! :wink: :D
bobóbaba
 
 


Továbbra is úgy gondolom, hogy aki akart, - mert a jövő hónapban szül - az már csatlakozott, aki pedig nem októberben szül, az nem ehhez a topikhoz fog csatlakozni.

A zártságot pedig nem azért támogatom, mert történt valami szörnyű visszaélés a fórumon, mert nem (....tudunk róla még... :wink: ), hanem pontosan azért, amit Bébinyuszi is írt, hogy sokan (köztük én is) nyitottabban mernének írogatni.

...de választ még mindig nem kaptam :?, ez valami policy? (pl.: csak végső esetben adtok ki információt a fórum zárttá válásának lehetőségéről?)

chardonnay
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: