Új privát üzeneted érkezett!

Till! :)
Én is 38+2-n szültem. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Puszedli, én arra megyek és Boni is.Miért?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani! Hogy vagy?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Életjel! Bocsi Csajok, le vagyok maradva, mint a borravaló! :oops: (de igyekszem pótolni)

Angel,
Utólag is Boldog Névnapot Diókának és Boldog 1/2 éves fordulót!
:P
Neked pedig jobbulást!!!! Pisitől meg csudaszép lesz a bőröd :wink:

Rani,
szép a pocid :)

Timi,
csini pocid van és a szoba is szuper :) szóval tevékenykednek odabenn a csajok.

Till,
még egyben és laptatűd van :wink: izgi, h mikor bújik ki Lencsilány

Szöcsi,
Ti is Borsodiak vagytok? Jó betonozást, ha ezt annak lehet venni.

Mi jól vagyunk, szépen növögetünk. Ma telefonáltam az AFP leletem miatt a nőci nem mondott számot, majd a doki (frászt hozta rám), aztán megátta ikrek és azt mondta akkor rendben van. Hajdú doktornő minden rendben talált, azért a Kilinikákra is megyünk pénteken kukucsra.

Jó talizást! :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Tillikém,most akkor örülsz a laptetőnek? :lol:

Tobi,szuper,hogy minden rendben...lábuk közé nem néztetek? :roll: :D

Angel,jobbulást!...és boldog félévest :D ...de tartanánk már mi is itt :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Most már én is szeretnék csatlakozni hozzátok, remélem már nem jön semmi probléma. :lol: Megpróbálok visszaolvasni pár oldalt. :wink: Nekem K.P. volt a dokim, de mivel szabadságra ment lombik alatt, így több kézen is végig mentem.

Till,
itt vagyok most már, csak olyan hihetetlen még hogy ide is írogatok. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nyulasz,
Kislányaink lesznek :D neven még gondolkodunk :wink:

Lili,
üdv itt :)

KépKép
tobi
 
 


Skrisz!
Malátasör azmiaz?? :shock:

Na látom elég nagy a szórás Rota-ügyileg :oops:
Nekem is vannak fenntartásaim vele kapcsolatban. Először is ami ekkora lehúzás, az nekem rögtön gyanús. Nekem a védőnéni azt mondta, hogy a hányós-fosós nyavalyák 30%-áért felelős a Rota, ennek is több törzse van, és a legagresszívebbek ellen lett kifejlesztve. Tehát a többit ettől még simán benyelheti :? :? :? :?
A másik oldalon ott egy személyes "élmény", unokaöcsi és hugi itt nálam dőltek ki, fél óra különbséggel egyik pillanatban még minden oké köv. percben már sugárban dőlt belőlük minden, ide kellett kihívni hozzájuk az ügyeletet, épp csak hajszálnyira úszták meg a kórházasdit, de ők már 3 és 6 évesek voltak akkor. El sem tudom képzelni egy babakorúval ez mennyire durva lehet :(

Angel!
Mert elvileg a Konakiont meddig kéne kapniuk?? A hozzátáplálás indulásáig? De az még hónapok... :shock:

Lili!
Üdv itt! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till: szóval ezt még csak fokozni fogják a csajok? Hát mit mondjak, tetszik-tetszik, de hajnalban már nagyon könyörögtem, hogy egy kicsit arrébb és ne olyan vadul! :lol: Ja, meg, hogy legalább ne egyszerre négy felé! :lol: :lol: :lol:

Lili: üdv itt! :wink:

Tobi: gratula a jó eredményhez!

Mi ma voltunk uh-n, szépen nőnek a lányok, nincs köztük nagy eltérés, most kb. 1 kg-osak, az egyik haránt fekvésű, a másik kpf. Na, ez utóbbit valaki fejtse meg nekem, mert nem jöttem rá, kérdezni meg nem lehetett, nem az én dokim volt. Méhlepény 1. fokozatban. Norm. mennyiségű magzatvíz. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Konakiont már mi sem kapunk...
Skrisz! Karamalz?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Timi :)
koponyafekvésű :) grat a jó eredményekhez

Tobi! Grat a nunisokhoz :)

Rotát mi beadattuk. Állítólag 2 év alatt nagyon gáz, mert nem egyszerű a folyadékpótlás. Elvileg másfél évtől bölcsisek lesznek, én nem akartam kockáztatni. Pontosabban: értem én, hogy nem véd minden ellen, de már az is jó, ha csökken a kockázat. Még a prevenar van betervezve, esetleg a meningococcus v. mi a szösz elleni.

Lili! Üdv. itt, grat!

(mi takonykórosak vagyunk :( annyit porszívózok, mintha nagytakarítás lenne... persze mi vagyunk a hülyék, nem jutott eszünkbe, hogy az épülő házban hűvösebb van, nem öltöztettük rendesen a csemetéket :oops: )



Kép

 
 


Viktu, igen! :lol: Te is iszod?

Lois, ez az:

Kép

skrisz72
 
 


Skrisz!
És ilyet hol lehet lőni?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

köszi a köszöntéseket! :D

hogy velem, mi van, azt még nem tudom...jobb is, nem is :? ha holnap délelőtt okés, akkor elszaladunk egy villámra mindenképp!

Tilli,
nohát, csak nem te jössz? :lol:

Tobi,
hurrá, hurrá! :D :D
vigyázz magatokra!!
na igen a pisi jótékony hatása :wink:

Nyulasz,
ha hiszed, ha nem, Bogyók is leszenk félévesek! :D :D

Lois,
ezt a konakion papírjából olvastam ki... :oops: tegnap beszéltünk is róla a védőnővel, nem mondta, hogy már nem kell...

amúgy jól elvágtam az ujjam az ampullával (ajaj vagy ezt írtam már :oops: :? ), ahogy letörtem, kis is folyt az egész, jöhetett a köv. :roll:

Timi,
szép egyszerre haladnak! :) :) lepényt nem tudom, de biztos jó, a magzatvíz is jó, de szte ezzel iagazán nem mondtam újat! :lol:

angel37
 
 


Krisz! Igen! :D Csak én a citromosat.
Tobi!Cupp!
Mó!Én is éppen így gondoltam, azért adattuk be (prevanart már megkaptuk, most jön nekünk is az agyhártyagyulladás elleni)
Lili! Szia itt! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois! Tesco, néha Rossmann.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktukám
Köszi :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


ez a Karamalz szimpatikus cucc! :wink:

Lili üdv! :D (bocsánat ez az előbb lemaradt)

angel37
 
 


Csajok!
Elmegyünk sétálni, Ti meg itt söröztök??? :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ja, totál alkesz brigád, fúúúúúúj :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Ja, de ha jöttök holnap, itthon csak Jéger van.
Mi a fene lesz veletek? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Azt a piás bandát! :lol: Mondtam páromnak, hogy söröztök. Forgatta is a szemét, hogy akkor nekem is állandóan sörszagom lesz! :D

Mó: köszi, hát mindenre gondoltam, csak erre nem! Most már legalább tudom, hogy miért balhéznak egyfolytában, mert eddíg mindketten haránt voltak és nem piszkálták a másikat, most meg olyanok, mint egy fejen álló T betű.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! Te pedig duplán ihatsz. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: na majd erre fogok hivatkozni! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nincs sörszaga. :D

Viktu, nekem a citromos nem ízlett. Pedig a rendes sörökből meg szeretem... :roll:

Szia Lili, már épp ideje volt, hogy jelentkezz! :lol:

skrisz72
 
 


Timi, Rani!
Köszi a testápolós tanácsot!

Vanda, Angel!
Hát Litti is csak azért vigyorgott, mert béna anyja nem merte szívni az orrát. :) De neki egyenlőre tényleg elég az orrspray. szegényke nagyon megijed ahogy az orrába fújok, nyeldekel meg szívja-fújja a cuucost, de aztán meg is lesz az eredmény. egy perc múlva már mosolyog.

Lois!
Igen a múltkor is írtad, hogy érdekes hogy a babócák kb. egy súlyan vannak, de kis Zé nem ilyen gömböc. Gondolom ez a fiú-lány különbség. Párom egyik munkatársa nagy jstehetség, állítólag nem lesznek gondjai a súlyával. :)

Rota-vírus: hát nekünk nagyon ajánlgatta a gyerekorvos, fel is írta a receptet. én is inkább arra hajlanék, hogy kapja meg. Most mi is két oltást kaptunk, az egyik a prevenar volt a másik a kötelező. Nálunk is 37.7 lett a popsis hőmérés, de aztán annyiban is maradt. Mondjuk elég folyós a kaki, de nem tudom az attól van é. Végül is úgy tűnik, ezt elég ügyesen vette a kis szervezete.
Egyébként ez a gyerekorvos biztos nem híve a felesleges pénzkidobásnak, mert az uh-t is ajánlotta, de azt mondta nem vagyunk elkésve ha későn kapunk időpontot se ne menjünk azért fizetős dokihoz.

Lili!
Gratulálok!

Tobi!
Ebben a topikban találkoztunk mi már? Nekem úgy rémlik nem így nagyon örülök, hogy itt vagy!!!!

Naaa, ezzel a malátasörrel én is megpróbálkozom, mert egyébként utálom a sört. Hátha ez jobban csúszik.

Lányok, Ti hová viszitek a bogyókat csípő uh-ra?
Én ki vagyok akadva, mert az ÁEK-ban amikor szültem kaptam egy visszahívót az ortopédiára és azon rajta volt hogy szükség esetén uh-t is csinálnak. erre rákérdeztem telefonon, kiderült, hogy ott egyáltalán nincs is uh. akkor mi a sz@rnak írják a papírra? :evil Már eleve mérges voltam rájuk, mert már a 4. héten hívtam őket időpontért, közölték csak két hétre előre látják a naptárat. később amikor telefonáltam már csak a 10. hétre lett időpont, ez lesz hétfőn. : Most járhatok utána, hová vihetném Littit uh-ra is, és ugye a várólista mindenhol legalább egy hónapos.

Szép hétvégét és jó talit! Nekünk 70% hogy nem jön össze. Készítenétek pár képet hogy az elmaradók is örüljenek?! Köszi :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Timi! :)

Csajok! Holnapra akkor vegyek kenyeret?
Mennyit?
Találjátok már ki.
Már csak altatás után jövök.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Skrisz: és mennyire van söríze? Mert én a rendes sört szeretem, főleg ami keserűbb, ami édeskés azt nem tudom meginni. :?

Jó talit holnapra és csináljatok képeket!

Mi holnap délelőtt vásárolni megyünk, aztán irány az etyeki kezes-lábas. Fincsi kenyérlángost fogok enni, meg forró kürtös kalácsot! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hannám!
Én csak annyit mondhatok biztosan, hogy az általam vitt réteshez nem köll kenyér :wink:

Na jól beégtem ezzel a Karamalz-zal :roll:
Beszambáztam a Rossmannba, keresem összevissza, nem lelem. unott arcú kasszás nénihez uccú, érdeklődöm van e a termékből, mondom:

Karamalz típusú alkoholmentes malátasör kapható e, mert úgy tudom forgalmazzák.

Néni buta arccal néz, hogy:

Nem tudom, megkérdem a Kollégát.

A férfikolléga gondolom egy fokkal feljebb állhatott a ranglétrán. A kérdés így zajlott, néni bolt egyik feléből kiabálja át a másikba:

Te Stefán, van sör??

Stefán visszabőg:

Sör????? De ez egy Rossmann!! :shock: :shock: :shock:

Lois erre habog valamit a sör és a tejelválasztás vélt összefüggéséről, majd méltósága utolsó morzsáival kimenekült... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megjöttem/tünk! :D

Előszöris:
Lilikém!!! :D :D :D
Szívből gratula és üdv itt!!!! :lol: Boldog, problémamentes terhességet kívánok, megérdemled! :wink:

Loiiiiis :lol: :lol: :lol:
Bocsi, de olyan jót kuncogtam :oops: :lol: :lol:

De jó Nektek...lélekben ott leszek ám a talin! :wink:

Pia:
én egy margarita koktélra fogok benevezni legelőször, ha majd tehetem! :lol:

Mó,
gyógyulgassatok!!! :oops:

Voltunk dokibánál - utsószor, kövi randi már a szülőszobán! :wink:
Méhszáj (külső) már nyílogat: 3100. Ha 8-ig egyben vagyunk, akkor amnioszkópia 9-én...

Holnap pedig lakodalom, amolyan igazi :lol: - dokibá elengedett, ha nem táncolok 8)

(Ya. hírhozó Skrisz-mami lesz, volt olyan kedves és elvállalta! :P Kösziiiiii!!! :D )

tillidian
 
 


Katerina!
Menjél el oda vizsgálatra. Onnan küldenek uh-ra, ha kell! Az ÁEK-ban megcsinálják a csípő, hasi, koponya uh-ot, mikor megszületnek.
Kéry doki a legtutibb. :wink:

Lois! Sör. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oké, hogy a réteshez nem kell kenyér, de akkor most vegyek, vagy ne? :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csajok, kellene egy létszám!Sürgős!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csatlakozom Babához!
Kell kenyér, vagy nem?
Mert reggel vennem kell akkor.
Hahóóóóóóóóóó!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois! :lol: :lol: :lol:
Hanna! Szerintem ne vegyél kenyeret, ha mégis fenyegetne az éhhalál(amit a lista elolvasása után nem hiszek) én vállalom , hogy hősiesen leugrom a sarki kisboltba)

Cupp!


Ui:Mi kb 14/30-15 óra körül érünk csak Hozzátok...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Pontos létszám:

-Viktu&Marci

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


1.Viktuék
2.Hanna
3.Baba

Írjátok hozzá, mert állandóan változik a létszám

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Viktu! :lol: :lol: :lol:
Honnan tudtad, hogy a sarkon van kisbolt? :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó éjt Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


1.Viktuék
2.Hanna
3.Baba
4.Katica

Angel
Urtica urens C5 a neve.És fontos h. 5-ös higgitás legyen, a magasabb apaszt. 2x5 golyó/nappal kezdheted, sztem már ez is elég jól megnyomja, pár órának el kell telnie mire hat.
Már 2 guzikája van!!
http://www.orrszivoporszivo.hu/ ez az a típus ami Vandának van.

Kép
katica_75
 
 


1.Viktuék
2.Hanna
3.Baba
4.Lois és Zé

Írjátok hozzá, mert állandóan változik a létszám

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


1.Viktuék
2.Hanna
3.Baba
4.Lois és Zé
5.Katica

Írjátok hozzá, mert állandóan változik a létszám

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


És önhatalmúlag hozzáírom Puszit :roll:

1.Viktuék
2.Hanna
3.Baba
4.Lois és Zé
5.Katica
6.Puszedli

Írjátok hozzá, mert állandóan változik a létszám

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ja Angel nagyon nevettem Diócska vendégszeretetén! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Lois és a sör! :lol: :lol:

Katica,
:D
köszi! jegyezni próbálom.
aha, Arianna, majdnem ilyet vettem, csak az Orrszi-porszi dobozán ellenállhatatlan volt a sörényes hangyász :oops: :D

Tilli,
csak nem? :wink: :lol:
jó lagzizást, majd Lencsi táncol! :wink:

a holnapi listát valszeg nem bővítem, torok úgy tűnik elmúlt, de szt jön a takony :(
búfelejtőnek megyünk hintát venni :wink:

angel37
 
 


Angel!!
:cry: :cry: :cry: :cry: ....és ennél igazából sokkal jobban sírok.... :cry: :cry:
Milyen hintát vesztek?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi a hiányolást vagyok vagyok.
Talival kapcsolatba bevallom nem merek menni mert megint elő jött a reggel szét hapcizom az agyam és folyik az orrom tipusu valami amit nem tudom hogy mi. :roll:
Nem merek senkire semmit rákenni. :roll:

Milán drága jól van voltunk kedden dokibácsinál megvizsgált méhszály zárva magzatvíz rendbe a hasi keményedést leszámítva.
Sokat mocorog már lehet látni is a hasamon apa jókat mulat rajta! :lol:
Délelött és este nagyon mozgékony éccaka még nem vettem észre, de persze ami késik tuti nem múlik.

Lois jó a Rossmanos sztori. :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

1.Viktuék
2.Hanna
3.Baba
4.Lois és Zé
5.Katica
6.Puszedli
7.Dalmi

Már nagyon nagy lázban vagyok ,alig várom a találkozást .Hanna hívlak ,értekezünk .Puszi mindenkinek .
Angel !Nagyon szomorú vagyok mert nem láthatom a kicsi Diókát .

Lois !Csúcs vagy :D :D :D :D
dalmácia
 
 


Jó reggelt!

Extra @ar volt a mai éjszaka is. :(

Tali:
1.Viktuék
2.Leo
3.Baba
4.Lois és Zé
5.Katica
6.Puszedli
7.Dalmi
8.Hunci
9.Hanna

Angel! Rani! Sajnálom, hogy nem jöttök!
Jobbulást nektek!
Na, mi meg elhúzunk sétálni, talán elalszik a főnök.

Till?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel, nagyon szomi vagyok. Azt hittem, megismerhetem Diókát!!!!!Ma nekem habzsi-dőzsi lesz ennyi baba közt!IMÁDOM!!!!!!! (Teszek altatót a madártejbe, mamik megeszik én meg hazahozok egy csomó kisbabát! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) Csak vicceltem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba !

Osztozunk !!! :D :D :D :D :D :D :D
dalmácia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: