Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Judy.

Andi, sajnálom Balit. és mi a probkéma tárgya? hogy Te elgyere nélküle? vagy hogy őt is hozd?

Kolosnak már alig folyik az orra. délután már nem is kellett szívni. de elég nyügi, lehet attól hogy csak 1 órát aludt.

Tenci, műanyag beltérit néztünk ki. találtunk is baumax, parktiker, bauhaus-ban hasonlót. még futunk pár kört.
a fa nem tetzsik, azok ált. kazettásak. mi tök sima fahatásút szeretnénk, sötét színben. a vége lehet az lesz elmegyünk egy asztaloshoz.
snooopy
 
 


megyek holnap, mert Balu menni akar a mamához :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi, szuper :lol: :lol:

most már én is lépek...szép estét!

ja és ebben a stop shopban lehet enni?? :lol: mert tuti éhes leszek, meg Kolosnak ebéd kéne dél körül? mi lesz a progi? van ott játszóház? vagy beülünk vlhova?
snooopy
 
 

 
 

Szép jó estét!

Lara már alszik! Új nyuszis papucsban totyogtunk be a fürdőből, Apa ugyanis jogázik!

Tencikém
Inkább valami mást csinálj, ha lehet! Biztos Te is tudsz finit!!!

Veronikusz,
Aranyos vagy köszi, átadom.
Tényleg? Azt láttam meg először, az fogott bent! És neked is tetszik?
Majd legközelebb abban gyertek és csinálunk egy pántos fotót!

Steffi,
Neked is köszi, átadom!
Hát sopronit!
Hú, Lara is fél 7 körül kel, 9től alszik, de Ő napközben alszik 1,5 2 órát.
Nagyon kis ügyes vagy!!

Judy
,
Anna hogy van! Jóbulást a Párodnak!


Orsi,
Örülök, hogy Kolos jobban van!
Én úgy láttam hogy MC-ben van a tali, de lehet hogy nem.
:oops:

Andi

Látod, a gyerekek mindig mindent megoldanak! Hihetetlenek, mi Anyukák lihegjük túl! :wink:


Na megyek, mert jön lassan Apa,
Mindenkinek szép estét!!

ancsaboszi
 
 


Tenci!

Még egy szeletet?

Kép

Vagy valaki más?

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Pocakkép sajnos még nincs, de a mai estéről van egy pár!


Elegánsan motorozom!
Kép

Kép

Esni is lehet szépen!

Kép

Vacsi után, fáradtan!

Kép

ancsaboszi
 
 


Mindenkinek nyugodt, szép éjszakát!!!

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt!

Ancsa!
Lara nagyon kis édi! Nagyon szeret fényképezkedni :lol: :lol: torta meg: NAGYON GYILKOS!!!! :lol:
igen, nekem is tetszett :wink:

Tenci!
sajnos nekünk most már több minden is lett mára :oops: biztos nem megyünk :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Szép jó reggelt!

Veronikusz,

Lara is 6 előtt kelt, de én még egy kicsit a földön csöveztem mellette!

Már volt ideje hozzászokni hogy fotozzák!

Örülök, hogy tetszik!!

Lányok nincs valakinek valami fini vacsi vagy saláta receptje??? Amit gyerekek is szeretnek!!

ancsaboszi
 
 


Jóreggelt!

Ancsa
mikorra kell a recept??mert van nagyon sok a gépen.....

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!

Hogy vagytok ma??

Hát a recept az holnapra, de ahhoz hogy el tudjam készíteni (legyen hozzá cucc) ahhoz 2-ig!
de valami olyan ami nagyon tuti!!!
Ami a gyerekek kedvence!!! :wink:

Balu miket szeret? olyan érdekelne!

Köszönöm

ancsaboszi
 
 


Ancsa
jól vagynuk köszi, Bali már a mamánál :lol:
Balu mindent szeret :oops: :roll: :wink:
szerintem csinálj ki falatkákat 8)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok...

ANCSA-ezek a pózolós fotók....na ilyet is csak a csajok tudnak :lol: :lol: -és igen kérek ilyen sütit.....de most ti jöttök :wink: :wink: :lol: :lol:

talán gyerekparty lesz nálatok??? :lol: :lol: :wink: akkor jó kajcsikészítést kívánok :wink: :lol: :lol: :lol:

amúgy jólvagytok??? :D

ANDI-akkor Balu jobban de jóóóó- nem tudod elhozni??? :roll:

VERÓ-majd csak egyszer összejön....lehet nyugdíjas korunkban???-majd visszük az unokákat :lol: :lol: :wink: :wink: azért bízom benne hogy talizunk...... :wink: :wink: csajok jól???Zsófi nyomja a métereket? :roll: :wink: :wink: vagy már kilómétereket???????? :D

TIMI-te merre???talán kikába maradtál takarítani?????? :roll: :lol: :wink: :wink:

lépek összeszedem a bandát és próbálunk odaérni valahogy....
remélem jöttök..... :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
már a mamánál van :lol:
mi lesz a program :lol: ??a mai :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi-hát nem tudod??Mikey a tiéd :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


oké :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Tenci: Köszönm meghívásod, mentünk is volna, de ma csípőszűésre kell mennünk 3-ra, így sajnos nem fér bele. Mikor kezdtétek szervezni?
A következőre viszont szivesen mennék.....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Hallo Lányok!
ilyen hosszú a tali??? :lol: mi az? recepteket is cseréltek??? :lol: remélem vittetek fényképező gépet is!!!
Következőn igyekszünk mi is ott lenni! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tenci, na találtam egy oldalt, ilyesmi ajtó után kajtatunk. http://gavron.hu/tartalom/belteri_ajto.htm
van egy csomó cég a neten, nem is tudom miért nem ezeket néztük először és hagytuk volna a praktikert. :shock:

tök jó volt lányok a tali. örülök, hogy személyesen is találkoztunk. :D
snooopy
 
 


Sziasztok!

Mi már haza értünk, Vikó 1órát aludt a kocsiban.
Jó volt a tali csajok :lol:
Van pár képem, egy részét felrakom,nektek.
Aztán megyek pakolni, mert megyünk Anyukámhoz Kecskemétre.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

valentina
 
 


napok óta nem látszik a vonalzóm. mi van má! :lol: :lol:
snooopy
 
 


Már én is itthon :lol: :lol:
jó kis tali volt :lol:

Valetina
jók a képek

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Vali, jók a képek!
Kolos is kidőlt a kocsiban, sikerült kivennem úgy, h nem évredt fel. most ébredezik.
snooopy
 
 


Orsi: Mázlista, Vikó egyből felébredt amint megálltunk a garázsban. :?

valentina
 
 



Orsi
ezek jó ajtók, nekünk is kéne beltéri :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


sziasztok,

már mi is itthon, elkaptuk sajna a kezdődő délutáni csúcsot a Mázsa térnél meg a kerepesin is, de már túl vagyunk rajta :D
Ancsa már az Europarknál felébredt ... Ma már nem lesz alvás.

Nagyon jó volt titeket látni csajok :D Lesz máskor is ilyen tali remélem :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Vali, én is meglepődtem, hogy ki tudtam venni. amúgy már két órája alszik. tuti azért csinálja mert tudja, hogy el szeretnénk menni. :lol: ha nem lenne dolgunk akkor 1 óra után felébredne.
snooopy
 
 


Judy
1 cdt megírtam , sztem feladom hétfőn, próbáljátok ki, oks?,

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi,
oks, nagyon köszi!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


írsz címet :oops: ?

Orsi
Koli meddig aludt??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok !!!
mi is itthon....alvás nem volt kocsiban... :D Benedek itthon aludt egy órát....és majd csak este fog!! :roll: :lol: :lol:
Nagyon klassz hogy talizhattunk-remélem legközelebb még többen leszünk.... :lol: :wink: :lol: :wink:

ANDI-JUDY-sikerült valamit beszereznetek???? :roll: :lol: :lol:

jövök még dobok képeket is csak most még ezer dolgom van...na jóóó főznöm nem kell :roll: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Andi,
küldtem :D Már az előbb is akartam, csak takarítanom kellett mert lánykám levert egy poharat :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tenci
fiaid zabálnivalóak :lol: :oops: :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép
Kép
Kép Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


és itt is képek..... Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Tenci: Nagyon jók a képeid :lol:

Remélem máskor is lesz ilyen tali, és remélem akkor a többiek is eltudnak jönni :)

Andi: Balu, hogy van?

Veronikusz: Hogy vagy? Lányok?

Reni: Merre vagy? Már olvasni se jösz? Hogy vagytok?

Éjszakai baglyok?
Na akkor megyek aludni én is.
Jó éjt mindenkinek
V

valentina
 
 


Csajok!

Nagyon jó fej Nőcik vagytok!!!! :lol: :wink: 8)
Orsi a gömbölyödő pocakjával, Judy új frizkójával, Vali az égnek álló sérójával rajta a napszemcsivel, Andi a szemüvegével, Adri a lazaságával, Tenci wazzeg.....Te az emlékeimmel, én meg csak úgy!!!! :lol: :wink: 8) Köszönöm Nektek és a Gyerkőknek ezt a tök jó délelőttöt!!!! :lol: :wink: 8) Idén egyszer legalább dobjunk még össze egyet! De még mielőtt Orsi vagy Boszi megszülne!!! :lol: :wink: 8) Okés?
Bárki akinek kedve van legközelebb is jöjjön el illetve csatlakozzon Hozzánk!!!! :lol: :wink:

Képekkel én adós maradok holnapig, mert azok a nagygépen vannak és azt szokás szerint Apa birtokoja!!! De legalább holnap is derülhettek jókat!!! :lol: :wink:

Na megyek visszaolvasok....mert eddig csak a képeket nézegettem :lol: :wink: .....aztán még írok pár sort! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.09.25 21:06-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vali!

Én vagyok! Most jutottam ide!!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Visszaolvasva! :lol:

Boszi!

Örülök, hogy tali jól sikerült Tenciékkel! :wink:
Milyen buli lesz, hogy receptek kellenek?
És én nem félek tőletek, de doki bácsi azt mondta, hogy 5 napig NO közösség csak utána. Na most a szerda még beleesett az 5 napba.
Egyébként meg Nektek kellene/kellett volna jönni! :roll:
Mocizós Lara meg..... :wink: :lol:

Vero!

KIKA: időpontot kérni/kérdezni lehet telón. A szám: 0623/449-052. Lefoglalni viszont csak személyesen lehet 5 ezer forint előleggel. A gyerekek száma: min. 10 fő, max. 22 fő lehet. Két órára 2500ft/fő, ha külön foglalkozást is kértek, akkor 3000ft.
Az alapárban (2500) benne van a játszóház használata, arcfestés, szülinapi torta (ezt választhatsz, hogy milyen ízűt szeretnél), étel-ital (rágcsálnivalók...ropi, keksz, stb, üdítő-víz) és meglepetés a szülinaposnak. Ezt általában a kisebb gyerkőknek ajánlják (6 éves korig).
A nagyobbaknak (iskolásoknak), akik esetleg már igénylik, hogy foglalkozzanak is velük..... különbőző feladatok és vetélkedők.....nekik 3000ft/fő.
2 nő (animátor) volt ott az egyik szakképzett óvónő a másik meg bölcsis néni. Nagyon kedvesek és aranyosak voltak, odafigyeltek a gyerekekre. :wink: Mi szülők addig a játszóház előtt ültünk és kávéztunk, beszélgettük és az ablakon keresztül rájuk láttunk!!!!
A hölgy még mondta, hogy a hétköznapok azok szabadabbak és lazábbak, mint a hétvégék, mert akkor nem nagyon vannak ott más gyerekek általában csak a szülinapozók.
Most Benő szülinapján is csak 2 "külsős" kisgyerek rohangált bent. :wink:
Na remélem érthető voltam, ha nem kérdezzél nyugodtan. :wink:
Ja és ha októberben szeretnétek tartani esetleg, akkor jó lenne már a jövő héten érdeklődni és jelentkezni, mert vannak foglalások rendesen. (Ezt a hölgy mondta)
Nem mondod, hogy Zsófi is 80-t hord?! :shock: :lol: Mondjuk magasságban Jáz már most akkora, mint Adri volt 1 évesen 8) , de szerintem ezt nekem köszönheti! :wink: Adri viszont magasságban...is.... szerintem Apja lesz! 8)

Kata!

Köszönjük a képeket! Boti milyen nagyfiú! :wink: Mikor megy oviba?

Brigi!

Csípőszűrésen minden okés volt? Fiúk hogy vannak?
Különösebben nem szerveztük agyon....máskor sem!!!.... ezt a találkozót. Judy bedobta a közösbe, mondtunk időpontot és mivel Mindenkinek aki el akart és tudott jönni jó volt, hát összejött és szuperül sikerült. :wink: 8)
Szóval legközelebb hajrá!!! :wink:
Arról egyenlőre csak annyit, hogy az már tuti, hogy valahol játszóházban vagy olyan helyen lesz, ami "fedett", mert mostmár bármikor jöhet a rosszidő na meg az eső! :lol: :wink: 8)

Steff!

Nimi hazaért már? Gyerkők ma is a tyúkokkal feküdtek? 8) :lol: :wink: Hogy vannak? Meggyógyultak már?

Na remélem Mindenkinek válaszoltam, akinek kellett. Mára kellőképpen elfáradtam. 8) És hétvégén is "műsorok" vannak. Holnap Adriék ovival táncolnak a XI.kerületi SZTK-ban a szoptatás világnapja alkalmából,....leszenk még műsorok meg polgi beszéd meg védőnő, stbstbstb..... úgy hogy délelőtt 10-től 12-ig ott nyomjuk az ipart!! :lol: :wink: 8) Családilag!!! :lol: :wink:
Vasárnap meg jönnek Papáék! :wink: Úgy hogy nem biztos, hogy holnap jövök! Vagy ha igen, akkor csak estefelé. :wink:
Na jó, mégis jövök inkább este és dobok képeket, nehogy a végén még meglincseljetek!!!! :lol: :wink: 8)

Szép estét és jó hétvégét Mindenkinek!!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!

Műsor amiről meg Tencivel meg Boszival itt dumáltunk, az a TV2-n volt a héten a Celebműszak....benne Hajdu Petivel, aki óvó bácsi volt Adriék ovijában, de NEM Adriék csoportjában! A melletük lévőben! 8) :wink: Na ezt....fikonyoltuk!!! 8) :roll:

Most már tényleg mentem alunnyi!
Szép álmokat!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Csajok nagyon szépek vagytok!!!
Tök jó lehetett a tali!!!
Jó hogy ilyen sokan ott voltatok.
És hogy birták a gyerekek a bezártságot?

MIndenkinek jó hétvégét!!!

Tenci
Mikey hogy viselkedett?
Megcsalta szerelmét?
:wink:

ancsaboszi
 
 


Valentina,

Én takarítottam és néztem az SZF-t!
de már itt vagyok!
És még nem is fürödtem, és ma is hatkor keltünk!
jajj de fájt!

AndiBalu már jól van?

ancsaboszi
 
 


Veronikusz,
Mi az hogy gyilkos a torta? :wink: A neve csak ennyi, hogy csikos süti, de ez sem rossz név! :wink:
Hogy feltettem?

AndiMúltkor csináltam azt a spanyol kaját, most a töltelékjét fogom beletenni kenyérbe, és abból lesz melegszendvics meg sali!
Mert csak vacsi recept kell, ebédre bográcsozás lesz!Ha az idő is úgy akarja.


Brigi

Csipőszürés??

Valentina
Jó pihit Nektek!

Timi

TE fogytál???
Adrinak hol lesz a szülinapja?
Nekünk kellett volna menni? :roll: Hova? MC-be? Vagy hozzád?

Orsi,
El tudtad intézni a dolgod?

Teni
mit főznöd??? hogy hogy mit?
Mikor vesztek raclett sütőt?
Lehet hogy a kinti az jó, de ennek szerintem hangulata van, na jó persze nem gyerekekkel, akik ölik egymást! De jó aztal mellett beszélgetni, sütögetni, és így senki nem marad le semmiről! Anyukádnak egy ilyen?
http://www.almaaruhaz.hu/214-tefal-racl ... -850w.html

Reni?
Hol az uffffffffff?????????

Steffi,Urad otthon, TE meg? :wink:

Na most már tényleg megyek!!!

Puszi Mindenkinek

ancsaboszi
 
 


Szép jó reggelt!!!

Mindenkinek szép napot!!!!
és jó hétvégét!

ancsaboszi
 
 


hahóóóó!
Balu jól, apa dögrováson :cry: fáj a torka és folyik az orra

Ancsa
majd a töltelék receptet elküldöd???

Tigrincs
reggel már a thomas megy :lol: :lol:

na megyek főzöm a gyógyító husi levest

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


jó reggelt...

mi már megreggeliztünk-bundáskenyér :wink: :wink: :lol: :lol:
hiszen hétvége van...

ANDI-már mi lenyomtunk egy thomast...habár max egy részig képes ülni Mikey :lol: :lol: -nagy kedvenc a tubás..
örülök hogy jólvan Balu-remélem legközelebb ha talizunk összefutunk vele...és köszi a szitterkedést :wink: :lol: :lol: ja és Mikey lazán mondja most is ha mutizom neki a képet-ANDI... :D :D
Jóóóó főzicskélést......férjecskédnek meg szívd az orrát :lol: :lol: :lol: :wink:

ANCSA-ma nagyon jó idő lesz-olyan bográcsozni való!!!!! :wink: :lol: köszi linket...majd mutizom Mikinek....és az ötlet jóóóó,hogy anyunak :lol: és mi lesz a bográcsban???-nálunk ha bogrács van az csakis Miki dolga-nálatok kié??? :wink:

ORSI-olyan szép pocid van :wink: és Kolos milyen kis szerény kiscsávó....csak anya legyen a közelben :roll: :lol: nagyon jó hogy eljöttetek....láttam linket de melyik ajtó lesz???vagy még válogattok??? :roll:

VALENTINA-jó pihizést nektek,azért lazulsz ilyenkor kicsit??? :roll:
Viktornak vannak haverok ott is??? :lol:

JUDY-szóval shopping volt még??Anna egy tünemény.....mai program??? vagy főzöl?? :roll: :wink: :lol:

ADRI-örülök,hogy ismét talizhattunk-és nagylányodat is megismerhettük.....de tényleg jöhetnél néha.... :roll: :roll: :lol: :lol:

BRIGI-majd legközelebb-napjaitok??? :roll: :D

VERÓ-tényleg jöhettetek volna-kissrácuralom volt :roll: :wink: :wink: :lol: :lol:

TIMI-jólvagytok???Jázmin gyorsul??? :roll: olyan édes nyugi gyerkőc volt.....habár jó kezekbe volt :lol: :wink: Zoo mikor lesz???-mi lehet holnap megyünk-de f1-re hazaérünk.... :roll: :lol: :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANCSA-még kérdésedre válaszolva:
Mikey kacérkodott Annával :roll: :lol: :lol:igaz csak Anna volt egyszem kiscsaj-mármint akit Mikey bevállal...Jázmin még pici :roll: :lol: :lol: :lol: voltak persze mások is -na ott már csak a sírást hallottuk-Mikey osztotta az észt... :oops: :roll: :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


és tényleg hol vannak a vonalzóink????? :roll: :shock: :roll: :shock:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?