Új privát üzeneted érkezett!

Apa azt hiszi, hogy teljesen megőrültem, olyan jókat röhögök itt magamban a gép előtt!! :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Zárt topic... hmm
Hát ha mindenki mellette van, akkor én is, bár nekem mindegy, a képeim jó helyen vannak a gmailen, csakúgy, mint az adataink...
Ahogy én megfigyeltem azok mentek zártba, akik már megszültek és többször taliztak is, és szerintem gmailük sem volt, és kevesebben voltak...
Szerintem gondoljuk át nem-e korai még...Főleg ha nem is tetszik ott Moncsi annyira...

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


monica26 írta:jajj a házon kívülről jut eszembe:

Anyám ma habzó szájjal fölhív, hogy képzeljem el mik vannak, a kismamák drogoznak a terhességük alatt, és a babának mikor megszületik rendesen elvonási tünetei lesznek. :shock: én meg nem hittem neki...aztán mondta h nézzek utána...megtettem. kár volt. :evil: :evil:

TÉLLEG VAN OLYAN IDIÓTA SE*FEJ ANYUKA, AKI DROGOZIK A TERHESSÉGE ALATT, EZZEL ÁRTVA A BABÁJÁNAKK???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Igen, sajnos van. És nem is kevés! :evil: :evil: És állítólag, ha "leszoknak", akkor akár haza is vihetik a babáikat magukkal. :shock: :shock: :shock: Én tutira nem adnám nekik! Aki ilyen felelőtlen seggfej, köcsög(bocsi,de az) a gyerekével szemben, annak nem való!!!
bobóbaba
 
 

 
 

Szilvikém - mi öt kiló????????????? csak nem Szonja ??
háát ez kedves tőle :lol: :lol:

Moncsi - Te Nekem sosem írsz, mindíg kimaradok :(
gondoltam azért, mert nem írtam Neked szülinapi köszöntést de úgy emlékeztem hogy anno mintha azt mondtátok volna hogy szülinapot csak priviben köszöntsünk mert az nem publikus info - no mind1 ha ezért neheztesz sorry

Bobó - na mondom én meglesz az a középhaladó :lol:

Kép
zsrit
 
 


A véleményem további része, nyomdafestéket nem tűrő, úgyhogy inkább nem írom le! De gondolom nem vagyok ezzel egyedül.
bobóbaba
 
 


Kicsike,
"csak" 3x kelsz éjjelente pipilni? :shock: Dejóneked!!!!!
(Én óránként pipilek, tehát min. naponta 20-24x... :? éjjel is...)

Pariseszti,
vizesedést sajnálom :oops:

Sünci,
ugye milyen kis aranyos a pele? :lol: (a Süncik is aranyosak :wink: )

Jovana,
látom, Téged is elkapott a "kajázhatnék" :lol:
nálam is kb. 3 napja kezdődött el...+ mára hozzájött az antiszoc üzemmód, ...közeledünk, Lányok! :roll:

Sziszkó,
gratu az értékekhez!!!

Őzike,
közvetlenül az FPL raktárból szerezzük be nagyker áron az aloékat! Ha kérsz ilyesmit, megadom Apa számát priviben, ő a nagy raktár járó, és hoz Neked!
:P

Anyabébi,
hidd el, Nagyfiadnál lesz ez még cifrább is! :mrgreen: - tudnék mesélni 8) :lol:

Monica,
szerintem is blöff az infuenza-cikk, azért raktam fel, hogy mondjatok véleményt! :roll: (tuti valaki unatkozott...)

Pocok, Eszti,
Tz már szülni akartok??? 29-én??? :roll: Mér' :?: :roll: (én 8. után szeretnék...)

Topic-zárás:
természetesen benne vagyok!!! (de majd okítsatok ki, nem tom, hogy működik...)

tillidian
 
 


Drága Zsrit
írtam neked az előző oldalon, nem is keveset. :shock: :wink:

egyáltalán nem haragszok rád, mért haragudnék?? :shock: :roll: nézd vissza, lehet elkerülte a figyelmedet :D
Vendég
 


Atyaég, Csajok! :D
Amíg visszaolvastam és írtam, Ti itt chateltetek? :lol: Ennyit írni :roll: :lol:

tillidian
 
 


Őzike - b@kker te is "39 weeks pregnant" vagy már!!!!

HIHETETLENÜL eltellt az idő!!

- erre a drogos kismama témára a BB Évi jutott eszembe meg hogy mit művelt terhesség alatt azzal a babával ... ja és benne volt a TVben, újságban stb. DE NEM TETTEK semmit azért hogy ne ölje azt a babyt. Hagyták a szutyokban beszívva, alkoholozva cigizve fetrengeni és még fotózták is ... Csak hírt kreáltak belőle.
Szóval már semmin sem lepődöm meg ... még azon sem ha a drogosnál hagyják a babát. MO-n bármi megtörténhet :(

Kép
zsrit
 
 


Moncsi - HOL HOL HOL???
Na most megyek oszt keresem ... eskü nem láttam :)

bocsi :oops: ha megtaláltam visszatérek a chatté alakított fórumunkba :)

Kép
zsrit
 
 


én az ilyenek miatt komolyan visszahoznám a kínzóeszközöket :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

és most tudom, hogy kapom majd a rengeteg köpködő privit, de én ezért nem értek egyet azzal, hogy töröljék el az abortuszt. :roll: akkor még több ilyen szerencsétlen gyerek lenne, akik csak muszájból születtek meg, és borzasztó körülmények között kell majd felnőniük. :roll:
Vendég
 


Zsrit: Sajna, ma már bizti nem lesz meg... :cry: :cry: Nem baj, majd talán holnap, vagy max. a hétvégén. :roll: :roll: :D :D

Mennem kell pihenni, Apája nem nézi jó szemmel, hogy ennyit görnyedek a gép előtt. Mondjuk tényleg fáj már a derekam, meg az egész hátam, de ez eddig fel sem tűnt... :roll: :roll: :lol: :lol:

További jó huhogást, meg jó éjszakát Mindenkinek!

Puszi
bobóbaba
 
 


Drogozáshoz hozzá sem szólnék...végtelenül elszomorít!!! :cry: :cry: :cry: (na, kivételt teszek: eddig senkinek nem kívántam, amin keresztülmentünk a 6 év alatt, amíg Lencsiért küzdöttünk...a drogosok kipróbálhatnák, milyen meddőnek lenni...tutira nem drogoznának a terhesség alatt!!! :twisted: )

tillidian
 
 


a zárt topic azt jelenti, hogy át kell menni egy másik site-ra? Ezt nem is tudtam... Ennyit a számítástechnika iránti affinitásomról... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Keresgélek a neten vajúdással kapcsolatban. Találtam egy cikket a vajúdás alatti légzéstechnikákról, feltettem a gmailre!

tillidian
 
 


Moncsi - megtaláltam :lol: !! :lol:

de emaitt a "chat" üzemmód miatt csomót nem tölt be nekem szerintem mert annyira egyszerre írunk; csak ha újra kattintok ... és mivel közben lapot váltottunk már nem láttam :?
de akkor jóóóó :lol: - már tényleg aggódtam ...
Szóval szerintem az is olyan cuki volt hogy a babát valaki "kicsi Tündérnek" nevezte ... úgy is lehet.
De itt a babaneten is lehet zárttá tenni? vagy nem?
én ezt már úgy megszoktam nem akarok oldalt váltani ha nem kell ...

Till :)

- sziaa!! na elújságolom mint "hízótársamnak" hogy többet nem állok mérlegre szülésig. megfogadtam :lol: :roll:

R

Kép
zsrit
 
 


Kicsike :) előbb és most Bobó :) jó éjt Nektek!

Kép
zsrit
 
 


Csilla jó éjt! :wink:

Szilvi
sajnos igen :? régen azt hiszem volt itt is arra lehetőség, hogy zárttá tegyük, de már nincs ilyen. :roll:

Tilli
jó, hogy vagy nekünk. :wink:
Vendég
 


ÚÚristen!!!!!!!!!!!!!!!!!
az M1 en egy hülye nem is tom milyen filmben ami csak úgy ment itt nekem halva született egy csecsemő és MUTATTÁK IS!!!!
TELJESEN kikészültem .... tudom hogy csak film de most ez nagyon nem kellett nekem ... jajjjj

szörnyen sokkolt

Kép
zsrit
 
 


monica26 írta:[Szilvi
sajnos igen :? régen azt hiszem volt itt is arra lehetőség, hogy zárttá tegyük, de már nincs ilyen. :roll:


az a rész ahol az van hogy "csak regisztrált felhasználóknak" az nem zárt?

Kép
zsrit
 
 


Zsrit
:lol: :lol: :lol:
(már én sem mérlegelek 8) - egyébként is itt lesz a szombati lagzi, ahol óriásit fogunk zabbantani :lol: , szal mindenképp jöhet majd a fogyókúra :lol: )

Monica,
ezt inkább Rólad mondhatjuk el! :D

Lányok,
Ti csináltok gátizom tornát a szülés utáni inkontinencia megelőzésére?

tillidian
 
 


Zsrit,
töröööööööl!!!!!!!!!!!! (ezt mondogasd!!!!! Az agyad meg végrehajtja!!!)

tillidian
 
 


Zsrit
na ugye, hogy én gondoltam rád is. :wink: :lol:


nenézzémá ilyeneket :shock: :shock: :evil: :evil:

a regisztrált felhasználóknak az azt jelenti, hogy már nem lehet névtelenül írogatni mindenhova, hanem regisztrálni kell.

Tilli
most nem,mert minek, de az előző terhességemnél csináltam. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ha nem gond,kicsit én is beszállnék a huhogásba! :lol:

Lányok!Martinom köszöni mindenkinek a bókokat! :lol: :lol: :lol:

Mindjárt visszaolvasok.....

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


pattogo:

Megneztem a fozocskes blogodat. A hazi Nutellara kicsordult a konnyem !!!!
(Megyek, leteperek egy nyugdijast es szettepek egy bernathegyit!)
:D

(Pedig az iment fogyasztottam el, rendkivul izletes utovacsoramat: 3 szelet Abonett (pfuj!) + magyaros vajkrem (elmegy...) 10 szenhidrat. :mrgreen:

Ja ahoz kepest hogy 4.5 eve vezecccc haztartast bomba jo a recepttarad! (en 19 eves korom ota keptelen voltam elorejutni konyha ugyben...
Hat evvan. :D


ZART FORUM:

Nekem is mindegy, zaruljunk akkor ha a tobbseg ugy akarja, csak majd kerek hasznalati utasitast, hogy lehet beferkozni. :D

Viszont egyetlen eszrevetel: nekem sem jon kulonosebben be az Anyatanya oldala. :S


kicsike:
Badi-hami? En csepelen nottem fel es annyira ismeros ez a kajalos hely! Ugye regen megvan mar? :D


zsrit:
anyaallatta minosules. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Keeeeeeeeesz vagyok! :mrgreen:

9.5-os fejmeret: nalunk is akkora es mi 3 nappal fiatalabbak vagyunk nalatok. Eljenek a nagyfeju hegyi yetik! :D:D:D
(A dokim szerint egyebkent nem nagy ez annyira, rakerdeztem.)

monica:
De meg mennyien vannak drogosok terhesseg alatt. :( Sajnos es egyre brutalisabb a helyzet evrol-evre!
Szerencsetlen gyerekek! :(

En olyanrol olvastam hogy a gyereknek is drogfuggosege alakult ki mert folyamatosan "kapta" a terhesseg alatt a placentan keresztul a cuccot, igy szuletes utan kellett neki is adagolni :( Anyuka meg elszedte (!!!!) a gyerek "adagjat".
Viszont a gyereket par honapos koraban detoxoztak, (sikerult!!!! eletben maradt) es igy drog free lett a gyerek. :D:D:D Hogy a szulovel mi lett, nemtom.

tilli:
apanak elkuldte a Pele-t! Neki is teccccett. :D
Igen, a sunciket is nagyon szeretem, ebbol (is) lett a nevem, volt gyerekkoromban sunikem es mindig futyult amikor ele tettuk a tejecsket. :D

Egyszer keszitettem egy kobor sunirol fotot, akit egy hajalban kutyasetaltatas utan felvittem hozzank. (Vizslank nagy oromere es riadalmara). Ket Shakespeare kotet koze tettem hogy ne doljon el es ugy fotoztam, megvarva hogy picit "kinyiljon" a suni! Nagyon ari foto lett. (Sajnos nincs mar meg.) :(
Se a foto, se a sunci...


CHAT:
Tenyleg, olyat nem lehetne hogy zart chat ? :D



Megyek aludni, lejart a szavatossagom teljesen!
Jok legyetek mint mindig ;)

puszka

sünciboglya
 
 


tillidian írta:Lányok,
Ti csináltok gátizom tornát a szülés utáni inkontinencia megelőzésére?


nem ... miért kellene?
nekem ilyenekre tényleg nincs már kapacitásom ...
így is annyi minden van ... én még a málnalevél teáig és a homeos bogyóig sem jutottam el ...
nemhogy utána mi lesz :)

amúgy nem tudom már Szilvi pontosan hogy fogalmazott nekem - de tök jól mondta egyszer, hogy az egész szülés vajúdás témakörben a lényeg hogy lemenjél teljes ősemberbe vagy ösztönlénybe vagy hogy mondta --- bocs Szilvi már nem emlékszem pontosan és hagyni kell hogy történjenek a dolgok ...
szóval erre az álláspontra helyezkedtem és azon próbálkozom:
!! nem parázok nem misztifikálok túl nem szedek be semmit és lemegyek ősasszonyba és erősen remélem hogy az úgy okés lesz ....!!

R

Kép
zsrit
 
 


Till, én jártam anno a Kriston Andreához, van is egy komplett feladatsorom, de még nem kezdtem el... Állítólag elég szülés után. Mondjuk pont arra lesz energiám, hogy a hüvelyemet tornáztassam két szoptatás között... :roll:

Lányok, szégyen ide vagy oda, én is elhullok mára... öregnek és kövérnek érzem magam a tegnap éjszakai alvás kimaradás miatt...
jó éjt mindenkinek!!!

Kép
szilveeaa
 
 


na én húzok aludni, mert reggel ovi :wink:



na jóéjt Anyucik, szép álmokat!! :wink:

:arrow:
Vendég
 


Jó éjt Mia! - nekem azért akkor is soknak tűnik a 9,5 cm, megnéztem vonalzón ... az kiférni SOK :lol: :lol: de ez van

(hogy tudsz ennyi kajával elaludni?? Te szegény ...
ha felsorolnám mit fogysztottam el az elmúlt pár órában betellne a lap ... de nincs mit tenni én k. éhes vagyok mostanság)

Kép
zsrit
 
 


Öreg és kövér Szilvi :lol: jó éjt!!
- szerintem ha már Te is így érzed magad a "nőiességtudat / optimizmus és pozitivizmus mintaképe" akkor minnyá szülni fogsz :lol:

Moncsi Neked is jóéjt !! :lol:

Kép
zsrit
 
 


Rita, most olvastam az utolsót, amit írtál! Lemész ősasszonyba!!! Valahogy ezt úgy képzeltem el, hogy simán átharapod valakinek a torkát vajúdás közben, aki akárcsak egy rossz szót is szól! Hehe.

Amúgy én is ezt tervezem: agyat elhajítani és csak a bennem lévő primitív ősnőt "használni"... Meglátjuk...

Kép
szilveeaa
 
 


Anyabébi!na ide azzal a túrógombóc recepteddel! :twisted:
Úgy látom,nagy sikert aratnál vele! :lol: :lol: :P :P

Sünci!Te kis "szédült" tyúk! :lol: Jobbulást,pihenj sokat! :)

Szilveeaa!Ez nagyon tetszett: "Martinnak is van anyag a pofijában bőven!!!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát ja! :oops: :oops: :wink:
Ezek szerint össze lehet Téged kötni Esztivel pizsi party ügyben! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Amúgy hallottam,hogy a szex,meggyorsíthatja a szülést! :roll: :wink:

Na,most olvasom Pattogó is pizsipartyt szervez mára! :lol: :lol: Reggelre meg megszültök itt páran! :oops: :wink: :wink:

Hallottátok,az esti hírekben mondták,hogy meghalt egy 34 éves pasi a H1N1 vírusban :?: :?: :?: :?:

Moncsi![/b]"gondolhatnátok szegény francija lyányra, akinek csak a sajtok, a tengeri herkentyűk és az édes ketchup jut" :cry: :cry: :cry: :cry:
Szegénykém,nem irigyellek a francia kaja miatt! :oops: :oops:

[b]Zárt topic:
Én is benne vagyok! :wink:

Bobó!A rendszer lehet,hogy kevésbé szeret,de mi nagyon szeretünk!!!!! :oops: :oops: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szilvi - tudom hogy így tervezed - mert mint írtam is :) - tőled "nyúltam" e remek hozzállást ... :!:
majd meglátjuk mennyire fog menni - per pillanat elég távol vagyok az ősasszony kategóriától mint olyan a 10 centis sarkakkal, kilóparával és műkörmökkel DE igyekezni fogok :)

R

Kép
zsrit
 
 


Rita, én sem voltam ma kimondottan egy ősasszony mintapéldány: pedikűr, manikűr, fodrász és kozmetikus... nem hiszem, hogy ősanyáink így készülődtek volna, bár ki tudja... lehet, hogy beújítottak pár új mamutszőrkabátot...

na jó, lefexem, mert már totál hülyeségeket írok... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Sünci, Szilveeaa,
jó éjt! :D

Zsrit,
én csinálgatom a tornát (más tornát december óta nem lehetett :? )
de a málnalevél teát nem kezdtem el...talán holnap...

Holnap dokibácsi látogatás (remélem, utsó...nincs már "kedvem" magánrrendelésre járni :oops: )

tillidian
 
 


Hónap én is "meggenerálozom" magam: hajmosás, minden fölös bunda leborotválása, ilyesmi...bár sztem még sokáig leszünk 2in1 :roll: (valahogy úgy érzem, Lencsi nem akar még kibújni...megértem :lol: )

tillidian
 
 


Till :)

azért annyira sok időd már nincs, akárhogy is nézem a vonalzód :)

Jó éjt Nektek!

R

Kép
zsrit
 
 


Jóreggelt!

Basszus ennyit írni....... :lol: :lol: :lol: Fél órája olvasom.

Zárt topik. Az a baj, hogy itt nem lehet, max az anyatanyán, és hát az az oldal elég gáz... 1,5 éve próbáltam ott regisztrálni, kevés sikerrel. Megkérdem a babanet kitalálóját, hogy van-e valami megoldás erre itt.. Szeretem ezt az oldalt, nem szivesen hagynám itt. ( 5 éve ide járok.. ) :oops:

Pizsiparty + gomba.. Az előbbi naaaagyon jó volt, az utóbbi már kevésbé.. :lol: :lol: Megszülni az összebújástól meg nem fogok. Tuti. Vivivel anno az utolsó pillanatig gyűrtük egymást apussal. Larával szintén, és most is ez lesz. A szülés pillanatáig betonzárt leszek. :roll: Én így működök... :lol:

sünci: öregasszonyt jöhetnél ide irtani.. :twisted: De a kutyust kíméld. :lol: :lol: :lol:
Jól főzni, meg csak azért főzök, mert imádok enni. :lol: De olyat, mint a nagymamám olyan finom hami még nem megy. Mert ugye a mama főztje a mama főztje :lol: :lol: :lol: :lol:

Inkontinencia torna: Nekem mindkét szülés után kb fél évig állt fennt ez a problem. Nagyon car. :( Pedig tornáztam. Amit egyébként szopi alatt is lehet. :D

zsrit: 9,5 cm nem olyan nagy. :wink: 10 cm-re tágulsz ki magadtól. Még simán ki is pottyanhat :lol:

monica: sajnállak a francia konyha miatt. Jó én is szeretem a külföldi ízvilágokat végig kostolni, de az, hogy kinnt éljek és ne legyen lehetőségem valami jó kis szaftos magyarosat csinálni.. Háááááát az gáz. A chaten van egy anyuka, ők amerikában élnek. Csórikám túrógombócot nem tud csinálni, mert kinnt nincs túró. Pl. Az összes hús édes, és az amerikaiak azt sem tudják, hogy mi az a koviubi. Én maradok szépen csendben a seggemen itthon és eszem a jó kis körömpörit kenyérrel és koviubival. :lol:

Én kíváncsi leszek arra, hogy ki lesz az első aki pontosan szül, vagy túlhordja a bébit. :D

Na megyek lassan keltem a csajokat. Már lassan egy órája itt ülök. :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kukurí-kúúúúú!!!

Jó reggelt Csajok!

A pisijárat után, meg egy laza vajas lekváros kenyér után nem tudtam visszaaludni! :)

Aztán bebizonyosodott, hogy le van gyengülve az immunrendszerem, mert kezd előjönni a herpeszem, ezért körbekutattam a gyógyszeres cuccokat a kenőcsért és megnéztem a neten, hogy lehet-e használni terhesség alatt. Na ezért vagyok itt, ILYENKOR:D!

NA, de visszaolvasok, aztán egy picit visszafekszünk Apa mellé!(Bár már Panti fiacskám is aktívan fent van!):D
hajnalocska
 
 


Szia Pattogó!:) Gondoltam, hogy Te lehet itt leszel.:D Bár minden gondolatom így valóra válna!:) :lol:
hajnalocska
 
 


Topikzárás!

Nekem mindegy igazából!

Csak ne legyek kirekesztve az a lényeg, nehogy annyira eltűnjetek! :)
hajnalocska
 
 


Szép jó reggelt lányok. :D :D
Milyen buli volt itt éjszaka?Már fél órája olvasok vissza nehogy lemaradjak valamiről.Apa már elment dolgozni Én pedig már olyan éhes vagyok ,hogy egy lovat megennék.

Tilli 20-24 pipijárat naponta nem semmi akkor Én nem szólhatok semmit az éjszakai 3 max 4-hez.Napközben pedig nem számolom. :D
Szombaton mentek lagziba de jó Nektek Én már olyan rég voltam.
Utoljára a sajátomban 4-éve. :D Jó buli volt. :D :D


Sünci a Badi-hami a Csepel plázánál van majdnem ,pont a buszmegállóban.Elég régóta üzemel már és valóban király.
Most is betudnék tolni egy pulykaburgert dupla sajtal.mmmmmmmmm

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jó reggelt csajok,
nekem se sikerült visszaaludni, majd szerintem egy óra múlva. Addig én is benyomok valami reggelit.

Éjszaka volt itt élet megint azt látom :) Drogos témához hozzászólva: és azt hallottátok nem olyan rég, hogy egy baba az anyatejtől alkoholmérgezést kapott és meghalt?...

Amikor külföldön éltem nekem a tejföl hiányzott a legjobban a magyar kaják közül. De az nagyon. Férjem is és én is nagyfogyasztók vagyunk :)

Topiczáráshoz: hát lehet, hogy én kicsit paranoiás is vagyok, de sajna van is rá okom (egy kedves kolléga), ezért igyekszem a neten nem felismerhető lenni. Szóval remélem megszavazzuk ;)

Na megyek megetetni a gyereket :)

chardonnay
 
 


szilveeaa írta:
Az én dokim meg qrvára nem mond semmit... Azt monda "nem mindegy magának.. úgyis öt kiló".




Pfff, ezek után én meg sem merem majd tőle kérdezni - bár nekünk a magasságunkkal nincs baj :D

chardonnay
 
 


Jó reggelt!!! Mindenki egyben? :roll: :D

Este jövök, szép napot!!! :D

tillidian
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Támogatom a zárt topic ötletet :)

Ctg után jelentkezünk és visszaolvasok.
pocok001
 
 


Sziasztok,gyorsan bekukkantok.
A mozillánkat nem lehet megnyitni,ide van mentve a jelszavam is(fejből nem tudom),most valahogy sikerült, a fene sem érti ezt.

Amúgy a lányom taknyol ezerrel,én ma reggelre torokfájásra ébredtem :evil: szupeeeeer!

Tegnap voltam a 2. ctg-n.Minden o.k. volt,de hanyattfekve olyan rosszul lettem,hogy úgy kellett összekaparni.A doki szerint szépen nyílogat a méhszájam.Sőt a gátvédelem is szóba került a f@sz@ kis visszereim miatt.Nagyon elgondolkoztam rajta.....

Tündér!!!!!Nagyon gratulálok a babádhoz!!!!!!!!!!!!

Zárt topic: én az anyatanyán nyomulok a lányomék korosztályával.Igazából nagyon a szívemhez nőtt...

Kép
Kép
zanikó
 
 


Szép jó reggelt kismamák!!!

Tegnap este óta tiszta kómás vagyok-lehet, hogy itt is front lesz? bár csepergett az eső, nem lett belőle zuhi, most meg hétágra süt a nap. De tegnap nagyon rosszul voltam: szédültem, meg fájt a fejem, meg annyira de annyira éhes voltam. Szerencsére a grill csirke visszahozott az "élők közé"-de kb. 1 óra vot mire bekerültem az ágyba (játék, fürdetés, altatás..).
Szóval tegnap megtudtuk a végleges időpontot, bár egy kicsit csalódott voltam, mert hónapok óta okt.15-öt mondogatott a dokim és most végül mégiscsak okt.19 lett belőle. Még erre sem mondott 100%-ot, de már 99% hogy akkor szülünk.végül is mindegy, csak minden rendben menjen. A lényeg,hogy a kislányunk nagyon szépen fejlődik, korának megfelelően.
A diavitológus meg lecsökkentette a szurkálások számát kettőre egy nap-ez is valami.

Hogy nektek mekkorák a babáitok!!!!! mi még csak kb.2400 grammnál tartunk és nem is lesz nagyobb 3100g-nál a kicsim a születéskor-az orvosom szerint. de Iliaszt is 3160-al szültem és szép egészséges kisbaba lett!!!

moncsi: de jó, hogy megint aktívan itt vagy!!!! zárt topik? én is a tartózkodók között vagyok, mert nekem is teljesen mindegy. véleményem szerint nagyon jól elvagyunk itt is, a képek, adatok meg a gmail-en, szóval amit ti döntötök s én követlek benneteket majd!!!! Az anyatanyáról annyit, hogy úgy hallottam rengeteg vírust tartalmaz, ezért nem igazán ajánlom. Mi pár hónapja 75-öt találtunk a gépemen, szóval nem igazán szeretném szerviztetni megint (persze nem az anyatanyától volt, de jó az elővigyázatosság)
Sziszkó, Zsrit: gratulálok az eredményeitekhez,
Szisz: Martinka olyan gyönyörű!!!
Zsrit: tényleg szép nagy a babucid már!!!!

Gombocosok: én is kéééééééérek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

na most megyek, mert a kisfiam itt van az ölemben és szeretget. Még azt sem tudom mit főzzek-állandó probléma!!!

annyi mindent írnék még, de sosem jutok el odáig, hogymindenkire reagáljak, bár fél órába telik mire elolvasok egyenként mindenkit. Ne haragudjatok!!

sok puszi
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Jó reggelt!


Anno én kezdeményeztem a zárt topiccá válás témát és én is azért, mert úgy tudom nem kell átmenni sehova (isten ments, én sem akarok), itt is lehet zártat nyitni. Tesómék az ikrekkel is zártak lettek (én csak tiszteletbeli tag vagyok, mint rokon) de rögtön át is megyek és megkérdezem a moderátort, hogy hogy kell intézni. Szerintem azért lenne jobb, mert mindent idepakolhatnánk, képeket, neveket meg akármilyen témát...na intézkedem, aztán reagálok is a tegnap óta történtekre :D
Vendég
 


Sziasztok!

Egy gyors bejelentkezés (ahogy szoktam, most a mh-ről)... :oops:

Először is:

Tündér, nagy-nagy gratula a kicsi lányhoz! Jó egészséget kívánok nektek!!!

Zárt topic: légyszi, ha mentek, valaki írja majd meg priviben, hogy hová, és kell-e jelszó stb. Még nem mondtam le az otthoni internetről, csak utána is kéne járni... arra nem tudom, hogy lesz most idő.
Köszi előre is!
Én vagyok (voltam) már az Anyatanyán, de kb. fél éve nem mertem már belépni, mert akkoriban telis-tele volt mindenféle vírussal. Azóta nemtom mi a helyzet.

Fejlemények velünk:
vasárnap bevonulok a klinikára, és aznap tudom meg, hogy hétőn vagy kedden találkozok először a pici fiammal. Drukkoljatok.

Sziszkó, fogok jelentkezni sms-ben. Addig már valószínűleg nem, mert nem megyek anyukámékhoz (hányás, hasmenés vette le a lábáról, és nem akarok reckírozni.)

Puszilok mindenkit! Drukkok folyamatosan... Tudjátok... :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: