Új privát üzeneted érkezett!

Esztikém: csak azért mert nem ettél még az én túrógombimból :oops: :lol:
anyabebi
 
 


Anyabébi: Főzni??? Én??? :shock: :shock: Ritkán... :oops: :oops: Az a tipikus "modern" háziasszony vagyok. :oops: :oops: De ha leírod a receptet, azt megköszönöm. És ha tényleg nem tűnik nehéznek, akkor megígérem, hogy megcsinálom!!! :wink: :D
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Mozgalmas napjaink voltak, de jól vagyunk.

Tündér!
Gratulálunk!!!! :)

Sziszkó!
Nagyon helyes Martin! :) Tök jók a képek.ű


Őzike!
tELJESEN NORMÁLIS A CTG-D!!!! Ne aggódj!

Szilveeaa
Én nagyon örülnék neki :) Ha hallgat rám a lányom, akkor mi 29.-én szülünk, születünk.
Holnap meg ctg... Talán majd látszik valami :)
pocok001
 
 

 
 

Pocok, én is pont a 29-ét néztem ki magunknak :D

Csak bekukkantottam, míg a férjem lement elszívni a "naplevezető" cigijét, de már húzok is :arrow: :arrow: :arrow:
Vendég
 


Itt vagyok, egesz nap szedelegtem a megkezdett vernyomascsokkento bogyotol. :(:(:(

Apa idejott mellem az agyba, megneztuk egyutt a topicfotokat, gratulalt o is minden kedves kismamanak itt. :D

Szepen elbeszelgetett a fiaval, megdumaltak hogy jol viselkedjen belul. (ez a beszelgetes minden nap megtortenik, szertartas szeruen. En meg vigyorgok.)

Most elaludt mellettem, olyan szepen szuszog. :D:D


anyabebi:
:D:D:D:D Tenyleg nagy kope a fiad! Nagyon edes!

A turogombocodra en is igenyt tartanek szivesn.... ezer eve nem ettem pedig imadom! (Te is teszel bele citromhajat?) Asszem anyu azt tette anno bele.
(En mint konyhaanalfabeta...)
De zabalni imadok !!!


Most takarekra kapcsolok en is, ez a szedules nem hat a lelkivilagomra pizitivan..... mint egy light-os reszegseg. (nagyon utalom a becsipett allapotot!)

joejt es kellemes huhogast az ugyeletes baglyoknak mara is! :D

sünciboglya
 
 


Hello csajok,

Rettenet éjszakám volt, már azt hittem IDŐ VAN. De csak a jól sikerült „pizsamaparty” következménye volt a negyedóránkénti haskeményedés... :shock: :shock: ami hajnalig tartott... Zérót aludtam, úgyhogy Till, ma sajnos egyedül kell huhognod...
Asszem be is szüntetem az ilyen jellegű tevékenységet (NEM az éjszakai topkolásra gondolok...)– most már egy hét ide vagy oda nem számít.

Állítólag kedd este lesz nagy front, úgyhogy mindenki készülhet, akinek valamennyire aktuális már a dolog... mondjuk baromira nincs kedvem tömegben vajúdni... Mint a 7-es buszon...

Sünci, ha semmit sem nyom a baba felül, akkor sztem logikus, hogy lejjebb költözött... :lol:

Hajnalocska – lecsókolbász ujjak!!! Guszta lehet... De hogy már a fizikai elváltozásainkat is kajához hasonlítjuk! :lol:

Eszti, lekváros fánk?! Nem éééééééééééééééééééééér ilyeneket írni!!!! Imádom...

Jovana, én hétfőn megyek dokihoz valszeg, akkor megvizsgál és kiderül mi merre hány méter (centiméter)... Akkor majd egyeztetjük óráinkat!

Sziszkó, Martinnak is van anyag a pofijában bőven!!! Cukiiii!

Őzi, pont az a jó, ha változó a szívhang. 120 és 150 között bármi jó!

Pocok, kíváncsi vagyok a holnapi ctg eredményedre nagyon!!! Mondjuk ez is annyira időpont függő – sztem ha nekem tegnap éjjel nézték volna, nem engednek haza a kórházból...

Kép
szilveeaa
 
 


Mia
De ari TeApád, hogy így gratulál! :lol:

szédülés :? :? :?

Szilvi
úú télleg te már 39 hetes vagy. :shock: :shock:

jézusom, hogy elment az idő. :shock: :roll: :D

"mondjuk baromira nincs kedvem tömegben vajúdni... Mint a 7-es buszon..."
dehüle vagy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: de igazad van :roll: :?

na most én vagyok, de sehol senki? :twisted: :roll:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Szisz, édes a babád, tök jó, hogy kaptál képet!

Csibe! Minden elismerésem, hogy bevállaltad a sulit! Én még egy hetet dolgozom, de már baromi lassan haladok, annyira, de ANNYIRA nem érdekel az egész!

A topic zárást én nagyon támogatom, az hogy megy? Valaki meg tudja csinálni? Persze csak ha megszavazzuk.

Lépcsőzés: nekem csak a másodikra kell feljárnom, de mostanában már meg kell állnom menetközben pihenni :? nagyon gáz.

chardonnay
 
 


Kis kukk.

Influenza elleni oltást én sem adatom be magamnak. Remélem most is megússzuk, de csomó ismerősöm van, aki beadatta magának és mégis elkapta. Ennyit erről. :roll:

Vannak ilyen hangulatingadozásaim, majd kialszom. Igazság szerint egy jóóó nagy NYUGODT alvás hiányzik már csak. Kezdek elfáradni ebben a terhességben. De vagyok annyira mazo, hogy juszt is túlhordom Bencét.. :roll: :lol: 4 nappal. És jusztis belepiszkítok a vasárnapi és csütörtöki szüléses statisztikába :twisted:

sziszkó: nagyon édes a kép. :D

Eszti: irgumburgum.... :evil: :evil: :evil: :evil: Most hétvégén süthetek fánkot.. Nem ér. :lol: Bár most kajára nem tudok gondolni, mert a gombafasírt kissé megülte a pocakomat. :(

boboó: Én egészen addíg a konyhába se tettem a lábam, míg Vivi meg nem született. 4,5 éve vezetek háztartást, így ingen csak kezdőnek számítok. De bele lehet jönni nyugi. :D Vannak jó receptjeim, ha esetleg érdekel. www.pattogoeszik.blogspot.com Itt is van pár, ha érdekel. :roll:

Na megyek pizsipartyzom apussal kicsit, aztán alvás, mert holnap uh. Jó éjt! :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


na akkor szavazásra bocsájtom a topiczárás témát 8) 8)

khhmm...


KÖZHÍRRÉ TÉTETIK, HOGY SOKUNK KÉRÉSÉRE, SZERETNÉNK ÁTMENNI EGY ZÁRT FÓRUMBA, AHOVÁ FELRAKHATNÁNK A KÉPEKET, ÉS AZOK, AKIK IDE NEM SZERETNÉK LEÍRNI A BABÁJUK NEVÉT, ODA MEGTEHETNÉK. DE NO PARA ZUGOLVASÓK, HA SZÜLETIK ÚJ BABÓ, ÉN A TÁBLIT MINDIG FELRAKOM MAJD IDE, HOGY TUDJÁTOK, ILLETVE A VÉGSŐ BABATABLÓT IS! :D

NA SZÓVAL KEDVES TOPICTÁRSAK SZAVAZZUNK!!

KI VAN AZ ÖTLET MELLETT??


eddigi voksok mellette:

-Moncsi
-Char
-ParisEszti
-Csilla
-Kicsike
-Szilvi
-Pattogó
-Datolya
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.24 21:28-kor.
Vendég
 


zárt topik? :roll: Nekem mindegy. A többség mellett vagyok. :) :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Screen csokiboltot jól mondja Vcsibe. :D :D Látom Neki is tetszett.

Anyabébi imádom a túrógombócot is.Azt mindig sk.készítem
abból nem vennék mirtelitet mindig nagyon jól sikerül :D :D

bobó le a mű gombóccal legalábbis a túrógombóccal mert a szilvásat Én is megveszem,ezt viszont nagyon egyszerű elkészíteni.

Eszti sajnálom,hogy kikellett hagynod a Mekit.Olyan rossz mikor
beleélem magam,hogy valamit iszom vagy eszem és olyan sokan vannak,hogy nincs türelmem végig várni a sort.

Pár hónapja a hamburgert kívántam mindig.Csepelen van egy Badi-hami nevezetű hambis ami non stop nyitva van ez nagyon jól jött.
Isteni náluk a hamburger és sokféle van.mmmmmmm :D :D

Monica nagyon ügyi vagy ,hogy már frissítetted a táblát. :D

Egyenlítettek a csajok 3:3 :D :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Csak hogy lássátok milyen most a hangulatom. Tán ez a kép fejezi ki a legjobban. :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Monica Én is benne vagyok a topic zárásban.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


én is támogatom a zárt topicot... teljesen jó ez a csapat így ahogy van, most már úgysem nagyon fog csatlakozni senki így a finisben.

Pattogó óvatosan a pizsiparty-val... Így a gombafasírttal együtt ki tudja milyen következményei lehetnek... :roll: :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Pattogó bocsi de ez a kép nagyon jó :D :D :D
Szerintem próbálj meg aludi lehet,hogy jobb lenne.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


előre szólok Csajok, hogy én csak akkor megyek zártba, ha mindenki jön. :roll: nem hagyok itt senkit árválkodni. :lol: :lol:

Pattogó
igazából nekem is mind1, az én képeim jól elvannak a gmailen is. :lol: csak úgy azér egyszerűbb lenne. :roll:

hangulatod :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Megyek Én is lasanbújok Apához.Jó huhogást aki még fent van.reggel jövök.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Pattogó: Köszi, majd körülnézek! :wink: :D Különben én is hasonlóképpen érzem magam... :roll: :roll: :roll:

Értettem lányok!!! Ha kapok jó kis receptet rá, akkor holnap, legkésőbb hétvégén megcsinálom! :wink: Csak mert Apa csinált ma jó ki csülkös babot, és annak el kell fogynia! Habár szerintem azzal nem lesz gond. :lol: :P :lol: :P
bobóbaba
 
 


Monica de ari vagy. :wink:
ez a csapat így jó ahogy van együtt mindenki.Ha zárt lesz írjátok meg Nekem,hogy működik mert azt nemtudom.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


csülkös bab...nyammmm :roll:

(amikor ilyen isteni (mert ugye abban egyet érthetünk, hogy a magyar konyha a legjobb a világon :wink: ) kajákról írtok, gondolhatnátok szegény francija lyányra, akinek csak a sajtok, a tengeri herkentyűk és az édes ketchup jut :roll: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.24 21:27-kor.
Vendég
 


Pattogó, ez a hangulatod, vagy a fizikai állapotod?

Monica, zárt topic dolgot támogatom.

Jó éjt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Anyabébi: Köszi a receptet!!! :wink: :D

Moncsi: Végülis nekem is mindegy, csak ugye a múltkori miatt talán tényleg jobb lenne. De igazad van, csak úgy ha mindenki jön. :D
bobóbaba
 
 


Bobó csülkös babot mult szombaton sikerült főznöm.Átjöttek Sógoromék is és mondta,hogy jönnének vasárnap is mert neki annyira ízlett,hogy ebből még muszály ennie.Nasinak pedig palacsintát sütöttem.Jó kis diétás gyomorkímélő kaják ugye?
Most viszont nagyon felizgatott ez a túrógombócos történet.Talán holnap vagy hétvégén neki esek Én is. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bocsi Moncsi... :oops: :oops: :oops: De ha nyitsz egy ablakot, akkor megkérem Apát repítsen felétek egy istenes adagot!!! (Csak mert ő jóval nagyobbat tud dobni.) :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


sziasztok :)

bár az elmúlt 1-2 napban én nem aktívkodtam, de azért erre a topic zárásra gondoltam írok mert a végén kizártok :mrgreen:

szóval én nem vagyok sem mellette sem ellene, ha akarjátok legyen zárt, bár szerintem ezzel hogy a gmailt használjuk a képekre semmi óriási "titkot" nem lehet itt kiolvasni
- csak Nekem olyan rossz érzésem van hogy nekünk is már zárttá kellene tenni ezt a jó kis topicot? de miért is??
bár lehet én naiv vagyok és igazatok van ....

Rövid helyzetjelentek:
én ma is voltam dokinál, mivel nálam állandóan hetente nézik a hegvastagságot UH-n
külső méhszáj egy újnyi és 3300 grammra mondták Zoét de én szerintem az én pocakomban tuti nem lehet ekkora - nincs is ennyi hely (azért a 9,5 cmes fejecskéjén kissé meglepődtem :shock: ölég nagy - mostmár feje ne nőjön nem fog kiférni :lol: )

- pizsamapartysokra irigy irigy !!! mi egy ideje nélkülözünk mert valahogy apa beparázott hogy ott a gyerek feje meg ez meg az ....
háát sosem gondoltam hogy nálunk ilyen bekövetkezhet és tessék :?
no mind1 remélem utána hamar helyre áll a rend - nem akarok kizárólag "anyaállattá" minősülni

R

Kép
zsrit
 
 


ja és Moncsi :)

kösz hogy javítottál a tábliban

Kép
zsrit
 
 


Zsrit: Szép nagylányka lesz Zoé! :D Nálunk sincs túl gyakran pizsamaparty... :(
bobóbaba
 
 


Lányok észrevettem valamit :D középhaladó felhasználó vagyok?! :D :D de jó!!!!!Ez azért van mert már sokat írtam Én is?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike! Ez nem igazságos!!!! :? :? És én miért nem??? :cry: :cry: :cry:
bobóbaba
 
 


Csilla
nyitva van jöhet. :mrgreen: TeApád amerre lát egy hatalmas bálnát rózsaszín hálóingbe, na az a helyes irány. :mrgreen: :mrgreen:

Zsrit
igazából megmondom őszintén, hogy én regisztráltam az Anyatanyára az előbb, hogy megnézzem, hogy kell ilyen izét nyitni, könnyű, nem az a probléma, de nekem valahogy nem szimpi az oldal. :oops: Nem olyan jól átlátható, mint ez, és nemtom...olyan más...de biztos meg lehet szokni, és én minden újra nyitott vagyok :D

De igazából, szerintem azért merült fel ez a dolog (legalábbis bennem), mert egy páran télleg nagyon inkognítóban szeretnének maradni, és hát valljuk be, miután megszületnek a babák, elég nehéz lesz úgy írni pl. Tündér vagy Chardonnay kislányáról, hogy közben nem mondjuk ki a nevét. :roll:

Zoé baba télleg szép nagy. :shock: :lol:
Vendég
 


Megjöttem :D Visszaolvasok...

tillidian
 
 


Monica, azért egy jó kis francia sajt bagettel meg valami jóféle vörösborral sem rossz... Szal' nem sajnállak ANNYIRA... :D De gondolom, hogy simán ki tudnál végezni egy baráti francia házaspárt egy csülkös babos vacsival...

Zsrit, mit mondott a doki, mennyi van még hátra? Vagy nem bocsátkozott jóslásokba?

Kép
szilveeaa
 
 


Bobó - szerintem 300-nál vált :)

Kép
zsrit
 
 


Bobó bocsi de fogalmam sincs. :? Pedig Te többet írtál mint Én.Ezt ki dönti el?Én is csak most vettem észre.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Moncsi: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Repült! :wink: :lol: :lol: :lol: De még jó, hogy odafigyeltem mit csinál, mert az instrukcióidat követve először felém irányította... (rajtam is rózsaszín hálóing van) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Szilvi :)

hááát azt mondta: "szerinte jó lesz az már bármikor - jöhet és mi örülünk" így hangzott
- de tudod nekem nagyon laza dokinőm van :) nem nagyon parádézik semmin.
még azt is mondta hogy Cd-t ne felejtsek el hozni hogy jó legyen a buli ... :lol: háát 8)

Kép
zsrit
 
 


Bobó aztiszem megőrültem.Elnéztem a számokat bocsika :oops:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, szerintem Zsritnek lesz igaza, és 300-nál vált át. :roll: :roll: Akkor még írogathatok egy jópár hülyeséget... :lol: :lol: :lol: Amúgy Te többet írtál!!! :wink:
bobóbaba
 
 


Kicsike 315 - Bobó 240 ahogy én látom ...
ez lehet a titok nyitja :) nem hiszem hogy Bobót kevésbé szeretné a rendszer :lol:

Kép
zsrit
 
 


Bobó :) - belehúzol a ma esti huhogásba és reggelre meglesz :lol: :wink:

Kép
zsrit
 
 


Till
Welcome! :wink:

Szilvi
a bagettet imádom, meg a croissant :oops: na azt nem cserélném el. :lol: de a székelykáposzta, szalonna, füstölt kolbi, zsíros kenyér lilahagymával, gulyásleves, lángos, babaleves és még sorolhatnám nálam az ász. 8)
Vendég
 


Ki tudja... :lol: :lol: :lol: Magamat ismerve nem lepődnék meg ezen sem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Mármint azon, hogy engem kevésbé szeret a rendszer. :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Zsrit valószínű megfejtetted a dolgot. :D
Na Én mostmár tényleg megyek aludni mert már mindent félre nézek összekeverem a számokat és milenne később hajajaj...
Jó éjszakát mindenkinek,reggel jövök .Puszi

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Rita, hát igen, Zoé most már simán ráér kint növeszteni a kis fejecskéjét... :lol:

Az én dokim meg qrvára nem mond semmit... Azt monda "nem mindegy magának.. úgyis öt kiló". Persze, mert én is magas vagyok, apa is felülről súrolja a 190-et... Mondjuk lehet, hogy jobb is hogy nem tudom, csak ráparáznék a dologra... :roll:

Till, késtél kicsit... :D

Kép
szilveeaa
 
 


Csilla
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(szerintem a buzi szomszéd ráindult a csülkös babomra és becsórta magához. :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: )
Vendég
 


Jó éjszakát Kicsike, szép álmokat!Puszi.

Szerintem én sem húzom már sokáig. Csak azért huhogok itt a gép előtt még mindig, mert meg akarom nézni a Házon Kívül-t, és az majd csak negyed éjfélkor kezdődik, addigra meg tuti beájulnék, ha nem a gép előtt lennék. :D :D :D
bobóbaba
 
 


Moncsi: Az könnyen lehet, mert Apa jól meglendítette, és azt mondta, hogy valaki még meg is köszönte... :lol: :lol: :lol: Menj át hozzá, kérd számon!!! :mrgreen:
bobóbaba
 
 


jajj a házon kívülről jut eszembe:

Anyám ma habzó szájjal fölhív, hogy képzeljem el mik vannak, a kismamák drogoznak a terhességük alatt, és a babának mikor megszületik rendesen elvonási tünetei lesznek. :shock: én meg nem hittem neki...aztán mondta h nézzek utána...megtettem. kár volt. :evil: :evil:

TÉLLEG VAN OLYAN IDIÓTA SE*FEJ ANYUKA, AKI DROGOZIK A TERHESSÉGE ALATT, EZZEL ÁRTVA A BABÁJÁNAKK???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: