Új privát üzeneted érkezett!

De jók a képek!!!!! Én is úgy, de úgy szeretnék eljutni egyszer egy ilyen talira!!!!!! :roll: :roll:

Anita-én is nagyon sajnálom a helyzeteteket, szörnyű sajnos ez a mai világ. Kitartás, tényleg ennél már csak jobb lehet. Ha bármiben tudok segíteni szólj nyugodtan!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szupik a képek!!!!Én töltöm még..neke sok képem van,nektek meg jó képeitek vannak! :lol: :lol:

Trixi!
Biz isten nem hallottam!!!Én is sokáig kiabáltam h csopi kép :roll: 8) 8)

annus11
 
 


Annus- Izusnak boldog 5. hónapfordulót.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

 
 

Nóri!

Köszi!!!Ma meg is puszilgattam rendesen! :wink: És kereken 6700g 8)

annus11
 
 


na én is menek tusizni, mert tényleg egyre rosszabbul vok. Majd holnapra kialszom magam, legalábbis rem.

Jóccakát csajok, sok cupp, betegeknek, gyógyultaknak, mindannyiótoknak!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jajj csajok szuperek a képek, olyan cuki az a sok sok baba egymás melett!Bizti jo lehetett a tali.

Hean, sajnálom Alizt de meglátod kell neki kis idő mire be illeszkedik ő is a tőbbiek kőzé hisz ők csak egy kis őszeszokott csapat már, szerintem Aliznak ezért is nehezebb.

Dóri, neked akartam még irni azért néha picit lazits ha tudsz.

Na gyerkők alusznak, én is megyek csak nagyon kiváncsi voltam a képekre.
:D
Még egy képet rakok én is :D
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Trixi, még azon kívül van itt egy doboz, úgyhogy most van 7 ampulla Konakionom :D Talán veled tudtam a legtöbbet beszélgetni (meg Szofival, de vele a gumibaleset miatt). Szóval érdemes elsőként érkezni a babatalikra :-)

Betegeskedőknek, fogzósoknak jobbulást. Álmost meghallgatom majd holnap, most jól esik egy kis csend :D

Lili nagyon helyes, irigylem a kameraérzékenységét. ÚÚÚgy szeretnék én is Marciról mosolygós fotót!

Anita, ne tűnj el, mesélj, mi hallgatunk. Remélem te is jobban leszel holnapra.

Nóri, nekem is nagyon tetszik Vili, a fuszeklik fejedelme. :lol: Ma egyébként svéd gyümölcskenyérrel hizlaltam a topiktársakat :-)

Reny, megvan a melegítő is :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Csak gyorsan: Esztó, Böbi, Netti :arrow: facebook :arrow: küldtem valamit, sajna nem tudom linkelni :arrow: hatalmas! :lol:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Még 1x köszi a vendéglátást, szuper volt minden, fincsik voltak a kaják, kávé :wink: :D

Anita!
Kitartást! csak lesz már valami meló!

Esztó!
Álminak drukk, hogy gyorsan kibújjon a foga :wink:

Böbi!
Jobbulást az egész családnak, remélem hamar túl lesztek rajta!

Nóri!
Harisnyás pippi naggggyon cuki :lol:

Evamama!
Sajnálom a nyűgis időszakot, kitartás neked is!

Mozza!
Lili irtó cuki, szépek vagytok a 3. képen :wink:
Leggings természetesen next ami Lénusnak van, teszveszen vadásztam......

Netti!
Nem csak a nacija katicás, hanem van harisnya is, meg póló, hosszú ujjú felső, kabát, kardigán is a szetthez :P :P
A képen a katicás naci a tunikával van rajta, a harisnyától, hosszú ujjútól már megszabadítottam :wink:
Ez egyébként 3-6 hó, de megvan már 6-9-ben is az egész szett......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


ÓÓÓÓ, Izának boldogságos 5. hónapot. De ha mondtad volna, énekeltünk volna neki. Vagy éppen ezért nem mondtad? :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi nem tünök!
Nem győzök gyönyörködni a babákban!Olyan cukik!
Mozza,Lilid is nagyon aranyos!
Megyek alszom én is,rem jól leszek!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Barbi, utana eszre vettem am a hosszu ujjut is rajta mikor aludt :D az egyik kedvenc szettem, szted melyik meretet szerezzem be? 6-9ig mennyivel nagyobb?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
Sztem a 6-9-est. Ez ma volt rajta először, de a naci pont jó.....
A 74-es nem sokkal nagyobb, már most simán rá lehetne adni.
Ebay-en milyen néven vagy fent?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Örülök, h jó volt a tali, tényleg jó sokan voltatok! Esetleg-esetleg 1-2 képet lehetne ide is tenni?

Gyöngyi, férjem is kacagott a "fentieket megtaláljátok a teszveszen"-en :lol:

Anita, szorítok, h mihamarabb legyen vmi lehetőség.

Trixi, rád nincs szomorító hatással a könyved írása? Nem akarod picit parkolóra tenni, míg a lakás- és anyagi kérdések rendeződnek? Ezek külön-külön is megviselik az embert és hát pici babád is van, kell, hogy lelkileg ne kerülj olyan mélyre! Nagyon sajnálom és szurkolok... :(

Mozza, Liliből nem lesz véletlen fotómodell? Nagyon kokettál a kamerával. Édesek vagytok. :wink: Térded?

Netti, nálatok a fogzás ellenére megy még a szopi? Gergő egyre kevésbé fogadja el (mondjuk cumisüvegből is kész mutatvány etetni jelenleg), így sajnos egyre több a tápszer és egyre kevésbé termelnek a melleim :cry: Éjjel mondjuk gondolkodás nélkül rájuk veti magát, de már nincs bennük annyi, mint korábban...

Nozavi, reméljük, nem leszel beteg.

Ági, Ármin édes :D

Én is aludni, jó éjt :arrow:

KépKép

Kép
hase
 
 


Gyerekek!!!
Szerdánként a művészetek palotájában van ringató!!!6 v 700 ft!
Nem akar vki eljönni megnézni hogy milyen????
http://ringato.chilihosting.eu/

annus11
 
 


eddig baratnomeval garazdalkodtam,de matol el az enyem is :D
esigytovabb81 asszem! apa csinalta :roll:

Boro most is 74eset hord mondjuk, nemtudom miert volt ez akkor kerdes :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Jaj akartam fogacskás képet, de nem sikerült. Azért teszek egy mosolygósat.
..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:37-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla!
Azért úgy látom, nálatok sem ritka a vigyorexes fotó!!! Kis heppimanók! :lol:

Jaj, tényleg, tök sokan kérdeztétek a térdemet :roll: ....én már el is felejtettem :oops: , csak amikor ránézek lepődöm meg: most éppen lilás-zöld...tegnap kékes-szürkés volt....ha rátérdelek akkor fáj, de egyébként nem gáz.
Férjem gyúrója szerint megzúzódott a porc felülete.... :?
Miniszonyát egy darabig nem fogok felvenni...max. 90denes harisnyával... :roll:

Kép
mozza
 
 


Barbi! peppas szettetek van? meg arra hajtok nagyon :) ha utadba kerulne egy, es nem kell, szolj lecci :))

Netti
Kép
maumau
 
 


Csilla, hat azert nem panaszkodhatsz, mas is szereti a fenykepezot, nem csak Lili :) szep kis mosoly :wink:

mozza, harisnya.. sima ugy :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Csilla!!!!

Jaj de nagyon aranyos!!!!

annus11
 
 


Ja igen,megérkeztünk a talira és hupsz,kissé lapos volt a kerék...Egy jó kis szög volt benne...csoda hogy odaértünk,észre se vettük! :shock: Szóval Szofi és Gyöngyi go a gumishoz....

annus11
 
 


Netti!

http://www.teszvesz.hu/item750172147_ne ... _9_ho.html

Nekünk nincs még, valahogy annyira nem jön be.....nem tudom miért, pedig aranyos, de nem szerelem darab....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


sziasztok!

Gyöngyi,
mégegyzser ezer köszönet mindenért!!! Marci nagyon kis nyugis baba :) Főleg, hogy ezt a nagy hangzavart is ilyen jól viselte, nem úgy mint a lányom :)

Bogi hnegyed9-kor beájult... nekem apa még megmasszírozta a hátamat, az egész napos gyerekcigöléstől kissé megfájdult :)

Barbi,
köszi mégegyszer a mei tai lehetőséget!! jó cucc!

Évamama,
bogi kb. 1-másfél hónapja cumizik, előtte nem fogadta el. Aztán egyszer eleludt vele, aztán megint, most meg már sokszor. Igazából altatásnál kapja csak, mert kicsiként is vagy ringatva vagy cicin aludt el, vagy amikor nagyon nyűgös, mert néhány perc cumi után megnyugszik.

Namegkeresem a mei taios oldalt, aztán megyek aludni mert hulla vagyk, holnap meg szuri Ákoskának meg Boginak is.

emese1979
 
 


Barbi,
ha még itt vagy: be tudod nekem linkelni a mei taios oldalt? Múltkor nem mentettem le, most meg lusta vagyok visszakeresni :(

emese1979
 
 


Emese,
www.borameitai.gportal.hu

Na foggal elhúzom magam az ágyig.
Jó éjszakát!!!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Barbi! ez pont nem jon be :D a telapos v mikulasos cucc joo, olyat keresek :roll: Apa azt mondta ilyen kell a gyereknek, o szerelme 8) en persze nem ellenkezek :oops: ruha-ruha :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi,
köszi!!!!

Jóccakát lányok, megyek én is..

emese1979
 
 


Bakker, még jó, hogy a fél banda itt se volt, így is alig tudtam visszaolvasni!

Anita, de jó, hogy előkerültél, nagyon aggódtunk, máskor ilyet ne csinálj! Légyszi küldd elSanyi önéletrajzát a szzsofiaszeged@yahoo.com-ra, elküldöm néhány helyre! Legyen benne az összes szakmája, tapasztalatai. Ha kell, segítek kicsit kipofozni is.

Annyi mindent akartam...

Ja igen, Adri, tudtad, hogy nincs több város, csak Budapest egész Magyarországon? Ja, de van! Pl. Debrecen! Basszus, francba, most mehetek el hozzátok látogatóba!! :lol:

Evemama, olyan ranyos vagy, remélem én is, hogy talizunk nemsoká személyesen!

Ildi, Dóri nektek is köszi itt is. Amúgy elküldtem ma anyukámnak a művet, és nagyon boldog volt! Úgy örülök!

Ja, a talira úgy érkeztünk, hogy egy 10 cm-es szög állt ki a bal hátsó kerekemből, szóval ma a gumist is megjártuk Gyöngyivel. Csanira addig vigyáztak a többiek, nagyon jól viselkedett.

Ja, Csani idegropija a babauszin... Nem tudom mi történt. Merültünk, feljött a víz alól, nem fuldoklott, semmi, csak rámnézett szemrehűányóan, és 15 percen keresztül tátott szájjal bőgött az orcámba! Én még ilyet nem értem... :shock:

Na megyek én is, mielőtt elhullok! Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Isszameg!!! Gyöngyi, a lényeg: köszi a vendéglátást, isteni volt a kaja, szupi a lakásotok, és köszi, hogy elvittél a gumishoz... :wink:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gyöngyi! MÉG1XNAGYONKÖSZIMINDENSZUPIVOLT! :)

Kép
szkitty
 
 


Ktty!
Szupi képeket csináltam Bogyóról(is)(szerintem)
Egy csomó kép fenn van ablogban!De szerintem go aludni!Holnap folyt köv!!!Van még pár ugyanis :oops:

pucca

annus11
 
 


Sziasztok!

Végszóra ismét itt. :) Hallom, hogy jól sikerült a tali, én is megnéznék egy képet a sok babáról együtt. :D

Fogfájás: látom, előbb-utóbb mindenki utolér ez a mumus. :? Sajnálom szegény Álmost, olyan szívszaggatóan sír. Lilla baba is pont így remegteti a kezeit közben, és hatalmas krokodillkönnyek folynak le az arcocskáján. :(

Cumi: Első hónapban mi nem adtunk neki, hogy tanuljon meg rendesen szopizni. Aztán eléggé kitartóan kellett visszadugdosni a szájába, miután kiköpte, végül elértük azt, hogy cumival alszik el, és napközben is meg tudom nyugtatni vele néha.

Anita: Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek, kitartást és hitet kívánok, sajnos a környezetemben senki sem tud állást, nem tudok segíteni.

Hordozás hete: ma is találtam magamnak programot, elmentem a központi helyszínre, a Blaha Lujza térhez van közel. Nagyon jó volt, ott is rengeteg baba meg mama volt, lehetett látni a nagyobb babákon, hogy kb. mire számíthatok a jövőben. Legfurább közösségi élményem, hogy ültünk vagy 50-en a nagyteremben, hallgattuk az előadást és egy csomóan szoptattunk. :D A mosható pelenkázás volt a téma, volt vagy 5 cég ezerféle mosható pelussal. Az volt a legviccesebb, hogy az előadást egy srác tartotta, kb. ő volt az egyetlen férfi a teremben. :D :D
Mióta megszületett Lilla baba, az egyik kezemen meg tudom számolni, a férjem hányszor pelenkázta át, és más meg blogot ír, és előadást tart a mosható pelenkákról. :? :D
Kicsit elvesztem a nagy kínálatban, de eztán feltaláltam magam, ahhoz az asztalhoz mentem, ahol a legtöbben tolongtak, és vettem 1, azaz egy db. Pop-in mosható pelust. :D Kíváncsi vagyok, milyen lesz, egyelőre kimostam, holnap majd ráadom Lilla babára. A férjem szerint megőrültem, túl lusta vagyok én ehhez, meg különben is a 21. században élünk. :D Lehet, hogy igaza van, de ki akarom próbálni.
Lehetett próbálni hordozókat is, felpróbáltam egy Girasol kendőt, ami a lány állítása szerint használtan kerül 18.000 Ft-ba. Azon kívül, hogy szép a mintája, és kissé vékonyabb, mint az én 6000 Ft-os Nandu-m, semmi különbséget nem éreztem. A biopamut Lana kendő is teljesen ugyanolyan volt tapintásra. Ezek után nem dőlök a kardomba, hogy nincs drága kendőm. :D
Az oktató lány meg akart mutatni egy mei-tai kötést, de épp elkeveredett valahova a próbababa, úgyhogy kölcsön adtam Lilla babát. Teljesen jól viselte, jó kedve volt.
Na, de itthon, ahogy letettem a kezemből, üvöltött, úgyhogy szerintem ma rekordot döntöttem, mint a fanatikusok, kb. 5-6 órát volt rámkötve Lilla baba. Kérem szépen, nem kell ide fitnesz, elég egy üvöltő gyerek, aztán meglesz szépen a súlyzós edzés meg a terepfutás is. :D :D

Tinu: Holnap is megyek, találkozunk valahol?

Jó éjszakát mindenkinek!
Réka

rekap
 
 


Jó reggelt!

Na a tegnapi korai elalvás hátulütője, hogy Bogi ébredt 6-kor, és nem akart visszaaludni... most a járókában nézelődik, nemsoká kap enni is, csak nem akarom, h megint a dokinál üvöltsön, mert kaja idő van és éhes :)
Én meg cefetül aludtam, a hátam, vállam, karjaim iszonyatosan fájtak, h Bogi ölben volt sokat...

Réka,
örülök, hogy jól sikerült a tegnapi nap!
Nem smemi a a 18.000 ft-s használt kendő :shock:

Esztó,
szegény Álmi :(

emese1979
 
 


Halihó!

Megnéztem az első oldalt,és van két emberke, akik kissé eltűntek!
Vicuska25,és btimi.
Róluk tudunk valamit?
Tovább nem olvastam, csak kíváncsi voltam a kezdetekre...:D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó reggelt!

Talis képek szuperek!!! De mééééé nőnek ilyen gyorsan ezek a babák, ez nem ér :(

Mi ma elutazunk, csak vasárnap jövünk haza, utána igyekszem felvenni a fonalat újra, ez a hét sűrű volt...

Annus Izájának boldog hófordulót! :) Hihetetlen, hogy a babák mindjárt félévesek lesznek :roll:
Vendég
 


Mi is korán keltünk. Csongi negyed 7-kor egy nagy trottyantással ébresztett minket. :? Persze Tüci is felébredt...

Zsüci, Réka: közben leesett, hogy totál nem is biztos, hogy eljutok ma az előadásra. :cry: Az egy dolog, hogy az uramnak elfoglaltsága van, és kb. 4-re ér haza, mert gondoltam, oké, kamikázézok és elviszem Tücit is. Hátha jól viselkedik és meg tudom hallgatni az előadást. (?) De közben rázizzentem, hogy hát Tücinek is aludnia kell, és ha mi oda akarunk érni fél 4-re a Blahára, akkor minima 3-kor el kéne indulni itthonról. Szóval nem bizti, hogy felébred addig Tüci. Mondjuk korán keltünk, megpróbálom már délben lefektetni. Ha ez összejönne, akkor juhéé, és elmegyünk hármasban. Vagy az apjuk a Blahán összeszedi a gyerekét, mert nem messze lesz onnan.

Annus: végül a blogba töltötted a képeket? Mert tegnap még este csináltam egy albumot a Gyöngyis talihoz, de nem tudtam feltölteni bele a képeimet, mert folyton azt írta, hogy sikertelen kísérlet. :evil:

Kép
Kép
tinu
 
 


Hű, megnéztem a képeket. A gyerekek nagyon édesek, meg pl. Reni is gyönyörű Mirával, Szofiról nem is beszélve, de éééééééééééééééééén... Basszus, megtiltom, hogy engem fotózzatok a talikon! :shock: :? Rémesen kövér és öreg vagyok a képeken. Főleg profilból. Szóval :cry: :cry: :cry: .

Kép
Kép
tinu
 
 


A picasa még mindig nem működik. :twisted: Mi a franc baja lehet? :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
lökött vagy!
És különben is, az én tokámat nem übereli senki :lol: :lol:

emese1979
 
 


Jó reggelt! :)

Annus! Köszi a Bogyós képeket. (Bevallom, nem sok van Róla eddig.. -Hát ugye a 4. gyerek... :oops: )

Tinu! Este minden oké volt?... Még1x bocsi a tegnapi várakozásért...
(Mi Apánk felhívott 19.15h-kor -épp fordultam be az utcánkba-, hogy hol vagyok, mert a Hugomék már 2h-ja várnak rám. Csak tudnám, miért nem szóltak? Akkor csipkedem magam egy kicsit... Na mindegy, PASIK... :lol: )

Na megyek, mert rohan a lakás.... (Ez ugyan nem újdonság, csak tegnap Gyöngyiéknél olyan rend volt,hogy elszégyelltem magamat. :oops:)

Kép
szkitty
 
 


Szuperek a talis képek!

Szofi, múmiás pólónk nekünk is van. :wink:

Tinu, szerintem se kövér, se öreg nem vagy! :evil:

AndrisMarci még alszik, úgyhogy próbálok én is rendet termeteni. Van egy kis elmaradásom... :roll:

:arrow:

Kép

Kép
adraci
 
 


Tinu!
Ne hülyéskedj már!!!!Dehogy vagy öreg!!Szerintem tök jól állt a 2 fonat is!!!Tökre fiatalít!!!!De komolyan!!És egyáltalán nem vagy kövér!

Szofi is tök csini volt!!!!Mondtuk is neki 8)

őőő,újonnan érkezők bebocsátást nyerhetnek a blogba???Szerintem igen :lol:
Küldjetek egy email címet priviben!!!! :wink:

annus11
 
 


Olyan arik vagytok. Igyekszem magam más szemmel nézni, csak mostanában nem magamat fényképezkedtem, hanem a gyerekeket, úgyhogy a fejemben még egy fiatalabbkori kép van magamról. :roll: Á, tudom, hogy nem lehet örökké fiatal maradni, csak olyan nehéz lemondani erről az ideáról. :lol:

Kitty: minden rendben volt! Azon kívül, hogy mikor hazaértem, az uram azon nyomban lefeküdt aludni. :lol: Fájt a feje. :P Pedig csak egy gyerekkel volt. :wink: Tücike meg megkérdezte, hogy milyen volt a babatalin? :D Olyan cuki ez a gyerek! Mikor már a lépcsőházban voltam, akkor jutott eszembe, hogy nem kérdeztem meg, tudod-e, hogy merre kell továbbmenned, merthogy idefele eltévedtél. :oops: De ahogy látom, hazajutottál. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!

Naa, már megint okos voltam: elmaradt az esti preventíve használt Infacol (btw, Trixi, nagyon köszönöm!!!!), így keltünk: 1/2 12, 1, 3, 6... :? :?

Gyöngyi,
még 1x köszi a vendéglátást, minden hiperszuper volt!! És újra bocs az esti felbukkanásomért... :oops: :oops: Igen, az ördögnek tartoztam azzal az úttal, de vigasztal, h mivel a férjem kocsija, az objektív felelősség alapján az ő jogsiját veszik el... hihihi (kevesebb, mint egy óra alatt megjártam háztól-házig, hááát, elhúztam pár 60as tábla mellett 90nel) :oops: :oops:

Annus,
bocs a zavarásért!

Tinu,
lécci te ne szólj egy szót, a fényképeken én egyszerűen botrányosan nézek ki (meg persze élőben is... :roll: ), szóval rám mostantól szigorú fényképezési tilalom érvényes!!!!! És ez halál komoly!!!!! :evil: Irgum-burgum!

Anita,
jó, h előkerültél, remélem megoldódik a helyzetetek!!! A maglódi pasas miért gondolta meg magát?!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci: örülök, hogy nem egyedül én vagyok defektes ezen a téren. :lol: Én még ma is azon gondolkoztam, hogy hogyan lehetséges ez a természettől, hogy egyeseket ilyen szép dekoltázzsal áld meg, másokat meg a nagy semmivel. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Igen,a blogba töltöttem fel végül!Vagyis most töltöm a végét még!

annus11
 
 


Annus: megpróbálnád csak egy kép erejéig, hogy neked sem sikerül a Picasaba feltölteni a képet? Most ott van a baj, vagy az én gépemben?

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci!

Semmi gond :lol: :lol: Én bocs h nem tudtam segíteni :wink: És ne hülyéskedj ár te se!!!Most én is mondjam h milyen kövér vagyok :lol: Ez ideiglenes állapot!majd lefogyunk :lol: :lol:

annus11
 
 


Jaj, és olyan oltári volt! Csongi a talin nemhogy letapizta Bogyó combiját, de lehúzta a zokniját és elkezdte rágcsálni a lábát! A fiam nagyon korán kezdi, most már elkezdem asszem a felvilágosítását! :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: