Új privát üzeneted érkezett!

férfiak :D

enyém végig csajszit akart...

van még út...az van; és az idő pocakosként csak úúúgy vánszorog...
na de majd elütjük együtt :D

Anyany: biztos szuper lett! de azéééé szorítunk.
Az, hogy elkezdtél fogyózni, az milyen módszert takar????

Lara: a matekot lehet szeretni...vagyis van olyan része, amit lehet...én is néha izzadtam még a nyolcadikasok, hetedikesek matekleckéjén, amikor tanulószobát vezettem...

videjó: mindjárt linkelem, csak még feltöltés alatt :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Én elkezdtem hízózni ,azt sokkal könnyebb! :)

Reggel megnézem a videót, most el kell feküdnöm ,rosszul vagyok..nem is értem, már elmúlt az émelygős idő, erre tegnap éjjel kétszer is hánytam...

Jó éjt csajszik!

Ha hétfőn minden rendben lesz az uh-n ,akkor én megcsinálom az első pocakos képet.Violával nem csináltunk, de most szeretném, párom már napok óta kőrőz a géppel körülöttem.. :)
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Betti szia! Örülök, hogy ide is írsz! És gratulálok a kiskukishoz :lol: Kell ide a fiú nőuralom van ebben a topikban :lol:
Én Tüncinek is kisfiút sejtek, majd meglátjuk bejön-e :wink:

Anyany jó utat nektek! A csattogós lepke nagyon király, Matyi ma a szomszédban egy hasonlóan tologatható bicajozó cicával játszott az is nagyon tetszett neki :lol:

Beze de édes Lexi :lol: Ő is olyan jó kis kiegyensúlyozott babának látszik :lol:

KépKép
winchi
 
 

 
 

Tünci:Én is láttam olyan kacsát,nagyon vagány :D :D :D :D


Gégéé:Kivácsi vagyok a videóra 8)
Én soha nem szerettem a matekot mert általánosba olyan lüke tanárunk volt hogy szinte semmit nem tanultunk és mikor tovább tanultam nagyon nem ment ,és ez igy meg is maradt,de most hála égnek egy tök jó tanárunk van,meg segítség is van :D

Betti:Már 15-ik hét,de jóóóóóóóó :D Bizony még legalább 23 hét visszavan.Elhiszem hogy Apa milyen büszke 8) Érzed már a mocorgást?
Vendég
 


Tünci akkor gyorsan az ágyba!Pihenjél megy egy Mr bean film a tv 2-ön ha szereted.
Persze hogy minden rendbe lesz :wink:
Vendég
 


én is akarok csattogós állatkát...mondjuk enyém csemete még nem megy, de képzeljétek már az ágy szélénél nyomja oldalra :D

winchi: jaja nőuralom :D

Tünci: mindjárt hétfő...amúgy meg hányni jóóó :D ha terhes az ember, én úgy örültem, mikor először hánytam, jeee hánytam..ezt mondtam...egyszer egy egész napot végigokádtam, mert migrénem volt, na akkor már nem jeeeztem...jóéjt!!!

a videó jön hamarosan

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lara
Talán azért veszem már észre, mert tudom, hogy mit kell érezni, de még nagyon halovány, néha lehet csak valamit érezni. Franciskát a 16. héten kezdtem. Most kicsit előbb vagyunk, de gondolom tényleg csak azért, mert ismerős érzést figyelek, keresek.
Mostmár csak az kell, hogy mind a a 3 vérvizsgálat rendben legyen, kromoszóma, Afp, integrált.....akkor nem kell amniocentézis, és nyugodtabb leszek.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Gégéé cáfolok hányni nem jó :wink: Tapasztalat, master fokozatom volt már a végén belőle :lol:

Tünci stabil oldalfekvés kicsit magasabb párnán a bal oldaladon, ebben a helyzetben nem marja az ember gyomorszáját a sav :? Kitartás!

KépKép
winchi
 
 


Betti:De jó,én úgy szerettem mikor Hannus mocorgott mindig délután is lefeküdtem és akkor úgy beszélgettünk,ha mondtam valamit akkor ő jelzett,nagyon kis aranyos volt(meg persze most is :D )
Afp jövő héten?Remélem nem kell amniocentézis.

Megszoktátok az új lakást?
Vendég
 


http://www.youtube.com/watch?v=7X5SS8EpdKA

hmmm nem sikerült feltöltenem...error lett :S így be kell érnetek egy múlt hetivel.

betti: mikor esedékesek ezek a vérvizsgálatok? mikor lesz eredményük? drukk.
én nagyon soká éreztem emmát mozogni...talán 22 hetesen...nah meglesem majd holnap a kiskönyvben...de nem szívesen veszem elő...a plussz oldalak meg ilyenek miatt :S

winchi: na amit te csináltál az nem hányás volt:d az valami más :D te rókamami voltál :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Már minden vérvizsgálat megvolt, jó két hét mire összecsorognak az eredmények.
Addig meg majd csak kibírom valahogy, ha ilyen szép idő lesz továbbra is, biztosan.

Betti
Kép
betti0412
 
 


ezt az időt én nem értem, mi tart ennyi ideig, most komolyan :S


olvastam, hogy olvasgatsz; joanne harrist ismered? mármint a könyveit?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Betti, üdv köztünk. Gratula a kukishoz. :D

Lara, köszönjük. :D

Tünci, sajnos nekem alapból is kevés hajam van, nem a súlya miatt hullik... :oops:

De jó, lehet drukkolni a kismamiknak. Jövőre igyekszem csatlakozni. :wink:

Én utáltam hányni, engem a 14. hétig elkísért, pontban reggel 6-kor. :?

Mocorgást pedig a 16. hét utolsó napján éreztem először. Fantasztikus volt. :D Néha még most is hiányzik... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé:Csudaédes Emma :D :D :D :D :D aranyos a dal ami a háttérben szól.Milyen szép kék szeme van :D :D :D

Én 20-ik hét körül éreztem először Hannust.

Enyim gyerek még mindig nem alszik :shock:
Vendég
 


Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Kép
Vendég
 


na csajok, ma bűnbe estem .
letöltöttem 11 részt a született feleségek 5. évadjából és varrtam közben. és két nap alatt megnéztem.

betti!
kb egyidős terhesek vagytok a hugommal. asszem ő 1 héttel tobb. még nem tudja mi lesz.

én a 15 héten kezdtem először érezni. feküdtem az ágyon és mintha belülről csiklandozna valami. szerettem.
utána két héttel megbökte az apja kezét.

úgy szerettem terhesnek lenni. de azt a huszonsokkilót rühelltem.

fogyókúra.
csak keveset eszem és azt is főleg délelőtt. asszem a norbis is hasonló. így szabadultam meg a 17-től. szóval ebéd még oké, de ma uzsi lett az ebédből. szóval utána korpás keksz, light margarinnal, és egy nagy pohár tej. (tejfüggő vagyok :D)
esetleg még egy kis gyümölcs, ma aszalt szilva, tegnap egy fél banán.
az első nap volt durva, amikor ölni tudtam volna egy csokiért.
:D
Vendég
 


Helló!

Csajok, nincs vmi olyan ,hogy a kismamák sokat laszanak???Emlékeztek még Hettuli hajnali ámokfutásaira???Na, úgy látszik követem a hagyományait... :roll:
kb 10-kor aludtam el és már most kelek negyedszer pisilni, most meg még álmos sem vagyok, viszont ég a gyomrom.

Winchi, ma lestelek a buszon, hátha, azzal mentem, jötte ma városból! :)

Csattogós játék, szerintem veszek magamnak kacsásat! :lol: :oops:

Betti, urad hányra támolygott haza az ünneplésből? :D

REmélem én is hamar fogom érezni a mozgást, akkor talán nem leszek idegbeteg és olyan jó érezni, úgy szeretném ha már a férjem is látná a babát..már úgy értem, hogy látványosabban lennék várandós, mert szerintem akkor már a pasik is másképp látják..

Anyany,áá, el sem tudom képzelni ,hogy lehet olyan sok kilótól megszabadulni... :shock: De majd tavasszal kipróbálhatom..már "ciccegett" a védőnőnm, ohgy híztam két kilót, dehát biztos fogok sokat, amúgy is hajlamos vagyok és azért mégiscsak sokat fekszem, ha meg nem is fekszem akkor se mozgok úgy, mint korábban.Fene tudja 20 kilóval már kibékülnék, ha sokkal több leszek, nem fogok beférni a fürdőbe...

Na, jó éjt, vagy mit is... 8)

KépKépKép
tünci28
 
 
 


TÜNCIIIIIIIIIIIIII

ehehehe: de a kismamák sokat alszanak: nappal :D

kilók: jajj ezek a kilók nem csak hízásos kilók...az utolsó két hétben szerintem volt rajtam 3 kiló víz...amit aztán kiizadtam a kórházban: ömlött rólam a víz...a szobatársamról is...jött be a doki, mondjuk neki, doktorúr, nem lehet lejjebb venni a fűtést: ránk nézett, mind a ketten vizes hajjal nyomtuk, úgy izzadtunk...behívott egy növérkét, az meg azt mondja minimumon van, inkább fel kellene tekerni, nehogy megfázzunk :shock:

éjjeli alvás: az idióta álmok miatt nem lehet :D én végig őrültségeket álmodtam, még amikor megszültem is: egyszer azt álmodtam, hogy elmentünk boltba, és emmát beraktam a zsebembe !!! kicsi volt, befért...aztán mindig nézegettem, hogy ott van-e...aztán kimentünk, bezárt a bolt, és nem volt a zsebembe, és ütöttem az üveget, hogy engedjenek be :S

a terhességi alatti álmaimra már nem emlékszem, de azok is hasonlóak voltak...illetve az első két hétben, sokszor felriadtam, hogy úúúú terhes vagyok....na meg a psisjárat... :roll: na meg nekem még kajajárat is volt :D
de nappal aludtam :D meg mindig néztem a nagy házalakítást és bőgtem...

fogyókúra: ejjj, te nagyon ügyes vagy anyany...én nem bírok éhezni...kipróbáltam, de egész éjjel álmomban a mekiben ültem és tortát ettem :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Reggel 6kor már fent voltam, visszaolvastam, de mire írtam volna, Milu már szólított is.

Láttam volt, aki nagyon korán kelt!!! :D :D :D
Tünci! Remélem alszol még!!!! :wink:
Látszik már valami pocidból?

Sztem nem szabad a kilókkal foglalkozni terhesség alatt. Persze van azért egy határ, amikor az ember jelzi a kismama számára, hogy egy picit fogjon vissza a csokievésből, de ez nem a két kilós kategória.
Ha valaki megkívánja az ételt, akkor ne éhezzen, hanem egyen!!!

Most megint mennem kell!

Kép
jaffa4
 
 


Tünci
A férjem viszonylag jó állapotban keveredett haza, miután kijelentette este, hogy neki most sürgős dolga van a szomszéd sráccal, lent a garázsban, (ahol az italokat tartjuk), csak megbeszélnek valamit...... a hasamon feküdte egy órát és utána elaludt a nappaliban.
Valahogy gyanítom, hogy a szomszéd sem volt jobb állapotban.... :D

Gégéé
Állítólag a kr vizsgálatkor tenyésztik is a sejteket és az ilyen időigényes. Az AFP jövő hét csütörtök, az is két hét, de megint csak október végén szóltak volna, ha nem erősködök, hogy de én tudni akarom, mert tavaly ordítóan magas volt az érték, rá volt írva, hogy hívjanak vissza, persze ez elmaradt, 4 hétre rá kaptam meg az eredményt, mikor már az uh is mutatta a bajt.
A védőnéni szerint állítólag más a rendszer már és személyesen, aki hozzá tartozik, annak leválogatja az eredményeit és szól, de azért két hét múlva hívjam vissza.
Az írónőt, akit említettél, nem ismerem, majd rákeresek a könyvesboltban, bár azon gondolkodtam, felújítom a Somogyi könyvtárban a tagságom, mert olcsóbb lenne, ha kölcsönzök. Némely könyv nem mindig ér annyit, hogy megvegyem.

Anyany
Én is csodálkoztam, hogy 15. héten így kimondta, mondjuk nem kérdeztük és igazából eszembe sem jutott ez, hogy megkérdezzem, bár akartuk tudni, ha lehet, de valahogy nem ez volt a fontos, de egyszer csak megszólalt, hogy na az meg ott egy kuki, látja? Hát láttam. Széttett lábak között nem volt nehéz észrevenni, hogy az nem a másik nem, még én is meglepődtem, párom meg rögtön 20 centivel magasabb lett. Azért majd még a 20 hetest megvárom, hogy ott is ugyanaz lesz-e.

Rendes az uh dokim, egy hónap múlva kellett volna menni, de kértünk egy két hetes időpontot, adott és azt mondta, azért nem kell fizetni. Igaz, hogy 4.-szer sem ismert meg, és újra el kellett mondani mindent, de ahogy képbe hoztam, tudta, ki vagyok, bár ezen meg sem lepődök, annyian vannak nála. A régi dokim már megismer, bár az elején annak is kellett segíteni, de mostmár tudja ki vagyok.
Két dokim van jelenleg, mindkettőhöz járok, de még, hogy kinél is fogok szülni, azt még nem döntöttem el, egyenlőre a régi szerepel még a könyvemben.

Szép napot mindenkinek.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jaffa, Gégéé, persze, hogy nem alszom már...fél öt körül feküdtem le, aztám már félóránként ébredeztem a psiislés miatt, aztán fél nyolc körül már hallottam a páromat motoszkálni, úgyhogy felkeltem..az a baj ,hogy egyáltalán nem tudok nappal laudni.Próbáltam párszor, ohgy lefekszem a nappaliban és hagyom ,hogy elnyomjon az álom tévézés közben, de max 10 perc múlva zakatoló szívvel felriadok.Így aztán állandóan szédülök, meg fáradt vagyok, a vérnyomáson meg max 90/60..

Érdekes nem ,hogy egyes védőnők meg már most stresszelik az embert a kilókkal.Jó, ha hízok a 30 hétig 20 kilót akkor megértem, de most mért zaklat a 2 kilóval a 12.héten???LÁtható ,hogy amúgysem vagyok egy csontváz, nyílván alkati is..

Pocak, párom épp az előbb simogatott és azt mnodja:Már tenyeres pocakod van... :D (ez azt jelenti ,hogy a hatalmas lapátméretű kezeibe szépen belesimul )Szóval, ha akarom látszik ,ha akarom nem.
:)

Jövő hónapban már vennem kell egy nacit, mert az összes nadrágom nagyon szűk és csak egyet tudok hordani ,ami nem nyom.Nem tudjátok hol lehet a városban venni?Néztem a skálát, a c&A-t, azok bénák, a brendon drága, meg a távirdán van egy baba-mama bolt, de az se olcsó, 8-9 ezer alatt nem láttam.Hol van még üzlet?Ha van?

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Betti:
á értem.
a nyakukra kell járni, mert különben szarnak az egészre.
A könyvtár jó ötlet. Szerintem ennek a nőnek a könyvei megvannak a könyvtárban tuti.

Tünci: nem jó, hogy nem tudsz pihenni...relaxcd, vagy valami hasonló?
Kilók: ja, mondjuk eleve vékonyan indulsz neki, szóval szerintem no para...
gatya: hmmmm én csak CundA-sat vettem, mert a többi helyen drága volt...amúgy meg elárulom, hogy csini melegítőgatyákban nyomultam leginkább :D sportcipővel...
a fincsi a tél volt...a csizma...télikabátom nem is volt, mert nem ért össze egy sem...de nem is hiányzott, mert melegem volt non-stop!
Próbálj pihenni picikét légyszi, próbálj alukálni.

jaffa: hellóbelló :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


tünci!
nem foglalkoztam a terhesség alatt a kilókkal. lehet, hogy azért is lett ennyi. meg hát végégifeküdtem. először 10.hétig dolgoztam, de miután leküldtek az áruházba, amikor haza jöttem volna, mert elvileg terhesen engedélyeztek a 8 órát, szóval hazajöttem és alig értem a wc-ig, annyira hánytam. ha schwarzinger olyan gyorsan röpített táppénzre, ahogy csak lehetett. pláne, hogy előtte 2 hónappal ment el egy másik... szóval veszélyeztetettek voltunk. be is tartottam. életemben annyi rex felügyelőt nem néztem mint akkor.

evés meg, amihez kedvem volt. volt hogy csak alma egész nap, volt hogy joghurtot ettem tejfölös kenyérrel meg kolbásszal, meg mindent, amit csak megkívántam.
egyszer vasárnap délután belém nyilallt, hogy banánt akarok enni. hát férjem rohant banánért. a harmadik helyen kapott is...

amúgy a 12.héten 2kiló nem sok. én addigra dupláját híztam.

kismamanacit meg turiban vettem. az egyiket 1200-ért, a másikat a bababiziben a budai úton, 3500ért (ünneplőset). a harmadikat meg anyós túrta nekem, de nagy lett.
a távirdán nézd meg a falköz turit.
Vendég
 


betti!
mi Zsófit fiúnak vártuk. mindenki azt mondta. aztán a 36 hetes ultrahangon láttunk egy szép nagy terpeszt. de egy perccel később elszégyellte magát és összezárta a lábait.


ja még a kilókról annyit. hogy ha a valami kell, az kell. ha lekváros pörkölt, akkor az. mert valószínűleg abban a kombinációban van valami, ami kell a babának és így jelzi a szervezet, hogy kell.

okos voltam...
Vendég
 


csajok!
szerintetek hogy szoktassam le Zsófit a hajnali kelésekről? fél 4kor kel, de csak szomjas és hamar visszaalszik. de oda kell vennem magam mellé.
mondjuk ma tápi is kellett az altatáshoz, meg apja is koránkelt, szóval duplán ébredt. de amióta a foga jött, 1 hónap alatt 4 rágó, azóta ébred.
Vendég
 


Sziasztok!

Emma haláli a videón :lol: Ő is ahogy megszemlél mindent, nagyon édes :lol:

Igen ez jó kifejezés tényleg rókamami voltam :lol: Több alomnyi rókagyereket felneveltem :lol:

Tünci nekem is a turik jutottak eszembe kismamanaci ügyben. Nekem egy farmerom volt azt a Budai úti bababizományiban vettem, meg egy halásznacimat megcsináltam bandázsosra az is tök jó volt. Egyébként meg nálam is a melegítőnaci volt a nyerő :wink:

Mi szerdán voltunk Fehérváron, kár hogy nem egy napon mentünk

Leraktam Matyit aludni úgy láttam mindjárt el is alszik erre most meg bekapcsolta magának a zenélőt és annak magyaráz elmélyülten, hiába az élet nagy dolgait meg kell tárgyalni :lol:

KépKép
winchi
 
 


Ja még Tünci ruhaügyben a poncsót akartam javasolni! Divatos is mostanában, meleg is alá is lehet öltözni és a poci is belefér :wink: Én nagyon szerettem!

KépKép
winchi
 
 


Anyany:

hmmm emma is kel 5 körül kajáért vagy inniért...fogalmam sincs, mi lenne a megoldás

gondolkodtam azon, hogy berakom neki az ágyba az inni, de sztem csak kilocsoná...nem tudom

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Télire neke mi is a poncsó jutott eszembe, meleg is, nagy is.

Szerintem ezek a kilók csak felesleges stressz. Én tegnap a dokitól szabad utat kaptam a mozgásra, délután megyek is, már nagyon hiányzik, de csak módjával. Az evésben semmi extrát nem kívánok, de odafigyelek azért az összetételre, kalóriákra.
De lesz, amennyi lesz. De nekem is már azzal kezdte a védőnő, hogy hajlamos-e a hízásra, mert akkor jujuj.....hát már most nehogymár minden falat után lelkiismeret furdalásom legyen.
A kritikus nekem a 6-12-ig volt, akkor nem hogy hányingerem nem volt, hanem szabályos éhségrohamaim voltak, de olyan szinten két óránként, hogy ott és azonnal és mindegy mit.
Alig győztem kordában tartani. Ha ott mondjuk megengedem, egy 10-est már simán fel lehetett volna kapni magamra. De ez szerencsére elmúlt, jó az étvágyam, normális és ami jól esik, megeszem.
Ha a védőnéni meg beszól majd eligazítom.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Csak véletlenül lestem be.
Kismamigatyát a skálában vettem, 4500ért, farmer, betétes az eleje és gumival lehet szabályozni. Elég sok túrkászban különrakják a kismamiruhákat. Egy másik gatyát szegeden vettem, 6rugóért.
A poncsó pedig tuti ötlet, nekem is volt, majdnem abban mentem szülni. :)
Bocsi a zavarásért, elvitorláztam.
Vendég
 


nem elvitorlázni! :D

maradni dumálni :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


balatonakarattyán van egy nagyon jó büfé.
hát ott csak mosolyogtak, amikor véres hurkát, sajtos hoddogot, sültkrumplit mustárt és savanyúubit nyomattam :D

most is éhes vagyok... :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Végre eljutottam ide is, visszaolvasni csak kutyafuttában tudtam. Megint sűrű volt a hét, hétfő-kedden 8-4-ig áramszünet is volt, amúgy meg szokásos intézkedés, Lilinek balett, úszás az ovival (mentem hajat szárítani), szülinapi zsúr stb. Ma is délután a szomszédokkal névnapozunk.

Férjem egyre jobban van, hétfőtől már megy dolgozni, meg holnap is, mert rendezvény lesz. Mankót már nem használ, csak egy merevítőt, hogy ne tudjon kimenni a térde. Néha már vezet is autót, az még megterhelő neki, mert pont a kuplungolós lábát műtötték.

Nati is náthás 2 napja, kis hőemelkedése volt tegnap, de napközben szerencsére jókedvű, előző éjjel sokat sírt, de a mostanit már végigaludta. Kalciumot meg Cebiont adok neki, ha nem lesz rosszabbul, el sem viszem a dokinénihez. És már nem szopizunk. :( :D Már csak éjjel-hajnalban evett, mert nappal harapott, de szép lassan ez elmaradt, így viszont nagyot alszunk. Végülis a 10 hónap sem kevés, mégha pótolni is kellett mellette.
Most az állást gyakorolja, kapaszkodás nélkül feláll és nagy terpeszben egyensúlyoz, meg tudnám zabálni. ha Hívom, hogy jöjjön, akkor nem elindul, hanem rámdől vagy lemegy négykézlábra és odamászik.

Betti, üdv köztünk és gratulálok a kisfiúhoz!!!!!!! :D Képzeld, a sógornőm is babát vár, akiről a cikk volt a Nők Lapjában, a koraszülött ikrekkel. Most a 17. hét körül jár, volt egy kis riadalom, mert úgy tűnt, szivárog a magzatvíz, de vaklárma volt. Előtte pár nappal volt amnion. :? Nagyon reméljük, hogy minden rendben lesz, a kritikus hetekben be akarja majd fektetni a dokija (23-28. hétig).

Tünci, örülök, hogy Te is jól vagy. :D Ruhaügyben még a tesz-veszt tudom ajánlani, én ott vettem tök jó farmert meg szoknyát is, potom pénzért. Meg varrattam gatyókat még amikor Lilivel voltam pocakos.
Huh, délután én is max. 20-25 percet tudok aludni és ugyanilyen zakatoló szívvel ébredek. De pocakosan rendszeresen aludtam ebéd után, amikor itthon voltam.

Hajnali kelés: én is sokat gondolkodtam, hogy szoktassam le róla Natit, de aztán szép lassan magától megoldódott. Mivel nekünk szopi volt, én Apát akartam bevetni, hogy ő menjen és csak vizet adjon neki.

Gégéé: Emma nagyon édes, a videón és a képen is! :D

Anyany: gratu a szakdogához, ügyi vagy! 8) Én úúúúgy utáltam annak idején. :evil:

Lara: örülök, hogy jól megy a suli és ügyeskedsz matekból. :wink: Képzeld, a múltkor én is ettem fini körtetortát egy cukiban és azt hiszem, Natinak is az lesz majd, Apa süti meg.

Ja tényleg, jó volt a múltkor találkozni Szösszel és Rékával, jót dumcsiztunk, meg a két kiscsajszi is váltott pár szót. Jövő héten összehozunk egy talit?

Most megyek, vár a házimunka, majd igyekszem mostmár sűrűbben jönni, hogy Apa nem lesz itthon.

Szép napot,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Na, Gégéé, mégegyszer meg ne halljam ezt a menüt!!!!! 8) :lol:
Nyeltem akkorát!!!!!!

Ma megpróbálkozom a hallal, hátha meg bírom enni..csak legalább ne nekem kellene elkészíteni, mert öklendezés lesz. :?

Jegesmaci, köszi!

Poncsó is jó ötlet, nekem is eszembe jutott, az biztos nem bonyolult, megvarratom.

Az uram ma mögém feküdt a kanapén, majd helyezkedik, vigyorog.."nemrég még elfértünk".. :lol:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Katinka, jaj, de örülök, könnybe lábadt a szemem, nagyon vigyázzanak magukra!!!!!
tünci28
 
 
 


Nem sokat tudok fórumozni, mert Levi bontja a szobát. :)

Tünci
A poncsó tényleg nem nagy szám, nagy négyzet, közepén egy lyukkal.

Katinka
Szöszt és Rékát én is ismerem. :) Sajnos, még személyesen nem sikerült találkozni velük, mert mindig közbejött valami. Hol gázszerelő, hol víz, cserépkályha...
Vendég
 


Igen, az egy furcsa felismerés, mikor rájövök, hogy bár a nadrágok jók, csak valami oknál fogva nem bírom begombolni őket...... :D De most akkor mit is vegyek fel?
Mentem múltkor Tescoba, kigombolt farmerban, meg jó hosszú pólóban. Ezután vásároltam két nadrágot én is, mert azt mondtam, hogy akkor most kell.

Sajnálom, hogy nem annyira ismerlek itt titeket, de majd igyekszem felvenni a társalgás folyamát.
Gyereknevelés ügyben is talán...3 testvéremet neveltem fel anyummal, 8 hónapos volt hugim én meg 16 éves, mikor 2 teljes hónapra egyedül maradtunk, felnőtt nélkül. De teljes volt az összhang. Valahogy akkor fel sem fogtam, hogy ez egy kisbaba, keltünk reggel, mentünk boltba, kajáltunk, ette, amit én ettem, játszottunk, még strandra is vittük. Olyan felhőtlen volt. Most annyi sok mindent hallok már, néha összezavarodom, vagy csak a reklámok meg a fogyasztói társadalom, de olyan egyszerünek tünt az anno. Vagy csak anyum vette lazábban már a 4. gyerkőc után, fene tudja.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti
Többektől hallottam, hogy vettek kismami bandázst. A kigombolt nadrágot elrejti. ;)
Vendég
 


jeges macika :D én is fél óra alatt gépelek be néha 3 sort :D

betti:
hogy kicsit jobban megismerj:
28 éves vagyok, sopronban születtem és éltem is 18 évig, aztán fehérvárra jártam fősulira, ott megismerkedtem a jelenlegi férjemmel. lediplomáztunk, és én Lepsényben kaptam tanári állást, illetve egy nagyon szép szolgálati lakást. ez volt 2004 októberében. ideköltöztünk, mert csak 6ezer volt a bérleti díj; azóta felemelték már 20nál járunk :S ez az infó persze nem képezi szerves részét a bemutatkozásomnak.

régen szerettem pókerezni, olvasni, étteremben enni, fórumozni

azt hiszem ma is szeretem ezeket, de nem csinálom, csak a fórumozást. Amúgy szabadidőmben játszok az ikariam nevezetű böngészős stratégiai játékkal, jó mert nem kell ott ülni, mégis megy :D
mint említetettem Joanne Harrist imádom. A legújabb könyve kivételével mindent, ami megjelent az országban elolvastam.

néha önfejű vagyok és makacs;> néha hamar felkapom a vizet...amúgy kedves típúsú vagyok.

elveszek a részletekben, így sosem végzek semmivel...

a barátnőm Naspi, aki itt lakott, de sajna elköltöztek, azóta magánoska vagyok nagyon...elhagyott az összes "barátunk" minket, amikor babát vártunk...

na ennyi meg egy bembi :D

Jah és a Pokol konyháját nézem, meg a szülifelit, meg a bebetvt :D ja és nagyon szeretem a főzős műsorokat, meg szeretnék úgy főzni, mint egy jó anyu, de hááát....na mindegy


Tünci: szerencsédre októbertől májusig zárva a büfé...de ha megint kinyit :D:D:D:D:D:D:D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jahm és tünci: javaslom indíts finom kis halrudakkal...

:D

én ma tonhalas pizzát eszek :D ja nem én csináltam, csak beraktam a sütőbe :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé, szép önéletrajz! Majd körbeadom biankónak a többiek részére is....de az is jó lesz, ha visszaolvasok kicsit, ha időm engedi.
Sarmont a 2008 decemberiből jól ismerem, onnan kezdtem még valamikor rég...

Betti
Kép
betti0412
 
 


jóvanna :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Eszter vagyok 28 éves és nem javítok évek óta mosógépeket :lol: :lol: :lol:
És nem esküszöm a Calgonra az ecet még jobban leszedi a vízkövet
:lol:

Na jó pihent vagyok én is :lol:

KépKép
winchi
 
 



Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé
Megvan! Kis utána nézés Bookline-on. Ő írta a Csokoládét is!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Emma rázza a fenekét ezerrel :lol: :lol: :lol:

Katinka gratulálok sógornődnek és drukkolok, hogy ne legyen semmi problémájuk!!!!!!

KépKép
winchi
 
 


betti: igen!

a csokoládé folytatása sem semmi...egész más! Az urak és játékosok nagyon-nagyon vad szerintem :D
A Szederborral kezdtem anno...érdekes!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Gégéé, én Ramsay, a konyha ördögét szeretem nagyon, meg a fickót f-el. Elolvastam a könyvét is, sokszor fetrengtem a röhögéstől. Még a saját majdnem meddőségéből is viccet csinált. :wink:

Katinka, 10 hónap az nagyon szép. :D Örülök, hogy férjed jobban van és drukkolok a sógornődnek, hogy minden rendben legyen. :wink:

Betti, én 30 éves aggastyán vagyok, Lexi 23 hónap után 4. inszemnél fogant meg.

Ancsi, mi volt a dokinál? Ugye eltűnt a ciszta?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok, szerintetek az normális, hogy a mensi össze-vissza jön meg szoptatás alatt, annak ellenére, hogy rendesen megvan és volt pé-m is?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?