Új privát üzeneted érkezett!

Mi is hazaértünk, Bartika, nagyon köszönjük a vendéglátást!
megérte erre a két órára is felmenni, megismerni személyesen is Titeket (biga.Krisztit már ismertem)!!

a Tegnap is nagyon jól sikerül Mondjuk én magárol az előadásról lemaradtam, de a hordozós tornát megnéztem, egyszer lehet kipróbálom (itthon, ha nem látja senki) Ez a két perszóna nem birt a sejhaján maradni egy percig sem. Zille kicsábította Sacát lépcsőt mászni, neki meg nem kellett kétszer szólni!! Szonja úgy láttam már mászna, de anya biztonsága ebben a nagy térben és a sok idegen közt fontosabb volt!

Biga.csiga
itt a dal:
szövege:
http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg/3317 ... zoveg.html
zenéje:
http://www.youtube.com/watch?v=nYlK_E0UGwE

Katuska csokis süti receptet a másikban.

Zetpol cipőt itt még olcsóbban rendelhet, aki szeretne: (az oldal kicsit kezdetleges)
http://picasaweb.google.hu/fhajne

Még mit kinek, mit felejtettem el??!! Tudom a tábla...

Kép

Kép
lucus16
 
 


osztom bigacsiga véleményét, simán elmenne egy tali 2 hetente.

Nagyon kint van nektek a 18. kerület? Mert szívesen adom a helyszínt.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


na ez nem normális, vagy lehet, hogy igen. Túllicitálták a 74-es bodykat a vaterán

4000 volt, 26-án jár le.

Most 4300-on áll.

Na 4600-at lehet, hogy már nem adnék érte, pedig jól néznek ki.

Nézzétek meg:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=153370065

Kép
Kép
cs_erika
 
 

 
 

Tényleg Katus!

Hol van Petra azon a képen? :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


fent van az összes (általam készített) kép Picassán. Aki kér priviben linket, tegye fel a kezét :D

(Edit, Biga.Kriszti, Nektek küldtem)
kisbogacs
 
 


nálam jelenleg technikai gondok vannak, nem tudok bejutni a picassába. :evil:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ja elsétáltunk Kriszitvel a Hádába, hát akinek kell 0-3 és 3-6 hós rövid ujjú body és poló az menjen!!! De tényleg szinte csak ilyet találtunk, fél óra alatt ketten túrtunk egy hosszú ujjú és egy ujjatlan 6-9 hós bodyt és egy nadrágot. Nadrág szinte nem is volt. Na majd figyelünk mikor ujjítanak legközelebb és akkor is megyünk Bartiékhoz :lol: :lol: , majd kollektívan át a Hádába, most szinte alig voltak.

Kép

Kép
lucus16
 
 


Lucus: Köszi a linket :D Az öteletet támogatom, kérdés Bartinak jó-e :lol:
Különben is több szem, többet lát ;)
Ma pedig tök jó volt, hogy tudtam mit keresel, így a pasi cuccokat figyelmen kívül hagytam :lol:

Edit: reméljük ez azt jelenti, hogy javul Bálint. Milán is újabban szeret szemmel tartani engem :roll:

Erika: tényleg szépek, úgy uuuuuuutálom azokat, akik licitálnak, mintha az élete múlna rajta, ahelyett hogy kivárna :evil: Egy-két hülye versenyszellemű, és máris elúszik a jó kis cucc :?
Milyen BKV jármű jár felétek? Én megyek a világvégére is, kell a társaság mindkettőnknek ;)

Katuska: Én sem találtam Petrát :oops: :lol:

Kicsi fiam most vágott be egy banános Nestlé babajoghurtot két babakeksszel. ÉÉÉÉÉs a kekszet kézzel törtem bele, nem lettek óriási darabok, de azért kellett dolgozni velük, de Manó nem öklendezett!!!! Juhé!!! Haladunk :lol:

Amúgy ciki vagy nem, a bébi joghurtokat a Vaterán vettem (akitől télre a tutyit) 6 db Humanas, 1 Nestlés, és volt hozzá egy üveg Hipp Jóéjt papi, de mivel többen rámozdultak villámáron hoztam el 800,- Ft-ért. November és december elején járnak le, addig bőven elfogy :)

biga.csiga
 
 


BKV hozzánk: Metróval a Határútig, onnan az 50-es villamos másik végállomásáig kell jönni, és onnan kb 10 perc séta. (ha lassan jössz, mert én babakocsival kb annyi idő alatt szoktam kiérni oda)

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Kép egy kis kollázs...
kisbogacs
 
 


Kriszti, ez nagyon jól sikerült :!:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika, így már 350.-/db-ra jön ki, szerintem használtan az már sok.

én ezt teszveszeltem most 580-ért :roll: :roll:
http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=739065947

Ja, tudom, Krisztinek lógok még a Sinlac doboz fotójával!!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a talis képek, én is úgy szeretnélek megismerni titeket!

A mai nap nem a miénk volt, éjszaka nagy ordítás, valami fájhatott. Reggel a kerti hintában ülő apja kezéből kifeszítette magát, leesett, szerencsére nem magasról, de gyönyörű horzsolás van a homlokán... az első harci sérülés. Egész nap azon aggódtam, hogy nem kellett e volna elmenni orvoshoz vele. De igazság szerint semmi különös nem látszik rajta, vidám. Megint meg kell nyugtatnotok lányok! :D

Szilvi
Kép
xania9
 
 


Csajok!
Ha valamikor lenne még egy tali nálunk, eljönnétek??? :oops:

húú tiszta izgi, a szomszédasszonyom holnap reggel megy császárra, nagyon nagy a pocak,holnap várom a híreket :lol: Állítólag nagy baba lesz.. Most búcsúzkodtunk, megnéztem a babaszobát, leütöttem neki egy Amazonas kendőt :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Xania: esés után gondolom volt sírás, ha pedig vidám, és a horzsoláson kívül nincs semmilyen más utóhatás, akkor no para!
Majd jönnek a többiek is, és megnyugtatnak ;)

Lucus: nagyon ügyi vagy!!!

Ma ünepélyesen regisztráltam a teszveszre :D Nagyon sok dolog jelentősen olcsóbb, mint a Vaterán :shock:

Mondjuk az nem tetszik, hogy itt ha csak simán regelsz vannak kikötések (pl.: utolsó nap nem licitálhatsz, csak ha előtte már volt érvényes licited), ilyen a Vaterán nem volt... :roll:

Gyerek sír, szerintem álmos, megyünk fürcsizni, aztán szunya, amjd jövök még ;)

biga.csiga
 
 


Erika! na jó csak a copfija látszódik lent Máté lábánál:)

Kriszti! de jó ez a kollázs!

Petráról egy kiló homokot fürdettem le...homokoztak Mátéval. Ja és kapott egy biciklit a csaj:)
katuska79
 
 


Homoksütit gyúrok
Kép

purdélány

Kép

"versenyzőlány"
Kép
katuska79
 
 


Hát a talis képek egyszerűen csúcs szuperek!Nagyon irigykedem!!! :wink:

Katus Petra :lol: :lol: :lol: Milyen volt este a fürdővíz??? :wink:

Két kérdésben kérném a segítségeteket!!!

1.Este öntöm Zéti fejére a vizet és az orrán szívja be!Mi lesz,ha majd lemerül a víz alá,akkor is beszívja a vizet...vagy?Még nem olvastam utána a búvárreflexnek,majd megteszem!!!

2.Napközben Zétény babakocsiban alszik!Így alakult;sokat aludt kézben,a vállamon,ha letettem egyből felébredt...szóval a babakocsi bejött!Hason alszi benne,naponta 3*1 órát.(átlag,van,hogy kevesebbet)
A kérdésem az lenne,hogy szerintetek meddig normális az,hogy babakocsiban alszik napközben,és hogyan tudnám ezt megváltoztatni?Azt tudom,hogy egyik napról a másikra nem fog menni,de valahogy el kéne kezdenem...Segítsetek,várom a tanácsaitokat!Köcci

Ja B.-Cs. én jobban szeretem a tesz-vesz-t!!!de férjem vaterás,oda is bejárok!!! :wink:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Teszveszesek HELP!

Van egy 74-80-as ujjatlan oldalt cipzáros hálózsák a teszveszen 300 Ft kikiáltási áron az eladó leddy27. Én nem tudom leütni, mert nincs jogosultságom :twisted: Valaki lecsapna rá? 20 perc múlva jár le, ari macik vannak rajta!!!

biga.csiga
 
 


remélem jóra licitáltam Biga-Csiga???

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Kriszta:igen-igen, ezer hála! :D Már írtam az eladónak is, hogy hosszabbítson, remélem nem olvassa :roll:

biga.csiga
 
 


Még 5 perc... remélem nem licitálnak rá...

biga.csiga
 
 


Kriszta: Hát, ami a merülést illeti, jó kérdés. Én mondjuk alapból nem akarnék egy ekkora gyereket vízalá kényszeríteni, mert ha nincs búvárreflex, akkor benyleheti a vizet, és ő még nem érti, hogy ne vegyen levegőt odalent. Maga az, hogy merülés vezényszóra víz alá bukik, meg megint furcsa nekem...
Búvárreflex: hát én jobb szeretném, ha a ygerekem azért nem venne levegőt a víz alatt, mert tudja, hogy nem jó, nem pedig egy reflex miatt. Egy neurológustól olvastam, hogy nem véletlen, hogy a búvárrreflex megszűnik, az az idegpálya mást feladatot kap később. És ez valamilyen szinten logikusnak tűnik :roll:

biga.csiga
 
 


Hali Csajok! NA csak most értem ide noha Ádim végigaludta a délutánt és már 8-kor kidőlt, de nagylányom gondoskodik a szórakoztatásomról. :roll: :evil:
Nagyon jó hogy itt voltatok tényleg, igaz megint rámmaradt egy halom nasi, én meg fogyózom, szóval gyorsan továbbpasszoltam az oviba. :oops: :wink: Még simán jöhettek volna többen, ebbe a 16nm-be! :roll:
Katuska, és a végén csak úgy tudtál kiállni, hogy kijött a fószer a kocsijához??? Basszus ez nagyon durva. :shock:
Szuperek a képek!!! 8) Kölkök nagyon jól elvoltak, hihetetlen, hogy Milán is és Zsófi is simán elaludtak Ádi ágyában (még jó, hogy kettő van neki... :lol: ).
Szegénykém mire ágyba került, már átesett a holtponton, így hagytam pörögni 2-ig, majd magától kidőlt, és aludt fél 5-ig. :)

Na jóvan, megyek hunyni, leánykám nagyon elfáraszt mostanában. :( És nem fizikai értelemben, hanem a sok szófogadatlansággal és hisztivel. :cry: Komolyan gondolkodom rajta, hogy tanácsot kérek az óvónénitől is. :roll:

Jó éjt mindenkinek!

Barti

UI: Én vállalok még simán ilyen talit, nem éreztem szétszakadva magam, remélem más sem érezte, hogy sza@r házigazda voltam... :roll: :oops: Nem is maradt nagy kupi utánatok. :)

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Nyertünk, juhúúúú.
Kriszta: az eladó elérhetőségét elküldenéd priviben, aztán bonyolítom az adásvételt.


Azt nem lehet, hogy ti Zétivel nem merültök? Vagy mindenképpen akarod víz alászoktatni már most?

biga.csiga
 
 


Ja és Katuskám, üzenem neked, hogy Máté egy angyal volt, és Pötyim sokkal durvább jelenleg, na ha lesz még ilyen buli és eljöttök, akkor itthon maradhat játszócimbinek! :wink: :lol:

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


nah nekem senki sem válaszol... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Barti: nagggyyyon jó házigazda vagy ;) Mi megyünk szívesen, Milán nálatok is jól elalszik :roll:, már Mági Bencéjének ágyát is kipróbálta, anno Olivér mózesét is, szóval nem egy válogatós, finnyás fajta, ha alvásról van szó :lol:

Enyém gyerek is kidőlt fél 9 előtt, Apával beszéltem is telón, röviden annyit mondott mázlista vagyok.... :lol: Tényleg nem kellett sokat simizni Manót, már aludt is. Bezzeg, amikor Apa itthona van, általában megy a nyüglődés, és felválta altatunk :roll:

biga.csiga
 
 


Mági: mi mennénk, de nekünk nagyon messze vagytok odáig én nem vezetek (mondjuk semeddig se :oops:), max. ha tudok valakihez betársulok, aztán a benzinen risztelünk a sofőrrel :roll:
Aztán írjál mekkora lett a várt óriásbébi!

Katuska: Petra csúcs, a járgány is, bec@jok hogy feszít rajta :lol:
Tényleg kincsesbödönt találtál neki?

biga.csiga
 
 


Láttátok a Fókuszban a drogos Anyák babáit. Hát én majdnem elbőgtem magam.. Ahogy ott fekszenek, szegényekne remeg az egész testük, elvonási tüneteik vannak.. Anyuka még a nevüket sem tudja! Inkább nem mondom mit csinálnék az ilyennel! Minek vállal babát??? (ráadásul ikrei születtek..) :cry: Este a Házon kívülben lesz bővebben.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Biga-csiga ment priviben!

Gondolom kell ez a merüléses dolog,mert majd úszni is úgy fognak,hogy a fejük a vízben!Most olvasok utána!A búvárreflex nálunk már elmúlott,mert 6-8hós kort írnak!Keresek fórumot,és beleolvasok,gondolom másnál is felmerült már ez a kérdés!Meg majd megkérdezem az oktatót is! :roll:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Biga.csiga! igen találtam, holnap jár le a licit, másikon meg 28-án. Megvárom mi lesz a vége.

Mágnes! pont erre gondoltam én is.

Bartika! Máté csak idegenben tud viselkedni. Gondolom Pötyi is egy angyal ha elmentek valahová. Nem cserélünk időnként gyereket? (játszanék babaházasat is vele:)
katuska79
 
 


Biga-csiga mi ez,amit mondasz a tesz-vesz-en,miért nem vagy jogosult licitálni az utolsó percekben?Velem ilyen még soha nem volt!!! :roll: Nem értem!!!
Azt tudom,hogy a vaterán,ha veszel valamit,és lezajlott az adás-vétel,akkor értékelni kell,mert amíg nem értékelsz nem licitálhatsz újra!

Vettem Zétinek egy kocsicipőt is!Az utolsó másodpercben nyertem meg én,mert valaki más is szerette volna!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Kisbogács-Kriszti: tök jók a képek!

Biga.Kriszti: én regisztráltam tesz-veszen még tavasszal, de azóta egyszer sem licitáltam :oops: Na de látom, végül sikerült megkaparintani a hálózsákot, szupi!

Zétény-Kriszti: egy időben Bálint is csak babakocsiban volt hajlandó aludni napközben. Nekem kb. 2 hét volt, mire rászoktattam, hogy a délutáni "nagy" alvás a kiságyban legyen. Elég nehéz volt, volt olyan, hogy 1,5 óra altatás után aludt fél órát... Nekem a Suttogóból a felvesz-letesz módszer jött be (nem az öledben altatod, hanem leteszed a kiságyba, ha sír, felveszed, de mihelyt megnyugszik, megint visszateszed a kiságyba). Elég strapás volt az első pár nap, de megérte, most már szépen, önállóan alszik el Bálint.

Katuska: nagyon édes Petra baba!

A következő taliról remélem már mi sem maradunk le, és Mági, mi megyünk hozzátok legközelebb is!!

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 


ha valaki lát teszveszen olyan kocsicipőt, ami focicipőre hasonlít ,szóljon már nekem, olyat hajtok :)

Edit, Biga: remélem más is jön esetleg, és szervezünk egyet.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kriszta: Köszi! ;)
Amúgy én is merülök víz alá vezényszó és búvárreflex nélkül, és nem jártam babaúszásra :roll: Nekem pont az a bajom, hogy egy babaúszásra járó gyereknek ha 3 évesen azt mondod merülés, már bukik is a víz alá, pont te mondtad Pavlov kutyáit. Na, nekem ez a bajom, nekem a gyerek ne vezényszóra bukjon le ;) Más, ha a gyerek reflex miatt nem vesz levegőt víz alatt, vagy azért mert megtanítottam neki, hogy nem szerencsés... Mi ha járnánk is babauszira, nem nyomkodnám víz alá Milánt, szerintem előnye nem származik belőle. Ez persze csak az én véleményem, anno én is utánaolvasgattam ezeknek, mert gondolkodtam, hogy fogunk mi is járni, de nem maradunk le semmiről, ha nem kezdjük el most, arról nem is beszélve, hogy nekünk drága egy ilyen tanfolyam. Pesten ebben is el vannak szállva az árak... :roll: Egyébként nekem semmi bajom, ha valakine bejön ez a fajta úszás, és/vagy megtartják a gyerekük búvárreflexét. Az úgyis később derül ki, ezzel jót tesz-e, vagy sem.
Azért írd meg mire jutsz, mert tényleg érdekel, ezzel is csak tájékozottabb leszek a témában ;)

Babakocsis altatásra nincs ötletem, de bizta fokozatosan kell átszoktatni a kiságyba - gondolom :roll:

biga.csiga
 
 


Vaterán, ha nem értékelsz, akkor is licitálhatsz, nálunk is Apa van oda regisztrálva, de minidg én nyomulok :lol:

Azt néztem a teszeveszen, hogy:

Akik nem aktiválták a fiókjukat:

* nem tudnak eladni a TeszVeszen;
* ha az eladó nem engedélyezi, nem vehetik meg a termékét licit nélkül;
* az aukció utolsó napján már nem licitálhatnak, kivéve, ha már korábban licitáltak az adott aukción.

Én nem aktíváltam, mert nincs netbankom, és még azt se kezdtem intézni, hogy ők küljenek ki nekem kódot, de az is 1-1,5 hét állítólag...

Mági, Katuska: lenne ötletem, mit csinálnék anyucival... Mondjuk kapásból az összes függő kábszerest sterilizáltatnám, hogy ilyen ne is történhessen meg. (Olyan diktatúra lenne, ha én lennék az ország élén :roll:) Szegény babák, ki tudja milyen károsodásuk lesz, b@sszus morfiumot kapnak :cry: Anyát amúgy sittre vágnám, mert szándékosan ártott a gyerekeinek, ott majd jól leszoktatják :twisted: És soha a büdös életbe nem találkozhat a gyerkeivel. Hirtelen ennyi, ha már főbe lőni nem lehet...

biga.csiga
 
 


Na, én is itt.
Kriszti: megnéztem a feltöltött képeket, nagyon jók. Már le is mentettem. Majd én is felteszem holnap.

Katuska: purdé Petra :D Nekünk is ilyen járgányunk van, csak kutyás. Az elemeket kiszerelted már a fejéből? Azért a 16 dallam brutál. Ádám a fejével nyomkodta a gombokat. Persze az utcán mindenki azt nézte, mi ez az zenebona.

Láttam én is a riportfilmet. Iszonyat durva. Szegény kicsikék. :cry: Annak a rohadéknak még van 2 nagyobb gyereke is. És az a legszomorúbb, hogy az ilyen potyogtatja a gyereket, ahol meg szeretnék, óvnák stb. ott meg nem jön össze a baba.

Másik durva, amit ma hallottam: 6 éves gyerekről kiderült, hogy nem ő a szülők vér szerinti gyereke. Összecserélhették őket. Anyuka idegösszeomlás, gyerek intézetben. Azért nekik is a jó édes anyjukat. Persze, hogy sokkolta őket, de ezt a kisgyereket nevelték 6 évig, szerették stb. Mit tehet róla, hogy nem ő az igazi gyerekük? Mit érezhet, hogy 6 év után eldobták, intézetbe rakták??? :evil:

krisz78
 
 


Biga.csiga. Ez valami új a teszveszen annyi volt régen is, hogy nem adhattál el, de a másik kettő nem. És mire kell a netbank?
De elküldöm a tel számom, ha kell valami és még nem tudod megvenni és nincs itt senki csörögj rám, futok a géphez és licitálok!!
Egy kérdés: a Drégelyvár utca neked messze van?

Mági én megyek!!!!!! Te legalább közel vagy!!!

Nagyon jól lettek a talis képek, Kriszti a montázs szupppper!

Móni
- Csodálom, hogy ennyire nyugodt vagy igaz neked már a 4. de én miután kiléptem egy vizsgálat/uh után a rendelőből már tűkön ültem mikor lesz a következő! És végig paráztam a terhességem, hogy valami baj lesz, de persze nem lett semmi. Be is iktattam néha egy-egy plusz uh-t, mert nem bírtam kivárni a következőt! :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:

Zille 1/2 10-kor elaludt, de már 3x felsírt szép is éccaka lesz!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Én már ébren :evil:
Férjem felvert hajnalban, és nem tudtam visszaaludni!

Barti, szuper vendéglátó vagy, azért én tettem róla, hogy kupi legyen. :) Remélem az alátéteket ki lehet mosni.

Zsófi eddig úgy néz ki, bárhol elalszik, idegen helyen csak fél órát. Ezt már a barátnőmnél is észrevettük, és amikor nyaralni voltunk.

Mági hozzátok is szívesen megyünk.

Képzeljétek, valami miatt nem tudok feltölteni képet. Állandóan le akarja tölteni nekem ezt a car picassat, de én azt nem akarom a gépemre. Edig simán tudtam fotót feltölteni a Gmailra. :cry:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Jó reggelt Csajok!

Állati jók a talis képek! Gyönyörű minden bébi és milyen nagyok!!!!

Mági: szerencsére nem láttam ezeket a drogos anyák-babái műsort, nem is tervezek ilyet nézni elég érzékeny vagyok enélkül is. Én az ilyen nőt (direkt nem írom, hogy anyát mert ez nem anya) egy lövéssel lőném a Dunába.........ennyi........

Krisz: én is hallottam ezt, hogy kiderült a kis 6 évesről, hogy nem a vérszerinti szülei neveleik. A legdurvább, hogy visszakeresétk a kórházi nyilvántartást...minden lehetséges anyával csináoltak DNS vizsgálatot és nincs meg a gyerek anyja.........képzelhetitek milyen nyilvántartása lehet a kórháznak.
Nekem Soma pont 6 éves......mondjuk szerencsére nagyon hasonlít rám is meg a férjemre szóval nálunk ez nem merül fel, hogy nem saját, de ha nem a sajátom lenne ugyanígy szeretném és semmilyen körülmények között oda nem adnám senkinek!!!! AZ életemnél jobban szeretem ezt a kis hülyét el nem tudom képzelni hogy azért berakjam egy intézetbe mert a korház összekeverte és nem ő a vérszerinti fiam........kit érdekel..........

KépKép
peni
 
 


Én is hallottam a 6 éves történetét. Pont akkor voltam képes rádiózni.
Na végül sikerült nekem is feltöltenem a képeket:)

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Jó reggelt!

Mai nap már Szonja evett, én megírtam egy árajánlatot, és megy egy mosás, és mégg csak negyed 8. Nem is rossz a korán kelés... :)

Tegnap megjártuk Tatabányán szüleimet, meg Tatán a hordozós hét programját. Hát... Sokan voltak, mindenki kendővel, kipróbálni a dolgokat nem lehetette, inkább magukon mutogatták a használatot az illetékesek. Az előadás érdekelt, hordozás ortopédus szemmel, de mikrofon híján... közel mentem, hallottam, de amikor már negyed órája a gerinc felépítését magyarázta a pasi, akkor meguntam, és inkább elmentünk palacsintázni a tópartra :) A hazafelé úton nem tudom mi volt a baj, de Szonja végig sírt... És fél 8-kor még dugó is volt az Erzsébet hídon, szóval nem volt remek. Persze amint meglátta apát, már nem volt semmi baj.

Klassz lehetett a találkozó, jók a képek. Legközelebb majd mi is szeretnénk már menni, és megismerkedni közületek másokkal is.
Biga.Csiga: ha mágneséknél lesz, akkor szívesen kiviszlek titeket kocsival, csak egy gyerekülés kellene. Mondjuk megvan még Szonja hordozósa, ha az jó lehet.

megnéztem a háda weboldalát, október 7-én lesz itt a rákóczi úti gyerekben új áru, ez azt jelenti, hogy először kb 10-én lehet majd beférni a boltba...
viszont elfelejtettük ugyan felírni, de felhívom ma anyut, a marie claire jár neki, és abban volt egy cikk a legjobb turikról. leírom ha érdekel vkit ha beszéltem anyuval.

vatera-teszvesz, mindkettőt szeretem, mostanában utóbbin jobb dolgokat találok, de a vaterának sokkal kezelhetőbb a felülete szerintem. teszveszre beregisztrálni és aztán aktívnak lenni kb másfél-2 hét volt, addigra érkeztek meg a levelek stb... számla azt hiszem csak a vaterához kell, nem? mondjuk ebben nem vagyok biztos.

találtam újabb mei tai árusítást, véleményeznék a hozzáértők?
http://borameitai.gportal.hu/gindex.php?pg=29373963
köszönöm

ja, és tegnap délutánra áttört Szonja alsó jobb oldali foga, még csak a hegye, de 1-2 nap és 2 fogúak leszünk :)
czzsofia
 
 


Lucus
Most inkább a derék fájás ami nem igazán jó nekem, most elég rendesen fáj, így meg is kérdezem a dokitól ma, hogy a Fastum géllel kenegethetem-e a derekam.
Eddig Hála Istennek mindegyik gyermekem egészséges nincs miért aggódjak. :wink: :D

manocskak
 
 


Sziasztok!
Az éjszakánk nem volt felhőtlen!Zétimnek be volt dugulva a nózija,orrsprayztem,és az segített!Most már nincs bedugulva neki!Remélem nem valami kezdődő nyavaja!!! :cry:

Edit tőled szeretném kérdezni,hogy,Bálint akkor a "nagyalvást" a kiságyban alussza,és a többit még babakocsiban?nálunk a kiságy dolog nem fog bejönni,gondoltam a nagyágyon altatom majd délben!Piszok nehéz lesz,már látom előre!!! :cry:

B-cs. őszinte leszek még én sem tudom,mit fogok tenni,ha merülni kell!holnap találkozunk az unokabátyámékkal,ők a 16.kerületbe hordják a kislányukat usziba,ő már merül.de 3 hónappal fiatalabb,mint Zéti!A bratyóm feleségétől fogok infót és tanácsot kérni,és gondoltam megkérdezem a védőnéninket is!Majd meglátjuk!Ha eldöntöm mi legyen,akkor nagyon határozott leszek,ez főleg akkor kell szerintem,ha az mellett döntök,hogy merülünk!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Hali!

Tegnap megvolt az első (talán csak majdnem) esésünk az ágyról- a nagyi szerintem elkapta, és Vió csak kb. 10mp-ig sírt (a nagyi tovább), majd indult felfeldezőútra :roll: azóta se ábrándult ki az ágy szélén imbolygásból :roll: :evil:

Drogos anya: :evil: :evil: :evil:

Mági:
ha lesz tali, megyünk!
Edit: jobbulást nektek!

Csöre: figyi, az gáz, ha még úgy viszem Viót az MT-ben, hogy elől, kifelé néz, és a lába nincs kint, hanem kvázi törökülés-békaülés szerű pózban van? Merthogy ez az általa leginkább preferált pozíció (kis kíváncsi, nézelődni akar, minden izgi). A hordozós héten cakk-pakk közölték, hogy ilyet még nem láttak, és borzasztóan néz ki. Azt mondták, vigyem a hátamon, de ott nem lát rendesen...

Talis képek nagyon szuperek, sajnálom, hogy nem jutottunk el :(

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=1kCt5tVTpbs
Zétinek is ez az egyik kedvence!Mindig ezt hallgattuk,ha nagyon sírt! :wink:

http://www.zeneszoveg.hu/lyrics.php?lc=10223 Ezt is imádjuk!!!

No meg ezt is!

http://www.zeneszoveg.hu/lyrics.php?lc=30138

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Bartika! majd mindenképp próbáld ki amit Csöre belinkelt oldal keresztezett kötést! Sokkel jobb,mint amit mutattam oldalt rebozo.

Erika! nekünk jó a 18.kerület. Tőlünk úgyis minden messze van...
Jól emlékszem, hogy a Szarvas csárda tér környékén laktok?
katuska79
 
 


Z-Kriszti! nekem is az a véleményem a merülés dolgoról, mint Biga.Csigának. Egyébként meg az ellenkezőjét is elérheted vele. A barátnőm kisfia retteg a víztől. 3 éves és katasztrófa még az esti fürdés is. Egy iylen rossz emlék miatt. Pedig fel voltak készülve, régóta jártak már és mégis traumaként élte meg ezt amerülés dolgot. Szóval szerintem nem éri meg. Ha eljön az ideje és elég nagy az úszótanfolyamhoz, ott is először a vízhez szoktatáshoz akkor majd beíratom én is mindkét gyerekem úszni! Mert azt viszont nagyon fontosnak tartom, hogy minél hamarabb "vízbiztonságot" szerezzenek.

Egyébként egyszer ha jól emlékszem Mágnes másolt be egy tök jó cikket erről pro és kontra.
katuska79
 
 


Zita: ha bent a lába, nem gáz. De ha befelé nézve akarod, hogy lásson, hajtsd fel derékban a mt-t párszor, és a body-t a hóna alatt vidd el, elég erős már Vió, hogy megtartsa magát, Saci is úgy utazik, ha nézelődni akar.

Zsófi: Batkatának ilyen mt-a van!
Én tegnap láttam ilyet, ugyanolyan anyagból, mint az enyém, de nem próbáltam ki, csak tapperoltam. Sokkal vékonyabb, mint az enyém, de szép, igényes munka, bélelt derék- és vállpántos. Anyuka elégedett vele (tulaj). A kapucni rögzítése nem annyira profi, viszont sk tudsz rajta javítani.
Sztem várjuk meg Batkata véleményét is, ő használja.

Mági: mi is megyünk, ha lesz :wink:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?