Új privát üzeneted érkezett!

na ez még lemaradt......

Steff!

Kötőhártya gyuszija van/volt. De már nagyon szép a szeme. Már nem is látszik!!! De azért ezt a hetet végig csöpizzük és kamillázzunk, ahogy a doki bácsink mondta! :wink:

és még.....

Lillus!

Megnéztem Jáz adatait 7. hónapról.....akkor volt 7550 g és 70 centi! 8) Meglátjuk mennyit nőtt egy hónap alatt!!!! :lol: :wink:

Na mentem.

Sziasztok! Szép álmokat Mindenkinek!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vero!

Még Neked....holnap megyünk KIKA-ba szülinapozni. Este dobom az infókat! :wink:

Most már tényleg mentem. Jó éjt Csajszik!!! :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jóreggelt
nekünk kilőve a holnap :cry:
Balázsnak 39 fokos láza volt éjszaka, miszonyatosan folyik az orra....délután megint orvos :cry: :cry:
pedig annyira akartam menni......

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

 
 

Andi,
sajnálom :( Gyógypuszik Balunak!!! Majd legközelebb összehozzuk.

Tenci,

ezzel a kocsival nem tudok lassan menni 8) szerintem már be is mértek 1-2 helyen... Most kerültek ki kamerák az M0 új szakaszára is, de nem a szokásos doboz, úgyhogy még nem tudom, hogy csak forgalomfigyelő vagy mér is :? :roll: De múltkor úgy 120al húztam el egy rendőrségi kisbusz mellett (110 volt a megengedett szóval ezért talán még nem lőnek :roll: ) a telefon nem kellett volna :oops: Na mindegy, Reflex és Mázli urak segítségével megúsztam...

Timi,

ha nem féltek, akkor megyünk :wink: 8)
Tényleg, már akartam kérdezni: milyen tévéműsort emlegettek ti itt folyton??? Nem vagyok perfekt a témában, örülök ha a híradót látom :roll:
Egyébként Anna is 1-2hét alatt adta elő a mászok-felülök-felállok című műsort 8 hónaposan. Aztán 11,5hós volt mikor elindult... Még tán neked is van egy kis időd :D

Veronikusz,
22kiló???? :shock: A végén még 40 kiló leszel vasággyal... :D

Orsi,
nagyon csini vagy :D Kolos a fejhallgatóval :D :D

Steffi,
akkor egyszer abba a kávézóba is beülhetünk dumálni :D :D Lehet elnézek arra ma - úgyis el vagyok zavarva itthonról... Apósom füstölt körmöt akar főzni én meg nem bírom a szagát :? :roll:

még akartam, de nem jut eszembe... :oops: na majd jövök ha beugrik.

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy
én még reménykeded, hogy azt mondja este a doki, hogy mehet holnap Bali bölcsibe :oops: :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Ok. Ha mehet bölcsibe, akkor ott leszünk érted :wink: Dobok telószámot priviben, küldj egy sms-t légyszi, mert nem biztos hogy este géphez jutok... :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


ANDI-nagyon sajnálom-gyógyuljon Balu!!!-ab kúrát végigvitte nem???és utána visszamentetek dokihoz??-amúgy kedve milyen?
akkor most postázzak???-pedig úgy vártalak.... :roll: :roll:

JUDY-mondom én te mennél egész nap :wink: :wink: :lol: :lol: de ez tök jóóóó-és kajaszag :roll: nálunk minden hétvégén bundáskenyér a menü-nagyon imádjuk :lol: :lol: :lol: de a lakást fél napig szellőztetem.... :roll: :lol: :lol: :wink:
Anna jól???-és mi sem félünk
és milyen jófej apósod van-még főz is???-nagyon el vagy kényeztetve :roll: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mikey ma elment vonatozni anyáékkal-be volt már zsongva :lol: :lol: ja és osztotta az észt mondta apának-vegyél jegyet mert metrózom sárgavillamosozom-és busszal is megyünk :roll: :wink: :wink: :lol: :lol: anya te vigyázz Benedekre...ő még nemjöhet mert pici és eltéved :shock: :lol: :lol:

ANCSA-férjecskédnek Boldog Névnapot!! :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
antibiotikumot végig szedte, úgy hogy nem volt már láza, mikor elkezdtük :?
megyünk este dokihoz...
amúgy jól ,verdákat néz :lol: láthatóan semmi baja, csak az orra folyik, ja és láza sincs :roll:
én még reménykedek, hogy megyek holnap :roll: :oops: 8)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Balu tudja fújni az orrát??-vagy szívod neki??
Akkor jóóóó,én is bízom benne ,hogy összejön a holnapi nap :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


szívom az orrát, olyan 5 percenként, nagyon dúúúúúúúrva
és persze olyan rossz, mint egy 7ördög :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok,

köszi lányok a dícséreteket :oops: :D

nem tudom mi van a levegőben, de Kolos is taknyi, reggel hőemelkedése volt. amúgy jól van csak utálja ha szívom az orrát, le kell fogni, közben üvölt...elég brutál. :cry:

szóval ha nem lesz komolyabb baja holnapra akkor mi is megyünk. de akkor elmondja vlki hova is kell pontosan menni?? ha a 7es útról jövök, átmegyek az M0 felett...asszem ez már diósd...tovább az úton...tudom, hogy tele van körforgalomal... lesz baloldalt egy bev.kp...interspár van benne. na ott már voltam. ide kell jönni???

Balunak gyógypuszik.

Tenci, olyan 13,5 kg körül. asszem. rég mértük. igen a moci a kedvenc.

nem hagynak írni... állandóan youtube-ozni kell :roll:
snooopy
 
 


Orsi,
az Interspar még bőven Diósd :D Onnan még jönni kell kifelé, lesz még egy körforgalom, utána egy darabig csak egyenesen megy az út. Átmész 2db vasúti felüljáró alatt, utána jön egy körforgalom, abba már nem kell belemenned, hanem elmész balra (de ha elnézed, a körforgalomból az első kijáraton kijössz és ugyanott vagy), utána lesz egy lámpa és még egy körforgalom. Ott vagy bemész a körforgalomba és a második kijáraton ki (ez bevisz a Stop Shop közepén levő parkolóba), vagy még a körforgalom előtt elmész balra és fel a parkolóházba és már ott is vagy :wink: Nagyon zavaros így????

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy
holnap mikor jönnénk visszafele??
csúnya módon azon gondolkozok, hogy szólók anyósomnak vigyázzaon addig Balura, fúúúúúúúúúú nagyon önző vagyon, ugye?????? :oops: :oops: :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 12:02-kor.
Vendég
 


Hát csajok!
Csak kapkodom a fejem, hogy Diósd, meg Interspar. :roll: Én Diósdon töltöttem 18 éves koromig az összes nyaramat, de akkor még csak a csapágygyár volt, mint központi épület, a falu meg... mindig meglepődök, amikor megyünk arra. A nagypapám régen a műút (!) (asszem ez a 70-es volt) mellett árult barackot nyáron, és akkor nagy kaland volt arra kimenni.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Jesszus Lilluska!
Én frászt kaptam volna... Milyen kis ügyi Bogi. Ő is szeret tüsszögni? Mert Petya annyira vigyorog tőle.

Ancsa!
Képet!!! Ha már Tenci mesélte a pocid.


Balunak jobbulást!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 12:02-kor.
Vendég
 


Andi,
nem tudom, a csajoktól függ :D
Nekem annyi dolgom van érden, hogy beugorjak apámhoz elhozni az utazóágyat, ez kb 10 perc...azon kívül meg ameddig dumcsizunk. Úgyhogy ha szívesen vigyáznak rá, akkor hagyd ott nyugodtan, aztán jövünk amikor kell :wink:

Lilluska,
jesszusom, a frász jött volna rám... :shock: Örülök hogy lányok már jobban :D

Kriszta,

Érd is rengeteget változott... Mikor visszamentünk érettségi találkozóra mindenki csak kapkodta a fejét :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy
oké, még megálmodom......már most lelkiismeret furdalásom van :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi,
reggel még úgyis elrobogok bevásárolni, szerintem 9-fél10 magasságában tudnék az Europarknál lenni. Küldj sms-t hogy mi van. Akár holnap reggel is, de akkor úgy fél9ig ha lehet, mert ha nem megyek be érted, akkor lehet hogy a nulláson megyek... Nem biztos hogy gyorsabb, de kényelmesebb :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Tenci,
Lara délután elalszik egyedül szerencsére, bár néha akkor is kijön kétszer, de az esti alvás 2 hónapja elég rázós, lefektettem, és kijön, már 3 napja sikerül vele beszélnem, és 4.-re már bent marad, de előtte volt hogy én is alvást szinleltem, és csak akkor aludt el.
Hát a pocakkép ugye, az tegnap nem jött össze :-)))
Hát én csak fotozom, majd aki rajta lesz, és úgy gondolja, hogy tetszik neki, és meg szeretné mutatni, az megteszi!
Larát biztos megmutatom!Ha máskor nem, akkor karácsonyra, bár lehet akkor meg más dolgom lesz!

Akkor? Mikor vége a fogyinak? Fel is hízlalhatlak egyből?
Köszönjük a pocakdicséretet! Nagyon nagy!!!

Köszönjük a névnapi grtulációt!


Orsi
Akkor majd együtt karácsonyozunk!!! Mit szeretnél? Csak nem egy Babót?
Nem, nem én csináltam a tablót, a tavalyit azt Zsófi csinálta! Én képet szívesen csinálok hozzá, ha meg tudjuk oldani, de a készítés nem hiszem hogy nekem beleférne. De jó lenne már gondolkodni rajta!

Nagyon kis csini vagy!!! Eddig mennyit híztál? Ha híztál?

Judy

És nem volt neki még három napos láza?
Örülök, hogy már jobban van!!!


Kriszta,

Köszike :wink:
Lényeg, hogy jó környéken ettetek, azt a részt mi is nagyon szeretjük!

Veronikusz,
Mennyit? :roll: hány kg akarsz Te lenni? jujjj


Andi

De jó hír ez! Jó munkát!!!
Ne legyen lelkiismeret furdalásod!

Steffi,
Na hát gyorsan elrepült, becsukod a szemed és már péntek is van!

Tigrincs
Jáz nagyon kis ügyes, gratula neki! De hát volt kitől örökölni a pörgést!

Vendégsereg nagyon jó volt! Végére még össze is szokott a két kis eleven, akkor csók volt!! :lol:
Látom tölünk félsz!

Lilluska
Hú, ez az orrszívós sztory nagyon kemény, én is nagyon megijedtem volna! De a lényeg, hogy minden megoldódott!!! És örülök, hogy jobban vannak a csajok!!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Andi!
Felírattam a cuccokat. Sajnos utoljára volt a dokibácsi. Gyógyulást Balunak!

Hú gyerekeim csendben játszanak a szobában ketten! Tiszta jó.

Ancsa!
Tényleg jöhetne pocis kép! Azért olyan sokáig nem csukom le a szemem :lol:

Timi!
Jáznak grat a felálláshoz is! Én lányom lassan elindul, most már pár mp-re megáll egyedül, de még nem indul el inkább leereszkedik és mászik. Cuki :lol:

Orsi!
Szépek vagytok! Rád hasonlít Kolos?! Most tesó név van már? Lehet lemaradtam...

Lilluska!
Te jó ég! Nem gyenge a sztori. Bocsi, de azért el tudom képzelni a szitut ahogy fel-alá futkározol a gyerek meg fejjel lefele... Nevettél egy jót utána azért?! Jó az új avatar!

Ancsa!
Kinek van névnapja?

Fogyokúra: én nem szállok be... Vasággyal is 45 :oops: :roll: :?

Ma fél 7kor keltünk :evil: Igaz Mirci 5kor kidőlt, martin meg 7kor :lol: Kiscsaj megtalálta a hangját, folyamatosan magyaráz, elmo is tetszik neki :lol: :lol: :lol: Édi nagyon.

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Judy: Vigyázz a telefonálással!!! Bár én is szoktam vezetés közben, sőt még sms-t írni is :oops:

Orsi: Nagyon csinos kismama vagy!!!

Lilluska: Én frászt kaptam volna, ha velünk történik meg. De ügyesen megoldottátok Bogival!

Veronikusz: Majd kb fél év múlva benevezek én is a fogyókúrába. Nekem egy 10-est kéne ledobnom...

Andi: Jobbulást Balunak!

Timi: Nem vagy elfeljetve!!!

MA voltunk dokinál, Benedek 3 oltást kapott, nagyon sírt. Petya jól viselkedett a rendelőben, meg is dícsértem.
Benedek 5620 gr és 58 cm.

Most megyek,m ert Petya hív játszani....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Veronikusz: Gratula Zsófinak az elinduláshoz! Te pedig felkötheted a gatyád :wink:

Timi: Gratula Jázminnak a felálláshoz!!!

Steffi: Nem vállalsz át pár kg tőlem?

Ancsa: Pocakfotó???

Na mostmár tényleg megyek....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi,
headsettel szoktam telefonálni normál esetben, de kézben sem szokott zavarni. Most kicsit rossz pillanatban jött a hívás :oops:

Steffi,

van elmotok dvdn??? Kölcsön lehetne kérni?? :oops: A múltkor elkaptunk egy epizódot a minimaxon és Ancsa leesett állal bámulta... :D

Ancsa,
nem, nem nagyon volt még beteg szerencsére. Egy torokgyulladása volt tavaly karácsonykor, de semmi más még :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


sziasztok, sajnos alig van itt bent kepem, otthon meg kidolok mire gepkozelbe jutnek, de van itt kep kep, egyenlore Kép [/img]

Kép

Kép
polixeni
 
 


van itt ket kep akart lenni, de raadasul az egyik le is maradt, ezek 2 hete keszultek sopronban Kép

Kép

Kép
polixeni
 
 


Andi!
:cry: gyógypuszikat küldünk! :oops:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod!!!! Komolyan NE!!!! :D
Igen! :D 22 kiló! :oops: már csak 20! :lol: mi az nekem!!! :lol:

Orsi!
Jaj de csini vagy! Szemtelenül csinos!!! :D Koli meg nagyon édi!

Timi!
Hajrá ÖNBIZALOM!!! :lol: Szuper Anyucik!!! :D
Jáz meg nem kicsiben nyomja!!! Mi is 80-ast hordunk :D
KIKA infókat meg várom! köszi

Ancsa!
Köszi szépen, de igazán nem kellett volna!!! :D MEGJÖTT A DVD!!! :D nagyon aranyos vagy!!!! :wink: köszi

Tenci!
Mikey duma :lol: :lol: kicsi és eltéved :lol: hát ez haláli :lol:
Igen! Úgy 22 kiló, hogy akkor még nem is a versenysúlyom lenne. :oops: Ahányadik szülés, annyival több kiló is jött fel. :oops: JA! És erősen 50 fölött lennék még a -22 kiló után is. :oops: hát ez van! nagy a kihívás, de ez is meglesz! Írtam már, hogy ez lesz a 4. ilyen mértékű SIKERES fogyásom :D:D:D Hajrá Fogyi Csapat!!! :wink: (nálam is volt már 1,5 hét alatt megingás, mikor a férjem egyik kedvencemmel állított haza :D )

Kriszta!
Tényleg? Őszit árult a nagypapád? Mi meg mindig a 7-es főúton jártunk Dunafüredre, jövet menet egy kis Pataki fagyizással. :D Nagyon imádtam!!! Ma már tényleg én is kapkodom a fejem. Szinte semmi sem olyan mint rég. :roll:

Lilluska!
Örülök, hogy már jobban vagytok!
Orrszívós story :shock: :shock:

Brigi!
Üdv a Clubban! :D Felveszünk már most mint tiszteletbeli tag! :wink:

Polixeni!
Tök jól nézel ki! Mintha nem is várnál babát! Csini vagy!!! Boti nagyon helyes kis srác :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Judy!
Írok neked, gépen van! Csak összefutunk akkor végre. Szombaton vezetek aztán szerintem jövő héten már merek menni erre-arra.

Polixeni!
Jó képek! Sopron nekünk örök szerelem! Mi is ott voltunk pont egy hónapja.

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok Lányok!

Merci ha olvasol minket: Boldog Névnapot Kívánunk neked.

Tenci: Jó a10 óra, Viktor már 7 körül már ébreszt engem, hogy autókat hozzak neki fel az emeletre :lol: mert minden nap cipeljük az autókat fel és le. :lol: Apa piszkált, hogy kell a gép neki, mondtam ott van a laptop, de csak azt mindta: Az a tiéd! és ennyivel le is zárta a témát.

Andi: Jobbulást Balunak.

Lilluska: Mé így olvasva is kiráz a hideg.... Örülök, hogy jól vagytok.

Steffi: Kezet foghatunk, mert én 47kg vagyok, cipővel és vasággyal együtt :lol:

Akartam még valamit....
Totál szétszort vagyok ma. :?
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


erdekes hogy gyerekkoromban minden evben minimum 1x voltunk koszegen, de valahogy sopront kihagytuk 1x remleik hogy voltunk, anyu nem szerette mert nagyon sok osztrak volt es nem volt olyan nyugis, most meg hazafele jottunk es mondtam hogy nezzuk mar meg ha erre jarunk.

Botival se volt nagy hasam, 38. heten jelentkeztem az 5. en a pultnal es meg kerdeztek miert jottem mondtam hogy szulni, nem neztek volna ki belolem:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Kata,
klassz képek, szépek vagytok :D Tényleg alig látszik a poci...

Steffi,
örök hálám!!! :D Hát igen, olyan messze lakunk egymástól, hogy az szörnyű.... :D Egyszer már csak sikerül összefutni...

Veronikusz,
fogyi-klubhoz én is csatlakozom. Nekem is 20 kiló kb... :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
:D :D :D gyűlünk! gyűlünk! :wink: oszt fogyunk! fogyunk! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Lánykám megint 20 perces hisztit adott elő, miszerint ő aztán egy cseppet sem álmos, hagyjam békén, játszani akar, vegyem ki az ágyából (persze nem beszél, de hatásosan mutogat). Ezek után ilyen roppant kényelmes pózban kifeküdt:
Kép
Na ennek immár másfél órája... De én olyan szörnyű anya vagyok, hogy rákényszerítem az alvást, mikor ő aztán nem is álmos :roll: :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


VERÓ-akkor fogyiklubb??? :wink: :lol: :lol: és még megkérdezném valami sport bejátszik???-vagy a csajoktól megkapod a napi mennyiséget??,-én most próbáltam a Leg-Magic-ot-hááát mit ne mondjak....azt hittem a lábam leszakad-de nagyon jóóóóó :wink: :lol: akkor nektek holnap talira nem jó???? :roll: :roll:

ANCSA-na igen abban a csókban benne volt minden!!! :wink: :lol: :D
ma is lesz valami ünnepi menü???-Miki kéri sütireceptet..... :roll: :lol:

VALENTINA-hoztok mocit??? :roll: :roll: igazából nem tudom hol kötünk ki......majd Judy megmondja a tutit :wink: :lol: :lol: a mekibe van a tali annyi fix :wink: :wink:

STEFF-hát szabad nektek ilyet írni-45kg???? :wink: :wink: :lol: :lol: Érd nektek messze van???kicsi gyakorlás..... :roll: :roll: :roll: Martin milyen kissrác-olyan rosszcsont igazi fiús???? :roll: :lol:

KATA-köszi képeket :wink: Boti még elvan a babakocsiban???? :roll: :roll: nekem Mikey 10hónapos kora óta mikor elindult-...felejtő :lol: de így Benedek alig használtan vehette át... :wink: :wink: :wink: :D

ANDI-gyere.....most hogy van Balu-nagyon folyik az orra???anyósnál meg szeret lenni nem???ha dolgozol akkor is majd anyós hozza el vagy végzel addigra???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tencikém,
én már nem mondom meg a tutit, annyi minden megváltozott mióta én elköltöztem. :roll: Már csak onnan tudom mi hol van, hogy időnként felkapom a fejem hogy ez meg mikor került ide?? :D :D
Nnna, megyek vasalni :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Steffi,
Gratula az álláshoz! Ok, ok addig ne csukd be!
Gellértnek van ma névnapja.

És még nem láttunk képeket!

Brigi,
Nagyon szép méretek! 3 oltást? Egyszerre?

Judy
Az a jó ha nem beteg!
Mi majdnem egy évesek votlunk mikor először beteg volt, és pont a három napos láz! Na most viszont kikaptuk a betegséget! De holnap már megyünk úszni!
Imádom az ilyen alvós képeket!


Kata
Nagyon csini vagy!!

Veronikusz,
Mi köszönjük a dvd-! Mit köszönsz? Tetszik a csajoknak?
:wink:

ancsaboszi
 
 


Tencikém!

Igen, igen, úgy sajnálom, hogy nem mentem fel a gépért! :twisted:

Nem, nem lesz menü!
VAn még tegnapi kaja, pár percre ugrik haza, aztán megy jogára!

Az az ünnepi süti!
Amit etettek!

Szereti.

Ok, ok, majd küldöm

ancsaboszi
 
 


ANCSA!-köszi várom.....ha majd jöttök én sütöm meg :roll: :wink: :lol: :lol:

BRIGI-nektek Érd???-jó lenne talizni veletek is..Petya és kicsiBenedek :lol: :lol: tombolhatnának fiúk... :roll: :wink: :wink:


JUDY-jóóóó vasalást.... :wink: :wink: :wink: de lécci olyan tempóba vasalj mint amilyen tempóban hajtasz :wink: :lol: :lol: Anna .nagyon édes-nekünk is van ikea ágyruha!!! :lol: :lol: -ééés útálom vasalni :roll: :lol: :lol:

KATA-ti nem jöttök??-merre is laktok-és te vezetsz???? :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Ancsa!
igen, tetszett nekik. Rögtön ki is osztották :lol: Zsófié lett a fonott színes.
GELLÉRTNEK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Tenci!
hát! eddig nem volt mozgás mellette, de most hogy mondod ... :oops: nekem is van LEG-Magic-em + AB KING Pro vagy mi a fene (hasizom ra jó, látszik mennyit használtam :oops: :lol: :lol: ) rá kéne vennem magam, hogy míg alszanak a lányok DE vagy DU egy kicsit felmásszak rájuk :lol: :lol: :lol: ami doppingolna az a lovagás de hát az kivitelezhetetlen :? :oops: EGYELŐRE!!!! :wink:
tali: holnap nekünk sajnos nem jó :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tenci: Nem viszünk mocit, mert nincsen :? csak bringa :lol: de lehet, hogy azt se viszünk, még nem tudom.
Kiautót viszünk mert nem bír a segén megülni nyugodtan. :lol:

Judy: Nagyon édes az alvós kép. :lol:

Kata:Jók a képek, Boti igazi csibész a képen :lol:

valentina
 
 


Judy!
Anna nagyon édes. Kicsit se volt fáradt!!!! :lol:

na megyek, mert Zsófi kúrjongat :lol:

Különben holnap hol lesz pontosan a tali? a CENTRUMBAN, azaz a TOP SHOP-nál??? ott van Mc-i???? :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Ancsa!
Akkor Isten éltesse Gellértet! Rá sem néztem a naptárra... Milyen képet?

Tenci!
Bocsi, tudom, hogy kár volt mondani :roll: Viszont, ha felszalad rám 1kg mindenki rögtön kérdezi: híztál? :roll:
Messze van Érd. Barátnőm is lakik ott, ő is mondta menjünk, de nem merek... Legközelebb közelebb szervezetek valamit. Mondjuk Veresegyházára :lol: Van egy tuti játszóház...
Gyerekek olyan álmosak! Mirci 6kor kelt, Martin fél 7kor, Mirci aludt 20 percet, tiszta makik. 20 perc múlva fürdenek, kaja aztán szerintem ki is dőlnek 6ra mindketten. Már az egész lakást kitakarítottam unalmamban, mindent kivasaltam :roll: :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Judy!
Tuti ez a kép :lol: :lol:
Dvd ügyben egyeztetünk! Szombaton megyek gyakorolni, szerintem Kistarcsát sem hagyom ki, délelőtt neked jó egy gyors összefutásra, hogy odaadjam?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Láttátok, hgy a kismama magazinhoz jár táska is? Előfizetők meg is rendelhetik: http://mc.hu/termek.php?id=2719

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


sajnos nem tudok jonni, dolgozom:(((
igen vezetek, mobil vagyok, meg csaka z kene hogy mindig a soforre varjak:))))

volt egy ido amikor boti nem birta a babakocsit, az akkor volt amikor elindult, de o sokat aludt benne, altalaban ha alvasido volt akkor vagtam bele es mar a sarkon aludt, azota meg siman elvan benne, megyunk valahova en nem cipelem es belevagom, ha felszallunk a bkvra akkor kiszall es az olemben van hogy jobban lasson kifele, de van oylan pl ha anyu vigyaz ra a munkahelyen akkor ha alvasido jon be szall magatol es ott elalszik:))) mazlim van tudom

na en megyek hazaaaaaa

Kép

Kép
polixeni
 
 


már megint rohadt sokat írtatok. :)
Szabi ma pesten maradt, ajtók utám rohangáltunk vagy 3 órán keresztül. hiheteten, hogy szinte sehol nincs olyna nekünk kéna, ha meg van akkor nem jó afalvastagság... Szabi holnap még fut egy kört amíg én veletek lógok. :)

JUdy, Anna édesen alszik.
köszi, szerintem menni fog. :) de azért megnézem még google map-en is. minden esetre vlki elküldhetné priviben a számát ha eltévednék. :D
vállalod ezt a megtisztelő feladatot? :lol:

Seffi, van már név. Zsombor.
igen rám hasonlít KOlos. kíváncsi leszek tesó kire fog.

Lilluska, hát én is megijedtem volna. még jó, hogy kijött magától és Boginak semmi baja.

Kata, jók a képek, legalább látunk titeket is. :)
snooopy
 
 


VERÓ-akkor gépekkel elő :wink: :wink: :wink:
igen meki a központban a Top shopnál van....még a végén meglepsz minket????? :wink: :wink: :lol: :lol:

ORSI-de jó,hogy eltudtok jönni :lol: :lol: :D miért nem csináltatjátok az ajtót???fából szeretnétek v műanyag??? :roll:

STEFF-akkor már csend és nyugalom van már ilyenkor nálatok???? :D
ha sok időd van ide is jöhetsz van mit vasalni :wink: :lol: :lol:

VALENTINA-jó,hogy mondod én is viszek még a végén veszekedés lesz....habár mindig az a jobb ami a másiknál van :roll: :roll: :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci,
jelentem kivasaltam, a nyílászárósok is itt voltak ajtót-ablakot állítgatni, vízért voltam, turiban, gyógyszertárban és játszótéren. Ja meg lőttem páromnak citromot a teájába mert nem érzi jól magát. Megfelel a tempó?? :D :D

Steffi,
szerintem itthon vagyunk. Dobok priviben címet és egyeztetünk. :D

Orsi,

küldöm :wink:

Andi,
várom az smst! :D

Megyek apát pátyolgatni... Ha már nem jönnék akkor jóéjt!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na a helyzet az, hogy piros a torka, de nem fertőz :roll: úgyhogy még mindig nem tudom mi legyen :oops: :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?