Új privát üzeneted érkezett!

Igazándiból a lényeget nem is írtam meg a mai nappal kapcsolatban. Megingott a hitem a dokimban. A napnál világosabb PCO-mat tagadja, ezek után nem tudom, akarom-e nála a műtétet.

Pár nap kell a megnyugváshoz, aztán tiszta fejjel remélem könnyebben tudok majd dönteni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Most elköszönök, fáradt vagyok. Na meg egyedül is maradtam, így nincs sok értelme.

Mindenkinek jó éjt! : Bikfy

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Ezt a méhecskét 2 napja találtam. Ugye milyen cuki? :wink:

Vazze! Most látom csak, nálam mindenki repül. Repül a katica, repül a repülő, most meg ez a kis méhecske is. :lol:
Egy pszichomókus erre biztosan mondana valamit. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Konkrétan azt, hogy hülye vagyok.

Na tényleg jó éjt! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Köszi. Nem akarok sok mindent szedni. Iszom a teát, tegnap elkezdtem a cikát, most már nem váltok málnára. Holnap kezdem szedni az algát meg c vitamint szedek. Lehet, hgoy sok lenne ha barátcserjét is szednék nem? Én nem igazán tudom, hogy mikor van pém. Mert ugye nem teljesen pontosan jön meg a mensim úgy 3 hónapja.

Lehet, hogy nem mennék ehhez az orvoshoz, aki aszongya hhogy nincs pco.

timejka
 
 


Timejka!

Ha benézel a babatervezők otthonára, ott látni fogod, nagyon sok embernek segített a cickafark, palástfű és az, hogy mellette 3 hónapig szedték a barátcserjét.

Pé-t be tudod lőni, ha mérsz hőt. Nem?

Hát hallod én is gondban vagyok most doki ügyileg. Nem tudom, merre tovább. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Miért nem tudom megnézni a hőgörbédet? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy nem voltam eddig csak kedden nagyon elfáradtam tegnap meg nem volt kedvem jönni.

Jövöhéten ismét megyek Pécsre magas lett a cukrom 8.1 a vérnyomásom 160/100 ugyhogy mennem kell kedden ismét ellenőrzésre.Tegnap a védőnőnél voltam ott volt cukor a vizeletemben
ugy hogy most 8 hétig szigorú diéta ha nem akarok befeküdni és én ugye bár nem akarok.
Dokkerem azt mondta hogy készüljek hogy császáros leszek mivel már most nagy a baba és nem lesz helye befordulni.kedden meg is nézi uhn.

Bikfy nekem 8 de lehet jobban járnál ha átmennél oda ahová én járok ott kimondottan női dolgokkal foglalkoznak minden nap és minden formában.És biztosan jobban értik a dolgukat mint csak egy olyan doki aki jön meg megy.nem mondom azt hogy ő nem lenne jó doki bár nem ismerem de ahol mindennap ugyan azzokkal a dolgokkal foglalkoznak csak tudják és az én dokkerem még tanitja is.

Beze Hogy vagy tok?

Igen A Juan doki volt uh tök normális volt kedves és normális még meg is kérdezte hol mondták azt hogy későn mentem... Kép DVDről metettük a kisvigyori képet

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Darinka lába (7,02 cm)

Persze ha kiveszitek belőle

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Bikfy, neked kell döntened, de én simán otthagynám. Megtettem én is 2 orvossal, az egyiknek fingja nem volt a meddőség kezeléséhez, a másik meg csak az időt húzta.

Vius, nagyon szép Darinka! :D A cukrot sajnálom...A diéta kemény, azt hallottam, az ember mindig éhes, de a babáért mindent. Medencevégűben fekszik a pici?
Köszönjük, jól vagyunk.

Rodina :?: :?: :?:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Koponya fekvésű de nagy és általában a nagyobb darab nőknél császár van azt mondta a nagynéném.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vagy is ugyan ugy fekszik mint mindig baloldalon a feje jobb oldalon a lába.valami 1 koponyafekvésü vagy mi.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius, az jó. :wink: Tuti a császár?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, nekem mindig is magasabb volt a tesztoszteronom a normálisnál, mégis van egy csodálatos kislányom. Szóval emiatt ne aggódj! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy most kezdtem mérni a hőmet, azért nem tudod megnézni. MAjd szólok ha nézhető lesz. Jutottál már valamire doki ügyben?

Dita ide már nem jár?

timejka
 
 


Sziasztok lányok!

Bocs, hogy sokáig nem jöttem, de olyan sz@r kedvem volt, és nem akartam az inszemeseket lelombozni.
Mindenkire sokat gondoltam!

Timejka! Sajnálom, hogy megjött. Én pedig úgy szurkoltam neked!
Én málnalevél teát iszom péig, aztán palástfüvet. A mensi első 2-3 napján nem szoktam inni, mert ezek a teák vérbőséget okoznak. A palástnak már jó (fű) íze lesz.

Vius!
Tündéri Darnika! Nagyon helyes kislány lesz! Húúúú, már mekkora! Hihetetlen. Mindig elolvadok ezektől a képektől!
A császár már biztos? Hogy érintett?

Natikám!
Látod, lassan már egy hét el is rebbent! Kérlek adj erőt nekem egy pozitív teszttel! :wink:

Bikfykém!
Ment privi. Sok erőt merítek belőled is. Ne légy elkeseredve, bár az nem is a te stílusod, te vigasztalsz mindig mindenkit. A stratégián pedig sürgősen dolgozzunk! :wink:

Az inszemeseink hogy vannak? Jó lenne egy kis gyorsjelentés!

Most még visszaolvasok, nehogy elfeledkezzem valakiről!

rodina74
 
 


Rodina, mi a baj? Nem tudok segíteni?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Köszi, nagyon rendes vagy! Hála istennek megoldódott a dolog. Több mint egy hetet késett a mensim, és ezen nagyon kiakadtam, mert már vártam, hogy mikor kezdődhet az akció dús hónap. De tegnap végre megjött, így minden rendben.

Te hogy vagy?

rodina74
 
 


Na, ennek örülök, drukk megy ezerrel! :D

Köszi, jól, ma engem is meglátogatott piri...Kicsit korábban, mint vártam... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sajnálom!
De én mindig azzal próbálom vigasztalni magam: Új hónap, új reménység!
Majd októberben! :wink:
Csak valaki már kezdené el a babaesőt! :x

rodina74
 
 


Megyek aludni, holnap már több időm lesz jönni!
Mindenkinek jó éjt!

rodina74
 
 


Bikfy,
hát, bevallom, nem igazán értem mi volt a dokinál :shock: Nem írnád le pontosan??? miért mondta, hogy nincs pco-d? MIből következtet? S a hormonok?

Rodi,
örülök, hogy jöttél, jó újra olvasni a soraidat!!!! És hajrá piri, most aztán már senki sem állíthat meg, hogy babás légy!!!!!!!!!!!!!!!

Beze,
szopi alatt mensiztél már? VAgy most van az első?

Timejka,
sajnálom, hogy nem jött össze!!!! Pedig ti is már jó régóta próbálkoztok..

Azt tudja valaki, hogy stimunál miért adják a clostilt együtt a merionallal??????

Bumi,
sokat dondolok Rád, ne dolgozz túl sokat!!! Tesódék hogy vannak???

Vius,
csodaszép kislányotok lesz!!!!!!! Már alig várom!!! Ugye ide is üzen majd valaki, ha útraindul a kislány???

Én tegnapelőtt óta görcsölgetek. Pánikolok rendesen, nem kellemes érzés... ilyenkor akaratlanul is arra gondolok, hogy most ágyazza ki magát a kis lurkó :cry: . Bár Apa szerint inkább most ágyazza be magát :P . Szedek magnéziumot és egy homeós tabit, ami már meggátolta anno Bencust is, hogy a 33. héten kibújjon.
Vendég
 


Jó reggelt!

Natikám!

Kellett volna vinnünk apa mintát, de nem vittünk, mert pont középidőben vagyok és nem akartunk kihagyni pont jó időben 5 nap kufircot. Ezen már felhúzta magát a doki. Aztán mondtam neki, hogy gombám van szerintem. Megvizsgált, majd odabökte, hogy helyes volt a diagnózis. Azután a mnyh-ra mondta, hogy 5 mm, mondtam, ez kevés. Ugye? Azt mondta, ez nem az én dolgom, majd ő eldönti. Utána mondta, nyugodtan hozhattunk volna ejakulátumot, mert még nem volt peteérés. Mondtam, tudom, mert a 18. napon szokott lenni.
Azt mondta, ha mindent tudok, akkor minek jöttem ide? ( Persze lehet, hogy igaza van, de 1 év dokihoz futkosás után azért már tényleg sok mindent tud az ember. )

A PCO-ra bizonyíték a cisztás petefészkem, a rossz LH és FSH arány és a tesztoszteron szintem is határértéken felüli volt. Tipikus PCO-s tünet. De a doki még mindig nem ezt látja legnagyobb bajnak, ő továbbra is endometriózisra gyanakszik. Műteni akar.
Én meg nem akarom a műtétet. Nekem olyan doki kell, aki először is a PCO-mmal foglalkozik.

KépKépKép
bikfy
 
 


Natikám!

A görcs eddig még mindenkinél jót jelentett. :wink: Szorítok nagyon-nagyon. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina
Észrevettem, hogy vérbőséget okoz a cicka. Most már nem váltok málnára iszom a cickát.

Köszi a drukkokat.

Bikfy
Ez az orvos nem normális. Ma kezdem az Avivát. Most az első 18 gyakorlat a 14. napig, utána az ovulációs ugye? Bocs, hogyha sok hülyeséget kérdezek, de biztos akarok lenni, nehogy hülyeséget csináljak.

Elmentem szerdán a dokimhoz és kérdeztem, hogy mitől van a mensi előtt 1 heti barnázás. Aszonta, hogy a sárgatest hormon elégtelenség miatt. Majd írt megint Merionalt + clostyt, de én most nem szedek ilyeneket. Teák, torna, alga és ez meghozza a sikert. Lehet, hogy nem 1 hónap alatt, de 2. hónapban már 100%, hogy babám lesz.

timejka
 
 


Sziasztok!

Bikfy,
ugye mondtam, hogy picit fura a doki. Nem a kedvesség mintaképe, múltkor engem is lekapott. Én már megtanultam, nem kérdezek tőle semmit. Úgyis tudja mit csinál.

Nati,
én pl. azért kaptam a closti mellé merionált, mert a clostitól lett ugyan tüszőm, de nem akartak nőni. Erre inszem után 9-10 napra megjött :cry: :cry: :cry:
Mennek a drukkok ezerrel. Az nem rossz, ha görcsölgetsz :D

Timejka,
Te nem kaptál utrót vagy duphastont?

Beze,
Alexa egy kis tündér :D

Vius,
Darinka is csudaszép :D . Én mindig elámulok ezeken az uh-os képeken.

Én megvagyok, semmi különös. Én is érzek néha pici mensis görcsöket, de az nem tart sokáig. Meg néha fájdogál a jobb oldalam. Ennyi. Én semilyen tünetnek nem dőlök már be :roll: . Egy hét múlva teszt. Remélem eljutok odáig, nem fogok megint elkezdeni vérezni, mert akkor aztán kétségbeesek. De persze nem fogok :?



Babicsek,
neked is :D .
Remélem lesznek zebrák :D

Rodi,
hurrá mensi :D !

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Babicsek,
neked is mennek a drukkok :D :arrow: a vége lemaradt :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita
Utrot 2x2-t kaptam. Fene se tudja már mi lehet, mert mostanában nem volt mensi előtt barnázás. Francba, hogy ennyit kell szenvednünk.

Bezzeg a sok drogos nő, tegnap láttam valamit a tévében, szegény ikrek is drogosak ez miatt, elvonási tünetek miatt kezelik születésük után egyből. Ááááááááá!

timejka
 
 


Timejka,
én 2*1 utrót kaptam, aztán mégis idő előtt megjött. Én sem értem :roll: . Szerintem nálam nem progihiány lehetett az oka.
Nekem spontán ciklusban mensi előtt mindig van 4-5 nap barnázás.

Ilyeneket meg ne is mondjál, mert kinyílik a bicska a zsebembe. Én ililyenkor a tv-t is elkapcsolom, végig se nézem :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita
Szánom-bánom minden bűnömet.
Nekem most csak 1 nappal hamarabb jött meg, igaz előtte barnázás. Annyi mindent olvasgatok mostanában, gyógynövényes meg hasonló dolgokat, de tényleg nem tudom már mi lenne a jó.

timejka
 
 


Timejka,
azt azért nem akarom elhinni, hogy 2*2 utro mellett is még progihiány lenne.
Szerintetek ez lehetséges?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita
Én már nem tudom mit higyjek. Akkor mia fenétől van a barnázás, de nem is ez a legnagyobb bajom, hogy mi a fenéért nem jön a baba? Pár hónapja voltam hormonvizsgálaton, doki aszt modnta, hogy jó.

timejka
 
 


Rani!

Nálam olyan nincs, hogy ne kérdezzek. Akkor váltom le a francba. Ha nem tudunk együtt dolgozni, akkor nincs semmi értelme.
És én most kb. ezt érzem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka!

Én mindvégig a 18 gyakorlatot csináltam, szerintem nincs szükség az ovusra. A lényeg, hogy vérbőséget okozzon a torna, ami a rossz hormonokat kimossa. Illetve a vérbőség és az oxigén juttat oda olyan anyagokat, ami kell.
Az első 18-at viszont elég nehezen tanultam meg, nem akartam még az ovussal is szenvedni. És akkor volt már jó tornázni, mikor ismerősek voltak a mozdulatok. Akkor ment a gyakorlatsor hibátlanul. Majd meglátod, nehéz ám ez. Nagyon kell koncentrálni.

A meghozó gyakorlatokat hagyd ki, nálam mindig mensit eredményezett.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Ranita, köszönöm szépen, aranyos vagy!

Bikfy, szerintem hagyd ott rögtön! Mi az, hogy nem kérdezhetsz arról, ami érdekel??????? Rólad van szó, vagy nem? :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Vius!
Nagyon ari Darinka, és már mindjárt a kezedben tarthatod!

Beze!
Lexi egy kis tündér!

Linácska!
Olyan jó, hogy benézel ide is!

Bikfy!
Nekem úgy tűnik, ez sem a te dokid. Azért nálad tényleg elég egyértelmű a PCO.
Nekem a Kaális doki mondta, hogy PCO-m van, de én tudom, hogy nincs, és nem is értem honnan szedi. Illetve abból, hogy anno még szedtem a Metet és mondtam neki. Ráadásul annyitra enyhe IR--em volt, hogy nem is kellett volna Metet szednem, legalábbis az endokrinológus szerint. Egyébként az akkori meddőségis dokim is rám bízta a döntést, és csak azért írt fel Metet, mert kértem. Soha nem voltak apró cisztáim, soha nem voltak rosszak a hormonértékeim, és a ciklusom is mindig tökéletes volt. Egyszólval ez a doki se ért ehhez, szerintem. most meg belém akarja beszélni, hogy a cisztám endometriózistól van. Igaz, hogy semmi ne utal erre sem, és a hysteron is látszott, hogy a méhemben tuti nincs. Na mindegy... erősen gondolkodom az orvosváltáson.

Timejka!
Remélem a tea beváltja a hozzá fűzött reményeket!

Rodina!
Sajnálom, hogy most is rossza passzban voltál, remélem csak egy kis PMS volt, és a menzivel el is múlt. Drukk ehhez a ciklushoz!

Nati!
Mennek a drukkok!

Babucsek!
neked is!

Anita!
Sajnálom a menzit!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként Tesóék jól vannak, nagyon aranyos a pici. Tesóm meg nagyon nyügi. De majd elmúlik.

Én szedem azokat a cuccokat, amit a természetgyógyász mondott, oszt meglássuk. Úgy érzem a cisztám még mindig itt van, és nem távozott ezzel a menzivel sem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám!

Akkor te is orvosváltáson gondolkodsz? Én is. Holott még meg sem ismertem ezt az újat. De valamiért úgy érzem, még mindig nem ő az igazi.

KépKépKép
bikfy
 
 


Amúgy nem értem. Sokaknál nyisz-nyusz inzu többletre simán felírják a Met-et, nekem meg nem akarják, holott napnál is világosabban PCO-sak a leleteim.

KépKépKép
bikfy
 
 


A fene se érti az egészet. De én már olyan fórumot is olvastam valahol, ahol olyan Pcosok vannak, akiknek sz@rt se ér a met.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jajj, ne is idegesíts!!! Erre rá sem merek gondolni. Mert ha nem segít a Met, akkor vajon mi fog?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Mit akarsz, neked úgyis endód van. :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Cukikám!

Van nekem ez is, az is. :lol: Sz...rni bele, míg szól a zene. :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Köszi. És a 18 gyakorlatot mennyi ideig csináltad? Csak a ciklus első felében, vagy a végéig?

Bumi
Remélem már történik valami mindannyiunkál.

timejka
 
 


Timejka!

Én végig csináltam, heti 3x. A mensi előtt 5-6 nappal abbahagytam. Féltem, nehogy e miatt menjen el a baba.
Nekem kb. 2 hónap alatt rendezte a ciklusomat, de úgy, hogy fájdalommentesek lettek a mensijeim és beálltak 32 napra, 18. napi peteéréssel. Ez azóta is tartja magát, pedig előtte nulla peteérésem volt.
Ditának nem jött be, nálam viszont nagyon. Amikor tudtam, hogy nem vagyok terhes, de még nem jött meg a mensim, megcsináltam a meghozó gyakorlatokat és délutánra, de legkésőbb másnap reggelre menstruáltam. És ez nem véletlenszerű volt, kb. 3 alkalommal hoztam meg vele a mensimet. Sokakat hallottam pl., hogy olyan gyógyszert szedtek, ami meghozta a mensit. Na én ilyent sohasem használtam. Igazándiból akkor mensiztem, amikor akartam. Be kell valljam, hogy mostanában nem csinálom, mert szerintem kutya nehezek a gyakorlatok. Végül már olyan nehezen álltam neki. Pedig nagy hiba. Lehet, én is újra kezdem.

Azt tudod, hogy legalább 12 óráig nem lehet utána fürdeni? A víz közömbösíti azokat az energiákat, amit a tornával elértél. Max. nedves törölközővel lehet áttörölni magadat. A lábad mindig melegben legyen és nem szabad szoros, szűk nacikat hordani.

Kitartást és sok szerencsét kívánok hozzá!!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok!

Összefoglalná nekem valaki, hogy kiért, mikor kell szorítanunk? Már nem is tudom megjegyezni, ki mikor tesztel.

Mindenesetre mindenkinek kívánom, hogy:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Köszönöm az infot.

Mindenkiért kell szorítanunk! :lol:

Dita már nincs itt?

timejka
 
 


Szorítok én, hogy majd megszakadok! De ki mikor tesztel?


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Pár napja ígértem nektek valamit.
Különösen Rodinak küldöm, akinek üzenem, hiába vannak hibáink, így kell elfogadnunk magunkat, mert hibával, vagy anélkül, de tőlünk is szebb a világ. A problémáink meg előbb-utóbb lassikán megoldódnak.

Egy vízhordozónak volt 2 nagy cserépedénye. Annak a botnak egy-egy végén lógtak, amit a nyakában hordott. Az egyik edényen volt egy repedés, míg a másik tökéletes volt, és mindig egy teljes adag vizet szállított.
A pataktól a házig tartó hosszú séta végén a megrepedt edény már csak félig volt vízzel. Két teljes évig ez így ment, minden nap - a vízhordozó már csak másfél edény vizet szállított vissza a házba.
Természetesen a tökéletes edény büszke volt a teljesítményére, hisz tökéletesen tette a dolgát, de a szegény törött cserép szégyellte a tökéletlenségét, és nyomorultnak érezte magát, hogy csak feleannyit tudott teljesíteni. A két év keserűség után, egyik nap megszólította a vízhordozót a pataknál.
- Szégyellem magam, mert a víz szivárog egész úton hazafelé.
A vízhordozó így válaszolt a cserépnek:
- Észrevetted, hogy virágok az ösvényen csak a te oldaladon teremnek, s nem a másik cserép oldalán? Ez azért van így, mert én mindig tudtam a hibádról, és virágmagot szórtam az ösvénynek erre az oldalára. Minden nap te locsoltad őket, amíg visszasétáltunk. Két éve leszedem ezeket a gyönyörű virágokat, hogy az asztalt díszítsem velük. Ha nem lennél olyan, amilyen vagy, akkor ez a gyönyörűség nem ragyogná be a házamat.
Szeretnéd tudni, mi ebből a tanulság?
Mindannyinknak megvan a saját különleges hibája. Mi mindannyian törött cserépedények vagyunk. De ezek a törések és hibák, amik mindannyinkban meg vannak, teszik az életünket olyan nagyon érdekessé és értékessé. Csak el kell fogadnunk mindenkit olyannak, amilyen, s a jót meglátni másokban.

Addig nem lehetsz boldog, amíg nem tanulsz meg önzetlenül szeretni, és amíg nem találod meg a helyedet a világban.



Kép

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: