Új privát üzeneted érkezett!

Na végre már kezdtem azt hinni,hogy elvesztetek vagy mivan,és csak ketten leszünk Hajnalocskával.Vagy már Te is alszol?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Cső csajok :)

Kicsike, kösz a felajánlást látom csak a te szíved esett meg rajtam :mrgreen:
A parilét énis imádom, mindegy bolti vagy házi :)

Egyébként még megy a House :)
anyabebi
 
 


Szép estét Mamik! Elkezdtem visszaolvasni, de hát őrület mennyiség termelődött és még csak a felénél tartok... :shock:

Ma megint voltam ctg/nst-n, de minek... Nem értem a dokit. Azt mondta, hogy menjek pénteken is, de eszem ágában sincs. Ő szabin van, úgyhogy tök mindegy. Ha a kiscsaj ki akar bújni, úgyis ki fog, ctg ide vagy oda.
És ma is csak lájtos összehúzodások voltak papíron, holott múlt héten volt vagy három Mount-Everst-szerű... Nem értem... :roll:

Andi, eszméletlen, hogy nőnek a kis manók! Csodaszépek!

Datolya, ha belehúzol, még halálhöröghetünk együtt!!! :lol: :lol:

Pocok, veled már sokkal közelebb vagyunk időpontilag, kíváncsi vagyok veled mennyire leszünk egy időben bent... :D

Csibe, a Morcheeba is jó ötlet!

Monica, boldok szülinapot!!! Nem semmi Kis Tigris szerója!!! Ezek után én is nagyobb műgonddal válogatom össze Szonja kórházból lelécelős szettjét...

egyelőre eddig jutottam...

Kép
szilveeaa
 
 

 
 

Anyabébi biztosan más is felajánlaná de jöhetsz nyugodtan,vagy küldöm fénypostán minden nap.oké?A kérdés eldőlt Férjecském almáspite mellett szavazott.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Lányok most "elhullok"aludni talán menni fog.Reggel jövök.És ez nem fenyegetés :D
Jaj de jó most Én is így köszöntem el. :D :D
elhullok,elhullok.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Nitácska,
isten hozott Titeket "itthon"! :lol:

Eszti :D
Lakás csodaszép!!! :D (nálatok sincs lift???)

Twins-Andi,
gyönyörűek vagytok!!!!!!!! :D

Sziszkó,
én lazán használtam Vackornál a kispárnát! Méghozzá úgy, hogy egy textilpelust is rátettem, mert folyton bukott a kölköm, később pedig már nyálacskázott is, és nálunk ez bevált!

Pattogó,
ha én nem raktam volna Vackor-buksi alá pelust, konkrétan negyed óránként húzhattam volna ágyat! :shock:

Kicsike,
szomszédok monnyanak le!!! :? :lol:

Hajnalocska,
Nálatok is már célegyenes!!! :lol:

Dr. House nálam nagy "dózisban" megy: megvan az egész, most tartok az 5. évad 9. részénél :lol:

Sziasztok, éjszakásak! :lol:

tillidian
 
 


Kicsike,
szép álmokat! :D

(én nem reszkírozok még egyszer, isten ments!!! 2x próbáltam lefeküdni időben, ugye tegnap is, aztán éjfeles ébredéstől hajnal fél 5ig bámulni a plafont nem túl szívderítő :? Leghamarabb 1-kor fekszem, így elkerülöm a virrasztást...)

tillidian
 
 


Ma 7-kor volt kelés, táppénzes papírt melóhelyre vittem, aztán Apával babacucc-körjárat (utsó forduló) vettünk kiskádat, merev pelenkázó lapot, mikrós cumi-streilizálót meg zenélős forgót a kiságyra. Ezzel kész, már csak a Lakó hiányzik :D

tillidian
 
 


Eszti – ÁLLAT jó a lakásotok! Pláne hogy ilyen pikk-pakk hoztátok össze!!! Sophie szobája csodás! A nappaliban hogy lett ilyen a fal? Tapéta vagy festés?
Pizsama party... :lol:

Jovana, én is jövő hétre tervezem a szülést és szintén szeretném, ha rajtam kívül konkrétan senki sem szülne... ez nem olyan nagy kérés, nem? :D

Sünci: „...vagy magamhoz nyúlok jobb híján” AHA!!! Akkor már tudom, kinek lesz orgazmusos szülése!!! :mrgreen:

Screen, Sziszkó, de arik vagytok, hogy hiányoltatok...!

Kicsike, nem csoda, ha szó szerint elhullasz így, hogy ezerrel takarítasz egész nap!!!

Csajok, ti érzitek, hogy a bébi hogy helyezkedik el bennetek? Nekem fogalmam sincs. Néha kidugja valamijét a köldököm felett jobbra vagy balra, de sose tudom mi az... Pedig olyan izgi...

Ja, még egy háztartási jellgű kérdés: mi a különbség a mosodió és a mosószóda között? Melyik hatékonyabb? Anyabébi, te biztos tudod... :D

Till, én sem véletlenül tartom szemmel itt a dolgokat éjszakába nyúlóan... A legrosszabb feküdni az ágyban és forgolódni a nyomorult szopipárnával... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa,
jövő héten szülsz? :roll: Mi lesz itt velem Nélküled??? :roll: :lol:

Én sem tudom, mikor melyik része hol van, csak saccolni próbálok :lol:
főleg, mikor hosszában kinyújtózkodik :lol:

Tolófájás/orgazmus:
ma az jutott eszembe, hogy aki azt állítja, hogy ez egyenlő, azzal nem cserélnék: oltári sz@r lehet neki otthon a kex, ha ilyenről számol be :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.09.23 22:14-kor.

tillidian
 
 


jó éjt CSAJOK,
látom mindenki megkerült :D

Kép
screen
 
 


Screen,
szép álmokat! :D

tillidian
 
 


Till, jogos az észrevétel: én sem szeretném tudni, milyen nemi élete lehet annak, aki orgazmushoz hasonlítja a szülést... Vagy mit tudhat a csávója az ágyban...?! :shock: :shock:

Hát, nem ígérem, hogy a kórházból is bejelentkezem majd... De neked se sok van hátra, ne aggódj!!! :lol:

Screen, neked is nyolc nap.. hehe...

Kép
szilveeaa
 
 


Lányom csuklik :roll: Apa+Fia alszanak, én meg fényképeket töltök...jó kis esti progi :P (ezek mind kimaradnak, ha meglesznek a babócák :roll: ) sztem úgy fogunk aludni, mint a pele :lol:

tillidian
 
 


anyabebi:
Mososzodat a Netrol rendeltem, de lehet kapni egesz normalis arban ket helyen is, bababoltban, a Moszkva ternel: BabyFun Babaápolási és Babafelszerelési Diszkont és Nagykereskedelem, Budapest, I. kerület, Csalogány u. 42/a.
Vagy Zugloban:
Mini-Manó Babacentrum
1149 - Budapest, Nagy Lajos király útja 112.



kicsike:
Nekem mar mindegy milyen csoki, csak legyen es SOK legyen belole. Biztosan ossze fogom hanyni magam mert egyszerre annyit fogok megzabalni.... na majd egyutt hanyunk a gyerekkel. :D



_____________________________


Lanyok:
Kaptam ma vernyomi csokkentot! Dopegyt...

Erre a gyogyszeresz neni (este 10 korul valtottuk ki) elnezte es Donalgin-t adott. Neztem hulyen ki a fejembol otthon hogy ez mi a turo? Vicc?
Parom azonnal visszament es kicserelte a gyogyszeresz neni.
Be is kaptam az elso bogyeszt, kisse szedelgek.... de legalabb leviszi a vernyomimat mert mar 140-re allandosult a felso ertek mostanaban. :(


_____________________________



szilveeaa:
Aham, nalam szerintem az orgazmus mar egy lenge szellotol is bejon, talan a szuloszobara kerek is egy ventillatort (kellemest a hszanossal alapon!) Mert nalunk fogantataskor volt az utolso "szeansz", az meg mar eleg reg volt. (gonosz vigyor)


Gyerek pozok belul: Nalam is ilyen erdekes dolgok kerulnek kinyomasra imitt-amott, de nekem sincs fogalmam milye lehet.... bar a labujjait megereztem parszor. De hogy pontosan eppen milyen poziturat vesz fel az titok szamomra. :D

Mosodio + Mososzoda: A dio az altalanos mosashoz kell, a szodat pedig vele egyutt hasznaljuk, a fertotleniteshez, feheriteshez. (elvileg nem fakitja a cuccokat) :D
En ezekhez vettem meg (kulon) folttisztitot is (epeszappan - nincs epe szaga!) igy tokeletes a hatas! :)
Bababarat, kornyezetbarat, meg szurkebarat. :twisted:


Sex kontra Orgazmus:
Nos, mivel nalunk mar oly reg volt mindketto, igy nem nyilatkozom....... de mar arra pedalozom mikor lehet ismet! Ezert lenne jo ha nem csaszar lenne.... a hasmutet sajnos sokaig kenyelmetlenseget okoz. :(
Na de csak egyszer jojjek rendbe! :D Apa ki lesz keszitve de nagyon!!! :D

sünciboglya
 
 


tilli:
nalunk is ilyenkor szokott lenni a csuklas idoszaka :D

sünciboglya
 
 


[quote="szilveeaa"]Till, jogos az észrevétel: én sem szeretném tudni, milyen nemi élete lehet annak, aki orgazmushoz hasonlítja a szülést... Vagy mit tudhat a csávója az ágyban...?! :shock: :shock:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hát igen, ezen szarrá röhögtem magam :)

Mosódió kontra mosószóda: Szilveeaa, igen már körbejártam a témát, de asszem maradok a jó öreg mosószer mellett.
A dió nem jó a textilpelusoknak mert zavarja a nedveszívást, valamint önmagában a foltokat nem szedi ki viszont a színeket meg állítólag élénkíti.
A szóda egyes textilpelusoknak nem jó, viszont szedi a foltot, lehet áztatni.
Sokan a kettő kombinációját alkalmazzák, nekem macera úgyhogy marad a Dreft meg a DM-es folyékony csoda :)
Kizárólag öblítő nélkül, ecettel öblítve :)

Egyébként egyszer tetszik egyszer nem, a mamamin utána olvashatsz vagy a gugliban rá tudsz keresni a tapasztalatokra, hát nemtom igazándiból. A másik macera a beszerzés, itt a környéken véletlenül sincs ezért meg nem fogok pestre rohangálni meg webről rendelni.
anyabebi
 
 


Sünci: elvileg érden van valami ökoporta vagy valami ilyen bio izés bolt csak nemtom hol, asszem ott is lehet mosószóda meg ilyenek. Ráerestem már a neten de nem lettem okosabb :oops:
anyabebi
 
 


Sünci... Részvétem a szexmegvonás miatt... Nekem már minden bajom lenne olyan állapotban lennék... :shock: :shock:
Köszi az öko mosás (mosó)dióhéjban való összefoglalását!!!

Anyabébi, neked is köszi, tudtam, hogy csípőből fogsz nyomni valami választ... A Mamamin már voltam, de mindössze annyi történt, hogy vásároltam használt rugdalózókat... :D

Till, a pele hogy alszik??? :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa,
"a pele hogy alszik???" - nem tom, gondolom, jó mélyen
:lol:

Csajok,
minek Nektek a mosószóda? :roll:

tillidian
 
 


Anyabébi,
most nézem, Nagyfiadnak minnyán szülinap :D jó közel fogják ünnepelni a lurkók :lol:

tillidian
 
 


anyabebi:
Jah, VOLT Okoporta! Odamentunk nyaron parommal es mar felszamoltak! Pedig az jo kis bolt lehetett. Azert rohej hogy Erd mekkora es nincs egyetlen bio bolt sem! A Herbariaban meg csak biluxoltak amikor ilyesmiket kerestem.
Mi ezert kenyszerultunk a Netrol valo rendelesre, de legalabb gyorsan ideertek a cuccokkal mindig. :)
Az is valami...

A dio tenyleg nem jo bizonyos textilpelusokhoz??? Juj! Nekem a Tetra jellegu (magyar valtozat) van.... ez milyen kategoriaba tartozik? Fejbenyomom magam ha nem lesz jo a pelenkakhoz, direkt ahoz vettem. :(


tilli:
en meg azt sem tudom MI az a pele :D:D:D



El kene sunnyognom aludni....asszem elkoszonok kedves baglyocskak! Tartsatok a frontot es jok legyetek!

Puszka

sünciboglya
 
 


Sünci:
Pele - http://hu.wikipedia.org/wiki/Nagy_pele

na ez nem jött be :lol: :" Alkonyatkor és éjszaka aktív."
ez még bejöhet: "A pele téli álmot alszik októbertől áprilisig." :lol:

tillidian
 
 


Sünci, jóéjt!

Till, engem ezek az öko dolgok mindig vonzottak, nem tehetek róla... Nem szeretem ezt a sok mű cuccot, amit a gyártók állandóan ránk akarnak tukmálni... Na nem azt mondom, hogy legszívesebben az erdő közepén laknék és maximum galambpostával vagy füstjelekkel kommunikálnék a külvilággal, de az ésszerűség határain belül megpróbálok természetes dolgokat használni. Aztán vagy bejön, vagy nem... :)

Kép
szilveeaa
 
 


így viszont telitalálat volt a pele: októbertől áprilisig valóban nem sokat fogunk aludni, úgyhogy tényleg csak irigykedünk majd erre az állatra. :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa,
lemaradtam: milyen öko-cuccra gondolsz? :roll:
pele :lol:

tillidian
 
 


Jelentem:
egy órája beléptünk a Mérleg jegyébe!
Innentől 10. 23-ig mérleg babák érkeznek :P

tillidian
 
 


Jó reggelt kismamik!

Megszületett tündér kislánya az éjszaka
2:15-kor, 3480 gr-mal és 50 cm-rel.
Gyors szülés volt, részleteket ír majd ha hazaér.

Név a gmailos tábliban mert nem publikus.

Gratulálunk az első mérleg baba megérkezéséhez!!!

Hát ilyen hírekre szívesen ébred az ember :)

Később jövök punnyadékok :)
anyabebi
 
 


Süncikém, hogy ne feledjem: a mosódió nekem nem jó a popsi alá használatos textilpelusaimra (mert a szappan csökkenti a nedvszívást és ez természetes szappan) neked jó lesz, te úgyis a baba feje alá akarod, meg a babaruháknak is szuper, annyi hogy folteltávolítóval ( majd utánaolvasok, de az almawinest nagyon dícsérik és tök öko) kell használnod vagy mosószódával, mert a foltok ellen valóban hatástalan. Pusszi
Egyébként amit hangsúlyoznak az az enzimmentesség és a Dreftben meg a DM-es folyékonyban sincs enzim valamint az Almawin ökomosószerekben.... sincs

:)
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Először is Tündér, hatalmas gratula a kislány kibújásához, gyors felépülést és sok tejecskét kívánok!

Anyabébi, úgy sem jó a mosódió textilpelusokhoz, ha utána ecettel öblítek?

Szilveeaa, lehet, hogy tényleg együtt halálhörgünk majd, mert ahogy a vonalzódat nézem akár a jövő héten is szühetsz. Én pedig tegnap voltam dokinál, aki az egyujjnyira nyitott méhszáj és a lent lévő fej miatt azt jósolta, hogy a jövő héten szülök. Ha mégsem így lenne jövő vasárnap megyek Ctg-re a kórházba, ha halálhörgést hallok valahonnan, majd bekukkantok.

Most bemegyek a munkahelyemre és elintézem a TGyást.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Éljen!!
Újabb babánk lett az éjjel!

TÜNDÉRnek óriási gratula és jó egészséget az egész családnak!


olyan izgalmas jönni reggelente, hogy mi történt az éjjel!!!

bio tisztítószerek
:
ha net, akkor én innen rendelek. Teljesen korrektek.
http://www.kataboltja-mosodio.shp.hu/hpc/web.php?a=kataboltja-mosodio&o=forum_VPt
már jó ideje ezekkel mosom a színes dolgainkat, a fehérekhez és a törölközőkhöz használok egyedül Persilt.

elhaladtam CTG-re.

Kép
screen
 
 


Datolya: http://www.mamami.hu/forum/showthread.p ... vel+mostok
Én itt olvasgattam utána, csak annyi az információ, hogy már nem tudom mi van, csak nézek.Sokan mossák mosódióval és sokan nam. NEEEEEEEEMTOOOOOOOOOOM. Most légy okos :shock:
anyabebi
 
 


TÜNDÉR NAGYON NAGY GRATULA A BABÁDHOZ,GYORS FELÉPÜLÉST ÉS SOK SOK TEJCSIT KÍVÁNOK.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jó reggelt Lányok!


Hát mik történnek már megint :D Gratulálok tiszta szívből Tündérnek!!!

Mosódió, mosószóda: én maradok a "hagyományos" megoldásoknál, babamosószer, babaöblítő :oops:

Sztercsi, köszönöm az infót mind szülőszoba, mind babaáruház ügyben. Értem akkor hol van, bár nem tudom gyalog próbálkozzam-e. Szülőszoba látogatással kapcsolatban közben eszembe jutott, hogy a férjem minimum 6-ig dolgozik, úgyhogy oda sem érünk :roll: de tényleg nagyon köszi az infót!!!

Köszönöm a többi lakásdicsit is!!!

Sünci, sajnálom ezt a nagyon magas vérnyomást...van ám elég bajod basszus, megsínyled ezt a terhességet rendesen :(

Sziszkó, jó, most már megértettem ezt a pelenka-dolgot. De szerintem nem emeli el a gerincét, meg hát egy kisbabának még nincs is olyan gerincgörbülete, olyan kis "lapos" a hátuk.

Mérleg jegybe-átlépés: én ennek úúúgy örülök, mert MINDENKÉPP mérleg kislányt akartam! Az én aszcendensem is mérleg.

Húúú, nem tudom mit akartam még :roll:
Vendég
 


Sünci együtt hányni a gyerekkel érdekes lehet. :D Neked is elkellene Velem jönni a csokigyárba ott van az István kórház mellett.Vcsibável voltunk szülésfelkészítő előtt. :D :D

Szilveeaa baba elhelyezkedése fogalmam sincs ,hogy van bennem a doki mindig azt mondja,hogy koponya fekvésű.Ezért csak gondolom,hogy a lábacskájával rugossa a bordámat és fúrja be alá,de,hogy mi az amit kiszokott nyomni fogalmam sincs de az néha már tud fájni is .Most például folyamatosan mocorog mert még nemkapott reggelit. :D Amint eszem utána nyugi van.


Tilli Én már nem kisérletezek,hogy mikor fekszem,kelek meg hasonlók.Minden éjszaka 3x kelek pisilni,+ha sok a savam akkor ultra rossz az éjszakám.Már csak pár hét és más lesz.Ja igen akkor meg a gyerekhez kell felkelni. :D Legalább már kint lesz.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Ja Kicsike, Neked akartam, hogy ne parázz, én majdnem 36 hetesen nyomtam az ablakpucolást stb. nem lesz semmi bajod, csak ne erőltesd meg Magad, ne tegyél hirtelen mozdulatokat, amik "érintik" a hasizmodat és próbálj mindent extra biztonságosan csinálni, de ne hallgass a kárálókra! :wink: És sokkal jobban fogodérezni Magad, ha mindennel kész vagy.

Baba fekvése: én felismerem a fenekét, a kis lábait, kezeit és a fejét, amivel extrán tudja nyomni a méhszájamat (erre anyukám azt mondja, könnyen kibújik majd - a próféta szóljon Belőle!)

Hallottátok, hogy ma este jön a hidegfront??? Lehet, hogy októberi fórumbabák fognak potyogni??? De az biztos, hogy jól aludni nem fogunk :roll:
Vendég
 


Kezeim olyan szinten vizesek, most már hetek óta nem megy fel az ujjamra a gyűrű :( aki nem ismer, annak annyira nem tűnik fel, de nekem bazi csontosak és vékonyak az ujjaim alapból, hát most nem! És fájnak az ízületeim, nem is tudom kiegyenesíteni az ujjaimat, olyan rossz! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula Tündérnek!!!


A baba fekvésével kapcsolatban, én érzem amikor csuklik, hogy lenn van a feje. Azon túl 2-3 púpot szokott csinálni a hasamra, így gondolom a nagy púp a popija, a kisebbek pedig a végtagjai.

Az ujjaim nekem is folyton fájnak, reggel a legrosszabb, mozgatástól valamivel jobb lesz, de a gyűrűk nekem is már csak a kisujjamra mennek fel egy ideje.

chardonnay
 
 


Naháááááát!!!! :D :D :D
Gondoltam én, hogy Valaki szül az éjjel! :wink:

Tündér és Kicsitündér, hatalmas gratula!!! :D Apunak is!!! :D
Sok boldogságot!!!!!!!


Később jövök! :D

tillidian
 
 


Óriási gratula Tündérnek, és a kislánynak!!! :D :D :D
bobóbaba
 
 


Időjárás, állítólag a mostani front nem lesz erős, szóval annyira nem kell emiatt parázni, nem fog mindenki egyszerre megszülni. (szép is lenne… a fórum kong az ürességtől, a szülőszobán zizegnek a lehalkított telefonok, ahogy egymást próbáljuk értesíteni… :roll: )

Anyabébi, anyu valami 100forintos boltban vett mosószódát.

Méhszáj: „A cervicogramm értéke egy négyjegyű szám: első jegye a nyakcsatorna hosszúsága. Az érintetlen terhes méhszájat 3-mal jelöljük, a 2 a megrövidült, az 1 a gyakorlatilag kifejtett (elsimult, tehát a szülési táguláskor bekövetkező változás) jelölése. A következő számjegyek sorrendben a nyakcsatorna külső-középső-belső részének nyitottsága cm-ben.”
Azaz a 3111 azt jelenti, hogy még megvan az eredeti vastagsága, de teljes hosszában kinyílt már 1-1 centire.
Mmmm… szilvás gombóc! Szerintem akad még néhány darab a fagyasztóban. Már meg is van az ebédem. :D

Pattogó, abból a tejfölös nyúlpaprikásból küldjél egy jókora adagot Szigethalomra!!! Nyami… Kép

Kicsike, azért ha te ma almáspitét követsz el, küldhetnél ide a szomszédba… Kép
Nyugi, a mi egyik szomszédom is jött az ilyen hülyeségekkel. Pedig nincs is gyereke… Tökre ért hozzá… Én éppen csak bútort nem tologatok. De ami nem esik rosszul, megcsinálom. Festettem, pakoltam, takarítottam eddig. Most persze csak punnyadok, de csak mert már jó lenne tényleg meggyógyulni…

Nünüke felkelt a szőlőre. :lol: :lol: :lol:

Sünci, durva azért hogy összekeverte a gyógyszerész néni a két gyógyszert. :shock: Mi van akkor ha fordítva keveri össze?

Szexmegvonás? Na akkor velem se lehetne tárgyalni! Egy csapat afgán tálib hozzám képest barátságos, nyugodt nyuszika lenne. Meg fogok zakkani a szülés után, mire újra lehet hancúrozni… Kép

Tündér megszült??? :shock:

Alvás, hát a tegnapi szenvedés után most éjszaka úgy aludtam mint a bunda. Persze leszámítva a két pisijáratot. A Tomi mesélte, hogy fél hat körül ott nyávogott percekig a macska, hogy felkeltsen és meg sem rezdültem. :lol:

Dögös zene: http://www.youtube.com/watch?v=bTt0Qsyw ... re=related
És IGEN, az ott Tom Cruise! :lol: Láttuk az eredeti filmet (Trópusi vihar), nagyon beteg és nagyon vicces.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sok boldogságot Tündérnek és a Kistündérnek!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sziasztok!

Huz a fejem a vernyomas csokkentotol amit tegnap adott a doki, de remelem hasznal....


tilli:
Pele :D:D:D:D:D:D
Annyira edes!!!!! Nem is gondoltam volna hogy ennyire cuki tud lenni!
KELL egy kepet feltennem, nincs mese!!!




Teli alom kozben! Hat nem tunderi???





Tunder babaja is megvan? Jaj de csodalatos!!!!!

SOK BOLDOGSAGOT ES TEJCIT KIVANOK TUNDERKE!!!! De jo neked hogy mar a karodban lehet a kislanyod!!!! :D:D:D:D



anyabebi:
Jaj de jo, akkor hasznalhatom a mosodiocskat! Igen, egyutt akarom a mososzodaval mindenkeppen, remeljuk az otthoni (valaha) feher parnahuzataim is javulnak majd valamit tole....
(en is Almawin-t vettem, meg Klar-t)


kicsike:
LEHET menni a csokigyarba? Beengednek??? HUH velem rosszul jarnanak..... (persze most nem, a cukor miatt, de szules utan kizabalnam oket mindenukbol!)


PISILES:
nemtom hogy van de en meg mindig kibirom ejjel pisi nelkul! Elozo ejszaka kellett valami gyogyszert innom hugyuti fertozesre, hajnal 1-kor ittam meg es reggel 10-ig gond nelkul birtam tartani. (A gyogyszer ugy hat hogy a hugyholyagban gyulik ossze es ott kell tartogatni amig csak birja az ember.)

Viszont levegot is tudok rendesen venni. Igy mar azt sem tudom hol lehet a baba hogy "semmit sem nyom".????
Vagy ez csak szerencse nalam???


HIDEGFRONT:
Aham, ma mar erezheto lesz keso delutantol elvileg....kemenyedes rulez. :twisted:
HOlnap meg berosalunk, akkor erkezik meg ugy igazan a front. :(


Eszti:
Jaj, szornyu lehet ez a kezdagadas. Az izuleti fajdalomrol nem is beszelve! De hamarosan ennek is vege :D
A front akkor neked nem lesz kellemes... remeljuk hamar elmulik...


Na megyek, szedelgek tovabb....

sünciboglya
 
 


Kép A teli almot alvo Pele (elozoleg llemaradt....)

sünciboglya
 
 


Tündér nagy-nagy gratula sok tejecskét, és egészséget, boldogságot kívánok Nektek!


Eszti:Nekem szintén így van, az ujjaimat alig tudom összecsukni, vagy a bedagadástól, vagy valóban ízület, nem tudom pontosan. És olyan vastagok már egyenként, mint a lecsókolbász. :roll: :evil: És a gyűrűket már 2 hónapja le kellett szerválnom, pedig mindenki mondta előtte, hogy milyen szép vékony, formás, nőies kezeim vannak, na hát bizony formája az most is van tuti, csak nem mindegy, hogy milyen...! :x


Anyabébi: Azt hiszem Te említetted, hogy szedsz C vitamint. Milyet? Ez akkor gondolom engedélyezett.

Azért kérdezem, mert napok óta kicsit be vagyok rekedve, nyomott vagyok, folyik az orrom, fáj a fejem, hányingerem van, meg gyönge vagyok néha, de lázam nincs az a lényeg...szóval szerintem kezdek kicsit megbetegedni, este is olyan karikásak, meg betegesek voltak a szemeim, hogy már feltűnt nekem is. :roll: :evil:

(Jaj, és olyan jó lenne, ha már én is küldhetném Neked a "megszültemes" üzenete üzenetet.:D)

Apa ma jön haza, bár már holnap melózik is, de legalább nem alszom egyedül, és el is fogok tudni remélhetőleg aludni Vele egy időben. Mert nekem egyedül ez sem megy...:D
hajnalocska
 
 


Úristen, Ti hogy bírjátok megenni a nyulat akármilyen formában is? Bár vidéki leányzó vagyok, de az aranyos állatokat meg nem bírnám enni...olyan, mintha egy tengerimalacot ennék meg! Bár valahol az is csemege :roll:

Ma viszonylag hamar összeszedtem magam; fürcsi-hajmosás megvolt, mosás nemsokára lejár és kel a tésztám is, annyira megkívántam, hogy ma barack és szilvalekváros fánkot sütök :D

Délután ocsmányiroda, viszem vissza a lakcímbejelentő papírokat :roll: és megkísérlek eljutni pelenkázófeltétért is! Előtte jól bekajálok majd fánkból, hogy legyen energia :D
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti! Egyedül nem akarod megnézni a kórházat?

Tündér! SOK-SOK GRATULA, TEJCI, EGÉSZSÉG!!!!!!

Frontok: Akkor azért keményedtem tegnap? MA egy fokkal jobb.

Dagadás: Tenap a terhességem alatt 3X dagat be picit a lábam.Huh de furi volt. Egyik ismerősöm a kórházban kötött ki a szülés előtt, mert annyira vizesedett.

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Nem akarok reklámozni, de vitamin szempontból én a Hipp Natal-t ajánlom, nekem nagyon beválik, finom is és érzem, hogy nem vagyok annyira összeszakadva. Rossmannban most 999,- a két üveg! Minden benne van, ami kell, hogy életbe tartsa a fáradt kismamát!

Szilveeea, szerintem azért fáj az ízület, mert ott halmozódik fel leginkább a víz és feszíti :roll: k***a sz@r!
Vendég
 


Sztercsi, hááát nem tudom. Azért akartunk menni, hogy legyen fogalmunk mi merre...mert ugye a fehérvárit ismertük már. Aztán így, hogy Ő nem is érne oda, sok értelmét nem látom, meg úgyis nemsokára ott leszünk :wink: de azért még meggondolom!
Vendég
 


Eszti: Eszti, én is vidéki lány vagyok és szintén nem tudom elfogyasztani, ami szőrös, és simogatni lehet nekem nem fér az étlapomra...heves ellenzője vagyok a nyuszikajáknak.
hajnalocska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: