Új privát üzeneted érkezett!

Tenci!

Látod amit látok?!?!?!?!? :lol: :wink: 8)
Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
navégre!! :D :D
Remélem el tudok menni pénteken... Fonalat már én is elhagytam valahol... :roll:

Ez a gyerek ma már nem alszik vissza :( Na megyek, megpróbálom lefoglalni valamivel, mert már megint rajzfilmet akar (hurcolja utánam a távirányítót és mutogat a tévére - elég egyértelmű...), ennyit meg ne nézzen tévét :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szisztok!

Aranyosak vagytok, köszönjük!

Judy
Jaj szegényke, megértem hogy nem tud aludni! Sok sok gyógypuszi neki! Te meg egyél valami fini édességet!!

Veronikusz
De jó hogy már nincs láz!
Ha megérkezett a dvd majd szólj, mert nem szeretném ha elveszne! Igzulok ám érte!
Én is a 90 naposra szavazok! Átküldtem már a szép doksimat? Ha azt meglátod kedvet kapsz, én úgy csinátam, hogy ha csak keményítőt ehettem akkor ahhoz csináltam nekik husit, vagy fordítva. A gyümi az már keményebb volt! De kibírod!! Tuti!!!
Nénikével meg ne foglalkozz, csak velünk!!!
Gratula a 3. fogacskához!!!

ja, én is csináltam Norbit, de az ott kevés nyamnyam, és hát nem lehet édességet enni! Itt meg igen! Ez nagyon pozitiv, meg pizzát!! és mégis fogysz!!!


Kata,
Hát majd megszokja, hogy Tesója lesz, Lara nagyon barátkozó és ez hogy Ők majd együtt játszanak ez nagyon pozítivan hatott!!!
Tényleg mázlista vagy!

Tencikém!
Főzöl valami finit?


Tigrincsem???

ancsaboszi
 
 

 
 

Csak egy szóra:
Judy!
Gödöllőn is van dm! Sőt rossmann is.

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Timi!

Közben előkerültél!
nagyon helyes!
De ügyes ez a Jáz baba! Gratula neki!!!

ancsaboszi
 
 


Steffi, és hogy vagytok????

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Tenci: Csodaszép Beni :lol:

Veronikusz:Viktor a Milupa-ért volt oda, pedig mi aztán mindent kipróbáltunk. :)

Judy: Most hogy van Anna?

Timi: Merre? Jáz?

Vasárnap voltunk szülinapozni és Viktor egész jól viselte a sok gyerekeket :lol:
Pár képet felteszek, este megpróbálok jönni még.
Képugrállóvár
KépTorta várás
Kép Csúszás!!
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


Tigris
Tegnap belenéztem a müsorodba, csak tegnap és csak miattad. hát nagyon kemény, elég is volt!
:wink:

ancsaboszi
 
 


Nekem mondod, hogy kemény!!!! 8) :lol: Még szépen is fogalmaztál!!!!! 8) :lol: :wink: Ezt a hetet lenyomom, oszt soha többet!!!!! :twisted: 8) :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vali!

Képek nagyon jók! Hol voltatok szülinapozni? Vikó állával minden okés? Varr még rajta van? Pussz Neki! :wink:

Na mentem, mert megjött Nagylánykám az oviból. :wink:
Este talán még jövök!

További minden szépeket!!!! :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ancsa-Timi!
Most Timi elszólta magát névügyileg vagy én képzelek bele többet?!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi!

Nem szólta el magát!
ez a mániája! :lol:
Lara Lora lett volna, és az úgy tetszett, de akkor még nem lehetett, ezért lett Lara.
De biztos hogy nem lesz majdnem ugyanaz a neve!Még nem tudjuk mi sem!
:lol:
szóval hogy vagytok?
Tessék mesélni, nem csak fáncsiskodni!
:wink:

ancsaboszi
 
 


Ancsa!
Jövök majd, de martin 7óta fent van, Mirci 3/4 7óta, aludt 1x 40 percet... Kicsit fáradtak. Már fürdenek, aztán még kiszívim az orrukat, kis mese, játék és alvás! Remélem legalábbis :roll: Drukkoljatok!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


VALENTINA-na látom ti is tudjátok mi a tuti!!!! :wink: :lol: :lol: élvezte Viktor a csúszkálást??,nem volt harc hogy ki csúszik??? :roll: :roll: :lol: :lol: -akkor péntek délelőtt nektek jóóóó????-remélem igen-és megint összeengedjük Mikeyt és Viktort.... :wink: :wink: :lol: :lol:

ANCSA-én főzök???-áááá nem szokásom....és tudod én is próbálom nyomni a 90naposat---csak próbálkozom :roll: :lol: :roll: jaa és szerdán -ill holnap-szénhidrát :idea: :roll: :lol: :lol: és jóóó hogy jóóól vagytok!!!! :wink: :lol: :lol:

JUDY-gyógyuljatok...mert pénteken már talizni szeretnék veletek is!!!remélem minden rendben lesz-és persze hozzátok Andit is!!! :wink: :wink: :lol: :lol: amúgy Anna többet alszik most napközben??-vagy pörög ezerrel??? :roll: :roll:

TIMI-látom.....tudsz időzíteni :lol: :lol: amúgy meg műsor én is belenéztem---de ha nincs Adri akkor mit v kit is nézzek???és ez a SarkaK-háát nem az eszéért szeretjük... :roll: :lol: :lol: :lol: -amúgy meg grat Jáznak-mi is haladunk-csak nálunk nincs lépcső-de még küszöb sem :roll: :lol: :lol:

ANDI-szóval uncsisak a napok Balu nélkül mi????a helyedbe már én is mennék dolgozni..... :wink: :lol: remélem onnan is nyomod bnetet... :wink: :wink: :lol: amúgy fizetős bölcsibe van van Balu??? :roll:

VERÓ-akkor mikor is kezded???-vagy már nyomod???és mennyi az annyi ami leugrik majd??? :roll: :lol: :lol: :wink: nálunk Miki pont ellenkezője-apró piszkálódások mindig vannak-tudod olyan-nem tudom nem észrevenni-szóval ő szeretne 10-kg kevesebbel látni :roll: :lol: :lol:de mindig mondja ez az én döntésem....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


STEFF-Mikey&Benedek pont így vannak....csak annyi Benedek ma is 1órát aludt....ja és nálunk kilenckor dőlnek ki-és tényleg nem kell altatni :roll: :lol: :lol: Mikey egész nap kint......kapja a Dvitamint :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
állami bölcsibe van , a kaja fizetős 380/nap
fogyózól??? :roll:

Ma Bali megint 3 órát aludt a bölcsibe :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok,

Timi, most pesten vagyok, Szabi meg ingázik. muszály neki felügyelni a munkát...
Örülök, h Jáz szeme rendben. álláshoz meg le a kalappal, korán kezdi a kisnő. :lol:
ja és milyen tali szerveződik itten?? 8) és hol mikor??
vércukor megvolt. tök normális, az alsó határhoz közel.
Koli jól, egy örökmozgó.

Vero, sok sikerült és kitartást a fogyóhoz!!!!

Steff, alszanak már a kölykök? kemény lehet ha egész nap nem alszanak.

Ancsa, nagyon örülök, h minden rendben!!! és annak is, h Lara jól!! és Te amúgy hogy?
költözés még a holdban... a csőcsere elég sokáig tart, utána jönnek a burkolatok..stb. szerintem nov. közepén tudunk cuccolni.

Judy, Annának továbbra is jobbulást!

asszem mást nem akartam.. szép estét!!
snooopy
 
 


Lányok!
Zsófi elindult :lol: az előbb nyomott le 1,5 métert :lol:

a többire majd később most etetek és fürdetek

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Na itt vagyok. Alszanak. Mirci olyan 6körül dőlt ki, Martin meg fél 7kor. Valahogy így.
Hát nem egyszerű egyedül. Én nem értem Veronikusz, hogy csinálja 3-mal?! :roll:
Nem vészes, ha nem alszanak, mert akkor elszalad a du, 4kor már fürdés :roll: aztán 6ig elvannak, esznek, játszanak ilyesmi és sorban kidőlnek. Ha alszanak akkor meg még elmegyünk este is egyet sétálni.
Jól vannak, csak még köhögnek, főleg Mirci. Nimivel most beszéltünk, illetve ő beszélt, néztük egymást a kamerán én meg írtam neki chaten. Nem jó a fülhallgatónk :?

Veronikusz!
Grat Zsófinak! Tök jó. Remélem az én lányom is elindul már lassan...

Timi!
és mi baja van Jáz szemének konkrétan? Hajrá kis törpecirkáló! :lol:

Tenci!
Hát ez van. Egyik nap ilyen a másik meg olyan. Nekem martin minden évben kiakad ősszel és nem alszik vagy megborul, korán sötétedik és sztem azért lassan óraátállítás is lesz...

Szép estét! Megyek eltakarítom a romokat :roll:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Valentina,

Nagyon jó buli lehetett!


Orsi,
Hú, az akkor neked kemény lesz! November közepén már nem lesz kicsi hasad! És ez mekkor lakás/házrész lesz? Alaprajz? Olyan jó, úgy szeretem!

Kata
Rólad kép?


Veronikusz!!!

Nagy, nagy gratula!!!
nem kell neked lassan fogyókura, 3 csaj majd lefáraszt, az tuti!!!

Steffi,

hú ilyen korán. És meddig alszanak? Miric kel még éjszaka?

Szép estét mindenkinek!!

ancsaboszi
 
 


ORSI-de jó,hogy jössz picit és látom azért halad a munka :lol: Budafokon vagy??pénteken Érden talizunk-eljöttök???tőletek nincs messze.... :wink: :wink:

ANDI-igen próbálok....és nem mondod,hogy Balu három órát alszik egyfolytában???? :roll: :roll: Mikey még éjjel is felkel....-és ilyenkor mikor alszik el????-jó alvókája van :wink: :lol:

VERÓ-de ügyi Zsófi :lol: :lol: és tényleg akkor most már három csaj három felé :wink: :lol: :lol: mire ideérsz már a 1,5-ből 15méter lesz... :wink: :lol: :lol:

STEFF-na látom hamar kidőltek....és te??? :roll: :roll: :lol: óraátállítás még egy hónap -nem???? :roll: -én nagyon utálom-már 4kor sötét lesz.....

ANCSA-lassan karácsonyi fotókon törheted a fejedet :lol: persze ha megengedett.....és idén lesz vmi tabló a kórházba??? :roll: :roll:

éjszakai csajok és többiek???? :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Már töröm a fejem!
Szigorúan csak barátoknak és ismerősöknek!
Nem hagyom magam szekálni, de örömet okoz, az meg csak használ!!!
És legalább leköt!

ancsaboszi
 
 


ANCSA-ha örömet okoz akkor hajrá!!!!! :lol: :lol: :lol: majd felteszed ide a remekműveket... :wink: :wink:
Lara hamar elaludt???altatod vagy egyedül alszik el:????? :roll:
pocakképet remélhetünk??? :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok,

hát tegnap nem volt túl nagy forgalom! :D

Vero, tök jó, hogy Zsófi is már megy. vagy nem annyira? így 3felé rohanhatsz...

Ancsa, ez egy családi ház 2x80nm. kemény lesz berendezni de keglább kert van, gyülcsfák is. és olan lesz amit szeretnénk. csak még sok a meló és nem látom a végét. az a rémálmom, h picúr sokkal előbb jön és nem tudom hogy oldom majd meg, hogy fárünk majd el ha ide születik pestre a 1,5 szobás lakásba??...költözés két gyerekkel... :shock:
de csak pozotívan, ha ő is olyna mint a bátyja akkor a szülészeten fogok karácsonoyzni. :lol: :lol: azért remélem nem.

tényleg idén lesz tabló? Te csináltad az elmúlt években? én nem tudom hogy volt, mert akkor még nem írtam ide. tök jó lenne most már rajta lenni. :D

Tenci, holnap megyek budafokra, de nem kizárt h pénteken is arra leszek. mondasz bővebbet erről a taliról?
snooopy
 
 


sziasztok,

Most jövünk doktornénitől. Nem volt már láza az éjszaka, sokkal jobban van, pörög ezerrel... Torka még picit piros. Doktornő azt mondta, hogy a héten még nem kéne közösségbe vinni. Szerinte a 3napos láz volt, de nem tudom, mert egy szem kiütést nem látok a kiscsajon :? Szóval fogalmam sincs.
Én ma már viszem pestre, mert tényleg semmi gáz nincs már vele, de nem tudom, hogy nem valami fertőző nyavalya volt-e... Úgyhogy döntsétek el mennyire féltitek tőle a gyerkőket, tőletek függ, hogy megyünk-e pénteken, ok?

Ancsa,
én elkérhetném a receptjeidet? :oops: Nekem legutóbb nagyon bejött a 90napos, de nincsenek hozzá receptjeim...
Tegnap lenyomtam egy üveg kólát kb, azzal valahogy fenn tudtam tartani a fejem :D De cserébe ma alhattam éjszaka - csak 4-kor keltett fel, mert szomjas volt, de utána még fél7-ig szundi :D :D

Steffi,

köszi!!! most hogy mondod rémlik valami... Ahogy elkanyarodok Veresegyház felé, a 2-3.keresztutcánál a sarkon, ugye? Na majd el is robogok, az tényleg sokkal közelebb van - meg többnyire arra nincs dugó, ami szintén sokat számít :wink:
Ha ilyen korán elalszanak mikor ébrednek reggel??

Valentina,
jó lehetett a szülinap :D Nagyon jók a képek :D
köszi, most már jól van, kis ördög mint szokott... Már szétpakolta a játékait az egész lakásban :roll:

Tenci,
tőletek függ. Ha azt mondjátok mehetünk, akkor megyünk :wink:
Pörög ezerrel. Csak akkor feküdt ki mikor lázas volt...

Orsi,
ilyenkor mindig úgy érzi az ember, hogy lassan halad, de olllyan jó érzés lesz mikor kész :D :D
Érden találkozunk páran, a Stop Shopban péntek délelőtt. Már elvesztettem a fonalat hogy ki jön... :oops: Ha a 6-oson jössz ki, akkor a 2. körforgalmon egyenesen kell átjönni, utána lesz egy lámpa, egy újabb körforgalom, ami már közvetlenül a Stop Shop előtt van.

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Veronikusz,
gratula Zsófinak a járáshoz :D Az edzés már meglesz a fogyókúrához :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Hurrá PAPÍR!!! :lol:

Veronikusz!
Gratula Zsófinak! Úgy láccik, erre az időpontra vannak beállítva, mert petya is valahogy így indult el.

Tápszer: Én is immunofortisosat adok most, és a Schleckerben vettem eddig a legolcsóbban, 2090-ért. Valahogy kikötöttünk ennél. De szoktam DM-ben is venni, a kuponokkal.

Judy!
Mivan, mivan? Kistesó?

Steffi!
Hajrá, ügyes nőci vagy Te, öt napot féllábon is, guggolva. De azért lélekben Veled vagyok. Nekem már az este 6 is sok néha.

Tigris!
Salföld Major nevű helyen voltunk, mindenféle állat, ló, szürkemarha, magyar kutyafajták, mangalica. Kocsiztunk, csikósbemutató (kicsit olyan ungarische lehúzós volt), és Panka lovagolt. Imádja, már gondoltuk, hogy kellene mennie. Lómániás.
És ebédeztünk egy tök jó helyes, valahol Ábrahámhegyen vagy Révfülöp volt? :oops:
vezetés meg: Szerintem agyátültetésre lenne szükségem.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Ja, Ancsa, 90 napos diéta recepteket én is megnézném, ha elküldöd... :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta,
kistesó majd :D Még nem. Előtte valszeg visszamegyek dolgozni egy fél évet-évet majd jövőre... Csak addigra le kéne dobnom cirka 15-20 kilót :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tenci
igen, 12-15 ig alszik egyfolytába, éjszaka ő is fel szokott kelni, mostanába már fél9-9 fele alszik
Tegnap is aludt a bölcsibe 3 órát, fél9kor már aludt és reggel fél6kor ébredt :roll:

Veronikusz
Zsófi juhéééééééééééé, gratula

lányok úgy néz ki , hogy jövőhéttől dolgozok(a nyári helyen :roll: )

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Hali!
Csak gyorsban Judynak:
egyenesen mész Gödöllő felé és a lámpás kereszteződés utána balra fordulsz utána a 2. utca jobbra. Interneten is rajta van szeritnem:
http://www.dm-drogeriemarkt.hu/content/ ... letek.html
rossman meg az előtte lévő utcában a coop áruházból nyílik.

Léptem, majd jövök

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Na itt vagyok.

Kriszta!
Köszi a bíztatást, drága vagy! Pénteken éjfél körül már jön is az emberem. És szombaton délelőtt el is megyek :lol: Jó nem messzire és sokáig, csak 1 órára a húgommal a környéken, vezetést fogom gyakorolni. Agyátültetés nekem is kéne. Múltkor majdnem leégett a kuplung és azóta bele sem merek ülni... Klassz itt az autó, telitankolva, gyönyörű idő én meg itthon rostokolok :? De én téged biztatlak, hogy vezess sokat, mert jön a rossz idő, eső, hó és kényelmesebb lesz autóval menni ide-oda!

7kor ébredtek a gyerekek. Én este még kitakarítottam.

Tápihoz én nem tudok hozzászólni, semmilyen formában. De teszvesz-vaterán ki lehet fogni jókat, néha a postaköltség több, mint a termék. Meg müllerben vannak még nagyon jó cuccok! Olyan, ami máshol nincs tutira. Én múltkor hipp gabonapépet vettem, nincs benne semmi tej, mégis ilyen 'tömítő'. Én Mircinek szoktam uzsira, kis gyümölcsöt keverek bele. De az van a papírján, hogy tejjel is lehet összekeverni.

Na lépek, ebéd, aztán remélem ma alszanak, este szeretnék sétálni egy nagyot.

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi,
köszi :D Szerintem egyre gondolunk, meg fogom találni :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na így jár aki nem frissít...
Steffi,
Müller is Gödöllőn van legközelebb ugye? A Tesco környékén rémlik... Még mindig csak tanulom a környéket, pedig már 2éve itt lakom :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Köszi Judy, ha budafokról megyek akkor a 7es út a jobb. nem tudom a pénteki programom, de ha tudok szeretnék veletek+többiekkel összefutni! :D
amúgy hánykor lenne???

ja és örülök, h Anna már jól!! újra indulhat a rosszalkodás. :lol:

Steffi, kemény lehet két gyerekkel egyedül. én sem tudom hogy csináljátok, főleg akinek 3 van. :shock:

Andi, örülök a melónak. :D
Kolos is dettó - alvásügyileg. f9kor már alszik. és legtöbbször 6kor kel, de ma megkegyelmezett mert csak 3/4 7kor szólt, h "apa" :lol:
snooopy
 
 


ja, meg voltam ma dokinál. mindne rendben. nem mondott semmit erről a privatizációs nyavajáról, azt mondta még semmi konkrétat nem tud. szerintem csak nem akar ijesztegetni. azt mondta okt-ben még biztos tudok hozzá a rendelőbe menni gondozásra, aztán majd meglátjuk mi lesz. :shock:
mondtam neki oké, max otthon szülünk. :lol:
jártam az 5-en is, beszéltem a szülésznőmvel, h vállaljon már el. ő volt ügyeletben Kolosnál, és gond nélkül vállalt. ő sem mondott semmit a priv.-ról

kedden megyek 4D-re, már tökre várom, mert a 28 hét alatt egy normális képet kaptam csak a picurról.
snooopy
 
 


Orsi,
azért írtam a 6ost, mert nekem Budafokról az a kézenfekvő, de persze attól függ Budafok melyik részéről :wink: Amúgy meg mindegy, mert mindkettő abba a körforgalomba fut be. Kövesd az "Érd - Centrum" feliratot :wink:

Lányok, beszéltünk már meg időpontot egyáltalán? Vagy csak úgy lóg a levegőben a péntek???

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
Nyílt az a stop shop nyáron, ott van deichman, C&A, Müller, hervis, Charles Vögele meg még nem tudom mi. Van oldalt egy tuti beülös kávézó is, Isteni a jegeskávéjuk :D A tesco mellett, de ki van táblázva.

Orsi!
Annyira nem vészes, a napunk így is úgy is apa mentes, mert ő amúgy is fél 7körül jár haza. Esti altatástól féltem, de kialakult ez is. Inkább az a rossz, hogy nincs kivel beszélnem. Péntekre berekedek :roll:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!!!

Lányok bocsi, de ma ronahás van, mert vendégeket várunk!
CSak láttam hogy többen kértétek a receptet!
Kérlek akit érdekel priviben küldjön nekem egy cimet, és este, vagy legkésőbb holnap küldöm!
Mert nem akarom, hogy ez valakit is gátoljon az elhatározásban.

Orsi,
de jó, szuper lesz látni!
Már én is gondolkodom, hogy kéne menni 4 D-re
és akkor mind a 80 nm a Tiétek?vagy nagyszülők is?
Bocsi ha már írtad.

Na most tényleg rohanok,
süti már készen!

További szép napot!

ancsaboszi
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 12:02-kor.
Vendég
 


Lilluska!
Múltkor én is lehorzsoltam az autónk elejét :oops: De szerencsétlen autó ahogy kinéz már a párom miatt... Úgyhogy nem lettem nagyon leszidva. Pedig vissza kell ülni. Én nem hagyom annyiban az tuti, nem azért csináltam meg, hogy aztán álljon a pénztárcámban dísznek. Bár szó mi szó tök jól néz ki :lol: Parkolni egyébként tök jól tudok, minden fényezés nélkül. A mi helyünk tök keskeny és simáááán beparkolok :lol: :oops: Én téged is bíztatlak!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Lányok, én a múlt héten majdnem a szalagkorlátot vittem el az M0-on kb 110-el. Telefonáltam :oops: Mindenki csinál hülyeséget :oops: Abba ne hagyjátok a vezetést :!: :!: :!:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Lányok!
Veletek nem lehet tartani a lépést annyit írtok! :lol:

Judy!
Ez nagyon jól hangzik!!! :D Jó lenne, ha Zsófi is ilyen kis immunbomba lenne :D

Timi!
Jáznak egy hatalmas gratula a felálláshoz!!! Nagyon rákapcsolot a csaj!!! :wink: Szemecskéjére továbbra is mennek a gyógypuszik!!!
Neked meg köszi a kitüntetést! :lol: azért a „szuper anyuka” nem erős egy kicsit? :lol:
Humána: nagyok nálam is azt itták sokáig :D

Ancsa!
90 napos recepteket átküldenéd akkor?! Még nem kaptam meg eddig :D igaz nem is kértem :wink: megnézem! :D
Fárasztásnak eddig se voltam híján! :lol:


Valentina!
Látom nagy buli volt :lol: szuperek a képek

Tenci!
Engem se piszkál Laci, bár ő is csipkelődik néha :oops: de mondta, hogy ilyen csaja még nem volt és úgyis lemegy majd rólam, addig meg jól meg lehet kapaszkodni :lol:
Különben én 22 kilót szeretnék fogyni, eddig 2-3 ment le (1,5 hét alatt) … most viszont bebetonozta magát :oops: ha túl leszek a 5.-en szólok ! :wink: te? Te is fogyózól? Vagy csak majd fogsz? Bárki csatlakozhat!!! :wink:

Orsi!
Látom szépen halad az a ház! Vércukor meg: szuper!!!

Steffi!
Látod megy ez!!! Csak így tovább! Hamar elszalad az idő és jön haza Nimi!!! Ügyi vagy!!!

Kriszta!
Hova akarsz fogyni te Lány???? :shock: lassan két dimenziós leszel!!!!! :shock: :lol:
Minek neked fogyókúra? :rool:

Andi!
Szuper!!! Akkor gratula a melóhoz!!! :D:D:D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
22 kg :?: :shock:

Bali orra úúúgy folyik :cry: remélem még a torokgyusziból visszamaradt és nem újjabbbbbbbb :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


hoztam pár képet, most készült vasárnap.
Kép Kép
kis DJ :lol:
Kép

Timi merre kószál??

lányok tényleg vezetni kell! csak így jön bele az ember. én el sem tudtam képzelni, hogy vlha vezetek, aztán mégis. sőt már attól sem parázok ha Kolos üvölt hátul. :roll:

Steffi, de jó ha tudsz parkolni. én a párhuzamos parkolást utálom ha ez a neve, amikor tolatva kell a patka mellé állni két autó közé...áááá...főleg ha jönnek utánam és azt nézik mit bénázom. bár az a röhely, h ekkor tuti beparkolok elsőre, deha üres az utca akkor van, hogy csak 3.-ra. :wink: :oops:

Andi, Balinak jobbulást. KOlos is taknyos, de nem vészes.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Még csak most jutottam géphez. Viktor egész nap nem aludt semmit és mostanra már ki is dölt :oops: :lol:

Timi: Vekkerlén voltunk buliba, ez az Europarktól kocsival kb. 5percre van. Az álla? Na az jó csak ma is mondta, hogy fáj és üvöltött hozzá, a varrat már nincs benne. Lassan gyógyúl neki,sajnos :oops: van olyan horzsolása mait még nyár elején szerzett és még mindig meglátszik neki :cry: :shock: Lányok hogy vannak?

Tenci: Vita nem volt, hogy kicsúszizzon, inkább azon ment a vita, ki hova üljön :lol: Viktor pont ezért került kívűlre, mert ő az aki nem bír a fenekén megülni. :lol: Péntek jó,időben mikor?

Akartam még valamit csak közben be zavartak.
Jövök majd még.

valentina
 
 


Orsi
naddddon csinos vagy :lol:
dj Koli nagyon édi :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 



Sziasztok!

Orsi!

Vagyok csajos, csak mostanság nem futja az időmből csak este! :wink: Képek nagyon jók! DJ Koli..... :lol: :wink: ...ez jó szöveg volt Anditól! :wink:
Örülök, hogy vércukor jó lett!
Teccik a pocakod.....a felsődről már nem is beszélve!!! :lol: :wink:
Talit meg Judy dobta be a közösbe! Bárki jöhet aki ráér és kedve van. :wink: Minél többen jövünk, annál jobb! :wink: Szóval, ha ráérsz és van kedved és időd is gyere!!!! :lol: :wink:

Judy!

Nekem péntek délelőtt 10 órát mondott Tenci! Az jó? :wink: 8)
És mi nem félünk Annától!!!! :lol: :wink: 8) Van külön bejáratú emberkénk....lásd Adri :lol: 8) ....., aki edzésben tartja az immunrendszerét Jáznak!!! Szóval mi tuti nem esünk kétségbe egy kis orr folyástól!!!!!! 8) :wink:

Vero!

Nagy gratula Zsófinak!!!! Anyáááám....Te olyan gyorsan le fogsz fogyni, hogy már csak azt veszed észre, hogy leesik rólad a gatyesz!!! :lol: :wink:
Szuper Anyuka nem erős....én is az vagyok!!! :lol: :wink: 8) Csak én két Gyerekkel!!! :lol: Fő az önbizalom!!! Anélkül nem menne a dolog!!!! :wink: Értve vagyok....ANYA?!?!?!?! :wink: :lol: 8)

Lillus!

Nem elő kell venni a 80-as ruhákat, hanem már elő vannak véve!!! :wink: 8) Már azokat hordja Jáz! Mi jövő héten megyünk a 8 hós mérésre, majd akkor írom az épp aktuális méreteket. :wink: De annyit azért már most elárulok, hogy Jáz azt a hálózsákot hordja, amit Adri másfél évesen!!! :shock: :roll: És már csak 5 centi hely van benne!!! :shock: :wink: De tudod azt hiszem, hogy nálunk ilyen "magasság témában" Adri Apjára ütött, Jáz meg rám. Szóval azért nagyon nem csodálkozom! :wink:
Lányok már jól?

Vali!

Nem baj, hogy lassan gyógyul Neki, csak gyógyuljon meg!! Kamillázzad Neki egy nap kétszer, ha engedi! Attól biztos gyorsabban gyógyul. És ha van körömvirág kenőcs....na az sem árt! :wink: Nekem/Nekünk nagyon bejönnek a Nagyim hősrégi "receptjei"!!! :wink: 8)
Tali péntek 10 óra! Nekem legalább is ezt mondták!!! :lol: :wink:

Andi!

Akkor jössz Judyékkal pénteken? Mert akkor viszem a dvd-ket is! :wink: Balinak meg biztos csak folyik az orra. Ez a vége a torokgyuszkónak....szerintem. :roll:

Boszi!

Vendégsereg milyen volt?!?!?!? :lol: :wink: 8)

Na mentem. Talán még jövök! :wink:

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


ANDI-akkor meló???-de ugye jössz pénteken???-Baluorr folyik még?? :roll: :roll:

VALENTINA-olyan 10körül...Érden-Viktor jólvan??-és ki zavar téged este 9körül??? :wink: :roll: :lol: :lol:

ORSI-szupi- 10körül-remélem tudtok jönni... :wink: :wink: :lol: :lol:szép a pocid-és Kolos is milyen nagy...hány kiló??moci a csúcsjárgány :wink: :lol: :lol:

VERÓ-igen próbálkozom....de ha olyan helyekre hívnak mint ma-hááát nem is tudom :roll: :roll: :wink: :wink: de a mai nap még belefért :wink: :wink: és 22kiló???-na ezt nem mondod komolyan??? :?: :?: mennyi akarsz lenni 45kiló???akkor én benne vagyok a fogyicsapatban :lol: :D neked a mostani péntek talira?? :roll: :roll:

JUDY-mit száguldozol-és még telózol is????-majd elmegyünk Mogyoródra!!! :wink: :wink: örülök,hogy Ancsa jobban sőt nagyon jól.....akkor hajrá péntek :lol: :lol:


ANCSA-köszi a mai koraiestét ,jó volt látni benneteket....legközelebb akkor megyek ha vége a fogyinak, :roll: :lol: tényleg kis konyhatündér vagy-habár családodon nem látszik,milyen jól főzöl-vagy csak nekünk és másoknak tartogatod a tehetségedet :wink: :lol: :lol:
Lara kidőlt???Mikey még jobban felpörgött alig bírtam vele hazáig-nem bírt ülni a seggén... :roll: :roll: és persze duóba nyomták Benedekkel.... :roll: :D jaa és csajok nagyon szép pocija van Ancsának is!!!!! :wink: :lol: :lol:

TIMI-most mi vonalzóink hol vannak???Jázmin lépcsőzik már??? :roll: :lol: nálatok folyik a nyál???nálunk ezerrel.... :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?