Új privát üzeneted érkezett!

Én Csillag Borcsájára tippelek.

KépKép
süni76
 
 


énis Borcsa!!!aszzem :oops: vagy nem... :roll: vagy de :oops: bakker...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Minden kis névnaposnak sok boldogságot!

Már alig vártam,hogy lehessen tippelni,mert anyukám jön ma , bármelyik percben itt lehet és így valószínűleg már csak késő este leszek legközelebb!
Szép napot Nektek!
(annyira siettem,hogy az én tippem becsúszott a sok kép és az egy kép közé :D )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.09.23 09:30-kor.

Banyoszka
banyoszka
 
 

 
 

hmmm...na müxünk végre. épp mikor indultam ledarálni a mandulát a tortához. csak hajtott a kíváncsiság, hogy meddig leszünk müködőképtelenek.

egyenlőre tipp nix, de már úgy is le van nyúlva az első tipp. bár ha nem helyes.....akkor még jöhetnék. na mind1.

azért én a fair play díjat adnám Amadeának, még akkor is ha tényleg Nóri van az első képen, merthogy volt lélekjelenléte, s a versenyt az ő tippje nyitotta. s naná jó volt a tipp, hisz ő a szabályzat értelmében nem írhatta, hogy a tulajdon gyereke :wink: no de persze a további saját gyerek "mellélövése" azért már nem hinném, hogy pontozható kéne legyen. s különben is, Amadeának csak fair play díjat ajánlottam, nem pontokat.

na lépek....de nem is. előtte megosztom veletek is a nagy hírt: ma reggel hideg borogatásra ébredtem. jobb cici eláztatta a pólóm, a paplanom. hurrá. a bal hajnalban megetette a kis tököst. de 9-kor ismét a balból zabált be a gyerekem, s utána látni kellett volna mit művelt: kapta be a cicit, szívott egyet, miután meggyőződött, hogy még van, elengedte, elégedetten vigyorgott, s kezdte előről.
rendesből élvezte, hogy meggyőződhet: ha akarná, még ehetne.
lehet a görögszénamag tea segített ennyire?
na jó, ezzel közel sem a fiam nagy melóját akarom leértékelni, mert biza komoly erőt vetett be a gyerek. s rá egy fél órára a bal ciciből még sikerült 60 milit kifejni. ki érti ezt a tej dolgát? mert ha valaki, akkor világosítsa meg a fejem valaki, mert nálam eme témában csak akkor van világos, ha felgyújtom a lámpát, vagy meggyújtom a gyertyát.

s kössz a képdícséretet.

Nikinek meg gratula az átaludt éccakához!

Kép
kissmanó
 
 


Jaj,Manó,de örülök (gondolom azért Nálad jobban nem), hogy így beindult újra a tejed! Én is szeretném még valaha átélni,hogy átázik a ruhám tőle :D Mert ugyan van-vagyogat nekem is,de szerintem kicsit kevéske :cry: És már sok mindent kipróbáltam, nem veszem észre,hogy növekedne a mennyisége sajna....Pedig sűrün cicin lóg a kiscsaj,iszom a teát-sört,eszek rendesen, pihizek is, tegnap is együtt aludtunk, sokat bújunk össze....De mégsem lesz több.
Na mindegy,ez van!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Jo reggelt mindenkinek! :D

Adel nincs a listan? Ha nincs, en Nikire szavazok! :D

Mano!
Orulok, hogy jol vagytok tejileg! :D Nalunk is jo a helyzet szerencsere.
Szerintem mostanaban meg egy fokot javult a szopi intenzitasa, mert olyan erovel kepes szivni mint egy gep.
Magyarazatot hiaba is keresunk, ezer osszetevoje lehet, kipihentseg, lelkiallapot, kaja-innivalobevitel, stb. :D

Noemi!

Anno nekem is az volt a tapasztalatom, hogy sajnos a Hipp gyumolcsok jobban csusznak. Nem tudom, hogy csinaljak, de tenyleg nagyon jo az allaga, es az ize is. :?
Uvegreszelovel csinaltad?
Egyebkent azt gondolom, hogy kesobb, ha mar fozit csinalsz, meg lehet parolni az almat is, akkor talan simabb lesz az allaga.
Olyan izgalmas ez az etetes, mar en is varom, hogy fog Lorka reagalni! :)

Agi

KépKép
lys
 
 


Tippem: Petra :wink:

Mi tegnap oltáson voltunk, és amilyen jól viselte a 2 hónaposat, most annyira rosszul a 3 hónaposat. :roll: A többi gyerek is sírt, nade Noéval nem tudtunk elindulni, nem bírta abbahagyni a sírást. Megszoptattam és akkor már csillapodott, de azért még akkor sem volt az igazi... :roll: Estére belázasodott, borult minden, meg sem tudtuk fürdetni, mert már 7kor úgy elaludt, hogy fel sem ébredt csak éjjel 2kor, de onnantól kezdve másfél , két óránként szopizott. Mégsem érzem magam fáradtnak. Úgyhogy áldom az eget, hogy megpróbáltuk megint a fekve szopit, mert ez elég fárasztó lett volna az ágyon görnyedve. De így tulajdonképpen pihiztem közben. És tejem is lett sok 2x is fejtem éjjel ha már úgyis fent voltam. :D Utoljára fél 9kor szoptattam, még alszik, kíváncsi vagyok mikor ébred.

Manó!

Örülök a tejednek! :D Mi is úsztunk benne éjjel. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Csak tippelni jöttem gyorsan,most tudtam belépni!
Szerintem:Niki!
De ez csak tipp szerintem ma nagyon nehéz!
:oops:
Később még jövök!
20140328174041
 
 


Banyoszka: próbáld meg a görögszéna mag teát. s ne daráld le a magokat, inkább áztasd, s 1-2 óra különbséggel főzd újból. ihatóbb is, meg nekem jobban bejött.
most kajált Gézu, kiszívtam a maradékot a jobb ciciből: 20 mili.
léptem Edina után
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kissmanó 2009.09.23 11:01-kor.

Kép
kissmanó
 
 


Tabati!Mi a baj?Kérdem ezt a szomorú smiley miatt?Hogyhogy nem tippeltél tegnap?
Lys!Adél nincs fenn mert nem kaptam képet.

Tegnap 9 tippelőnk volt.Kiváncsi vagyok,ma mennyi lesz.

Kép
kata840725
 
 


Kép

Kép
kata840725
 
 


Tipp: Borcsa

Lys,
légyszi írjál valamit a Mei Tai-ról!!! Szereted, mennyire macera, milyen fajta, stb!

Niki,
a te véleményedre is kíváncsi vagyok!

Most jöttünk oltásról, dupla volt, jól viselte. 6.3 kg, 6cm.

Banyoszka,
de jó, egy átaludt éjszaka! Akkor biztos elég neki a kaja.

Tökmag,
hogy vagy?

Ma jön anyukám, megyek rucit venni. Holnap fodrász, már rám fér.

Benta

Kép
benta
 
 


Beni összement :) már csak 6 centi :wink:

Kép
kissmanó
 
 



Jajajj, 62 cm, kis jóindulattal :) Ő a tökéletes gömb.

Kép
benta
 
 


Benta!

Az enyem pont olyan, mint Nikie. O is ugyanattol a lanytol vette, aki itt is reklamozta egyszer a forumban. Ha akarod, elkuldom az elerhetoseget.
Niki kepen jobban latszik, hogy van benne a baba, mint az enyemen, es szerintem o ugyesebben is tette fel. En mostanaban hanyagoltam a hasznalatat, de most majd eloveszem. Egyebkent szerintem nagyon jo.

A

KépKép
lys
 
 


ja, s a Zalán(y)oknak boldogat :wink:

Kép
kissmanó
 
 


Lys,
légyszi küldjed el!

Köszi!

Elvesztem a Mt-rengetegben, 4000-20000 ft-ig árulják, nem tudom, mi a különbség, de kell nekem egy, azt hiszem.

Kép
benta
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors tippre ugrottam be, szerintem NIKI, bár ez tényleg csak tipp....este jövök :wink:

KépKép
amadea
 
 


A mai kép tényleg nehéz. Még gondolkodom.

Az éjszakánk nagyon jó volt, 1/2 6-kor kelt csak Zalán, aztán meg aludt 8-ig. Igaz, azóta most tudtam elaltatni.
Olvasom,hogy többeteknél tejcsigondok vannak. Hát nekem sikerült feltornáznom annyira,hogy már csak egy ciciből eszik, de most meg nem akar enni. Inkább dumál kaja helyett. Attól félek,hogy így meg kevesebb lesz. Lehet,hogy megint el kellene kezdeni fejni? Pedig már olyan jól beállt a kereslet-kínálat.

Manó!
??????

Már nem emlékszem,hogy ki kérdezte a H1N1 elleni védőoltást. Én is tanácstalan vagyok. A gyerekorvos szerint felfújják egy kicsit az ügyet. Ha nem viszem tömegbe a gyereket, akkor nem lehet baj. Tényleg, ti beviszitek a babákat a boltokba? Én még nem merem olyan helyre vinni, ahol nagy a tömeg. Meg a légkondi sem a barátom.
És,ha már oltás. Kinek, hogy adják a Prevenárt? Nekünk csak 1 éves kor után.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Zsu,
H1N1 - nem adatok senkinek, bolt- most még igen, ha jön a hideg, inkább nem, Prevenár : 2 hó, 4 hó.

Kép
benta
 
 


Sziasztok!

Tegnap esti levelem (nem engedett be a babanet):

Reggel voltam dokinál, kérdeztem tőle, hogy lehet- e a H1N1, erre aszongya: ha én azt ránézésre tudnám, Nobel-díjat kapnék.
Szóval abban maradtunk, hogy bármi előfordulhat, de no para és pánik, ez is csak egy influenza és legyőzi a szervezet. Hát legyen neki igaza… még vérvételre sem küldött el, viszont ma már kicsit jobban vagyok.
Az oltással kapcsolatban pedig úgy döntöttem, hogy beszélek a gyerekorvossal és ha úgy látja, meg kell kapnia Adélnak, beadatjuk.

De izgi a játék, még így is, hogy nem tippelek! Hajrá csajok! :)

Benta: Adél néha napokig úgy elvan a játszószőnyegen, hogy csak enni igényli a társaságom, máskor meg nem mozdulhatok mellőle (szerencsére ez a ritkább) és egész nap rázhatom a gömbölyű hátsóját. :) Viszont minden este héttől nyolcig csak az autós ülésben van el, vagy a kezemben; akkor már nagyon nyűgös. Beninél mi a helyzet?
A helyedben én is mérges lennék a hülye időpont egybeesés miatt!! Ez tiszta idiótaság! És miért szavaztak egyáltalán, ha semmibe vették utána?!
De jó neked! Új ruha…! Puccparádé…! :) Ugyan, a múltkori buliba sem akartál menni (szülés után), aztán mégis jól érezted magad! Ez is jó lesz, meglátod! ;)

Kata: nagyon szép a névnapos táblázat!

Ági: Adél babám szinte alig alszik valamit napközben (néha max. egy órát, de általában kétszer húsz perc az adag), úgyhogy fent van fürcsiig. Bár neki extra éjszakai alvókája van. :)

Manó: eszméletlen jó kép a gyerekekről!! Vigyázz, mert Téta meg fogja enni Gézut! :)

Noémi: megnézném Áront, ahogy fintorog az almára, nagyon édes lehet! Bár a múltkori kép se semmi, amit feltettél róla! Már etetőszékben nyomjátok? (egyébként ma Adél kaksizott bele a fürdővízbe, nem csinált azóta ilyet, hogy hazahoztuk a kórházból :P)
Hogyhogy nem vettél semmit? Tele a város leárazásokkal! ;)

Nagyon édes:

http://www.youtube.com/watch?v=rMkn4J_l ... edded#t=12

Manó: nem tudom mi volt ma éjjel, de én is beindultam, és én is le tudtam még hatvan ml-t fejni! 
Hogy kell megcsinálni a görög szénamagot? Vettem, de a boltban nem tudták megmondani… feljebb olvastam, hogy be kell áztatni. Meddig? Utána pedig ki kell főzni egészben…?
tökmag79
 
 


Benta!

Az elso linken meg olcsobb, en is igy vettem,
a honlapon mar ketszer annyiba kerul. Szerintem hivatkozz az elso arra. (Az elso linknel gorgess lefele egy kicsit.)

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 87c322df3a

http://www.mei-tai.hu/


Udv,
Agi

KépKép
lys
 
 


Sziasztok!
Mi lenne ha csak az aktuális képeket raknám fel?
Holnap 3/4 10-re mennünk kell oltásra.Előtte vagy utána rakjam fel?

Kép
kata840725
 
 


Kata!

Névnapos ajándék táblázat... :( :wink:

Amúgy azért nem tippeltem, mert halvány fogalmam sem volt kinek a babája lehet a képen. :lol: Csak mentem volna a többiek után... :lol:

Ma megjártuk kenguruban a munkahelyemet és a kolléganőm lakásán is voltunk. Annyira hozzászokott, hogy eddig fektetve vittem, hogy hiába akarom rendes kenguruként használni, sír benne. Úgyhogy marad a fektetett változat. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


most este bejelentkezem az iwiw-re, s az üzenőfalon mit látok?
Heni kér szavazatokat Benitóra a pampers oldalán.
szal egyre többen hagynak minket faképnél.
szép.....

most átmegyek gondolkodóba, hogy kit fed a 2-es kép

Kép
kissmanó
 
 


Petra :lol:

Manó, tejcsi miatt gratulálok!!!

Kata: kedves Tőled a tábli!! Viszont a névnapom nem ápr. 8, hanem május 22. :)

Benta: durva ez a suli, én nem is értem ezt az iskolaotthont vagy mit. Miért nem lehet napközi, és akkor aki akarja... Mert itt akkor du is tanóra van, ha jól értem?

Borcsának mára bepirult az egyik oltásnyom, úgyhogy borogatás. Meg magához képest sokat aludt. De jól van.

Tegnap már nem tetszett neki annyira az alma, de rájöttem, miért: több féle almánk van, és a tegnapelőtti édesebb volt. Ma egyébként szintén többet folyatott ki, mint nyelt le, de sebaj. Én még nem nyomatom nagy tételben, csak pár kanálkával kap naponta kétszer. Mondjuk Áron tápszeres, Noémi, Te biztos ezért adsz neki inkább többet? Vagy csak én nem merek egyszerre sokat... De mindegy is, a lényeg, hogy eszil a bébek! Mi tegnap próbáltuk ki az etetőszéket, egyelőre annyira nem tetszik neki, mert a legdöntősebb verziónál is eléggé ülni kell. De azért elviselte. Meg végre a konyhában a járókát is birtokba vehette, egéz kedvesen elvolt vele.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


H1N1-es cikk forrását Lys, nem tudod? Én már továbbküldtem pár helyre, és egy orvosként most végző gyerek már reklamált, hogy biztos kamu. Anyósom meg most mondta, hogy a 6 hónaposnál fiatalabb gyrekek szülei ingyen kapják. Mindenestre mi most így nem akarjuk, ráadásul az egyik barátnőm,aki vitaminokkal dolgozik, hallotta, hogy az oltóanyagot gyártó cég ellen pert folytatnak, emrt egyszer direkt fertőzött oltóanyagot gyártott... Nem tudom, ebből is mi igaz, persze, de azért elég gáz, hogy ennyit vacakolnak azzal, hogy megadják-e az engedélyt vagy sem... Úgyhogy egyelőre mi nem kérünk.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Kata: Szerintem elég, ha csak az aktuális képet rakod fel,mindegy mikor, amikor Neked kényelmesebb! De ez csak az én véleményem.

Manó: Légyszi írd meg,mennyi görög széna magot raksz mennyi vízhez, és meddig főzöd? Ízesíted,vagy natúr is iható?

Tökmag: Jobbulást!
De Te is tippelhetnél szerintem,attól még,hogy Adél nincs játékban,nem?

Anukot, Henit nem értem,de biztos tudják,miért nem jönnek?!? :shock:
Anuknál főleg azt nem, ha már küldött fotót Emmáról,akkor miért nem ír néha????? :roll: :roll: :roll:

Banyoszka
banyoszka
 
 


bocs. időm semmi. csak jöttem egyet panaszkodni. garatváladék meg kaksi labor eredményt tegnapra vártam emilben, nem jött, ma kész voltam a pultot rájuk borítani reggel. de nem tudtam, mert a jövő hónap elejei ingyenes laborra most íratkoztak, így a sor kilógott az épületből. az oviban az aszisztensnő meg már üzenget a gyerekkel, rém nyűgös a nő (picit meg is értem, de ez más téma).
az este vásárolni voltunk, ma indulunk évadzáró lakókocsizásra.
szal eccerűen no idő tippelgetni. evvan. szal únnézki én kiszálltam az első körös tippelésből, pedig nem így terveztem.

Görögszénamag: kb. fél lityó vízbe este belepakolok 2,5 evőkanál magot, azt reggel felfőzöm, úgy hagyom még vagy 2 órát, majd újból felfőzöm. Akkor leszűrés és iható. Én nem ízesítem, max töltök hozzá alkeszmentes sört, de ez az én agyszüleményem.
Egyébként a használatiján 3 decihez ír 2 ek. magot, s áztatás nélkül, de megdarálva. Darálni művészet, ha nincs elektromosod (nekem épp elromlott). A felfőzés, állni hagyás, újból felfőzés az az útmutatóban van.
Ja, s a kifőzött magokra még öntök egy olyan 1,5 deci vizet, s azzal újból eljátszom a 2x főzést, s csak aztán dobom ki a használt magokat.
Ma reggel még nem volt időm fejni, mert rohanás volt, de később lesz fejés.
Na mentem, dolgom ezer, időm kevés.

Kép
kissmanó
 
 


Jajjjjjjjjjjj Tabati,ezer bocsi,ne haragudj kérlek!!!!!!!
Már be is tettelek titeket.Délután feldobom a javitott verziót.

Kép
kata840725
 
 


És akkor az aktuális kép,aztán készülődök.
Kép

Kép
kata840725
 
 


Szerintem a mai kép Dominik.

Lenici puszil Benneteket, gondolom, a 3 gyerkőc meg a sok szopipárna miatt nem tud ő fórumozni. írtam neki, hha van kedve, nézze meg a szülőszobás soroztunkat. :D

Mi szokás szerint jól aludtunk, most meg szokás szerint fejek. :)

Szép napot Nektek!!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Jajj Istenem, kinek volt a sok közül ilyen gyönyörű haja????? Na, még gondolkodom...

KépKép
süni76
 
 


mérget nem vennék rá, de nekem Dávid gyanús ez a fotyó

Kép
kissmanó
 
 


Kata: avatarod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Én sem tudtam jönni az elmúlt 2 napban tippelni, de azért leírom. Szerintem 1. Nóri, 2. Borcsa (én úgy emlékszem ő volt ilyen mázas! :))

A mai tippem: Lorka - bár a haj megtévesztő, de ő volt ilyen hatalmas szerintem...

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Tegnap nagyot szívtunk!
Áronnal Ráckevén voltunk a barátnőmnél. Erre hazafelé jövet M0-on hatalmas dugó. Álltunk 45 percig, majd megfordultunk és le tudtunk jönni. Az 1 órás utat 2,5 alatt tettem meg....isteni szerencse, hogy Áron bevágta a szunyát!

Csillag, én úgy vagyok vele, hogy amíg eszi adom neki.
Ami a baj, hogy ezek a nagyon pürések jönnek be neki. A tegnapi almareszelős almából alig evett, míg a hippes pürét majdnem megette....
Egyébként még Áron is kap anyatejet, de szerintem minél több féle vitamint kap, annál jobb!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Szerintem a mai kép:Karcsika!
Nem is olyan egyszerű ez a kitalálósdi!

Tegnap nem értem ide,de olyan hamar este lesz,és van hogy el sem végzek!

Noémi!
Nekem is Jázmin jobban szerette a bébiételes gyümölcsöket!
Mondjuk én a kecskemétit szoktam venni,a kedvence a szilva volt,na meg az őszibarack!

Milyen gyorsan megy az idő,nemrég még itt izgultunk hogy kinek mikor indul be a szülés,most meg lassan kezdjük a hozzátáplálást!

Na mennem kell,később még jövök!
Szép napot!
20140328174041
 
 


Na jó reggelt, végre ideértem.

Heni, Mormota
nekem nagyon hiányzik, és nem értem én sem :cry:

Gyerekem ma sírva kelt, hogy focizni akar menni, remekül indult a nap.

Tegnap 3 órát bolyongtam a Camponában, és vettem csini rucit, nem tudtam meggyőzni a pasim, hogy bőven jó leszek kockás miniszoknyában csizmával :) , kosztüm lett, kérem szépen. Tőlem elég idegen, de ha ez kell...Ráadásul most egy csomó jó cucc volt, olyan minden napra való, bezzeg mikor azt akarok venni.

Aztán itthon várt a méreg:

B. az oltástól hőemelkedéses lett, de nem mérték meg a hőjét, csak úgy érezték. Nem kapott gyógyszert, nem tették le aludni, megvártak, hogy majd én :roll: Hát szívhattam én, a 3 napja végre működő éjszakáknak megint lőttek. Remek. Muterom meg a férjem akciója, itt is köszönet érte. A nagyok végig a tv meg a számítógép előtt ültek, fasza. És hozott anyukám egy tonna sóskát meg spenótot, azt pucolgatta órákon át nagy nyugiban. Ja. Én meg este 9-kor takaríthattam a romokat, azt hittem, felrobbanok. A mirelit spenót 5 perc alatt kész, a sóskát meg utálja mindenki, szuper. Szóval nagyon klassz, hogy vigyáz anyuci a srácokra, de nem azonosak a preferenciáink. És igen, mániákus vagyok, megőrülök a felfordulástól meg a kupitól meg a kosztól.

Ráadásul nem érti, hogy nekem semmi nem kell apu házából, semmi, ezer éves kínais törülközők sem, felismerhetetlen befőttek sem, porallergiás gyerek mellé ezer éves könyvek sem, semmi sem. Itt áll a sok cucc, amit hozott, és noszogat, hogy pakoljam el. HOVA???????

Bocsássatok meg, nagyon hálátlan vagyok, de meg fogok bolondulni.

Benta

Kép
benta
 
 


Mano!

En is Davidra tippeltem volna, de nincs rajta a listan. :(

Elegge belassult a topic csajok, mindenki el van havazva?
En is megyek pakolni, mindig romokban a lakas, nappal szep rend van, masnap reggelre pedig mindig kupi! :evil: :evil:
Agi

KépKép
lys
 
 


Benta!

Ez sajnos igy van. Mindig azt hisszuk, hogy megerdemlunk egy kis kimenot, utana viszont megvan az ara. Gyerek tul sokat evett - nem evett - nem azt evett, amit kellene, nem aludt - tul sokat aludt, lakas romokban, egesz ejszaka mosogathatsz stb
Raadasul mindenki joszandekkal segit... :cry: :cry:

KépKép
lys
 
 


Én nagyon elúsztam...ezen a héten ma vagyunk itthon először.
A lakás valóban romokban!

De még jövök!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk.Kisfickóm remekül viselte a 2 oltást.6600g és 66cm.
Manó!Dávid nincs a képek között.Magdi nem küldött. :D

Kép
kata840725
 
 


na....ugye milyen jó vagyok :?: :lol: :lol:

akkor nem tom, időm ismét semmi.
voltam gyümit meg kenyeret venni, most indulok a nagyokért. tiszta szerencse Gézengúz alszik, Téta meg elszöszmötöl.
Anyukám meg úgy segít ahogy kérem. szal annyi panaszom most nincs.
ja, és megjöttek a csaj leletei is, negatív. hurrá.

ja, s hogy most már legyen meg a nagy összevisszaság, hadd tegyem a tippem úgy tök vaktában Rafaelre.
Na? Milyen vagyok?

Kép
kissmanó
 
 


Az en tippem : Zeti :D

KépKép
lys
 
 


Sziasztok!
Most értem ide, de látom,más is küzd az otthoni elemekkel... :D
A mamák általi segítséget én is imádom.... :evil: Kedvencem:
Mikor a kórházból hazajöttünk, jött anyukám lelkesen segíteni!
(már előre húzódoztam tőle,de ha elutasítom,akkor sértődés van,azt meg nem akartam!) Na a lényeg, mondja, csendbe van a Niki,menjek,feküdjek, pihenjek, majd ha ébred, felveszi,stb..Majd csak akkor kelt,ha etetni kell. Oké!
Lefekszem, bébiőrt kiraktam a nappaliba anyunak. Eltelik kb. fél óra, ébredek,hogy nyöszörög a Pici. Gondoltam,oké, anyu mindjárt megy.De csak nem ment... Bementem,Felveszem Nikikémet, Vele az ölembe megyek,megnézem, mit csinál anyu. Nem fogjátok elhinni!
Édesdeden aludt a nappaliban a kanapén :lol: :lol: :lol: :lol:

A mai tippem egyébként nekem is Rafael lenne , bár ebben nem vagyok teljesen biztos.
Rájöttem, azért nehéz nagyon ez a játék, mert pl. Noét, Karcsikát, és Zalánt azt hiszem, még soha nem láthattuk,mert anyukájuk csak ígérte a fotókat.
Na lépek.

Manó köszi a teareceptet, és örülök, hogy a lánykád laborja okés!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Lattatok az oriasbebit? 8,7 kg.
Nagyobb mint most Lorka. Allitolag nagyon ehes! :D :D

KépKép
lys
 
 


hello Lányok!

Látom, többségében jól elvagytok:) hajrá a képtalálgatással!
mi megvagyunk, Mara tündéri. mellékelten a képek.
mostanában csak nagyritkán jövök, mert nagyon kell tanulnom
(hogy mihmarabb címzetes jogtanácsos - mormota - lehessek). Kép [img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1253791123.7866.jpg[/img] Kép

mindenkinek szép napot!

mormota

mormota
mormota20
 
 


Látom mindenki tesz-vesz, teszi a dolgát! :)

Kérdés: a gyümölcsöt mivel szoktátok kiszedni a ruhából?
Én beáztattam Venishbe, aztán Ariellel kimostam, de csak halványabb lett.
Almáról van szó!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?