Új privát üzeneted érkezett!

Kata: Nagyon ügyes voltál, Lőrinc csodaszép méretekkel rendelkezik, le a kalappal. Sok-sok tejcsit és gyors felépülést neked

Kép
stephie
 
 


Priczike nagyon nagyon drukkolok!

Puszi rettenetesen sajnálom :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
GRATULÁLOK!!EGÉSZSÉGET,BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!!!!!

Zsu!
Köszönjük a híreket!!!!

Baba!
Örülök,hogy látlak!Hogy vagy?Lehet tudni,hogy mik a terveid?

Szezso!
Nagyon szép a kisfiatok!!!!

Puszi!
Követtem én is az eseményeket!Annnyira nagyon sajnálom!!!!!!Úgy bíztam! :(
Láttam ma egy kis figurát!Le is fotóztam,mert eszembe jutottál!
Kép

Princzi!
Drukkolok nagyon!

Surmi!
Sikerült időpontot kérni?

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

[b][u]KATA :!: ÉLJEN LÖRINCBABA :D SZÉP NAGY MÉRETEK, AZ 56-OS RUGIKNAK ANNYI :lol:



Spermavizsgálat+vérvétel: szeptember 29-e. 9 óra

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sziasztok!

Bocsika gyors életjel megint, mert lakásvásárlásos-nézésekben vagyunk! Időm nulla! :lol:

Kata! Hurrá, végre! Szép nagy baba lett! Jók lesznek még rá a rucik? :shock: Gyors felépülést, sok tejcsit! Csak ügyesen! :wink:

Puszi! Mérhetetlenül együtt érzünk veletek! Bárcsak .........

Kép
bettike
Eger
 
 


Princzike! Drukk a köv. 2 hétre, na meg még továbbra is! :wink:

Szezso, Zöldi! Na ki az úr a háznál? :lol: :wink:

Gaby! Köszi a köszöntést, viszont kívánjuk! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jaj és még LIlinek 1 hurrá! Csak így tovább! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Kata köszöni a gratulációkat. Szegényke nincs valami jól, tegnap nagyon szédült, ma meg az alsó fele fáj, de nagyon. Szegényke a fájdalom miatt 3 órát tudott aludni éjjel. Lőrinc baba egy szopi világbajnok, és eddig van is, mit szopiznia.

Hoztam pár képet róla:

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Kata: szívből gratulálok Nektek!



Nagyon-nagyon köszönöm Nektek az együttérző szavakat! Jó ideje nem írok már ide és mégsem felejtettetek el, ill. velem együtt izgultatok. Köszönöm.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kata, gratulálok, nagyon édes baba.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Puszi nem feltétlen az a barát, akikkel mindennap együtt vagy, hanem akivel ott tudjátok folytatni hosszú idő után ahol abbahagytátok :wink:

Kata imádom! jaj de jó lesz nyunyorgatni! :lol: Zsu neked milyen érzés?
Vendég
 


Hellóka!

Kata édes babuci ilyenkor kicsit, de csak kicsit irigy vok, de nem sokáig, mert 4 hét múlva megszületik az én kis keresztfiam is!!!!
Jobbulást neked, nagyon sajnálom a fájdalmat!

Tudjátok néha nem értem a rádiót sem, mármint a híreket, hogy lehet 5 nap után nem a saját gyereket hazavinni :shock: szerintem 5 nap alatt a kórházban még a szagáról is megismeri az ember a sajátját :lol: vagy nem?

Babim mihamarabbi gyógyulást kívánok neked!

Puszi annyira szorítottam érted és amikor megírtad a rossz hírt annyira felháborodtam, ez annyira nem igazságos!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Kata! Gratulálok!!! :D Nagyon formás baba, igaz kis gömböly-ded. :lol:

Klarissza! Köszi az érdeklődést. Megvagyunk! Levente ovizik gőzerővel. Dávidnál erőst tombol a dackor. Én meg próbálom túlélni ezt az időszakot. Lelkiekben készítem magam Dávid bölcsiztetésére. Nagyon nem akarom beadni, de muszáj. :cry:
Szóval ez van nálunk. :)

Na és persze csak a fórum olvasásáig jutok. Az írás már nem megy... :?
szilbee
 
 


Sziasztok!

Nagyon cukifalat ez a Lőrinc baba :-D az a nézés az első képen, nem semmi :lol:

Kata, mihamarabbi gyógyulást Neked!!! Én pont a szopival szenvedtem a kórházban - de nagyon - a császár szinte meg sem kottyant... :roll:

Mindenkinek köszi a Bendegúz dicséreteket!

Puszi, csak itt tudom most megírni, hogy mennyire sajnálom, úgy szerettem volna átadni a stafétát... :-(

Bocsánat, de Bendegúz kiabálásba kezdett, meg kell néznem!

Majd próbálok jönni holnap...

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Szilbee hát igen, az a bölcsibe adás dolog nagyon :cry: viszont jó sokat fog feljődni :lol:

tényleg Szilcsi Lalinkó már bölcsis ? :roll:

Zsu Kata jól van? Lóci nem sárgult be ugye? puszilom

Princzi +++++++++++++

Szezsó hát mi kiabált a gyönyörűd?

Mindenkinek pusssz
Vendég
 


sziasztok lányok!

Nagyon cuki Lőrinc í képeken, főleg a nézés csúúúúcs :lol:

Végre nálunk meggyógyult mindenki és nekem pedig sikerült megúszni.
Voltam a védőnőnél eddig összesen 4 kiló van rajtam (nekem sokkal nagyobbnak tűnt) Megtudtam az injekció nevét Proluton, nem sok info van róla a neten, inkább a gyártó oldalán olvastam el, az biztos, hogy felénk nagy sikerrel alkalmazzák. Keményedni naponta 3x-4x keményedek.
Ma megyek ultrahang kontrollra 13.00-ra. Kiváncsi vagyok, hogy a ciszta eltünt-e már a buksijából,és elviszem magammal a képet amin a köldökzsinór a nyakán van, hogy arra is nézzenek már rá. Drukkoljatok
stephie
 
 


Steph drukkolunk!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


megjöttem :lol:

BPD 51mm FL:30mm (nem kicsi?)HL 30mm. Mért adatokból kalkulált terhességi kor 20 hét :shock:
a lényeg : Szabad koponyaűr, plexusok harmónikusak (nincs ciszta :) 3 hét múlva kontroll
stephie
 
 


Stephie: Jeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


szeptemberi babásoknál olvastam.
[quote="sutimano76"]A írta:sutimano76ndi üzente 04.27-kor:
[quote]J írta:unior kifejelte a magzatburkot.elindultunk a kórházba .pusz


Remélem minden rendben és ügyesen bújik ki a kicsi! bár már nem tartjuk a kapcsolatot én gondolok rájuk!
Vendég
 


Stephie :lol: vigyázz magatokra!

Katám ma hazamehettek remélem! jó első családnapot! :lol: Zsu kérünk még képet majd! :lol:
Vendég
 


ja 29 napos lett a ciklusom a barátcserje kapszulától! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: azon gondolkodtam hogy most már folytatnánk lassan a tesóprojektet de a hülye H1N1 miatt én blokkolnám a témát... :roll:
Vendég
 


képek

Kép Kép
az új használt megabloks építővel Kép Kép
szereztem egy mokeszt a homokozóban Kép Kép
Tiszta őrület Kép
vezetek Apával Kép Kép
Vendég
 


Zsiga csiga tiszta gigolo azzal a lánccal a nyakában :lol:

Én biztos nem oltatom be magam, mert gyakorlatilag a kismamákat nem is tesztelték sehol a világon, bár a szent imre honlapján olvastam a kismamáknak szóló rovatot és ott azt írták, hogy javasolják nekik a szövődmények miatt. Engem ebben az egész h1n1ben az bosszant, hogy pl most se mondták meg hogy hova valósi volt a srác aki tök egészségesen meghalt. A mi iskolánkban is van h1n1, de ott se mondják meg hogy melyik osztályban
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2009.12.15 13:34-kor.
stephie
 
 


Stephie azta hogy nől a pocid :shock:

Boni azért ne halasszátok el a projektet, mert ez az infulenza akár évekig is eltarthat!!!!!!
Zsiguci nagyon sírt? elég rosszul néz ki a sebe :cry: A képek szupik :wink:

Andi remélem már túl vagy az egészen!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Kata
Lőrinc egy kis tünemény :D köszöntelek a kisfiús mamák körében :D

Stephie
helyes kis poci, lesz az még nagyobb is :wink: szupi, hogy eltűnt a ciszta :D

Boni
szuperek a képek, kis huncut zsiga csiga nagyon édes. Kajajegy még mindig nincs :( :twisted: ja Andi eltűnt innen :(

H1N1
apa reptéren dolgozik, és ott most adnak oltást, és kérdezték ki kér, de ő nem kért, emrt nem tudtuk, az jó e most nekünk, hogy végülis egy módosított vírust beadnak neki, és jön haza a picihez :roll:

Kép
gaby25
 
 


stephie szép a pocak

én se adatom be az oltást!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.25 18:21-kor.
Vendég
 


[quote="sutimano76"][ írta:sutimano76color=red]9.28-KOR SZÜLEI NAGY ÖRÖMÉRE MEGÉRKEZETT BARNI,3400 GR ÉS54 CM-VEL,MAMA,BABA JÓL VANNAK!!!!
[/color]


Gratulálok! sok tejet!

Kata is hazaért pici tökivel.! remélem ide is jön majd mesélni :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaértünk!!!!!!

Köszönöm a sok ránk gondolást és gratulációkat!! Zsú közvetített a kórházban, én meg sms szültem. :lol:

A szülés életem legmeghatározóbb élménye lett!! Valami csodálatos élmény volt, el sem tudom mondani.

Kicsi fiam tünemény imád enni és van mit.

Képeket és beszámolót majd kaptok!

Kép
kata05
 
 


Andi hatalmas gratula! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!!!

Kata annyira örülök, hogy pozitív élmény volt számodra a szülésed!Babucikád ezek szerint már most sokat eszik, ez szupi! :lol:

Boni még azt akartam írni, hogy képzeld nekem meg mióta megjött még ennyire szuper ciklusaim nem voltak egyértelmű a peteérés szuper a hőm :wink: Azt mondják, hogy a nő szervezetét teljesen rendbehozza egy szülés 30 felett :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara akkor az én szervezetem kivétel :lol: mert szültem is meg 30 évemen is túl... :twisted:
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép
kata05
 
 


Kata annyira édes felül szinte kopasz oldalt meg sok a haja, mint a papoknak :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


gyönyörűek vagytok! Örülök,hogy együtt lehettek már otthon! puszi nektek családilag!
Vendég
 


Kata, soksok boldogságot kívánok a gyönyörűséges kisfiadhoz!!! Legyen hosszú, boldog élete!!! Neked kitartás a felépüléshez, nem lesz leányálom... :?

Lali beteg, tüszős madulagyulladása van, éjjel majd 40 fokos láza volt, így bevittük az ügyeletre, ahol épp a saját doktornénink rendelt. Kaptunk gyógyszert, jövő héten végig itthon leszünk. :(

Andiéknak is sok boldogságot, jó egészséget!

Kép
szilcsi
 
 


Katám hogy telnek az első napok otthon?

Szezsó ?

mindenkinek pussz képzeljétek tegnap óta tudatosan mondja Zsiga hogy ANA :lol: annyira de annyira... :lol:
Vendég
 


Sziasztok.

kata gratulalok a gyonyoru kisfiatokhoz:)Sok sok tejcsit :)

Stephie orulok hogy minden okes a babaddal. :wink:

Kép
monyo83
 
 


Boni, nagyon jól telik! Lőrinc egy tünemény, de még alakulunk! Azt elhiszem hogy fantasztikus érzés lehet mikor kimondja hogy anya!

Monyó, köszönöm!

Stephie,örülök én is hogy elmúlt a ciszta!

Szilcsi, Lócinak jobbulást! És neked is köszönöm!

Egy kép:

Kép
kata05
 
 


KAta akarom akarom nyunyorgatni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Halihó

Van pár percem...

Boni: el is hiszem, hogy boldog vagy az Anától :-D

Kata: nagyon cuki Lőrinc, olyan kis helyes tokája Bendinek is van :lol:

Szilcsi: Lócinak jobbulást! Nekem is állandóan tüszős mandulagyulladásom volt gyerekkoromban, de kinőttem...

Stephie: örülök, hogy minden rendben!

Klarissza: most nézem, már csak 1 hónap a szülinapig :-) hogy megy az idő!

Sajna úgy néz ki, Bendegúz hasfájós :-( Eddig Espumisannal és édeskömény teával (1-2 kiskanál szopi előtt) meg tornáztatással próbálkoztunk, remélem valamelyik segít. Szegény nagyon sokat erőlködik, nyögdécsel, néha fájdalmasan felsír :-(
Szerintetek segíthet, ha a tehéntejet kiiktatom az étrendemből? Mondjuk eddig is csak a reggeli tejeskávémhoz ittam...
Az éjszakákat nehezen bírom, 1,5 órákat alszom, napközben igyekszem pótolni. A pelenkázást, öltöztetést, fürdetést változatlanul utálja :-) akkor van ám kiabálás :-D Ezt kinövi valamikor?
Amúgy pár napja mértük Bendit, 4540 gramm :-)
Voltunk csípőszűrésen, minden rendben, nem kell terpeszpelus szerencsére, csak torna :-)

Na, megyek, mindjárt ébredés, szopi és séta :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni, édes pofa, Lali a mai napig nem mondja, hogy anya, közben meg egész nap be nem áll a szája, folyton magyaráz, mindent mond szinte, de azt hogy anya, nem hajlandó. :(

Kata, nagyon aranyos fiacskád van! :D Szuper, hogy sok tejcsid van!

Szezso, szerintem iktasd ki a tejes kajákat, meg azt is, ami puffaszt, ezeknek a kis tökmagoknak még annyira érzékeny a kis pocakjuk. Ezt sajna végig kell játszani, végigpróbálni, mi az, amit elbír Bendegúz és mitől fáj a pocakja. Nálunk a borsó volt a mumus, ha megettem egy tányér borsófőzit, fél éjszaka ment az üvöltés és pöttyös is lett tőle Lali. Jó súlyban van a kis herceged. :D

Lali jobban van, már nem lázas, de sokat sír, nyűgös, fáj a torka, mutat a szájába és mondja, hogy szúr. :(
Két tegnapi kép:
Kép
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Szerettem volna regisztrálni a fertilityfriend.com-on de nem hagyta, azt írta meghívó kell hozzá. Tudna valaki küldeni egyet?
lenkeabigel
 
 


Szezsó nekünk az Infacol segített csak, húgomnak is, meg azt hiszem Zsu is mintha arra esküdött volna.. :roll: cici előtt kapta az első 3 hónapban. a pocaktorna is jó, Zöldi múltkor leírta hogy kell..irj neki privit.hugi is csinálja.

én kiiktattam a tejet az elején. sajnos nálunk érzékeny volt ZSiga, de aztán apránként vissza.

és egy táblázat segítségül:

1254137283.1236.doc

és vettem DMben meggymagpárnát, és azt mikróban felmelegíted, és odateszed egy pelusban a pocakra és nem fáj annyira. meg olyankor mindig jól bebugyoláltam a pocakját és úgy ringattam, hogy a lábikói békában fel voltak húzva.

ZSigi is ordított fürcsinál, öltözésnél..aztán kinőtte de hogy mikor? nem emlékezem. használd is ki a szép időt!

szép súlya van.örülök,hogy van tejcsi.

Szilcsi a fiad még mindig nagyon gyönyörű! kis huncut! sajnálom, hogy nem mondja anyát, de nem ettől függ hogy mennyire imád ...Ilcsit se mond?
Vendég
 


lenkeabigel sajnos én nem tudok segíteni, amikor én regisztráltam akkor nem volt ilyen..

vezesd a ciklus .hu-n a görbéd ha nem sikerül..
Vendég
 


Boni, nem, semmit. Pedig tudja mondani. Szombaton fodrásznál voltam, apa vigyázott rá itthon. Mikor elmentem, nagyon sírt, és elkezdte apának mondogatni, hogy anya jön, anya jön. Mikor hazaértem, a nyakamba ugortt, átölelt és EGYSZER mondta nekem is, hogy anya, na azóta sem.
Doktornéni szerint azért nem mondja, mert én mindig itt vagyok, engem mindig elér és nincs rákényszerítve, hogy mondja. Lehet benne valami, mert keveset van nélkülem, én mindenhova viszem őt magammal, most csak a fodrász volt kivétel.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi lehet, én pont emiatt vártam hogy apa lesz az első , de nem :roll: pedig aztán mi tényleg össze vagyunk nőve. még nem voltam nélküle sehol sem. :oops:
Vendég
 


Kedves Boni!

Hát gondolom úgy működik, hogy a regisztrált tagoknak van lehetősége meghívót küldeni, legalábbis nekem ezt írta ki a Fertilityfriend amikor próbáltam belépni. Te tag vagy még?
lenkeabigel
 
 


Lányok!!!
Irígy vagyok ám nagyon a képek láttán :) :lol:
és nagyon köszönöm a drukkokat.

Bocsánat, hogy ennyire ritkán jövök, de egyszerűen alig jutok a géphez :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Szilcsi, jobbulást Lalinak!Neked meg puszi.

Szezso, Bendegúznak pocisimi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hello!

Babaimi, hogy döntöttetek?

Princzike már tűkön ülök, azért szombaton gyere ám!!!!!

Szezso én masszázst alkalmaztam babómnál amikor hasfájós volt! nem tanultam ösztönösen jött :wink:

Szilcsi amikor a másik helységben vagy és Ő hív mit mond? vagy megkeres? Egyébként Bonival értek egyet a szeretet nem ezen múlik!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?