Új privát üzeneted érkezett!

lili nem hízott mult hét ota egy grammot se...nagyon el vagyok kesernyedve...nem a mennyiséggel van baj, mert akkor szopizik 2 cicit amikor csak akar, de nem hízik tőle...
:cry:
apa pénteken megy pestre... :cry:

oh fucking day... :cry: :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Riki :-)

Netti
gyönyörű menyasszony voltál, én is így képzeltelek el.

Adri
ja, nem nagyon volt beteg Maja. Párszor volt lázas.

Fektetéskor 38 volt neki, most regel 37. _Voltunk dokinál, kis torokgyuszi, belladonna-t szedünk, meg csillapítjuk a lázat, ha lesz. Most tök normális a homloka. Éjszaka sokszor felébredt, Apa aludt vele. Szóval jól vagyunk nagyjából.
pumuklii
 
 


Kutyafüle,
nem semmi ez a fotó... :shock: :shock: De úgy tűnik, Riki élvezi! :lol:

Pumukli,
jó, h Maja jobban van. A belladonna torokgyuszira is jó? Én eddig csak fejfájásra szedtem...

Niki,
no para! (és ezt pont én mondom...! :lol: :lol: ) De komolyan, ilyenkor már inkább havi átlagot kell nézni, nem a hetit! Ha a havi normál hízás (direkt nem írok számot) :wink: megvan, akkor mindegy, h Lili ezt heti bontásban hogyan szedi össze!

Vanni,
:?: :?: :?:

Kép

Kép
zsüci
 
 

 
 

Jó reggelt/napot mindenkinek!

Eddig nem engedett be ez a vacak! :cry:
Mindenkinél gond volt, vagy csak nálam? :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Zsüci
belladonna jó torok és mandulagyuszi kezdeteko, magas láz esetén, ha gyere feje forró arca és torka piros, szomjas, éjszaka nyugtalan.
meglátjuk...
pumuklii
 
 


Jó reggelt!

Niki,
ne keseredj el!!! Lassul a hízás, Bogi is visszavett... majd a dokker megmondja a tutit, de ne aggódj! amúgy meg sajtkukac lányod lemozogja, amit megeszik :)

Kutyafüle,
jó a kép!

Zsüci,
nálunk is brutál a nappali ... kicsi és sok minden van bent... kuyta miatt viszont nem merem lerakni a földre...

Annus,
nem tudom, mennyiért veszed, de itt le van óccsózva:
http://bookline.hu/search/pager.action

emese1979
 
 


Netti!
Berakva, vagy sütve volt a hajad?
Annyira kicsik a képek, hogy gyakorlatilag semmi nem látszik. Talán a csókoson a lényeg! :lol: AZ ARCOTOK,és a boldogság! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Zsüci: hogy megy a hozzátápi?

Szofi: nekem most megint ment le egy pici! Nem vagyok ezek szerint reménytelen eset. Csak nagyon kezd nehéz lenni! Nem vagyok én hozzászokva, hogy ilyen keveset egyek. :lol: (Pedig nem kevés. :oops: ) Muszáj lenne pedig rászokni, mert sajna nem mozgok eleget. Most majdnem bejelentkeztem hastáncira (bár heti egy alkalom nem oldja meg a problémát), de aztán eszembe jutott, hogy ha angolozni fogok, akkor az már tuti nem fér bele se anyagilag, se időileg. :roll:

Barbi: nekünk tökéletes a Ferenc krt. :D !

Mi se gyerekesítettünk semmit a lakásban. Mindig terveztük, de aztán elmaradt és közben megnőtt a gyerek. :lol: Se dugasz a konnektorban, se semmi. Konyhába nem megy egyedül, ha megy a sütő. Még sose égette meg magát. Az elérhető polcokon most játékok vannak. Még szerencse, hogy Tüci leginkább ránk van kattanva (levakarhatatlan mostanában, mert FÉL :shock: ) és nem a szétrámolás a fixa ideája.

Kép
Kép
tinu
 
 


Halihó!

Na, picit felhúztam magam reggel...férjem mindig be akar menni Lilihez puszit adni, ha megy dolgozni....mégha a gyerek alszik akkor is....persze mindig felkel erre...kajaidő még nincs, visszaaltatni ilyenkor kvázi lehetetlen...én meg hálóingben pislogok és próbálom valahogy megcsinálni a reggeli rutint egy nyüsziző nyuszkóval.....
De aztán leesett, hogy annyira keveset vannak együtt hétköznap....ez így van jól....csak nagyon nem szeretem, ha felkeltik Lilit....tegnap pl. reggel 6 és este 8 között kb. 2 órát tudott aludni 3 részletben....estére extranyügi lett persze....anyósomhoz átvittem, hogy uncsizzon kicsit...én meg elrohantam szolizni 5 percre...és arra mentem vissza, hogy Lili még az ölében, járkálva, énekelve is zokog (annyira fári volt már)....szóval egyszerűen muszáj alukálnia napközben is, mert akkor sokkal kiegyensúlyozottabb....
KÉRDÉS: Mennyi egy 4-5 hónapos baba alvásigénye átlagosan?????????

Pumukli!
Hogy van Maja? Nagyon tré volt az éjszaka? Szegény nyusszancs.
Mi az a Belladonna? Én kémfilmekben hallottam...ott azzal mérgezték meg az ellenséget.... :roll:

Kutyafüle!
Nagyon tutkó a merülős kép!!!!! Hogy csináltátok????? Vagy ezt az uszisok készítették?????

Netti!
Én sem tudom hogy lesz a nappali, ha Lili elindul....rengeteg növény van a földön, rengeteg polc és szekrény van elérhető magasságban...sőt sztem kimondottan 'mászókaszerű' 1-2 szekrény....jó lenne, ha hamarabb tudnám lekommunikálni Lilóval hogy nem szabad rá felmászni, még mielőtt lepottyanna róla... :?
Dilemma.....vagy a másik opció, hogy leszerelem ezeket a szekrényeket egy időre.....
Meg a lépcső, konyha, mosókonyha stb. stb. tök sok veszélyforrás....
Szofi....lehet hogy nem is hülyeség ez a karám!!! :roll:
Mint a Rugratsben! :lol:

Na, kvkvkvkvkvkvkvkv...... :arrow:

Kép
mozza
 
 


ANNUS- HOLNAP MIKOR ÉR A VONATOTOK???? Nagyon szívesen, helyet szorítunk!!! :wink: :lol:

kutyafüle-Naon jó ez a kép!!! Riki gondolom élvezte!

Zsuzsi- Igen Mancinak nyeles cumisüvege van, de ezt itt vettük kint, de otthon is lehet kapni tuti, sőt, anno nekem Zalcsinak NUK-os cumisüvege volt, és arra jó volt a TESCO-ban amit lehet kapni Baby Bruinos cumisüvegnek a foggantyúja.

Gyöngyi- megmutatod a hajad? milyen kis szösszeneteid vannak: Peggy Bundy...hihihihi

Pumukli-örülök, hogy Majának semmi komoly baja nincs, bocsi még egyszer!

Netti-gyönyörű menyasszony voltál!!! Upsz- úgy tűnik én lemaradtam e neves alkalom híréről! Mikor volt? SOK-SOK GRATULA!!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Trixi: én se tudtam belépni hamarabb. Mennyiért áruljátok a Bánya u.-i lakást?

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza-nálunk is ilyen nappali alvás problémák vannak, pedig még nagyon aludni kellene délelőtt is egyet, meg délután is! Na mennem kell...........ááááááááááááááááááá

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


mozza a nagykönyv azt írja hogy 16-18 órát alaszanak a 4-5 hónapos gyerekek...naja de ezt melyik olvasta... :idea: :?: max Álmos :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mozza
megérthetné urad. Szerintem enyém nem ragaszkodna a puszihoz, amikor alszik.
Jól van Maja, most mérünk lázat, de szerintem még hőemelkedés sincs.
Belladonna az homeos bogyó. :-)
pumuklii
 
 


ha Lili egy normá napját összeadom akkor...éjszaka 8-6 (fél óra szünettel) 10 óra...marad 8, tehát 4*2 órát aludnia kellene, ehelyett 3* fél-1 órát ha sikerül neki.. :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Na végre beengedett a babanet.

Niki, ne pánikolj. Szerintem ti tuti most növekedésiugrotok. Mi 5 hete nem mértük Marcit, majd hétfőn a tanácsdáson. Tudom, hogy eretnek gondolat, de szerintem a szoptatás halála a mérleg. Én kismamás tiltólistára tenném, úgy mint a szilvapálinkát és a heroint. (Persze ahol hozzátápi van, az más, ott tudni kell, mennyit szopott a gyerkőc).
Egyébként meg baromira sajnálom, hogy nem tudtok jönni :(

Kutyafüle, csodaklassz ez a fotó. Sógornőmékről egy valag pénzt legomboltak a víz alatti fotókért és tök élvezhetetlenek lettek :evil:

Zsüci, csak valami innivalót hozzatok. Illetve ha valaki feltétlenül kesudiót vagy királyrákot szeretne enni, az hozza magával :D
A menü: sonkás-füstölt sajtos krumplilepény tzatziki salátával, illetve pestos tagliatelle (=ződ tészta) csirkemellel.
Meg sütöttem gyümölcskenyeret (titkos recept alapján :))
Ja, ha valaki Toscana felől jönne, hozzon már egy kis Pecorino sajtot :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


A képet az uszisok csinálták.Az egész merülés megvan lekockázva.
Amit még elfelejtettem tegnap.Pumukli, hihetetlen csini vagy irigy-irigy!!! És jó lett a hajad nagyon.
Trixi, rossz volt a babanet senkit sem engedett be.
Le fogunk betegedni férjurammal.:(Ő még csak érzi a fejében, hogy bújkál benne valami, nekem fáj a torkom is rendesen.Na klassz, mondhatom!!!!!
Megyek takarítok meg hívom a bankot.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gyöngyi,ez ingyé van.Mondjuk halkan nem is bánom, mert amúgy nem occsó ez az uszi.Fél óra 2000Ft/alkalom.Hát nem tudom még hogyan gazdálkodjuk ki de majdcsak megoldjuk.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gyöngyi :-)
pumuklii
 
 


Jóreggelit!

Gyv is lázas volt estére, szintén 38, most nincs láza, de nyűgös. Pont tegnap mondta a gyerekdoki, hogy egy kisgyermeknek bármikor felmehet minimális okotól is a láza. Így nem rohanok rögtön dokihoz, de ha ma estére is lázas lesz, akkor holnap elviszem.
Már nekem is kapar a torkom.....

Nekünk is egy-két apróság lett gyerekmentesítve, pl a késes fiókra tettem gyerekzárat, de az uram letépte... :roll: A kovácsoltvas dohányzóasztaltól megszabadultunk, de a kov.vas étkező meg tv állvány maradt. A konektorokban van védő, de én még egyszer sem láttam, hogy megpiszkálta volna. nagyjából ennyi. Ja, és a teraszon nem lehet egyedül, bár nem mászik fel, de soha nem lehet tudni, 2.-ról nagyot lehet zakózni.

Mozza, iringó kb 13-14 órát alszik összesen egy nap, nagyjából összeszámoltam. Lilit nagyjából összeszámoltad?

Novygirl, küldtem privit!
Vendég
 


Trixi-nekem sem indult el! Minden mást eltudtam olvasni a babaneten csak a társalgóba nem engedett beeeee!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Tinu!

11.7 az IRÁNYÁRA!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Mozza,
én férjem meg kikapdossa a gyereket a járókából, mikor tök jól elvan, utána meg persze bogi hisztizik, h ölbe akar lenni...

Hát, aki azt írta, h 16-18 óra egy 4-5 hós baba alvásigénye...

Bogi tegnap 3*30 percet aludt, este a kutyasétáltatásnál még kenguruban 20 percet. Neki kb. ennyi a nappali alvása, néha a reggeli van 1-másfél órsa is, de többnyire csak 30-40 perceket alszik, neki ennyi elég...

Netti,
nem is írtam, nagyon szépek voltatok!!!

emese1979
 
 


Miért van az, hogy Petyát semmi sem köti le 5 percnél tovább????? Csak akkor van csend, ha alszik. Így a lakás is romokban hever! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Én is összeszámoltam Riki olyan 12,5-14 óra között alszik egy nap összesen.Ebből 11 az éjjeli.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gyöngyi,
micsoda menü!! Asszem ma már nem eszem semmit :) :)

Na szóval hülyén fogalmaztam, aki azt írta, h egy 4-5 hós baba alvásignye 16-18 óra, annak nyilván jó alvó babaája van. Bogi alszik kb. fél10-től 7-fél8ig (ált fél8kor már fent van, és csendben nézelődik..) napközben még kb. 2-3 órát max, szóval kb. 12-13 órát alszik egy nap max. De ő kicsinek sem aludt soha egy nap 16 órát...

emese1979
 
 


mivan ezekkel a babákkal, ha tudnák hogy 25-30 év múlva mit meg nem tennének egy jó alvásért...én a helyükben egész nap durmolnék, felkelnék enni, játszanék szépen csendben, gügyögnék enyával apával picit aztán aludnék tovább...ha álmos lennék ásítanák, letennének aludnék 8) óóó ez lenne a menyosrszág 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Trixi: hát akkor még ha akarnánk, se tudnánk megvenni. :? Itt a lakótelepen lent vannak az árak, szerintem ha 8milláért el tudnánk adni a kérónkat, már jó lenne (pedig eredetileg 9-ért árultuk). Aztán van még egy kis megtakarított pénzünk, de az nem annyi, hogy kijöjjön a kb. 12 millió. Kölcsönt nem tudunk felvenni. :? Hát várnunk kell mindenképp. Pedig elég sokat járkáltunk Bánya u. környékén, hogy milyen jó lenne odaköltözni. :roll: Már csak akkor, ha a kertes tuti nem jönne össze. De ha hitelképessé válunk egyszer csak, akkor szerintem abba vágunk bele, mert több pénz, de a kertért megéri.

Gyöngyi: jó ötlet! Akkor én viszek kesudiót. :lol: Imádom, és nem is kell vele vesződni a konyhában. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Nálunk megvan a kb. 15-16 óra szuszó.

Zsüci, igen a könyvek még várnak rád. Esetleg ha valamelyikőtöknek (Zsüci+Szofi) nem kell mind a kettő (Ének az óvodában+bölcsődében), akkor Emese is kaphat egyet (azt hiszem Mesi, te írtad még, hogy szeretnél ilyen könyvet). Az ovis egyébként 2100, a bölcsis 1350 píz.

Mozza, szerintem férjed biztos megérti, ha szólsz neki. Nálunk az esti fürdetés után, etetés előtt van apának meg Marcinak 5-10 saját szerelmeskedős perce, amikor megbeszélik a napi eseményeket meg elköszönnek egymástól. Aztán másnap késő délután találkoznak újra :-( Ez van...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, idevele a kajarecepttel!

Én a Babamagazinban olvastam a bababiztos lakásról. Az írás alapján az szerintem leginkább üres. :?

Niki, ne izgulj a hízás miatt, van ilyen.

Pumukli, majd írd meg, hat-e a homeós. Remélem igen!

Énmackósajtom se nagyon szeret aludni napközben, max. 2 órát. Mentségére legyen mondva, hogy éjszaka lehúz 12-13-at.

Riki víz alatti fotója zseniális!

Kezdek jobban lenni a torokkaparásból. Homeogéne-t használok tegnap óta (homeós :lol: ) plusz a férjem által készített citromfű teát sok mézzel +2000 mg C-vit/nap. Sokkal jobban vagyok, mint tegnap!
A férjem most hívott, hogy a csoport fele -ahol tanít- kidőlt. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Tinu!
Kisebbet tudok 10,5-ért. AZ is itt a közelben, szép állapotú!
Most hol laktok?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó reggelt,

10-kor keltünk Álmossal :) aludtam 12 órát, nagyon jól esett, de a gyógyulásnak semmi jele :?

most csak képet hoztam,utána megpróbálok olvasni.
Kép Kép Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Niki!
A szoptatás alatt én is híztam mindkét gyerkőccel!
Most már ugyan nem szoptatok, de a folyamat nem állt le! Sztem, a hormonok! :twisted:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Fruzsi éjjel kb 10 órát alszik, néha 10,5-et, aztán délelőtt másfelet, délután két-két és felet, meg néha este még 20 percet. Hát ez tök jó, tök sokat alszik :)

Zsófinak sokáig volt pakolós, rámolós időszaka, a konyhában az egyik szekrénybe csak műanyag tálakat tettem, és azt pakolászhatja. Megtanulta, hogy ahhoz lehet nyúlni, ott játszhat. A virágokat mikor elkezdte fogdosni, mindig odamentem, megmutattam neki, hogy simogatjuk csak a virágokat, nem tépjük, és ezt is megtanulta. Egyszer lerántott egyet véletlenül, és nagyon szomorú volt utána, most már oda sem megy.

Viszont reggel bement a kamrába, hogy kihozza a corn flakes-t. Közben talált csokit, és úgy gondolta, módosítja a tervét, csak nekünk erről nem szólt. Na ahogy levette a csokit, valahogy levert egy üveg sört, ami persze összetört, kiborult, már hatszor felmostam, de még mindig sörszagú minden :roll:
Vendég
 


Mozza,
én nem írom le, hogy Álmos hány órát alszik, mert ki fogtok tiltani innen :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Most már csak én is háromszor szoptatok, dokinővel egyeztetve délután sinlacot kap. A képlet egyszerű: a sinlacban több a kcal mint az anyatejben, sinlac nélkül nem hízott, így hízik :roll:
Vendég
 


Adri
elmegy a cég?

Nekünk dugó a konnektorba, ennyi a bababiztonság. Volt dohányzóasztalunk, sarkára ragasztottunk olyan műanyag sarokvédőt, de állanódan leszedte. Aztán összeszereltük, mert nem fértünk tőle.

Azon agyalok, h hogy legyen a szobabeosztás az albiban majd. Lenn 2 szoba, meg a tetőtérben van 2 rózsaszín szoba. Ha mi lenn, meg KOlos lenn, akkor Maja egyedül fenn? Nemtom meghalljuk-e, ha éjszaka vam vmi nyűgje. Pedig úgy jó lenne, h ő fenn, másik szoba meg a vendégszoba+játékszoba.
pumuklii
 
 


Tinu,
az alma bejött a kisasszonynak, bár az első kanálnál elég meglepett fejet vágott... :lol: :lol: De nem volt semmi gond! Végül rátok hallgattam és szopi után adtam neki, vagyis inkább közben, mert az alma után még cicizett egy kicsit. Szóval ma növeljük az adagot! Jah, és az alma és az esti tápi ellenére nem volt éjszakai kelés!! (bár igaz, h a szokásosnál egy órával előbb aludt el este, így egy órával korábban is kelt - ami nálunk hajnali 3/4 5-öt jelent...) :roll: :roll:

Gyöngyi,
:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Kolos is úgy alszik napközben, mint Fruzsi. Este meg 8-tól reggel 7-8-ig, persze kel közben azért egy szopira.
pumuklii
 
 


Helló!

Mi gyerekesítettük egy kicsit a lakást. A konyhába került egy-két gyerekzár, de nem mindenhová, vannak jakabfiókok is. A nappalin nem kellett sokat változtatni, a fiókokat átrendeztem, hogy alul legyen a súly, így már nem borul rá a szekrény :). De egy gyerek egy üres szobában is le tud esni, ha akar, ez kivédhetetlen. J inkább pakolós gyerök, kevésbé törekszik az ég felé, de még ő is repült párszor innen-onnan. A járóka meg nem rossz dolog - ha befér. Ha nem, tökéletesen el lehet lenni nélküle is.
E témában egyébként a negatív példa számomra egyik barátnőm, aki hóóónapokon keresztül nyavalygott azon, hogy milyen irtó fárasztó egész nap a fia után loholni és mondani, hogy mit nem szabad. Kérdeztem, hogy akkor miért nem pakolja át egy kicsit a dolgokat? Hát, arra nincs ideje, meg egyébként is lusta hozzá... :shock: No komment.

Niki, nem kell az az idióta mérleg, le vele! Lili - még ha rangfiatal is - már nagy bébi, túl van már azon, hogy a súlyával foglalkozzon. Más dolga van és kész :). De komolyan, jól mondták előttem az okosok, nézd havonta egyszer és kész az elégedettség!

Hú, S átváltott hangos rikácsolásba, megyek, megfordítom a testét.
kalloni
 
 


Nálunk sosem volt probléma sem a pakolás, sem a konnektor!
Ha ébren van a gyerkőc, akkor gyakorlatilag együtt van a Mamijával, tehát lehet rá figyelni. Persze előfordulnak balesetek, (mi ezt is megúsztuk mind a négy kicsivel)de ennyi erővel tényleg ki kéne üríteni az összes helyiséget, ahol a babák megfordulnak!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi: két és fél szobásnál kisebb kéróba nem költözünk. Minek, ha már most kétszobásban lakunk? :lol: Az Újhegyi lakótelepen amúgy (X. ker.). De Csepel egy kicsit drágább hely, ahogy látom.

Álmi gyönyörű!!!!!!!!!

15-16 óra alvás nálunk sincs tuti. Ha megébredéseket nem számolom, akkor mondjuk alszik Csongi éjjel 10 órát, aztán napközben 50-60 perceket max. Most már két alváson túlvagyunk, bár szerintem nem volt meg az egy-egy óra.

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci: jól van, nagyon ügyesek vagytok! Akkor az éjszakai kelés már megint a kitudjamiért kategória Kamillánál is. :lol:

Tegnap volt nálunk a védőnő, és teljesen lehalt az igény szerinti szopin. :P Hát ő nem ennek az elkötelezett híve. Főleg, mikor elmondtam, hogy ez konkrétan mit jelent (ezzel altatok stb.). Nézett, hogy nem "pihen" a mellem 5-6 órát, meg ilyenek. A végén mondta, hogy van-e kérdésem? De az anyatejről nem lehet. :lol: Azért megdumáltuk, hogy még pár hét, és áttérek a kicsit kevésbé igény szerinti szopira, mert nyilvánvalónak látszik, hogy ez összefüggésben van az éjszakai gyakori kelésekkel. És hozott nekem K-vitamint, mert nekik adják oda azokat az ampullákat, amik nem kellenek a tápis babáknak és megmaradt. Szóval kaptam még két ampullát.

Kép
Kép
tinu
 
 


Pumukli, nagyon-nagyon remélem, hogy igen! Ma vagy holnap tárgyalunk az egyik jelölttel.

Tinu, mit gondolsz, a gyereknek jobb, ha sok szociális inger éri mintha 'elvan' magának, 'játszik' és senki nem szól hozzá? (Jó hülye kérdés, mert egyértelmű, hogy az első a jobb...) Szóval a későbbiekben milyen előnyei vannak a sok ember között nevelkedő gyereknek? És van-e hátránya annak, akit hagy az anyuka 'magában' ellenni. Mert úgy látszik a mi AndrisMarcink egyszerűen rá van kattanva az emberekre. Most anyukám a favorit, de gyakorlatilag mindenkit imád aki szól hozzá, foglalkoztatja. (ha idegenek fogdossák, azt annyira nem tolerálja -mondjuk ez nem is baj...)

Kép

Kép
adraci
 
 


Helló! Van valakinek 2 ampulla konakionja, és nem kell? A talira elhozhatná nekem! :) Szívesen ki is fizetem!

Alvás: éjjel 10 óra, nappal kb összesen egy óra 3 részletben. Viszont nem pannaszkodom, mert Csanit ébren is sokszor alig lehet észrevenni! :lol:

Tinu, nekem 2 kiló, és bebetonozódott, a tököm tele van! Máskor ennyi idő alatt már min. 5 lemegy! :evil:

Zsüci, kérlek a diszpepszia az ilyen emésztési zavar, és szuri okozhatja!

H1N1-ről: beszéltem a doktornéninkkel. Abban maradtunk, hogy nekem és babának semmiképp nem kell beadni az oltást, max. apának érdemes elgondolkodni, mert ő tömegközlekedik. Ő is megerősítette, hogy bár az eljárás, amivel a vírust előállították már régóta jól működik, de nem tesztelték, idézem: "ki tudja pontosan, hogy mi van abban?!". Azt is mondta, hogy tök gáz, hogy eddig a gyerekeknek olyan oltást csináltak külön, amiben egy pici vírusrészlet egy fehérjéhez van csatolva, ez meg egész vírusokat tartalmaz. És mondják nekik, hogy nyugodtan adják be 12 év alatt is, sőt, 2-3 éveseknek. Na közölte, hogy ő a maga részéről egyáltalán nem nyugodt. Na ezek után Csani azt az oltást még távolról se fogja látni, nem hogy közelről!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu ez engem is érdekel, hogy nem baj-e, hogy adott esetben, ha a gyerekem nem jelez, akkor akár másfél két órát is egyedül hagyom játszani... Nem kellene neki több társas inger, vagy mi? Szóval, hogy játszak vele akkor is, ha nem szól, hogy játszak vele?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem tudom Hannával mi van mostanság. Múltkor megébredt éjjel fél 12-kor és magunk közé kellett venni. Azóta éjjel felébred egy-kétszer,de mire odamászok hozzá vissza is alszik. Aztán 4 körül mér kér enni is.
:?
Szórakozik csak velem a kisasszony! :evil:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


helooo

koszi mindenkinek :D

Sztem en se irom le mennyit alszik a kiscsaj :lol:

annyi mindent akartam meg, volt a vedono,megint bedobta magat a postaladaba.. hat en nem hallottam csengeti,de lehet epp ment a botmixer.. :roll: holnap meg kene latogatni azt mondta telon,mert mar ket honapja nem latta Borot. Utalok oda menni,de ahh mind1 :)

sutottem sutotokot. Boro imadja.. ebbol akar 200mlt is becuppol,mig a keszbol 60-80 mlnel besokal :D
egy sutotokbol tok sok jott ki.. 3uveggel tettem el hutobe,1et meg betolt, ja kerdes mikor tegyem at a fagyiba?? csinaltam neki almapuret is,azt se tudom meddig allhat a hutoben, tulkepp egy nap megcsinalom neki a heti kajat. szoval a kerdes az az h mikortol tegyem at a fagyiba? :roll: (van a hetre neki sutotokpure,almapure,repapure, meg par kevert :) a barackot meg mindig utalja :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi, én is azért kérdeztem Tinut, mert a férjem azt mondta, hogy nem hagyjam AM-t sokáig egyedül lenni (még ha el van is) hanem foglalkoztassam, menjünk anyához (ha már őt nagyon szereti) meg vigyem más babákhoz, emberek közé.

Kép

Kép
adraci
 
 


áá leirom.. ha nincs nagy fog fájás akkor este 8tol reggel fel8 :oops: ha van akkor 22tol reggel 8ig. azaz ejjel szinte mindig : 10ora a minimum..
deleotti alvasa: minimum 2 maximum 3! elso hami utan jatszik egy orat es szunyal..
delutan is alszik,ugy 2-3tol kezdi.. es 5ig tuti :D

azaz:legrosszabb napokon is alszik 15orat :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: