Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem ez már jó :)
Vendég
 


Akkor hat a gyogyó...van benne jó kis nyugtató....sztem reggelig ágyikó! Lili küld gyógypusznyákot Majának!!!!! :D

Kép
mozza
 
 


Na, kis off:
hatalmas! :lol:
Kép

Kép
mozza
 
 

 
 

Ágyikó? Itt rohangál, ugrabugrál, játszik.
Köszönjük Lilipuszit
pumuklii
 
 


Ó, akkor kéremszépen Maja lezárta a témát! :lol:
HŐSNŐ! :lol:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Gyorsan,mert rohanok tovább...

Csajok!
Mozgóképes a nagyautónk! Tehát: +5 helyünk van még. készülünk mi is Gyöngyiékhez. A budai oldal nekem ideálisabb, de természetesen,Pestre is átmegyek... Szóval: Jelezzétek, hogy kit-honnan kell begyűjtenünk! :)

Pumukli! Én még nem vinném dokihoz, csak ha holnap is lázas...

Babauszi: Nekem sajna, nincs időm rá.... :oops:

Nóri! Csakhogy előkerültél! :)
ékszakák: a szokáso.. 3-4h-iga alszik, aztán szopi, aztán alvás kb fél7h-ig, akkor kidbom a Nagyokat, majd kb. fél10h-ig még szunyál Bogyókám... Ilyenkor szoktam gőzerővel melózni....

Holnap oltás. Én csak a kötelezőket adatom be. Tegnap voltunk Tasnádi dr.nál, a Heim Pál gykh.ban. Lefagyasztotta Bogyó púpját. Kb. egy év, amíg teljesen eltűnik a dudor. Amúgy minden ok. Ja, és "besírtam" magam csípőszűrésre is, így nem kell még 1 hónapot várnunk, míg eljutunk a Budai Gy.kh.ba.

Na megyek,mert még szülinapi tortát kell szerválnom v.honnan a 2.sz. gyerekemnek...
:shock:

Kép
szkitty
 
 


Pumukli, Majának jobbulást! Ha hat a lázcsillapító, én sem vinném rögtön dokihoz. persze megértem Trixit, mert neki volt már rossz tapasztalata, de egyelőre minket is elkerültek a komolyabb bajok.

Kitty, örülök, hogy rendben ment a fagyasztás!

Gyöngyöm most aludt el, tök forrónak éreztem, de két lázmérővel is megmértem és 37 sincs. Viszont egyre joban folyik az orra. Mondja, hogy ojj, ojj, de szívni nem engedi, még megtörölni sem!

Iringó megkapta ma a 2 oltást, nyügis szegénykém.

Ilyen HK tunikánk nekünk is van! :lol:
Vendég
 


Bocsika, nem akartam paráz gyártani feleslegesen... :oops: Elnézést érte! Én meg Trixi, valóban kicsit másképp látjuk ezeket a dolgokat! Ne kerüljön ilyen helyzetbe egyikőtök sem! BOCSI!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri, teljesen érthető az aggodalmad, ezért ne kérj bocsit! reméljük, hogy mi SOHA nem fogjuk ezt ennyire komolyan venni, mint Ti! :cry:
Vendég
 


en is eleg paramami vagyok,de nem rohannek dokihoz egybol en se :roll:

nem fogjatok elhinni, itt vannak elottem az eskuvoi kepek, albumban, dvdn es cdn :))))))))) na ki fog kepeket hozni ??? NA KI?? 8)

megnezem eloszoro az osszeset, kb 200db.. es hozok parat :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
ne nézegesd, TÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖLTSD :lol: :lol: :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


jolvan par perc meg 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, várjuk!!!

Jaj, betegségről jut eszembe, Gyöngyi, így valószínúeg - SAJNOS - nem tudunk menni csütörtökön, nem hiszem, hogy Gyöngy orrfolyása holnapra elmúlna.... :(
Vendég
 


Én nem csak a rossz tapasztalat miatt vittem vna, hanem mert a láz a szervezet védekezésének a jele. Tehát valami baj van! Az, hogy a lázcsillapító lenyomja, jó, de csak a tüneteket enyhíti, az okot nem szünteti meg!!!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Böbi!
Uraddal tudtál beszélni munka ügyben? Vagy reménytelen a dolog??? :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kép Kép ezt csak a hajam miatt :) Kép
Kép
Kép
Kép Kép haj :) Kép Kép Kép Kép

Netti
Kép
maumau
 
 


Nettikém, de szép vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trixi, egyelőre most nekem sincs, de szóltam neki, hogy lennének jelentkezők a melóra! :lol:
Vendég
 


oké, köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Netti!
WOW! :lol:
Én totál így képzeltelek el menyasszonyként! :D
Nagyon szép voltál, vagyis voltatok!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Látom Boró papa-mama színeibe öltözött! :roll:
És tutik a gyűrűk is!!!!!
Még1szer hatalmas gratula!!!!! :D

Kép
mozza
 
 


Netti nagyon szépek vagytok! A hajad is szupi volt!
A piros felsős, aki fogja Borót, anyukád?

Pumukli, minden ok lesz! Te írtad, hogy Maja még nem nagyon volt beteg?

Böbi, Gyöngy is gyógyuljon meg gyorsan!

2 cég van, az egyik a pszichológia területén nyomul, a másik pedig szállítmányozik. Az utóbbit akarjuk eladni azért, mert amióta megvan; a férjemnek extra sok munkája van, egyszerűen nem tudnak mindent elvégezni az alkalmazottak. Meg azért is, mert a befektetés kb. még 2 év múlva térül meg, addig képtelenség nekünk 2 tevékenységet vinni egyszerre. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti,
gyönyörű voltál,voltatok!!!!
méég képeket. picit nagyobb méretben nem tudod? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ezt most küldte az egyik barátnőm!

ACHTUNG,ACHTUNG!!!

CSALÓ!!!! Tegyétek minnél többen légyszi !!
Sziasztok!
Vigyázzatok ne vegyetek és ne adjatok el senkinek, akire ráillik a leírásom!
Egy igazi CSALÓ, aki még 9 hónapos kismamákat is becsap és elveszi tőlük a pénzüket!!!
Nagy Tiborné Krisztina nevű nő Budapest Bőröndös utca , vagy Miskolc meg még kitudja....
felhasználó neve teszveszen: tiborne2009, a vaterán: Kitti826 és még számos neveken mindenfelé
telefonszáma: 06 70 322 4756, amin nem lehet elérni, csak sms-eket ír róla!!!
06 70 280 29 22, ezt felveszi még az elején!!!
Senki ne utaljon neki semmit!!! Ne vásároljatok nála!!! Használt gyermek dolgokat
pl: légzésfigyelőket vásárol, csak épp nem fizeti ki, aztán eladja új áron,
és nem kapod meg a terméket!!! Vásárlóként és eladóként is becsap mindenkit!!!
Ígérget , a posta elkeverte a csomagodat feladja újból, leráz, a gyerekeiért van éppen, aztán
kórházba
Remélem sikerül megóvnom másokat!

Kiegészíteném azzal, hogy én is belefutottam, Vaterán vásárolt nálam tibcsike39 néven. A telefonszámok és a nevek stimmelnek. És még én aggódtam, hogy valami történt a kisbabájukkal, és azért nem jelentkeznek... ezek után én is negatívat nyomok.

Kép
Kép
incike
 
 


Netti,
de jó, végre!!! Nagyon-nagyon szépek voltatok!!! :lol: :lol: Hatalmas GRATULA még 1x!!!!!
És légyszi, blogba még képeket, amiket nagyobb méretben is meg lehet nézni!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Réka: az azonnali reagálás a sírásra csak az 1-2 hós babáknál lényeges. Után KELL egy kicsit frusztrálni a csecsemőket, hogy megtanulják, hogy a világ nem az ő akaratuk, vágyaik szerint működik. A kell csak annyit jelent, hogy teljesen természetes módon azt tesszük, hiszen van, mikor épp vécén vagyunk, vagy a nagyobb gyerek nyűgjét teljesítjük éppen és ezért nem tudunk azonnal reagálni a gyerek sírására. De ez normális, sőt kívánatos. Már csak ezért se legyen lelkifurid olyankor, mikor sír a gyerek és nem tudsz rögtön ugrani. Ezek szükséges frusztrációk. Az a lényeg, hogy ne legyen túl hosszú idejű, vagyis ne kelljen a gyereknek órákig üvölteni.

Netti: márpedig hivatalosan nem szabad összeönteni szállításkor a szelektív szemetet. Nálunk nem is öntik össze. Mindennap másik konténert ürítenek. Már nem tudom, melyik honlapon olvastam erről, de ott írják is, hogy ha olyat látunk, hogy összeöntik a szemetet, akkor azt jelentsük be.

Barbi, Zsüci, Kitty: hát akkor nem tudom, mi legyen. Vagyis Zsüci viszi Vannit, az már kirajzolódott. De hogy engem hol és ki vegyen fel, azt nem tom. Valamelyikőtöknek egy kék metrós megálló nem műxik? Az a baj, Barbi, hogy a Móriczig még egy plusz átszállás kéne nekem. :roll:

Majának jobbulást, nem lesz semmi baj! Én se viszem rögtön orvoshoz, ha lázas lesz a gyerek, kivárom a rendeli időt és úgy viszem el. Ha bármi extra van, ott az ügyelet. De szerencsére, még ilyenre nem volt szükségünk.

Trixi: a ti lakásotok van ott, ahol a Bánya u. is van, ugye? Na mindegy, úgyse tudnánk eladni a lakásunkat, meg még kivárunk, hátha valami csoda folytán mégis meglesz nekünk az építkezés. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


sziasztok!

Meg volt a mérlegelés: Lara 6300 g és 64,5 cm, dokinéninek nagyon tetszik, tápi nincs 5 hét múlva újra találka :), persze mikor betölti a 6 hónapot elkezdem adni neki a hamikát.

Netti nagyon csini és szép voltál, és Boró is :)

Vettem ma ricsi féle terpeszbigyót, jó nagy rá, de a kisebbet már azt mondta a nő, hogy nem éri megvenni :) mindegy, elég jól viselte még aludt is benne :)

Éduának nagyon tetszett a rocky, persze még semmi tánc nem volt, inkább csak tornaféle mozdulatok

Jobbulást a betegeskedőknek.

NÁlunk a férjem beteg kicsit, dehát férfiaknál ez már veszélyes :)

Én napi 1200 mg C vitamint szedek, Larának sincs semmi baja :)

Jó éjszakát!

Ildi

fáj a derekam, már ülni alig bírok :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Netti
Nagyon szép menyasszony voltál a jóképű vőlegény mellett.
Még 1x Sok Boldogságot Nektek!

Kép
Kép
incike
 
 


Sz'asztok!

Hát mire jövök? Hát mire? Kééépek!!! Netti, nagyon szépek voltatok. A gyűrűk is csodaszépek, nagyon elegánsak! Jó újra átélni az egészet, igaz? :D

Böbi, úgydeúgy sajnálom, hogy nem tudtok jönni (hacsak valami csoda el nem fújja azt a fránya nyavalyát). Gyöngynek jobbulást kívánok.

Mint ahogy Majának is. Szegény pici lánykák. Bár ahogy írtad Pumukli, nem igazán viselte meg a kiscsajszit. Remélem ez este is eseménytelenül telik. Drukkolok.

Kitty, szupi, hogy jöttök. Bogyó hogy viselte a puklihibernálást?

Adri, Zsüci, Esztó javuljatok meg gyorsan, azaz jobbulódjatok.

Annus, Iza állapota?

Zsuzsi, nagyon szép kis család vagytok, micsoda mélymelegbarna szeme van ennek a Hannababának :-)

Trixi, mire való az az izotópos vizsgálat? Kemény lehetett a várakozás, pláne pici babával.

Hű, szita az agyam mitisakartam mitisakartam még. Na mindjárt visszaolvasok még 1X.

Volt nálam a házhozjárós fodrász csajszi. Olyan übertrendi frizkóm van, hogy el se tudjátok képzelni :D Annyi hajtól szabadultam meg, hogy Peggy Bundy új parókát csináltathatna belőle.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ildi
Nem azt mondtad, hogy semmi bajod? :shock: A derékfájá rossz dolog. nekem is szokott.

Kép
Kép
incike
 
 


Tinu!

Igen, a Bánya u-ban van a lakásunk, de van egy a simon bolivar stny-on is, meg a völgy u-ban is. Ez utóbbi kettő két szobás, az egyik harmadik emeleti, a másik földszinti. Sajnos amelyik előbb elmegy,attól meg kell válnunk,mert nagyon nagy gáz van. (Egyik lakás Anyuméké, a másik a Tesómé)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy hívatlanul belekotyogok a beszélgetésetekbe, csak hátha...
Vettem a kisebbik lánykámnak egy téli 74-es méretű overallt a C&A-ban. Úgy gondoltam, hogy jó lesz neki a télre. Úgy tűnik, novemberre ki fogja nőni. :roll: Így újat szeretnék neki venni ehelyett:
Vadonatúj, címke is rajta van, sérülésmentes. Egybevarrt a lábrészével, két oldalon elől hosszú cipzár van rajta a könnyebb öltöztetésért, hozzátartozó kesztyűvel. Nekem személy szerint jobban tetszett ez, mint a rózsaszín párja.

Kép
A kapucni belülről finom szőrme-hatású pamut.

Kép
Hímzés és eredeti ár.

Kép


Ára: 5000 Ft + postaköltség (utánvéttel postán vagy személyesen Budapesten/Szigetszentmiklóson.)
Ha érdekel, kérlek írj egy privit!
Köszönöm:
Jázmin

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Gyöngyi!

Azt azért csinálják, hogy lássák van e a veséjében visszaáramlás, szűkület, stb...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!!
Csak átfutottam.Ami most eszembe jut.
Netti,csodaszépek voltatok, főleg a hajad, gyönyörű volt!!!!
Lilkó hatalmas a husikájával, nagyon teccik!!!! Majd menünk ám Rikivel udvarolni!!! :wink:
Jobbulást Majának és Annuséknak!!!
Pumukli, ha kapsz jó tippet, kérem én is a receptet.Egy hónap alatt 3-an nézték meg, de eddig semmi.Nem tom mi lesz!!!! :cry: :cry: :cry: Megveszik az álomkecónkat addig.
Stellát megműtötték.Hát sík ideg voltam.Szörnyű volt nézni az altatást.De sikerült, szép a seb.Most szorongva várjuk a szövettant.Még pár nap, és ha ilyen szépen gyógyul, jöhet haza!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Hiányzik.Na megyek,mert még kismillió dolgom van.
Jó éjt!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Novygirl, van infóm a babausziról, csak még nem hivatalos. A fodrászlány mondta, hogy az unokatesójáék járnak és 4500 HUF egy alkalom (egy óra). Ez lehetséges???? Mert akkor ez (szabad)rablás. :evil:

Niki, cipzáras rugi téma. Teszveszen vettem egy-két ilyen pamutos cipzárasat (talán Saxoni márka vagy miszösz), meg H&M-es zöldalmás plüss rugink is van ami cipzáras. Illetve vastagabb termós anyagúakat hajigálnak utánad a teszen/vaterán (bár én azokat annyira nem szeretem) amik cipzárasak. LittleL nagyon ügyesen tartja magát azon a fotón. Szálfaderék :D Apával tudtál beszélni a csütörtökről?

Szofi, nagyon megható a novellád, anyukád anyai és nagyanyai szívét tuti megríkatod majd. Mikre nem emlékszel a gyerekkorodból... :shock: Tök fura, milyen jelentéktelennek tűnő emlékképeink maradnak. De ilyenkor derülnek ki, hogy mégse olyan jelentéktelenek.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Netti! Nagyon szép volt a ruhád is és te is! A hajad meg nagyon jól nézett ki! :D

Novygirl!
Sajna nem a mi udvarunkon voltunk,hanem anyuméknál. :(
Mi tömbben nyomorgunk. De szeretnénk majd kerteset.


Nóri!
Vilikének füles cumisüvege van? Mi is ilyet akarunk. Hol vettétek?
Nagyon helyes Vilcsi amúgy. :)

Köszönjük mindenkinek a dicséreteket! Hanna tényleg inkább apja.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Netti!

Gyönyörűek voltatok!!!!!De nagyobb képet plízzzz!!!!!Ily későn én már nem látok ilyen pici képeket!!!!

Betegeknek jobbulást,lakást eladóknak sok szerencsét,céget eladóknak is!Lakás vásárlóknak meg pláne sok sikert! :lol: Mi maradunk a seggünkön :lol: :lol:

Izának van etetőszéke!!Kicsit retro,férjem munkatársától kaptuk,fa,kis szupi!Majd hozok képet!

na megcsináltam a szabásmintét,remélem holnap neki tudok majd fogni....legalább kiszabni!

Iza kap köptetőt,szívom az orrát...nem tom h holnapra mennyit javul....lehet h nem tudunk menni a talira :cry: :cry: :cry: :cry: Gyógypuszit mégmég még :wink:



Kérdés:tud vki ajánlani vkit aki hőmennyiség mérőt hitelesít,plombál és társai???Meg kell csináltatni a tél előtt......Persze van egy akit ajánlott a társasház kezelő.....de kb 30 ezer,és ha cserélni is kell akkor még 30 :shock: Szóval remélem h jó....

Zsuzsi!
Tök jó a hajad!!!Nagyon szép kis család vagytok!!!!

Jut eszembe!!Harhaj???Ancsik???

Nóri!

Tudtok minket fogadni?Apcim azt mondta h költözhetünk 8) :lol: 2 nap múlva érkeznénk :wink: :lol: :lol:

annus11
 
 


erre elment a netunk, pedig akartam meg kepeket, de majd inkabb blogba, nagyobb meretben!!

ŐŐŐŐŐŐ Adraci, asszem te kerdezted, dehogy is, o az anyosom! de errol majd irok blogba ..
jo nem is. szoval korbe adtak a gyerekemet szo nelkul es mindenkivel lett kozos kepe. na nem is akarok tudni rola :twisted:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép anyukam:)

Netti
Kép
maumau
 
 


szoval,holnap blogba teszek inkabb kepeket,mert na 8)

Minden betegnek gyogypuszit kulduunk, gyogyuljatok mar meg 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Nikinek cipzáros:
http://www.teszvesz.hu/item749723142_impidimpi_74_80_as_rugi.html#gallery

Kutyafüle, hűűű, már túl is estetek a műtéten? Remélem minden rendben lesz és nemsokára együtt lesz újra a család :-)

Annus, soksoksoksok gyógypuszi Izának. Olyan jó lenne, ha jönni tudnátok :cry:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
Remélem is h mehetünk....különben itt fogok sírni a fórumon :roll: :cry: :lol: :lol:


Anita!!!????Hogy vagy???

Netti!
Nagyon hasonlítasz anyudra!!!!Anyósod meg....n komment :D

annus11
 
 


Hehe, én rögtön sejtettem, hogy anyós volt...a piros ruciról :twisted:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

meseltem mar,h fogtam magam es atrendeztem a nappalit???? egyedul huzogattam meg tologattam az ikeas kanapet is :D meg a tv allvanyt, rajta a tv vel...... hat nem volt semmi :D

fogalmam sincs,hova tegyem Borot,marmint a cuccait, jarokaban nem tud majd maszni, ilyesmi, viszont feltem azert,h olyan helyre maszna ami nem neki valo, de a babakerites meg olyan otromban nezne ki a nappaliban :shock: otlet? lehet nem lesz amugy semmi.. hanem megprobalom elrendezni ugy h lesz egy "kulon" resz neki.. de a jarokat megtartom,h ha nagyon nem tudok figyelni,barmi,akkor beteszem.. sztetek?

ki hogy tervezni? :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, nagyon szépek vagytok! És végrevégre képek ;)

Nálunk van lenn habtapi a földön, a szekrény alsó polcai a gyerekeké, és az emeletre vezető lépcsőn van rács. AMúgy nincs korlátozva, járkálhat bármerre, hát, résen kell lenni, de úgy gondoltuk, így tanul a gyerek, én meg azért vagyok itthon, hogy vele legyek, rá vigyázzak. A konnektorokban van dugasz, de egyik fiókon és szekrényen sincs biztonsági zár, gyerekzár, meg ilyenek. Sőt, nálunk van virág a földön is, meg neki is elérhető magasságban, azokat is direkt ott hagytuk, hogy megtanulja, hogy kell kezelni őket.
Vendég
 


panndi es a konyha? en igazabol attol feltem.. nappaliban nincs sok dolog tulkepp.. csak hat nalunk egybe van kb a ketto.. de lattam a suto elejere ilyen vmit.. amihez ha hozza er nem engedi at a hot szoval nem meleg :D na ezt jol leirtam..

nalunk nincs is szekreny a nappaliban amugy :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nálunk egyben van minden, mármint nappali, étkező, konyha, és a konyhába is mehet. Ha sütök, úgyis ott vagyok, nem engedem oda. Szerintem megoldható :) Annyi van csak, hogy néha megjelenik egy habverővel a kezében :lol:
Vendég
 


Netti!

Nagyon-nagyon szép voltál, de hát én valami ilyesmire számítottam :wink: :D
Csak nagyobb képeket kérünk!!!!!!

Én nem pakoltam el semmit a fiúk születése után, max. a konnektorba raktunk dugeszt, de azt is csak a gyerekszobában. Leonnak még járókája se volt.....utálta.
Soha nem volt semmi baj, max. a dvd-ket pakolták le az alsó polcról......
Hamar megtanulták, hogy mihez szabad nyúlni és mihez nem.

Susy!
Nagyon szép család vagytok, neked is jó lett a hajad!
Na a súlyod miatt nem tudom, hova aggódsz
:shock: :shock: :lol: :lol:

Minden betegeskedőnek jobbulást, gyógyuljatok, hogy jöhessetek talizni!!!!!

Tinu!
Mondjuk a Ferenc körútnál fel tudlak venni, az jó?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Helló, mindenkinek mindent kívánok, de most csak röviden, mert jojózik a szemem a visszaolvasástól.
Netti, szép a ruhád, szép a hajad, de a sminked a legszebb! Ki csinálta???? Ide nekem a telefonszámát!!!
Az én gyerekem babakarámba lesz a saját szobájába (ha otromba, ha nem), aztán meg mehet ahova akar, ha nagyobb lesz.
Anita, nagyon el vagy tűnve!! Jelentkezz!

Nekünk megvolt az oltás, Csani tök nyűgi, diszpepsziája van - Zili, ez neked megy - és már negyedszer altatjuk vissza, most épp szegény férjem a soros. Hőemelkedése legalább nincs. Holnap megyünk Babaúszni. Gyöngyi, a mi uszinkban is 4000/alkalom=45 perc, de a 4 alkalmas havi bérlet olcsóbb.

Csani 6640 gr és 60 cm. Holnap lecserélem a ruhatárát 68-asra. Nem értem, hogy ilyen rövid, és mégis kinőtte a 62-est??

Jó éjt lányok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hopp! Újra itt.
Tegnap este még annyi mindent szerettem volna írni, de pont lehalt a gép, így elveszett a termésem :evil:
Nem volt lelkierőm újrakezdeni. De ma újra idetévedtem :lol:

Panndi, megértem, h 2 gyereknél nem prioritás a főzés, én egy mellett is alig tudok...

Olyan jó a Barbacsaládifotó, Evemama, Szkitty, esetleg tőletek is lehet ilyet kérni?

Eszter, jobbulást! Most már biztos: ha a 2. kölkünk is kiccsávó lesz, Álmosnak kereszteljük :lol: Édi a babauszis kép.

Kutyafüle, sajnálom, h annyi kihívás gördül mostanság eléd, de jól döntöttél, és tényleg a legjobbat teszed sztem.
Riki nem mosolygott az usziban? Olyan, mintha keresztelnék: meg van illetődve :)

Lara kék szemei: WOW :shock: :D

Mozza! Hát van teneked szíved?? :lol:
Legalább azokat a guszta képeket lehagyhattad volna: extrém módon vizuális típus vagyok. És imádok sütit sütni és enni.

Jajajjajjj! Lemaradtam volna: Mikor hol volt Brad Pitt?????????

Incike,
jó kis fokhagymás sajtos-tejfölös lángos! Istenem, a másik gyengém! :oops:

Zili, nekem a gyógytornász mondta, h nem vinné babausziba a gyerekét, egyrészt a fertőzésveszély,másrészt meg a búvárreflex megmaradása miatt. Ez az ő véleménye..
Állítólag, ha megmarad a reflex, utána vízben nem tud szabadon mozogni, pl.bukfencezni..a fejét valahogy mindig igyekezne vízszintben tartani... Na hát én nem értek hozzá, de Gergőke annyira élvezi a pancsit, és a dokink is támogatja + látni a videokon is, h annyira élvezik a babák, nem hagynám ki! És ahhoz, h a reflex megmaradjon, heti 2x javallott járni, ami úgysem jön nekünk majd össze, így no gond.

KépKép

Kép
hase
 
 


Na jó reggelt!!!
Hoztam egy képet.Így merítették manómat. Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Jelentem, már jobban vagyok, valszeg a tegnap reggeli kávé volt a ludas. Megkönnyebbültem, h nem betegség... :lol: :lol:

Gyöngyi,
mit kell vinni holnap? Ugye áll még könyvajánlatod (a gyerekdalok,- versek)?

Szofi,
diszpepszia?! Azmiaz?! :shock: :shock:

Netti,
nálunk már így is tele van zsúfolva a nappali, olyannyira, h már egy járóka sem fér el... :lol: :lol: Így inkább nappalra is kinyitva hagyom a kanapénkat, és a bébi azon játszik. Most még jó, mert nem kúszik annyira gyorsan, h baj lenne (leesik pl.), de hamarosan ki kell találnom valamit... :roll: Ráadásul anno a szobát "csupapolc" elven rendeztük be (csak a gardróbszekrénynek van ajtaja), így most főhet a fejem, h az alsó pocokról hova pakolok... :lol: :lol:

Most megyek, megkeresem Mozza pancake receptjét... :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: