Új privát üzeneted érkezett!

Eszti: Lányok tündériek! :D

Moncsi: Tigrincses rucik szuperek!!! :D

Azt még én sem tudom, hogy miben hozzuk haza. :oops: :oops: :) :)

De Apa ezeket lőtte az ő kicsike kisfiának Vaterán:
Kép

Kép
bobóbaba
 
 


gondoltam egy merészet és foglaltam egy tuti jó étteremben asztalt ma estére.
viszonozom a tegnapi vacsit a Drágámnak.
Halvacsora lesz, csupa tengeri hal. Az ugye még egészséges is kismamáknak. nyaminyami.
Újabb para a szülés beindulásának helyszínére :D :D

fújj, most ez a málnalevél olyan nehezen megy le... :(

kicsit eldőlök, ha kész a krumplim a pacalhoz. Ja, de akkor a pacal holnap ebédre marad.
:P úgy kell neki!

Kép
screen
 
 


Moni: boldog szülinapot Neked!

Oltás: Prevenar amit beadatok, a többit nem. Feleslegesen nem terhelem vele a szervezetét.

Fülbevaló: születés után még a kórházban szeretém belövetni, ha lesz rá lehetőség. Így tényleg nem fog emlékezni a "traumára".

Halvacsora: jöhet. Igaz tegnap és tegnap előtt is halat ettem. :lol:

Málnalevél tea: megvettem, de még nem vettem rá magam, hogy el is kezdjem iszogatni.

Bobó: a narancs színű jöhetne nekem is. Lehet, mégiscsak szétnézek a Vaterán újra.

Takarítás kész mára, most megyek ledőlök egy órára. Remélem a fiam is szundít még addig. 8)

Kép
Kép
tündér09
 
 

 
 

Pussz! :D

Moncsika,
Isten éltessen! :D

Én majd este jövök! :wink: ressssszkessetek! :mrgreen:

tillidian
 
 


Betty! Köszi, már jól. Sztem jót tett az alvás, meg hogy a párom végre velem volt tegnap este. Na ja, ma egyedül alszom, dolgozik.

Megyek 16.30 Szülésfelkészítőre, a SZÜLÉS lesz a téma.Kvi vagyok.

Este jövök!
Vendég
 


Csajok, jelentem elmosogattam, mostam egy adagot, hajat mostam, fürcsiztem, rendet raktam, fotóztam, hoztam Nektek a képeket a kéróról:

Babaszoba:
Kép Kép Kép Kép
Konyha:
Kép Kép
Fürdő és folyosó:
Kép Kép
Mi szobánk:
Kép Kép
Vendég
 


MrsParis, nagyon bájosak a kiscsajok ezzel az öcsi-frizurával. :)
Nagyon csini a babaszoba. A ti szobátok viszont nagyon állat. :roll: Ezért tartott ilyen sokáig a festés? :)

Fülkilövés, de jó, hogy fiam lesz, legalább ezen nem kell aggódnom. Nekem nem lőtték ki a fülem babakoromban. Aztán kb. 6 éves lehettem, amikor kitalálták, hogy kéne. De akkor hevesen tiltakoztam és végül egy vukos pólóval kellett lefizetniük, hogy hagyjam. :D Jó egy évig volt bent a lőtt fülbevaló, nem is nő be a lyuk, bár nagyon ritkán hordok fülbevalót.

Monica, ez a babatigrises cucc nagyon édes. Én a kollégáktól kaptam egy sünis-katicás együttest, abban szeretném hazahozni majd Nünükét. Már bepakoltam! :D

Receptek, nekem van egy listám, hogy mit kell majd felírjon a doki. Nálunk csak a baba megszületése után írják fel, a Tomi megy majd el érte és váltja ki. Odaadom neki a listát, hogy ha valamit nem írnak fel, vegye azért meg.

Ebéd, betoltam egy jókora adag spenótot sült csirkemellel. Nagyon szeretem, de csak akkor főzhetek, ha a párom nincs itthon, mert ő utálja. Nekem viszont kellett már valami, ami gyorsan megvan és fincsi is.

Aisha, a párom azt mondta, hogy szerinte én olvasgatni fogok még a szülőszobán is. :lol: Mert még a dokinál sem bírok 10 percet kivárni, ha nincs nálam betű. :D A lakásban szanaszét szokott hányódni vagy három könyv, amit párhuzamosan olvasok. Lehet hogy tényleg bepakolok egyet… :D

No, én is befejeztem a festegetést. Majd még beizzítom az Aero/Buddy-t (ipari porszívó a cégemtől) és jól felporszívózok és felmosok. Aztán ha Tomi hazatalált, visszapakoltatok vele minden bútort. Ma ennél többet nem csinálok, valszeg ezt sem kéne. Ugyanis jól megfáztam, vagy benyaltam valami ilyesmit. De biztosan NEM influenza! Mivel az orrom folyik, kapar a torkom és krahácsolok. A festés után szundikáltam jó két órát, pedig nem jellemző rám. És éhes sem voltam, pedig 3 óránál többet nem bírok ki kaja nélkül.
De hogy a Tominak mit adok majd vacsira... :?: :?: :?:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Boldog szülinapot Monica!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe, nem tartott olyan sokáig, mert nem szabályos, így nem kellett annyira odafigyelni mit hova kennek :D
Pihenj és gyógyulj meg, Tomidnak adjál melegszendót!
Vendég
 


Moncsi
Isten éltessen sokáig!!:)
Nagyon édesek a tigrises rucik :lol: :!:

Zsrit
CTG - hát igen, a Baross u-ban nem nézik :? Azt mondták ma is, csak akkor van értelme, akkor szokták, ha rendszeres fájásokkal bemegy a kismama :? Fura azért...

AnyabébiAkartam neked írni, hogy az én gyerekem is a 36. hétre fordult helyes irányba, illetve előtte forgott össze vissza :wink: Úgyhogy még van időd :!:

ParisNagyon cukik az ikrek :lol: És egyre okosodnak, ezt olyan jó látni :D

Andi, Nita
Ha lesz kis időtök, írjatok kicsit bővebben!!! :lol: Gyönyörűek a babucik :D

CsibeHihetetlen mennyi energiád van még :shock: És te fested a falat :shock: Ügyi :!:


A magzatvíz téma látom, amit felvetettem látom nagy port kavart 8) Ma mondta a dokim, olyankor lehetőleg vízszintesbe kell lenni, és azért igyekezni, amit Screen is írt, mert a köldökzsinór előreeshet...de leggyakoribb a szivárgás, illetve a fájások beindulása, nem az 'árvíz' kategória...

Egyébként ma megnyugtattak, hogy még nem ment le a kisfiam teljesen és zárt a méhszáj, így pár napig még biztos nem szülök 8)

Ja, és a doki csak október közepén távozik a Kútvölgyibe, így nem kell ott szülnöm ..végre ez is rendeződött. (Akkor szervezik ott át a szülészetet, innen átmegy osztályvezetőnek 3 doki, de csak nyártól lesz fizetős..)

Védőoltás, hát én beadattam a Prevenart is és az agyhártya gyulladás ellenit, sőt a kullancs ellenit is, mert nyaranta nálunk sok a kullancs.. A bárányhimlőt is javasolta a doktornénink, mert látott már csúnya szövődményeket és maradandó heggeket... Persze ez nem jött be teljesen, így is elkapta a gyerek, igaz, nagyon enyhe formában.. :roll:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Monica


Kép
Vendég
 


Eszti,
szuper lett a kecó! :D
Ezért érdemes volt még a sógort is elviselni!

Nem tudjátok hol lehet klassz falikart vagy éjjeli lámpát kapni? Olyan angolosat szeretnék...

8)

Őzi,
azért szerencse, h megoldódott a kórház kérdésed. Kíváncsi leszek amúgy, h mennyit fognak a Kútvölgyiért kérni..
Izgalmasak ezek az utolsó napok! Bár akkor ezek szerint Te kaptál egy kis laufot :D

Kép
screen
 
 


Védőoltás
Itt kapják a Rota-vírus ellenit a babák 7 hetes koruk után.
3-5-7. hónapban: diftéria, pertusiss, tetanus, poliomyelitis, haemophilus-b, hepatitis-B és pneumococcus ellen
Vendég
 


Képek nagyon jók! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Moncsi!Nagyon sok boldog születésnapot kívánok Neked!!!!!

Kép :-) :-) :-)

Eszti!
Nagyon baró a szobátok! :lol: :lol: :lol: :lol: De nekem tetszik a konyha is! :) :wink:
Sógor hazahúzott már? :evil: :evil: :evil:
Ha nem vagyok nagyon tolakodó,megkérdezhetem,hogy a kérót bérlitek vagy megvettétek? :roll:

Csibe!
Irány az ágy,és kúráld ki magad! :lol: :lol: :lol: :wink:

Bobó!
Apa nagyon ügyes!Olyan édesek ezek a rucik! :) :)

Sztercsi!
nem baj,ha el@asztad az első adag pogit!Nem sikerülhet minden elsőre! :wink: Én túrós pogit szoktam sütni,az Tominak nagyon bejön! :lol:
Milyen volt a szülésfelkészítő?

Recept:Nekünk is megvan már,rá kellett írni a baba nevét meg az én taj számomat.Ha Manó megszületik még a születési napját kell ráírni és páromnak kiváltani,amíg mi bennt leszünk a kórházban.

De képzeljétek a gyöngyösi kórházban még popsikenőcsöt se adnak,így kénytelen leszek venni egyet (ugye még recept nélkül),hogy rögtön szülés után legyen kéznél! :roll:

Voltam ma dokinál nuniviziten! Minden oké.Méhszáj is még 2000-es.
Martin szívhangot is hallgattunk!
A héten még vesz egy cervixbakter mintát.
Csütörtökön uh,pénteken NST.
[/i]

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Cosmic Girl,Kkia,Bébinyuszi hol vagytok????Rég írtatok!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, béreljük. Mi Mo.-on már nem veszünk kecót az tuti :wink:

Csajok, én mára léptem, jön értem Apa és megyünk bevásárolni. Bagolykodni sem jövök, mert napok óta nem voltunk kettesben 2 percet sem, úgyhogy ma szerintem olyan pizsama party - t rendezünk, hogy lehet, a kórházban kötök ki :D :D :D

Pusz Nektek, reggel jövök!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti: nagyon jól néztek ki, meg is vagyok jól lepődve, grat grat.

Bobo: nekem is van egy hasonló tigrises...szeressem én is Micimacit...

Vcsibe: akkor látom nekem sem árt az a könyv....:) de tetszik, hogy te is ilyen vagy mint én.

Na megyek főzni, mert aztán apácska leharapja a fejem, hogy mit csináltam egész nap...nem kell tudnia, hogy takarítottam, majd megjutalmaztam magam egy kis sorozatnézéssel...aztán aludni is kellett :)

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Sziasztok Lányok!

4 napig nem jövök és megszületik egy babci! Ginuska, Ottó, nagyon sok boldogságot nektek a picivel!

Szisz, köszi, hogy hiányoltál.

Szombaton eltemettük nagyit, ott volt az egész falu és persze az egész család, a távolabbi rokonok is, akiket nem is igazán ismerek...persze a pocakkal nagyon "népszerű" voltam, kicsit utáltam csak, hogy miközben majd megszakad a szívem, kaptam a hülye kérdések tömkelegét...Egy nemtudomkinekakije rokon megkérdezte, hogy "egyedül van?", "nem, itt a férjem is", "ja, ő a gyereket kérdezte..." :evil:

A vasárnap szar volt, fájt a derekam, nem tudtam aludni, antiszoc stb...

Majd hétfőn reggel a T-Home kikapcsolta a netünket, mert a szeptember 1-i fizetési határidejű csekket véletlenül félreraktam, hogy majd befizetem, ha jön még hozzá valami. Ők ezt zokon vették. Tegnap befizettem, beballagtam a T-Pont-ba, most már újra van net.

Moncsi, nagyon boldog szülinapot! Tigrisruha - egyszerűen imádom :D

Eszti, gratula a sikeres költözéshez és a sógor-túléléshez :roll:

Horoszkóp - én tettem fel őket, de sajna csak ez a kettő van meg, mert nálunk csak ezek jöttek szóba és egy asztrológiával foglalkozó távoli ismerősömtől kaptam. Nem tudom, hogy mikor találkozom vele legközelebb, de majd kérek tőle Szűz leírást is.

Képzeljétek, az öcsémtől kaptunk egy cd-t, rajta 178 db Halász Judit-dallal! Úgy örültem neki! (csak biztonsági másolat, szerzői jogvédelmi hivatal!) Rájöttem, hogy a legtöbbnek a szövege a tudatalattimban megvan, csak gyakorolni kell :)

Elbúcsúzom, már apa is itthon van és csak röhög rajtam, hogy 4 nap után net elvonási tüneteim voltak :roll:

Kép
kkia
 
 


Teszek én is rucikat :)

Kép Kép

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Sziasztok!

Hmm szülésfelkészítőről furin jöttem ki. Egy nagyon jóképű fiatal doki tartott előadást. Voltak szaftos képek is :x , de szerinte mi ezt nem látjuk és azért legyen fogalmunk róla. Lehet tényleg jobb is, hogy nem látjuk. Csak közben tudatosult bennem, hogy mindjárt én is...
Téma: Mikor kell elindulni a kórházba, mik a szülés folyamata. Hogyan fekszenek a babyk a pocinkban.

Egyik kismamával beszélgettem. Neki a 32 hetes uh-n a becs értek 1780 g volt. És nem kicsi baba, nincs baj vele, csak nem szedett magzatvédőt. Ennyire számíthat?

Magzatvíz szivárgásnál el kell indulni azonnal(Ginusnál is ez volt, nem?). Ha elfolyik a magzatvíz, akkor még várni kell 1-2 órát.

Eszti!
Tündéri lett a babaszoba. Szép lett az egész lakás is. A nappali kifestése nagyon egyedi és iszonyat tetszik!!! Konyha is felújított, szupi. Ja, a kórházról láttam képeket, nem is olyan vészes. Kedden megyek élőben szülőszoba látogatásra is. Majd akkor jobban mesélek.

Bobó, Aisha!
Ezek a tündéri babyrucik....

Anyabebi!

A felkészítőn mutattak képeket a farfekvésről is8egyből rád gondoltam). A doki szerint az a kismama, aki nem először szül, meg is tudja szülni természetesen. Na persze hozzátette, hogy ezt a doki dönti el akkor mikor fájások vannak.

Lehet este bagolykodom, egyedül vagyok. Na persze, néha a sorozatok is csábítanak, meg az ágyikó, abban kényelmesebb bagolykodni.

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Eszti!Most Nálatok mit jelent a "pizsama party"? Hancúroztok????Kis hamis! :lol: :lol: :lol: :lol: Azért hajrá! :wink:

Aisha!
Naon arik a rucik! :lol: :lol: :wink:
Végül is mit főztél apának vacsira? :P :P :roll:

Kkia!
"Egyedül van?" kérdésre: "Nem,hatan vannak!" :evil: :evil:
Kb ezt kellett volna válaszolni! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Sztercsi!
Jóképű,fiatal doki.... :P :P :P :P :lol: :lol:
Ezt most nem értem: "Magzatvíz szivárgásnál el kell indulni azonnal. Ha elfolyik a magzatvíz, akkor még várni kell 1-2 órát."
Nem fordítva kellene?Bár már én is össze-vissza vagyok zavarodva a sok infótól! :roll: :shock: :roll:

Látom,az éjszakai műszak még alszik! :mrgreen: :mrgreen: (Lásd Tilli,Szilveeaa stb... :lol: )

Én elrakom magunkat holnapra!Jó éjt mindenkinek! 8) 8) 8)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!
Ha csak szivárog, akkor vmi miniatúr baj van ( vhol repedt a burok, vagy a víz kiloccsanna, csak a magzatburok visszazáródik). A doki szerint azért kell menni.
Ha elfolyik a sok víz, akkor meg újra tud termelődni, így lehet vele várni, míg jönnek fájások. Általában jönnek.
Hát 30 nál nem lehetett sokkal több a fiatal jóképű doki.
Szeretek ilyenekhez járni. Pl a fogorvostól kiszaladtam kiskoromban. Aztán mikor középsulis lettem elvittek egy nagyon-nagyon jóképű fiatal fogorvoshoz.. Ott aztán "elkábulva" tömhette a fogam, minek is futottam volna ki onnan
:lol: :lol: :lol:

Én eddíg bírtam. Leszakad a derekam a maratoni MSN-en után, ahol a barátnőmnek meséltem a hatalmas pocakomról és a vas depimről.
Úgyhogy átadom a terepet az éjjeles műszaknak! :wink: :wink:

Kép [/img]
Vendég
 


Sziszkó: hát fini, szaftos pörkölt tarhonyával és ubival....

Én is éjszakai műszak leszek ma :) igaz holnap védőnő kora reggel...

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


áhh, nem fordítottam el a képet, itt állok, nem fekszem :)

35+1 napos
Vendég
 


Lányok,
végigolvastam Mindenkit :P Bocsi, hogy most nem kommentelek (hallhattatok már úgyis eleget a napokban 8) ), de most végre álmi vagyok, kihasználom! :lol:
(Ha felébrednék hajnalban, jövök huhogni :lol: )

tillidian
 
 


Vcsibe kúráld magad és gyógyulj meg gyorsan.

Eszti szép lett alakás ,babaszoba nagyon aranyos ,éa a háló festése is tetszik.

Aisha nagyon jó kis rucik :D

Kkia szia jó,hogy újra jelentkeztél.Elvonási tüneteim Nekem is vannak ha netudok időben jönni.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jó estét!

Bobó: télleg édik a rucik :), énis szeretem a tigrincset, de legfőképp malackát és a zelefántot.
Őzike neked köszi a biztatást, énis reménykedem benne hogy ez a kis pocok még megfordul :)
Screen: www.lampahaz.hu, én itt néztem lámpát amikor keresgéltem :)
Te jó ég már csak 9 napod van? :shock:
Sziszkó: popsikrémet ne vegyél, mert a babás csomiban amit a kh-ban adnak lesz sudocream minta, meg talán Johnson is a zöld. Nekem mondjuk van ilyen mintám azért viszek.
Méhszáj: Nem értem ezek a számok a külső vagy a belső? Nekem külső 1 ujjnyi, belső zárt, amúgy 3110-et írt a könyvembe, má nem értem :shock:
Kkia: én is gondoltam ma rád miért nem jöttél, aztán eszembe jutott a temetést hogy említetted, tehát én is hiányoltalak így kimondatlanul :)
Sztercsi: ari vagy, hogy én jutottam eszedbe :), egyébként a doki is azt mondta, hogy majd megszüljük farosan. A mamám szomszédja mondta, hogy az első fia rendesen született a második farosan és azt könnyebb is volt megszülnie. Én ezért hagytam abba a vitamint már 28 hetesen, hogyha így adódna ne legyen lóbébi és emiatt császár. :shock:
Hát a te pocid sem piskóta :), énis néztem , hogy hogy van a kép aztán rájöttem, hogy elfelejtetted megfordítani :)
Vcsibe: a Billy Idolnál nem konkrétan a mi korosztályunkra gondoltam, hogy nem ismeri hanem például a nemrég még kiskorú Bobóra meg a társaira :) (Vicc, nem megsértődni!!!) Erre már csak a vénségek emlékeznek :mrgreen:
anyabebi
 
 


Screen: közben észrevettem, hogy a másik link valamiért nem műkszik, de ez igen :)
http://www.lampahaz.hu/lampa_uzlet/

Én ezt vettem elő a babának,de még meglátom majd.
Kép
anyabebi
 
 


Sztercsi szép nagy pocid van. :shock:

Én még nem készítettem elő a ruhácskát amiben haza hozzuk Martint sőt jövő hét elején fogok csak mosni mindent. :? Tudom nagyon levagyok maradva de ez van.Eddig időm nem volt rá ,most pedig 2 napja ithon vagyok úgy érzem hulla fáradt vagyok és mindenen elbőgöm magam megint.Semmire nem vagyok képes.Vasárnap pedig még olyan nagy erőt éreztem Magamban.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok lányok!

Anyabebi,én is hasonlókkal akartalak biztatni,mint Sztercsi.Azaz farosan is simán lehet szülni!De még idő is van a forgolódásra!Nagyon jó kis ruhákat kerestél elő!

Aisha,ezek is tündéri kis cuccok!

Vcsibe,jobbulást neked!Vigyázz magadra!

Eszti,vagány kis lakást hoztatok össze!Sok sikert a pizsama-party-hoz! 8)

Én túl vagyok a szokásos esti 9 órás éhségrohamon....bár még egy kis kínait bevágnék...

Kép
Kép
zanikó
 
 


Csak bekukk!

Sziasztok!

Monica nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT! Isten éltessen sokáig!


Eszti:Tényleg nagyon jó lett a lakás, tök egyedi!;)Akkor, ha ennyi energiát fektettetek a lakásba gondolom konkrét szerződést kötöttetek a tulajjal. (mármint, nem a befektetett energia miatt leginkább, hanem a pénz miatt)


Amilyen lelkesedéssel kezdtem neki a málnalevél teának olyan szar az íze, hogy most már hanyagolom...maradnak aktívan a homeós bogyók. Csak az egyik ismerősöm azt mondta, hogy 1 órával előtte-utána ne egyek, ne igyek, a tájékoztató füzetben meg fél óra van. Én meg az egy óra felénél mindig megfelejtkezem az aktuális tilalomról...:D :oops:

Na megyek be is dobom a mai adagomat!


Andi:Annyira gyönyörűek a babáid! Imádni valóak! Olyan kis nyugodtnak néznek ki!:D
hajnalocska
 
 


Hajni: félóra előtte, utána, nincs mentolos semmi, se rágó, se fogkrém mert attól hatástalanná válik, én még a mentolos orrspayt sem használom ilyenkor. :)

Eszti: tök jó lett a kecó, most már megnyitotta, marhajó az a festés tisztára bambuszerdő hatású :)
anyabebi
 
 


Monica, Isten éltessen!

Tündér, Isten éltessen Téged is, így utólag is!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Na mi van?

Nálatok is "connecting error" volt?
anyabebi
 
 


Sziasztok.

Egész idáig be volt halva a babanet. :? Csak gyorsba, mert főzök istenifinomat. :D

monica: Nagyon boldog szülinapot!!!!


Tegnap a dokim benyögte, hogy nagy lesz Bence készüljek... :roll: Nem lettem megnyugtatva. Ha jól láttama BPD-je 90 felett van már.. Mindegy pénteken 36 hetes uh aztán majd meglátjuk, hogy tényleg egy kis dínó nő-e a pocakomban..

Majd jövök du és megpróbálok visszaolvasni.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Ti sem tudtatok belépni?
Komolyan mondom kisebb elvonási tünetek voltak rajtam.
Még Sziszkónak is üzentem :)

Mi ebben jövünk majd haza, ruha nincs lefotózva, de az is rózsaszínű lesz :)

Kép
Vendég
 


Sztercsi: énis ilyen kis termó kezeslábasra gondoltam, de csak nagyobb méretünk van, most vadászok a teszveszen :) Sztem tök praktikus, rugi alá oszt jónapot :)
anyabebi
 
 


Na véééégre!

Fúúúú, de idegesített, hogy nem lehetett belépni. Ezt a kismama idegek nem bírják.:D


Anyabébi: Köszi, akkor a fél óra az mégis jobb, mint az egy óra. :wink:
hajnalocska
 
 


Anyabebi!
Én is azért gondoltam erre. Szerencsére 62-es, vhonnan kaptuk rokonságból. Hát sokat nem használták :)

Kivi vagyok milyen idő lesz majd mikor szülünk. Mert most szuper, de nagyon mondja a hideget. Csak front ne jöjjön, a doki szerint én akkor fogok majd szülni.

Na szép csendben elindulok tenni-venni. Nem kellene felkeltenem a párom 8)
Vendég
 


Hajnalocska, sajnos ez a legtöbb főbérlőnél nem így megy...leszarják magasról, hogy jobban néz ki a lakásuk, ők ebbe nem feccölnek pénzt, sem az anyagköltséget, sem a munkadíjat nem állják :roll: de hát az ember csak élhető és kellemes környezetben akar élni, főleg babával és ugye előreláthatólag 1 évig itt leszünk, úgyhogy bevállaltuk. Amúgy eddig minden albinkat mi csináltunk meg normálisra (de ez lett a legtutibb). Szóval ha nem akarsz fehér, koszos falak közt élni, akkor ez van, bele kell fektetni egy kis pénzt. Amúgy most legalább annyi szerencsénk volt, hogy rendes volt a csávó és nem kellett 100 ezreket kifizetnünk kaucióra, mert nem kért egyáltalán. Ez is szokatlan, de örülünk neki!

Csajszik, köszönjuk a dicsiket, dolgoztunk is a lakással sokat! Anyabebi, én is pont tegnap mondtam, hogy bambuszhatású-egyre gondoltunk :D

Pizsamaparty jóóó volt :D :D :D és igen, Sziszkó, az amire gondoltál :wink: ráadásul egész jól is aludtam, csak hajnalban szenvedtem már nagyon, mert mindenhogy fájt a derekam, de rohadtul! Egyfolytában forgolódtam :roll: na mindegy, eltelt az éjszaka és megint egyel kevesebb nap a célig :D

Mi volt itt reggel ez a critical error, tiszta idegbeteg lettem tőle :roll:

Ma mennem kell ocsmányirodába ideiglenes lakcímbejelentőt intézni, meg postára is, délután meg apukám fog meglátogatni :D
Vendég
 


Ja anyukám tegnap felhívott, hogy az egyik kolléganőjének a lánya okt. 1-re volt kiírva és tegnap megszült, úgyhogy én is előbb fogok szülni :D :D :D jó lenne!!! Mondjuk jövő hét kedden :D :D :D
Vendég
 


ESzti!
Kedden 18h-ra megyek szülőszoba látogatásra a kórházba :)
Vendég
 


Ez ilyen csoportos szülőszoba látogatás (otthon olyan volt)? Mert ha nem szülök, akkor elslisszolnék én is a férjemmel Veletek, vagy nem lehet? Ha meg szülök, meglátogathatsz :D :D :D
Vendég
 


hello Csajok,

milyen visszafogott mennyiséget írtatok.. vagy már este óta tartott a connection error ? :D :D

Anyabébi: köszi a linket. Télleg tök jók vannak, egybe bele is zúgtam.

A tegnapi vacsink álom jóra sikeredett, csak aztán vagy 4x keltem fel pisijáratra, tőlem szokatlan módon. Most iszonyatosan bulizik a babácska :shock:
Igaz az, hogy a megszületés előtt már nem bulizik annyira és kevesebbet mocorog???

Pattogó: hát nem is csodálkozhatunk Bencus méretein a hasad méretéből kiindulva.... :D :D

Kép
screen
 
 


Eszti, Te már nagyon rajta vagy a szülés témán :D :wink:

Kép
screen
 
 


A lényeg lemaradt.

Voltam ma vérvételen, gondoltam megkörnyékezem a gyerekorvost recept ügyben, meg kiderítem mi is a stájsz errefelé.

Szóval: kaptam vagy 10 receptet, fejléc üresen hagyva, ha megszületik a baba a nevét és a szül.idejér kell ráírni, meg az én TAJ számomat az első számot 8-ra cserélve. És beírta a kis határidőnaplójába a várható születést, meg a nevet (olyan furi volt így leírva :)), meg megadta az otthoni számát is. Ezért imádjuk ezt a dokibácsit, már a kisöcsémnek (most 24) is ő volt a dokija, a fiam meg egyenesen úgy néz rá mint valami istenre. :)

Asszem elslisszolok egyet csavarogni, megnézem a turkálót meg a pékséget :), meg megveszem a már elmaradt kh-i cuccost (tusfüri, puha budipapír...)

És a nagyfiam, ma egyedül jön haza az isiből, reggel beíratta velem az üzenőjébe, hogy egyedül engedjék haza :), mondjuk nem aggódok mert az erkélyről az iskolára látok :)
anyabebi
 
 


Screen, ezt nekem is mondta a nővérem, hogy megszületés előtt már "erőt gyűjt" és nem mocorog annyit. De hogy igaz-e?

Szerintetek baj az, hogy a TB kártyám nem lett kicserélve a férjezett nevemre???

Ja, akartam még írni, hogy a reggeli critical error alatt iWIW-en jelölgettem, de csak olyanokat, akiknek nem "szokványos" a nevük :oops: bocsi :oops: mert böngészni nem volt energiám...ha valaki még fent van és be akar jelölni, nyugodtan, én szívesen veszem, de akik "maradtak", azok könnyebben megtalálnak engem, mint én Őket a névgyakoriság miatt! (ja és ott még Székesfehérvárral szerepelek) de a képekről úgyis megismertek.
Vendég
 


Screen, hát igen :D én irtózatosan várom a Nagy Találkozást!!!
Vendég
 


Eszti: nekem sincs átiratva a nevem a tb kártyán, de itt írta vki(bocsi,már elfelejtettem ki volt),h a szám úgyis marad csak a nevet írják át,hát akkor nem mindegy?! Én már nem ülök oda napokra,h megcsináltassam....csak szóljon be vki érte!!!! :evil:

Jelentés: reggel voltam ctg-n és VÉGRE nem kellett ébreszteni a Babát,m megittam 1 kv-t és úgy pörgött,h öröm volt nézni...
méhszáj kívül nyitva és belül is (már nem emlékszem mennyire)
Doki szerint nem "húzzuk ki" jövő szombatig... :shock:
Bármikor jöhet a Bébi,azt mondta,ha bármi van inkább 2x feleslegesen menjek be,minthogy otthon szüljek :shock:
Na most légy okos Domonkos,honnan tudjam,mikor kell menni... :roll:
Pén-re ígérnek hideg frontot,én NEM akarok akkor szülni,m tuti sokan lesznek,inkább akkor,mikor csend van bent!!!!
Ez nagy kérés szerintetek?
Ja vérvétel eredménye ok és strepto negatív!!! juhéjj :D

Vcsibe: köszi a linket!

Monica: Boldog Szülinapot! :D

Kép
jovana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: