Új privát üzeneted érkezett!

Anikó
belső kertre néz.
pumuklii
 
 


Na szerencsére Iza alszik így reggeli után...nem tom meddig...

Trixi!
Persze h kicsinyítek neked!!!Küld csak nyugodtan!!!!


Eszter,Zyüci!
Jobbulást!!!
na meg Kolosnak is...

Nem tom mi van a levegőben h mindenkitaknyos...ez a hülye változékony idő...árnyékban fázik az ember,napon meg megsül :twisted:

Szofi!
Amint lesz időm elolvaslak!!!
Én meg nem találtam meg a verses füzetem...lehet h abban a szekrényben van ami előtt az ágy van...szóval oda vhogy be kell jutnom....

annus11
 
 


Mozza, térded :? Vigyázz magadra!

Ja, bő egy hete rendeltem először ebayről, paypallal. Pikk-pakk lehet létrehozni, fizetni.

Mi szeretjük a rugikat, bár nem sok van, csak amit kaptunk tesómtól, abból is több fiús. De éjszakára olyan jó. Zoknit lerúgja, takaró sem mindig marad meg rajta. Hálózsákot is szeretem, meg lábas gatyit. Rucik nagyon édesek, szupereket túrtam, csini bennük a lyány, csak utálom, h felcsúszik a nyakába. Ja, amit imádok rajta, az a harisnya! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

Namégamitakartamrugivalkapcs.: plüss rugiban megszorongatni olllyan jó!!!!!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó,
nekem is borzalmas hangom van (teszem hozzá énekből érettségiztem, mert az volt a legkönnyebb a választhatók közül - de egy sor éneklés után azt mondta av izsgabiztos, h köszönjük Emese, leülhet :) Szerinted? ) Amúgy Bogi is jókat vigyorgál rajta... Szegény, hallákárosult lesz :)

Reny,
olyan jó dolgokat találsz mindig!!!

emese1979
 
 


Netti, mi vettünk zsákokat, mert nálunk is húzták a szájukat a plusz zsákra...

Zsófinak akkora hasa volt, hogy sokáig csak rugit tudtam ráadni, mert a nadrágok nagyon szorították... fél évesen kezdett gatyákat hordani :lol: Fruzsi most nadrágokat hord, éjszakára kap rugit.
Vendég
 


Netti
köszi!
pumuklii
 
 


Emese :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sajnálom a szar éjszakákat :(

Netti!
A rugit én is utálom, de azért mert sztem olyan, mint a pizsama......
Ez biztos az én hülyeségem, de Léna is csak éjszakára hordja.
Itthon Léna pamut naciban, vagy plüssben és hosszú ujjú felsőben van, most van alatta egy r.ujjú body is. Meg zokni.
Vagy egy tunika és leggings + zokni.

Tinu!
Ha Vanninak is jó így, akkor én asszem az M0-ra mennék rá, itt Budán valahol.
Hol vegyelek fel Titeket? Te mond meg, szívesen elmegyek értetek akárhová. :wink:

Niki!
de jó lenne, ha tudnál jönni a talira, én is örülnék :wink:

Annus!
Gyógyuljatok gyorsan!!!!!
Tudom, hogy nem rajtad múlik, de küldöm a ++++++++++++ :D

Zsüci!
Neked is jobbulást, remélem nem robbansz le!

Adraci!
jaj, nem mááááá, gyorsan igyál egy 1000 mg-os c-vitamin pezsgőtabit.
Nekem is egyik nap picit taknyolt a fejem, meg kapart a torkom, 2 pezsgőtabi után jobb is lett :wink:

Na látom Emese is a c-vitamint írta..... :lol:

Pumukli!
De édes Maja ebben a Tigrincses cuccban :D

Én már kész vagyok az egész lakás nagytakarításával, húúúú de elfáradtam. Azért ugye nem kicsi a kégli.......
Léna tök jól viselte, 1 órát játszott a nagyágyon az egyentornázóval, majd egy órát ült a pihiszékben. Utána hamizott és már egy órája alszik is.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Bakker Majának 37.7 hőemelkedése van, taknyos kicsit. És elment magától aludni, mondta, h csukjam be az ajtót. Ilyen még nem volt soha.
pumuklii
 
 


Sziasztok,

megjöttünk az oltásról. Szegénykém nagyon sírt :( de amint vége volt, ő is abbahagyta.

Ma is és tegnap is volt vicces szitunk:

tegnap az orvosi rendelőben ült egy öreg néni.
kérdezi fiú vagy lány (Álmos full kékben) mondom fiú.
néni: és hogy hívják?
én: Álmos
néni: azt látom, de mi a neve????
én: :shock: Álmosnak hívják... :lol:

Ma az oltás elött szóltam a kisfiamhoz, hogy Álmooos .
erre egy anyuka: az én kislányom is álmos.
erre én: az se rossz, de neki az a neve, hogy Álmos :)

szóval úgy gondolom lesz még pár érdekes szitunk :)

olvasni olvasok, de mire reagálnék elfelejtek mindent.

Nóri,
örülök, hogy előkerültél :) majd írok is.

Mozza,
szegénykém. pihizz, ha meg nem múlik, irány a doki.

Netti,
képek? :)

Betegeknek jobbulást. én is igyexem :)

szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó,
kötelezőt meg Prevenart kaptatok?
A nyanyáktól én is kész vagyok... a rózsaszínben lévő, fülbevalós gyerekre megkérdik mindig, lány-e... nem, b*zinak nevelem...

Réka,
mi sogórnőmtől kaptuk a fülbevalót a gyereknek. Ékszerboltban lehet kapni spéci babafüllbevalókat, kisebbek mint a normál, és biztonsági kapcsosak - gondolom nehezebb kinyitni őket.

Nóri,
gyönyörűszép sétahelyet találtatok!! Légyszi, majd rakj még fel róla képet, olyan jó nézegetbi őket.

Pumukli,
Majának jobbulást! Nagyon szép a lakásotok, meg az a belső kert is nagyon szép!

emese1979
 
 


Barbi, itt a kezemben az 1000mg-s C. :lol: Jelenleg a fejem is fáj.

Tiger alszik. (Tiger-es póló van rajta)

Köszönjük Emese! :lol: :lol: :lol:

Álmis sztorik viccesek.

Remélem Maja hamar rendbejön. Adj neki Cebiont vagy valami C-vit tartalmút, mert úgy látszik valami van a levegőben. A sógornőm most hívott, hogy kezdjük el a C adását, meg vegyünk lándzsás útifű szirupot (ha kellene ne akkor kezdjünk el rohangálni -köhögésre)

Jajjj, lányok, kérlek imádkozzatok! :lol: Ma bejelentkezett egy pasi, aki megvenné a férjem cégét, úgy ahogy van, mindenestül egy az egyben! Tegnap is én dolgoztam meg a férjem (pedig vannak jó kis alkalmazottak :? ) Ez így nem mehet tovább. Jelenleg 4 emberrel tárgyalunk az eladásról. Minden vágyam, hogy elpasszoljuk és akkor lehetne nézegetni az álomházat! :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


:lol: :lol:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.09.22 12:08-kor.

emese1979
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Ismerős? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


na még egyet:

Kép

emese1979
 
 


kétszer ment el, bocsi...

emese1979
 
 


Emese
:-)

Adri
egy hete kap multivitamint, Kolos meg cebiont.

Duna house már hívott is, hogy szívesen eladják :-)
pumuklii
 
 


Adri
szorítok!
pumuklii
 
 


Esztó :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Huuuuh, most végeztem a teszveszes töltögetéssel......jaj de rühellem csinálni :evil: :evil:

A fiúk kinőtt rucijait tettem fel, kb 8x ennyi volt, van 2-3 anyuka, aki elviszi a javát mindig, de még így is marad......A maradék megy mindig a teszveszre.

És már Lénának is van egy adag 62-es......jaj de nincs kedvem azokat is elkezdeni egyesével fotózni..... :?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Adri,
milyen cége van a férjednek? és miért akarja eladni?

Emese,
jók a képek :)
ezen a b*zis dolgon jót nevettem :) :) :) nem vagy normális :)
igen, ezt a kettőt kapta.
Tegnap kérdezted felkel e enni Álmos éjjel. Nem, este 8kor eszik utoljára, aztán reggel 8-9 körül először. mikor hogy kel :) de beállt ugyanúgy mint Panndi Fruzsija is, hogy 8-12-4-8 kor eszik.

Majának jobbulást, remélem semmi komoly.

Képzeljétek múlthét óta állandóan a hasára fordul Álmos ugyebár, ma meg hasról hátra vissza :)
kapott egy fisher price zongorát, persze én jobban élvezem :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Barbi,
ezt a fotózgatást én is utáltam :) kitartás.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na én is itt.

Betegeskedőknek Jó Gyógyulgatást.

Pumukli
Engem is az ingatlanirodások hívna leginkább a lakás miatt.
Maja nagyon cuki a kistigris szerkóban. Gondolom Kolos meg örökölte tőle. :D

Adri
Milyen cége van a párodnak, ha nem vagyok indiszkrét?!


Tegnap elszállt az agyam az óvodában.
-1. Marci összetörte magát kint az udvaron, de úgy, hogy az oldaláról lejött a bőr. Úgy néz ki, mint akit végoghúztak az aszfalton. persze ovónő meg akarta magyarázni, hogy az biztos itthon történt, mert nem vérzik stb. Mondtam, hogy az kizárt, mert akkor a fürdetésnél észrevettem volna. Odahívta a gyereket és megnézte (gondolta hülye vagyok) és akkor kiderült, hogy ott az orruk előtt szántotta föl a betont , de könyörgöm ennyire nem figyelnek a gyerekekre?!
-2. A tököm tele az idióta szülőkkel. Képesek( nem 1) behozni a lázas gyereket a többi egészséges közé, de tuti kitekerem a nyakát annak a szülőnek, aki miatt az én gyerekem hazahozza a betegséget a kicsi mellé.
-3. Bevittem mindent , amit kértek (fogkefe stb.) erre Marci mondja nekem, hogy neki nincs. Nekem sem kellett több, szóvátettem, hogy ugyan már hol a gyerek pohara stb. ...éééés láss csodát véletlen másik gyereknek adták oda. Hát én nem a másiknak viszem be, annak vigye be az anyja.A tököm tele a sok idiótával és ez még csak az év eleje. :evil:

Na én megfőztem a husilevest vegyes húsból (jó sok hús lett benne) és palacsinta lesz utánna.

Kép
Kép
incike
 
 


Emese,
az első kép nagyon ütött! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én már kicsit jobban vagyok, szerintem a kávé volt a ludas... Többnyire én csinálom reggel, de ma a férjem készítette, bivalyosra... Én meg bevágtam belőle a szokásos adagot... :roll: :roll:

Majának jobbulást!

Esztó,
Á(á)lmos sztorik nagyon jók, biztos lesz még pár ilyen! :lol: :lol: :lol: Amúgy pedig ügyi bébi!!! Kamilla még mindig nem tud hasról visszafordulni...

Vanni,
ha jársz errefelé, jó neked, ha én viszlek??

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!
Incike!
Szívesen megyek husilevest enni, ha soknak találod a benne lévő husit! :lol: :lol: :lol:
Egyébként a "kedves" szülőtársakról csak annyit, hogy volt olyan, aki a bárányhimlős gyerekét hozta be az oviba a gyerknapi rendezvényre, csak hogy az le ne maradjon róla. Az nem számított, hogy sok helyen volt kisebb tesó, sőt ahogy nálunk is, tartósan beteg gyerek, akinek egy ilyen betegség a véget jelentheti!!!

Húúú! Nem tudom ki írta a karika fülbevalót!? Az akkor praktikus, ha nem akarod kivenni egy darabig. (legalábbis az önmagába zárható változat) Pici hajlékony fül, mocorgó gyerek. Ezt add össze, meg még azt,hogy nehéz szétszedni, utána meg összezárni, és akkor döntsd el, hogy megéri e a szenvedést!?


Na! Voltunk Petyával kontrollon. 3 és 1/2 órát vártunk,úgy,hogy előlünk kimaradtak 3-an. Jövő hétfőn kell vinni izotópos vizsgálatra! :(

Annus!
Köszi, közben sikerült feltennem.

Szóval leírom a lakás paramétereit, hogy ha valaki esetleg hallja,hogy vki ilyet keres... :)

2+1/2 szobás, harmadik emeleti, felújított kégli, csepelen. Mindenhez közel,(bölcsi, ovi, suli, pláza, orvos, tesco, hév,busz,stb) de nem a központban található. Akinek kellenek képek, szívesen küldök, ha dob e-mail címet.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Jó neked Pumukli,hogy ilyen a genetikai adottságod. :)
Sajnos én nem vagyok ennyire szerencsés. :(
De ez van.

Teszek fel pár képet a hajamról és a családról.

Kép

Kép

Kép

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Zsuzsi!

Te sem vagy kövér! Sőt! Látnál engem! Beájulnál! :oops: :shock: :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szép a család!

Maja már 38.6-nál tart, begyógyszereztem. Persze, mintha semmi baja nem lenne úgy viselkedik. Reggel megyünk dokihoz.
pumuklii
 
 


Babauszisok, technikai kérdés: hogyisvanez a pelus dolog? Nekünk van olyan fürdőnacink, amelyben van bélés, olyan, mint a gumibugyi. Fogalmam sincs, hogy most ez alá kell pelus vagy sem, illetve érdemes-e ezzel szórakozni vagy inkább úszópelust vegyek? :roll:
Mi a kívánalom az oktatáson?

Más: szerintetek normális, hogy a múltkori oltás helyén még mindig van egy apró, kemény csomó? Nem kellett volna már teljesen felszívódnia? Nem piros, meg semmi, csak kicsit aggódom, hogy ott van még...

Susy,
nagyon aranyosak vagytok. Látom nektek is van szép kis udvarotok. irigyirigy :)

Pumukli,
sok sikert! Jó kis kecó, bizti elviszik :wink: Majának jobbulást!

KépKép
novygirl
 
 


Pumukli!

Az otthon centrum jó!!!!
Az előző lakásomat is ők adták el, nagyon jó áron!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Novygirl,

Nálunk pl úgy van, hogy úszópelus, és arra még rá kell húzni a fürdőnacit. Lehet, hogy mindenhol más az elvárás, nálunk ez. Dupla biztonság :)

Zsuzsi,
Szépek vagytok, jó a hajad :)

Pumukli,
és a lázon kívül van más baja is?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Novygirl
Teljesen normális, hogy ott van még a csomó. Idővel fog csak elmúlni.Nyugalom. Nem szabad piszkálni.

Zsuzsi
A dundiság nem a te súlyodnál kezdődik.

Kép
Kép
incike
 
 


Zsuzsi, tök jó a hajad! Hanna édes kis Tücsök!

Pumukli-Ha nagyon megy felfelé Maja láza, én nem biztos, hogy neki mennék az éjszakának! De te tudod!

Képzeljétek összeszedtem plusz 2 kilót. Jujjjjj!!! De jó volt otthon!!! :roll: Meg van az eredmény! :oops:

Még a terhességi sem ment le, akkor ezzel mi lesz? Pumukli tényleg nagyon szerencsés!!!

Esztóka-GYÓGYUL, GYÓGYUL!!!! Tehát akkor Álmos még mindig annyit alszik! DE JÓ NEKED!!! Várom a levélkédet!

novygirl-Vilcsi oltása is nehezen múlt el. De érdekes volt, mert a prevenar helye gyógyult nehezen, de Apánk - a házidoki :lol: - mondta, hogy szerinte semmi, csak lehet, hogy már ott elkezdett "hatni", várjunk pár napot. Végülis szuri után 3 hétbe telt mire lelappadt, de Vilinek sem volt se piros, se semmi, csak csomós!

incike-na azt látod elhiszem, hogy dühös vagy! Eszméletlen!!

Emese- /nem áll jól a szeme sem... -bocsi, de erre az érettségis sztorira, meg képekre, nem lehetett kihagyni!!!/ :wink: :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hali!

Szomszéd építkezésen újabb gázfaktor: ZENE!!!!Sláger Rádió....bakker...kivagyok... :?

Lilit felpakoltam és elmentünk itthonról...olyan kis ügyi volt!!!!2 és fél órán keresztül mentünk, autó+ bababkocsivázra a hordozó és egyetlen nyikk nélkül végig jól viselkedett!!!!Imádom!!!!Olyan ügyes!!!! :D
Szóval simán tudom már a banki ügyintézéseket is Lilivel 2esben abszolválni! :D

Pumukli!
Hogy vagytok? Adtál lázcsillapítót, nem fáj semmi Majának(fül,fej,végtagok)?

Susy!
Szépek vagytok! :) Hanna tiszta apja a kis fekete hajával! :)

Barbi!
Na, te már végeztél azzal, ami rám még vár....rendrakás-mosás-teregetés-mosogatógépkibe-vasalás....áááááááááááá....fárinyügiidegvagyooooooook.... :?

Esztó!
Álmosnak lassan kellene egy névtábla (mint a mekiben), Álmos vagyok...miben segíthetek....bár még ezt is félreértenék.....bakker, de mekkora parasztok-már elnézést-vannak: mégiscsak ősatyáink egyike ÁLMOS....

Kép
mozza
 
 


Mozza,
hát igen, néha én is meglepődök a tudatlanságon. azért a pálmát még mindí az viszi aki nem tudta fiu v lány név :)

Tulajokkal beszéltetek már hogy gáz ahogy épitkeznek?

Nóri,
írok mihelyst sikerül Álmost letennem, mert az oltás óta csak itt jó a karjaimban :? most kaja nemsokára aztán reménykedek, hogy aludni fog mert én meg pihennék, olyan szarul vagyok.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


ja, extra kívánság, jövök egy pár képpel... de jó....

Kép tengerpart

Kép még mindig

Kép Pihent agyúak, nem a követ szedjük ám ki...

Kép Próbálkozunk kisebb-nagyobb sikerrel

Kép sétálóka

Befejeztem....

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ezt nem értem Nóri
"Pumukli-Ha nagyon megy felfelé Maja láza, én nem biztos, hogy neki mennék az éjszakának! De te tudod! "
Mit csinálnál?

Kicsit taknyos, néha ki kell szívni neki. Amúgy kutya baja, itt rohangál.

Mozza
kapott nurofent, már nem lázas. Este meglátjuk, lehet addigra visszaszökik.
pumuklii
 
 


pumukli, szerintem ha amúgy jól van, várhattok reggelig.
Vendég
 


Hívtam a dokit, holnap 9-re megyünk hozzá.
pumuklii
 
 


Pumukli-arra gondoltam, hogy én lehet, hogy nem várnám meg a reggelt a dokival, de tudod én már egyszer megjártam. Pedig akkor is hívtam a dokit, csak közölte, hogy ne nevettessem ki magam! De az jó, ha már nem lázas!!! Bocsi, ha egy kicsit félreértelmezhető voltam!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Őszinte lehetek?
Én is inkább elmennék vele még ma a dokihoz. Lsd Petya esetét. Amint belázasodott elvittem, és akkor már késő volt. Félre ne értsd! Nem azt mondom, hogy Majának is ugyanaz a baja, mint Petyának, de a láz az nem véletlenül jön elő egy gyereken!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Eddig nem féltem egy kis láztól, de most jól beparáztattatok
pumuklii
 
 


Pumukli!
Ne parázz! Te vagy az anyja, te ismered, hogy nála mit jelent egy láz.
Én még kezdő vagyok...de azt már tudom, hogy pl. ha oltás után Lili 2 napig lázas az nála a szokásos, ha nem megy le csak 3 kúp után a láza az is normális nála.
Én akkor kezdenék parázni (pedig én vagyok sztem a főparamami), ha ettől eltérne valami...pl. még a 3. nap is lázas lenne, vagy nagyon magasra felszökne stb.
Szóval, ha majánál ilyen már volt, akkor ameddig attól nem tér el a szitu, reagálj rá azonos módon!!!!!!!
Dokit hívtad, ha valami gáz lenne, még mindig van ügyelet....de sztem ha adsz neki lázcsillapítót éjszakára, akkor tud majd aludni, reggel meg irány a doki!
Ez a kezdő paramami véleménye. :roll:

Kép
mozza
 
 


Pumukli, Te látod Maját, de szerintem, ha most lejjebb megy, és láthatóan jól van, ráér reggelig.
Vendég
 


Szerintem bekapott vmi vírust, folyik az orra, lázas.
A ház tele van beteg gyerekkel, láz meg torokgyuszi.

Na, megyek, nem jövök már ma, asszem túlparáznám.
pumuklii
 
 


Mozza, Panndi
köszi!

Trixi, Nóri
tudom, h jót akartok. Odafigyelek rá nagyon.
pumuklii
 
 


NYUGIGUMI és NICHTBESZARREN! :roll:
Vsz. elkapta a pajtiktól...holnap majd kap rá valamit, addig meg lázcsillapító, meleg citromos tea és ágyikó.
(a dokker is ezt fogja mondani vsz.)

Kép
mozza
 
 


37 neki kereken.
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: