Új privát üzeneted érkezett!

na, azért hagyjuk meg, lehet a többiek az utolsó napsütéses őszi napok egyikét élvezik.
Gézu is kint van, én is húzok kifele.

majd jövök. és ezt vegyétek fenyegetésnek :!:

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak főzők-mosok-takarítok és közben próbálok visszaolvasni...

Noémi!
Áron nagyon édes és olyan "nagyfiú" már!

Manó!
Kellett 5-6 nap mire visszaállt a tejcsi. Amikor hazajöttem olyan 30-50 miliket szopizott a 2-ből, tápival pótoltam, mivel addigra elfogyott a fagyasztott. 1 hét után már nem kellett pótolni, de még mindig 2 ciciből evett. Most már elég az egyik is...
(A mellretétel egy külön showműsor volt a 4 db sebbel a hasamon :? ...)

Csillag!
Örülök, hogy használ a torna!!!

Tökmag!
Jobbulást!!! Este írok pü-t az Osanittal kapcsolatban.

KépKép
amadea
 
 


akkor most hogy is van?

csak az első képre szavazunk?

Kép
benta
 
 

 
 

Én is vagyok csak főző-sasoló módban!

Kép
kata840725
 
 


Benta:Állítólag igen! :D Én már első körben elb....tam :lol: :lol: :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Ja és én is tudom ki van a z 1. képen :lol: :lol: :lol:

Kép
kata840725
 
 


Kata! Sasold meg légyszi a prividet! Köszi!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Igen Benta ma csak az első képre. :D

Kép
kata840725
 
 


Kiemelésképpen felrakom néha néha,hogy ha valaki nem tudna visszaolvani és szeretne tippelni.Mit szóltok hozzá?És ezt így mindennap.A montázst plusz az aktuális képet.

Kép
kata840725
 
 


Amadea: kössz a cicis infót. Ez is akkor a megerősítő történetek egyike. Mára klasszisokkal jobb a helyzet nálunk is, bár a tegnapi napot megismételni.....nem szeretném. De van sejtésem, hogy lesz ilyen. Csak Gézu legyen kitartó.

Kép
kissmanó
 
 


Kata:
Igen,ez így jó lenne,ha külön kiemelnéd a napi aktuális képet, már csak a gyengébbek ( :lol: )kedvéért is!
Bár én már úgy tippelném a következőt is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


A mai tippelhető képecske!

Kép

Kép
kata840725
 
 


Hú,csajok, ez baromira nehéz! :D

KépKép
süni76
 
 


Nem akarom majmolni az előttem szólókat, de szerintem is Nóri!! :-)

Végül is a második körben akár az is játszhat, aki csak oda küld fofót, vagyis még Tökmag és Mukkancs sincs elkésve pl! És Tökmagnak gyógyulást!

Most húzok, mert nyekereg a leányzó. Biztos a 2 szuritól, amivel ma találkozott a feneke. :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Pedig még csak nem rég volt hogy küldözgettük az első fotókat :D

Kép
kata840725
 
 


Hát, kár, hogy visszalapozni nincs türelmem :D Először Gézura tippeltem, de aztán megtaláltam a többi fotó között. Szóval én is Nórira adom a voksom :wink:

Benta, szuper a kenguru!!!!

KépKép
süni76
 
 


a 6os kép olyan vicces!! :D

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Szavazok: Nóri baba

Lányok,
a ti babáitok mennyit vannak el egyedül? Mármint szórakoztatás nélkül?

Lys,
köszi a cikket, elgondolkodtató.

Benta

Kép
benta
 
 


Benta: hangulat függő, de keveset. Grétit lefoglalta olykor a zenélő forgó, de a fiam útálja. A trapézt sem díjazza. ez van.

Kép
kissmanó
 
 


Csillag!
Természetesen a másodikban részt vehetnek.
Benta!
Dominik,ha nem álmoskás akkor akár 40 percet is elvan.

Kép
kata840725
 
 


Húha lányok!!! :shock: Ez annyira nehéz, hogy ér nem tippelni? Mert az a tipp úgyis csak elképzelés nélküli lenne, vagy mennék a többiek után, mert elbizonytalanítottak... :oops: Persze van olyan kép amit sejtek, de az egyeset nem....

Azt viszont nem értem, hogy az aki először tippel, de hibásan, miért kap 2 pontot? Itt akkor azt pontozzuk, hogy kinek sikerült előbb feljelentkeznie a babanetre? De gondolom csak félreértettem valamit... :oops: Leírnátok ezt mégegyszer? :lol: Mennyi értetlenkedő emberke mi? :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sajna nem tudtam előbb jönni,főztem mostam,és a mamám is itt volt most ment el!
Az én tippem is Amadea Nórikája!
Viszont iszonyú nehéz lesz a többi képet kitalálni,egy kettö van csak amire azt mondom hogy tudom!

Benta:
Az én kisfiam kb 20-30 percet van el egyedül a járókában vagy a pihiszékben vagy a kiságyban!
Kb 1 órát van ébren evéssel együtt!
Na de ez nem mindig van így!
Hangulat és időjárásfüggő!

Manó!
Ok receptet majd mindjárt küldöm,ha kiváncsi vagy a tortára az iwiwemen fennt van tavaly is azt sütöttem neki!
Vagyis a lányom iwiwjén jobban látszik!
20140328174041
 
 


az első tipp,ha jó:2 pont
későbbi jó tippek:1 pont
igy nincs keveredés

Kép
kata840725
 
 


Manó!

Kinder Bueno!

Hozzávalók:
6 db tojásfehárje
6 ek cukor
1 ek étolaj
2 ek liszt
2 ek zsemlemorzsa
1/2 csomag sütőpor
15 dkg vágott dió
1/2 üveg mogyorókrém
háztartásikeksz

Krém:
6 db tojássárgája
25 dkg cukor
1 csomag vaníiliás pudingpor
3 ek liszt
10 dkg csokoládé
25 dkg margarine
2 dl Hulala tejszín

A tészta hozzávalóit összekeverjük, tepsibe tesszük és megszórjuk a vágott dióval, majd megsütjük.
A meleg tésztát megkenjük mogyorókrémmel. A tejből, tojássárgájából, cukorból, vaníliás pudingporból és a lisztből krémet főzünk, elfelezzük.
Az egyik felébe belekeverjük a megolvasztott csokoládét. Kihűtjük. A margarint két részre osztjuk és belekeverjük a sárga és a csokis krémbe.
A tésztát megkenjük mogyorókrémmel, majd rákenjük a sárga krémet, ezt beborítjuk tejbe mártogatott háztartási keksszel, erre jön a csokis krém,
a tetejére a 2 dl tejszínből vert kemény habot tesszük.

Lehet rendes tepsiben is sütni vagy tortasütőben!
20140328174041
 
 


Kata!

A babák nevét is berakod mindennap akikre lehet tippelni????
20140328174041
 
 


Moncsy!Igen,ha akarjátok,de a kitalált béb is benne lesz :D
Ha kiveszem túl egyszerű lenne.Ma is felraktam.

Kép
kata840725
 
 


Olyan mérges vagyok az iskolavezetésre. "Hála" nekik, mától nem jár fociedzésre a középsőm, amit imád. Ahol olyan EMBER az edző, hogy a fiúk istenként tisztelik. Aki nem csak focizni tanítja meg őket, de a nagyfiam koordinációs zavarát is helyrehozta. És ma el kellett neki mondani, hogy idén nem fog menni a kicsi, mert egy időben van a judoval, és választani kell. Így lemarad a meccsekről, az edzőtáborról, rengeteg élményről. Miért kell egy 7 évesnek választani, ahelyett, hogy mindennap mozoghatna?! :twisted:

Kép
benta
 
 


Benta: most nem értem....a judo az suliban van? míg a focira külön járnának?

Moncsy: megsasolom az iwiwet is. Kössz a recetúrát.

Kép
kissmanó
 
 


Csajok!
Tökmagnak mi a keresztneve?

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

én is Norira tippelek!
Egyébként szerintem is nehezebb lesz a verseny, mint gondoltam.

Benta! Rafael is hangulatfüggö, vmikor egy percet se, vmikor egy oràt is eljàtszana a jàtszoszönyegen, de ekkor annyira felpörgeti magàt, hogy aztàn siràs a vége.
Ez akkor probléma, ha összejön a csalàd, és nem gyöznek neki pisszegni, cummogni, csettingetni, hogy produkàlja a mosolyokat. Szegényt cirkuszi majomnak nézik.
A szomszéd pl. naponta àtjön, majd mondogatja neki, hogy "beszélj, mondj valamit", meg hogy "nevess ràm", aztàn vérig van sértödve, ha mégsem. Neki is vagy van hangulata vagy nincs!
preta
 
 


Sziasztok!
Légyszi a hiányzó adatokat küldjétek el nekem priviben,ha elfogadjátok tőlem ezt a kis ajándékot.
Kép

Kép
kata840725
 
 


Manó,
100 elsősből 2 igényelt iskolaotthonos oktatási formát. Ez 3-ig tart, nem lehet hamarabb elhozni a gyereket, cserébe az iskola 30 %-kal magasabb fejkvótát kap valami idióta rendelet miatt. De az, hogy ebéd után még tanórája /olvasás, matek, nem készségtárgy/ van egy gyereknek, nem normális dolog. Erre hiába a döntő többség akarata, hogy NE legyen ez, mégis ilyen osztályok indultak. És mivel nem jöhet el, nem tud részt venni az edzésen. A judo 4-től van, az ok.

Kép
benta
 
 


Kata,
ez nagyon szép!

Köszönjük!

Kép
benta
 
 


Kata: mit neked a sajátod mellé a nyakadba szakadó másik 2 nagyobb srác. Mennyi mindenre marad időd.
Köszi szépen a kedves ajándékot.

Benta: jól értem? 98 gyerek szív 2 miatt? felétek nincs tanfelügyelőség? vagy valaki aki felülbírálhatná a suli vezetőségének a döntését? ez így nekem tök meredek. mert igaz, hogy ha ellenszegülsz a rendszernek, majd mikor visszamennél (apropó, még pocakosságod idején említést tettél, hogy valami magán dologban töritek a barátnőddel a fejeteket...mi lett belőle?) akkor szívhatsz, s addig a kisfiad szenvedhet ezért. netán ha dögök, akkor még Krisztián is érezheti talán. de én akkor is bepróbálkoznék azzal, hogy találjanak ki valamit, de a gyerekem mehessen oda ahova szeretne.

Kép
kissmanó
 
 


Nagyon szívesen.Apránként csináltam mikor aludt kis pöcsösöm.

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

En is szavazok Norira. Becsapos, mert letakartak a szep nagy hajat! :D

Benta!
Ez tenyleg gaz! En is hallottam mar errol a hulyesegrol. Elvenni tanorakat delelottrol, amikor meg mindenki tud koncentralni... :evil:
Az mar durva lenne, ha a sulibol is kivenned? Nincs egy masik jo a kornyeken?

Kata!
Ha minden gyermeknek az eredeti neve van fenn, nekunk is beirod, hogy Lorant? (Persze hosszu o-val, csak nekem nincs a billentyuzeten.) Nagyon koszi.

Asszem rajottem, mitol hanyhatott Lorka. A kerti bulinkon nagyon ramozdultam egy iszonyuan fuszeres chips-re, szerintem ezt nem vette be a kis gyomra. Szerintetek lehet?

Ma eloszor vittem Emmat muveszitornara, ugy, hogy jott Dani is es Lorka is. Tuleltuk, Lorkuc jo kisfiu volt. Az a baj, hogy eleg keson van, fel6-tol fel7-ig. Beultem egy fuggony moge, es cicit is kapott.
:D
Nektek van olyan, hogy az esti lefekves elott hosszu ideig nem alszik? Lorka ugy 4 ora hosszat is bir. :shock:

Udv,
Agi

KépKép
lys
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy hívatlanul belekotyogok a beszélgetésetekbe, csak hátha...
Vettem a kisebbik lánykámnak egy téli 74-es méretű overallt a C&A-ban. Úgy gondoltam, hogy jó lesz neki a télre. Úgy tűnik, novemberre ki fogja nőni. :roll: Így újat szeretnék neki venni ehelyett:
Vadonatúj, címke is rajta van, sérülésmentes. Egybevarrt a lábrészével, két oldalon elől hosszú cipzár van rajta a könnyebb öltöztetésért, hozzátartozó kesztyűvel.

Kép
A kapucni belülről finom szőrme-hatású pamut.

Kép
Hímzés és eredeti ár.

Kép


Ára: 5000 Ft + postaköltség (utánvéttel postán vagy személyesen Budapesten/Szigetszentmiklóson.)
Ha érdekel, kérlek írj egy privit!
Köszönöm:
Jázmin

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Nem akarom átvinni máshová őket. A tanítónéni akkor lutri, itt meg a legjobb barátnőim tanítják a fiúkat, akikért tűzbe tenném a kezem. Ha nem itt dolgoznék, akkor ugrálnék, így nem tudok, de látom mind2 oldalt.

Manó,
már készül a rendelő, pár hét/hónap és elindul. Mit fog sportolni a nagylány?

Lys,
neked bejött a Mei Tai? Milyen fajtád van? Beni is végignézi az edzéseket, imádja, ha történés van körülötte. Csak itthon ne kelljen lenni, azt nem szereti mostanában. :roll:

Ti oltattok h1n1 ellen? Én eddig oltáspárti voltam, mert B.-t csak úgy tudom megvédeni, ha nem hozzuk haza neki a vírust. De most elbizonytalanodtam.

Holnap dupla oltás, de B. kedvén nem ronthat, nincs hová :cry:

Csütörtökön puccos partiba kell kísérnem a pasimat, de nagyon félek éjjelre kimaradni, nem tudom pótolni a kieső alvást. Ráadásul ruhát, cipőt, táskát kell vennem, mert annyira kiöltözős lesz, nem mehetek a régi gönceimben. Na, ehhez végkép semmi kedvem. Nem is akarok menni, egyedül a vacsora vonz, mostanában egy elefántot is meg tudnék enni.

Benta

Kép
benta
 
 


szeressük egymást gyerekek.....

Kép

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Én már soha nem fogom magam utolérni. Ma is még egy pár programot kellett feltennem,meg a képeinket tettem már rendbe, amíg megvannak.De a tippelésről nem akartam lemaradni.A mai képről én azt gondolom,hogy Nóri. A holnapival viszont gondban leszek.
Arra már rájöttem,hogy nem sok esélyem van pontokat szerezni, ha mindig este tudok jönni. Na mindegy, nem is ez a játék lényege.

Manó, nagyon tecc a kép a gyerkőcökről!

Nálunk minden ok, bár Zalán, kezd kicsit taknyolni. Igaz ma 4* szívtam csak az orrát, és nem is sokat, de kicsit féltem. Nem akarom,hogy beteg legyen. :( Én most mászok ki belőle.

Megyek is zuhanyozni, mert aludnom kellene, bár most meg nem vagyok álmos. Na majd, ha leteszem a fejem.

Jó éjszakát!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Süni!

Boldog névnapot Zétinek! :lol: :lol: :lol:

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy volt, hogy ma egész nap itthon leszek. Erre reggel telefonált az anyósom, hogy átjönne vigyázni Áronra, menjek el nyugodtan...:) Úgyhogy egész nap csatangoltam anyuval!
A legjobb vételem egy csomag partedli volt. Olyan ami alul nylon, így végre nem fog átázni...a mai almaevés végén 2 partedli, 1 böfikendő, 1 pelenka ment a szennyesbe, és még így is féltem, hogy a ruhája is olyan lesz.
Ma vettem hipp almát. Egy vagyonért (2 kg alma ára), de meg akartam nézni az állagát, és belenyalni.
Képzeljétek Áron a felét megette!! kb. 60 grammot. Az elején tök jól ment, csak aztán bekakilt (az etetőszék mostanában a WC), és utána már nem volt kedve folytatni. De olyan képet vágott, mint aki citromba harapott volna! :):)

Ma vettem golden almát, és remélem, hogy ez is fog neki ízleni. Arra gondoltam, hogy még le is turmixolom, mert azt hiszem az állag és az íz túl sok újdonság volt neki!

Banyoszka, szerintem azért kel fel éjszaka, mert nappal nem eszik eleget...hiába eszik este sokat, ha napközben hiányzik, azt éjjel pótolja...

Manó, nagyon édesek a picik! Gézu ezen a képen komoly nagyfiú! Tök jó a haja!

Ez a tippelősdi...tök nehéz! De szerintem Gézut felismertem! :) De hogy a mai képen ki van...mindjárt újra nézem!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Kata!

:(

Benta!

Mit nem adnák én most egy ilyen kiöltözős vacsiért! :oops: Szép ruci, magassarkú, frizura, smink. Végre nőnek érezném magam. :wink:

s mi van ha elviszed mégis focira? :shock: A gyerek szív, mert ezért kirúghatják a suliból, vagy nagyon lemarad, mert akkor is tanulnak újat? Vagy mi a helyzet? Én tuti nem hagynám, nehogymá!!! :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Kata,küldöm a privit és nagyon köszönöm az ajándékot :D

Manó: Tündéri ez a fotó a két kicsiről! Igazán büszke lehetsz Rájuk (is!)

Noémi:Igen, én is azt gondolom,hogy kevés Neki a kaja, és ezért ébred éjjel is,hisz a hízása...khm enyhén szólva alulmúlja önmagát, ha még ez egyáltalán lehetséges, de mit tegyek, ha napközben sem akar többet enni! Ma már bepróbálkoztam a lefejt tejjel üvegből is, kicsit később pohárból és ismét kis idő múlva kiskanállal. Na, a kanál nagyon tetszett Neki, de csak a kanál,a tartalmát nagy ívben köpte ki. Egyszerűen nem fogadja el a pótlást!
Pedig szerintem lassan muszáj lesz, mert ha lestagnál a súlya,akkor valamit tenni kell!

Benta: nagyon sajnállak Titeket, ez olyan rossz,mikor az ember tehetetlen és a gyereke szív...... :evil:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok, van már itt valaki?
Niki végre átaludta az éjszakát, úgy örülök neki :D Vannak még örömök az életben! :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
kata840725
 
 


Mai tippem a 2.képen Cosmo Petrája látható!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok lányok!
A mai tippelhető kép:

Kép

Kép
kata840725
 
 


Én itt vagyok :D

Bvigh, egy nap csúszással, de a Te Zalánodnak is boldogot! :D Pedig tegnap én is láttam a naptárban, de el sem jutott akkor a tudatomig.

Kép nélkül is lehet tippelni?

KépKép
süni76
 
 


A játékban lévő nevek:KARCSI,BENJÁMIN,NOÉ,NÁNDI,RAFAEL,LILIEN,LORKA,GÉZA,EMMA,NÓRA,BENEDEK,NIKI,DOMINIK,ZALÁN,BORCSA,PETRA,MARCELL,ZÉTI,ÁRON.
Tegnap volt helyes megoldás,ám a nevet sosem fogom kivenni mert ugy napról napra könnyebb a dolog.

Kép
kata840725
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?