Új privát üzeneted érkezett!

Pálgi! Mindig örömmel olvasom a soraidat, sokat tanulok belőle. Nálunk a fürdetőkarika nem vált be, még mindig a kiskádban sipítoznak. Vacsira pedig az egyik tápit kap, a másik tejpépet, önállóan még nem esznek, igaz, nem is próbálkoztam. Bár tegnap elmentünk vendégségbe és 1-1 pogácsát hirtelen kikaptak a kezünkből. Ma pedig Kira a muffinomból legyűrt ebéd után egyet. Itt kezdődik az önállósodás?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois engem érdekelne.
Át tudod küldeni a mintákat az ebilak@t-online.hu-ra?
Köszi!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi!
Én úgy tudom, nincs még kész a honlapja, legalábbis nekem most ezt írta. Biztos az övét nézted?
Én a'szem a teszveszen néztem, ott egy kicsivel drágábban adja, de a babaneteseknek kedvezményt ad. Azért kerestem én is a babaneten keresztül.

Rani!
Küldöm :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Lois: aha, akkor értem. A babanetes adatlapjáról jutottam a honlapjára: www. mei-tai.hu
Én még várok vele, azt hiszem még nagyon ráérek. Ma felpróbáltam egy nagy macival a chicco kengurunkat. Nekem tetszik, remélem az egyik csaj szeretni fogja!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szöcske!
Bizony,bizony,itt kezdődik az önállóság! :wink: Én elég sokáig nem mertem a kezükbe adni babakekszet,meg hasonlókat,egyszerűen féltem,hogy megfulladnak,akkorát harapnak belőle. :oops: Aztán csak elkezdtem,olyan 10 hónapos korukban.Most már bátran adok nekik kis szelet kenyereket megkenve ezzel-azzal.A pogi nálunk is megy,Ábel mindíg a frászt hozza rám,mert akkorát betöm a szájába,hogy csak lesek,de ha ki akarom szedni,akkor zokog. :lol:
Meg onnan vettem észre,hogy önállóan akarnak enni,hogy Panni kiköpte a falatokat a tenyerébe és onnan visszanyomta a szájába. :lol: Aztán kis falatokat tettem az etetőtálcára és onnan eszegetett.Ez nem mindíg egyszerű,főleg,amikor vmi rizses cucc az ebéd. :lol:

Ági

pálgi
 
 


Timi!
Igen, ez valóban Ő.
Passz, jó nagy árkülönbség.... de örvendjünk, hogy házon (babaneten) belül ilyen jutányosan dolgozik :wink:
Én is lelkes voltam kengu ügyben, de ezeket a Chicco-kat Zé nem csipázta, talán ha nagyobb lesz, majd újra próbáljuk :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: a mi kengurunknak a pántjai nem ékelődnek közénk (már a macival :oops: ), egy kicsit talán más, mint a tiéd és olyan érzés, mintha hozzám tudna bújni. Persze meg sem közelíti a mei-tait. Egyet majd biztos be fogok szerezni, a kengurut meg viheti apa! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hahó! :D

Lois,
nem voltál OFF mei-tai ügyben! :P
(Talán én kezdtem a sort júliusban, mert teljesen belezsongtam a hordozás témába :P )
Lencsi Gremese-modellje:
Kép
Csak még nem tudom, hogy kell megkötni, de majd ellesem Tőled! :wink:

Timikém,
gyógyulgass!!! :oops:

Lona :?: :roll: tessék jelentkezniiiii!!!!!

Skrisz,
küldök 1 privit :P

(Holnap reggel randi a szülésznővel, NST, vvtel és még ki tudja, mi... :roll: )

tillidian
 
 


Helló-belló!

Megérkeztünk...
Látom Mei tai bemutató van:)
Hugipakk
http://hugipakk.blog.hu/2008/03/24/baba ... hasznalata
oldalán, van egy klassz leírás +videó a kötözésekről..
Mi is nagyon szeretjük, sikerült is felállítanunk egy 8 km-es teljesítmény túra rekordot pénteken :)

Vissza kell hajtani egyet az alsó-derékpántnál, és akkor kilátnak a kis csimpilimpik. Nagyon kiművelődtem hordozás ügyben, Hannáékhoz én is viszem az MT-t, ki tudjátok próbálni, (sőt a babazsákot is ) Jah, Hanna! Mit vigyünk, sütikét, ilyesmit?

Till! Már nincs sok hátra:) -Hugicám egy napra van kiírva Veled!-

Mindenkinek Cupp!

Más: Bezárkóztunk, aki szeretne kulcsot a bloghoz, írjon egy emailt-és küldöm.
:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Szia Viktu!
Igen, kissé belemerültünk a hordozókba.... :oops:
8 km, azta.... bár Zé tegnapi 2 óra tentézése alatt ha haladok is biztos lenyomtam volna én is tekintélyes távot...így csak egy kerti partin szambáztam jobbra-balra :D
Én is így kötöttem fel, hogy tekertem a derekán, így már pöpec.

Hanna kissé eltűnt.... vajon áll még a meghívás?? :roll:

Én szomorúan vettem észre hogy bezárkóztál, meghívsz?? Küldök mailt :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én viszek sütit, innivalót miegymást...piknik jelleggel :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hát persze, hogy meghívlak :wink: Már el is küldtem...

Jah, a túrát érzem is a hátsómon, de nem baj, ég a zsír :P
Még a hordozós témáról annyit, hogy ha valaki érdeklődik érdemes belekukkantani a mamami fórumba. (ésmegmég sok sok hasznosság van)

Szerintem még áll-remélem-, mert már nagyon beleéltem magam a taliba:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Én is itt.
Olvasok, csak nem volt időm írni. :(

Diókának nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!!!

Viktu! Itt van mellettünk a hordozós hét. Nem ugrotok át?

Tali!

26.-án 14 órától
Lois
Hunci
Alle
Puszedli
Angel
Katica
Boniko
Kiscsillag
Viktu
Dalmi
Szöcsiék ?
Leo

Csajok! Beszéljük meg, ki mit hoz, hogy ne csak süti legyen pl. :)
Másoljátok tovább a listát és írjátok mellé. :)
Kaját csináljunk?
A hely nem nagy, ahogy Nyulasz írta, picike, de szerintem sok jó ember kis helyen elfér. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois! Áll ám a meghívás! :wink:

Nyuszika! Gratula a szűréshez, hogy minden oké.

Krisz! Nektek mára nagyon nagy drukk!!!!

Ja, a talihoz!
Dobjatok már priviben e-mail címet és küldöm a helyszínt, telószámot. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nem ér itt fájdítani a szívem a talival!!!! :P :P :P

Mostanában mindenről lemaradok (Huncihoz se jutottam el :( )
Na de lesz ez másképp is! :wink:

Megjöttünk NST-ről: Lencsi nagyon kitett magáért! :P
(Együtt ültem egy kismamival, aki második fiát várja. Mondogatta, hogy mennyire nem tervezték...hát felvilágosítottam, hogy érezze már magát szerencsésnek, mert vagyunk páran, akik éveket (és millákat) szántunk/szánunk rá az életünkből, hogy lehessen...Elkerekedett a szeme :roll:
VVtel is volt: 6 kémcsővel kapott le a szülésznőm :roll:

Viktu,
Hugidéknál fiú/lány? :P Drukk Nekik!
(Sajna én sem jutottam el Hozzátok - még. De majd sétáltatunk együtt babát :wink: )

tillidian
 
 


sziasztok!

Lois,
tényleg jó pöttyös :lol:

kaptam én is egy chiccot, még meg se néztem közelebbről :oops: barátnőm eleve mondta, hogy majd később lesz jó. gondolom, ha már inkább előrefelé akar nézelődni, nem bújni :wink:

majd megmutatom a kengut szombaton! 8)

Tilli,
na és merre van fordulva? :wink:
6 kémcső :?
mikor mész legközelebb péterfybe?

Viktu,
kaphatok én is hozzáférést? bár nagyon rég néztem :oops:

Hanna,
:lol: köszi! :wink:

angel.37@freemail.hu

hú, ki mit vigyen, én gyalog leszek, bénázok majd a csajjal, sütni meg nem tudok :oops:

angel37
 
 


ja, és nehezen, de meghoztam a döntést, kezdünk tápot :roll:
már estére nem vagyok elég, vagy ha elég vagyok, akkorsem :roll:

angel37
 
 


Hanna,én írtam volna valamikor olyat,hogy kicsi a lakásotok? :roll: ...még nem is láttam.Nagyon jó talizást,remélem a következőre mi is tudunk már menni.

Angel,én is tudom milyen nehéz ez,mi kétszer kaptunk tápit,de végigbőgtem :oops: azóta szerencsére nem kellett...de ti lassan fél évesek lesztek,így is nagyon szép teljesítmény,hogy tudtad szoptatni,mert az elején nem adtad fel,pedig biztos nagyon-nagyon nehéz lehetett.Légy büszke magadra,és pótold nyugodtan!

Till,allergiád elmúlt már?

Lois,tényleg elég bénán áll az a kenguru...de Zé nagyon cuki :D

Balázs tegnap este 4010 gramm volt :D Noémi 3380 :D

...és tegnap orrot szívtunk,Balázs szokott néha szörcsögni,kevés jött is,de nem sírt...és Noémi se,mondjuk neki nem is jött semmi...na ezen is legalább átestünk :D

Akik adnak gripe watert,mennyit és mikor szoktatok?
Vendég
 


Nyulaszka, Hanna,
bocsánat, ezen a lakásos dolgon most jót röhögtem! :lol: :lol:

Nyulasz,
köszi, igen, azt hiszem nincs miért szégyenkeznünk :oops: :wink:
volt már táp a kórházban, nem tökidegen a dolog, de mióta itthon vagyunk csak cici. immáron majdnem 3 hónapja.

gratu az orrszivattyúhoz! :D nem is olyan ördöngösség, egész jól viselték, látod! :wink:
én nagyon fostam, és basszus kellett már első nap itthon :shock: , mert taknyosan hoztuk haza - kórházban rájuk nyitották mindig az ablakot :x de jól tűrte, vigyorogni is tud közben :D
(az inkuban még a PIC-en olyan taknyos volt, hogy műszakonként 2x volt szívás :roll: )
szoktunk nyomni előtte az orrába Sterimart, az feloldja a cuccost, esetleg próbáld ki, ha szörcsög és nem jön mégse! :wink:


na, itten közben vége a lóbőrnek, húzta már kb 10 óta.
itt ténferegtem, vártam Puszi híreit a másikba, de most tuti lemaradok :?

angel37
 
 


Angel,bizony egész jól viselték az orrszívattyút :D én jobban féltem tőle :lol: ...még az is jó,ha a kis arcocskáját körkörösen megmasszirkázod közben...sógornőmnek a kórházban mutatták...de akkor veszünk sterimárt is.

Na,én is megyek,alszom egyet,most talán ők is hunynak...ja este 8-tól hajnal 2-ig szunya volt :D ...persze én csak 11-kor jutottam ágyba,de így is ügyesek voltak. :D
Vendég
 


Lányok picit lemaradtam a tali hol lenne? :roll: :oops:
Kinek is ígértem a körtetortát? :roll:
Ha tudunk menni (apát is hurcolnám) én bevállalok kenceficéket ha szeretitek.
Avokádó, Juhsajtkrém, Tökpástétom persze csak ha szeretitek és ehéz elég piritani néhány szeletelt kenyeret.
(piritót viszek)

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,
Hanna, engem húzz ki a listáról, légy szíves :oops: Még nem vagyok egészséges, és nem szeretnék senkit sem, se mamát, se babát megfertőzni.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Hehe, orrszvíás...
Pár hónap, és birkózómeccs lesz.
Lefogáshoz jó tippjeim vannak. :mrgreen:
vovanda
 
 


Hanna! De! :) -csak még nem tudom a heti programot, lehet, h. Pet még szabin marad, - írok, ha már tudom ..oké?

Till! Kislány lesz náluk is:) Tologatás rendben-mindig figyelek, hátha összefutunk, amikor arra járunk...

Nyulaszka gratula az első szippantyúhoz:) Nálunk komoly küzdelem van,úgyhogy Vanda mi a tuti tipp? (így is ketten csináljuk és tök félek, hogy felsértem a nóziját)
Angel ezt a Sterimar-t vény nélkül is kapni?

Én vállalok pogácsát/kiflit, viszont 14órára tuti nem érünk oda, mert 13órától ebihalazás van...

Óh, Alle, jobbulást...kár hogy nem jössz, olyan régen találkoztunk...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Alle,jobbulást!

Vanda :lol:

Viktu,mi az az ebihalazás? :roll:
Vendég
 


Viktu,
lehet, nem gyogyó, csak vmi tengeri sós szutty.

ebihalazás? ez babaúszás volna? :wink:

Vanda,
te tipped mi is?
Orsiéra emlékszem! :wink:

egyébként lassan kezdődik, mert már elrántogatja a kis fejét :roll: de ez még így okés.

Alle,
jobbulást Neked! kár :(

angel37
 
 


Tali:
Én viszek mini rétest mondjuk több félét.

Ja a másik, amit már akartam kérdezni:
Mi csak akkor tudunk menni, ha senkit sem zavar ott, hogy etetek. Mert én nem szoktam fejni,és a lefejt tejcsivel etetni. Én etetek bárhol, nem vagyok szégyellős, apukák sem zavarnak, ha lesznek :roll: De ha bárkinek probléma ez inkább most szóljon, nincs harag.

Na majd folytatom, most elpályázom vacsizni :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jaja babauszi :)

Öööö?Rá kell feküdni a páciensre? :P

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel!
Belecsüccs a bébi a bébihordozóba. Egy kezeddel összefogod kicsi mancsát+ugyanazon kézfejjel támasztod a buskit, másikkal szívsz.
Vagy: leülsz a füldre, baba ölbe csüccs, neked háttal, egyik kézzel fogod, másikkal szívod.
Ha végképp nem megy: baba fekszik a hátán, te fölé térdelsz (mint a pasiddal, amikor te vagy felül :oops: ), ez a lábát kiiktatja a küzdési lehetőségek közül. Kezét-buksiját fogod, szívod.
Ha valami nem világos, holnap fotózok. :lol:
vovanda
 
 


Lois!Dettó...Nekem is biztosan kell etetnem...
Főleg az utóbbi pár napban szinte 2 óránként eszik a Ded...védőcunci azt mondta, lassan kezdjem el a hozzátáplálást...azért még várok egy picit...
Óóóh minirétes! :)
Ma meg alig vagytok...velem lesz tele a topic..,de most kihasználom, h. van babavigyázóm :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois - küldd el nekem is a színmintákat kisbeka@gmail.com, kocci. Etetés nem zavar :-) én is szoptattam már a városligetben.


Tali! Ki mit visz - másoljátok és írjátok tovább

26.-án 14 órától
Lois
Hunci
Puszedli
Angel
Katica
Boniko
Kiscsillag
Viktu - pogácsa/kifli
Dalmi
Szöcsiék ?
Leo - tzatziki? + valami édesség
Raniko - kencefice, körtetorta?

Kép

Kép
leo50
 
 


Vanda,fotózzál...nekem a zárójeles póz nem rémlik :lol: :lol: ...hiába,hosszú volt ez a terhesség :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :D

Angel,
UHU nem volt, de konkrétan érzem, hogy fejvégben nyomul a Csajszim :lol: (már oda-odakoccan a buksi a szeméremcsont-tájékhoz, olyankor csillagokat is látok, szééépek :mrgreen: )
Remélem, azért szülés előtt még megUHUzzák :roll: (én már nem kértem beutalót a Pálmától, gondoltam, így a finisben majd csak ránéznek :roll: )

Skrisz,
köszi a választ :P

Nyulaszkám,
naon köszi, allergia LEMONDOTT 1 hete!!!! :lol: Yipíííí!!! :lol:

Lánykák,
jövök még ma, most Vackor-altatás kezdődik :P

tillidian
 
 


Nyuszi!
Holnap fotózunk, úgyis kell még orrokat szívni... :D
vovanda
 
 


Nocsak, tali!!!Én is mehetek?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Basszus, HANNA!!AZÓTA elfelejtettelek visszahívni! Jujjj, de ciki :oops: :oops: :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tali! Ki mit visz - másoljátok és írjátok tovább

26.-án 14 órától
Lois- Réteskék, többféle
Hunci
Puszedli
Angel
Katica
Boniko
Kiscsillag
Viktu - pogácsa/kifli
Dalmi
Szöcsiék ?
Leo - tzatziki? + valami édesség
Raniko - kencefice, körtetorta?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Az a talis Katica én katica?? Kicsit lemaradtam, nem tudtalak itt olvasni Titeket ez a Hannás tali ugye??? :oops: :)

Kép
katica_75
 
 


Angel!
Na hogy hogyan cuccolok fel Hannához, az még nekem is talány :roll: Talán, ha Puszi jön velem, az volt az eredeti terv... remélem lesz kedve.....szomizok miatta :cry: :cry:
Szóval tápiztok? Szerintem legyél büszke, hogy ennyire f@sza csaj vagy, hogy 3 hónapig ment a szopi magában :)
Orrot még én sem szívtam..egyszer próbáltuk, de nem jött semmi, csak kis szörcsögés volt. De főpróbának jó volt :roll:

Nyulasz!
Gyönyörűen gyarapodtok, gratulálok hozzá!! Ja, kengut bevágtuk a sarokba, ma is MT-vel mentünk, kb. 2 perc alatt beszunyált, akkor tettem csak át a babakocsiba, mikor már nagyon összeizzadtunk :roll:
Én nem használtam Grape watert, már az Infacolt is elhagytuk :)

Alle!
Úgy sajnálom, hogy nem jössz...de ez még 5 nap, nem gyógyulsz meg addig?? :roll:

Leo!
Átküldtem :D

Katica!

Igen, az :wink: Gondolom a babásban jelentkezők is be vannak itt is lajstromozva :)


Rólunk:

KisZé ma két szurit kapott :cry: Szerintem nekem messze jobban fájt, de mindketten hősként tűrtük.
Kicsit kókadt, de még hőemelkedést sem mértem, utolsó szopit előre hoztuk, és furi mód pancsi után nem evett, volt egy kis aparingatás, aztán szépen bealudt a helyén...kíváncsi leszek az éjszakánkra :shock: Így tutira nem alszik majd 6 órát.
A gyarapodásától meg totál lehidaltam, 38 dkg-t hízott 1 (!!) hét alatt. 5230 gramm. Már nem bírtam ki, megkérdeztem a támadónénit, hogy ez oké -e, azt mondta amíg nem fáj a pocakja, addig minden jó.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viktu,Nyulasz, Angel és többiek, én is szívesen mennék, de nem venném a lelkemre, ha valaki miattam kerülne dögrovásra :oops: Úgyis annyi minden kering mostanság a levegőben.

Lois, KisZé és Te is egy HŐS vagytok :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Lois!
Lécci szóljál már a lányomnak, hogy egy kéthónapos fogja beelőzni belátható időn belül. Kiscsajszi még mindig 6250 gramm. ..
vovanda
 
 


Vanda, én lányomnak is szóljatok! :wink: 3570 gramm. Mértem már 3590-et is, de kikakilta. :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Lyányoddal semmi baj. :D
vovanda
 
 


hi!

Vanda,
ha majd nem bírok a csajjal már, akkor jöhet, akár oktatófilm formájában! :wink:

Lois,
ja, felcuccolás - már elég a kölök önmagában :wink:
a bkv-tól tartok inkább :roll:

nem mondom, ez a hízás igen! :lol:

én most el vagyok szomorodva kiscsajom miatt, olyan szépen hízogatott, most meg... :( :roll:

szurival ügyik voltatok! milyen kettő? az egyik gondolom az a kombinált izé, amit még kap 2x, de mi a másik?

Tilli,
akkor már ígyfordulva marad? :D
na most már igazán te jössz! holnap kerek 38. hét! :wink:

Katica+Léna, Baba,
gyertek a talira! :)
Alle drága, hátha te is jobban leszel, még az több nap!


mi még mégse tápolunk, egyelőre elvagyunk a lefejttel, van még egy-egy adag fagyasztott is, úgyis októberig fel kell használni.

és van ám új tudományunk:
csücsörít és P hang szerűséget formálva hangot ad meg bugyborékol :lol: tegnap ez nagyon tetszett neki, kaja helyett is lesett rám és ezt csinálta, aztán vigyorgott :roll: :lol:

angel37
 
 


Krisz,
:wink: :lol:

jaja, egy kis hintázás, végre egy kis plusz, aztán kaka, és még annyi se, mint volt :roll:

mi van itt a csajokkal? mindenki a vonalaira vigyáz? 8)

ja, múltkor 205g volt a pisis pelenka, ebből 35 az üres pelenka maga.

angel37
 
 


Halihó!

Alle! Jobbulást! Addig még meggyógyulsz!!!

Baba! Hurrrrrrrrá! Örülök, hogy jössz.

Lois! Olivér szobájában tudsz etetni nyugodt körülmények között.

Krisz! :)

Angel! Már dumagép a csaj? :)

Tali! Ki mit visz - másoljátok és írjátok tovább

26.-án 14 órától
Lois- Réteskék, többféle
Hunci
Puszedli
Angel
Katica
Boniko
Kiscsillag
Viktu - pogácsa/kifli
Dalmi
Szöcsiék ?
Leo - tzatziki? + valami édesség
Raniko - kencefice, körtetorta?
Babaimádó
Hanna szeletelt kenyér, mennyit vegyek???? , ásványvíz, üdítő, ropi

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vanda! Modell alkat a csajod.
Olivér sem egy nagy darab némelyik januári babához képest.
Bár nekem, mikor cipelem, nagynak tűnik. 8150gr.
Dani mekkora?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


CSAJOK!

Küldjetek e-mail címet!!!!!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hilfe!
A popsiban mért hőből ugye le kell vonni 5 tizedet??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, igen.



Kép

 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: