Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Angyal, utánanézek és beszedjük!!!

Tudom Bri :wink: .

Szia Melinda, mi még nem találkoztunk. Én nem tudom mi szerint csinálják, szerintem helytől és dokitól függ leginkább. Az enyém egyből antagonistát csinált (ha így hívják...), nem indokolta miért. A stimum a 3. nappal kezdődött, gonal es deca, aztán repesztés, 11. napon leszívás (9 db petim lett és ebből 6 db nagyon jó minőségű embrió - de egyik sem tapadt meg, sem friss sem fagyi :( ). Szerintem bár a mennyiség meg a minőség jó lett (ami ugye a cél) kicsit megkattant a szervezetem, mert már a beülti utáni 7. napon megjött :shock: én szerintem a sok hormontól. Mert a fagyikás "jobban" sikerült, ott a szervezetem jól reagált és igyekezett :( ...
Vendég
 


Köszönöm Lányok! :oops:




Melinda: ez erősen dokifüggő. Az első lombik gyakorlatilag kísérlet, hogyan reagálsz X, Y szurikra. Ha nem jól, és nem sikerül, akkor a köv.-nél másféle protokollt és szurikat szoktak felírni. Nagyon gyakran sikerül az első lombik, ha Skrisz tesz fel táblát, nézd majd meg! Szóval +++++++++!!!

Bri: neked miért nem biztos a tali?????



Általában, akik biztosra mondják, azoknak is csak a 60-70 %-a szokott eljönni egy talira, ami jelen esetben kb. 4 fő,... hát nem tudom mi legyen,....

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lányok láttátok, hogy yin-yangot formál a fagyitortám 8) ? Ezt a változtatást eszközöltem :lol: .
Vendég
 

 
 

Puszi, holnap gondnolni fogok rád, mégha időnként másra is kell majd koncentrálnom!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Till, én 6-kor már szülőszobán leszek, de ha dolgod van arra valamelyik nap akkor látogass meg nyugodtan.

Pár napra most eltűnök, mindenkinek megy a drukk!!!

Kép
kata05
 
 


Szép estét!

Puszedli: Csak azért jöttem, hogy én is megerősítsem a többieket, hogy nagyon-nagyon drukkolok a holnapi szép magas hcg értékért. Szerintem is minden rendben lesz és az aprósütik ott lapulnak a pocidban! Várom, hogy gyere majd a jó hírekkel!

Kata05: Remélem holnap megérkezik végre Lőrinc baba! Nagyon drukkolok, hogy minden simán menjen! :D

Természetesen minden akciózónak, ET után lévőnek, pocakosnak és szülés előtt állónak nagyon szorítok innen a háttérből.

Velünk egyenlőre nem történik semmi, várakozunk. Kitti kicsit meg volt fázva, de szerencsére már jobban van.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Melinda
Igen most megyek eloszor eddig kulfoldon probalkoztunk :? En is nagy remenyeket fuzok hozza nem egy lany van itt aki altala babasodott es szinten magas FSH-l ami szamomra eleg biztato :) Majd jelentkezz mi volt aztan lehet meg talizunk is a kaaliban :wink:

Puszi
En nem akarom,hogy hozzam legyen igazitva a tali bar ez oltari nagy gesztus es koszonom szepen :!: Mikor ugye ugy volt 8-an megyek haza es ha netan kesnek legyen ugy hogy a 10-11es hetvege maradtunk a 11-ben :arrow: aztan eszembe jutott aznap lesz a nevnapom :oops: sosem tartom mivel kulfoldon nincs otthon meg nem szoktam lenni oktoberben :roll: De mondom mind1 nem para mert eltudok menni ugy sem csinalok nagy felhajtast :arrow: erre eszembe jutott a batyam szulinapja is aznap van :shock: es bar meglehetne oldani valahogy ha en szerveznem a csaladi bulit de ha a csalad beterves egy ebedet rokonokkal :oops: (ugy szoktuk uncsitesomnal van a gyulekezo es estig megy a duma)Szal most a csaladnak mit mondjak :roll: de mar nem akartam szolni mert mondom valahogy elsiccolok egy orara :oops: aztan senki nem jelentkezik tali ugyben :roll: es igy arra a dontesre jottem elobbrevalo a csalad :roll: Kuldok egy privit mert tok hosszura sikeredek :oops:

Csoki
tenyleg :shock: mikor is kezdtek 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="kata05"]P írta:kata05uszi, holnap gondnolni fogok rád, mégha időnként másra is kell majd koncentrálnom!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ez jóóóóóó! Köszi! :lol:
Én meg Rátok! Hajrááááááá!


Csomee: köszönöm az extrarámgondolást, meg is erősítetted, biztos, ami biztos,... :lol: Olvastam itt is, ott is! Így duplát ér, köszi. :P


Vanili: én láttam! Jól tetted, a változás jót tesz!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Mai drukkjaim mennek holnam meg elso dolgom lesz jonni,hogy megtudjam mi van veled Puszi :!: 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: megértelek ám. Igazad van, ritkán jössz haza. Csak sajnálom.
A drukkokat köszönöm.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


PUSZIKA MILLIÓ DRUKK HOLNAPRA!

KATA MILLIÓ DRUKK NEKED IS ÉS LŐRINC BABÁNAK!
Vendég
 


Bri ha minden jól megy januárban kezdünk. Addig meg egymásra koncentrálunk :D .
Vendég
 


Bekukk,Puszinak küldök sok-sok drukkot holnapra!!!!!!

Kata: hajrá Lőrinc! drukk!

Mi is holnap megyünk, a hat bébiből négy nagyon szép, ketten picit lemaradtak. Valószínű, holnap lesz a transzfer, de a biológussal még beszélünk a lehetőségekről. Izgulunk...

puszi Mindenkinek

Kép

Kép
bébike4
 
 


Szép jó reggelt!

Bri
Majd mesélek...de most megyek boltozni délelőtt...

Csoki-Vanili
Én is észrevettem. :D

Bébike
Drukk a kicsiknek!!!+++

Puszi
Drukk a 3 eredményhez!!!+++

KAta
Majd gondolunk rád!Könnyű szülést!!!+++

Rana
Irtó jól nézel ki! :D A hajadról egyből eszember jutott, hogy azt álmodtam, hogy a párom azt mondta, hogy szép a hajam de a (banya)munkatársnőjének még dúsabb, még szexibb. :twisted: Nagyon megharagudtam érte álmomban..nagyyon rossz érzés volt, iszonyat csalódás. Pedig alaptalan volt az álom, utálja azt a csajt. :lol:

Tegnap jól sikerült a nap 2. fele, Lillafüreden kajáltunk.A haverék az üdülési csekküket akarták ily módon fogyasztani...hát sikerült is...16 ezret :shock: ettünk el 4-en.

Egy kép rólunk 30+4
Kép

Szép napot!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok.

puszedli:MEGA GIGA DRUKKOK!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melánia
 
 


sziasztok,nem olvastam vissza,csak gyorsan pár szót:

Puszi,remélem ma nagyon jó híreket kapsz :D

Dezsinám,a punkcióhoz és a randihoz+++++++++++++++++++ :D

Kata,végre ma már babázol?Reméljük Lőrinc nagyon ügyes lesz :D

Akciózoknak nagy drukk,Tücsi,Bébike és akinek még kell,húzzatok bele csajok,mert Till és Vkrisz is közeledik a végéhez,Rana is sorra kerül hamarosan,és ki ne ürüljön a babavárós tábla :!:
Vendég
 


Meli,mikor lesz vv?Vagy egyből uhu?Tesztelgetsz? :D
Vendég
 


Puszi,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Várom nagyon a híreket!

Kata,
lehet, hogy már túl is vagy rajta! De azért gondolok rátok, hogy könnyen menjen minden, és sok tejcsi is legyen.

Angyal,
szia :D
Az endometriózishoz nem értek, csak a drukkoláshoz, de abból küldök sokat.

Melani,
újabb hírek? Teszteltél azóta? Vérvételre mikor mész?

Dezsina,
neked is nagy nap van ma, nagyon drukkolok!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tücsi,
neked is nagyon drukkolok ám! Nagyon bíztatóan alakulsz.

Nálunk Katicának nehéz éjszakája volt. Tegnap sokan meglátogatták, és ilyenkor este nagyon nyugtalan volt máskor is, hát most is. Alig tudtam megnyugtatni és elaltatni szegényt.
Aztán hajnalban megporszívóztuk az orrát, én nagyon paráztam, de apa azt mondta, neki arról szól a diplomája, hogy tudja, hogy ez nem veszélyes. És tényleg nem volt az, még Katica se tiltakozott, sőt, a végén még segített is, úgy tartotta a fejét, hogy könnyebben hozzáférjünk.
(Látod, Skrisz, Katica nem hisztizik az öltöztetésnél, se a fürdetésnél, de ha sok idegent lát egy nap, akkor iszonyatosan pánikba tud esni.)

Kép
kisbuta
 
 


nyulasz.kisbuta:szerdán megyek uh-ra.Háromszor teszteltem eddig,holnap lövök még eggyet.
Hogy vagytok?

Kép
Kép
melánia
 
 


kisbuta:keresztfiam nagyon sírt mikor meghallotta a porszívó hangját.Nagyon utálta az orrszívót,de hát muszály volt.

Tücsi,dezsina:++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

bébike:gratula a sok sejtikéhez! Mikor lesz beülti????
Kata:én is gondolok rád!!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Melani,
először Katica is utálta, le kellett fogni a kezét szegénynek, de hamar rájött, hogy ez neki jó, és utána se nem kalimpált, se nem bőgött, hanem szépen okosan odatartotta az orrát...

Nagyon drukkolok neked is a vv-hez, és azonnal gyere majd a teszttel is, meg a vv eredménnyel is, amint tudsz.

Kép
kisbuta
 
 


kisbuta:nem biztos hogy a Pesti doki kér vérvételt.Szerdán lesz pont a beülti utáni 3. hetem.Nála ez a szokás,hogy ilyenkor uh.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melani,
akkor szép petezsáko(ka)t kívánok!

Puszi :?:

Dezsina :?:

Tücsi :?:

Kép
kisbuta
 
 


Puszi,remélem valahol ünnepeltek,azért nem jöttél még :wink:

Dezsinám meg biztos visszaaludt :D


Meli,és gondolom,bár nem írtad,de szép csíkosak a tesztjeid,ugye?

Kisbuta,mi is tegnap orrot szívtunk,Balázs szokott néha szörcsögni,kevés jött is,de ő sem sírt...és Noémi se,mondjuk neki nem is jöö semmi.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Csokoládé-vanilia szivesen :D :D


Kata :!:
Nagyon drukkolok, hiszem, hogy simán fog zajlani a szülés :!:

Puszedli :!:

Ezerrel megy a druk drága :D :D


Szia kisbuta :!:
Köszi a drukkot :D
Gratulálok a kislányodhoz :D

Tücsi, dezsi sok-sok +++++++++++++++++++++++++


Pusza Mindenkinek :!:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Puszi!
Nagyon várunk az eredménnyel,és remélem szép magas hcg szinted lett!!!!!!

Csoki,
köszi az infót!
Eddig egy lombikon vagytok túl, meg egy fagyibabáson?
Mikor lesz a kövi?

Bridget,
örülnék, ha taliznánk a kaáliban!Mi megyünk majd október 20-án, meg 28-án is!

Ma voltam a dokimnál, október 8-án megcsinálja a hysteroscópiát(a műltkori laparom közben elromlott a gép :evil: ), és utána kezdem majd a fogigátlót!
Nagyon várom már!

Mindenkinek nagy-nagy drukkok!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!

Puszikám, reméltem hogy már itt vár tőled a jó hír! mindjárt kilukad az oldalam!!!

Drága lányok köszönöm mindenkinek a drukkokat, nagyon szépen alakulnak a tüszőim, reggel 6-7db 20-21mm-es tüszőket számoltam az UH-n, a vérvétel is jó lett, a dokim nagyon megdicsért! Ma este 7-kor tüszőrepi, szerdán punkcióóóó!:-)))

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Tücsök,
nagyon nagy gratula a szép tüszőcskékhez!
Termékenyüljön meg mindegyik szépen, és osztódjanak!
Drukk!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Tücsi:DE JÓ!!! :lol:
SZORITOK!!!!

puszikám HOL VAGY MÁR??????? VÁRUNK!!!!

nyulaszom:hát már komolyan ideges vagyok ezzel a tesztekkel.16. napon csináltam egy szépet.Azóta nem.Holnap fogom megcsinálni de már bánom hogy nem ma csináltam.Annyira érdeklődtök utánna hogy félelmeim lettek. :oops: bocsi.

Kép
Kép
melánia
 
 


Most értünk csak haza, bocsánat.

Nem sikerült,... :cry:

Megpróbálom összekaparni magam, majd jövök.

Köszönök mindent!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((Puszi)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Puszi!
Nagyon sajnálom!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: ((((((((((((((((((()))))))))))))))))

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Jaj Istenem Puszi :cry: :cry: :cry: :cry: nagyon nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: .
Vendég
 


Drága puszedli :!:

Sajnálom, tudom, hogy mit érzel, de olyan jó hallani, hogy nem adod fel :(

Nem is szabad feladnod, most ha ugy érzed sirj utána kicsit könnyebb lesz.

Borzasztó volt, amikor énis meghallottam a rossz hirt.
De hál Istennek sikerült felállnom, és nem adom fel addig megyünk mig nem sikerül :!:

Az én elvem az, hogy ami nem sikerül, az megerősit mégjobban.


Hidd el a következő sikeres lesz :!:
Kitartás drága :!:

puszi
Vendég
 


Puszedli SAJNÁLOM én is!!!! :cry:
Nem tudok mit írni,úgysem vigasztal semmi ilyenkor.ÖLELÉST KÜLDÖK!!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Puszi,
nagy meleg ölelést küldök...

Dezsina,
neked meg drukkokat az ügyes kislányok és kiskatonák randijához! (remélem, sokan vannak!)

Tücsi,
nagyon izgulok érted!
Tisztára olyan hangulatba jöttem, mintha most lenne, mikor a tüszőrepit be kellett adnom magamnak, és készültem a punkcióra.

Kezem-lában keresztben értetek, lányok!
(És most már szeretnék olyan hangulatban is lenni, mint amikor azt mondta nekem a doki a vv után, hogy "Maga nagyon terhes.", és örülni veletek! Tessék babásodni!)

Kép
kisbuta
 
 


Puszi
Koszonom,hogy megertessz :wink: En teljesen abban a hitben voltam,hogy sikerult mert a masikon mar olvasgattam :roll: Kép

Csoki
Na akkor ez a pozitiv gondolkodas jokor jon...teljesen fitt es ep leszel a januari kezdesre :wink: En imadom a telet meg a havat :)

Bebike
Holnapra egy kalappal :!: Hanyat kertek vissza 8)

Vkrisz
Ok :wink: Ngyon kismamisodsz mar es tulvgy a 30.hten :shock: Lillafured...nem ott van az osemberbarlang :?: :roll: Imadom azt a helyet 8) 2-3szor is jartam arra kar,hogy nincs hozzank kozelebb!Egyik kedvenc helyem aztan jon Esztergom :lol: Te oda felmasztal babasan :shock:

Nyulasz
Masfel honaposak lesztek lassan :shock: Nyulbogyok sokat valtoztak mar 8)

Melinda
En 15-en megyek konzira aztan 18-indul a dolog elmeletben :roll: es onnantol minden nap megyek ugyhogy majd ertekezunk 8) Hysterom nekem is most volt kicsit tobb,mint egy honapja :roll: azota szedem enis a fogigatlot :?

Melania,Bebike,Kata,Puszi,Dezsi,Tucsi

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Puszikám,annyira sajnálom :( ...miattad néztem be ma többször is.

Meli,nehogymár azt hidd,hogy azért kérdezzük,mert gond lenne...csak magadról nem írsz,és kiváncsi voltam...a zebre,az kérem zebra!

Bridget,igen,már sokat változtak...és nőttek...hű,már csak egy hét és egy nap,és jöttök...tök jó.

Tücsi,szuper!
Vendég
 


Bridget,
és neked hystero után mikor kellett elkezdeni a fogigátlót?
Meg kellett várni a következő vérzést?
Mindenképpen megbeszélünk majd egy talit! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Nyulasz
1het es egy nap a koltozesig az uj lakasba 8) hazamenetel oktober6 :wink: Gondolom sokat valtoztak majd egy kozos keppel meglephetnel minket :wink:

Melinda
Most,hogy kerded...az ugy volt,hogy mennem kellett a 3.cn-es vvre....en meg mentem a 2.cn-en es mar akkor a kezembe nyomta a doki es aznap estetol szedem is...es akkor masik heten volt is a hystero meg ugye pe elott....olyan 45napja szedhetem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Puszedli sajnálom :( , nagy ölelés.




Tücsikém csak így tovább, drukk+++++++++++++++

Dezsivel mi van már??????????

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Angyal üdv. TZ vagy BB a dokid???

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szia árnika!

TZ a dokim, nagyon meg vagyok vele elégedve:)
Vendég
 


Puszedli: nagyon nagyon sajnálom :( :( hatalmas ölelést küldök!


Mi három babával jöttünk haza, 8 sejtesek és nagyon nagyon bízom bennük!!!! Három fagyi is van, de ők hat sejtesek. Picit náthás vagyok , reggel úgy keltem, hogy fáj a torkom, tele az orrom, de lázam nincsen. Ez befolyásolhatja a megtapadást? mit szedhetek vajon ilyenkor?

Tücsinek nagy drukkok, Dezsinek is a punkcióhoz!!!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Szia bébike!!

Ezerrel megy a drukk, egyél sok fehérjét és igyál sok folyadékot!!
A vitaminokat el ne felejtsd :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Dezsi, micsoda hír! Akciózol, jeeee! Megagigadrukkok mára!

Tücsi, gratula, csak így tovább!

Kismamiknak kitartás! Gyönyörűek a pocik!

Bébike, vigyázz magatokra! +++++++++++++++

Puszi ????

Bri, örülök, hogy jobban vagy!

Heni, a kis hercegnő nagyon édes.

Üdv az újaknak, gyors babásodást kívánok!

BMC-s Anyucik, nem jöttök szombaton lombikbébi találkozóra?

Kép
petne
 
 


Szia petne!

Köszi a fogadtatást:)
Gratulálok a babáidhoz:)
Vendég
 


Bri
Az Szilvásváradon van. :D Ez csak egy beszögellés a sziklában a Lillafüredi vízesés alatt.Tehát Lillafüreden a vízesés, a Hámori tó és az Anna barlang van. Szóval épphogy csak lesétáltuk a kaját...de már lihegtem attól is. :wink:
Hplnap megyek védőnőhöz, megint letelt 4 hét...tuti megint híztam vagy 3 kilót. :shock: Nem álltam mérlegen egy ideje...

Kép
vizkriszisback
 
 


Petne
koszonom en is orulok neki bar a hasmars az mindennapos pedig mar gyogyszert sem szedek :x most mar filomom megint azon mi lehet a baj :roll:

Vkrisz
jaaaaa :oops: de akkor kozel van legalabb egymashoz vgy meg azt sem :oops: mindenesetre rakerestem es ngyon szepnek tunik :!: :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bébike,gratu,ez még jó is,hogy pici megfázás van,szokták is kicsit gyengíteni az immunrendszert,mert állítólag ilyenkor nem a babákra figyel a szervezet,és nem ellenük kezd el dolgozni,hanem a megfázásod ellen :wink:

Bridget,ja :oops: és pontosan mikor utaztok?oké,majd rakok képet,aranyos vagy :wink:

Bocsi lányok,üdv az újaknak!
Vendég
 


Nyulasz, nahát, ezzel a hírrel feldobtál, így még nem örültem megfázásnak :D Immunrendszer gyengítőt (prednisolon vagy deca) nem kaptam, mert állítólag nagyon rosszat tesz az IRnek. Képeket már én is nagyon várom!!

Kép

Kép
bébike4
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?