Új privát üzeneted érkezett!

GINA !!!!!!!!HURRÁ!!!!
Ez gyors volt! Úgy tűnik eddig mindekninek viszonylag gyors szülése volt..csak maradjon ez a tendencia :!: :D És majd várjuk a szüléstörténeteket 8)


A mai NST-khez szép görbéket!! Én holnap megyek... Hú, Nita és Gina csak egy-két nappal volt előttem kiírva...... Vajon mit jelent ez??? :roll: :roll: Én még szeretnék egy hetet kérni a kicsimtől :roll: :roll:

Screen
Talán valami vitamintól van hányingered? Pl magnéziumot abbahagytad? Vagy az a baj, hogy reggeli előtt szeded őket... Van amit nem éhgyomorra kell..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzi,

nem szedek vitamint.
Fogggalmam sincs, h mitől lehet!!
Még le sem ért, már jön is vissza.

Kép
screen
 
 


Sziasztok :)

Ginuskának óriási gratula!!! - hurrá megvan az újabb topicbaba :)

Anyabébi :)
kispasi nagyon édes!!!!!!!!

Sztercsi :) - Eszti jól mondja: mi itt vagyunk, gyere sokat és kidumáljuk a depit!!
Én is ilyen sz@r passzokban vagyok/voltam aztán itt nyomasztok vele mindenkit DE tök jó a megnyugtatás meg a sok pozitív visszajelzés :) - szóval gyere!!

Screen :) - gyanús vagy Te nekem :wink: :D - szerintem Te leszel a kövi

Levegőt én sem kapok két oknál fogva - hol a gyerektől DE általában ettől a horrorisztikus allergiától - de jó lesz így szülni logó takonnyal és tüsszögve hejj :evil:


R

Kép
zsrit
 
 

 
 

Beindult a topik. :lol: :lol:

mérleg. Laránál sem volt, most sem lesz. Vivinél volt, mértük is.. soha többet!!! Havi 1x úgyis kell vinni mázsálni. Ha hízik, azt úgyis látom, ha nem hízik, akkor meg úgyis viszem leméretni. Ennyi. De ez az én véleményem. :D

betty: hogy megnyugtassalak, össze lehet azért hangolni a 2 gyerek alvását. Egy idő után biztos. :D Bár most, hogy Vivi oviban, így azért könnyebb. :D

Na megyek odarakom a krumplit főni. Ma rakottkrumpli lesz. Nyamíííí. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


zsrit: Lehet a tüsszögés miatt fogsz te a leggyorsabban megszülni. :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


GINUSKA!
NAGY-NAGY GRATULA GEORGINÁHOZ!!!!!SOK TEJCSIT NEKTEK!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Aztaaaaaaa!!!!! :shock: :D

Ginuska,
hatalmas gratulaaaa!!! Georgina, Isten hozott!!! :lol: :lol: :lol:


(Screen, Szilveeaa, Ti következtek - papíron! :wink: )

Sztercsi,
depi monnyin le!!! :evil:

Pocokkám,
mit gajdolsz???? Méghogy nem nézel ki jól!!! :evil:
Gyönyörű vagy, punktum!!!! :D Várjuk a képeket! :wink:

Zanikó,
Te kádban szülté'? :roll:

Anyabébi:
"Ó a puhány kismamik Mr. Green
Átvettem a szerepeket? "
Na várj csak!!! Majd ma este!!! :lol: :lol: :lol:

Megvót az NST, Lencsi kitett magáért! :D Szülésznőm vagy 6 kémcső vért is lekapott, legközelebb jövő kedden vár :P

Na megyek takarítni :?

(még arra gondoltam: mi lenne, ha vennék egy beöntőt és már itthon megejteném a dolgot??? :roll: - bár múltkor nem volt gond, de télleg nem akarok a szülőasztalra t@jni :mrgreen: )

tillidian
 
 


Köszi Zsrit és Eszti!

Megjöttem! Azaz hazavánszorogtam a boltból. Ha ezt lekamerázta vki, akkor most szakadnék a röhögéstől. Vontatott pingvinjárás :)

Screen!
A tegnapi teaáradat után reggelire azt ittam. Hát majdnem visszajött. De én nem hallottam ilyenről, hogy vki hányna szülés előtt.

Játszok egyet a neten, aztán pakolászok kicsit. vagy pogit sütök. Attól függ mennyi energiám lesz.

Nevetgéltem anyósommal kicsit, még jobb lett a kedvem, de itt leszek, figyellek titeket!
Vendég
 


Sziasztok!

Ginuska! Hatalmas gratula! Jó egészséget, és sok-sok boldogságot!!!

chardonnay
 
 


Sziasztok!

Óriási gratula Ginusnak, sok tejcsit!

Ez gyorsan ment, szeretnék én is így szülni :)
Én sajna nem iszom semmi teát, csak a normálisat...pedig lehet kellene málna levelet.

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Szilveeaa, ti aztán nem kapkodtátok el a dolgot, szerdán jön a babaszoba tapéta? :o Engem mindenesetre megnyugtattál, mert még mi sem vagyunk kész ;)
Hétvégén szerencsére rengeteget haladtunk, nem is volt időm pihenni egy percet se, de jól esett :) Most mindjárt nekiállok és összerakom az uccsó fiókos szekrényt, hogy már csak lakkozni kelljen és végre én is nekiállhassak babaruhát mosni!
Vettem timsót is, hogy csináltátok a mosógép átmosását vele - mennyit tegyek bele?

Till, otthon is lehet beöntést csinálni? Az ugyanolyan hatékony? tényleg jobb lenne ezen az otthoni wc-n túllenni!

chardonnay
 
 


Till,én csak vajúdtam a kádban.A kistarcsai szülőszobákban szupi kis sarokkádak vannak.A tolófájásokra már kiszálltam(azaz kisegítettek,mert már mozdulni is alig bírtam).

Kép
Kép
zanikó
 
 


Jajj lányok... olyan hülye vagyok, mint 6 más... Vettem egy nagy vödrös tejfölt a rakottkrumpliba. Elfelejtettem kivenni a babakocsi aljából. Hülye kutya meg kiszedte és szétrágta.. Megette a tejfölt. Még jó, hogy van itthon még egy. De akkor is. Komolyan. Ennyire hülye legyen valaki?? :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Megint itt vagyok! Megkezdődött a festés, nagyon jó lesz a fal, ma este már tuti tudok képeket rakni.

Én 29-én reggel 7:30-ra megyek NST-re, fura, mert "otthon" (Fehérváron) a 36. héttől csinálják hetente, akkor is, ha minden rendben van, itt meg csak a 38-tól, engem ez picit aggaszt. Szerintetek??? Ráadásul azt a napot szúrtam ki magamnak szülésre :D hogy hétvégére itthon lehessünk...

Jaj olyan jó Gináéknak!!!

Pattogó, kutya :lol: :lol: :lol: nekem volt egy bélpoklos kutyám (Bundusom R.I.P.) és képzeld anya kirakta a koviubit nagy 5 literes dunsztosban, erre leette róla az átázott kenyeret :lol: :lol: :lol: én szénné röhögtem magam rajta!!!

Látom, hányás, fosás téma tovább gyűrűzik :D :D :D

Nekem nem kell főznöm, mert anyukám ellátott egy csomó kajával szombaton, meg anyósom is küldött töltött kápit (kár, hogy én már nem nagyon ehetem :( ), úgyhogy ülök a szoba közepén a kanapén a kupi tetején és nézem a munkálatokat :D meg belepofázok mindenbe :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.21 10:29-kor.
Vendég
 


Eszti,
miért nem ehetsz töltött káposztát? :roll: (még nem kell szoptatni :P)
Kitartás a festéshez!

Pattogó,
kutya :mrgreen: :lol:

Char,
szerintem lehet :roll:

Lányok,
nem októberi topik vagyunk? :roll: Még csak szeptember 21, máris mennyien megszültek... :roll:

tillidian
 
 


Én úgy tudom, hogy ilyenkor a vége felé már nem szabad ilyen puffasztós ételeket enni, hogy nehogy begörcsöljön a kismama. Én inkább elővigyázatos vagyok...töltött kápitól már lettem rosszul kb. 20 hetesen, mondjuk akkor megettem rá fél kiló szőlőt is :oops:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Hát nem semmi mennyiséget termeltetek megint! :D :D Mire ezt végigolvasom... :roll: :roll: :D :D

Ginuska óriási gratula!!! Jó egészséget, a kis Georginának pedig sos-sok tejcsit!!!

Na, megpróbálok visszaolvasni.

Puszi
bobóbaba
 
 


:evil: Elvesztettem az írást!

Eszti!
Én meg már azt hittem a dokim feledékeny és nem küld NST-re.
Visszahívott vizsgálatra 3 hét múlva, közben meg azt mondta, hogy kb 3 hét és szülök, ki érti ezt. Na jó, akkor hiszem, ha tényleg beindul a szülés. De bizti előbb lesz. Érzem.
Neked nem mondtak semmit? Vagy csak nekem is azért, mert nagyon lent van a feje? Huh, nem akarok 36-ra szülni!

Tényleg, szerintetek az igazából mit jelent, ha nagyon lent van a buksija?
Vendég
 


Sziasztok!!

Húúú micsoda hírrek! :shock: :shock: :lol: :lol:

Ginuska nagyon-nagy szeretettel gratulálok Nektek Georgina születéséhez, sok-sok tejcsit, és jó egészséget kívánok!!


Kép

háát Ginus kívánsága nem jöttbe, bár szerintem nem bánja. :lol:
Vendég
 


sztercsi,

az azt jelenti, h elkezdi nyomni a méhszájat, ami meg ettől szép lassan majd kinyílik.
Ez a dolga.
De 38 hétre simán lehet szülni, nincs azzal semmi baj :D

Nekem meg még méhszájat nem vizsgáltak egyszer sem. (csak UH-n)
Csütörtökön megyek CTG-re, majd akkor a szülésznőt megkérem, h kukkantson már be, hányadán állunk... :o

Megyek, melegszik a gombaleves.
Utána meg ráülök a hátamra :D

Kép
screen
 
 


Kép
Vendég
 


ginuska írta:Sziasztok!
Csatlakozom másodikként a topichoz. Még orvossal nem igazolt, de két pozitív tesztet csináltam a hétvégén, úgyhogy remélhetoleg minden rendben van odabent és jó helyen van a pici :)
Holnap reggel megyek UH-ra.
A szulés várható idopontja a szuléskalkulátor szerint október 1.
Most vagyok kerek 5 hetes terhes.


ami jár az jár :wink: :lol:



na lépek postára, de utána jövök és kíméletlenül leszámlolok mindenkivel :twisted: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.21 11:10-kor.
Vendég
 


MMS-t nekem bárki küldhet nyugodtan, fel tudom rakni. Ha esetleg én nem is leszek itthon, akkor Apa megcsinálja. :wink: :D :D

Anyabebi: Köszi a hiányolást. :D Az az igazság, hogy jártam erre többször is, de asszem csak egyszer ugattam be. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tündér: Utólag is Isten éltessen sokáig!!!

Screen: Anyum mesélte, hogy ő még a szülőágyról is leszállt hányni...

Pattogó: Tök jó fej a kutyád!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Pattogó,
nagyon jó a zene a gmail-en (chan chan).
Volt szerencsém élőben Havannában, a Hotel Naciónal-ban hallgatni őket. Fergeteges élmény volt.
Én a Putumayo-t viszem szülni :D

Kép
screen
 
 


Bobó, én úgyis Téged értesítelek majd, ha nem gond, Neked megy majd az MMS is!!!

Sztercsi, én is itt szembesültem vele a Bodai dr.-nál, hogy itt csak a 38. héttől csinálják, de aztán a fehérvári védőnőmmel még beszéltem telefonon és megnyugtatott, hogy ahány ház, annyi szokás...azért engem jobban megnyugtatna, ha 36-tól lenne :roll:
Vendég
 


főztem egy vödör málnalevél teát.
:shock:
ezt estig betermelem :D

Kép
screen
 
 


Szép napot Mamik!

Látom a reggeles műszak korán kezdett és nagyon aktív volt! :lol:

GINUSKA! GRATULÁLOK GEORGINÁHOZ ÉS A GYORS SZÜLÉSHGEZ! SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!

Anyabébi - jó a csávó nagyon! :wink:

Chardonnay, még augusztusban megrendeltem azt a nyomorék tapétát és azt ígérték, hogy szeptemberre itt lesz, aztán persze baromira nem... Az a legidegesítőbb, hogy baromira tudják, hogy nem fogsz nekiállni másikat keresni, hanem szépen megvárod, hogy késve bár, de megkapod. Mondjuk nem akkora dráma, mert eleinte úgyis mellettem lesz a kiságy, csak később veszi birtokba a szobáját majd...

Pattogó, nálam ma macskák miatt kell baromira vigyázni kaják előlhagyásával. Amúgy én tavaly nyáron egy sárgadinnyét aszaltam a csomagtartóban hetekig - begurult valahova és nem láttam - és eleinte kellemes illata volt, de utána már nem tudtam mi az az ordenáré szag... Pedig még nem is voltam terhes! :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


CD: az gáz, ha Massive Attack CD-t viszek be szülni? :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Screen: Havanna? Irigy-irigy!!!!!! 8)

Sztercsi: aki hányós az sajnos vajúdás alatt is kidobja a taccsot, én életemben kb 5x hánytam (ha jól sikerül berúgnom :oops:), de a vajúdás alatt nekem is olyan hányingerem volt, hogy majdnem.

Beöntés
: Szerintem a sima glicerinkúp is csodákra képes, meg elképzelem magam szülés előtt pár órával kis beöntőballonnal a kezemben a hátamon fekve... :mrgreen: Na ez az igazi szénné röhögés :mrgreen:

Ha leszáll a fej az nem az amikor már a szülőcsatorna felé veszi az irányt? Beékelődik? Ja előbb végül is a méhszájra is nehezedik.
Na itt egy link: http://picibaba.hu/pocakkal/a_szules/megindult-a-szules

Ma megyek a dokibához :)
Kiváncsi vagyok megfordult-e a csemetém? Na és hogy mekkora?

Este jövök!

Pattogó addigra lécci küldjél át a gőzölgő rakott krumpliból. Tejföl van. :lol:

Pussssssssssssssz
anyabebi
 
 


Szilveeaa: Massive Attack nem gáz

Én kizárólag Billy Idol-ra vagyok hajlandó szülni. Remélem van itt még valaki rajtam kívül aki ismeri. IMÁDOM!!!
anyabebi
 
 


Szilveeaa, dehogy gáz
én még a Parno Grasztra is gondoltam... :D :D

Anyabébi, majd gyere a méretekkel, infókkal.

Kép
screen
 
 


Eszti: Oké, persze, majd várom. :wink: :D

Szilveeaa: Nem gáz szerintem. Ki hogy érzi... :D Ízlések, és pofonok. :wink: :D

Anyabébi: Este gyere az infókkal! :D

Jaj, lányok tegnap este nálam is elkezdődött visszafordíthatatlanul az antiszoc üzemmód... :oops: :oops: Apa általában még gépezik,amikor én már az igazak álmát aszom. Aztán elég szar volt, hogy felkeltem, mert kellett pisilnem, ő meg még írogatott, és hát eléggé felhúztam magam azon, hogy állandóan klappol azon a k...a billentyűzeten, este is, de reggel meg már arra kelek... Szóval valami ordenáré módon elkezdtem vele üvöltözni, hogy ha ezt akarja csinálni, akkor húzzon el innen. Költözzön el, stb... :oops: :oops: :( :( Szóval nem voltam normális. De gondoltam, majd kipihenem magam. Hát nem!!! Reggel ugyanolyan dilis voltam... Ááááááááááá!!! Ez így nem lesz jó. Még csoda, hogy bírja szerencsétlen. :D És reggel hozta nekem a reggelit ennek ellenére!!! :) Aztán megjegyezte, hogy jééééé, szétreoedt a bőr a fenekeden?!?! Mondom neki, mivan??????? :shock: :shock: :shock: És hát tényleg... Lefényképeztettem vele, mert én ugye ezt eddig nem láttam... :twisted: :twisted: :twisted: Hú, már tényleg nagyon-nagyon terhes vagyok!!!!

Na, befejezem, nem akarom rontani tovább a levegőt, csak muszáj volt kiírnom magamból!

Puszi:
bobóbaba
 
 


Szilveeaa, ja értem, akkor úgy tényleg nem olyan sürgős. :)

Anyabébi, Billy Idol jöhet nekem is!
Ezen még nem is gondolkodtam, visztek vmi lejátszót?

chardonnay
 
 


Anyabébi - Billy Idol nekem is bejön! Nem is rossz ötlet!

Sztercsi, Kuba de állat lehetett!!! Nagyon szerettem volna én is kimenni oda...

Bobó, totál megértelek. De hát evvan, mit csináljunk... :roll: Írogass ide, attól jobb lesz.

Új topic cím: Antiszoc Éjszakai Baglyok???

Kép
szilveeaa
 
 


na, lépek NST-re... Fel kell tuningolnom manót valamivel, mert a múltkor horpasztott végig és szar lett az eredmény... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Őzike ez vajon mit is jelenthet?Talán legközelebb Rólad kapjuk a híreket? :D

Anyabébi egy ilyen pasi mellé öröm lefeküdni. :D

Pattogó a rakottkrumplit már Én is nagyon kívánom ,ennek ellenére ma Bakonyi sertésbordát főzök csirkemellből mert azt jobban szeretjük.A tejfölön jót nevettem.Úgy örülök,hogy Te is ebben a topicban vagy olyan jókat tudsz írni. :D

Zsrit lehet,hogy az allergiád még jól is jön szülésnél.Egy nagy tüsszentés és kint lesz a baba.

Eszti ahogy kezdted az írásodat már kezdtem azt hinni más valami kezdődött el.Töltött káposztát egyszer Én is kihánytam kb.3 hete de akkor még nemtudtam ,hogy átkellene térnem a sokszor keveset módszerre. :D szóval Nekem akár az is jöhetne.

Bobó valóban kissé idegbeteg voltál Apával de próbálj meg lenyugodni.Persze,hogy elnézi a kiabálásodat és a hülyeségeket.Van más választása? :D Szerintem a Te párodnak sincs ugyanúgy mint az Enyémnek.Szegény pasik néha kicsit sajnálom őket miket kell átélniük mellettünk az utolsó hetekben. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bobó,
tegnap én is totál feszkó voltam. Pl. halálra idegesített, ahogy vezetett. Meg minden. Ha sapka volt rajta, ha nem... :roll: de nem tudtam disztingválni, na.

Szilveeaa, majd írj, h mi volt az NST-n. Nekem olyanokat mozog ma a baba, hogy csak na. Egyébként mi a különbség NST és CTG között?

Csajok, Ti még vezettek egyedül? Én ma kezdtem ráparázni erre, h mi van, ha megyek valahova egyedül és elfolyik a magzatvíz? :roll:

Char, a Zistvánban van CD lejátszó a szülőszobában.

Kép
screen
 
 


Sziszkó készül a kandalló? :shock: tegyél majd képet ha elkészült.Én úgy sajnálom,hogy Nekünk nem lehet. :?

Screen Én még vezetek egyedül,de az is igaz,hogy elvileg még 5-6 hetem vissza van,bár mostmár nem megy úgy mint régebben.

Fiú Lány arány 3:2 :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bobókám: ne aggódj, küldd el hozzám apátokat, ha már nem bírja. Garantálom menekülni fog vissza hozzád és azt mondja nem is vagy olyan szörnyű. :mrgreen:
Mondhatnám: a szar is ízetlen :lol:
anyabebi
 
 


Csajok,nem találom a zenét a gmail-en.Hol van?

Kép
Kép
zanikó
 
 


Gina: gratulálok a kicsihez. Gyors volt. :D [color=red][/color]

Többieknek: köszi a köszöntéseket. NAgyon jól esett. :) Ebéd és hatalmas tortazabálás volt a program szűk családi körben. :lol:

Bobó: ne csüggedj, én is állandóan vitázok és veszekszem. Amúltkor apa már ki is tört, hogy fejezzem be mert kibírhatatlan hárpia lett belőlem. :? Na, erre még jól be is sértődtem. :oops: 8)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Köszi lányok a biztatást!!! :wink: :D :D Már valamivel kulturáltabb vagyok... :lol: :lol: Most megyek, és megmosom a hajam, mert már úgy nézek ki, mint akinek zsírosbödön van a fején... :oops: :oops: :D :D Ja, és mosogatnom sem ártana... :twisted: :twisted:
bobóbaba
 
 


Sziasztok!!

Micsoda hírek! :D
GINUSKA!!! HATALMAS GRATULA A KISLÁNYODHOZ!!
Ez aztán gyorsan ment. :wink:

Ma voltam védőnőnél. Minden rendben volt, a vérnyomim is tökéletes volt szerencsére. Valaki kérdezte, hogy mennyi volt a magas: hát 145/80 122-es pulzussal (nem csoda hogy csillagokat láttam :roll: )
Szerdán megyek NST-re.
Már várom hogy egy kicsit lejjebb ereszkedjen a hasam, mivel alig kapok levegőt, és enni sem tudok (bár ez nálam nem olyan nagy hátrány :) )

LÁtom nem csak én vagyok HP így a terhesség vége felé. :lol: :lol: :lol: Néha már én is attól tartok egyszer seggbe rúg apa. :oops: :D
Na, majd jövök. Most elgurulok a gyerekért az oviba.

Pussz mindenkinek!

Ui.: kaphatnék én is jelszót és indoklást?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Bobó!
Mi most nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Igaz, én nem vagyok kiabálós és inkább telibőgtem jó pár zsepit tegnap. Ma sem vagyok 100-as még, de már sokkal jobb. Tombol az ideg bennem is, meg depi is vagyok a sok egyedülléttől. De itt nagyon tündéri mindenki . A hajam katasztrófa, majd este a zuhanynál, mert már nem megy a hajolás. Mosogatás....mindíg húzom.

szilveeaa!
Jaj, de jó lett volna Kuba......de sajna Screen volt ott 8) 8)
Imádom a Dirty Dancing2 zenéjéből a Cubát, na attól felpörgök.

Látom, mindenhol nagyon türelmesek a férjek :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sztercsi!Pogit megcsináltad? :P :P :P :P :P Kérnék pár darabot! :oops: :lol: :lol:

Pattogó!Kutya fáját annak a tejfölnek! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
A zenét a gmail-en én se találom :!: :!: :!: :shock: :shock:

Eszti!Szomorúan látom,hogy lecseréltél Bobóra! :cry: :oops:
De majd csak túlélem! :lol: :lol: :wink: :wink:

Lányok,rá kellett jönnöm,hogy a savam nem a hagymától van!
Ugyanis pár napja állandóan marja a torkom!Nagyon gáz! :? :? :roll: :roll: Holnap megyek doikhoz,rákérdezek mit lehetne ellene tenni.Vagy ez már szülésig így
marad :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:

Screen!Na,milyen a málnalevél tea?Iható????? :roll:
Ízesíted cukorral,citromlével?

Bobóbaba!
Szegény Apa!Jól leordíthattad a fejét! :oops: :lol: :lol:
Ha én csinálnám ezt,párom reakciója csak annyi lenne,hogy rámhagyja és csak annyit mondana,hogy majd beszélünk,ha normális leszek! :oops: :oops: :lol: :lol:

Kicsike!
Igen,készül! :lol: Bár még most az elején még lessan,mert először ugye az alapot kellett lebetonozni.Ezt megcsinálták szombaton.
Most párom épp vési meg fúrja a nappaliban a falat,mert ugye nehogy már minden jó helyen legyen. :? :? A kábeltévé zsinórját is át kell húzni máshova,meg a villanykapcsolót is átrakni az ajtó másik oldalára.
Kb 2 hét és kész lesz!Legalábbis remélem!Most is tiszta por minden a nappaliban! :evil: Jó lesz 36 hetesen nagytakarítást csinálni! :? :? :roll:
Persze,amint kész lesz,rakok róla képet! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hellóbelló!

Odaraktam a krumplit főni, mire megfőtt elálmosodtam. Kiszedtem, mondom ledőlök egy fél órára, addíg kihűl.. Aham.. meg ahogy én azt elterveztem.. :roll: :lol: :lol: Most keltünk fel Larával. Mindjárt megyek Viviért. Asszem ebből is csak vacsi lesz. :oops:

Massive Attack. hm.. nem is rossz választás. Bár amennyi antiszoc kismama van itt agresszív hajlamokkal csodálkozom, hogy nem valami punk-rock keveréket mondtok.. :lol: :lol: :lol: Bár megnézém a szülésznők arcát, amikor 2-3 órán keresztül Metallica, tankcsapda, rózsaszín pitbull üvölt a magnóból.. 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Na ma sem vagyok túl komplett.. :roll: :lol: :lol: Megyek is Viviért. Viszek neki egy fürt szőlőt holnapra. 2 napos szüreti mulatságuk lesz. Szőlőt préselnek, dalolásznak stb. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Gnemoni!
Jelszót küldtem priviben! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszkó,

a málnalevél kibírható. Teljesen semleges íze van, magában iszom. A gyógynövényteákba nem szoktam cukrot tenni. Már a fél literen is túlvagyok...

Pattogó,

nem baj, legalább aludtál egy jót. Én is lefeküdtem, de nem bírtam aludni. Hol is van a chan chan a gmail-en? Asszem, ha az összes levelet nézzük, akkor lehet megtalálni.

Kép
screen
 
 


Képzeljétek most ment el szomszédasszonyom ,mert látta,hogy ithon vagyok és Neki ez nagyon furcsa volt biztos valami baj van gondolta és átjött megnézni. :D :D Jót nevettem rajta,és közöltem jobb lesz ha hozzászoknak,hogy Én is ithon vagyok. :D :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na, nálam már itt a vég!!! :lol: :lol: :lol: Zámbó Jimmyt hallgatok... :lol: :lol: :lol: Gondolom apa mennyire örül neki, de még nem szólt. Lehet, hogy a tegnapi este után nem is mer. :roll: :roll: :lol: :lol:
Hajmosás, mosogatás kipipálva! :D :D Elképesztő milyen ügyes vagyok, nem? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sziszkó: Rám is haragszol??? :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: A gyomorégés kurva szar, tudom. Nekem most hála az égnek az nincs, de a Rennie mindig használt. :wink:
bobóbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: