Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,
bocsi, csak nehézkesen érek ide.. csütörtök óta beteg vagyok, péntek éjszaka Bence is eklezdte, nem aludtunk, most meg Apán a sor...

inszem megvolt péntek reggel, a tüszőm óóóóriásira nőtt, elvileg a merionaltól, még nem volt megrepedve, valószínű délben repedt, mert fel se bírtam egyenesedni.
mst várunk. Eddig túl sokat nem vártam ettől a hónaptól, de most megint kezdek reménykedni, hátha most :P :P

Babicsek, Ranita,
holnap giga mega drukk nektek!!!!!!!!!!

holnap talán már lesz időm, jövök bővebben!!
Vendég
 


Sziasztok!

Babicsek, én inkább megvárnám a következő napot, de persze nektek kell döntenetek. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

B abicsek nekünk úgy volt hogy hétfő kedd inszem szerda apival igy api mindig mondogatja ő megcsinálta a fejét a többit a doki :)

Mi holnap megyünk Szekszárdra 4dre remélem sikerül.

Holnapra sok drukkot küldök Ranitának És Persze Babicseknek

Most megyek pihizni sokan voltak ma nálunk.

Jó éjt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Lányok,
nem kapom a táblázathoz az adatokat!!! :lol:

Rodina,
te már benne voltál :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!! :wink:

Olcsámnak Bikfytől:


Kép



Suskám, köszönöm, nagyon cuki vagy, Olcsa pedig tündéri. A 2 képen, abban a vagány szerkóban fenomenális.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Odaért már a mensid? Mi a helyzet most? Sokat gondoltam Rád a hétvégén.


Többieknek nagyon megy a drukk, remélem, végre pozit tesztel valaki. Nagyon kellene már. Szurkolok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Natikám!

Gyógyuljatok!

Jobban van már a család? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzskám!

Ti most hogy álltok? Mindjárt megnézlek odaát. Nem is írtál magadról.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ranita! Millió drukk mára!!! :lol: :lol: :lol:
Babicsek! Így ismeretlenül, de neked is! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

A 4. DPO azt jelenti, hogy peteérés után vagy 4 nappal? :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Nem akartam ide írni magamról, mert mi még nagyon nem készülünk az első inszemre. :)
De ha már így kérdezed:
- lett egy nagyon gáz terheléses vv-m 2 hét emelet mettel, de nem parázok, biztos, hogy az emelés az oka
- páromnak megvolt végre a katonavizsgálat, ami március óta húzódik, és sajnos az sem lett jó, sőt rossz. 3 hónap Fer14 kúrát írtak elő neki, aztán magánban kiderült, hogy viszértágulat is van, úgyhogy holnap uh neki, és eldől, hogy kell-e műteni

Szóval átjárhatósági mosanában nem lesz, mert amíg apa nincs rendben addig nem akarom. Amúgy egyáltalán nem vagyunk letörve, sőt mindketten bizakodóak vagyunk, mert megvan a csúszás oka. Én meg is nyugodtam, és várok... Egyszóval: kösz, jól vagyunk. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


aztazt :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


És te? Hogy áll a ciklusod? A természetgyógyászt olvastam, hajrá! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Hűha, akkor nálatok is zajlik az élet. Szorítok, hogy minden rendeződjön. A másik: én sem készülök még inszemre, szóval attól nyugodtan írhatnál. Kíváncsi vagyok Rád és izgulok érted.

Én holnap után megyek Pécsre, kíváncsi vagyok a hormon eredményeimre, na meg arra, hogy mit mond a doki bácsi. Műtétet nem engedem egyelőre. Várom a természetgyógyász csodáját. Kedvező jelek vannak. Remélem, sikerülni fog a dolog. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ma vagyok a 13. napon, nekem eddig mindig 18. napon érett a petém, de most nagyon fáj mindkét oldalam. Valami megint készülődik. Lehet, előrébb jön a peteérés? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Ezek most 3. napi hormonok? És nőgyógyászhoz mész, vagy?
"Kedvező jelek" igen sejtelmes vagy! :wink:
Hányadik ciklusnapon vagy?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


UH-n követtétek a petikédet, hogy ennyire pontosan be tudtad lőni, vagy hőmértél?
Izgi.
Tudod, szar eredmények után szokott az ember spontán babás maradni. Mutasd meg mindenkinek!!! :lol: De jó is lenne! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Pécsre, a meddőségis dokihoz. 3. és 21. napi hormonok is. 2x voltam vérvételen, meglesz holnapra minden. Remélem, legalábbis...

Azt mondta, ha jók a hormonok, akkor vagy a megtapadással van gond, vagy a petevezetővel. És ebben az esetben műteni akar. De én még mindig várok a dologgal. Csak nem tudom, hogyan mondjam meg neki. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Uh-n nem voltam, hőmérőzök. (lent meg is nézheted, büszke vagyok rá eddig, mert nekem sosem szokott ilyen egyértelmű lenni, az emelt met meghozza a hatását :D )

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ez tényleg jónak tűnik.

Bár bevallom, én a cukor eredmények láttán elbizonytalanodtam a Met emeléseden. Nem tudok mit mondani. Te hiszel az átmeneti romlásban?

Egyébként amikor én voltam júniusban cukorterhelésen, szintén 2 héttel előtte kezdtem szedni a Met-et. Lehet, azért voltak vacakok az eredményeim? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!

Bikfy, kíváncsi leszek az eredményeidre!

Nati, drukkolok, és persze Babicseknek és Ranitának is!

Vius, hozol nekünk képet?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy!
Igen, én hiszek, meghát az emelés előtti eredményeim nem voltak olyan katasztrófálisak.

Nekem az áprilisi emelésem után is 4 hónappal kérte az endodoki a kontroll vv-t.

Lehet a tiéd is azért lett vacak...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

Babicsek És Ranita Drukkolok ezerrel++++++++++++++++

Beze Persze hogy hozok de csak este mert 4re megyek délután remélem sikerül!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szép jó reggelt!!!

Beze,
köszönöm a választ, meglátjuk, hogyan lesz... Neked viszont kívánom, hogy mielőbb spontán légy pocakos!!!! Gyönyörű Lexike!!!!

Rodina,
hogy vagy??? piri odért már végre??? ha mész dokihoz a kaáliba mész vagy a sajáthoz??

Bikfy,
drukkolok, hogy jók legyenek az eredmények!!!! Holnap mész, igaz? Szerintem nyugodtan mondd meg a dokinak, hogy még szeretnél adni egy kis időt a szervezetednek, ezt az évet erre szánod, aztán majd jövőre jelentkezel. Azt hogy mikor meg ne fixáljátok le! Biztos megérti!!!

Ranita, Babicsek,
drukk++++++++++++++++++++++++++++++

Lányok, hogy ti mennyit feküdtetek inszem után :shock: :oops: Nekem mindig azt mondta a doki, hogy ez gyakorlatilag ugyanaz, mintha apával sexiztünk volna, akkor sem fekszem napokat utána... Inszem után ott fektetnek fél órát, aztán kész. Mi mindig este még rádolgozunk Apával. Utána már nem, merthogy elvileg a repedés után 6-12 óráig megtermékenyíthető a petesejt, s az is órákig tart, mig a kiskatonák eljutnak a méhbe...

Vius,
remélem ma már látszani fog a kis bébitek!!!!! Gyere majd és hozz képet!!!!

Bumi,
hogy vagy???? Voltál másik dokinál??? Lehet, hülyeség, de egy tüszőrepesztő szuri nem tudna segíteni???

Lucuzs,
sajnálom, hogy nálatok ennyire összetett a dolog, de a lényeg talán tényleg az, hogy most már ismeritek az okot és tudjátok majd kezelni!!!! Drukkolok nektek is!!!!!!!!!!

Linácska,
annyira édesek a gyerkőcök!!!! S hogy neked mennyi energiád van :P Milyen adatok is kellenek???
Én 32 éves vagyok, most március óta próbálkozunk, fejér megyében élek, fehérvári kórházba járok a meddőségibe és most volt a 4. inszem.... ha még kell valami, szólj nyugodtan!!!

Mi ma négyre megyünk családostól fogorvoshoz, remléem ott ism inden rendben lesz!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit előbújtam, hátha van vki, aki nem olvassa a blogom. Igaz, csak átfutottam ezt az oldalt, de gondolok ám rátok!


Szóval csajok, egy filmet hozok nektek!
Nekem megváltoztatta a gondolkodásmódom.
Nézzétek meg és kívánom, h rátok is úgy hasson, ahogy rám:
http://www.youtube.com/watch?v=GRHxHapwirw

Ölellek titeket!!!!!!!
És csodaszép napot nektek!

babszika
 
 


Sziasztok Lányok,

Bikfy,
még azt hozzátenném, hogy Lucuzs apácskájának is ugyanaz a baja, mint az én apácskámnak, csak neki még jóval enyhébb fokú mint az enyémnek, és az eredményei is jóval jobbak.
Azért, ha hozzátesszük, hogy Syl100 apácskájának is ugyanez volt a baja, tényleg durva, hogy 1 fórumon belül 3 apukának legyen ugyanaz. :evil: :evil: :cry: :cry: Csak Syl apácskáját már megműtötték, sőt, már fel is javult a kissrác állománya, nem is kicsit, hanem nagyon.
Én is pont ebben reménykedem...

Lucuzséknak meg kívánom, hogy ne kelljen addig elmenni, merthogy a Fer14 majd jól felhozza a kissrácokat, és már olyan szép pé-d van, hogy remélem hamar babásodsz :wink:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Babicsek, Ranita,
mi volt ma??? gyertek meséljetek!!!!

Rodi,
privi ment!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszöönöm szépen a drukkolást és hogy gondoltatok rám.

Jelentem megjöttünk. :lol: Megvolt az inszemi, nem volt olyan gáz. Csak nehezen tudott az orvos átmrnni a méhszájon, de ügyesen megoldotta, úgyhogy most jön a nagy csend és várakozás. Majd 14 nap múlva kell mennem vérvételre, azaz október 5.-én. akkor kiderül minden. Most optimista vagyok, mert azt mondták, hogy jók lettek a spermiumok is, a mozgékonyság is jó, meg a számuk is. A tüszőcském még a helyén volt, 20 mm-es, de az orvos szerint bármikor megrepedhet. Ma még nem lehet együtt lenni, de holnaptól adott házi feladatot nekünk. Meg az utrót is holnaptól kell adnom, 2*2-t. Ti hogy kapjátok azt? Nekem csak most esett le, hogy az hüvelykapszula. Na most mehet oda a dugdosgatás. :) Még ilyet nem kaptam.

ranita: Neked milyen volt? Gyere és te is mesélj!

tnati: Jobbulást kívánok az egész családnak. Megfázás, vagy valami más megy át rajtatok?

Vius: Remélem sikerrel jártok! Várjuk a képeket! :)

Kép
babicsek
 
 


Babicsek, ezek jó hírek.

Én 3x2-t használtam, jó sokáig.

Nati, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! :D

Rodina, mi újság?

Vius, gyere, várunk a képekkel. :wink:

Linácska, milyen adatokat kérsz?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babicsek,
ez szuper!!!! Én 3*1-et használtam, de most csak duphastont szedek.

Beze,
ti most hogy álltok?? Szedsz valamit? Próbálkoztok? szoptatasz még?
Vendég
 


Nati, egyelőre sehogy. :wink: Semmit nem szedek, és szoptatok még. Majd jövőre valamikor nekiállunk.
Drukk megy nagyon!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Csak bekukkantok. Jöttem meglesni, hogy mi újság Rodinával. Drukkolok ezerrel neki és persze nektek is, mindannyiotoknak!!!+++++++++
Fel a fejjel, nem feladni, előbb-utóbb lesz baba, tuti!
Mi néhány vagyunk itt élő példák. Nekem négy sikertelen inszemi után az első lombik hozta meg a sikert:)
Sose adjátok fel és sose keseredjetek el, mindig van következő hónap és következő próbálkozás. És különben is lehet, hogy már van, aki babás, csak még nem tudja:))
Vendég
 


Jaj, de sokat gondoltam ma rátok! Ezerrel mennek a drukkok!!! :lol:

Twist!
Micsoda kellemes meglepetés, de jó, hogy jöttél. Nem akarsz biztató pocifotót mutatni? Hogy vagytok?


Eclipse!
Képzeld, már sokadik ilyen esetről hallok. Pl. az unokatesóméknál is ez derült ki. Aztán megműtötték a férjét, azóta szuperek az eredményei, na de ez akkor is döbbenet. Ennyi pasinak hogy lehet ilyen betegsége? :oops: :oops: :oops:
Ti most hol tartotok? Béke beállt? Valamiért azt érzem, ha a férjed dolga rendeződik, te pikk-pakk babás maradsz. Márpedig kérdezd a csajokat, az én megérzéseim nem szoktak csalni. :wink: Szorítok neked nagyon!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Babszikám!

Én olvasnám a blogodat, de hol tudom megnyitni? Mi van veled? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert most értem haza a melóból, vacsiztatnom kell. Köszönöm mindenkinek a rámgondolást és a drukkokat!

Meg volt az inszem, minden ok volt, apa is ügyes volt :D
Nekem reggel repedt a tüsző, a jobb oldalon, éreztem is rendesen.
Én 2*1 utrót kaptam csak :roll: .
Aztán most reménykedünk, majd 2- án megyek tesztre.

Nati, Babicsek,
mennek a drukkok nektek is ezerrel!!!!

Lucuzs,
jó, hogy itt is vagy :D

Most csak ennyire futotta, mennem kell :?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita: ügyesek voltatok akkor ti is!
Jó étvágyat a vacsihoz!

Kép

Jó éjszakát, megyek én is elteszem magam holnapra! :)

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok

Babicsek nekem a fél időszakban (12 hétig lehet használni) kisebesedtem én így szájon át szedtem a 6.héttől.utánna nem kell már használni mert a méhlepény átveszi a szerepet.

Remélem sikerült mindkettőtöknek az inszem!!!!Most még drukk hogy meg is tapadjanak holnap meg Babicsek gyakoroljatok rá.

Mi voltunk ma Szekszárdon sikerült a 4d uh minden ok a kiscsajszival óriás bébi 32+5re mondta a doki 7 cm a talpa és 2100-2400 g között van a drágám.Kezd meszesedni a lepényem doki mindjárt kérdezte hogy cigizem e de persze én nem cigizem.Egy nagyitott képet kaptam meg 18 perc dvdt majd api csinál még képet most csak egyet tudok rakni közben meg készülünk Pécsre reggel 6kor indulunk diatetikushoz vérvételre meg délután az orvosomhoz.Ja meg a járókáért.Kép Drágám mindig cumizik

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!

Dönörűséges!!!! Teljesen el vagyok olvadva. Gratulálok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én is el vagyok olvadva :)


Tök jó élmény volt hogy megtudták csinálni nem úgy mint itt nálunk csak nagyon kellett figyelnem mit mond a doki mert törte a magyart.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Rodikám!
Merre vagy? :shock:



Én középidő tájékán vagyok, de szerintem megint gombám van. Már nem is tudok mit mondani. Elegem van. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

mi volt Pécsett, mesélj?
döbbenet, ha benézel a PCOS topikba, láthatod, hogy Loviné uráról is ugyenez derült ki! Ez már a 4.! Ez döbbenet! :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:

Köszi, hogy férjhez adtál :wink:
Remélem bejön a megérzésed, és tényleg lesz sok virgonc kissráca apácskámnak!
A hétvégi balesetkor rájöttem, hogy nem tudok rá haragudni... (részletek pcos topikban szintén)
Most nagy közösségi életet élünk, ezzel foglalkozunk.
Holnap este 10-12 futóhaverja fog felfutni a hegyi kunyhóhoz, és én leszek a háziasszony, etetem-itatom őket, majd futás után mind levonulunk a faluba, ahol pedig egy másik haver kertjében még grillparti lesz éjfélig :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Vius,
de gyönyörű kicsi babátok van!!!! Nagyon éééééééééédes!!! Vigyázz magadra!!!!

Babicsek, Ranita,
hajrá, hajrá, nagyon drukkolok nektek!!!!!!

Bikfy,
mi volt dokinál???

Rodina,
nagyon eltűntél, gyere kérlek!!!!!
Vendég
 


Csajok!

Csak holnap megyek Pécsre. Akkorra kérem a drukkokat!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Vius, nagyon szép Darinka! :D Szép nagy baba, lehet, hogy 7 hét múlva szülni fogsz. :wink: Juan ultrahangozott, spanyol fószer. Egyszer találkoztam vele, nekem szimpi volt. 2 ismerősöm is nála szült, dicsérték.
Egy idő után én is szájon át szedtem az utro-t, nekem úgy sokkal jobb volt.

Rodi, tényleg, miért nem jössz? Ugye nincs baj????? :?:

Bikfy, én már most drukkolok!!! :wink:

Nati, köszönöm, válaszoltam. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudom mikor érem utol magam. Ez az új feladat, amit a melóhelyen kaptam, minden időmet elveszi. Igyekszem legalább képben lenni kivel, mi van. de sokszor még belépni sincs időm.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csajok,
adat ügyileg, kor, lakhely, intézmény, ahova jársz, ill a következő beavatkozás és időpontja van a táblázatban. Ha lehet, majd priviben küldjétek, nem tudok mindig mindent visszaolvasni, nehogy átugorjam pont azt.

Twist,
küldenél egy friss Uh képet nekem, vagy tegyél fel légyszi, mert hiába próbáltam visszakeresni a hozzászólásokban nem találtam, és a babás részből már csak ez hiányzik. Köszi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bikfy
Pénteken kezdem az Avivát. csak meg kell vennem a könyvet, mert 18 gyakorlatot kell csinálni de nekem csak 15-ig van meg. Eljezdtem ma inni a cickafarkteát és valami iszonyú íze van. meddig kell inni ezt a teát? Elmentem dokihoz, mert múlt hét szerda óta össze-vissza barnáztam, ma rendesen megjött, és aszonta a doki, hogy sárgatest elenség az oka ennek. Írt fel megint merionalt + clostit, de most nem gyógyszerelem magam, csupán torna és tea, meg pénteken kezdem inni a green gold lunar algácskát. És ettől megtörik a jég :lol:

timejka
 
 


Légyszi segítsetek! A cickát a mensi első napjától kell kezdeni inni?

timejka
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem. Jól össze is kavarodtam megint. A rákszűrésem P2-es, de a hormonok? Na azt inkább hagyjuk.
A tesztoszteronom pl. (férfi nemi hormon) magasabb, mint a megengedett. Mondtam a férjemnek, ne izguljon, a következő olimpián elindulok a Semenyával (azzal az afrikai futóval) a se nő, se férfi kategóriában, 'oszt rongyosra keressük magunkat. :lol:
Api egész úton hazafelé csak öcsinek szólított. :lol: Szarrá röhögtük magunkat. Szó szerint. Én megkezdtem konkrétan már a rendelőben. Hahotázva jöttem ki. Azt hitték, meghülyültem. Pedig ha tudták volna, mennyi kín volt abban a nevetésben.............. Na mindegy. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!

Mensi 1. napjától cicka a peteérésig, aztán meg palástfű a következő mensiig. De! Ha jól tudom, Rodi esküszik a málnalevélre. Ő a cicka helyett ezt issza inkább. Állítólag ez is jó.

AVIVA egyszerűen szuper, majd meglátod. Sokat fog segíteni.

Plusz sokan ajánlják a barátcserje kapszulát. Agnus castus néven fut, ez is jó nagyon. Pecsételést megszünteti, PÉ-t rendezi, progeszteront növeli. Én vettem egy adagot, csak még nem kezdtem el, mert nincs mikor bekapjam. Reggel-este Meforal, aztán napi 3x természetgyógyász bogyó, 3x vitamin, napi 6x táplálkozás, gondolhatod. Az egész életem nem szól másról, mint ezek nyeldeséséről. Kolmoly logisztikai feladat lesz a 24 órába bepréselni még 1 bogyó bekapását. :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: