Új privát üzeneted érkezett!

Gyongyi!! Boldog hofordulot nektek :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nem bírtam visszaolvasni, rendesen, de írok, amíg elvan Blanki egyedül.

Ildi, miskolci Corában vettétek a kutyit? Kedvet kaptam hozzá, lehet, elküldöm anyuékat. Ja, kedden mennek Rómába, nem fog menni. :( Októberben tervezek hazamenni hozzájuk, szal találkozhatunk!

Zsüci, énférjem is elvolt pénteken, tulképpen én beszéltem rá, h lazítson. Bent aludt a városban, így nem mellém mászott be "illatosan". Múltkor meg sógorommal nálunk "lazultak" elég rendesen, a pincében kellett aludniuk. (Aztán hajnalban felkérezkedett.) :lol:
Kamilla nagyon ügyi! :lol:

Niki, nem semmi a szomszéd! :shock:

Barbi, szép a családotok!

Réka, kell vmi extra az usziba? Jövő héten, ha úgy alakul, mi is mennénk!

Érdekes, én is most újítottam fehérneműt. Ázsiában tankoltam fel.

Brendonban megnéztük a kengurukat, de 17eért szarul tartott. Nem tom mi lesz, az ERGO olllyan drága, de tetszik. Ferde a gerincem, nem kéne rontani rajta. :P

Gyerek követel. :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nos itten vagyok!

Fürdős képek nagyon jók!!Álmi és Riki is szupi!

És azok a kék szemek....nagyon gyönyörűséges!!!!


Eszter!
Mielőbbi gyógyulást!Amúgy csak vmi megfázás?

Pumukli!
Te rendbe jöttél?

Gyöngyi!
Pestot mostanában nem ettem,passz!Igen,pontosan ahogy mondod!Minden mehet bele!!!És tök sok mindent el lehet készíteni így!Én szeretek sütni,kevesebb vele a tennivaló!Talira mit vigyünk?


Netti!
Oh...de ma este mindenképpen!!!!!!

Vkinek akartam vmit...de nem ugrik be...na majd később!

Iza ma nem nagyon aludt,nem is nagyon evett...bizti vmi front vagy nem tom....Most elaludt...remélem ma még felkel!

annus11
 
 

 
 

Anikó, 16500-ért vettem a teszveszes csajtól nem a teszveszen keresztül az ergót. Ha gondolod, megadom a számát. Vadi új doboz, használati cd angolul, leírás, minden, vatta új.

Kutyafüle, minden jót klívánok Stellának!

Netti nem érdekel ez a hantabanta, a képeket követeljük!!! :P

Istene, Lara de gyönyörű!!!

A babauszis képek tök jók, majd lehet csinálok. Videóm van róla, felteszem a blogba, ha megtalálom...

Ja, gyerek reggele: 3/4 10-kor bementem megnézni, mi van már. Gyerek (aki hason alszik) a hátán fekve játszik a körforgó állatkáival egy hang nélül! Ki tudja mióta.. :shock:

A süti: Ma vagy 8-an ettek belőle, mindenki szerint tök fasza! Most vagy nagyon kedvesek, vagy ők nem ugyanazt a mócsingot ették, amit én... :shock:

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja Gyöngyi drága!Jól leírtad hogy kell eljutni hozzátok :lol: :lol: Én,aki már jártam miklósón,totál nem tudtam merre van...de aztán rájöttem!Hát igen,pont a másik felén laktok mint tesómék!Viszont nem messze tőletek vettem a menyasszonyi ruhámat! 8)

Anikó!
Na nálatok akkora a pince mint nálunk az egész lakás :lol: :lol: Ott én is szívesen lazulnék!Amúgy nálunk is ez van,itthon szoktak iszogatni,dumálni stb.Így nekem is jobb,meg nekik is! :wink:

annus11
 
 


Szofi, köszi, jöhet az elérhetőség! Amúgy néha a kanalazós sütik a legjobbak! :lol:

Niki, sajnálom a kutyit, de minden ok lesz!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Niki,
Riki nagyon édi :) Nálunk a fürdőnaci kötelező a peluson, dupla biztonság.
Sajnálom Stellát, de remélem rendbe jön.

Annus,
nem, ez már nem megfázás, fáj az arcom, fülem, fejem, nyakam, köhögök, nem kapok levegőt és még sorolhatnám... :(
két hete küzdök ...

Szofi,
mit sütöttél? bizti nem lehet olyan rossz ha dicsérték :)

Lara gyönyörű!!!

Netti,
olvasnam a blogot :evil: :evil: :evil: azért örülök, hogy szépen sikerült. képetképetképetképet :)

nem sikerült olvasnom, a tesóm bitorolta a gépet. :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


jajj Lara eltűntette az irományomat :)

Szóval újra: köszönöm büszke is vagyok rá :)

elment a délutánom a teszveszes eladásfeltöltéssel, most csinálom először :)

mai sütiteljesítményem: vaniliapuding babapiskótával rétegezve, bolti csökiöntettel tálalva :)

Lara is nyügi ma, ha 3x fél órát aludt sokat mondok, zavarta a porszívó és a pakolás, meg szerintem, hogy lehúztam a rácsvédőjét és megfordítottam a fekvési irányát :), de fogjuk a frontokra :)

nagyon ügyesek a kis úszóbajnokok.

Esztó megadnád nekem Álmos tápjának a nevét, csakhogy aludjon már majd az én gyerekem is :), éjszaka én is rest voltam fél 2-kor megetettem, de mikor már fél 4-kor is kiabált, cumit nyomtam a szájába és bírta fél 8-ig :)

Édua egész nap a barátnőjét várta, 3-ra ide is ért :)

Anikó rendben benne vagyok, már ha a nyárinál nem voltunk valami barátkozósak :), a miskolciban vettem :)

elkezdtem nézegetni a mei tai-okat, hűha nem is mindegy kitől és honnan és milyet veszek és hányadik generációsat :( :), na meg hogy mennyiért :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi,
nem hiszem hogy a tápitól alszik így :D jó a névválasztás és biztos sokszor mondtam amíg a pocakban volt, hogy remélem az én alvókámat örökli :D
Lara szokott éjjel kelni? én olyan hálás vagyok hogy csak 8-9 körül kel Álmos :)

jól hangzik a süti :)

Álmos pár napja azzal szórakozik, hogy állandóan a hasára fordul, nagyokat sikongat, majd amikor már nem bírja bedühödik, amikor meg megfordítom teli szájjal vigyorog, szóval szivat :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, hol szívatna már, tornáztat :)

Lara már nem szeret rajtam feküdni, kinyomja magát, leraktam hasára a kutyit és vigyorog mint a tejbetök :)

nem is írtam a tegnapi egyik halacska éjszaka megtanult kiugrani az akváriumból és alig találtuk meg, a franciaágy szivacsa és támlőája között aszalódott meg :( :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Igazad van, tornáztat :)

szegény hal :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gyöngyi,
nekünk se volt múszáj meríteni a babákat. azt mondták meglátjuk hogy bírják és ha van kedvünk akkor kipróbálhatjuk. Hát Álmos jól bírta :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Helló!

Anikó, privi ment!

Esztó, szegénykém, jobbulást!
Kevert tészta volt körtével, almával, fahéjjal. Csak a gyümik nedvesek voltak, 2 óra alatt se száradt ki, a közepe mócsingos maradt...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,
köszi, igyexem (már két hete...)

Azért nem lehetett olyan rossz :) néha nekem is eláztatja a gyümi a tésztát. de azért fini :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Délután Stellnél voltunk,meg előtte én állatdokinál.Azt mondta rosszindulatú, de szerinte teljesen gyógyulhat azért. Remélem.Már jobban volt a drága, nem hányt már meg nem volt hasmars sem.Beadtam a gyógyiait. Szegénykém,nagyon nézett, jött volna haza, de az orvos szerint még a műtét után is javasolja, hogy a kertesházba menjen, ne kelljen sokat mennie hogy elvégezze amit kell. De utána nyugodtan jöhet haza.Várom már nagyon,mert kiürült a lakás.:( Na megyek,szopizunk.Jó éjt!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti, köszi a hóköszöntést :-)

Esztó, jobbulást neked. Mire gyanakszol? Allergia?

Annus, szerintem csak valami innivalót hozzatok. Totál nem tudom belőni, mennyit iszik egy háznyi kismama :D

Kutyafüle, minden rendben lesz. Drukkolok a minél előbbi gyógyuláshoz.

Ildi, halacskát sajnálom, ők valahol a fogyóeszköz kategóriába tartoznak....sajnos :( A mei tai jellegű hordozók között van egy Hajtka nevezetű típus is, azt is dicsérik, de nem tudom ki és mennyiért gyártja. Talán ki lehet guglizni.

Na megyek nézek egy kis Brad Pittet, meg vasalok.

Aludjatok jól.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi,
én is BradPittet nézem :)
nem allergia, ez már felül fertőzés, sztem légcsőhurut és arcüreggyuszi. (legalábbis ez szokott lenni, amikor már igy köhögök)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kép mostanaban meg akarja enni a labujjat..de nehezen megy :)
Kép ilyen nagyok vagyunk :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Eszto!! jobbulast :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti! Boró nagyon cuki, de én még mindig nem látom a menyasszonyt! :roll: :lol: :wink:

Esztó! Holnap mindenképp doki, mert ez már nem vicces. :? Biztos, hogy kapsz valami antibiotikumot, szerintem is felülfertőződés. Majd írj mit mondtak.

Kutyafüle! Stellát sajnálom! Szorítok neki majd, látogasd sokat!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok! Akkora a termés, mióta nem voltam, hogy reménytelen visszaolvasni, de azért majd próbálkozom.

Gyöngyi!
Nem jártatok véletlenül ma délelőtt a Camponában? Bár még nem találkoztunk, de a képek alapján egy rád hasonlító lányt láttam babával, apukával.

Volt már valaki babájának szájpenésze? Milyen az? Alizzal szerncsére megúsztuk. Áron szájpadlása olyan furcsán szürkének tűnik.

Alizzal holnap első nap az óvodában! Szorítsatok!

Kép

Kép
hean
 
 


Kutyafüle
Sajnálom Stellát és remélem még időben sikerült elcsípni a bajt.
Látogasdd sokszor és simizd akkor nem foglya magát elhagyni műtét után és hamarabb gyógyul.

Esztó
Gyógyulj meg gyorsan, mert a kispasinak 1 egészséges, energikius, vidám anyuka kell, akivel róhatják a köröket szerte a parkokban.

Hean
Szerencsémre én nem tudok neked segíteni ebben a szájpenészes dologban, mert nálunk egyik fiúnak sem volt, de a dokival nézesdd meg mielőtt kezelnéd valamivel fölöslegesen.

Gyöngyi
Marcinak boldog hófordulót.

Kép
Kép
incike
 
 


Netti
...akkor 1 kép mikor még Marci kicsi volt és ette a lábát. :D
Kép
Marcell 5 hónapos

Kép
Kép
incike
 
 


Helló!

Marcinak boldog hófordulót!

Hean, nagyon szorítok az ovihoz! Áronnal nem tudtok beugrani a doki tanácsadására? Nekem nem volt szerencsém szájpenészhez, kop-kop-kop Amúgy valami glycerinum-boraxatum vagy mivel kell kezelni. Lehet, hogy a gyógyszerész is tud segíteni.

Borónak hihetetlen hosszú a lába Csancikám kurta, focista végtagjaihoz képest... :lol:

Jaj, és még egy! komolyan érdekel! Miért takarják ki néhányan a meztelen fotókról a kukit/nunit? Nehogy valami perverz megtalálja? Vagy miért? Most tök lelkifurim van, mert ugye a videóban Csani tök meztelen, és nyilván ott figyel a kukkolója... Csak nem jövök rá, hogy miért kéne kitakarni, nekem ez eszembe se jutott, olyan ártatlan az egész...

Na jó éjt! Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó éj lányok!
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok, ismét itt egy gyors bekukkantásra.

Ma délután kint voltunk apósoméknál a telken, és Lilla babára ismét rájött a fogzás. Csak sírt és sírt, alig tudtam megnyugtatni. :( Az ínyében alul látszik két fehér vonalka, remélem, nincs messze már az áttörés. Ma először, amikor ott kentem be neki Dentinox-szal, hangosabban sírt. Most már nyomásra is érzékeny, csak vége lesz már egyszer. De ha minden fognál ez lesz, megőszülünk. :?

Emese:
Ha már megunta Lilla a játszószőnyeget, és dolgom van a konyhában, én a hordozójában szoktam kivinni hozzám. Néha kibírja még egy kicsit, de végül úgyis fel kell vennem. Nekem az egy óra is eléggé utópisztikusan hangzik. :) Igaz, nálunk is vannak jobb napok, de mostanában a rosszabbak vannak túlsúlyban. Remélem, ha kint lesz a foga, ez is megváltozik.

Kutyafüle:
Gyógyulást kívánok Stellának!

Eszter
Álmos is nagyon élvezi a vizet, látszik rajta. Nem semmi, ahogy nagyot ásít a hideg víz után. :)

Gyöngyi
Mi nem először voltunk babaúszáson, ez már a harmadik alkalom. Először csak úszkálás volt, másodszor a medence széléről kellett beletenni a vízbe, és most harmadszor merültünk.
Igen, először valóban köhögött picit, de aztán már belejött. Én úgy látom rajta, hogy élvezi a babaúszást. :)

Edua
Nagyon szép kék szeme van Larának, és mennyi haja! Kis tündérke. :)

Anikó
Az usziba úszópelus kell, úszósapka, és valami fényképes igazolvány (le kell adni a szekrénykulcsért).
Gyertek, jó dolog! :D

Hean
Nekünk sem volt még szájpenészünk, annyit tudok róla, hogy ha nem tudod ledörzsölni a fehér lepedéket a szájából, akkor az valószínűleg szájpenész.

Jó éjszakát mindenkinek!
Réka

rekap
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól sikerült a szülinapi bulim:) MAjd teszek képeket.. Marci élvezte ismét a tömeget:) Elvolt a kertben a szivacson órákon át:)
A totra Daubnerből volt, az E80-as... isteni... kávékrémes marcipános csokis csoda, ajánlom nagyon! :)

Netti,
én is nagyon várom a képeket!


Barbi, még jelentkezemm ha párom elcserélte a napját... De persze ha veletek mennénk, a 86-os busszal mennénk, így a Kosztolányin is talizhatnánk.... :)

Képen kitakarás:
én sem takarom ki... mondjuk nemis tudom hogy kell... :)

zstó, gyógyulj meg minnél hamarabb!

Annus, to hogy vagytok?


SZofi,
te mázlista! Ilyen sokáig elvan a pici fiad:) Marci csak este van el sokáig, mikor leteszem a kiságyába.. majdnem egy órát is elvan--

Láb az égben:
igaz van új játéka, elkezdte ő is a lábikóit nagyon emelgetni.. felpaolkja őket a kiságy rácsára, és úgy löki el magát..- és pörög a kiságyban hanyatt.... tegnap úgy is laudt el... keresztbe.. CSak épp hogy elfér... Várom is már a járókát, elsején hozzák, akkor aztán pöröghet kedvére, az 120x120-as....
Egyébként nekem a tornész azt mondta, hogy mielőtt forog egy baba, meg kell, hogy egye a lábát... :)

Gyöngyi, én szinte mindenevő vagyok.... (Ok, a pacalt, körömpörköltet és csirkelábat és fejet leszámítva:)
vanni
 
 


Elnézést a sok elírásért... most látom elég sok volt.... Mentségemre: nagyon korán van...
vanni
 
 


Jó reggelt!

incike, Marci milyen hosszúnak tűnik a képek! Nagyon szép kisbaba volt :)
Vendég
 


A képek gyönyörűségesek mind!

Esztó: jobbulást!

Hean: drukkolok Alizzal és majd írd meg, mi volt!

Vanni: nálunk egy gyerek sem ette eddig a lábát. Csak ha odatoltam neki. És forogtak. Miért kell?

Én még nem tudom, hogy megyünk Gyöngyihez. Egyedül nem merek elvezetni odáig. Tegnap volt már Csepelig kocsival, de akkor sem egyedül. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na itten!
Szép jó reggelt!!

Stellának drukkolok!!!


Eszter!jaj,ez nem hangzik jól...én is tök nehezen gyógyultam meg a múltkor,mikor arcüreg gyuszim volt...és ugye gyógyszert sem szedhettem ,mert szoptattam...de te szedhetsz!Remélem hamar túl leszel rajta!!!

Na az utolsó zacsi tejet is kivettem a fagyóból :(

Iza még mindig náthás picit.Bár éjjel nem kell szívni neki,de napközben még kell néha és picit köhög is...veszek neki vmit a torkára.Nagyon nagyon remélem h meggyógyul csütörtökre!!!!Nem akarok megint lemaradni egy taliról!!!!! :roll: :( Szóval drukkoljatok h meggyógyuljon!!!!!

Ma jön anyósom...

Inci!
Marci tökre hasonlít rád!!!

Vanni!
Várjuk a képeket!!!!

Réka!
Jaj,ti is jól megszenvedtek a foggal...nekünk 2 hete mondta a doki h mindjárt kinn a foga...azóta sincs kinn :evil: Olyan mintha picit kijönne aztán vissza :lol: :lol: sose haladunk előrébb!!!!!

Hean!
Alíznak drukkolok!!!!!

Netti!
Boró tényleg jó nagy baba!!!De hol a menyasszony ,most már tényleg tűkön ülök!!!!!! 8)

annus11
 
 


joreggelt!!

szofi, ha blogba tettem volna a kepet nem takarom ki, meg aztan lehet Boro nem orulne neki h mutogatom mesztelenul. ja meg az apja szerint gaz mutogatni igy,mert h ez intim dolog :D
meg se merem merni hany centi :shock:

incike, na Boro bekapni nem igazan tudja, a hurkai nem engedik, de Marcikad nagyon szep kisfiu volt akkor is :wink:

Boro ugy kelt nem reg,h elkezdett vidaman sikitozni.. :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, hány cm? Én tegnapelőtt mértem Fruzsit, 70 cm volt. De ezt a védőnőnél biztos kevesebbnek mérnék, Zsófit is mindig elmérték...
Vendég
 


Jó reggelt!

Babák édesek!!!

Netti,
mekkora pocija van Borónak! Kajcsi után készült a kép? :)

Nálunk öcsém ette a lábujját, pontosabban a nagylábujját szopizta a kézujja helyett :)

Tinu,
hogy alakulnak mostanában az éjszakáitok?

Réka,
akkor a foga miatt van ennyire szüksége Rád sztm Lilinek.

Csajok, én már előre félek a fogzástól.... Bár Mira példája is jó arra, hogy meg lehet úszni :)
eg sem a párom, sem én nem sírtunk, mikor nőtt...

emese1979
 
 


Jó reggelt!

Hean, dedededede voltunk a Camponában tegnap délelőtt. :) De ciki, hogy nem vettelek észre, biztos megint a földet néztem :roll: Hát igen, mondjuk elég látványos páros vagyunk a férjemmel. Ő a 194 centijével én meg 158-cal :lol: Szájpenésszel kapcsolatban én se sokat tudok, csak amit Réka is leírt. Ha le tudod a kezeddel törölni, akkor tejci, ha nem, akkor penész.

Tinu, ugyanmár, Csepelről már tényleg nem nagy truváj idejutni. Ugye nem a fenomenális útleírásommal akasztottalak meg? :oops: Tényleg csak bonyinak tűnik, de Csepelről egyenesen vezet az út, aztán van egy bal kanyar, egy jobb, egy bal és még egy jobb. És már itt is vagy.

IncikeMarci és Boróka is milyen nyurga, azta!!! Az új hazai kosaras generáció? 8)

Vanni, örülök, hogy jól sikerült a party, nagyon szép időtök volt :-) Kár hogy ilyen finnyás vagy, gondoltam főznék nektek egy jó kis szalontüdőt :lol: broááf...

Megyek, rotyogtatás esete forog fenn. Ha nem lépek időben, megint moshatom a pihiszéket.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ja Iza se eszi a lábát!Csak fogdossa!Pedig ő már hasra fordul egyik irányba,vissza a hátára már mindkét irányba,és félig a másik irányba is tud hasra :lol:


Még egy kérdés!
Aki már ilyen bébi kaját ad a gyerkőcnek,az hogy kezdte?Tehát egyesével adta előtte a kajákat?Értem ezalatt h pl kapott krumpli-alma üveges kaját,előtte kapott csak krumplit is?Mi még mindig a pép+pépbe gyümi menünél járunk.Még 1-2 hétig szeretném neki így adni.

annus11
 
 


Jó reggelt,

Köszi csajok, igyexem meggyógyulni. épp várom, hogy Álmos felébredjen, mert mennék a dokihoz. De ha így halad át fogja aludni a rendelési időt :)

Szofi,
én úgy tudom, hogy pedofiliának számít ha felteszel meztelen képet a gyermekről, de nem biztos... majd utána nézek.

Annus,
én úgy kezdtem, hogy barack 3 napig, répa három napig, sütőtök 3 napig és így tovább, tegnap már csináltam sütőtök alma kaját. volt már krumpli répa . A krumplinak ugye semmi íze, általában nem szeretik magában a gyerekek.

na összekészülök, amíg alszik, hogy már csak kajálni és indulni kelljen.

szép napot.

Netti,
KÉPETKÉPETKÉPET mire visszajövök :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, jobbulást!
Vendég
 


sziasztok!

Anyós ma később jön :( :)

Vanni a tortádat én is megkóstoltam volna :)

Boró gyönyörűséges :)

Lara is eszi a lábát, és ő nem feltűnően, de tegnap már hátról hasra fordult, persze mikor nem voltam benn, csak a férjem meg Édua ovis barátnőjének az apja beszélgettek, a gyerek meg hempergőzőtt a franciaágyon, mondtam is nekik, hogy jól figyelnek rá, de azt mondták, ha legurulna elkapják :)

Édua is ette a lábát, de ő hamarabb is forgolódott :)

Édua ma kezdi a rocki-t kíváncsi vagyok rá.

Akik teszveszen szoktak eladni, írjanak egy privit nekem, szeretnék tapasztalatot cserélni :)

Szép napot!

Ildi

Annus elviekben úgy kellene, de a krumplinak nem sok élvezhető íze van, ezért szokták keverni, a már megismert gyümikkel, aztán meg tovább a sárgarépával sütőtökkel.

Tegnap este én is kivettem egy pohárnyi fagyasztott tejcsit, kiváncsi voltam megissza-e még és igen :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Esztó,
drukk, hogy valami csoda gyogyival pikk-pakk rendbegyere majd!

Álmos ma még nem is volt fent kacsiért?
Azt hiszem, ez a névválasztás telitalálat volt :wink: :lol:

Na nekem meg elkezdett vérezni a mellbimbóm... csak egyik ciciből evett reggel Bogi, másikat le akartam fejni... Ehet így abból a ciciből? Mármint nem baj neki, ha még addigra is szivárog a vér, hogy 1-2 cseppet megeszik???

emese1979
 
 


emese sajnálom, mit csináltál vele, hogy vérzik?
tinu régen írta, hogy nem valami jó abból etetni, mert a gyerek nem tudja megemészteni a vért :(, na nem mintha meg kellene tudnia :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi,
ez az, hogy semmit... nem is fejtem két napja, gyerek szopizott csak belőle... 10 perc fejés után jött ki eg csepp csak :(

emese1979
 
 


emese akkor nyugodtam szopizhat, ilyen nekem is volt már, megsérült oldalt, de több nem is jött, én fejtem tovább :)

Nekem meg mindig eszembe jut, hogy Édua volt hogy éjszaka mellészopizta a mellbimbómat és oldalt jött a tejcsi, utat talált magának :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


panndi, ma lemerem, de nalunk is mindig mast mernek..... de 6-9ho ig vettem neki par rugi masfel hete tescoba, es sztem mar nem jo, persze ra adom meg, de huzogatom a labfejet,mert nemtudja a labujjait teljesen egyedul tartani, na meglatjuk, veszunk most majd nagyobbat :D
total el vannak sztem szamozva..

vettem a hetvegen egy 74es overalt, mert olyan nagynak tunt, nemtudom miert tettem ezt mondjuk,mivel 74es ruhakat is hord.. na mindegy, oriasinak tunt es ugy nez ki nem is olyan oriasi.. este raaadom kivancsi vagyok. ebben a honapban biztos jo lesz :D
csak kerdes kell e overal ebben a honapban......

Emese, pont kajcsi utan, kicsit megcsusztunk a kajaval es furdetes elott 15percel volt vacsi :D ilyenkor nagy pokhasa van :)))

Annus, en is ugy csinaltam mint kb Eszto :) krumplit magaban csak keveset evett, inkabb kifele jott :D

kepekkel igyekszem tenyleg :D de nem rajtam mulik :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Ildi :lol: :lol: :lol: edua megoldotta maganak akkor :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ildi,
Édua :) és nem fájt?

emese1979
 
 


Jó reggelt.

Betegeknek jobbulást.
Kutyafüle :cry: Szegény Stella..
Mei tai: na, elkezdek gondolkodni rajta, nagyon fáj a hátam a kenguruzáskor, meg nem vagyok elég fürge, ha Peti után kell rohanni, nem érzem stabilnak, se magamat, se a kicsit benne..Találtam szabásmintákat, lehet, hogy varratok anyuval..Vagy most nincs időm visszakeresni, nem tudja valaki, hogy hányadik oldalon hirdette itt valaki nemrég?
Szájpenész: ha az, akkor a popsin is látszik általában,az output végén a gyereknek..Piros..
Tegnap Bálint barackozott, háát, nem volt elragadtatva tőle...
Zsüci, örülök, hogy ízlett a túrógombóc a férjednek..Nem így kellet volna meghálálnia, ekkora bulival.. :shock: :shock:

Búvárreflex:Háát, biztos nem ért velem mindenki egyet, nem is kell, ha a baba élvezi az úszást,pancsolást az oké, de a búvárreflex fenntartása a fej lenyomásával nem biztos, hogy jó dolog. Az elemi reflexeknek az a dolguk, hogy elmúljanak...(olvastam, hogy a magzati létre emlékezteti őket, de mivel már megszülettek, nem jó ezeket fenntartani.Tapasztalatom nincs.

Kép
Kép
zili
 
 


mau igen :)

egyébként kaptunk mi is 74-es body-t, ami nem tescos, és mégis 62-esnek felel meg :)

overalt én még nem adok rá, elég lesz harisnya bélelt nadrág, vettem 2 szupit, meg egy vastagabb kocsikabátfélét :)

Mondjuk nem ártana már előszedni a vastagabb ruhákat a nyáriakat meg elrakni :), bár itt ha beindul a fűtés, nyáriban lesz itthon :)

Észrevettem Lara sokkal mozgékonyabb, ha nincs rajta nadrág, csak bodyban van, és még pelus sincs rajta :), akkor forgolódik igazán.

Ja és egy új mozgásforma, pelus nélkül háton fekszk a talpait le az ágyra és löki magát a feje irányába :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


emese arra már nem nagyon emlékszek, jobban rémlenek az elzáródások, mikor sírva este a kádban a forró vizet engedtem rá és masszíroztam :)

szájpenész nálunk nem volt, de Éduánál még fel volt írva a rószavíz és megelőzésképpen kenegettem is :), meg a mellbimbómat is

úszás: Édua kb 2 éves koráig minden félelem nélkül ugrált a medencébe és lemerült, aztán ezzel felhagyott és már attól is sírt, hogy a szemébe ment a víz. Most meg ő a legügyesebb az uszodában, mindent megcsinál, lemerül átbújuk a bóják alatt, ovónő is mondta a múltkor, hogy a gyerek teljesen kinyílik a vízben :), pedig nem hordtuk soha babaúszásra
Lara meg pancsol a nagykádban, csak úgy jár a lába, főleg ha félig van engedve vízzel :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Boro is mozgekonyabb ruha meg pelus nelkul, de o utal hason lenni :? csak aludni szeret hason, neha fordul csak hasra is! de a kezet siman ki tudja huzni, nem okoz neki gondot, hasizombol kinyomja magat es akar mind a ketto beszorult kezet kirantja es sikit kozben :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: