Új privát üzeneted érkezett!

áááhhh, én rosszul vagyok ettől a folyásosditól.
Ráadásul most meg még aggaszt is, h mi micsoda. Ha csak csordogál a magzatvíz, akkor azt hogyan különböztessem meg a folyástól :?: :?:

Till és Pattogó,
nektek iszonyat jó nagy hasatok van!!!!! Most néztem a gmail-es képeket :D Döbbenet.

Na mentem, befészkelem magam.
A hétre már nem terveztem elmászkálós programot, uh jövök reggel olvasni :lol:

Jóccakát, Ginának pedig ++++++++++++++++++ :!: :!: :!: :!:

Kép
screen
 
 


Nekem a folyásom a múltkori gyógyszertári 100 ft-os kevert kúptól teljesen elmúlt.

Én nemtudom hány nap :( De sok az biztos :?
anyabebi
 
 


jóóóó Eszti, de ez az az egyenlet, ahol 11 lehet = 17 vagy akár =22 is :D :D :D
persze,csak magamat vigasztalom :D

Kép
screen
 
 

 
 

Screen, azt észre fogod venni ha már AZ hidd el legalábbis én ezzel nyugtatom magam
Vendég
 


de akár 5 is vagy 8 vagy 2 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Áááá, Csajok,
úgyis a babák döntik el, mikor akarnak kibújni :D (reméljük :roll: )

Screen,
ja, igencsak megnőttem :mrgreen: (de már megbeszéltük: szoptatás után fogyi-topikként működünk majd :lol: :lol: :lol: )

tillidian
 
 


Eszti,
hogy ez nekem nem jutott eszembe!!! :shock: Betét!!! :shock:
(én meg itt sz@rozok a kis tisztasági vicik-vacakokkal :? )
Hiába, elszoktunk a betéttől :wink:

tillidian
 
 


Screen, Sztercsi,
nagyon aranyos a baba-fészek Nálatok is!!! :D
(most kukkolgatok a g-mailen :) )

Zsrit,
nemááá' hogy Te meg 1 pocifotót sem raksz fel!!!! Azonnal tessék pótolni! :lol:

Chardonnay,
Tőled is jöhetnek ám fel a képek! :wink:

tillidian
 
 


Na, jöttem éjszakai őrjáratra. Jó sokan vagytok még, szuper!

Ginuska!!! Drukkolok én is! Jön a következő babánk, de jóóóóóó!!!!

Zsrit, nem találtam durvábbat a könyvben a szüléses orgazmusról sajna... Lányok, ha valakinek lesz ilyen, feltétlenül írja meg utána!!! :lol: :lol: :lol:

Folyás: nekem a mellem folyik, főleg jobb... Minden éjszaka jön belőle némi cucc, de így estefelé is. Pláne ha sok folyadékot iszom. Remélem ez annak a jele, hogy legalább a tejjel nem lesz problémám... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Tilli, nem betét ez sem, hanem tisztasági, csak éjszakai és picit vastagabb, mint a sima és olyan nedvszívós a felülete, mint a rendes betétnek.
Mindjárt nézem mi van ráírva.
Nnnna Always Fresh Gel Action, picit illatos, nekem bevált.
Vendég
 


Sziasztok!

Hű,megint van kiért izgulnunk!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajrá Gina!!!!!!! :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8)
Szerintem tuti a kórházban vannak! :wink: Jujj de izgi! :)

Anyabébi!
A borotválásról:Ma voltunk babalátogatóban barinőméknél,aki kedden szült és dicsekedett,hogy milyen nagy élmény már az is neki,hogy látja a nuniját! :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
jó,Neked!Mondtam Neki! :?

HBSAG:Anyabébi jól írta!Ez mindenképp kell a szüléskor,hogy a babát ne szúrják meg háromszor feleslegesen! Ez pontosan hepatitis vizsgálat.És vérből nézik.
Úgyhogy Pattogó,Sztercsi mindenképp csináltassátok meg minél hamarabb!Nálunk mondták,hogy hosszú menet lesz az eredmény!De hogy ennyire???? :twisted: :twisted: :twisted:
És a legdurvább az,hogy tényleg akkor csinálják elvileg,amikor az AFP-t,de nekem valamiért elfelejtették! :twisted: :evil: A múltkor a kórházi védőnő mondta,mikor a szülőszobalátogatáson voltunk.
Gáz hogy tőle kell megtudnom 28 hetesen!!! :x :x :twisted:

Sztercsi!
Jobban vagy már lelkileg???Ha úgy jobb,sírj nyugodtan! Utána megnyugszol!!! :roll: :roll: :roll:
Párod hazaért már? :roll: Remélem azért megvígasztal! :shock: :wink:

Eszti!
Nem vagyunk önző dögök!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Értes meg mindenki,hogy most MI,kismamik sokkal érzékenyebben reagálunk mindenre és mindenkire!!!! :?
Ja,mi túléltük a délutánt!Végül is sógornőmék nem jöttek!De most meg azért voltam ideges,hogy legalább a telefont felemelhették volna,hogy nem jönnek. :twisted: Mi meg itt "vártuk " őket,ha már bejelentkeztek! :twisted: Hüle rokonok! :? :? :? :? :?
Neked kitartás a holnaphoz!Majd csak hamar végeznek és elhúz Tőletek! :roll:
Én már előre félek,ha meglesz a baba és itt lesz anyum és anyósom felváltva segíteni.Biztos sok minden nem fog nekik tetszeni amit csinálok és akaratlanul is meg fogom őket bántani! :roll: :roll: :shock: :shock:

Pattogó!
Remélem betalált Hozzátok az ebédem!!!! :lol: :lol: :lol:
Bár az uram azt mondta,hogy nagyon szerelmes vagyok,mert elsóztam kicsit a pürét is meg a husit is! :oops: Istenem,már az is baj a pasiknak,ha szeretjük őket :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Judy!
Sajna én nem bírom az MMs-t felrakni a gépre!!!!! :cry: :cry: :cry:
De az sms-ed nagyon fogom várni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ezzel kapcsolatban,már én is akartam kérdezni,hogy ki tud MMS-t felrakni ide
:?: :?: :?: :?:
Ugyanis én se fogok tudni Nektek képpel szolgálni,csak úgy ha valakinek elküldöm MMS-ben :!: :!: :!:

Tea:Egyszer Komáromba szilvesztereztünk és tombolán nyertünk egy csomagot és abban voltak Gárdonyi Teaházas teák.Én se szeretem kimondottan a gyümi teát,de ez a fajta nagyon isteni! :P :P :P :P

Csibe!
Nem irigyellek a tapétázás stb... miatt! Takarítás.... :twisted: pfujjj!
Nálunk tegnap lett elkezdve a kandallóépítés a nappaliban.Hát mit ne mondjak!!!! :? :? :? :? Alig várom,hogy végezzenek vele páromék!Utána jöhet a nagy takarítás!De megbeszéltük Tomival,hogy egyik barátnőmet elhívom,hogy segítsen (persze nem ingyen) és akkor legalább az ablakok is meg lesznek pucolva.Nekem már nem menne!Sőt! Azt Tomi se engedi,hogy megcsináljam! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Nem mondtátok, hogy itt esténként buli van.... :lol:

Ginuska, szurkolunk :)
pocok001
 
 


Szilveeea, én feltétlenül elmesélem majd, ha szülés közben szétélvezem az agyamat :lol: :lol: :lol: de nem nagyon bízom benne :roll: :roll: :roll:
Tejcsim nekem is van, főleg a balban, de magától nem jön, csak ha megnyomom néha szoktam vele szórakozni, tök vicces :? hülye kismama :roll:
Egyébként sajnos nincs összefüggés az előtej és a későbbi szoptatás között...utánaolvastam meg a védőnő is mondta, pedig tényleg jó lenne, ha legalább ebben biztosak lehetnénk!
Vendég
 


Pocok,
még igazán el sem kezdődött :lol: (de úgy látom, elrontunk Titeket! 8) :lol: )

Szilveeaa,
én próbáltam elküldeni Mindenkit alukálni, de nem mennek sehogyse :mrgreen: :mrgreen: :lol:

tillidian
 
 


Pocok,
Neked miér' nincs fényképalbumod a g-mailen? :roll:

tillidian
 
 


Én csak beugrós vagyok az esti műszakba, mert ezek elkezdték kifesteni a fürdőt, hogy holnap kevesebb meló legyen és még nem fejezték be...

Asszem reggel majd beveszek egy Leszarom Tablettát és szarok mindenre, valahogy kibírom délutánig :roll:
Vendég
 


Jajj,a folyásról akartam írni egy sztorit!A múltkor,mikor bennt voltam a kórházban,az egyik szobatársnőm (38 hetesen) hajnali 3.30-kor felugrott az ágyból és annyit mondott:"Folyik a magzatvizem,most mit csináljak?" Szegény jól megijedt!És csajok,én nem gondoltam volna,hogy annyi magzatvíz van bennünk,ott állt az ágya mellett és olyan volt,mintha szünet nélkül pisilne! :roll: :roll: :roll: :roll:

Nincs kedvem lefeküdni.Álmi még nem vagyok,csak a derekam szakad szét itt a gép előtt! :? :?
Meg nagyon izgulok,mi lehet Ginusékkal!!!! :lol: :lol: :roll: :roll:

A tv-ben itt megy mögöttem a COOL-on a Showder Klub! Szoktátok nézni? Én annyit röhögök rajtuk! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Előtej: nekem nem volt és annyi de annyi tejem volt hogy dunát lehetett volna rekeszteni vele. 75/B szivacsos jóindulattal :) Miből lesz a cserebogár.

Asszem a Bobó tud MMS-ről feltölteni, de hol van egész nap? Sztem ma még nem járt erre, vagy csak szenilisedem?

A másik amit felfedeztem ma, hogy tündér nyitotta ezt a topikot :). Köszönjük neked :)

Sziszkó: én is alig várom, hogy ne csak tükörből lássam a puncim :mrgreen:
anyabebi
 
 


Eszti, kösz a bíztatást... Most lehet, hogy se orgazmusom, se tejem nem lesz...??? :shock: :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Megtaláltam a Gárdonyi teaház honlapját ha érdekel valakit! :lol:

http://www.inwest.hu/

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kukucs. :lol: Várom, hogy Lara elaludjon.. Lesz asszem holnap neki "macskajaj", reggel keltem fél 7-kor kegyetlenül. :?

sziszkó: ja hepatitis? Itt 2x nézik. :) Mindíg izgulok, hogy negatív legyen, bár miért is lenne pizitív?? :D

ginuskának mennek a drukkok ezerrel. :D +++++++++++ Remélem nem lesz hosszú menete. :)

Én kedden megyek dokihoz, megemlítem neki, h valami gáz van a folyásommal. Nekem mindíg is sok volt, ehez hozzászoktam, de most meg egy hete mar. Olyan, mint a sav komolyan. És nem csiperke. Valahol olvastam a neten, hogy néha előfordulhat maró folyás... Mondom f@sza. Hátha tud valamit ajánlani.

Na megyek.. Lara alszik. Hurrá. :D :D Jó éjt lányok! :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szilveeea :lol: :lol: :lol:

Sziszkó Te is szenilisedsz, mert ezt már mesélted :D
Vendég
 


Ja mms-t nem tudok fogadni :( car a telefonom. :(

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Az én hátam mögött a Bíbor folyók megy. Imádom Jean Reno-t. :oops:
anyabebi
 
 


Eszti!
Sorry! :oops: :oops: :oops: Betudom a kismamaságomnak! :lol: :wink: :wink:
Csak nem tudom sok mindent mire fogunk,ha majd meglesznek a babák!??????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó éjt Pattogó!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Na jó kis reklámot csináltam a Gárdonyi Teaháznak :D :D :D de nem baj, igyátok csak, nagyon finomak a gyümölcsteáik. Nekem az összes a kedvencem!!! És ma elfogyott :( :( :(
Vendég
 


Anyabébi!
Én is szeretem Jean Reno-t!A z egyik nagy kedvencem a POFA BE c. film! Szerintem haláli! :lol: :lol: :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Én fogadni is, küldeni is tudok MMS-t, csak a gépre nem tudom feltenni, mert elhagytam az adatkábelem :?

Mire fogjuk? Hát a kisbabás anyuka-agyra!
Vendég
 


Pofa be k***a jó! És a Leon, a profi??? Alapmű!
Vendég
 


Eszti!
Ez jó! Kisbabás-anyuka agy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak páromnak sajna ezt már nem tudom beadagolni! :oops: :oops: :lol:
Még mindíg festenek a fiúk?????nem baj,legalább hamarabb végeznek holnap! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó : én is nagyokat röhögök rajta :)
anyabebi
 
 


Hahó Többiek????? Már csak Esztivel nyomjuk itt a billentyűzetet????? :lol: :lol: :lol: :lol:
LEON A PROFI! Az is tuti! Ezek tényleg alapművek! :wink: :lol:
De nekem minden Jean Reno-s film bejön!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,
én nem "hallottam" előzőleg a sztorit! Nekem új volt! :P
(biza, a burokrepesztés is vicces: fexel a szülőágyon, és lecsapolnak :lol: - nekem egyáltalán nem fájt, furi volt :P )

tillidian
 
 


Bocsi Anyabébi! Látom még Te is vagy! :lol: :lol: :lol:

Szilveeaa,Tilli????Fő baglyok?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szisz,
dehogyis, vagyunk! :D Csak Dr. House épp "rendel", nálam ő megy szimultán :lol:

tillidian
 
 


Azt hallom mindenkitől,hogy a beöntés meg nem is gáz! :lol:
Volt aki azt mondta,még kicsit kellemes is! :roll: :lol:

Kérdés!Vettetek cscsemőmérleget? Barátnőmék mondták ma,hogy nálunk a védőnőktől lehet bérelni havi 2500 pénzért! de akkor lmár Tesz-Vesz-elek egyet szerintem! Behozza az árát,nem?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Tündér
:D Boldog szülinapot! Hogy ünnepeltetek? Nekem talán még arra is van esélyem, hogy a szülinapomra a kisfiamat kapjam ajándékba :lol:

Gina
Drukkolok, minden rendben lesz!! Várom én is híreket :D

MoncsiA tábliba a gmailre már beírtam a nevet kb egy hete 8)

Eszti
Ktartás a sógórhoz 8)

SziszkóKandalló.....de szeretnék én is :roll: Talán egyszer.. :) A helye már megvan..

KicsikeCsak óvatosan a takarítással.. :wink: szép ráérősen :!:

Nyákdugó, magzatvíz ..Nekem se ment el semmi az előző terhesség végén, csak a fájások jöttek... az az igazság, hogy nincs két egyforma szülés.. :roll: Úgyhogy én is aggódok, hogy odaérjek időben ha eljön az ideje :wink:
Folyás viszont folyamatos... de szerintem ami kicsit sűrűbb, az nem magzatvíz...
Szóval itt a finish-ben már én is parázok látod Zsrit... :roll: ráadásul nálam itt van ez a fránya Strepto baci is..

Jó éjt minden éjjeli bagolynak :lol: :!:

Ja, érdekes egyébként, hogy nekem semmi bajom a kakaótól :roll: Este kifejezetten kívánom, mint valami édességet...biztos alacsony a vércukrom :lol: Igaz, elég lightosan iszom, kevés kakaóval..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


WOW éjszakai Kismama buli!? :D

Sziszkóóó én Nálad is bevállalom a képfelrakást! :lol:

Éppen mutattam apának, hogy csuklik a pici fia! Tetszett neki nagyon!:D

Hajrá Ginus! Most már bizti jó helyen vannak! Csak nem hagyna minket izgulni!;)
hajnalocska
 
 


Anyabébi, én is fél füllel a Bíbor folyókat hallgatom...

Pattogó, én is hallottam maró folyásról. Nem szeretném megtapasztalni, bár amikor a doki felírt kúpot egy hónapja, azért én is éreztem valamit... azóta mintha elvágták volna.

puncilátás tükör nélkül: hú, mekkora öröm lesz!!! mondjuk remélem nem valami bazi nagy matyóhímzés fogja díszíteni egy jó kis gátmetszés következményeként... :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


vcsibe:
Csak viccelodtem ezert irtam hogy nem riadok vissza semmi cucctol. A dokibacsim mar irt nekem feszko oldonak Xanax-ot de valahogy nem visz ra a lelek hog bevegyek ilyesmit... raadasul minden ilyen "cucc" ram nagyon erosen hat, anno kaptam Frontin-t a szorongasomra es olyan voltam tole mint egy zombi...
Pentekem kikerdezem a szulesznot milyen homeos izet ajanl... mert hogy o ezen dolgokat alkalmazza a szuleskor, elotte is. Nagy reform banda ez a Szt. Imres tarsulat. :D


anyabebi:
Szoval akkor most mar van pezsgosdugesz es postasgumi. :D
Ezt elmeselem a dokimnak, imadni fogja a mi kismamanyelvezetunket. :D:D:D

tilli;
Rolling eyes! (gurulok a rohogestol ahogy bevizualtam!) Ezt meg kene rajzolni karikaturaban!
Meg ahogy a nyakdugot osztalyozzuk eppen a ketfele kategoriaba. :D:D:D
De jo kedvem lett :D:D:D


Tunderke:
Boldog szulinapot neked - ha megkesve is!


OKTOBERI TOPIC:
Angolosan teazgatos uriholgyek nyagdugotermeszto tarsulata. Temeszetesen csakis a legvaganyabb fajtabol!!! :D


zsrit:
Nem vagy egyedul! Szuntelenul azert imadkozom hogy a gyerekkel ne legyen valami gond! Szerintem ez naturalis para nalunk. :)


MAGZATVIZ:
tenyleg, en attol felek hogy az agyamban fog majd elfolyni, a matracba az egesz! Ugye neeeeeeeem!!!!!

JOSLOFAJASOK:
Gyarkorlottak, kerek szepen valami felvilagositast, milyen ez a dolog??


Eszti:
Jean Reno+G. Depardieu, egyutt nagyon tutit alakitottak! En eredetiben neztem a Pofa be-t es gurultam, sirva-rohogtem vegig a filmet. Azert meghallgatnam a magyar szinkront is, biztos jo. :)

sünciboglya
 
 


Őzike!Jó éjt!

Hajnalocska!
Akkor kiírom a Te számodat is! Előre is köszike! :lol: :lol: :lol:
ma mi is nagyon sokáig csuklottunk! :lol: Párom le se vette a kezét,amíg tartott!Neki is nagyon tetszett! :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szilveeaa,
a gátmetszés nem látszik :lol: (az első időkben sz@r, mert nekem mindig szúrt "Apázás" közben, de aztán elmúlt kb 2 hónapon belül)

Mérleg:
én kaptam kölcsön...

Ti szedtek még vitamint? :roll:

Sünci
:lol: :lol: :lol:

tillidian
 
 


Még mindig festenek, én meg leesek az ágyról...de mire befejezik, tuti kimegy az álom a szememből, még mire mindenki megfürdik, meg elrendezkedik...ebből sem lesz nagy alvás :roll:

Nekem van csecsemőmérlegem, tesóméktól örökölve, de ők is azért vették mert jobban megérte, mint bérelni, pedig ez új volt!

Beöntés: nekem rémálmaim vannak tőle, illetve attól, ami utána jön, hogy az ember a szülőágyon fo**a össze magát, főleg ha apuka is ott van. De a rémálom nem vicc, azt hiszem 2 napja álmodtam, hogy mentünk szülni, adtak beöntést és már nem engedtek ki a szülőszobáról, hogy jön a baba mindjárt, én meg kétségbeesetten hajtogattam a férjemnek, hogy be fogok f**ni mindjárt!
Vendég
 


Én is itt vagyok, hejjjj! Kikérem magamnak! :lol:


Hát én Sziszkó parázok a beöntéstől bárki bármit mondd. Érdekes a szüléstől nem félek.:D


Amúgy mindig lemegy a pocak, ha a baba kiakar jönni? A védőnőm mondta, hogy még fent van a pocakom, de ezt érzem is.
hajnalocska
 
 


sziszko:
Igazad van, TeszVesz-en eppen most lattam 5200-ert teljesen jo merleget! (Mi kaptunk kolcsonbe csaladtol, de egyebkent en is ott vettem volna.)

Gyerek eppen csuklik bennem....

sünciboglya
 
 


beontes:
Szerintem a nagyokos ferfiak talaltak ki errol is hogy kellemes tud lenni.... pfffffff :D

sünciboglya
 
 


Sziszkó, én kaptam mérleget, de sztem maximum heti egyszer fogom Szonjámat mázsálni... Sok barátnőm erre ment rá idegileg...

Beöntés: hát igen, ez is tök egyedi. Én is ismerek csajt, akinek kifejezetten jó érzés volt és segítette a vajúdást. Mondjuk az én gyomromat ismerve nem sok minden fog benne maradni mire beérünk a kórházba... :roll:

Őzi, strepto-n kicsit én is parázok... Ráadásul rákérdeztem a héten és az a gyakorlat, hogy ha nekem már nem tudják időben beadni az antibiotikumot, mert annyira gyorsan történnek a dolgok, akkor a kap a manó is. Aminek baromira nem örülök.

Kép
szilveeaa
 
 


En elhullok aludni lanyok! joejt! Kellemes bagolykodast!

sünciboglya
 
 


Most végeztek és Breffel tisztogatják a fürdőt. Ide érzem a szagát, gondolom odanyomtak egy fél litert. Nem akarom látni. Holnap úgyis újra kell suvickolnom az egészet az tuti...
Vendég
 


Asszem egyre többet fogunk itt virrasztani :)

Süncikém: a pogácsát kihagytad a szakszavak felsorolásából :mrgreen:
Én is attóól parázok, nehogy az ágyban menjen el a magzatvíz, az elsőnél repesztettek, lehet most is :)

Sziszkó: Eszedbe ne jusson mérleget venni. Egész pontosan 1 hónapig használtuk (és csak az elején mértem szopi előtt, utána aztán már idegesített ha nem hozta a tervet), én is csak bérelni fogok, ha meg nagyon aggódok leviszem a rendelőbe aztán leméretem, úgyis benne lesz a kilóméter a lábunkban.
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: