Új privát üzeneted érkezett!

Hajnalocska, köszi! Neked is Eszti a szándékot! :wink:

Amúgy, még amikor dolgoztam kinyomtattam a gmail-es táblázatot, szóval megvan mindenkinek a telefonszáma. :lol: Cseles vagyok, mi? :wink:
Vendég
 


Ginus lehet,hogy nemsokára babázól?Ha valami van értesíts valakit .Érted izgulhat most mindenki.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Judy, most nézem kb. egyszerre fogunk szülni!!!

Anyabebi, köszi, közben én is böngésztem! Én a citromos Pickwicket nyomatom :D

Na megyek összeszedem magam, mennem kell a sógim elé remélem nem tévedek el, nem tudok még itt tájékozódni :lol: :lol: :lol: mondjuk amúgy sem vagyok egy nagy tájékozódó, kismamaaggyal meg főleg nem :D :D :D férjem meg akarna szabadulni tőlem, csak ki kéne tennie valahol a városban a kocsiból azt' kész :lol: :lol: :lol:

Majd még jövök!
Vendég
 

 
 

még vagyok...........próbáltam aludni, pihenni kicsit
ginuska
 
 


Pattogó, élmény egy napod… :lol: És jó kis helyen laktok…
Én szombaton voltam ki a szigetelés miatt. Péntek este hozta a Tomi a két haverunkat, akikkel hajnali fél 2-ig ittak és dumáltak lent a konyhában, míg én fent próbáltam aludni… Aztán szombaton kezdődött a hercehurca. A lakás felforgatása, az anyagmennyiség kb. ötszöri kiszámolása, agyalás, hogy hungarocell vagy üveggyapot lenne jobb, stb. Aztán irány a Bauhaus, bevásárlás, hazahurcolás két kocsival. És csak délben láttak neki a munkának… Én pedig közben hol vasaltam, hogy kaját főztem, hol mosogattam, hol elrobogtam a boltba, mert valamit elfelejtettek, vagy keveset vettek… A szigetelés kész, most tapétáznak. Háááát… eddig nem túl szép… :roll: És majd a jövő héten festünk… :roll:
15 centi vakolat??? :shock: Ez durva! Nálunk pedig nem egyszerűen kispórolták, ott NEM kéne lennie betonnak!!!

Szilveeaa, azért túlzás, hogy pörgök… Ez a tempó inkább lájtos forgás. Szépen lassan mindent megcsinálok. Mondjuk azért nagyon sokat számít, hogy már nem dolgozom. Anno ennyi házimunkát a meló mellett kellett megcsinálnom…
Kéretik az ilyen hülye könyveket jó messzire eldobni! Én nem is vettem semmilyen könyvet, csak kaptam ajándékba.

Ginuska, Sziszkó érdekesen megy nálatok az EDA (illetve nem megy…) Hogy a csudában tudnád eldönteni már a szülés legelején, hogy kell-e? Vagy úgy gondolják, hogy ez csak valami luxus? Pedig abban sokat segít, hogy ne fáradjon el annyira a kismama a vajúdás alatt és legyen ereje a végére is.

Szülés napja, hogy ti mit tervezgettek. :lol: Én hétfőre vagyok eredetileg kiírva, de igazából bármelyik nap jó. Csak ne késsen. Tovább nem akarom hordani, mint a kiírt dátum. Én csak azt szeretném, ha olyankor indulna be a szülés, amikor a párom itthon van. Szóval este 7-től reggel 8-ig, vagy hétvégén. :D Jobban szeretném, ha ő vinne be a kórházba és onnantól végig velem lenne.

MrsParis, hát jó húzós volt a múlt hét nektek. Még jó, hogy megtaláltátok a megfelelő lakást és nem kellett még napokat, heteket járkálni. Az ismerős, hogy ha segítség kell, a sok barát eltűnik hirtelen. Nekem szerencsém van, a párom nagyon ügyes és azért van egy-két barát, akikre tényleg lehet számítani.
Látom már te is elkezdtél tényleg terhes lenni. De nyugi, már nincs sok hátra, most már ennyit kibírsz. A szexszel én úgy vagyok, hogy a kedvesem nem mer kezdeményezni, én pedig túl romos vagyok hozzá… :(

Kicsike, alaposan megnézted azt a zserbós fagyit? :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe méghogy megnéztem?Egy jó nagy adagot fel is faltam :D :D
A nagy melóban azért pihenj kicsit,majd a fiuk megoldják a többit.
Ma nem is dolgozta olyan sokat de úgy érzem nagyon nagyon elfáradtam.Csak főztem ,egyet mostam,és ami sokáig tartott a speiz takarítás ki és be pakolása 3,5 óra.Na ez elég volt mára. :?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


sziasztok!

ginus, nekem a vedono epp ezt mondta, ha fekszem es betetet kell cserelni, akkor irany a korhaz, mert magzatviz ment el. mondta szintelen szagtalan, de ha zoldes meginkabb igyekezni kell a korhazba. remelen babazol lassan.

en csak tengek lengek, nem is merek edessegekrol olvasni..nehogy felmenjen a cukrom. megviselt a megfazas.

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


ginuska: Nekem anno Vivivel szinte egész napos jóslóim voltak. Néha meglepően rendszeresek. így nem csoda, ha a szülés előtti napon fel sem tűnt, hogy kora délutántól 20 perces fájásaim voltak. Csak az 5 perceseknél esett le éjjfél felé, hogy hoppá szülünk. :D A nyákdugó meg nem folyik! Bocsi ha gusztustalan leszek, de ha egyben jön ki akkor egy pezsgősdugó méretű átlátszó kocsonya darab. Keményebb. Végképp gusztustalan, de ha nem vagy bizti benne akkor a szülésznő anno azt mondta, hogy igenis fogd meg. Tapintásra nem fog szétmenni. És szülés előtt akár 2 héttel is elmehet. :) Remélem segítettem :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja de inkább menjetek be a kh-ba fölöslegesen, mint aztán otthon, vagy útközben szülj! :)

Asszem szilveeaa írta azt a könyvet, hogy orgazmus a szülés alatt. Hát nem tudom. Ha ilyen lenne, lehet több gyerekem lenne..... :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hú,Ginuska!Akkor tényleg irány a kórház!Bár már gondolom ott vagytok!!

Én nem tudom,mik azok a jelek,amik a szülést jelzik(mert hogy nekem rásegítettek Pannival),és éppen ezért rettentően izgulok,hogy felismerjem majd időben ezeket......

Lányok meghoztátok a kedvemet ezekhez a teákhoz.Hol lehet ilyeneket kapni?

Kép
Kép
zanikó
 
 


Ginuska drukkolok Nektek!!! :D
bobóbaba
 
 


tilli:
Aham, van a Szt. Imreben is EDA, bar nem tudom, lehet hogy ott is elore kell jelezni es azt sem tudom hogy az en dokimnak van-e ilyenre kepesitese. De azert nagyon remenykedem benne hogy valamit adnak mert nem biztos hogy kibirom en csak ugy, amazonosan a szulest. :mrgreen:

Umm, hosiesen elolvastam amit a tolofajasrol irtal tilli :D Huuuuuha! Hat ezek utan magam viszek valami cuccot ha ezek nem akarnak majd adni! Nem akarom megelni a szetszakadas erzeset, en tuti beajulnek.


Tolofajas+orgazmus:
Hehe kivi lennek erre a kombinaciora. :D:D:D:D
En biztos levisitom majd az orvos hajat tolas kozben, max o kap orgazmust ha leszakad a dobhartyaja....


ginuska:
Huh, ez durva! Szoritok neked!!!! Remelhetoleg meg van idod! Ha nincs akkor jojjon a babo, jo gyorsan es fajdalommentesen. :D

sünciboglya
 
 


Kicsike, a fiúk végeztek a tapétázással. Kép A Tomi viszi őket haza, a takarítás rám maradt. Persze túlzásba nem viszem, mivel holnap elkezdjük lefesteni. De ez már nem jár annyi kosszal, így most sok mindent a helyére tudok tenni. No meg elpakolom az összes elöl hagyott szerszámot... :roll:

Sünci, milyen cuccra gondoltál? :roll: Mert némi "feszültségoldó-hatású" növénykére én is gondoltam. :lol: :lol: :lol:

Most akkor Ginuskával mi van? Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Pattogó: nekem amikor elment a nyákdugóm az olyan volt mint a "postásgumi" tudod amivel a postások levelei vannak összegumizva. :) Nekem a mai napig az jut róla eszembe :)

Zanikó:
Én a málnás-passiógyümölcsöset vettem, nagyon finom (Sparban vettem múlthéten). A Gárdonyit a tescoban szoktam venni.
Ezek az új teák: http://www.lipton.hu/#/kezdolap

Ginus: Elindultál már?
anyabebi
 
 


Sziszkó,
"Az milyen könyv,amit most olvasol?????? Rolling Eyes Orgazmus kitoláskor????El nem tudom képzelni! :shock: :shock: :shock: "
Persze, mivel az egész óriási marhaság! :shock: Ráérős lököttekkel tele a világ :roll:

Tündér,
Isten éltessen! :D

Judy,
értem :D akkor nagyon drukkolok már előre!!! :D

Ginuska,
húúú, ez izgi!!! Te mindjárt babázol!!! :shock:
Mennek a drukkok, adj majd hírt!!!+++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


ginuskával tényleg mi van? írjak neki sms-t? :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Vcsibe nagyon ügyesek a fiuk. :D az pedig megszokott dolog,hogy a takarítás a nőkre marad.De az eredmény a lényeg.
Most vacsiztam és azóta olyan szinten mocorog a Fiam,hogy majd kirúgja az oldalamat. :D és amikor kinyomja magát az elég fájdalmas. :D :D

Lányok ma Én is ittam teát elég sokat,vörösáfonya-málna nagyon fincsi. :D

Ginus Én is kiváncsi vagyok mivan Veled,elindultatok vagy hol tart a dolog? :shock: :shock:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Én sosem szerettem a gyümiteákat. Max a rauch őszibarack iceteáját. Én a fekete teára esküszöm. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Éjszakai bagolykodás:
na ja :roll: -én olyankor nem tudok aludni :lol: Meg Lencsi is akkor a legaktívabb :roll:

Ginuska??? :roll:

(nekem reggel 8-kor NST, vvtel, stb. Megpróbálok ma korábban lefeküdni :P )

tillidian
 
 


Sziasztok.

Nita hírek:
reméli holnap mehetnek haza de Barni egy kicsit szolizik néha:))
mindenkit puszil:))

egy kicsi tapasztalat:)
Ginus nekem is ilyen ment el szülés előtt és az nem a nyákdugó hanem fentebb repedt meg a magzatburok nem a fejvíz. Nekem is olyan volt mint ha belenyúlnék valami vizesebb tojásfehérjébe de szagtalan volt és a betéten meg rózsaszínes halványan. Ez nekem is új volt mert az előző 4-nek mind repesztették:))
De szerintem tuti már bent vagy és jön a babó vagy már meg is született:))

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Ginuska nekem üzenne, de csend van. Majd még jelentkezem, ha vmi hírt kapok!


Sztercsi
Vendég
 


Én itt teázgatok és csendben izgulok Ginusékért :D :wink:
Vendég
 


Bár ma megfogadtam,hogy este nem netezek,mert utána csak kavarog a fejem,mégis bekukkantok.Izgulok Ginuska miatt.

Anyabebi,köszi,utánanézek.Eddig mindig annyira elrettentett a teaválaszték,hogy a szokásos gyümiteákat emeltem le a polcról.

Az én gyerkőcöm is nagyon aktív ma.Azt hiszem ennyire még soha nem fájt a mozgolódása.Szerintem a könyökét v. térdét huzigálhatja,mert nem olyan jó érzés.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Sziasztok!

júúúúj de jó nektek, mindjárt szültök!!:):)
ez a legjobb rész, amikor már mindjárt, és az egész kilenc hónap
a tetőfokára hág! :lol:
nekem is nemrég született meg a második kislányom, két hónaposak leszünk!:)
azt hiszem egyszer már voltam nálatok és ajánlottam, egy nagyon
jó szolgáltatást, ami nekünk szuperül bevállt, meg egy csomó barátunknak is
http://www.elintezzuk.hu
Az a lényege, hogy minden ügyintézést, ami a szülés utáni adminsztrációt, mint gyed,gyes,gyás, taj,adó,lakcímkártya, :shock: születési,stb...mindent intéznek helyetted, házhoz viszik, 8) :lol: hozzák...szuper kényelmes volt, hogy otthon lehettünk, nem kellett hivatalokban tuszakodnunk, újra sorbaállni...jó volt! használjátok!!
az első kislányomnál még nem volt ez, és hát nem volt egy leányálom kiállni a sorokat, papírokat pótolgatni! inkább sétáljatok egy jót! :wink: :wink:
esztyx
 
 


Sziasztok :)

csak bekukkantottam és mik történnek - Ginus :) nagyon drukkolok +++++++++++++
én nem vagyok egy szakértő de szerintem is a víz lehetett az, tesómnál ugyan így szivárgott 1 napig kb. mire rábeszéltem hogy menjen kórházba végre és gyerek lett belőle :)

nálam nem volt se dugó se víz se fájás - sz@r programcsaszi volt úgyhogy nekem halvány gőzöm sincs a szülésről mint olyan tehát marhára izgulok ...

amúgy nyomom az allergiát 1000-el, kb 300-at tüsszentettem ma - néha úgy érzem kitüsszentem a gyereket

Akartam kérdezni - Ti nem szoktatok parázni hogy valami baja lesz a babának?? Tiszta paranoid lettem, rémálmaim vannak ezzel, pedig minden vizsgálaton - agyon nézték - minden rendben volt, és mégis ... én már tiszta hülye lettem...

R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit ne parázz és ne is gondolj semmi rosszra.Nekem is azt mondták,hogy rosszra ne is gondoljak mert akkor biztos bevonzom a negatív dolgokat.Ilyenkor sokmindent mondanak,mindenki csak mondja mondja mondja....A lényeg a lényeg,hogy nyugi nem lesz semmi probléma szép egészséges babád lesz Neked is és mindenkinek!!!!Magamat is beleértve. :D Nálad is vizsgáltak egy csomó mindent ha valami lett volna azt már rég közölték volna az orvosok.Most csak pihenj még van egy kis időd ,és készülj a nagy napra. :D :D :D

Ginusról még mindig semmi?+++++++++++++++++++++

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Ki gondolta volna ?Tegnap este 9-30-kor Ginuska még gyümölcsös sütit sütött ma meg lehet,hogy már ebben az időben babázni fog?
Nagyon szorítok . :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Csajok, nem bírom, hogy itt a sógorom, nem tehetek róla, de tiszta feszült vagyok!!! Már most elegem van, mi lesz velem holnap?! Idegesít, hogy még nekem kell alkalmazkodnom, hogy megyek ki pisilni éjjel csendben, nem jöhetek-mehetek bugyiban, meg kerülgessem itt+úgy ült le vacsorázni, mintha pincérnő lennék, mondjuk az is idegesített volna, ha benyúlkál a hűtőbe :roll: :roll: :roll: basszus :? :? :?
Vendég
 


Ginusék tuti kórházban vannak, különben jelentkezne!!!
Vendég
 


Kicsike :) - tudom igazad van, meg ez a bevonzás dolog is így van ... de egyszerűen ott motoszkál...
de NEM akarom bevonzani, jjaj nagyon nem

Mi lehet Ginussal :?:

Éjszakai műszak tagjai - Till, Szilveaa és aki még szokott ... vagy még korán van? :lol:

Kép
zsrit
 
 


Eszti - kitartás :)
meddig marad? és hogy találta ki hogy pont most bútorozik be hozzátok így szülés előtt?? :lol:

- szerintem az ember ilyenkor kissé kevésbé toleráns ... és valszeg ez normál. (Nálam mondjuk úgy jelentkezik a napokban hogy mindenen elkezdek bőgni - tegnap kb. 5x. Én. Aki aztán tök nem vagyok ilyen)

Kép
zsrit
 
 


nem bírok már a gép előtt ülni,mert leszakad a derekam.Remélem reggel már többet tudunk.

Zsrit,hallgass Kicsikére.Bár én beszélek?Én is elég parázós vagyok.

Jó éjt baglyocskák!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zsrit, holnap megy haza, csak jött segíteni festeni a férjemnek, de hát tudod hogy megy ez, szól a zene, rihegnek-röhögnek, engem meg idegesít, most már inkább kifestenék egyedül, csak ezt ne! Bőven jó lett volna, ha reggel jön holnap aztán este megy haza, de hát itt kell aludni...! :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Szerintem ez még csak esti műszak.Az éjszakások kicsit később jönnek. :D :D

Eszti kitartás a sógorhoz.Meddig marad Nálatok?
Elég zavaró tényező ,hogy ott van de sajna most nemtudsz mit csinálni.Nálunk is voltak sógoromék multhét végén ,de Én közöltem ,hogy szedjenek kaját ott a mikro meglehet melegíteni.Ha már nem érkeztek időre nem is fogok ugrálni.Meg különdben is Mi már nagyon terhesek vagyunk.Vagy nem?! :D :D

Zsrit ne motoszkáljon semmi!!!!Irgum burgum. :twisted: :twisted:

Kicsit még várok talán kapunk valami hírt.Ma délután nem aludta úgyhogy most biztosan korábban lefekszem.
Most fürödtem,hajatmostam és olyan melegem van,hogy mindjárt elolvadok,pedig utána ettem egy közepes méretű fagyikát :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Zsrit,
éjszakai műszak szolgálattételre jelentkezik :mrgreen: :lol: (de még csak figyelőben :)-ellenőrizzük, hogy mind lefexetek-e :) :) :))
te meg ne parázz, mert minden rendben lesz!!! :wink:
Allergiára kitartááááás, már nincs sok! :)

Eszti :oops:
Affene!!! Ezt naon át tudom érezni! :oops: (nekünk évekig volt így!!! :evil: - hál'Isten, már megnősült, azóta nem jön! :D )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.09.20 20:46-kor.

tillidian
 
 


Nyákdugó:
na ez engem is érdekel...nekem semmi nem távozott itthon, csak 5 percesig mértük a fájásokat és spuri be! Ott aztán kértem beöntést (borotvát elintéztem itthon), tusolás, ügyeletes burkot repesztett és jött a dokim :P

Zanikó,
jó éjt! :P

tillidian
 
 


Ez az elintezzuk.hu egy kicsit drága :oops: (főleg, ha azt veszem, hogy a 10.000 kerületi támogatásból is 4.000-et lesápolnának...már bocsika :evil: )

tillidian
 
 


Tilli, hát megnősülni nem mostanában fog, 20 éves és virágról virágra száll...ha meglesz a gyerek, rohadtul nem lesz ittalvás, eljön egyy napra, aztán kész, majd a másfél szobás lakásba még őt is elszállásolom, mi? Na nem!
Vendég
 


Eszti :)

holnapig csak kihúzod!!! aztám visszatér a nyugalom :D :D
Te most azért mégsem segíthetsz festeni -- bár Tőled kitellik :lol: :lol:

Till :)

na ne légy szenya!! :lol: :lol: nem megyünk aludni!!!
megvárunk :) - nincs klikkesedés :lol:
azértis mert kíváncsi vagyok Szilveaa talált e vadabbat a "kitolás és orgazmus" történetnél :lol: :lol: 8)

R

Kép
zsrit
 
 


Tillikém még jó, hogy említetted a borotválást!!!!
Holnap látogatásom lesz a nőgyógyinál, még jó hogy eszembe juttattad, ugye milyen rossz ha nem látom :)

Zsrit: tegnap énis nagyon sajnáltam magam és bőgtem párszor csak úgy, én szegény. :lol:
Nem kell parázni a mi gyerekeinkenk kuta bajuk, vagánykismamik vagánybabái :)

A Második kancsó teámat iszom, annyit járok wc-re mint még soha. :)

Asszem ma énis erősítem az éjszakásokat, kivi vagyok Ginára :)

Na megyek borotválni aztán kenek egy jó kis körözöttes cuccot, aztán jövök :)
anyabebi
 
 


Zsrit
:mrgreen: :lol: :lol:

Eszti,
helyes!!! (Úgysem bírná az éjjeli műsort :lol: :lol: :lol: )

Anyabébi,
szívesen :lol: Milyen teát iszol? :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.09.20 20:59-kor.

tillidian
 
 


hello Lányok,

esti bekukk...

Tündér, boldog szülcsinapcsit!

Ginuska, hol vagy? Atyaég, szülni mentél? Izgulok, izzad a tenyerem :)
egyébként napok óta nekem is erősebb folyásom van, mindig gyanakodva nézem, h most ez magzatvíz vagy micsoda? De egy tisztasági betét reggeltől estig kibírja, akkor nem magzatvíz, ugye???? :?: :?:

Zsrit,
én is totál kész vgayok, halálra parázom magam a baba miatt. Úgy vagyok vele, h engem aztán nem érdekel, h nekem mennyire lesz gázos, csak a baba legyen egészséges :!: :shock:

Eszti, Csibe,
én is totál antiszoc vok. A sógornőm volt itt nálunk múlt héten, mániája, h mos meg vasal. Ez eddig OK, mert segít. De egy mosáshoz elhasznál vagy 1 liter öblítőt (de a koncentrátumból) és amúgy is utálom az intenzív öblítőszagot, de még egészségtelen is, ha sikamlósak a cuccok...
:x szal kishíján elhajtottam :?
de Nektek sok erőt a felújításhoz, én rá se merek gondolni a nyári kupira, ami nálunk volt.

Ma délelőtt takarítottunk (a takarítás világnapja volt ma, hihihi), aztán meglátogattuk nagyit, aztán a kedvenc fagyizónkban nyaltunk egyet (Vári cuki), majd 2 órás IKEA séta. Vettünk apróságokat :D És jól elfáradtam.
De a napi 4-5 jóslófájásnál nem volt több ma sem.
Jövő 7 végén jó lenne, ha Maszatka ellőné a startpisztolyt :D

Kép
screen
 
 


Screen,
atyaég, 11 napod van egyben :shock:

folyás:
nekem is van néhány napja, de nem tojásfehérje, hanem tömör fehér...viszont egész nap :roll: (fél óránként cserélek betétet :? )
de néztem: ez nem víz :roll:

tillidian
 
 


Folyásom nekem is van jópár napja, tilli mint neked, van úgy hogy egész nap semmi aztán jön egy löket :shock: (Má bocs :))

Egyébként a 2 napja emlegetett Lipton málna-passiógyümölcs piramis teáját iszom. Most már pénzt fogok kérni a Liptontól a reklámért :mrgreen:
anyabebi
 
 


Tilli,
nekem meg sárga. Csak, h übereljelek 8)
ez akkor nem AZ, ugye?

Kép
screen
 
 


ja és Till,
11 vagy 17.. mennnnymá" :D :D

Kép
screen
 
 


Anyabébi :)
- nálunk valahogy sok a hasonlóság :D :wink:

Screen - téynleg 11 :shock: nap!!
akkor Te már bármikor!!!!!!!! ...
(nekünk parázósaknak meg ezek szerint csak utána lesz könnyebb a lelkünk -- mind1 próbáljunk +++ pozitívan állni hozzá)
kíváncsi vagyok Nálatok mikor jön el a Nagy Nap :)

Till - folyást ne is említsd --- nekem is lett mostanra bakker az agyamra megy :evil:

Kép
zsrit
 
 


utálok laptetőn lenni

Kép
zsrit
 
 


Folyásom nekem tök régóta van kb. a 6. hónaptól, pár hete éjszakai Always-t kellett beújítanom, annak jó a nedvszívókája, kibírja egész nap. De ez olyan undi, én utálom bármi is folyik belőlem :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


11 nap, én akkor még hol vagyok a duplaannyimmal :roll: :roll: :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: