Új privát üzeneted érkezett!

JAIMEE: Köszi :lol: A kék szemeket én is irigylem (meg a zöldet is) Rajtam múlik :) Egyszerűen nincs szívem bölcsibe adni Bencét. Szeretném kiélvezni még ezt az 1 évet.. éveket ;) :lol: Az ovi hozzánk is nagyon közel van.. egyelőre.. de később sem lesz olyan messze :lol: Pillangó kisasszonyt nem mutatod meg a többieknek? :wink:
Vendég
 


Köszi Jamiee, Betsy! :)

Igen-igen ide is fogok írni, kiváltképp pocakosan! :wink: :)

Betsy,
én úgy szeretném ha előbb a lombikkal próbálkoznánk meg, mert a türelmem már vagy 1 éve elfogyott... :D De azért a doki véleményére is kíváncsi vagyok! :)
Ha jól értelmeztem a kaális fórumon az egyik lány azt írta, h. nem szoktak várni, mert nem 100 % a katonák minőségi javulása műtét után sem. Szóval a nagy tervem az, h. lombik/inszem és utána Férjuram műtétje. :D

Ti meg már bölcsiről, ovikról beszéltek....hát így telik az idő....
arikon78
 
 


Arikon,
de jó hallani felőled! :lol: Nagyon mennek a drukkok, pozitiv energiák, meg minden, hogy végre sikerüljön bebabásodnod! :lol:

Jaimee,
:lol: :lol: , ez legalább nem rossz hobbi! :wink: :lol:
sirkici
 
 

 
 

Arikon: Sztem sem fog várni a Kaáli. SZóval mindent bele! +++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:09-kor.
jaimee1
 
 


sziasztok,

Vagyok ám én is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Arikon,
Örülök, hogy újra reggeltél és hajrá. :lol: :lol: Úgy látom most már a kapuban állsz.
Betsy,
Olyan titokzatosan írtál a bölcsivel kapcsolatban, hogy azt hittem jön hármaska. :lol: :lol: :lol:
Jaimee,
De kis tündérke Réka baba.Bár már nem is baba, hanem egy kis hölgy. :lol: :lol: Úgy megnőnek!!! :oops: :oops: :oops:
Hát majd elválik hétfőn, hogy mennyi tüszőcske növöget ettől az egy szemtől. :oops: :oops:
Szuper a vonalzód. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Most azon agyalok, miért ilyen magas a hőm. :shock: :shock: :roll: :roll: Mindig van valami. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Sztem ne agyalj, nekem is volt ilyen, osztán lentebb ment pé előtti időszakban. Majd kialakkul!


Betsy:
[quote]S írta:zeretném kiélvezni még ezt az 1 évet.. éveket


:)

Mirci, drukk nektek a véghajrára. Már ha olvasod.... :roll: :roll: :roll:
jaimee1
 
 


JAIMEE: Csudacsini Réka! Most már tiszta Te. :lol:
JUDY: Mindent bele ebben a hónapban! Nem ér a sorok között olvasni! ;) Amúgy meg nem..
Vendég
 


Judy: egyre gondoltunk Betsyvel kapcsolatban, nekem is hármaska ugrott be!

Arikon: üdv újra itt, mennek a drukkhegyek

Jaimee: nagyon csini Rékuci, már a blogon is megcsodáltam

Rólunk: vírusos torokgyulladásunk van, láz nincs csak orrfolyás és érdekes mutált hang. Cataflan csepp+Cebion rendelve. Viszonylag jól viseli, de minket már megfertőzött, mi nyügösebbek vagyunk egy kicsit.

Tartozásom, terasz+korlát:
Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jamiee, lehet még megyek suliba és ha azzal igazolom, akkor mehet bölcsibe, meg így, hogy jön a tesó, de sajna a mai vizsgálatnál kiderült miért fáj sokat a hasam, nyílik a méhszájam, C 2100. Kímélnem kell magam, amennyire tudom. Emiatt valószínű, hogy veszélyeztetett terhes leszek, kapok róla papírt és így mehet. Amúgy nem kérnek semmilyen papírt, hogy mehessen. Kistesó is megy majd. És akkor akarok majd dolgozni menni.

Betsy, igyekszem képet hozni, tudom már régóta mondom, csak mivel újra lett rakva a gép, lemezen van az összes kép. Nevek: ha kislány: Jázmin-eddig ez van, ha fiú, nem tudjuk.

Azért majd igyekszem jelet adni magunkról. Október 12-én a szülinapján kezdjük a bölcsit.
Vendég
 


Jaimee,
igazi nagylány már Rékacica! Nagyon édi! :lol:

Gyabi,
ez a terasz... de jót tudnék ott pihenni... :wink: :lol: nagyon szép!
sirkici
 
 


Hali!

Gyabi: Szuperszép!! De még irigyebb vagyok a kert miatt. :oops: :oops: :lol: :lol: Jobbulást Banditának! +++

Criss: Hű, akkor tényleg jól jön a bölcsi, hogy tudjál pihenni. Vigyázz magadra!

Betsy: Háááát, hogy kire hasonlít...elvileg még mindig Apa ágára üt, mindenki azt mondja. De a szeme formája (sztem) az enyém. Ha a színe nem is.

Judy: Jó az a hőmérő? Nem fagyott le/be?
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Jaimee: hogy áll mensi? Vagy teszt?

Rólunk: gyerekorvost váltottam...Nem hajlandó segíteni...Kiderült, hogy Alexinek proteus m. baktérium van a vizeletébe, amire antibiotikum kell. Azt viszont nem eszi meg, inkább kihány mindent....Jeleztem a dokinőnek, aki azt felelte, hogy akkor nem tud segíteni...Ennyit róla. A mostani dokinőnk: 3 napon át napi 1 szuri és minden oké lesz...Nagy kő esett le a szívemről! Inkább ez a változat, mint 8 napon át 3 x szadizzam majd kihányjon mindent...

Ezen kívül tönkrement a gépünk, most anyuéktól jelentkezem...Délutánra várom a szerelőt!

Puszi mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Hali!

Gépünk jó:)

Látom mostanság csak én járok errefele...

Ma ünnepeljük anyósom névnapját, illetve megyünk az utolsó szurira..Szép szombat :lol:

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Puszi,

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betsy,
SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni,
Barom :twisted: :twisted: :twisted: Mármint az orvos, az ilyet kellene feljelenteni az Orvosi Kamaránál. :twisted: :twisted:
Gyabi,
Szuper lett a terasz. :lol: :lol: Jobbulást kívánok Beninek. :oops: :oops:
Jaimee,
Hát elég hülye a hőm, nem értem miért volt ilyen magas, mai már normális határon van. Holnap 10-re megyek tüszőkukucsra. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy,
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!
sirkici
 
 


GYABI: Szuper kis terasz egy jó kis hűsöléshez! Ti csináltátok? A tetejét is megamutatod?
JUDY, SIRKICI: Köszi, hogy gondoltatok rám!
Vendég
 


Halo!

Betsy: nagyon boldog születésnapot kívánok!!

Judy: drukk a tüszőkukucshoz!!

Jaimee: nálad fejlemények??

Nekem drukkoljatok szerdára, megyek hsg-re! Már most félek...

További szép vasárnapot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Gyabi,
nagyon szép a teraszotok! Remélem már jobban vagytok...

Betsy,
Nagyon boldog szülinapot kívánok! Szép a totád :wink:

Heni,
drukk a hsg-hez, h. minden okés legyen és hogy ne fájjon. Én is nemrég estem át rajta... :(

Jaimee,
nagyon szép Rékuci!

Csajok mégegyszer köszönöm Mindenkinek a kedves szavakat! :oops: :)

Kép
arikon78
 
 


Betsy: Isten éltessen sokáig születésnapodon!!!!!

Kép

Heni: Drukk a hsg-hez!!! Ne is fájjon és legyen is minden oké a vezetékkel! +++++++ NaGYON szorítok majd!!!Ami a gyerekorvosotokat illeti, hát klassz hogy vannak ilyen orvosok. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Jól tettétek, hogy váltottatok. Nálam vannak fejlmények, de minimum szívhangig pssszzzzzzzt! :wink:

Judy: Tüszőkukuccshoz drukk! Oké lesz az a hő, mindig olyan szép a görbéd.

Most estünk haza Nyíregyről, majd jövök.
jaimee1
 
 


Heni,
de jó, már úgy értem, hogy valszeg igy hamarabb összejön a kistesó! Nagyon nagyon mennek a drukkok! :D

Jaimee,
micsodaaaaaaa????? Na jó, nem kérdezek semmit, de... jaj, remélem meglesz a legszebb nászajándékotok... :D
sirkici
 
 


Jaimee,
Miiiiiiiiii? Azért egy pici infót csepegtethetnél, légysziiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! :wink: :)

Kép
arikon78
 
 


Betsy: Isten éltessen sokáig, minden szépet és jót kívánunk! ( Én is azt hittem, lesz legkisebb tesó :lol: )

Gyabi: szép a terasz, nagyon!

Arikon: énisénisénis örülök ám Neked!

Jaimmemami: csendben azért egy tesztet dobhatnál, olyan rég láttunk ilyet.....egyébként én tudtamtudtamtudtam!!!! :lol: :lol: :lol:

tÖBBIEKNEK PUSSSSZ, BÍb itt ugrál és gépel h bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb, na ezt írta by




:twisted: :twisted:
Vendég
 


Na mire nem tér ide az ember... :lol: :lol: :lol:

Jaimee:
1. itt voltál mellettünk és nem is mondtad, Nyíregyháza mellett lakunk... :cry:
2. pszt...pszt...Bíbinek igaza van...egy csendes tesztecskét! Naaaaaaaaaaa!!!!!??????


Betsy: NAGYON BOLDOGAT, tegnap lemaradtam. Terasz teteje fa + szurkos zsindely ( Bordó )

Heni: megy a drukk a hsg-hez!

Sirki: műtermi fotókat még nem is dícsértem, Niki igazi kis primadonna! :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Arikon: Drukk a konzihoz!! +++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:10-kor.
jaimee1
 
 


Hát csak egy érzés, meg aztán ahogy eltűnt a ciklusos vonalzó, piriről azonban semmi hír.... meg az a nagy csend a téma körül, ez mindig gyanús:)))))))
Vendég
 


sziasztok,

Megvolt a tüszőkukucs, bal oldalon és jobb oldalon is van 1-1 db 12mm-es tüszőcske. :lol: :lol:
Méhnyálkahártya 6mm-es, ennek még nőnie kell, de még csak a 10. napon vagyok, szóval van még ideje. :lol: :lol: :lol: :lol:
Csütörtökön kell újra mennem, és ha úgy nő mint múlt hónapban, hogy 2 nap alatt a 9-ből 17mm-es lett, akkor csütörtökön vagy pénteken kapok tüszőrepit, de nem biztos hogy ad, erről még nem beszéltünk. A lényeg, hogy valszeg hétvégén lesz tüszőrepedés. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaimee,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa egy kis tesztet légyszi.Nem áruljuk el senkinek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Becs szó. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni,
De jóóóóó...akkor hsg után jöhet is a kiscsajszi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


HENI: Köszi :) Drukk a HGS-hez! De miért kell újra? Ennyi idő alatt elzáródhat a petevezeték? (bocsi, nem értek hozzá..)
JUDY: Köszike. Ezek szuper hírek! Akkor most sokkal nagyobb lesz a tüszőcske, mint a múlt hónapban! Ráadásul a peteérés is hozzátok igazodik :wink:
ARIKON: Köszönöm. Nekem is tetszett :) Már csak 2 nap..
BIBI: Köszönöm a jókívánságokat. Semmi sincs kizárva ;)
GYABI: Köszönöm szépen! És az infókat is. Azért képet is rakjál majd!
JAIMEE: Köszi a köszöntést! És :wink: Szép az új vonalzó! Vannak már esteleg konkrétumok, hogy milyen lesz a ruhád, csokor stb?
Vendég
 


Jaimee,
naaaaaa, légyszi mutass már valamit....mármint, érteeeeed!!!??? :? :D
A drukkokat köszönöm szépen! :)

Bíbikém,
köszönöm Neked is! :)

Kép
arikon78
 
 


Réka: Íme!

Kép

Judy: De jó, lesz min dolgozni a hétvégén!!! Növeszgesd csak őket szépen!

Bíbi: Igen, a csend az gondoltam, hogy sok mindent elmond....ciklusos vonalzóm a múltkori anovu óta nincs.

Betsy: Olyan rejtélyes vagy, hol igen, hol nem...Remélem, azért legkésőbb akkor szólsz Hármaskáról, mielőtt szülni mentek. :wink: :wink: :wink:

Konkrétum ruhailag nincs, de megmutatom, milyet szeretnék saccperkb. Aztán meglátjuk...Abroncsot nem szeretnék és fodrokat, bodrokat sem. Még ennél egyszerűbbet képzeltem el, csak a szabást nézd!!!!! Semmi csicsa!

Kép

Nem is hülyeség ez a laptetősdi. :shock: :shock: :shock: Kép
jaimee1
 
 


Jaimee,
és csak így írod, h. "íme"?????????
Ez fantasztikus!!!! Annyira örülök Nektek!!!!!!
Részleteket!!!! 8) Apa mit szólt, hogy érzed magad stb stb!!!! :D

ui: ruhák gyönyörűek!! Nekem az alsó képen levő tetszik jobban.

Kép
arikon78
 
 


Jaimee,
JAJJJJJJJ, DE SZÉPEK! Annyira örülök nektek! És tényleg, hogy vagy? Hányinger, hányás, mint Rékánál? Egyébként én is éreztem, nemtudom, viccen kivül, valahogy volt egy olyan érzésem, hogy most nem fog meglátogatni piri! :lol:
A ruhák csodásak, én nem is tudok dönteni! Kölcsönzöd vagy varratod?

Most ennyire futotta, felkelt a lányom! Puszi mindenkinek!
sirkici
 
 


jó reggelt,

Jaimee mami,
Gyönyörűségesek ezek a tesztek. :lol: :lol: :lol: Halk gratula nektek. :lol: :lol: (irigyirigy...én is ilyet akarok :oops: :oops: )
Hány hetes lehetsz?
A rucik is csodaszépek, nekem az első tetszik a legjobban. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
nyugi, nyugi, neked is lesz hamarosan ilyened! :lol:

Gyabi,
köszi! :lol:
sirkici
 
 


Nekem az első, egy hosszú-hosszú kesztyűvel, templomba...tényleg, mennyit kell most járni ilyen esküvő előtti hitoktatásra?

Szép tesztek, szépen erősödnek. Tényleg, egy vagy két baba lesz? :lol:

Niki babán én is mosolyogtam, tiszta gátlások nélküli fotómodell vált belőle!
Vendég
 


Gyabi: Nem baj, tavasszal még megyünk!!!! És folyamatosan, mert ott laknak Apa nővéréék.

Judy: Lesz neked is hamarosan!!! Meglátod! Még csak holnap leszek 5.


Heni: ??
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:12-kor.
jaimee1
 
 


Micsodaaaaaaa? Töröltem??? Miattad???Hát én hülye vagyok, de nem tudom, biztos én voltam? :lol: :lol: Na, mi volt az? És hogy érzed magad? Na, tök kiváncsi vagyok! :lol:
Vendég
 


És boldog hófordulót nekünk! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj, Bíbi, Nagyon boldog 16. hófordulót nektek!!!!!!!!!

Nem törölted az egész hsz-t csak a végét. Naaa...nem emlékszel?
Arról írtam, hogy ne gondolja a rosszra, mert még bevonzod. Vagy valami ilyesmi. Becsesztelek kvázi. :oops: :oops:
De ha nem emlékszel, majd kifejtem máshogy.
jaimee1
 
 


Ja, persze, így emlékszem, és basszus, esküszöm, ezt éreztem rajtad is, már szóvá is akartam tenni, de akkor itt az idő, hogy lecsesszelek és te is törölj, törölj, törölj minden ilyesmi gondolatot! ( Nekem se megy azóta se ám, basszus :lol: )

És milyen lesz a csokor? És mi van, protekciósok vagytok a papnál? Tervezzük , persze, de nincs időnk, nincs lóvénk, tudod, ezt szeretnénk 3-az 1ben, majd, talán jövőre...
Vendég
 


JAIMEE: Majd ha megszületett, értesültök róla :P Ha lesz egy kis időm, leírom a teljes sztorit. Amúgy a "nem" arra vonatkozott, hogy nem jön még hármaska, a "semmi sem kizárt" pedig arra, hogy bármi megtörténhet (mindenféle fogigátló mellett teherbe lehet esni..) Nekem az első ruha jobban tetszik.
BIBI: Eszembe voltál, de megelőztél! Boldog hófordulót Bibinek. Nálunk az esküvő előtt vagy 5 alkalommal kellett jegyesoktatásra járni (katolikus), szóval kb. 1,5 hónapot vett igénybe (heti 1 alkalom). De Ti már összeházasodtatok, nem? Vagy templomi nem volt?
SIRKICI: Nikinek utólag is boldog hófordulót!!!
Vendég
 


JAIMEE: A teszted tényleg szépen megerősödött (az utolsót még nem láttam). Az összes tesztkészletet fel akarod használni? ;) Jövő héten doki?
Vendég
 


Betsy,
köszi! :lol:
Erre a tesó dologra én is kiváncsi lennék... :D

Bibi,
boldog hófordulót Bibinek! :D
És igen, Niki tényleg igazi kis fotómodell, meg szerintem alapból elég fotogén is.
Felteszek egy képet, barátnőm csinálta róla szombaton:


Kép
sirkici
 
 


Heni: Gyere majd, hogy mi volt!! Drukk! +++++

Betsy: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem hiszem, még van kb. 8.

Sirki: Édi!
jaimee1
 
 


SIRKICI: Azok a hatalmas szemek :)
JAIMEE: Gondolom, LH-d is maradt egy pár.. Biztos van, aki szívesen átvenné, megvenné a HCG tesztekkel együtt.
Vendég
 


Jaj, majdnem elfelejtettem.. :oops:

CHRISSYY: Nagyon boldog 28. szülinapot kívánunk!!!!


Kép
Vendég
 


Na jelen vagyok én is...náthából kimenni nem tudunk , engem kapott el legjobban...tiszta férfias hangom van. Beni elvileg mát "csak" taknyol...remélem hamar túl lesz rajta.

Jaimee: mesélj már...milyen a második terhesség???? Rosszullét remélem messzire elkerül!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hali!

Jaimee: gratulálok a kistesóhoz! Azért én éreztem :wink: Nagyon kellemes pocakosodást! Akkor májusi lesz?

Betsy: azért kellett, mert nekem csak 1 petevezetőm van illetve császáros voltam...A műtétek során mindig van esély, hogy elzáródik a petevezeték!

Túl a hsg-n, amiről csak pozitívan tudok nyilatkozni :wink: Szerencsére a petevezetőm átjárható, méhem szabályos! Az egész tartott kb 5 percig és picit volt csak kellemetlen. Utána már jöttem is haza. Szép képet kaptam :lol: Ma ezek szerint szuper napom van: Alexike vizelet tesztje negatív, (bár jövőhéten ismétlünk egyet, tuti, ami tuti) illetve hormon leletem tökéletes. A következő hónap remélem a miénk lesz és csatlakozhatom Jaimeehez (és Judyhoz?)

Gyabi: sajnálom a náthás dolgot! Ilyen időben lehetetlenség kivédeni a vírusokat!! Gyógyulgassatok!

Szép napot mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?