Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Beze! Üdv itt! Én is pco-s vagyok, első gyerek hormonozás után lett a Kaáliban, második pedig spontán, fél év metformin után. Szép nagy a kislányod, és nagyon bájos!

Bridget! Láttam az új képeidet! CSak irigykedem, micsoda helyeken voltál Washingtonban. Aztán nemsokára meg jössz haza, csak ne lenne olyan messze, biztos jó hosszú lesz a repülőút.

Fürtöske! Szép nagy már a fiad! Lilla is elengedi már a kezével a tárgyakat és szépen áll, de mikor észreveszi akkor röhög egyet és gyorsan leül. Nemsokára futhatunk utánuk.

Kitty! Remélem épségben hazaér a párod!

Nocika! Nagyon szépen nődögél a Regi baba! Milyen volt az éjszakátok? Jobban telt már? Aztán tudsz aludni vele napközben? Úgy jobban lehet bírni az éjszakázást. Látod tud segíteni a párod, szépen el tudja altatni a babát a széles mellkasán!

akit érdekel: www.szakmarinekati.blogol.hu, itt találtok képeket!

Sziasztok!
Kati

Enis!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati :oops:
bocsi,kifelejtettelek,pedig akartam írni,hogy én olvastam is már a blogodat,még akkor,mikor Bridgetnek írtad :oops:
Mondtam én,hogy ma dilis vagyok :roll: Különben el is mentettem a kedvencek közé,most már gyakran benézek majd.

Nem semmi terhességed volt Lillával, el sem tudom képzelni,hogy bírtad végigcsinálni,mikor Levente is még kicsi volt,felnézek rád,komolyan. 8)

Gyerkőcök nagyon szépek,milyen érdekes,azt mondják általában a lány hasonlít apukára,a fiú meg az anyukára,nálatok Levente tiszta apja és Lilla meg tiszta te.

Kiütést sajnálom,szegény Lilla,elég idegesítő lehet,most honnan tudd mitől van,már lassan semmit nem ehettek :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Ja, a vessző most is benntmaradt a linkben,úgy nem nyitja meg,bemásoláskor töröljétek :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 

 
 

Kataaa
Laptetuuuu :lol: En meg nem jartam arrafele teljesen megis feledkeztem rola :oops: Na de majd ma 8)
Igen Washington kifejezetten nekem is tetszett 8) Es jo kis fotokat csinaltam majd jon abbol is az album :wink:

Enis
Jo hogy jottel mar hianyoltalak :D
Igen ne is mond total kileszek mert megkell vennem egy csomo mindent a lakasba tok ures meg egy tojasvagom sincs csak 1kesem meg egy vagodeszkam :shock: Es akkor a dobozokat is kapolnom kell mert ott vannak a ruhaim...na persze hogy meyiklben ahoz kikell bontani oket :x Ugyhogy az 1het alat fogok porogni rendesen :roll:

Barinoddel mivan :shock: nem norma... :? Na ezert jobb ha az ember nem szol bele a dolgokaba :roll: Suli lanyodnak mar elkezdodott ugye :wink:
Beze
Nem azert irtam am...gondolom majd kesobb maradsz ott ahol szeretsz lenni ha esetleg tul sok lenne az iras 8) Jo beszelgetest az en is ngyon szeretek 8) :lol: koszonom a kormi dicsit...na akkor te valahogy Kittyvel vgytok egyutt o is jovore tervezi de persze ha jon naluk akkor jon 8) Akkor addig bekeszulodsz informacio miegyeb...o is inszemes baba lesz :?:

Kitty
Nincs mit kepzeld az en parom bizniszvacsin volt tegnap hajnal 1kor jott meg :? mar aludtam :shock: :oops: ugyhogy en tudom milyen az.. :wink: Lerobbant a kocsi?Hat az fasza :twisted: visszakelett volna adni ugy ahogy van :evil: A pasi egyszerre 2kocsit vagott haza szep mondhatom :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jó regelt mindekinek!!!

Csak szólni jöttem, hogy ma nem leszek.... megyünk shoppingolni a kicsinek, aztán meg megyünk Nóciékhoz!!!!!

Nócikám, reszkess, kieszünk benneteket a paliból!!!!!!!! Szeretünk mindenfélét !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget,
de látom azért már érződik,hogy nem kell lakást keresned,ha a fél babanetet kiolvastad :lol:
De jó a költözéses vonalzód 8)

Barinőm ilyen ő....látod....sehogy sem jó,bármit csinálok.Néha már tényleg nem tudom mit tegyek és hogyan,hogy jó legyen.Na,mindegy.

Nóci,
akkor te már gőzerővel sütöd a palikat :lol: :lol:


Nálunk ma esik :? ,de nem is készültünk sehova,elvileg jön a barátnőm,hogy kiválogassa ami kell a lányának a Reni kinőtt cuccai közül.Bár a lánya kisebb,de kövérebb,mint Reni,félek semmi nem jó rá :cry:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
ja,igen,suli elkezdődött 1 hete,de még nem tanulnak,kirándulni voltak,meg ilyenek.De rossz,hogy megint időre kell legyen ebéd,alig bírok fél 8-kor felkelni(ennyi előnye van annak,hogy du jár suliba,nem kell 6-kor kelnünk :lol: )

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


JÓ reggel!

Beze
Kép
Hát persze, hgoy csatlakozhatsz! Mindig örülünk az új tagoknak!
A kislányodhoz nagyon gratulálok! Nagyon helyes, szép kislány! :) 7 hónapos létére nagyon ügyes! :) Én többnek gondoltam.:) A képeknek meg mindig örülönk! Szeretjük a képeket! Úgyhogy nyugodtan tegyél majd!
Látom te is PCOS-es vagy. Nálam is ez a baj. Szedsz valamit? Mikor derült ki? Én metformint szedek, már 4 hónapja. Ráadásúl a mensimmel is gond volt. Erre is 4 hónapig szedtem gyógyszert. A páromnál is volt baj, majd jövő héten lesz meg a legújjabb eredménye.

Zsu
Na mostmár azt is tudom, mi a flowmetria. :) Köszi. :) Akkor Bence majd születése után is frontérzékeny lesz?
Ezekre e görcsökre, keményedésekre van valami megoldás?
A babakocsihoz nagyon jó áron jutottatok hozzá!

Nócika
Nagyon sjanálom, hogy Regit már ennyire nyúzzák a dokik Most a szemecskéjével van gebasz? Na a lényeg az, hogy legalább kiderült, és majd meggyógyítják. Csak mint anyuka, tudom, hogy aggódsz érte, és félted, meg rossz nézni, hogy mit csinálnak vele.

Fürtöske
Nem vagyok én elveszve. :) Legalábbis igyekszem :)
A fiad hétről-hétre nagyonbb. :) Micsoda kis kópé. :) Gondolom nem győzöl utána szaladni.:)

Kitty
Mi még nem fűzzük a paprikát. Legalábbis Mami nem szólt, hogy menjek segíteni. Egyébként van egy hatalmas terület takarmáynkukorica, meg van jó nagy konyhakert is. Azt majd fel kell készíteni télire. Tele van virággal, a hagymákat is ki kell belőle szedni. Ilyen melók vannak. :) Meg most újjították fel a tanya épületet. Fürdőt csináltak, bevezették az áramot. Van mit csinálni. :) Ki kell takarítani. :)
Párod mikor ért haza?ez Murphy törvénye, hogy mindig a legrosszabbkor romlik el a járgány!
Mára jó munkát nektek! Hol, milyen szőlőt szedtek?

Bridget
Jó volt ujra dumcsizni egy "kicsit". :)
elég rövidre lesz szabva a költözés után az időd. Épp elég lesz elpakolni.
Igen a 2. szuris hónapunk. De nekem már most elegem van. :) Előbb -utóbb majd összejön, csak ahogy te is írtad, a várakozás a rosz.
A blogodban meg hamarosan nézzük majd a kis manócskád képeit!
Ez a 20 perc együttlétután, akkor már nem érvényes? Szóval hiába van 20 perc, nem ér semnit? Én nem is tudom hol olvastam, valahol egy doki írta.
Várom a képeket az új lakásról. Bizotsan jól fogod magad érezni azért ott is! :)
A játszóteres képeket persze, hogy néztem. :) Nekem egyből a Guliver, meg a törpék, meg a hüvelyk Matyi és ilyenk jutottak eszembe. :) Nagyon édes.

Enis
Na, most már jól belekeveredtél ebbe a barátnős dologba. A bartánődtől nemvolt szép, hgoy téged okol. Te csk aggódtál érte. Na mindegy. Ez van.
A bartánőd húgának nagy nagy gratula a babához! Nem semmi, hgoy már most ennyire aktív. :) Pedig állítólag a császárral nagyon meg szoktak szenvedni.
Enis, ha nem is írsz név szerint, akkor is örülünk neked! :) Legalább tudjuk, hogy jól vagy!

Kati
Nem tudom megnyitni a blogodat! :( Jajj, de közben sikerült! Csak a baj vele, hogy a hu után került a vessző, és nem akarta megnyitni. :) De aztán felfedeztem a hibát. :) Ha tudod, javítsd ki! Lilla nagyon kis aranyos. :) Persze Leventéről sem feledkezünk meg! :) nagony fess fiatalember. :) Tök jó volt elolvasni a naplódat. Igaz, még nem olvastam végig, de meg fogom tenni.
Te egyébként mennyi metformnt szedtél? Mostmár egyébként lehet pcora is kiírni. Nem rég fogadták el törvényileg. Én nem fogyok tőle. Nem tudom miért. Te mennyi idő utn kezdtél el fogyni? Fogyókúráztál is?
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm a kedves fogadtatást és a dicséreteket, nagyon aranyosak vagytok! :D

Enis, anyukámnak és nekem is Ildikó a második nevünk, és már lánykoromban tudtam, ha lesz kislányom, ő is megkapja. Hagyományt szeretnék teremteni vele. :oops:

Kati, mindjárt megnézem a képeidet. :D Nagyon szeretnénk, ha a kistesó spontán foganna, ez minden vágyunk. :oops: Most nem szedek semmit. Igazából nem is a pco volt a legnagyobb gond, 3x is teherbe estem, hanem az, hogy a szervezetem kilökte az éppen beágyazódott kis embriókat. Amikor a 4. inszem után megkaptam egy kilökődésgátló szurit, akkor fogant meg a tündérkénk. Inkább ettől tartok most is, nem a pco-tól.

Bridget, tudom, semmi baj. :) Nem is biztos, sőt valószínű, hogy amikor Lexi elindul, már nem lesz ennyi időm beszélgetni.
Hova költöztök, ha megkérdezhetem?

Pendi, köszönöm. :) Most nem szedek semmit, 2007. szemtemberétől 2008. júliusáig szedtem 1000 mg merckformint. 207. júliusában derült ki a szindróma. Ha nem baj, hogy én válaszolok, a pco-s honlapon megtalálod az alacsony glikémiás indexű diétát, én azzal fogytam. Most már nem tartom, a szoptatás tökéletes fogyókúra. :oops: Bogyóval és diétával garantált a siker.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kati :)
Nekem nem akarja megnyitni a blogodat :( azt írja, kapcsolódási hiba :evil:

Beze :) Én is elfogadom lánykádat menyemnek :lol: gyönyörű kislány :wink:
Hol csinálták az inszemet?Szekszárdon?Ott is szültél?
Most is kapsz kilökődésgátló szurit, mikor kiderül,hogy babás vagy :) vagy azt úgy nem lehet?
Hol tart Lexike?Már felállt?
Ja, és szopiztatsz még?

Zsu :) Majd számolj be Regiről!!! :) Képeket is csináljatok!!!! :wink:

Pendi :) ti most spontánoztok?vagy lesz inszem?olyan lik az agyam :?

Enis!Na, te is megkerültél végre!!
Most meg Anyci tűnt el? :?
Vendég
 


Fürti,
a linkben töröld a vesszőt,akkor megnyitja :wink:

Beze,
értem..csak azért írtam,mert manapság nem "divat" ez a név. :lol:

Pendi,
a kivétel erősíti a szabály,úgy látszik a császárnál is beigazolódik.Azért te bizti jobban tudod,mentős férjjel,hogy mindenki másként reagál ugyanarra a dologra.Én egyébbkény olyat is ismerek aki direkt elhagyta magát császár után,még 4 hónappal is azzal jött,hogy őt nemrég műtőtték és pihennie kell.Ez sem rossz,ha megteheti és van ki segítsen neki,nem is ítélem el,csak arra akartam rávilágítani,hogy sokfélék vagyunk 8) Ma nagyon kis okoska vagyok,úgy nézem :roll: :oops:
Ez a csaj különben Angliában él,csak szülni jött haza,lehet az is közrejátszik,hogy pár hónap múlva visszamegy és nem akarja "vesztegetni" az időt,inkább a barátaival tölti. :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Anyci,
tényleg,ma nem dolgozol,igaz?
Merre vagy???
Kép

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Beze
Nagyon szurkolok, hogy a kistesó spontán mielőbb megfoganjon.
Dehogy baj, hogy adtál tanácsot! Inkább köszönöm! Minden jó tanácsara szükség van. :) NÁlam az a baj, hogy torkos vagyok. Nagyon nehezen tartom be a diétát. A tavasszal végigcsináltuk a 90 napos szétválastósat, fogytam is 8 kilót Igaz, abból visszajött 2, de azt tartom. Ott az volt a jó, hogy ehettem közben, csak mindig az adott napnak megfelelőt. De aztán Kata mondta, hogy nem jó a pcora a 90 napos. És tényleg. Most keresek valami olyat, ami jó pco-ra, és "kompromisszumkész". :) Jó lenne, egy teljes étlap, mert olyan nagy bajban vagyok mindig, hogy mit főzzek.
Én egyébként 2x850mg-ot szedek a merckforminból.

Fürtöske
Nem spontánozunk, hanem időzített szerelem van. :) Nem baj, én is sok mindent elfelejtek. tüszőrepi szurizunk. A múlt hónap nem jött össze, most még azt mondta a doki, hogy adjunk neki esélyt egy ideig. ha azt nézzük, hogy 3 hónap alatt lett pé-m, akkor azt hiszem még tudok várni. A másik dokihoz már évekig jártam, és ennyit sem értünk el.
Azért nem nyitja meg Kati blogját, mert a végéről töröld le a vesszőt, vagy pontot. A hu után. Utána megnyitja. Én is így jártam.

Csajok! Megvan az első babanetes eljegyzés! :) :) Hiába no! Nem lehet elég korán kezdeni! :) :)

Enis
Értem, én hogy miről beszélsz. :) Teljesen igazad van. Nem vagyunk egyformák. :) De épp ezért jó! :) az olyat meg ténlyeg irigylem, aki 4 hónappal császár után, még megengedheti magának, hogy pihenjen. :) ezek szerint tényleg van segítsége. :)
[quote]M írta:a nagyon kis okoska vagyok,úgy nézem

Nem baj, csak legyél nekünk okoska! :)
És milyen igaza van a barátnődnek! Ne fecsérelje az időt holmi jajjgatásokkal. :) Stramm csajszi lehet. :) Gondoldom kiegyensújozott terhessége is volt.
Na ez a szem!! :) Hát én olyan jót nevettem rajta! :) :) Isti meg is kérdezte, hogy mi bajom. :) Megmutattam neki: :) Ő is jót nevetett rajta. :)
Vendég
 


Pendi
Kép És akkor nesze neked

Kép
Kép

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Én meg néha úgy érzem,nekem ekkor lesz gyerekem:
Kép :lol: :lol: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Most látom,hogy nincs avatarom :shock: :roll:
Na,lépek mára,du-ig legalábbis :wink:
Sziasztok

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis

Köszi köszi köszi! Hát megint jót nevettem!
Kép Kép
Vendég
 


És nem kell azért olyan sokat várni, ebben biztos vagyok! Csak most nem tudjuk meddig, és az a rossz! De hidd el, eljön még a te időd!
Vendég
 


Hú,Pendi,
a 4 évedhez képest én még nagyon az elején vagyok(valahogy elfelejtettem mióta próbálkoztok :oops: ).Ezennel a malackás képet visszavonom :roll: :lol: ,ne nézzétek többet :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Enis
gratulálok a barátnőd tesójának!
Akkor tegnap neked is peches napod volt :?

Bridget
pont rád gondoltam, hogy neked nem csak egy este kell egyedül lenned :(

Pendi
mamánál szüreteltünk piros magyarkát, meg kadarkát.

Na szóval, párom hazaért hajnali 1kor, engem meg az ideg szétvetett addigra.
Elég betoji vagyok, így fél 10kor átjött értem a sógorom, és átmentem anyósékhoz :oops: Aztán éjfélkor indultunk páromért a másik városba, ahol az ismerőse lakik, mert ennyi elég volt már szegény kocsinak, nem akarta tovább terhelni. Most ment el érte.

Szüret megvolt, nem nagy szám volt. Viszont megcsípett egy darázs :evil: Még most is fáj :roll:

Most meg mostam, kiteregettem, takarítottam, rendet raktam, mert holnap kijön a bátyám anyuval.
Vendég
 


Sziasztok!!

Mindenkinek köszönöm a képdicseket! Édik vagytok!!!

Beze! Nem titok megkérdezheted! Szal én agusztus 19-re voltam kiírva és juli 12.-én megjött a gólyánk! 34 hétre! És akis tüdelye nem volt elég fejlett igy 13 napig a klinikán volt lélegeztető gépen majd sipapon azaz légzés rásegitőn és 4 hét után át vittek minket a dél pesti korházba ahol még 4 hetet eltöltöttünk! És most csütörtökön volt két hete, hogy végre hazahozhattuk manocskát! És sajna sok helyre kell járnunk kontrolra! DE remélem egyszer ennek is vége, mert már jó lenne nem az orvosoktól függeni!
Nagyon szép a kislánykád! Hozz még sok sok képet róla! mi képzabálok vagyunk!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Zsuzsu! Sajnálom, hogy nem jöttök, mert kész a pali! Sajna mivel apa sincs itthon ezért egyedül kell elfogyasztanom a két tányérnyi dugig rakott palit!! Apáxskának jó munkát! É azt üzenem neki, hogy ne doldozza túl magát!!!!!!!!!

Fürti! Nagyon helyes a kis szöszke kis fiad!

Pendi! Hát igen sok aggodalommal jár ez a herce hurca, de tudom elöbb vagy utobb, de minden rendbe jön!!!! És hajrá időzitett szerelem!!!!!!!!!!!!

Kati! Hát éppen tudnék aludni napközben csak nekem nem nagyon megy!
És apa kezd megtáltosodni! Úgy már meri etetni a manot, hogy ott ülök mellettük és figyelek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! OKé átírom az emil címed és majd oda küldöm a következőket!!!! :D :D :D :D

Apa elment a kollégáival az erotika kiállitásra Tehát most csajos napot tartok a lányzommal! Most is itt van az ölemben így elég nehéz írni!!!! J a és ma megizlelhette a füstli ízét!!! és ugy vettem észre, hogy bejött neki!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Latom elvoltatok ma ahogy nem teszem be a labam egybol buli van :lol: :lol: :lol: Csak beugrottam mert tudjatok hetvege NETMENTES :oops: Mar most is nez ram mert megyunk konyhai felszerelest venni :roll: Pusza ahogy betudok surrani jovok olvasok es irok mindenkinek :!: 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fürtöske, ezt megbeszéltük! :lol: Már csak a picurokat kell beavatnunk. :lol:
Az inszemet Fehérváron csináltattam, ott is szültem. Itt messziről ugatják a pco-s témát, és hivatalosan senki nem végezhet inszemet. Az már más kérdés, hogy ennek ellenére megteszik! :evil:
Kilökődésgátlót csak beavatkozás után lehet adni, ami legyengíti az immunrendszert, hogy engedje az embriót fejlődni.
Igen, szopizunk még, még mindig ez a fő táplálék. :D
Lexi egyedül még nem ül és áll fel, de ha nyújtjuk a kezünket, simán megteszi, és egy pár lépést is tesz. Mostanában a kúszás és a kompozás a menő, megy, mint egy veszedelem. :D

Kis vejem szopik még? Gondolom, már állva rámol lelkesen. :D Hány foga van? Nekünk 6, tegnap kijött 2. :wink:

Nócika, borzasztó lehetett ennyi időt a kis tündéretek nélkül tölteni! Szorítok, hogy mihamarabb ne legyen szükség orvosokra, és Regina nőjön szép nagyra!

Köszönöm mindenkinek a dicséreteket! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kati, nagyon szép gyerekeid vannak! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Helló!!!

ok, javítom: www.szakmarinekati.blogol.hu
Talán így jó lesz.

Pendi! Mindenképpen feküdj utána fél órát, popó alá meg nyomjatok be egy párnát, hogy feljebb legyen. Így pihikézzél. Én el is szoktam aludni, aztán mikor megébredtem zsibbadt fenékkel mentem mosakodni meg pipilni. Azért azt mondják, hogy gyertyába állni nem kell, de azért mégiscsak maradjon a méhszájnál a cucc, így is nagy utat kell megtenniük. Az inszemnél ezt a "nagy utat" nem kell megtenniük, ezzel segítik a kis harcoskákat. (mivel már a méhszájnál nagyon sok katona elhullik, így több jut fel a petevezetőbe.) Az egyik volt munkatársamnál jön a baba, náluk az volt a baj, hogy a méhszájnál olyan anyag termelődött, ami fel sem engedte a kiskatonákat. Inszem segített ott is.

Enis! Nem volt könnyű a terhesség, az biztos. Még mindig borsózik a hátam, 107 napot feküdtem csak wc-zni meg fürödni kelhettem fel. Illetve amikor úgy éreztem, még fürödni se mentem, mert annyira görcsöltem. Na megérte, minden perc! Persze akkor ütöttem a falat néha kínomban.
Mindenki azt mondja, hogy mindkét gyerek rám hasonlít. Hát a Lilla biztos, hogy rám. Kiütés: már nem bírom követni. Mire mindent megtalálok, arra jön másik allergén. Persze erre figyelmeztetett a dokinő, hogy ha kiiktatok mindent, a szervezet keres mást, ami ellen harcolhat. Most egyenlőre így működik az immunrendszere, remélem "megjavul".

Pendi! Én nem fogyókúráztam, mivel - főleg este - alig bírtam magamba gyömöszölni egy zsemlyét, annyira nem volt étvágyam. Édességre rá se tudtam nézni. Én kétszer 500-at szedtem, de a végén - mikor úgy éreztem már nem vagyok tőle rosszul - felemeltem 3x500-ra, de attól szarul voltam. Utána jött a Lilla.
Fél évig szedtem, ezalatt ledobtam kb. 6 kg-ot, és így elértem a Levente előtti súlyomat. 65-ről indultam, aztán híztam a terhesség alatt kb. 13-at, 71 maradtam pár évig, aztán a mettől lettem újra 65. Hú de örültem neki. Na azt szeretném most is majd elérni, valahogy, de csak szoptatás után. Addig eszem amit tudok, főleg a diéta miatt abszolút nem tudok fogyókúrázni, mivel csak ilyeneket tudok enni: kenyér, rizs, krumpli, a leghízlalóbbak, zöldségtől nem lakok most jól.

Beze! Remélem akkor majd segít ez a szuri ismét a kistesónál! Vagy talán az sem kell! Neked is nagyon szép a lányod, azt hittem idősebb első ránézésre. Szopizzatok jó sokáig, most azt mondták, hogy az jó az újinfluenza vírus ellen, gondolom kap majd az anya antitestjeiből.
Mostanában minden ismerősöm ezen dilemmázik, hogy mit fognak csinálni oltás ügyben. Te döntöttél már, hogy beadatod -e?

Nocika! Hát ha már nagyon fáradt leszel, akkor átáll a szervezeted és simán bealszol délután is. Majd meglátod. Majd pár hónap múlva beszéljünk róla. Mondjuk én drukkolok, hogy mielőbb aludjon éjszaka jó hosszan!
Erotika kiállítás? Nem semmi! Este nagyon fickós lehetett!

(ja tegnap végre egymásnak estünk, erre a fiam közben felébredt! Anya, kakilni kell!!! ... )

Bridget! Köszi a hozzászólásokat! Mindjárt megnézem mi újság nálad, csak jön az uram vacsit kell adni neki.

Képzeljétek, ma a Lilla mászott a fűben, felemelt popóval, mert bökte a fú a rövidgatyás lábát, aztán gondolt egyet felállt, majd szétnézett pár másodpercig állt, és elburult, pont felvettem telóval. Nemsokára menni fog, ajajajaj.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Na itt vgyok egy iras elejeig 8) Bar mar apacska most fujtat :twisted: :oops: :lol: Kepzeljetek ma megvettunk egy csomo mindent konyhai szert 8) es holnap ha minden igaz megyunk lemerni a szobat meg a furdot halot mi meg hogy fer es veszunk a furdobe is szonyeg kiegeszitoket meg megvesszuk a szofat,szonyeget dohanyzo asztal,ebedloasztal szekekkel ilyenek, :wink: Szal eleg sokminden meglesz 29-ere akkor hoznak ki minden :wink: Tok jo erzes olyan bizsergeto uj lakas uj cuccok :D Uj elet es remelhetoleg uj baba is jon az eletunkbe :)

Kép

Zsu
Majd meselj milyen volt es mutizz kepeket is :D :!:

Enis
Ne is mond egesz heten itthon ultem :oops: De az antibogyot is szedtem es nem akartam igy kimozdulni ngyon mert felek,hogy elkapok valamit :x

Barinod nem egyszeru talan az en barinommel hasonlitanam :? o is allandoan olyan difficult eset :roll:

Jo suli kirandulassal kezdenek :lol: Ennekem is ilyen suliba kellet volna jarnom :lol:

Kép

Pendi
Tudod engem barmikor megkereshetsz egy beszelgetesre!!!Ha itt vgyok es raerek tuti dumalunk es kiontheted szived lelked nem muszaj csak jokedvuen hivni :wink: Ne is mond 1het alatt mit fogok tudni megcsinalni nem tudom :shock: talan kerek majd segitseget nem tudom :roll: Nem igazan szeretem ha mas pakolaszik en tudom mi meg hova kell :? Nehez ugy lesz de kepzeld ma megvettunk egy csomo mindent konyhai szert 8) Na de errol mar irtam fentebb :) Es holnap ha minden igaz megyunk lemerni a szobat mi meg hogy fer es veszunk a furdobe is szonyeg kiegeszitoket meg megvesszuk a szofat,szonyeget asztal ilyenek, :wink: Majd gyere neha es meselj nem muszaj babas temarol...idojarasrol mit foztel akarmi :wink: Jo az uj vonalzid es az idezet se semmi :wink:

Kép

Kitty
Latod latod...azaz neked ugy kene venned,hogy mas meg tobbet van tvol es ez az egy ejszaka nem is olyan veszes :wink: 8) :lol:
Darazs csipett meg :shock: En ugy uuuutalom a darazskat meg minden fele bogarat :twisted: En is szoktam felni pl kimenni wc-re ilyenek :roll:

Kép

Noci
Koszi :wink: :wink: Csak azert mert ugy egyszerubb lesz 8) Itt bneten azert hagyom a freemail-t mert az nem olyan magan email...azon barki irhat de a hotmailest csak az ismiknek adom oda hisz az az amit nezek is :wink: Emlexem apacskad volt tavaly is azaz egyutt voltatok nem :?: Milyen volt a buli zsuval 8)

Kép

Kata
hozzaszolni hozzatudok de ha te ott reagalsz azt mar nem fogom megtalalni :oops: Enis mindig irok valaszt aki ir a blogomnal..nem tudom ok visszaneznek e mert ha magambol indulok ki akkor nem :lol: de azert irni fogok irni :wink: Majd masnem itt valaszolsz :) Orulok,hogy ennyit jossz mostanaban :wink:
Lillanak meg nagy gartula a felallashoz :P Kép

Kép

Beze
Hat azert lesz idod lehet nem is ennyi de jo lesz mikor egy csapathoz tartozol (vgy 3-4hez 8) )ahol erdekel masokat mi van veled es veled orulnek sirnak :wink: Remelem jol fogod majd erzeni magad itt bneten barhol is maradj :)

Mi most koltoztunk ide Nyujorkba Tokyobol 8) a parom japan azaz felig japan 8) es az itteni irodaba tettek at...csak egy nagy king size agyat hoztunk magunkkal...minden egyebet meg kell vennunk lakast most talaltunk(berlunk majd) 2-3evre jottunk egyenlore legalabbis ebbol lehet 1 vgy akar 5is :shock: :roll:

Kép

Furtoske
Kati linkje nem jo mert a vegerol lekell venni a , jelet :roll: annelkul rprobald :wink: www.szakmarinekati.blogol.hu

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!
Kiváncsi leszek működik e!
Az első video csak próba volt, a második a lényeg!

http://www.indavideo.hu/video/Lilla_anyaval

http://www.indavideo.hu/video/Lilla_egyedul_felallt

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati,
műkődik :D
Nagyon ügyes Lilla,milyen édes,ez az első alkalom,hogy feláll kapaszkodás nélkül?És épp elkaptad a pillanatot? :wink:

Levente milyen aranyos,segíteni akart neki,és hogy mondja,hogy ő is tud már állni :D Jó volt látni őket.Anyukád volt veletek?

Gondolom,hogy megérte a sok fekvés,persze...csak tudod milyen,amíg nem éltél át ilyesmit,el sem tudod képzelni :? Amúgy Leventével milyen volt a terhességed?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
igen,tudod,ezt már megbeszéltük,hogy valahol hasonlítanak a barátnőink. :?
Különben ma reggel hívott szegény,nagyon elkeseredve,a sebészeten volt,műteni kell,sérve van.Nem ma,de hamarosan.Közben meg évek óta halasztja a mandulaműtétet,de már az is nagyon muszáj lenne :?
Ráadásul egyedül volt ma is,a párja aludt,mert hajnal 5-kor ment haza. :x
Nem könnyű neki,lehet azért is viselkedik így,van 1-2 nap mikor jobb a viszonyuk és akkor boldog akar lenni :P

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Élek ám csak hulla voltam :? Hosszú hetem volt :(

Enis,nem talált :twisted: Szombaton is dolgoztam :( Ovus vonalzót nem rakok fel,mert azon már túl vagyunk és most várakozó állásban vagyunk :wink: 1 hét és tesztelek! :D Nem élem bele magam,mert akkor kevésbé esek pofára :roll:

Nócikám,de gyönyörű ez a kis csaj :D Olyan pindur ahogy az apján alszik,de jól áll rajta :wink: Elég sokat nőtt!

Bridget,na akkor végre meg van mindened a konyhához és nyugodtan főzöcskézhetsz :wink: Kép lesz majd ha berendeztétek?De jó nem soká jössz haza :!: :!: :D

Zsu,akkor neked sincs sok hátra,de miért akarja megvárni hogy legyenek fájásaid?A szemed miatt megértem hogy inkább csaszit választja a doki,nem kell hogy nagyobb baj legyen vele.Szobát be is rendeztétek vagy csak a cuccost vettétek meg?

Pendi,Kitty puszillak bennetek!!! :D :D :D

Beze üdv a csapatban :!: :lol:

Kati,hogy milyen ügyes ez a lány,nagyon édes ahogy felállt :lol:

Csucsu veled mi van?Miért nem jössz?

Fürti,nagyon szép ez a prücsök :D Asszem enisnek válaszoltam nem neked a vonalzóra :oops: Olyan szita az agyam és már nem emlékszem kikérdezte :oops:

Puszi mindenkinek!!!

Kép
anyci
 
 


Anyci,
értem,szóval habzsolod az élvezeteket,szombaton is dolgozol :lol:

Tényleg nem én kérdeztem a vonalzót,de nem gond. :wink: Szóval azért tesztelsz...és ez azt jelenti,hogy nem éled bele magad.Akkor én minek nevezzem,én tesztelni sem szoktam soha. :? 8)
Az eredménnyel azért gyere majd-azért mondom most,mert jövő héten tuti nem jössz megint :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis,igen habzsolom :lol: De nem minden szombaton dolgozok,csak két hetente kell :? viszont jövő héten keddtől csütörtökig 4-ig leszek :evil: Olyan leszek mint a mosott kaka :? Bocsi amúgy csak összekevertem a szezont a fazonnal :oops:
Múlt hónapban úgy is beleéltem magam hogy babás vagyok és naponta ellőttem egy hcg tesztet de most valahogy nincs bennem ez a késztetést,fura mód nagyon is nyugodt vagyok és nem érzem azt hogy nekem vasárnap jönne a pirim :roll: Majs kiderül :wink: Fejleményekkel feltétlen jövök!!!

Kép
anyci
 
 


Sziasztok Lánykák!

Húúú, Nóci!Erotika kiállítás?És nem vagy rá féltékeny?Én lehet az uramat lehordanám :lol: Mit mesélt, milyen volt?
Hát ez tök jó, hogy kezdi kivenni a részét a babázásból!És remélhetőleg egyre jobban élvezni fogja :wink:

Bridg!Hát, tényleg most már csak a baby hiányzik!Majd képeket kérünk!! :wink:
Olvaslak ám a másikban is :wink:

Anyci :) gyere majd a hírekkel!!!!

Enis :) de neked sincs vonalzód.... :wink: :D

Kitty :) Még jó,hogy nem vagy allergiás a darázsra :shock:

Beze :) Ha szabad kérdezni, ki csinálta az inszemet?És kinél szültél?Ugyanis én is Fvárra jártam és ott is szültem.Szekszárdról ide Fvárra?Nem volt messze?Hogy oldottátok meg?
Marcell már megyeget kapaszkodva meg az egyik kezét fogva.Már elég régóta,most várom,hogy elinduljon végre egyedül.Tudom, az húzósabb lesz :P
Ő is még szopizik, napi 1x, meg éjjel ezért kel. :? Ez már nem annyira jó.Kiegyeznék a nappallal csak! :lol:
nekünk is 6 a fogunk, de már stagnál elég régóta :? Elég sokat rág meg nyálzik, sztem jön még valahol :)

Kati :) Hát nagyon erős voltál a terhességet alatt, nagyon húzós lehetett :? Lilla szopizik még?
A novemberiekhez nem szoktál írni :?
Jajj,de ügyes Lilla!!!Látom, néha-néha legelgetett is közben :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Anyosékat most vitte haza apa! Jó, hogy itt voltak de ennyi elég volt! Föztem nekik húsi levest meg töltött paprikát! jó lett nagyon!

Brid! Ugfy irigyellek! Én is ugy imádtam mikor költöztünk! Minden uj volt! Ez olyan jó érzés! Vásárolni meg utána takaritani mindent elmosni és mehet is a helyére!
És igen jól emlékszel tavaly is volt azaz voltunk az erotika kiállitáson! De hamar eljöttek, mert állitolag nagyon tré volt így telefonált 8-kor, hogy mit csinálok mondtam, hogy épp fürdetéshez készülök erre mondta, hogy utána kérjem meg anyut, hogy vigyázzon másfél órát a manora és elvisz valahova! Azt hittem izé meg bigyó azt kimentünk a vecsési búcsúba! Jó volt! Ugy felültem volna a körhintára, de Ő nem ül fel ilyenekre én meg egyedül nem ülök fel! De azért vettünk édességet és jöttünk is haza! Tegnbap nem volt ugy kanos, de ma már igen!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Szal lesz itt még valami!
Sajna Zsuék nem jöttek, mert apácskájának dolgozni kellett menni este! De sewbaj, majd legközelebb bepotoljuk!!!

Fürti! Hát nem vagyok féáltékeny, mert annyira megbizok benne, hogy egy kurvához még bottal se nyuna hozzá! És egyébként azt mondta, hogy tré volt! De jövöre majd megint megyek vele, mert akkor már jobban itthon merem hagyni a kisasszonyt anyuékra!!!

Anyci! Köszi a dicsit!! És igen valóban jól áll neki a manó! Egyébként te nem raksz fel a kisnyag lányodról képet??

Kati! Hát igen lehet eljön annak is az ideje, hogy kidőlök mint egy zsák krumpli! Mert mondjuk nyügösnek eléggé az vagyok, de valahogy napközben mindig találok valami elfoglaltságot sajna!! Most is tudnék mit pölö a szekrényeket kipakolni és a nyári cuccok helyére jöhetnének lassan az öszi és téli cuccok! DE majd késöbb!!
Sajnálom, hogy a kis Levike pont rosszkor lépett közbe!! Tényleg kérdezhetek?? Nos mikor valamelyik gyerek ilyenkor megkérdezi hancur közben, hogy mit csináltok mit mondotok??? Én már annyit agyaltam, hogy mit fogok, ha lebukunk, de semmi értelmes nem jutott eddig az eszembe!! :oops: 8) :?

Beze! Hát remélem, hogy hamar vége ennek az egésznek! És tudom, hogy már nincs sok hátra! És mi is normális család leszünk gondok nélkül!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Képő a kis csimotám :wink:

Kép
anyci
 
 


Na, Nóci, kidobott az msn megint? :?

Hát, anyci!! :wink: A kis csimotád nem is olyan kicsi :wink: :) Nagyon dögös csajszi :wink:
Vendég
 


Fürti köszi :D :wink: Nekem akkor is még egy nagy baba :roll:

Kép
anyci
 
 


Kata
Dejooo jol elkaptad :P es ahogy Levente probalja neked mutatni,hogy o is tud mar allni :lol: Latom arra meg joido van :)

Enis
Ne is mond mar megkerdeztem a barinomtol,hogy most direkt nem all szoba velem mert sosem ir vissza skype-on...erre ma irt hogy milyen dirrekt jo vicc :shock: aztan irtam neki... :roll: elegem van mar a seggnyalasbol meg az ugy tenni mintha semmi nem tortent volnabol :? es hogy mennyire varja,hogy menjek haza :roll: Gondolom mar alig varom mit fog kitalalni es min fog veszekedni :roll: :?

Anyci
Hat nagyjabol megvagyunk de pl a szofa megrendelesre 12het szal kariig azt sem tudom min fogunk ulni :roll: de ahogy lesz ertelmes kep hozok :wink: Huuuhaa lanyos nem semmi...udvarlook? 8)

Furti
En tuti nem engednem a parom az erotika kiallitasra de az mas tema,hogy o elsem menne...tele van nunival ok meg ugye konzervativak :arrow: meg amit a teveben latok errol a "kiallitasrol" :shock: De biztos nem csak nunibol all az egesz kiallitas....hatha hazaallit Nocinak valami dogos uj szerkoval vgy valami uj jatekszerrel....Igan Noci 8) :wink:
Melyik maskban 8)

Noci
Na akkor jooo szerintem ha engedve vannak ugy mar nem is olyan erdekes bezzeg ha tiltanad :lol: Bucsu volt...dejooo :P A korhintara en sem vallalkoznek :oops: Zsuek nem mentek :shock:

Zsuuuuuu
Me nem jottel nem is voltal Zsunal otthon ultel az uj laptopodon egyedul es bese neztel :twisted: irgum burgum :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Mi is szeretnénk kisbabát és most nagy dillemában vagyunk.
Hátha itt van aki esetleg tudna segíteni...

Nem tudom van-e közötettek győri, hallotatok már Dr. Fülöp Józefről?

Vagy kit tudnátok jó nőgyógyászt győrben ajánlani, aki jártas laparoscopiaban.
köszi
suzsi5
 
 


Suzsi
Kép
En sem Gyorben nem vgyok jartas sem Laporoskopiaban :? Mi a baj nalatok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Fürti, dr. Deák Csaba csinálta az inszemet, nála is szültem. Hát Fehérvár nem a szomszédban van, de azért nincs olyan nagyon messze. FÉl 4-kor kezdődtek a fájásaim reggel, rögtön 5 percesek, fél 5 után indultunk, 6 után értünk a kórházba, és Lexi 9:42-kor született.
Nagyon szép neve van a kis vőmnek. :D Mi is ezt néztük ki a leendő fiúnknak.

Anyci, nagyon szép lányod van!

Bridget, New York? Jól hangzik! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
Nem olyan jo am :roll: en nem vgyok erte hude oda...de elviselem 2-3evig :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis! Szerintem azért produkálta a Lilla a felállást, mert közel s távol nem volt semmi, amibe kapaszkodhatott volna, és felfelé tolt fenékkel mászott, mert a lábát nem tette le a fűbe, gondolom bökött neki. És egyszer csak felállt. Én is meglepődtem. Már elengedte a kezével a kapaszkodót, és állt de ott volt a közelben valami, amit aztán megfogott, ha akart. Mi is meglepődtünk. Azóta nem produkálta magát. Ma a homokozóban voltunk, ott meg imád mászni meg túrni a homokot.
Levente is produkálja, amit a Lilla csinál, ebből kicsit látszik, hogy ő is kapni akar a figyelemből és az ujjongásból. Ilyenkor őt is meg kell dícsérni, meg sokat mesélünk neki, hogy ő is ezt csináltam mikor kicsi volt. Mostanában meg szereti nézegetni a kiskori képeit.
Leventével se volt könnyű a terhesség, blogban írtam róla. Nála a 24. héten nyílt ki a külső méhszáj, utána feküdtem, a 29. héten kerültem kórházban visszatartásra, a gyógyszer hamar hatott, így nem nyílt ki a belső, de végig görcsöltem. Nem volt olyan szigorú fekvés, azért többször felkeltem , főleg a vége felé. Lillánál minden durvább volt, ezért harmadik nem lesz, az biztos.

Anyci! Köszi! Hogy smint? Kipihented a munkát már?

Fürtöske! Nem irok oda, csak néha. Nincs időm ott is nyomonkövetni mindenkit és személy szerint irogatni. Legelgetés: kukoricakukac volt a kezében, abból falatozgatott mászás közben, nem a füvet ette szerencsére. Lilla szopizik, próbálom minél tovább… mert az allergia miatt nem tudom mit adok neki utána.

Noci! Egyrészt mi mesztelenkedünk a gyerekek előtt, hogy természetesnek vegyék a dolgokat, és ne legyen nekik tabu. Engem is így neveltek. Zolit nem, ő sose látta az anyát mesztelenül. Szóval mióta szoptatok, általában egy szál bugyiban futkozok, főleg mert az elején nekem állandóan melegem volt, szopi közben meg dőlt rólam a víz. Szóval a Levente néha odajön és megsimogatja a cicimet és puszit ad rá. És mondja, hogy ő is abból cicizett, mint a Lilla. A Zoli meg tanítja neki a kukachuzogatást, mutatja is neki. Mikor meg meglepett, észre sem vette, hogy most mi van, sötét volt, látni nem látott semmit, csak látja, hogy mesztelenek vagyunk ,ami meg nem újdonság. Ha meg nagyobbak lesznek, akkor meg kitalálunk valamit.

Bridget! Nálunk 30 fok volt ma is, ujjatlan pólóban, rövidgatyában vittem le a Leventét is a játszóra, Lillát rövidujjúban és rövidgatyában. Csütörtökig jó időt mondanak, úgyhogy amit lehet, mi kihasználunk, a takarítás meg megvár.

Suzsi5! Szia! Én a Nagy Miklóshoz jártam egy darabig az elős gyerekkel, meg a második gyerekkel egyszer voltam uh-on, mert ő uh specialista. Meg ő volt a főorvos a szülészeten, nem tudom, ő e most is. Hát sokat nem tudok róla mondani, olyan átlagos. De hogy a laparoscopiához milyen, azt nem tudom. Miért kell laparoscopia? Avassál be, hátha tudunk segíteni!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!
Szörnyű szolgálatom volt. Reggel kaptuk a rossz hírt, hogy az egyik kolléganőnk meghalt. 35 éves volt, tüdőembólia végzett vele. Szörnyű volt a nap. Még most is ideges vagyok. A gyomrom nagyon fáj. NEm akarom elhinni az egészet. Igyekszem nem rá gondolni, de egyszerűen nem megy. Annyira igazságtalan néha az élet. Ott maradt egy 8 éves kislány utána. az apa nem tartja a kislánnyal a kapcsolatot, így a mama neveli. Szegény kislány! se anyja, se apja. Hol itt az igazság???? És 35 évesen így kell elmenni????????

Ne haragudjatok, de most nincs kedvem visszaolvasni. Megpróbálok pihenni, hátha elmúlik a gyomorfájásom.

Puszilok mindenkit!
Vendég
 


Jó reggelt!

Pendi, nagyon sajnálom, ez borzasztó... :cry: :cry: :cry: Szegény kislány! :cry: :cry: :cry:
Igazad van, az élet egyszerűen igazságtalan!!!

Jobban vagy már?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Kati! Hát nálunk is detto ugyanaz a helyzet mint nálatok! Nálunk is anyuékkal meztelenkedtünk mindig, de a párpméknál full tabu volt minden! Mi is mesztelenkedünk és már arra várunk mikor pacsizhatunk hármasban a kádban! És akkor majd mi is ki ötlünk valamit!!

Brid! Igen sajna Zsuék nem tudtak jönni, de sebaj majd bepootoljuk!!!!
És a kiállitást minek tiltsam??? Hisz én is szeretem, bár csinálni jobban! :oops: :oops: :lol: :lol:

Fürti! Igen sajna ledobott megint és mire észbe kaptam már mennem is kellett, mert felébredt a mano! De legközelebb bepotoljuk!!

Anyci! Ez ám a kis csimota!! Csodaszép csajszi! Már keregeted a pasikat?? Azaz az udverlokat??

Pendikém! Nagyon sajnálom a kolléganődet!! Részvétem! Biztos jó muka erő volt!! :cry: :cry: :cry: És a betegségéről tudtatok?? Vagy full váratlanul ért titeket???
Pihenj csak és aludt ki magad! És sajna az élet valoban nem egyszerüen igazságtalan! Pláne aazal a csepp gyermekkel!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kata
Lattam a 2gyereknel a kompenzalast...jott az,hogy o meg lassan kezenall majd :wink:
30fok :shock: most marha irigy vgyok :twisted:

Pendi
Ez aztan a rossz hir :( Képes mielobbi jobbulast!!!! :roll:

Noci
Azert mondom ha valami tiltva van annal inkabb mennek :wink: Bar en meg nem voltam ezen a kiallitason csak amiket mutatnak rola...hat nem a legszimpibb...de kinek a pap kinek a papne :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


98 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


99 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?