Új privát üzeneted érkezett!

Kata nem jelentkezett be remélem.....
Vendég
 


:lol: egy perccel megelőztelek! :wink:

Küldök privit!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Teszek pár képet (iwiw-en is vannak :-)
Kép Kép
Kép

Kata: kérdezted a császáros hegemet a beültis topikban. Nincs vele gondom, gyógyulófélben van, néha szúr, meg ég, de ennyi.

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

jaj de edes Bendeguz :lol: en is en is :wink:

Kép
monyo83
 
 


Szezsó megzabálom! :lol:

KAta válaszoltam :lol:
Vendég
 


Szezso, nagyon szép Bendi!!!!! Az a haj!!!! Hát csúcs! örülök h jól van a sebed! Majd egyszer mesélj a szülésről is!

Boni, köszi!

Kép
kata05
 
 


kata: igazad van, de hátha azóta meggondolta magát a fiatalúr :)

szezso:gyönyörűűűűű

Kép
stephie
 
 


Szezsó
Gyönyörű képek :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Szezso olyan gyönyörű hajas baba Bendi most én is ácsingózom még egy babóért, de Mátyásom annyira lefoglal, hogy szerintem már mellette nem lenne időm még egy picire hiszen a maradék szabadidőmet a nagyok töltik ki!!!!!!!!

Kata annyira sajnállak a legrosszabb amikor az ember csak vár és vár és már itt az ideje és még mindig sehol semmi én már annyira mérges voltam, anno annak idején Zsoltikámra, hogy nem akar előbújni, de azért csak megérkezett 4 napra a kiírt időpont után. Ákosom 3 napot húzott rá. Mátyásom pedig 11 nappal jött előbb meg is lepődtem rendesen rosszul is eset egy kicsit :wink: Azért nagyon szurkolok ám! Ja és az indítás sem olyan rossz sőt tapasztalatom alapján hamarabb túl vagy rajta!

Steph gyógyuljatok meg minnél hamarabb! és vigyázz magadra el ne kapd!!!!!!!

Puszikám itt szeretném küldeni szívből jövő babaragacsaimat!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Katám gondolom ma befekszel... Lóci nagyon kis kényelmes! :lol: :wink: gondolok rátok! várom smst! :lol:
Vendég
 


Itthon! :evil: Holnap, holnapután vizsgálat, hétfőn indítás!! Ja, 2000-es méhszáj, 3600 gr-os gyerek kb.

Kép
kata05
 
 


KAta :twisted: azért remélem Lóci meggondolja magát előbb :roll:
Vendég
 


Surmi még nem írtad meg, hogy mi volt a megbeszélésen!!!!!

Kata?még egyben?

Puszikám le a kalappal, hogy nem tesztelsz!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Itthon. Minden a legnagyobb rendben. Amniot megint nem tudott csinálni, totál zárt vagyok. Feje nincs beékelődve, kimozdítható. Holnap újra, és ha semmi hétfőn reggel 6-kor szülőszobai jelenésem van.

Kép
kata05
 
 


háát ez a Lőrinc nagyon ráér. :lol: Nem baj kata, amíg szép tiszta a magzatvíz addig nincs is miért aggódni.

tegnap voltam nőgyogyinál, említettem neki, hogy az utóbbi napok gyerekápolása miatt többször bekeményedett a hasam, de szerencsére a méhszáj zárt. Említette, hogy már a korábbi dolgok miatt is meg kellene fontolni, hogy van egy injekció valami pro.vagy po lotion (?)nem emlékszem pontosan, Bécsből hozzák, és a 24 héttől a 32-ig, szükség esetén a 36-ig adják hetente egyszer. Még sose hallottam róla. A második gyereknél gynipral-t kellett szednem, napi 3 szemet. Mindegy, ha ezzel megelőzhetjük a kórházi befektetést, akkor bele fogunk vágni, de nyilván csak akkor, ha indolkolt.

itthon a lányok már jobban, most Apán van a sor, már ő is Zinnat-ot szed, és hordja a maszkot, persze én is, úgyhogy úgy nézünk itt ki mint valami rossz karanténes filmben :)
stephie
 
 


jaj igen régen jártam erre, de azért KATÁN A SZEMEM :wink:

Klarissza: most a spermavizsgálatra készülünk, de időpontot kell kérni. csüt és pénteken egésznap hívtam a BMC-t, de vagy foglalt volt vagy nem vették fel. Ha hétfőn sem sikerül bemegyek személyesen időpontért, még mielőtt apa meggondolná magát :oops: kissé kivan ettől a vizsgálattól, de hát ez van. mondtam neki, hogy én ott leszek vele segítek, hogy ne izguljon :D :wink:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Stephie, nem tudjuk hogy tiszta e a magzatvíz, mert annyira zárt vagyok h nem lehet nézni.
Tüdőérlelőt akarnak adni?

Surmi, párodnak el ne áruld, de másból is áll ott a spermavizsgálat apának. De legalább te tudd.

Kép
kata05
 
 


kata: nem, nem tüdőérlelőt, hanem valami esztrogen tartalmú injekció gondolom vagy a méhszáj elégtelengésre, vagy a méhösszehúzódásokra, de csak akkor hogyha fokozódna a keményedés. Az elmúlt 3 napban (főleg szerdán és csütörtökön) napi 5-6 keményedésem volt. Gondolom sokat ugráltam a lányok körül a lázukat mérve..
stephie
 
 


Kata: vérvétele lesz még, nem? vagy még csinálnak valamit apával? ne ijjeszges :roll: :oops:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi én naív vagyok ehhez, de szerintem here vizsgálatot is szoktak nézni nem? Viszér vagy ilyesmi miatt? :oops:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Puszikám tudom, hogy már nem írsz ide, de remélem azért néha még olvasol bennünket! Holnapra 3-szoros hcg-t kívánok neked elvégre 3 sütid van!!!!! :wink:

Babaimi neked nem is tudom mit kívánjak holnapra, leginkábbis a folytatás legnagyobb lehetőségét! Szeretném ha a doki egy csapásra megoldana végre mindent!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Katám holnap lesz dolgom itt a gép előtt egész nap szurkolok! Kisfiadat remélem holnap már meglátod!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Ja és ha már itt tartunk:

Szeretném ha jelentkezne Coca mama is igaz láttam, hogy valami konfliktus volt topikjukban, de azért hozzánk még benézhetne ám!!! Zölddisznó jelentkezz!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Pocakosan még utoljára bejelentkezem!

Köszönöm az eddigi sok rám gondolást!

Délután óta egyre több a keményedésem, lehet Lőrinc rafináltan nem várja meg az indítást! Nos meglátjuk!!

Ha másnem reggel hatkor felkeltik és indul a mandula!


Surmi, megnézik a berendezéseit....

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Stephie jobbulást családnak! drukkolok,hogy minden rendben legyen!

Katám drága kívánom, hogy Lóci t ma meglásd végre! :lol: kiváncsi vagyok, hogy kibújt e magától...

Zsu gondolom tűkön ülsz te is



Babaimádó miattam nem ír ide, mert véletlenül leírtam az igazi nevét. és ő ezt úgy vette hogy szándékos volt. ez van. legalábbis gondolom hogy emiatt, mert a szülinapi köszöntésemre sem reagált, a többi más topikban persze igen., és a szokásától eltérően még egy dögölj meget sem kaptam tőle. mindegy , túlélem. csak sajnálom.

mással is jártam úgy nemrég, hogy közölte velem új barátai vannak, én már nem férek bele a körbe de ez abszolúte nem miattam van. na ez is arculcsapás volt, de ezt is túléltem.

Puszi nagyon drukkolok továbbra is!

:lol: Szezsó remélem jól vagytok :lol:

Gabi étkeséi jegyek ? :wink:

klara szijja

Surmi
kitartás apának a vizsgálatokhoz! drukkolok!

Bettike? Szilcsi? többiek? Cocát megpróbálom elkapni valahol :roll:

Szép Napot!
Vendég
 


Kata! Nagyon drukkolok nektek!!! xxxxxxxxxx :D
szilbee
 
 


Kata
remélem mostanra már kezedben tartod kisfiad, fantasztikus érzés :D

Boni
sajnálom, hogy babim megorrolrt rád, pedig ti nagyon jóban voltatok :( Étkezésijegyek még sehol :twisted: pedig már nagyon várom, 3 hónapot kapunk meg egyben, mert július óta nem kaptuk meg, amikor írtam, azt az infót kaptam, hogy hamarosan. Hát mihez képest :x

Puszi
msn szoktam drukkolni, de itt is megteszem :wink:

Máténak szombaton volt a névadó ünnepsége, nagyon jól sikerült :D még csak az ajtóban álltunk, de ahogy megszólalt cserháti ésdes kisfiam száma, már könnyben volt a szemem, mikor elindultunk, már zokogtam :lol: hát érzelgős anyuka lettem végre :P persze a nagyik is sírtak, meg dédi is :wink: manó meg végighorkolta ahogy mi őt ünnepeljük :lol: itthon utána még összeröffenés volt, és kiváncsiságból megkostoltattam vele az almát, hát az az arc :lol: homlokát is ráncolta :lol: majd teszek fel róla képet :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Találtam hírt:
[quote="kispiskóta"]K írta:kispiskótaatának már 1-2 percesek a fájásai vannak, 5 centire tágult. Dokiibácsi szerint egy körül lesz meg Lőrinc.


NAGYON NAGYON DRUKKOLOK KATA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Gaby olvasva soraidat az én szemem is könnybe lábadt :oops: én is érzelgős anyuka vok.

Boniko nagyon sajnálom! Enyim igazi nevem, ez vagyok én: Kovács Klára Krisztina :wink:

Szilbee jól vagytok?

Surmi mára akkor szorítok, hogy apának ne essen rosszul semmi!!!

És utoljára, de nem utolsósorban KATA Lőrinc kint van már??????

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Jajj, Csajok szétszórt vagyok nagyon! Ne haragudjatok, hogy itt nem közvetítettem!!!!

Bal oldalon elsimult a méhszája, délre állítólag baba lesz. De a feje még fent van,, és háton fekve a szívhanggal is voltak gondok. Drukkoljatok tesókámnak, hogy neki ne csaszija legyen!!!!!!!!!!

kispiskóta
 
 


Kata nagyon nagyon gondolok rád.most értem haza! remélem már túl vagytok rajta! :lol:
Vendég
 


[quote]S írta:zeretném ha jelentkezne Coca mama is igaz láttam, hogy valami konfliktus volt topikjukban, de azért hozzánk még benézhetne ám!!! Zölddisznó jelentkezz!!!!!


Röff!

Én is tűkön ülök, és szorítok nagyon Katáéknak!!!

Igen, mi (dec. babások)) átmentünk egy zárt topikba, mert több fórumozónak nemkívánatos zugolvasói voltak.

Velünk minden oké, Hanna lépeget a bútorokon támaszkodva, és már vakmerősködik, néha megpróbál elengedett kézzel egyensúlyozni. Néha kicsit nyonyó, tud már hisztizni. Továbbra sem bélpoklos, de rengeteget cicizik. Éjjel 4-5* kel...vagyis csak "rámfordul" és alszik tovább. Van egy 160*200 cm-s közös "kiságyunk" a galérián, ott nyomjuk.
Nézek képeket, oszt pakolom.

Kép
zölddisznó
 
 


Még nincs meg Lőrinc baba, de a feje átjutott a szűűűk részen, így már csak kb. 10 centit kell a kobakjával lefele haladni. nemsokára kint lesz! :wink:

Zöldi, kép Hannáról????

kispiskóta
 
 


HAJRá LÓCI!!!!!!!!! juj de izgi! Kata remélme jól bírja!

Zöldi röffenjünk mán össze nem jötötk át hozzánk vlamikor?
Vendég
 


MEGSZÜLETETT LŐRINC BABA!!!!!!!!!!!!!!!!! Adatokat még nem tudok, mert anyum rögtön a melegedőből hívott.

kispiskóta
 
 


3790 grammal és 59 centivel, természetes úton jött világra.

kispiskóta
 
 


Éljen éljen éljen ! jó sokáig éljen! sok puszit küldünk nekik! hatalmas ölelést! rengeteg tejcsit!!!! bódogság!
Vendég
 


Csak egy gyors bekukkra futja...

Katának gratulálok :lol: ügyesek voltatok!!! :lol: Lőrinc jó magas lett :lol:

Mindenkinek csók! Mennem kell..Hív a kötelesség :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Na végre!!!!!!!!!!!! Katám sok boldogságot próbáld kipihenni magad nem volt egyszerű!!!! Ja és mégsem 3600 gr? Hatalmas bébidnek jó egészséget és hosszú, boldog életet kívánok!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Yipppííííííííííííííííííííí! Gratulálóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók!

Kép
zölddisznó
 
 


Kata
óriási gratuláció a szép nagy Lócihoz :D kosaras lesz :lol:

Szezso
Bende képek csodásak :D nekem az első kép a favorit :P :wink:

Coca
Hanna még mindig ilyen sokszor ébred? :shock: húúú, fárasztó lehet.

Kép
gaby25
 
 


Bettike
Druszának
Kép

Kép
gaby25
 
 


Szóval... pénteken voltam inszemen és megtörtént a beavatkozás, most már csak szűk két hetet kell kibírnom, hogy teszteljek.
A biztonság kedvéért 2010 februárjára kaptam időpontot lombikra is, amit már ugye decemberben el kell kezdeni.....


Üdv Lőrinc babának!!

Kép

Kép
princzike
 
 


Stephie
Te is vigyázz ám magatokra! :) Azért pihikézzél!

Surmi
De jó, hogy jöttél :) MÁr rég hallottunk felőled...

Kép

Kép
princzike
 
 


Boni! Dehogynincs kedvem!

Gabi! Nem még mindig, már megint. De max 2 perc, és alszik is tovább. Nem gáz.

És képek:

...később. Eksön van.

Kép
zölddisznó
 
 


Kata! Szívből gratulálok Lőrinc babához, jó egészséget, sok tejcsikét és gyors felépülést kívánok!!! :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Princzike nem is mondtad akkor most érted izgulhatunk, de jó!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


MOSTANÁBAN NEM OLVASOK ÉS NEM IS ÍROK IDE, MÁSHOVA SEM TÚL SOKAT!
Pár hsz-t visszaolvastam, és véletlenül rábukkantam Boniko hsz-ére! Fatális félreértés!!BONIKÁM, most rögtön megkereslek msn-en, de ide azért annyit írnék: SEMMI BAJOM VELED ÉS CSAK VÉLETLEN!
Amiért nem írok ide, azt nem boncolgatnám, emrt nem akarom eljátszani a sértődöttet, meg a megnemértettet, meg az ovist. DE NEM BONI MIATT VAN! Aki akar, az így is megtalál és én is őt, ha mostanában nincs is időm, akkor is vannak, akiet szeretek innét és kész!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata,
gratulálok, sok boldogságot és tejcsit kívánok!!! Várjuk a képeket!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Babim akkor örülök,hogy csak véletlen egybeesésvolt. 8)

ZSu kép nincs?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?