Új privát üzeneted érkezett!

Edua!
Igen,milupa!Natúr és vaníliás HA.Iza szereti!Most is bealudt evés közben!

Akvárium!Hát igen,az a terrárium!Nem ugyan az!Azt hiszem lehet kapni ilyen cuccot,amivel végig kell kenni az illesztéseket!Meg mekkora ?Hány literes?Milyen vastag az üveg?

annus11
 
 


Hali!
Most érkezett meg a kövi adag sitt az építkezésre....nem tom ma mikor készülnek befejezni a munkát...ja és a tulaj küldött levelet...j. októberben fejezik be az építkezést...ohhhh, je....többi mint egy év....kész vagyok már most.

Böbi!
Elfelejtettem, kérdezted a múltkor a Müllert...Igen, nagy kiráylság a hely!!!! Imádom!!!!
Német termékeket importálnak, egy rahedli dolgot CSAK ott lehet kapni. Pl. happyday 100% maracuja (passion fruit)-a nagy kedvencem, de van 100%banánlé, gránátlama, mango stb. stb.....szóval totál más ízek, mint amit pl. 1 sparban.
De vannak itthon sehol nem kapható speckó Milka csokik, nagyon jók a babás cuccaik is, nomeg a kozmetikumok...prémium márkák. Imádom!
ja és az egyetlen olyan hely, ahol van kimondottan babás bevásárlókocsi, aminek van egy külön része, hogy a hordozót rátedd. :D
Mikor mentek Tunéziába?
Küldd el a város-szálloda nevét priviben...leinfózom nektek. :roll:

Annus!
Nagyon szép a csókos kép!!!!! :D Ahogy Iza néz rátok.... :roll:

Niki!
LittleL olyan kis cuki uszi közben! :lol: Nem is tudtam, hogy a babauszi ilyen izgis...mindenhol békák, meg lasztik....én is gondolkozom rajta...csak Lili fülét féltem....nekem sokszor volt fülgyuszim, de mindig megúsztam a felszúrást....de olyan éjszakákat nem kívánok senkinek...leégett 1-2szer a sótól a fülcimpám..... :?

Kép
mozza
 
 


Ildi, én nem írtam, hogy eladom, mivel én is csak kölcsön kaptam! :wink: Anita viszot én is úgy emlékszem, hogy eladná.

Gyöngyi, 5000-ről indítottam, annyiért vettem.

Képzeljétek TESZVESZ kicsi a vliág
1, az egyik licitáló a hordozókendőre a férjem ismerőse, idióta, rájött, hogy az enyém, de miért nem szólt???? Még pénzt sem kértem volna érte, majd visszadta volna.
2. vettem Gyöngyvirágnak egy klumpát, hát az eladó volt kollegám! :-)

Na, mivel ma egy csomó mindent eladtam, next együttest, brendon felső, nike cipő , így licitáltam a kedvenc Victoria's secret bikinimre, mert a csaj levitte 12 ezerről 5000-re az árát, erre az uccsó percben rámlicitáltak, de észnél voltam és még gyorsan rányomtam az uccsó másodpercben. megnéztem az előttem licitáló oldalát és hát érdekes, hogy mindketten Szigethalmon laknak..... Biztos csak VÉLETLEN! :lol: Gondolom ennyiért mégsem akarta odaadni, végül is 7250-ben állt meg, nekem még így is megéri, már régóta fájt rá a fogam és hát Tunézia megkíván egy új bikinit! :lol: (majd pofára esek, ha mégsem mehetünk! :-) )
Vendég
 

 
 

Mozza, már a blogban megírtam a nevét! :lol: Biztos nem vetted észre, pedig neked címeztem! :lol: Amir Palace, reptértől 20 perce, város nevét nem tudom. 2 hét múlva! :lol:

Úgy hallotam, hgy a Müllerben érdemes mosóport is venni, mert jobb, mint az itthoni, pl persil. nekem a hagyományos bevásárló kocsi a jó, mert 2 gyereket ültetek bele, olyan is van?
Vendég
 


heloo lanyok! csak atfutottam es sok helyen lattam enevem!! koszi mindenkinek!!!!!!!!!!!! most csak azert jottem mert a gyerek epp pelenka nelkul alszik, mert egesz nap nem tudott aludni, ket husz perces alvasa volt,de mindig felebresztette valaki......................
szoval hazaertunk... csupan 2oras ut volt,mert akkora dugo volt :D
es itthon tunt fel h egy darab pelenka sincs. szoval most apa elment pelenkaert!! a gyerek meg kidolt pucer popoval :roll:
addig irok par mondatot blogba :arrow:
kepeket holnap tudok hozni nektek,de csak keszulodoset ilyesmit!! mert a fotos csak jov hetvegere vegez a kepekkel :roll:
na megyek megirom amit akarok es remelem addigra apa is hazer, pelus a gyerekre es mehet mindenki az agyaba! :lol:

Zsofinak boldogsagosat!! remelem jol sikerult a torta :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi!
Nem vettem észre...bocsesz...nézem ma....
Van olyan kocsi is....öblítől is hihetetlen jók.....sokkal intenzivebb az illatuk...meg van aji a gyerekeknek a pénztárnál (lufi, meg szélforgó)...apró kis gesztus....de olyan európai! :roll:
Teszveszes story: Na, erre már én is gondoltam......van egy tatyó, amit direkt nem vettem meg villámáron....mert azért a min. ár és a villámár között van egy kis 20 000nyi különbség.....
De így sem hiszem, hogy valaki rámlicitál 30 000körüli összegnél...hacsak nem az eladó, vagy ismije....
Hogy csináltad?
Nézted, hogy mikor jár le az aukció és iziben ráemeltél?????
Gyanús módon az előző tatyinál is az utsó pillanatban emeltek rám....pont abból a városból, ahol az eladó is van..... :shock: :roll:
Turpit sejtek én is ezekben....
De ígyis ki kell fizetnie a jutalékot, mivel eladta...vagy nem???

Kép
mozza
 
 


annus ez még a hörijé volt kb 20 literes, Éduának megteszi, bár most a férjem megragasztotta, meglátjuk hogy bírja majd, össze is vesztek már rajta, hogy Édua nyúlkál bele, aztán a növények mind feljöttek a víz tetejére :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


NETTI!!!!!!GRATULA MRS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép
mozza
 
 


MRS NETTI, gratula még egyszer!!!!! Isten hozott az asszonyok világában! :lol:

Mozza, igen, figyeltem a lejáratot, a vége előtt 1 !!!! perccel jött a licit, arra még rányomtam, ő is, ekkor már percen belül voltunk, ekkor megint rányomtam és akkor már megnyertem, mert pont lejárt.
Ha semlegessel értékelik egymást, hogy mégse jött össze, akkor nem kell jutalékot fizetni!
ha gondolod utólag nézd meg az értékeléseket!!!!

Hoztam képet a bikinimről, kár, hogy rajtam nem így fog állni!!!! :lol:

Kép
Vendég
 


Netti!!
Jaj alig várom a képeket!!!!Szép éjszakát nektek :wink:

Böbi!
Huuu,nagyon szupi!!!Rajtad jobban fog állni!Olyan ksi vékony vagy!Én ilyet nem tudnék felvenni sajna....

annus11
 
 


Böbi!

Nagyon szupi a bikini!
Én csak álmodhatok róla, hogy egyszer ilyenem legyen. (Hiszen ehhez vékonynak is kéne lenni:()

Annus!

Hozzám képest Te primadonna vagy! Én ha csak kétszer akkora lennék, mint te,már boldognak mondhatnám magam!
De sajna ez nekem csak álom marad! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jaj Lányok, mit műveltek velem??? Anikó tortája után meg kellett ennem egy túró rudit. Most meg mindenféle Daubnerek meg csokis sütik után kétpofára eszem a lekváros kenyeret. :roll:

Ma itt volt a húgom, pesztrálta Marcit én meg vasalhattam. Felemelő program :D De olyan jó, hogy itt volt.

Annus, fotók nagyon szupik, szép család vagytok :-) És ott is egy torta :roll: :lol:

Böbi, nagyon dögi ez a bikini, szemfüles voltál és csini leszel benne.

ÉduaIldi, ha szeretnél szép mei tai-t, nézz körül itt: www.borameitai.gportal.hu

Szofi, takaró miatt...irigyirigy... Csani meg zabálnivaló a videón. Ahogy ritmusra mozog, az vmi szuperédes.

Kutyafüle, elhiszem, hogy megviselt a mai nap, remélem már megnyugodtál egy kicsit.

Niki, végignéztem az uszis képeket. Biztos jó móka, édes Littleli (Mozza, ez tetszett :)) Meg a keresztelőseket is megnéztem :oops:, nagyon szépek voltatok.

Na én vagy elkúszom aludni, vagy megrázom magam és fennmaradok született 'eleségekre. Még eldöntöm, de innen elköszönök. Szép álmokat.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Böbi!
Nagyon klassz!!!! :D
Szeretem ezt a fazont nagyon!
A szállodát megnéztem....nem voltam ott, csak a mellette lévőben.
Kicsit a város szélén van, de sztem ez nem számít, úgysem fogtok vsz. minden éjjel bejárni bulizni a centrumba. :roll:
Monastirban van btw, van külön reptér ott.nem a Tunisira szálltok majd le.
Szerintem oks...tény, hogy Tunéziában azért nagy szegénység van...és koszos....de ha ezekre felkészülsz, akkor nem fog csalódás érni!
Mindenképp jótanács: Én mindenhol ezt csináltam...szerettek is érte :roll: ...de nagyon nem izgatott: szóval mielőtt átveszitek a szobát nézzétek meg: wc normálisan lehúzható e, van e normális nyomás a csapban, milyen az ágy matraca és hova néz a szoba.
Ha bármelyik nem jó, akkor vissza a recepcióra balhézni: Jobb az elején, mint 2 éjszaka után váltani, mert sz.r a wc pl.
(nem egy időben újítják fel ezeket a szállodákat...van olyan rész ami régi és van olyan szoba ami full új...k. sok minden múlik azon hogy azonos árért melyiket kapjátok!)
Volt olyan, hogy 5 szobát csekkoltam le, mire végül kaptam egy fullosat....ravaszdiak nagyon!
Ja, és készüljetek fel: reggel 5-6kor elindul a roham az ágyak foglalásáért a strandon....tudod, türcsi rádob és vissza szunyálni. :x
Én ettől a falra mászom...
Fontos: É-Afrikai országokban kicsit balhézni kell mindenért...ha szépen kéred, akkor manana-manana...majd....én addig nem mentem soha el a recepcióról, amíg el nem intézték ott és azonnal... :roll:
Szóval harciamazonkodni, de tényleg!!!! :roll:

Kép
mozza
 
 


Böbi! Írtam neked a blogba megjegyzést Tunéziáról, én még csak ma jutottam el, oda, hogy elolvassam.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza, Böbi! Melyik város?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
Monastir.
Mizujs a csajokkal....jobban vannak picit?

Kép
mozza
 
 


Szofi! Csani annyira édes! Még sosem láttam ennyire ébernek. A talikon olyan kis nyugis, de most kiderült, hogy hangja is van, nagyon cuki!!! A takarója gyönyörű! :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza, köszi, jobban vannak. Amina kevesebbet fájlalja a fülét, de az antibiotikumot kólába kell csempésznem, csak úgy issza meg. :? Mira eléggé szörcsög még mindig, de ma vettem neki Nasivint, szerintem az használni fog.
Mi Sousse-ban voltunk, nincs messze Monastirtól.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kólába :lol: :lol: :lol: óriási!!! :lol: Mekkora ötlet! :D
(ezt most megjegyzem magamnak)
Sousse sztem a legszebb Tunéziai város, főleg az óvárosi része! :D
Sterimart próbáltad Mirának???? Nagyon szépen kihozza a letapadt fikuszokat! :roll:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok

Niki-Lili babudék nagyon édesek az uszis képeken. Lili édin fintorog :)

Annus - pasi, gyerkőc, torta: így kerek a világ = kiccsalád bódogcság :lol:

Greny egy középfülgyuszit hogy lehet észrevenni? S milyen tünete van? Remélem, nem a picié... Kicsiknek jobbulást!

Böbi, nagyon dögös a fürdőruci!! Ráadásul szőke is vagy, (a hsz szerint még vékony is) szval apa nagggyon vigyázzon ám rád Afrikában!!!! Arabok csípnek majd :wink:


Amúgy ez a Müller hol van?

Gyöngyi, "csak" lekváros kenyérig jutottál? Én összedobtam egy palacsintát 8) :oops:

KépKép

Kép
hase
 
 


Én most vettem ki egy vödör mascarpone-eper jégkrémet a fagyóból!!! :oops: :shock: :oops:

Reny, jobbulást nektek!

Mozza, mi az a Sterimar? Csani orrában ilyen száraz fikuszok vannak (bébitakony nem), és fültisztítóval próbálom kipiszkálni (orrszívó, otrivin orrcsepp nem hat), de mindig attól rettegek, hogy felnyársalom a gyerek agyát a pálcikára!! :?

Annus, nagyon jók a képek!

Böbi, mindjárt elpusztulok az irigységtől!!! Én kisgatyás bikiniben nyomom... :oops:

Köszönöm a Csani-videó dicsiket, és anyósomnak is átadom, hogy sikert aratott a taki!

Jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tényleg jó ötlet volt a kóla, egészen tegnap estig, amikor rádöbbentem, hogy a gyerek kicsit felpörgött tőle, 11-ig kukorékolt, máskor 9-kor már alszik. Ma előbb kapta az esti koffein adagot. :D

Mozza! Igen, az óváros tetszett nekem is a legjobban, bár ott volt a bazáros boltba berángatás is (ha olvastad a blogot), ráadásul olyan szűkös labirintus az a bazár, hogy én a fogdosás után kissé paráztam, mielőbb menni akartam onnan, de nem találtunk ki. Aztán persze megoldottuk.
Sterimart próbáltam, sőt minden orrszívás előtt fújok neki, de már kevésnek bizonyult, úgy éreztem, hogy ide valami hatóanyag kell, ezért vettem Nasivint.

Csilla! Középfülgyuszi tünete, hogy általában éjszaka nincs alvás, mert akkor fáj a legjobban. Jellemző még, hogy álmából sikítva felsír a gyerek, valamint a fül és környéke nyomásra felettébb érzékeny. Nekünk úgy derült ki, hogy Amina mondogatta, hogy fáj a feje, és mindig ugyanott fájt neki. Aztán megnyomtam a fülét, fintorgott és felszisszent. Ezek után rögtön mentünk a fülészetre, és ott mondták, hogy bizony be van gyulladva.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szofi! Sterimar olyan, mint az Otrivin, csak nem csepegtetős, hanem fújós. Steril, sós víz. Szerintem az által, hogy fújós több helyre eljut. Mi minden orrszívás előtt használjuk.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza, Te aztán határozott és módszeres vagy! Tetszik! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi, nagyon szép a takaró, egy ilyenre én is sorszámot húznék! :lol: Csani meg cukipofa a videón! :lol: :lol: :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Daubner nagyon jó, hozzánk viszonylag közel van. :) Nádoriban dolgozott anno dédmamám tesója. :)

3. kerületben babauszi a Szérűskert utcában van, 900 Ft 4 alkalom, időpontokat a neten meg lehet lelni, csak én nem jutottam hozzá. Mi amúgy a 13. kerületbe jártunk.

Mozza, kitartás!

Böbi, klassz a bikini! :)

Reny, Amina remélem hamar rendbejön! Mi megyünk fülészhez holnap...

Szofi, Csanid jajnagyoncuki!!! :)

Niki, ügyik voltatok az úszáson!

Szuperek a torták! Annus, ha Apa nem értékelte eléggé, biztos azért, mert kicsit fáradtabb mint máskor. Gyógyuljon meg ő is hamar!

Ildi, örülök, hogy itt vagy továbbra is! :) Sztem mostmár ki tudnátok húzni tejjel 6 hós koráig, nem? Már csak picivel több mint 1 hónap... :) Ráadásul fagyasztva is sok van, nem? Vagy az a kérdés, hogy akar-e már mást enni Lara?

Gyöngyi, köszönöm szépen! Dejó, hogy kész vagy a vasalással! :)

Kutyafüle, vége a pénteknek, KÉSZ! Örülj!!! :) Kis szusszanás, aztán jöhet minden elölről, hogy azoknak, akiket szeretsz, jó legyen! :wink:

Pumuklii, jó, hogy jobban vagy vmivel!

Na, nagyon bölcs voltam, jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Netti,
gratula! A fotókat is tessék majd feltölteni :)

Szofi,
tök cuki Csani a veideón!!!
sterimar pedig szuper!!!

Böbi,
most olvastam csak Tunéziát. Mi 2 éve voltunk Djerbán, jövőre szeretnénk visszamenni.. A férjem is nagyon jól érezte magát, pedig ő félt kicsit az arab világtól... mi 4*osban voltunk, tisztasággal semmi gond. Még egy jó tanács,a takarítónőnek tegyetek ki pénzt az ágyra már első nap :)

Annus,
jók a képek. És az a torta!!! Semmi süti vagy keksz itthon :(
A Mester u-ban hol van babauszi? Szeretnék menni én is, csak közel hozzánk még nem nagyon találtam...

Na megyek vacsizni, Bogi másfél óra alatt aludt el... volt üvöltés is...

Reny,
jössz Gyöngyihez, ha jól emlékszem? Van most Bogi méretében harisnyád?

emese1979
 
 


Na most csak pár kép :) Torta nagyon finom lett, de állagra inkább massza volt, de nem szedtem le róla a tortaformát, így torta formája maradt, az ünnepeltet nem zavarta :lol:

Kép 2007.09.18.

Kép 2008.09.18.

Kép 2009.09.18.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem tudok annyit jönni, sajnos ismét fogzási időszak van, nehéz éjszaka után nehéz nappal. :?
Az éjszakánk eseménydús volt, pár ébredés után fél 5-kor Babóka úgy döntött, kialudta magát. :? Kb. másfél órán át nyomta a sírásokkal tarkított műsort, jól össze is különböztünk a férjemmel azon, hogy hagyjuk-e sírni vagy ne. Aztán miután megölelgettem és elringattam, nagy nehezen elaludt 6 óra után.
Ma egész nap sírós és nyűgös volt, alig lehetett letenni. Most nagy sírás után bekentem az ínyét géllel, teljesen megnyugodott tőle, kis idő után el is aludt, így van egy kis időm.

Zdori:
Szombatonként megyünk babaúszásra délután 5-től 6-ig. Holnap is ott leszünk, ha gondolod, találkozhatunk. Könnyű megismerni minket, mert mi vagyunk a legkisebb babával. :)
A bálnaság miatt ne aggódjatok, nem láttatok még engem. Ez a másik ismertetőjegyem. :?
De számomra az úszás és különösen a babaúszás nem a kilókról szól, hanem végre jól érzem magam. :)

Panndi:

Megértelek, én most nagyon tudnék örülni egy átalvós babának... én sem ébresztgetném enni a helyedben.

Ági:
Sepsiszentgyörgyi vagyok, 2001 óta élek Pesten.

Most olvasom, hogy másnak is mozgalmas éjszakája volt. Úgy látom, vagyunk már egy páran a zombi-klubban.

Zsüci:
Igen, ezekkel az érzésekkel küszködöm én is már egy ideje. Az a különbség a mi esetünkben, hogy az én gyerekorvosom ugyanilyen szélsőségesen tápszer-párti. Hacsak valami csoda nem történik, mi sem fogjuk megduplázni a súlyt 6 hónaposan.
Nekem van 2 doboz érintetlen tápszer a szekrényben, még 2 hetes korában írták fel neki. Nem tudom, most elfogadná-e, 3 hetes kora óta nem kapott tápszert. Szeretném valahogy kihúzni a hozzátáplálás megkezdéséig, valahogy gyümölcsöt szívesebben adnék neki, mint tápszert.
Köszönöm a biztatást! :)

Sütés:
Én eléggé édesszájú vagyok, a férjem egyáltalán nem. Nem tudok hozzászólni a témához, nem is tudnék sütni most, örülök ha az ebéd vagy vacsorafőzés belefér a napomba. Pirulva vallom be, hogy Lilla baba 3 hónapos koráig ebédfutártól rendeltük a kaját. :oops:

Vki17:
Mi a Szérűskert utcai tanuszodába járunk babafitneszre:
http://www.uszosuli.hu/index_files/Page360.htm
1 alkalom 2800 Ft, 4 alkalmas bérlet 9000 Ft. Szombatonként van du. 5 és 6 között.

Szkitty:
Köszi, hogy beírtad a lányod súlygyarapodását, ez eléggé biztató.

Tinu:
Csongi nagyon édesen játszik a tornáztatóval. Én is gondolkoztam egy ilyen tornáztató megvételén, mert annyira nem drága, csak azt nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e, ha már van játszószőnyege. A játszószőnyeget Lilla baba imádja, gyakran püföli a lelógó játékokat. Úgy látom, a tornáztatónak is hasonló a funkciója. Az a helyzet, hogy tetszik. :)
Hordozás hete:
Az éjszakai alvásos előadás engem is érdekel, szívesen társulnék hozzád. :) Hasonló problémák... :) Remélem, lehet szoptatni a helyszínen, mert ha nem, nagy pácban leszek.

Annnus!
Jobbulást kívánok Izusnak! Szépek az ünneplős képek. :)

Hean!
Neked is köszönöm az Alíz adatait, jó olvasni, hogy más babája sem a nagykönyv szerint nő.

Niki!
Nagyon jók a babauszis képek, igazi bababarát helynek tűnik. Lilien nagyon édes a kis nyaklánccal. :)
Ez hiányzik egy kicsit, nálunk nincs ilyen központi foglalkozás, hogy az oktató mutat valamit, és mindenki utánozza, hanem egyenként odajön mindenkihez, mutat egy-két gyakorlatot, és azt önállóan végzi mindenki az óra végéig.

Netti!
Gratulálok, sok boldogságot kívánok!

Lilla baba este 8-kor elaludt, és még mindig alszik. Ebből úgy tűnik, ismét lesz egy hajnali ébrenlét... :?
Megyek is aludni. Sajnos holnap is csak este tudok jönni, mert a keresztfiamnak szülinapja lesz, és utána megyünk a babauszira.

Jó éjszakát mindenkinek!
Réka

rekap
 
 


Sziasztok!
Annus,szépek vagytok együtt!
Panndi,olyan megható ez a képsorozat!Hihetetlen hogy megnőtt!
Netti,mégegyszer gratulálok!Majd írok blogba is.
Csani tündéri a kis pucér fenekével!Takaró szép!
Ildi igen eladó.Én 7 ért gondoltam,de alkuképes!Majd holnap írhatok privit ha gondolod!
Böbi,rajtad jobban áll majd a bikini!
Bocsánat akinek nem írok,de megyek alszom.Reggel 4kor kelés,Apa indul Maglódra.Ja,ma kapott még egy lehetőséget,majd holnap leírom.Többet keresne de nem lenne velünk.Így drukkoljatok a holnapnak!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Emese! 1 db 0-12 hós harisnyám van, egy rózsaszín. Ilyen:http://www.teszvesz.hu/item737274952_uj_gyerekharisnya_1_3_evesre.html
Gyöngyihez csak akkor tudok menni ha Apa itthon lesz és el tud vinni. Másrészt Aminára is vigyáznia kell, mert egész jövő héten nem megy oviba, mert ameddig gyógyszert szed nem mehet. Nagyon szeretnék elmenni, de minden Apától függ.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Panndi! Zsófinak nagyon boldog szülinapot! Igazi nagylány lett az elmúlt két év alatt, és nagyon szép!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zili,
megcsináltam az egyszerűsített túrógombócot, ISTENI lett!! :lol: :lol: A férjem kezet csókolt örömében (nagyon szereti, de én eddig sose csináltam, nem is tudom, h kell) :lol: :lol:
Szóval köszi, köszi, köszi!!!!

Netti,
olvastalak a blogban. Nagyon metál, amit anyósod alakított. :evil: Azért jó, h a nagy nap örömét nem tudta elrontani, de én biztos felrúgtam volna már az elején... És nagyon várom a képeket, biztos übercsini voltál!!! :lol: :lol:

Szofi,
Jenő bácsi hisztikezelési útmutatójánál a következőn akadtam fenn: szerinte a hiszti alapvetően figyelemkeresés, ezért a legjobb, ha úgy kezeljük, h nem figyelünk a gyerekre, sőt, meg is mondhatjuk neki, h most számunkra láthatatlan. De ha a negligálástól még jobban bedühödő csemete tör-zúz, vagy megüt valakit, akkor persze fogjuk le és fizikailag akadályozzuk meg a hiszti folytatását (ami nyilván teljesen logikus lépés). Nade, ebből a gyerek mit vesz le? Akkor kapom meg a vágyott figyelmet, ha agresszív vagyok = a következő hisztit sanszosan már eleve azzal kezdi, h földhöz csap valamit... Persze én most könnyen kritizálom, még semmi tapasztalatom nincs, így alternatív hisztikezelési módszerem se... Na majd talán az 5. gyerek után lepipálom Jenci bát! :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Emese! Úgy látom van egy lila is, teszvesz szerint. Erre már nem emlékeztem. http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=733621591

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja, még azt akartam, hogy Böbi, hiper-über-extracsini leszel abban a bikiniben!!!! Irigy-irigy-irigy... :wink: :lol:

Most már tényleg jóccak!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Reni
A legtöbb gyógyszert csak szénsavtól kikevert kólában hajlandó Marci is (és még sok gyerek) bevenni.
Mert a kóla elveszi a gyógyszer ízét.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike! Akkor nem én találtam fel a spanyol viaszt. :lol: Kínomban már nem volt jobb ötletem. Akármivel próbálkoztam kihányta. De azt nem tudtam, hogy elveszi az ízét. A szaga viszont megmarad, marha büdös. Olyan pohárban adom neki aminek teteje van, tetején egy lyuk, bele a szívószál. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reni
Tény, hogy felpörgeti a gyereket a kóla, de, ha 1x csak ezzel tudod beadni a gyógyszert akkor nincs más megoldás.

Kép
Kép
incike
 
 


Áhh, Zsüci, értem... Valahogy abban bíztam, hogy a tör-zúz részig nem jutunk el... :lol:

A kólát megjegyzem magamnak!

Jó éjt csajok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Márnem tudom ki kérdezte, de a
cheescake=túrós lepény

Kép
Kép
incike
 
 


Sajttorta

Összetevők
-4 joghurt (2 citromos)
-25 dkg natúr sajtkrém
-3-4 tojás
-8 kanál cukor
-4 kanál liszt
-2 dl tejszín

Elkészítés

Mindent csomómentesre keverünk egy tálban, majd egy tortaformát sütőpapírral kibélelünk, majd beleöntjük a híg tésztát. Háromnegyed órára 180-200 fok között sülni tesszük.

Egyéb javaslatok
Ha nincs citromos joghurt, néhány csepp citromlé is jó helyette.

Kép
Kép
incike
 
 


Mindenkinek jó éjjszakát kívánunk!

Netti
Jó mozgalmas nászéjszakát nektek! :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm a szülinapi kívánságokat! Nagyon jól esett:)

A guta majd megütött, hét ágra sütött a nap, és a mosógépszerelő is lemondta, és a talit jól elhalasztottuk... :(
DE: jelentem lakás csillog villog, és még magamra is jutott idő... (sikerült befejeznem a szőrtelenítést, is, amit a nyaralás előtt félbehagytam:) :) Most már tényleg gáz volt a lábikóm és a karom.... bezzeg mielőtt megszületett Marci... soha nem hanyagoltam el... Na, de visszatérek lassan régi nő mivoltomba is, mert sokkal jobban érzem így magam:)

Hú, mennyi sütirecept! Ági, sziper, hogy betetted őket a blogba is! Így nem kell őket kimásolgatnom, mert én is kipróbálom szerintem előbb utóbb mindet!


Incike, nagyon köszi a cibercsokitortát! :)

Gyöngyi,
mi is kipróbálhatjuk majd az egyentornáztatót? :) Marci ami műanyagunkat szintén felkapja, és magára rántja, ha épp úgy kapaszkodik bele...

Tejmennyiség-étkezés: lányok, megkérdezhetem, hogy hogyan étkeztek? Mert én szivem (és gyomrom szerint) nem ennék annyit, amennyit most, csak tartok attól,hogy kevesebb lesz a tejem... Most is grillcsirkét ettem, éjnek évadján, mert este már csak egy kis juhtúrós zsemlére futotta az energiámból.... brrrrr

Mozza,
brutális amit írsz az építezésről... hajnali 5-kor kezdenek? Nem tudtok elmenni anyukádékhoz napközbenre?

Netti, nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

Böbe,
Iringónak nagy gratula a megforduláshoz! :) A bikinid döglesztő! Nagyon jó a szabása!
Babapopó: tényleg olyan beleharapnivaló a popójuk! Én egyszer addig gyönyörködtem fürdetés után Marci popójában, hogy le is pisilte a törölközőt, ami persze a franciaágyon volt... kellene vennem egy gumis lepedőt... :)

Annus,
nagyon szépek vagytok a képeken együtt! :) A torta is olyan szeretettel teli:) Honnan szereztetek marcipánvonatot?

Pospitörlő: mi i vettünk Tesco-ban olyan 300ft-osat... annyira jó, hogy van rajta az a műanyag keményfedeles zárószosztéma:) így fél kézzel is lehet belőle húzni a kendőket... viszont csak a kakinál használom azt, mert talán amiatt pirosodott ki Marci popója ott, ahol összeér a bőr, pedig mindíg megmosom neki, ha itthon vagyunk... pisis pelus után sensitive johnsons-t használok, csak az kb 5-ször annyiba kerül... De lehet, hogy egy jobb popókrém kellene.. a doki által felírt lehet, hogy nem elég jó...

Szofi,
tündér Csani a videón! Kis dumás! A takarója naggyon csecse! Az anyagok mintája nagyon bejön nekem....

Edua,
Pesten a Dorozsmai utcában van az Avent márkabolt, és ott alkatrészt is lehet kapni a mellszívókhoz.. remélem megoldódik a mellszívógond, hogy kahasson még anyatejet a manód...

Hean,
és van sejtésed, hogy miért kel Áron? Olyankor hogy altatod vissza?

Marcival a párom elkezdte a kukucs játékot, eltakarja a kis arcát egy pilanatra, és utána ki-... és hangosan kacag! Megeszem!:)

Babauszi: nekem is nagyon tetszenek a képek... Én is szertném, ha marci lassan elkezdené szokni a sok vizet... a barátnőmhöz jön jövő héten házhoz egy kádas verzióra egy babauszis lány.. elmegyek, megnézem mit csinálnak, aztán én is bevetem otthon...:) Ha tetszik neki a víz, akkor levinném én is...Mozza, nincs kedved együtt menni? Én októberben szeretnék menni egy párszor, amíg nincs olyan hideg kint...
vanni
 
 


Réka!
Zombiklub:) Honnan vetted ezt a szót? Én is odatartozom... Majd az idő megoldja....
Na megyek bezuhanok még egy kicsit...
vanni
 
 


Oh, Anita,
még neked akartam írni, hogy drukkolok, hogy úgy alakuljon apa munkája, ami nektek a legelőnyösebb!
vanni
 
 


Vanni,köszi!apa most indult el.
Közben hétfőtől mehetne Német o-ba is.8 eurós órabérért.Hegesztőnek.Havi 400jönne be plussz a minimálbért is adná.Szép,jó csak 2 hetente jönne 1-2 napra.Az semmi.Meg magas a követelmény és mi van ha elvállalja,nem ment volna most fel,és 2 hét múlva meg elküldik mert nem érte el a normát?Akkor 2 szék közül a földre.De röhej,1 évig semmi,most meg 2 lehetőség is. :roll:
Azt hiszem alszom még picit,mert zombi vok.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt :)

Ma szabadnapos vagyok, Apa és Zsófi elmentek anyósomékkal rokonlátogatóba, csak este jönnek, szóval ma kettesben vagyok Fruzsival :) Azt hiszem, reggeli után elsétálunk a rossmannba, picit messze van, Zsófival nem lehet oda gyalog menni, de ma vagány vagyok 8)
Vendég
 


Csilla: nálunk a középfülgyuszi úgy volt eddig felismerhető, hogy a gyerek először nátházott, akár láza is volt, de már elmúlt nagyjából, erre visszajött a láz és más tünet nuku. Szerencsére nálunk esti fülfájás és éjjeli sírás csak egyszer volt, a második fülgyuszinál már hamarabb dokihoz kerültünk.

Reni: jó ötlet a kóla! Bár eddig Tüci arra lett kondicionálva, hogy a kóla rossz. Nem is hajlandó megkóstolni. :lol:

Réka: nekünk is van szőnyegünk is, de azt hamarabb magára borítja, mint a tornáztatót. A tornáztató stabilabb egy kicsit. Meg sokkal jobban tetszenek ezen a lógó micsodák, mint a szőnyegen. Na akkor mehetünk együtt az előadásra. :wink:

Zsüci: sose kell senkivel MINDENBEN egyetérteni. Amúgy én sem értek egyet azzal, hogy mindig ignorálni kell a hisztit. Én pl. nem is vagyok rá képes. Aki annyit alszik éjjel, mint én, annál biza hamar felmegy a pumpa egy kis nyávogásra. :oops: Nekem az az elvem, hogy ha képes vagyok rá, akkor a hiszti kezelési módja a megszeretgetés. :lol: Akkor rögtön abbahagyja a hisztit. Jobb, mint ha hagyjuk eszkalálódni a műsort. Szerintem. Bár nálunk mostanság két hatásos eszköz van a nyávi-hisztire. 1. Ha nem hagyod abba, akkor mész ki a konyhába. Kiviszem és ott hagyom. És bár nincs ajtó a konyhán, Tüci még se jön ki, hanem rögtön abbahagyja a hisztit. 2. Ha hisztizel, akkor nem kapsz csokit és cukrot, mert aki rosszalkodik, annak nem jár. :lol: Hehe, ezt nem én találtam ki, hanem az uram. De érdekes módon, ez is működik. Tüci imádja a Halls cukrot. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Emesének :)
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyöngyi (asszem nem válaszoltam, de ha igen, akkor az agyam igen rövid :oops: ): Csernusnál nekem nem is az volt az érdekes, hogy milyen szakembernek gondolod, -ják mások (szerintem is több a füstje, mint a lángja, bár az önéletrajzát még nem olvastam, hogy mit végzett, de szerintem pszichoterápiás végzettsége nincsen), hanem az volt furi, hogy te mint embert szimpinek tartod... Az elég enyhe kifejezés, hogy "drámai a fellépése". Inkább megalázó, autoriter, érzéketlen. Lehet, hogy ez színház és amúgy végtelen kedves és szeretetreméltó figura magánban, de azt az oldalát nem ismerem. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: