Új privát üzeneted érkezett!

Fürti!
Annyira édes lehet Marci, amikor mutogatja, ki kicsoda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nos tegnap kiborultam a manó miatt, mert nagyon fájt a pocakja és már nem birtam és mentünk dokihoz! Nos a nem a sérve a baj, hanem valószinű, hogy a tápszer nem okés! Lecseréltük másra ez talán beválik ugy tünik! Bár egész éjjel nem aludtam semmit szinte, mert fájt még neki! Éjjel beöntést adtunk a babnak azaz apa csinálta én csak aszisztáltam! De utána is csak bajlodtunk! Semmi nem volt jó! Már bögtem!
No ma uj tápszerrel indultunk ami ugy látszik csak bejön! Remélem nem lesz tejalergiája!!!

Kati! Kööszi a sok jó tanácsot! A hamka közben m,uszály büfiztetnem, mert addig is pihen, ert a kis tüdelyének még mindig meló a hamkázás! Szal ez alap! De ezt az espumizán cseppet nem ismertem és nem is tudtam róla! Meg ezt a párnás és apás dolgot is kiprobáljuk!

Brid! Tom, hogy hogy írtad csak én vagyok nyügös ezer bocsi!
És hogy te milyen kis ekedves vagy! Engedsz apának a ház döntésben! Édes vagy! Na látod én nem lennék ennyire elözékeny! Én tuti harcoltam volna! Bár nagyon nem kéne, mert nálunk apa az engedékenyebb! Nem hiába ikrek én meg vízöntő!

Zsuzsu! Hát tényleg jó lenne egyet talizni!!!!!!!!!! Már olyan rég láttalak titekek!!! PLáne nagy pocival még nem is csak képeken! És az nem ugyanaz!!! Szal szívesen taliznék veletek! És mit kell még vennetek???

Fürti! Igen sok rosszon túl vagyok-gyunk már de hát majd csak vége lesz a rémálomnak!!! És köszi a biztatást!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu
Laptetuuu :lol: Csak nem babasnak teccik lenni :lol: :lol: Huu ez eleg remisztoen hangzik de majd ha bent leszel legalabb nyugodtabb leszel ugy semmi baj nem lehet :wink:

Kitty
Antibogyit 7napig kell szednem :? a narancssarga vizeletcsinalot mar nem szedem :lol: Koszike a gratut en is ngyon orulok,hogy levan vegre tudva 8) A fotokat meg varjuk 8) vv eredmenyeid nincsenek meg?Megkuksiznam bar ha tokeletes az jooo :D

Furti
Te merre koszalsz mostansag :roll: Igen tudom csak ilyenkor anti gyogyo mellett a huvelyflora is mas lesz es meg az kene,hogy minden szart osszeszedjek :twisted: nem is kexszeltunk mar nem tudom miota :roll: Borostyanlanc mire?Szopihoz gratula :shock: :!: Fotok vannak :?:

Kata
Megneztem es a vizes kepekert marha irigy vgyok meg az osszes balcsis kepert is hianyzik a strand nekem ngyon se japoban se itt nincs engem a bics nem mozgat az olyan maas :roll: Szepek vgytok latom lett egy kis szined is.Levente,hogy van baratkozik mostansag?Mondtad anno,hogy eleg apas lett a sok korhazbanleted miatt.Apacskadnak melohely? :roll:

Blog huuuhaa nagy faba vagtad a fejszedet muti 8)

Nem semmi napod volt :shock: de azert ferjednek:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Noci
Semmi baj...kerdezz nyugodtan :wink: en is neha kihagyok valamit :oops: orulok,hogy megvan a baj es talan az uj tapi jo lesz :roll: de a babavizet miert kapja?nem lehetne neki csak tapi :roll: beontest :shock: na azt en sem vallaltam volna be de akkor apacskad egy hos volt :!:

Lakas ugyben en nem akartam majd hallgatni hogy latod en mondtam hogy ez igy meg ugy meg amugy...ha epp elojonnek a bajok mar ha elojon :roll: meg nem akarok mindenert ugymond panaszkodni...nem rossz a lakas csak en nem ezt valasztottam volna meg masik 5lakasbol sem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika!
Kell még vennünk: Lepedők, ágynemű, baldachin és vas hozzá, fejvédő, játék a babakcosira, hordozóra és játszószőnyegre, törlőkendőt, fürdőlepedőket, kádat és állványt, köldöktapaszt és babapiperét a gyógyszertárban, meg alkoholt, ollót, lepedőalátétet, pelenkatasakot, orrszívót, pelenkákat, pelenkázólapot, cumisüvegmosó kefét, tejtartó zacskót, előkét, sterilizáló folyadékot, esővédőt a babakocsira és a hordozóra, éjszakai fényt, pelenkázó táskét, morzsolókendőt, zoknikat és harisnyákat, szopis melltartót és haskötőt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu! Nem semmi a lista!!!!!! DE ha elfogadod tőlem akkor van nekem szinte full csurig melltartó betétem! Azaz fullos doboz! 2 pár hiányzik belöle! Asszem 30db-os! Meg van tejszaporitó teám! Elfogadod??

Brid! Igen mondjuk ezt a mondatot én sem szeretem, hogy én megmondtam.....! No legyn úgy ahogy akarja!!! És baj nem jön! Hidd el!!
A babavíz az azért kell, mert a tápit vízzel kell csinálni és nálunk a vezetékes víz iszonyú kemény és lehet ez is a hasfájás és a szorulás oka! Ezért döntöttünk a baba víz mellett!
Én a beöntést azért nem vállaltam, mert én nem mertem bevállalni, hogy fájdalmat okozzak, pedig csak jót tettünk vele! De jó lett így is!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaj Kata! Ne harizz véletlen kihagytam!
Párocskáat istenke éltesse sokáig! Nem semmi volt ez a nap! De remélem ettől rosszabb napotok nem lesz az életben!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Szal akkor a babavizet csak a tapihoz hasznaljatok?Azt hittem kulon kap babavizet is...az amugy milyen valami specko viz?(ehhez meg nem ertek)Kepeket kerunk 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Igen a baby víz az specko víz! Végül is sima ásvány víz csak ezt már nem kell forralni! Mármint mi a janát vesszük és azt nem kell! Meg teához is azt szoktam adni mármint abból a vízből készitem, de adtam már neki sima vízet mármint ilyen baba vízet és az valahogy nem izlett a kiscsajnak! Nem is tom mért?? :lol: :lol: Mert talán ez egészséges???
És nem baj, hogy nem értesz ehez! Legalább van amibe én is tudok okosat mondani!!! :oops: :lol: :lol: :wink: :roll:
Tyühhhhaaa! Most nézem a vonalzid! Nemsokára gyüsztök haza!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Koszi az infot... :wink: En meg ott ragadtam le,hogy anno csak tapit itattak a babakkal....nem volt se tea se viz ennyi idos babanak :arrow: ezert kerdeztem :wink:

Igen nemsokara megyunk haza 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika!
Igen, koszönöm szépen mindkettőt!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nocika! Tejallergia esetén a bőrkiütés és az ekcéma, valamint a kakiban vérpettyek a tünetek. Ha ilyesmit tapasztalsz, akkor gondolkodj csak a tejallergián. Egyszerűen éretlen a bélrendszere még, hiába HA-s a tápszer, azért azt nehéz megemészteni. Ráadásul kicsi nagyon a gyomruk is, nehezen emésztenek.
Én megértelek teljes mértékben mi is hónapokig küzdöttünk a Lillával. Mire kórházba kerültünk csak aludt egész nap, annyira rossz volt a tüdeje. Kicsit szopizott meg aludt is. Arra gondolj, hogy nemsokára jobban lesz, és könnyebb lesz, csak kicsit nőnie kell. Nappal meg aludj, mikor alszik a gyerek. Csak így lehet végigcsinálni az éjjeleket. (látod én is elaludtam, aztán odaégett a hús, annyira nem tudtam ébren maradni.
Uram nevében is köszi a köszöntést! Lánykádnak meg utólagosan is boldog 1. névnapot!

Bridget! www.szakmarinekati.blogol.hu, de még csak az elején vagyok ám.
Levente barátkozik, olyanokat tanul, hogy ihaj. Néha makacs, azt hiszi ő mondja meg mikor mit csinál. Most a puska meg a fegyver a menő, meg a tank. Meg a bakugán! Te tudod mi az? Valami japán mese alapján hozták ki a boltba. Őrült drága, azt kap szülinapjára.
ZOli utálja a munkahelyét és én is. Most hat napig éjszakás volt, alig pihente ki magát, holnap megy délutánra megint hat nap egyfolytában.
Uram nevében is köszi a köszöntést. Itt horpaszt mellettem. Levente már megint fél 7-kor ébresztette, pedig alhatott volna.


Zsu! Jó lista! Akkor van még pár dolog amit be kéne szerezni. Van egy eladó pelenkázótáskám, ha érdekel. 10 felett van a boltban, de eladom, mert hasonlót kaptam, ennek meg az a hibája, hogy két cm-en nem lehet egyik pici cipzárt behúzni, de nem látszik, teljesen jó úgy is. Ha kell kép rakok. Szopispárna nem kell? Az is eladó.
Meg fejvédőm, baldachin tartóval.
Anno még Nocinak küldtem képet, ha kell kép szólj.

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kata
Nem nem ismerem mert en nem ngyon neztem a manga meseket...nekem valahogy nem jon be :roll: ennyit ejszakazni :twisted: es gondolom jol kihasznaljak,hogy ugysem mond nemet vgy ellenkezni mert repul mint a gyozelmizaszlo :? Az a tortas ket amin 3man vannak az is ngyon tetszett am :wink: Nem baj ha meg csak a blog elejen vgy legalabb tudom tartani az iramot :lol: majd minnya megkukucs 8)

Zsu
Te megint atmentel naplomodba :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi hoztam neked valamit 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Zsu
köszi, és köszi, és köszi! Reméljük, már vége lesz a sok rossznak...
Nem semmi lista :shock:, pedig már mennyi mindent vettetek...

Fürtöske
de ügyi Marcell! Na, lassan már rohanhatsz is utána :lol:
Köszi Neked is! Anyu eredménye rosszindulató d. lett, ezért kellenek az újabb vizsgálatok. Reméljük, nem találnak semmit!

Brigdet
örülök, hogy nincs nagyobb baj! Tessék vigyázni a felfázással!!!
VV eredmények még nincsenek, doki is neten nézte, mert ide a faluba csak jövőhéten hozzák ki, most csak a dokinak küldik el neten. De majd bemásolom!
Nagyon jó lett a körmöd! Nekem ilyen hosszú sose lesz, mert nem bírom elviselni :oops: - no meg kivárni sem, míg megnő...

Tegnap du elmentem az ismimhez, a garázsban válogattuk a paprikát, és persze a két macskája mindig ott volt. Tegnap este majd megpusztultam az allergiától, és még mindig be van dagadva a szemem. De legalább kapok levegőt, ez is vmi....
Vendég
 


Kati!
Hát igen, lesz még mit venni. Pelenkázótéskét köszike, de olyat szeretnék, amilyen a babakocsink. És találtam is 
Szopispárna már van
Baldachint meg olyat szeretnénk, amilyen az ágynemű is.

Bridg!
Nagyon szépek a köremid!!!!
Ilyenkor nekem is úgy hiányzik!!!!!!

Kitt!
Részvétem a macskaszőr miatt..... az nálam is nagyon durva!!!!! Kitartást!!! Sok kalciumot igyál!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kitty
De lediktalhatta volna a geppbol en is ugy szoktam elkerni :wink: na mind1 majd hozod ahogy megvan.Koszonom a kormi dicsit...nekem megno hamar de epp 2napja vagtam le feleekkorara mert ha meg varok kicsit akkor tuti elkezd torni es mire megyek haza csutka lesz :? szal mentettem a menhetot...mire megyek megint ilyen hosszu lesz :wink:
En is allergias vgyok a cicaszorre :shock:

ZSu
Koszi neked is de egyenlore meg lehetne kormid nem :roll: csak mikor mar megvan a baba akkor nem epp a legbiztonsagosabb bar a barinom szules utan egybol rakatott kormoket :shock: :roll:
Te mikor mesz Nocihoz ott nem hozza ki az allergiad a macsesz?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
most már jobb, még délelőtt bevágtam egy pohár calciumot, és most már jól vagyok. A szemem sincs bedagadva.

Bridget
ez eszembe se jutott, de most már tudok várni, lényeg, hogy minden OK.
Nekem is szokott törni a körmöm, ha már hosszabb, aztán pátyolgatom kicsit, de ezt hamar megunom, így levágom :oops:

Érdekes ez az allergia, mert a kutyaszőrre meg nem vagyok az. Csak macskára, de arra durván. :roll: Meg porra, parlagfűre...
Vendég
 


Bridg!
Amikor voltunk Nóciéknál, szerencsém volt. Most nem tudom, hogy hétvégén tudunk-e menni hozzájuk, mert úgy néz ki, szombaton is kell apának dolgoznia. Majd kiderül. Jó lenne megnézni őket még szülés előtt. És most még az udvarra is ki lehet menni.

Kitty!
Örülök, hogy jobban vagy már!!!!

És akkor a babakocsink:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kitty
Altalaban mindenki a macskara allergias csak...a kutyak az mas teszta en sem vgyok azokra allergias.Es nekem is van parlagfutol kezdve minden szar :x aprilistol-oktoberig mindig valmi viragzik ami miatt gyogyot kene szednem...persze japanban nem szedtem mert ott nincsenek ilyen funyavajak :!: Itt majd meglatjuk itt se sincs az a hudesok zold :?

Zsu
Igazad van meg kilehet menni az udvarra...Noci milyen szerencses,hogy neki nincs allergiaja :lol: Tenyleg van meg neki cicaja? :roll: marmint azon az egyen kivul volt neki meg nem?
A jargany csodajol nez ki es ez 1eves koraban is jo lesz majd?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Köszike :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, szerencsére jó lesz. Aztán majd tesóbabának is, ő meg kap majd esernyőre csukhatót.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
huuuhaa tesobaba 8) Nem is mondtad nekunk,hogy van uj lapitopid :roll: vgy en siklottam volna el felette :oops:


Tobbiek?


Pendi
Te ngyon lapulsz mikot tesztelsz 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szerintem mondtam. De lehet, hogy csak akartam. Kaptam apától egyet. Neki is van. Uyanolyan mindkettőnké. Egy Compaq nc4400-s kis gép. NAgyon szeretem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az joooo amugy szerintem nem irtad :oops: En emlexem mikor en kaptam a lapitopim milyen nagy boldogsag volt :D rajta ulok azota is :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Brid küldtem képeket!

Bocsi, de ma tul sok volt az esemény így nem írok csak holnap!! Pusza mindenkinek

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok a freemailemre ne kuldjetek semmit se!!Allandoan lefagy es ledob es nem is hasznalom :oops: A hotmailre ami az msn-em is az a jo cim :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itt vannak tomoritve itt van meg 1plusszban csak az nem olyan jo minoseg...

1253215632.5883.zip

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
A labiko nem semmi :D
A rozsszin kabis meg eeedi :D
A hasonfekvos a kedvencem a 3. :wink:
Es hat most mar azt is tudom,hogy apacskara hasonlit :lol:

Latni mar,hogy mennyit fejlodott de mendig milyen kis manoka :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Furdes kozben hogy tartja magat :shock: Az az alvos se piskota szeeeeep :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Tudom, tudom! Már megint leléptem. Nézzétek el nekem, mert megkezdődött a betakarítás a tanyán. H Ha nem melózom, akkor ott vagyok. estére meg hulla fáradt vagyok. Mondjuk ma nem vagyok kinn, mert esik. De ma sem fogok unatkozni. Mostni, takarítanom kell.

Bridget
Végre lement rólad a házvásárlási teher. :) És mikor költöztök? Azért majdcsak megkedveled ezt is!
Tényleg ritkán vagoyk. Küldök egy privit is!
SZóval a dokira tényleg nem lehet panasz. Előbb-utóbb csak lesz valami. Mostmár van pé-m. Elég gyorsan lett. .) A mostani is 20 milis volt. A nyálkahártyám is 8-9 milis szokott lenni. Eszem a bogyókat, és szurkálódunk. :) A szuri mellékhatását végül nem kívánom sennkinek. Iszonyatosan fájnak a cicijeim, és a hasamban is egy hatalmas dinnye van. De ez van. Majd elmúlik ez is.
a múltok megijedtem, hogy befejezted a blogírást. Nem jött be az oldal. Azt hittem meguntad. De már tudom,, hgoy csak az oldallal van baj. AZért remélem nem csinálnak ilyet sűrűn, mert imádlak olvasni, és a képeidet nézegetni.
Az osztálytársaidat nem értem. Hát milyen "kifogást" fogadnak el,ha nem a kórházi műtét??? Hát azért gondodlhatták volna, hogy nem jókedvedben voltál ott. Na majd hátha a következőre el tudsz menni. Viszed a gyermekek képeit, és tehetnek egy szívességet. :)
A pipid rendben van már? VOlt új vizeletvizsgálat? Jó sok dologra oda kell figyelni.Na most az együttlét utáni azonnali wc-zéssel van nekem egy kis bajom. Akkor hogy maradnak benn a kis lúrkók??? Hát kifolyik! Hog ylesz ebből baba? Legalább 20 percet kell feküdni együttlét után, hogy ne follyon ki.
Én nem látom túl jól az alaprajzot! :( De kár, hogy már nincs meg aoz ügynök oldalán! .( Képed nincs a lakásról? TI nem tudtok mosógépet venni a lakásba? Vagy ott nem ilyen egyszerű ez?
Aranyosak az új vonalzók!
Jajj köszi!! Felraktad a körmidet! :) Nagyon jó!!!! :) De jó hosszú körmeid vannak! :)
Tesztelni nem fogok.Majd, ha nem jön meg már egy hete. Ahhoz még nagyon messze vagyok. Még csak a 19. napon vagyok.

Kitty
Mikor lesz nálatok ilyen fesztivál? Nem is hallottam, hogy ott is szokott lenni. :)
MIért voltál vérvételen? Ne haragudj, ha írtad, de az agyam szita. :( Az eredménynek örülök.
Allergiás vagy a macskákra? Jobban vagy már? Mi még csak a szedésnél tartottuk. :) De végre az már megvan.:) Fűszert válogattatok?

Zsu
VOlt ünnepelni való rendesen nálatok! :) Hogy vagy Drága? Manócska jól tűri a frontokat?
Az új ágy nagyon kényelmes. :) Lehet is ennyi pénzért. :) :) Na de tényleg jó a derekamnak. :) apa dereka sem fáj mostanában.:) Csak a nyaka szegénynek! Úgyhogy a következő befektetés egy normális párna lesz.
Mi az a flowmetria? A jó eredményeidnek nagoyn örülök. :)
Látom Teljesen készülsz nettel a kórházoz. :)
Jó sok mindent kell még megvenni. :) De az a babakocsi tök jól néz ki! Hol vattétek végül?

Enis
Elég nehéz dolga vna a barátnődnek a párjával. :( Nem nyomas az a pasi. OPláne, így, hgoy annak a kicsinek ilyen problémái vannak. :( Sajnálom a barátnődet is, és a kicsit is.
Az osztálytalálkozóra meg sok sikert kívánok! Legyne olyan élmény neked is, mint nekem! :) ennyi időre már majdcsak beértek!

Nócika
Azért apának mond meg, hgoy anak a pici embernek az apjára is szüksége van. Nem igazán elég az, hgoy eljátszok vele, amikor jól viselkedik. Igenis tegye tisztába, fürdesse, meg ilyenek. Ez is hozzátartozik a babaneveléshez!!! De azt azért el kell mondani, hogy nagyon édesek együtt azon a képen! :) Isti is nézte a képekeet! Majd el olvadtunk tőle! Hát gyönyörű ez a csajszi! :) Annyira megdajkálnám! Olyna kis édes! Annyira... Na nem folytatom, mert még elbőgöm magam. De tényleg annyira cuki!!! az "idegen" pasi ki? Szeret fürdeni? Olyan nagy szemekkel néz! :) Az az alvós, meg... Na ténlyeg nem folytatom. De mégis! Szóval az alvóstól tényleg könnyek szaladtak a szememben. Hihetetlenül szép! És az amikor a Petin fekszik, hát idilli, az biztos! :) Látszik, hogy megmozdulni nem mer, nehogy manó felébredjen :) Abban a fürdetős türcsiben is olyan kis édes, ahogy kandikál ki a sapi alól! :) Na ezt nem lehet abbahagyni! :) Remélem bejön az új tápszer!
Hát pesze, hgoy bármikor jöhettek! De én még azért óva intelek, hgoy bárhová is vidd! Ő még olyan kicsi! Már az a fánk is jól esne.:) Az ágy bevállt,:) Kényelmes! Már épp ideje volt lecserélni a régit. Már azért is,mert ez volt még annó az exxel is az ágyunk. SZóval ez az új már tényleg csak a miénk,nincs benne régi pasi "szelleme" :)
MI az a neonatologia? MI lett az eeredmény?

Anyci
Te mást is varrsz? Én azt hittem, hogy csak a munkahelyeden szoktál. :) Néha kontárkodom én is. Nászajándékba kaptunk anno varrógépet, és nadrágfelvarrást, függönyt, ilyeneket szoktam cisnálni. MOst épp a táskámat kellene új béléssel varni. :)

Kati
Ja, bocsi, én olvastam akkor félre a befekvést az allergia vizsgálathoz. Nem egyszerű így az életetek. Azóta sem változott semmi?
A párodnak boldog születésnapot. Jó bosszúsra sikeretdett a nap. De majd egy év múlva nevetni fogtok rajta. Még jó, hgoy nem történ nagy baj a füst miatt.

Fürtöske
örülök, hgoy jól éreztétek magatokat anyukádéknál. :) Milyen ügyes kisfiad van! :) Már felismer ennyi mindent? :)
Mi az a borostyánnyaklánc? És még mindig megy a szopi? Ez tök jó!
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Beze vagyok, majdnem 8 hónapos gyönyörű, eleven kislány anyukája. Lassan majd tervezzük a kistesót is.
PCO-m van, picikénk 4. inszemnél fogant.
Drukkolok mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nócikám!
Szombaton megzabálom Regit!!!!!

Pendi!
Bence nem szereti a frontokat. Tiszta anyja!!!! Tegnap egész nap hőhullámaim voltak, kemény volt pocim és görcsölgetttem.
Flowmetria az a méhlepény áramlása.
Babakocsit a neten vettük használtan és 30 000 Ft volt így.
Vigyázz magadra, nehogy túlhajtsd magadat!!!!! Jó munkát nektek!!!!

Beze!
Üdv néked köztünk!!!!! Sajnálom PCO-t, de kitartést hozzá!!!!! Mihamatabbi tesóeljövetelt nektek!!!!
Az én Bencém is inszemes baba, nekünk az első sikerült szerencsére!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!!

MIndenkinek köszönöm a kép dicsiket!! Nagyon aranyasoka vagyok!!

Brid! Neked megint külön köszönöm, hogy felraktad őket!

Beze! Persze, hogy csatlakozhatsz!! Mi mind nagyon örülünk mindenkinek! Gyere bátran! Üdv köztünk!

Pendi! Hát ettől a sok dicsérettől komolyan mondom én is majdnem elsírtam magam! Nagyon aranyos vagy!
Nosmég nem megyünk sehova, de pár hét ulva már szivesen viszem bárhova is! Bár annyit kell járnunk közösségeb és nem is akárhova, mert a korházba ahol észrevétlenül elkaphat hipphopp bármit! Jövö hétenb is menni kell ujra szemészeti kontrollra, mer a tegnapin valami nem stimmelt! A jobb szemfenekén valami gebasz van, de ez a doki szerint beavatkozást nem igényel, de szeretné, ha megnézné a főorvos is és az csak szerdán ér rá!
Nos tegnap még voltunk fönt a neonatologián az az utogondozó ahol feküdt. Ott csak most meghalgatták és vért vettek tőle! 8,-án megyünk fejlödés neurologiára meg valamikor mikor sikerül időpontot kérnem endoklinologiára, de reggel óta hivogatom azt sehunk senki! Állandoan foglalt! Szal meg van számláva minden percünk, hogy mit hogyan és merre és pontosan mikor!
Te meg ne hajszold túl magad! Meló is háztartás is és még a tanya! Vigyázz magdra te jány!!
És akkor örülök, hogy baz uj ágy szupi! nem tudtam, hogy az exel is izé meg bigyó! Na mindegy 100 szónak is egy a vége, hogy a fánkhoz meg van minden már csak a tali hiányzik!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok :)

Hát Nócikám!!!Nagyon-nagyon édes a kis Regi!!!!
Aza lábikó!!!!!! :lol:
A hasonfekvős nagyon tuti!!!Egy drága kis Manóka! :) És mennyit fejlődött....szép lett!!!!!
Szegénykéim!Jó sok helyre rángatnak benneteket :? De a fő,hogy legyen minden rendben :wink:

Bridg :) Tuti a köröm!!! :wink:
A borostyánlánc fogzás idején jó, mert nyugtató hatású.

Zsu :) Tök jó a babakocsi!
Hú, de bent vagy a célegyenesben, csak vigyázz magadra!!

Szia Pendi, te elveszett bárány :)

Beze :) Üdv itt! Nahát, te földi vagy!Én Hőgyészről származom :)
Vendég
 


Köszönöm a kedves fogadtatást.

Fürtöske, igen! :)

Zsuzska, gratulálok. Gondolom, már izgulsz. Félsz a szüléstől? Én nem féltem, kis naivan el is határoztam, hogy gyors és könnyű szülésem lesz. :oops: Na jó, nem volt annyira vészes, lehetett volna rosszabb is, de azért nem volt annyira könnyű. Viszont 6 óra alatt túl voltam rajta. A gyors bejött. :wink:

Nócika, megkérdezhetem, hogy miért kell ennyi helyre vinnetek a picikéteket? Ha nem szeretnéd elárulni, nem baj, megértem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci!Képet kérünk mééééééég!
Csuda édes apróság!Olyan jó nézegetni....
Teszek én is otthoniakat :)
Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu
tök jól néz ki a bébijárgány, és ez tényleg jó lesz neki, amíg kell bkocsi!

Bridget
azért irigyellek, hogy ott nem jön ki rajtad az allergia, azért viszont nem, hogy nincs sok zöldövezet.

Nóci
Regi gyönyörű!

Pendi
még csak paprikát válogattunk, még fel kell fűzni, szárítani, darálni...
Mamánál milyen munkák vannak?
Itt okt.-ben lesz majd szüreti, pontos időpontot még nem tudok, a szervezők is vacillálnak rajta. De majd megírom ;)

Fürtöske
Marci helyes pasi!

Én ma anyunál voltam, bátyámmal takarítottunk, most meg szalma vagyok. Párom Debrecenbe ment munka után, mert az ismerőse ott vesz kocsit (hogy közelebb nem talált? :roll: ). És elég későn ér majd haza... :(

Holnap meg szüretelünk...
Vendég
 


Fürtöske, nagyon szép fiad van, elfogadnám vőnek! :oops: :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Abszoltúte nem félek. Amúgy császárral fogok szülni. Sajnos nagyon rossz állapotban van a szemem és nem engednek rendesen szülni.

Fürti!
Eszméletlen, mekkora már Marci!!!!!! Rengeteget változott!!!!!

Kitty!
Kitartást holnapra!!!!!! Pihenj rá ma, ha már szalma vagy!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, én is meglehetősen rövidlátó vagyok, de szemész szerint nyugodtan szülhettem természetes úton, és valóban, nem romlott a szemem. Igaz, ahány orvos, annyifélét mond. Ha a nőgyógyászomon múlt volna, ő is megcsászároz.
Programozott lesz?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ha nem bánjátok, hozok néhány képet.

Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsu
pihenek, itt ülök már megint a gép előtt :oops:

Beze
üdv itt! Nagyon aranyos a kislányod! Drukkolok a kistesóhoz!
Vendég
 


Beze!
A dokim meg szeretné várni, hogy maguktól beinduljanak a fájások. De sok mindentől függ még. Eredmények, stb.
Gyönyörű a kislányod!!!!

Kitty!
Helyes!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kitty, Zsuzska, nagyon szépen köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! :D
Zsuzska, akkor ezek szerint hagynak egy kicsit vajúdni. :) Megvan már mindenetek?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na itt vgyok bocsanat de ma fel delben keltem ki az agybol mert megint rosszul aludtam :x

Pendi
Koltozes szeptember 29. 8) oktober 6-an meg megyek haza 8)
A szurik sajnos ilyenek...hormonok...ha jol tudom 2honapnal tartotok...kitartast draga sajnos eleg idoigenyes a te eseted de van pe van peti...mostmar csakosszejon minnel hamarabb :roll: Epp tegnap jartam a pcos topikban is...olvasgattam a fel bnetet kiolvastam 8) :lol: Koszonom a blogdicsit :D dagad a mellem nem szeretnem abbahagyni mert egyszer meg szeretnem az en manom kepeit is ott latni :wink: Pipiteszt nem volt de ez a antibogyo tuti mindent kirt :twisted: ezert is vgyok elovigyazatos :roll: hat dragga allitolag jon ki valami cucc birkozas utani pipiles utan de az amugy se menne befel :roll: viszont na meg most en konnyen beszelek mert gyogyot szedek :twisted: max pe kornyeken kilehet hagyni 8) es a lejart 20perc utan elmenni :wink: Az alaprajz sajna olyan nem tudtam megnagyitani de majd megprobalkozom vele 8)
Ugynok oldalan azert nincs meg mert mi mar kivettuk :? nem csinaltam rola kepet :roll: de szep nagy bujocskazni is lehet benne :wink: majd keszitek rola termeszetesen :wink:
Jolvan draga nem nyuzlak a kerdeseimmel mert tudom nem szeretunk mi errol beszelni majd remeljuk egyszer csak jossz a jo hirrel :wink: Orulok,hogy ennyit irtal legalabb volt mit olvasni es irni is :D Lattad a blogomnal azt az uccso fotoalbumot?A jatszoterest?annyira kis frappans 8)

Kitty
Hogy is mondjak...minden rosszban van valami jo :wink: En inkabb szednem a gyogyokat es lenne zolt viszont tokyoban volt es megsem jott elo a bajom mert ott nincsenek ilyen hulye fak :twisted: Ne legy szomi azert mert egyedul vgy :roll: Kép

Beze
Kép
Epp tegnap olvasgattalak lattam csatlakoztal egy par topikhoz 8) Sajnalom a pco-dat :( Elore lathatolag mikor is kezditek a tesoprojektet? 8) Es nagy gratula az elso babohoz :!: O spontan baba? :roll: Ah most olvasom inszemes...Zsu babaja is inszemes 8) Lexi is milyen nagylanynak tunik :shock: pedig csak 7hos 8) Szeeeep :D

Noci
Nincs mit :wink: Mondtam barmikor :!: Csak a hotmailre kuld mert a freemailem szar is meg nem is csekkolom soha ugyhogy mire megyek tele van spam levelekkel es alig megy az egesz :x

Furtoske
Na mindig tanul az ember 8) Kormidicsit koszi bar ha latnad fenyben szepen csillog csak a fenykepen tunik mattnak :? Mar telleg jo nagy lett es milyen kis ertelmes arca van :shock: hirtelen azt hittem mar 1eves mult :oops: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, igen, csatlakoztam párhoz, szeretek beszélgetni. :D
Köszönöm a dícséretet. A körmöd tényleg gyönyörű lett! :D
Tesóprojektet valamikor jövőre, most még sok lenne. :oops:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bridget
hát igen, vmit vmiért.
A boci édes, köszi!

Párom még nincs itthon, nem is egyhamar lesz. Az út normál esetben is 3,5 óra. Ez odafelé megvolt. Kocsi megvéve, indulnak haza. Amit az ismije vett kocsit, lerobbant, párom húzza őket. De a mi kocsink aksija meg nem bírta a tötyörgést, és bemondta az unalmast. A másik kocsiból átrakták az aksit, de vmi miatt azt is szívja le a kocsi, 60nal zötyögnek amíg bírja az aksi. Aztán meg a felmentő sereg. És még elég messze járnak... :cry: :cry: :cry:
Érdekesség, hogy a kocsinknak sosincs baja, de hosszútávon vhogy nem megy neki :? (párom autószerelő, állandóan nézve van, mindenféle csere időben elvégezve, motorikusan kiváló - de vmi pici hiba mindig ilyenkor jön elő).
Vendég
 


Kitty,
úgy látszik ez egy ilyen nap.Én benzin nélkül maradtam ma :oops: ,de nem az én hibámból.Tankolni akartam,de 200 m-re a kúttól leállt a kocsi.Csúcsforgalom volt,ne mondjam ,mindenki rámdudált,meg mutogattak,bámultak...így egy idő után átültem az anyósülésre,hogy ne tudják,én vezettem 8) Ne engem szidjanak :lol:

Lányok,
ne haragudjatok,nem megy a reagálás,nem tudom mi van ma velem,pedig olvastam mindent,tegnap is,csak már nem értem rá írni.Most meg szita az agyam,semmire nem emlékszem,Kitty írása itt van az orrom alatt,azért írtam neki :oops:

Nócika,
nagyon szép Regina,picike,de gyönyörű,nagyon-nagyon édes.Lesz ő még nagylány,élvezd,amíg ilyen kicsike,nagyon hamar megnő úgyis :)

Fürti,
Marciról ismét megállapítom,hogy jóképű kissrác.De édes a kis fogaival :wink:

Beze,
üdvözöllek,nagyon szép kislányod van :) A második nevén meglepődtem,én is Ildi vagyok,de nagyon-nagyon rég nem hallottam senkiről,hogy ezt a nevet adta volna a gyerekének. :roll:

Pendi,
na,képzeld,ma beszéltem a barátnőmmel és nagyon fennhéjázó volt,úgy jött le,hogy nekik semmi gondjuk nincs a párjával és én próbálom egymásnak úszítani őket. :cry: Kicsit rosszul esett,miért kívánnák én nekik rosszat?Na,mindegy.

Zsu,
már nagyon a végéhez közeledsz tényleg. :D

Bridget,
na olvasom,hogy akkor végül megérkezik a cuccotok mire méssz haza.29-én költözés?Az már mindjárt itt van. :wink:


Ma végre találkoztam a legjobb barátnőmmel-ő nyaranta Olaszo.-ban dolgozik-és mondta,hogy megszületett a húga kisbabája.Annyira örültem,küldött mms-ben egy képet,az előbb pityeregtem miközben néztem.Olyan kis gyönyörű hajasbaba :D Ő is császárral szült,mert epilepsziás és azt mondta 3 nappal a műtét után már teljesen jól volt,mintha nem is műtőtték volna.Azóta is takarít,jön-megy,vendégségbe járnak a picivel(2 hetes :shock: ).Egy nagyon kedves lány ő amúgy,szóval nagyon boldog vagyok érte 8)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Csak sikerült írnom pár szót mindenkinek,ennyi sikerült,bocsi :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?