Új privát üzeneted érkezett!

Diána,én is sok boldogságot kívánok! :D :D :D
Vendég
 


Angel, Dióbabának boldogságos névnapot! Gyönyörű kicsilány! :)



Kép

 
 


Krisz,cérnaszál :lol: :lol: :lol:

Mó,köszi...érdekes,mert sírni nem sír miatta,de rengeteget nyöszög,még álmában is,és sokat erölködik...próbáltam tornát,masszírt is,de még semmi :? Nektek boldog félévest :D
Vendég
 

 
 

Krisz,én is mindig etetek mindegyikből :lol: ...igaz szopi alatt nem szoktam gyereket cserélni,csak tegnap már nem tudtam mi lehet,miért sír Balázs.
Vendég
 


...ma megyek 6 hetes kontrollra...ha nem bírják ki,apa megtápozza őket...remélem sikerül elötte jól megetetnem őket,és el is alszanak,akkor esélyes,hogy hazaérek.
Vendég
 


Boldog Diónapot kívánok! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ó, kösszönjük! :lol: :lol:
bizony első névnap, hogy miből fog állni, gőzöm nincs :roll: új ruhácskák vannak rajta! :D zöld body, kék ujjatlan rugi - hogy legyen mit kérdezni :wink: :x :lol:

Pálgi,
szuper, hogy ilyen jól érzed magad! :lol: és hogy rendben vagytok.

Krisz,
cérnaszál :lol: :wink:
nálunk is volt, addig, amíg kicsi volt a csaj, és nem bírt hirtelen a beinduló mennyiséggel, már nincs :wink: most, ha nem bír, csurgat :roll:

nem megyünk ki minden nap :oops: ezért kicsit szégyellem magam, hogy jó időben sem :oops: de lecipelni a babakocsit jáj :roll: +az ordítás. programunk van mondjuk elég gyakran, akkor kimozdulnuk, ált. vmi dokis v. Dévény. most ha jó idő lesz hétvégén, nagyszülőknél kitesszük a kiságyat a teraszra.

Nyulasz,
jó kirándulást! :wink: jó kontrollt! időben hazaérést! :D
hű, nekem akkor program és szabadság kimenni egyedül a boltba :oops: :lol:

cumi:
öklenedezik tőle, bár rég próbáltam, ezt se tudom, hova tettem. mostanság szíjja az ujját - a mutatóujját :shock: - hátha már menne a cuma is. bár mostanság el is alszik ügyesen, nem sírós, igazából nincs szükség nyugtatásra.

zöld kaka:
ha kicsit túleszik magukat! :lol:
szal, tévedtem a múltkor, mégis van ilyen! :?: :lol: bár, hogy mennyi hasznosul, az más kérdés.
már ha "sima" zöld. a nyálkás állítólag nem olyan jó, nálunk is előfordult, de a köv. kaka már mindig "szép" :wink:

angel37
 
 


ja, vki felvetette a hány ciciből evést.

első két kaja egy-egyből, a 3. v. 4.-nél már bevetem mindkettőt, mert egy nem elég. de estére így is fogy :?

angel37
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat! :D

Nyulasz!
Sajna a szopis dologban nem tudok segíteni. :cry:
Cumi:az azt hiszem nem zavarhat be a szopiba,csak a cumisüveg,de mondom ebben tapasztalatlan vagyok. :?

Az enyémek nem cumiztak.A kórházban is kiköpték meg,amikor 1x 2x itton is próbáltam,akkor is.Az ujjukat sem szopizzák. :D

Timi!
Majd Te is babázhatsz eleget! :wink:
Sajna ezt a terhességet nem úgy élem meg,mint az ikrekkel. :roll: Velük olyan misztikus volt...csak rájuk figyeltem....most meg azért más a helyzet és csak esténként koncentrálok a picire (ha marad erőm :roll: ).Kicsit lelkifurdalásom is van emiatt,de majd idekint kárpótolja a nagy család! :D

Raniko!
Az Istenhegyiben szeretnék kikönyörögni egy potya uh-t,mondják meg a baba nemét,de mindíg elhajt a recepciós,hogy ilyenkor nem csinálnak uh-t. :x De ha fizetek érte? :roll: Na,még majd futok 1 kört. :roll:

Szöcske!
Azért néha én is le szoktam merülni,de aztán csak sikerül feltöltődnöm. :D Nem mondom,hogy könnyű,de bírom és ez a 2 caros minden nap produkál vmi újat. :D
Mostmár egyre többet játszanak egymással is...bírkóznak,puszilgatják egymást,kacarásznak,együtt kergetik a macskát...sokszor csak vigyorogva nézem őket. :D (Most is pl. :D )

Megyek is,lassan alvásidő.

Puszi mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Angel!
Sokat-boldogat a kicsi lánynak.
Fiú-lány kérdés: már Balu is összeráncolt szemöldökkel közli, hogy egy fiú-egy lány. Ne tudd meg, két babával mekkora ökörségeket bírnak kérdezni... :DDD
vovanda
 
 


Ja,még a fogas dologhoz akartam írni:ez is olyan változó.Valakinek egyenként,szépen jönnek a fogacskák,valakinek meg gyorsan.
Panninak pl. kijött kb. 10 hósan alul 2,aztán rá pár hétre felül egyszerre 4! foga és megint nemsokára alul még 2.Így van 8 gyönyörű fogacskája,ami tök gyorsan kibújt,de azóta megállt a fogzásban.Ábelnak -2 foggal kevesebb van,neki is régen már fogzás.

Ági

pálgi
 
 


hunci írta:Till, miért is kéne maceráskodni?nem értem...beírod a tgyás kérőbe, hogy itt volt a munkahelyed, ők megkapják a papírokat tőlük, ha nem kaptad meg, hivatalból intézkednek oszt jó napot.


Hunci, Drága,
az az egyedi az esetemben, hogy 2 állásban voltam egyszerre. A főállásnak kikiáltott melóhelyen azt mondta a TBs csaj, neki nem dolga az én mellékállásom értékeit is beleszámolni, akkor magamnak kell intéznem, menjek az OEP-be :roll: (de mi van, ha órákat fogok ott ülni egy újszülöttel? Apa erre alkalmatlan, hogy elintézze :? - és főleg: nem értek hozzá! Mi van, ha átvágnak 30.000-rel havonta? :roll: )

tillidian
 
 


Mó,
sajnos nem ismerem a dalt? :roll: Melyik az? :D

Ma semmi hasznom nincsen. Fejgörcsöm, az viszont van, reggel óta :oops: csak ténfergek, próbálok takarítani, 2 perc munka, 10 perc ülés - arányban :?

tillidian
 
 


Én is jelen, persze egykezesen :D

Angel!

Azannya... enyégyerek ennyire tutira nem nyomja fel magát, Diót ezennel átkeresztelem Xénára :lol:
Boldog névnapot kívánunk mi is!! :P
Mei tai-t viszem majd szombatot, kipróbáljátok, ok? Feltéve, ha megérkezik addigra, amiben erősen bízom.

Rani
!
Örülök, hogy minden rendben volt uhun :D 18.-ik hetin a drnőnél Zé már annyira pasi volt, hogy nagyon :)

Timi!

Szuper, hogy minden megvan, jól tetted, hogy nem halogattad :)

Levegőzés:

Mi nem feltétlen megyünk mindennap, néha egyszerűen nem jön össze. Plusz én szar időben sem szoktam. Máskor meg kinn vagyunk egész nap. Én nem tartom ezt szentírásnak, hogy menni kell. És bevallom őszintén, én igazából "társasági sétálós" vagyok, egyedül uncsi :roll: De ált. van társaságom, szóval sokat megyünk.

Till!

És Vackorral lement a hasad??

Pálgi!
Klassz, hogy minden ok, vigyázz azért Hármaskára :wink:

Nyuszi!

Passz, én ilyet még nem tapasztaltam, de én még sosem láttam hogy, milyen intenzitással jön ki a tej a mellemből :roll:
Ha mindketten csinálják tuti nem szopisztrájk, vagy gondolod már összebeszélnek? :wink:
Cumiról: Én benne lettem volna, ha kell neki, kaptunk párat, néha kicsit cumizgatta, de mindig kiköpte, mire rájött hogy átverés. Ujját sem szopja. Csak engem :? Pedig benne lennék valami cicipótlékban :roll:

Szöcsi!
Jobbulást! :)
Ha mi lakótelepen laknánk, én is biztos többet mennék egyedül, de itt max. a kutyák ugatnak meg :roll:

Én is etetek mindkettőből, kiv. hajnalban, meg amíg együtt alszunk, akkor felváltva.

Tőlünk is megkérdezik néha, hogy fiú vagy lány, pedig szerintem annyira pasis, plusz persze a körítés is, ruha, kocsi etc.

Mondjuk magamból kiindulva én sem tudom megállapítani néha, de akkor sem kérdezek rá, hanem próbálom valahogy megfejteni.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na amíg ezt egy kézzel bepötyögtem jött a postás és meghozta a Mei tai-t :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till, gmailra elküldtem :)



Kép

 
 


Dióka, boldog névnapot kívánok!

Lois, dobsz egy képet a mei tai-ról?

skrisz72
 
 


Krisz, Lois, Vanda
köszönjük szépen! :D :D

Tilli,
jobbulást a fájásból, kúva rossz lehet :?

Vanda,
képzelem :lol: gondolom minimum dupla baromság dől :roll:

Lois,
Makilány-Xéna ( :lol: ) se régóta nyomja így :wink: meg idősebb is ám! sőt neki sokminden szóródik a rendes és a korrigált kora között, bár a mozgásfejlődés asszem épp nem, azt korrigáltan veszik.
ja, azért kíváncsi lennék főorv néninek is tetszene-e, szte tuti még mindig csak homorít :?

szombat? :shock: áááá, Hanna-tali? :oops: :oops: nagyapa jön értünk ma du, megyünk ki hozzájuk hétvégére...
ó bmeg. pedig szerettem volna :( persze nem elsősorban a meitai miatt :wink:
üssetek agyon, ennyire vagyok segg :roll:

na és milyen? kilát? fogadjunk nem sír benne! :)

angel37
 
 


itthon,hathetes kontroll letudva :D Balázs már cicin :D

köszönöm a hszeket :wink:

Lois,hát remélem még nem beszélnek össze :lol:
...de biztos eljön az az idő is 8)
Vendég
 


Angel!
Tripla hülyeség inkább. Nekem meg egyre lejjebb van a toleranciaszintem, elhajtonm a francba őket... :oops:

Lois!
Milyen a mei-thai?
vovanda
 
 


Angel!
Jövő hét szombat, nem most :wink:
Én a korrigált korát nézem mindig, úgy veszem, hogy ő meg Zé egykorúak.

Nyuszi!
És veled minden oké?

Szóval a Mei tai:
Szép és jó, csináltam képeket is, de egy kicsit még belecsúszik. A képen ez nem látszik, majd próbálok még ügyeskedni a megkötéssel, hátha tudom lejjebb csúsztatni az egész hátrészt. Így még sosem fogtam, hogy "nagybabásan" szétfeszítettem a lábát, de nem volt ellenére, csak nézett csodálkozva :shock:

Kép Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
jaaaa :oops:

ja, de korrigáltan is majdnem 3 héttel idősebb, ez itt szt számít :wink: pl múlt héten még nem tudott így!

tetszik a cucc! :wink: és kilát! :lol:

Nyulasz,
:D :D

Vanda,
:roll: helyes :wink:

angel37
 
 


Angel!
Ne öregítsd azt a lányt, csak 2 és fél hét :wink: De persze most még biztos számít ennyi is.

De mondom a kép becsapós, utána eléggé belecsúszott, ami zavarta. :? De majd még próbálkozunk :) A bevarrt címként egyként 3 hós kortól van írva.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, jó lett, tetszik. Ez a fórumos csajtól van?

skrisz72
 
 


.......És a 3 hó nekem oké, mert most még amúgy is meleg lenne...
Ja és nemtom látszik e, de kábszeres a cucc, mert mákgubók vannak rajta... 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Igen, Gremesétől van :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,igen,velem is minden oké :D helyesek vagytok :wink:
Vendég
 


Lois!
Szupi, mi is imádjuk.
Ikrek tök jókat szunyálnak benne, sőt olyan is volt, hogy éjszakai bömbinél ebben altattam.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lois köszi!
Igen Milán drága is tagadhatatlanul nagyon pasis volt!
Van olyan kép amin úgy néz ki mintha ráült volna a kütyre és látszik mind a 3-om lába!!! :lol:
Nagyon jók a képek illetek egymáshoz!! :wink: :lol:

Pálgi szerintem ha ott nem csinálnak keress más helyet főleg ha a baba nemét akarjátok megtudni.
Én a Minimanóba voltam nagyon kedves volt az ottani nő és mindent megnézett (belsőszervek, méretek)
Én úgy hogy kértem CD-t amin 20-on valahány kép van és DVD-t ami 25 perc így volt 12.500 Ft én azt mondom megérte!!!!!! :lol:
Ha meg még van türelmed akkor úgy is a 18 hetin megtudod a nemét.

Diókának sok sok Boldog Névnapot Kívánok!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois!
Tök jól néz ki az a mei tai.Ja,persze a szereplőkről nem beszélve! :wink:
Könnyű felkötni és a babát beletenni?Egyedül megy,vagy 2 emberes a dolog?Én is gondolkodom hasonlón,ezirányú tapasztalatokat gyűjtök,mert biztos lesz olyan szitu,hogy kell ajd a babakocsi az ikreknek,de a picit hogy vigyem,ha esetleg egyedül kell elmennem itthonról? :roll:

Angel!
Jaj,én is boldog névnapot kívánok a kislányodnak!

Ági

pálgi
 
 


Ranko!
Tudom,sok helyre elmehetnék....az ikrekkel állandóan potya uh-kr jártam,de akkor volt időm. :D Most meg kell szerveznem a felügyeletet,vagy magammal viszem őket.(Amíg az eredeti segítségem lábadozik,gerincsérvvel műtötték,addig egy ideiglenes nőci jár hozzánk takarítani,de őrá valahogy nem akarom hagyni a skacokat)Lehet kivárom a 2 hetet.... :roll: ,de azért köszi. :wink:

Ági

pálgi
 
 


Till, oepnél kell jelezni a két munkát, nyugi nem csapnak be!És nyugi, nem kell sokat várni az oepnél , a máknál igen, sajnos.amúgy tényleg nem kell a másik helynek ezt figyelembe venni, de illik, na mindegy.

Lois, szép.Én MT-mániás vagyok.Még mindig abban viszem egyszemem ha hosszabb távon nyomulunk.CSak már háton.Ennyi idősen én is így vittem, mint te, csak H akkor még alig volt 4 kg, ő jobban lecsúszott.
Vendég
 


Pálgi!
Nekem akkor van vele gondom, ha valaki segíteni akar és nyúlkál.
Abszolút egyemberes, még a pasim is fel tudja kötni egyedül.
vovanda
 
 


vovanda írta:Nekem akkor van vele gondom, ha valaki segíteni akar és nyúlkál.


egyetértek...
Vendég
 


Lois,
gyönyörűek vagytok!!! :D :D :D (igazi "sármos" pasi KisZé!!! :lol: )

Igen, lement a hasam, de nem ám azonnal...a kórházban szurikat kaptam, hogy elkezdjen összehúzódni, a tusolóban pedig megkérdezték - szülés után 2 nappal -, hogy mikor szülök? :roll: Mondtam. 2 év múlva! :mrgreen: - ez persze 8 év lett...
Viszont pár hónap múlva már fel sem tudtam idézni, milyen volt a pocakom, nyoma sem maradt :roll: most fog :roll:

Hunci,
nagyon köszi, már megint!!! :P (annyira amatőr vok, úgyis jövök még tanácsért...) akkor ne fogadjam fel ezt a babafalva-féle TBs csajt, 10.000ért? Fog menni egyedül is? :roll:

Skrisz,
köszi :P csak akkor legalább 2 féle ruhát kell kikészítsek: melegebbre és hideg időre valót, mert Apának nem fog menni :roll:

tillidian
 
 


Jók ezek a "Made by Gremese"-modellek! :wink:

(bárcsak én is tudnék varrni :roll: -de a gomb felvarrásnál megáll a tudományom :? )

tillidian
 
 


Vanda,Hunci!
Köszi,akkor megnyugodtam! :D És majd figyelni fogok,hogy ne nyúlkáljanak. :lol: Én azt sem szerettem,ha a pocakomat fogdosták... :roll:

Ja,még korábbi téma,csak most jutott eszembe:
Fiú-lány:Nekem szinte mindíg megkérdezik,hogy mindkettő kisfiú? :shock: Még akkor is,amikor Pannikám rózsaszín harisnyában és farmerruhában volt,csattal a hajában. :shock: :roll: De amúgy meg annyira tipikus kislány és kisfiú kinézete van a gyerekeimnek,hogy süt róluk a nemük,de mindegy. :?
Én ha bizonytalan vagyok a nemet illetően,akkor a nevét szoktam megkérdezni a babának. :wink:

Puszi és jó éjszakát mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Na bocsi, akartam reagálni, csak bedarált az esti verkli :)

Kedves bókokért köszi, aranyosak vagytok..... Lois és Zé irulpirul :roll:

Szóval írtam Gremesének, hogy megjött a cucc, és szép meg minden és majd belenövünk, és nagyon kedvesen segített, hogyan tudnánk már most is hordani. Meg küldött egy linket is, hogyan tegyem bele Zét, eddig máshogy csináltam. Most már nem tudtam kipróbálni, majd holnap, de így szerintem már tuti lesz :D

Ha valaki szeretné majd minigyereknél használni szívesen átküldöm :)

Pálgi!

Vanda jól mondja, überegyszerű, először még tartotta nekem a gyereket Clark, de másodjára már simán ment egyedül, biztonságosan. Levenni, meg már először is egyedül vettem le :)

Hunci!
Akkor te aztán tényleg nagyon kicsiként raktad bele Hunort. Zének nem tetszett mikor már nem látott ki belőle, ő nagyon nézelődős gyerek. Ha fogom is, akkor is fenn szeret lenni a vállamon teljesen, és onnan skubizik mindenfelé :)

Tilli!
Már miért is maradna pocakod?? Tök csini vagy. Ha először tök jól visszaállt minden, most miért lenne másként??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Lois: összeillő páros vagytok Zé-vel! Jó ez az MT, valószínű, hogy egyet majd én is beszerzek, egy kengurunk már van.

Tegnap meglátogatott a barátnőm a 8 hetes kislányával! :D Olyan jót babáztam! Amin meglepődtem, hogy párom elkérte, hogy hadd fogja! :shock: Sosem akart pici babát eddíg megfogni, mert félt, most meg úgy fogta, mintha minden napot babázással töltene! :D Annyira várjuk már, hogy a lányok megszülessenek! Nem hittem volna, hogy hajtanám az idő kerekét, mindíg vágytam arra, hogy nagy pocakom legyen és jó is, de már babáznék nagyon!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois,
én kérném majd a linket! :P (átküldöm priviben az emilem, bár lehet, hogy megvan Nálad)
Nem tom, valahogy akkora a hasam, hogy most totál nehéz elképzelni, hogy valaha is kockák lesznek rajta 8) :lol:

Timi,
akkor Apa gyakorolt! :wink:

Pálgi,
ez már csak így van...nekem Vackort rendre kislánynak nézték, pedig annyira "pasisan" öltöztettem, hogy még! :shock: (biztos azért, mert olyan gyönyörű 8) :lol: )...

Most meg naponta 2x kérdezik meg az utcán, hogy ugye fiút várok, mert hegyes a hasam...én gömbölyűnek látom...

Megyünk esküvőre, este jövök, addig is szép napot! :D
(ja: és este 10-kor már aludtam :shock: reggel 7-kor meg vígan kipattantunk Kölökkel...ki érti ezt? :roll: )

tillidian
 
 


Nahát,
látom, én értem ide hamarabb a vidéki esküvőről :lol:
Pihizgessetek csak, szép hétvégét!

(én most lefexem, naon álmos vagyok :roll: )

tillidian
 
 


Timi! Apa csak gyakoroljon bátran. Nekem még most is 3 emberes a fürdetés, én fürdetem Kirát, etetem, anyukám altatja, utána a férjem fürdet, én etetek, altatni már nem kell, mert Kisnorbi egyből húzza a lóbőrt hang nélkül. Így 7-8-ig megvagyunk.
Az lesz a jó világ, ha azt mondjuk nekik, gyerekek, fürcsi, ugrás a kádba! :lol: :lol: :lol:
Nektek pedig, ha a karjaitokban tarthatjátok őket!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Hűűű, de nagy itt ma a pangás.... de mi is kinn voltunk, olyan szépséges volt az idő... :)

Timi!

Nekem is van két kengurum is, de azokat rühelli... de érthető is, nem tud benne hozzám bújni :?

Till!

Megvan a címed, átküldöm a linket :wink:

Bocs, ha off voltam ezzel a mei tai témával... :roll:

Végső konklúzió:
Ma már rövidebb hátrészt csináltam neki, ezután nézelődés, majd 2 órát aludt benne, szóval IMÁDJUK!!! 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois megtennéd, hogy leírod, hogy lehet ilyen szupi cuccot rendelni?
Azt olvastam, hogy jó és hogy jobb mint a többi, meg láttam a szupi képeket de lemaradtam honnan lehet lőni egy ilyet! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois: engem is érdekelne a beszerzőhely! Na meg az ára, mert ahol eddíg láttam, azt nagyon drágálottam.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Till!
Nekem is van,aki megkérdezi,hogy kisfiút várok-e,van,meg aki azt mondja,hogy tuti kislány lesz,mert fenékre és csípőre hízom. :lol:

Szöcske!
Mondom én,hogy nekem óriási szerencsém van az ikreimmel és ezért is mertünk belevágni ilyen hamar a kistesóba.Nálunk van úgy,hogy Apa nem ér haza fürdetésre,vacsira.Akkor a gyerekeket egyszerre megvacsiztatom (vagy főzelék,vagy valami szendvics szerűt adok a kezükbe) és utána egyenként megfürdetem Őket,mert mindíg ki akarnak szállni a karikából,így nem lehet egyedül figyelni a 2 gyerekre.Utána megkapják a tejcsüjeket és maguk megisszák és utána beviszem őket szunyálni este 8 után.Aztán általában rögtön bealszanak,vagy még röhögcsélnek a féhomályban a szobácskájukban és kb. 20-30 perc múlva csönd van. :D Szóval nálunk hál' Istennek nyugisak az esti "rohamok" is.

Mindenkinek szép vasárnapot kívánok!

Ági

pálgi
 
 


Ági: jó is, amikor találgatnak! :lol: Én nem híztam fenékre, csípőre, de kerek a pocakom, de mostanában csúcsosodik is előre, mégis két kislányt várok! :wink: Azon is jókat szoktam röhögni, amikor vakarom a hasam, mert viszket és egyből rávágják, hogy nő a haja, na meg, hogy tuti ég a gyomrom, nem is számít, hogy nem ég. :lol:
Jól hangzik az esti menetrendetek!

Azt hiszem sikerült megfáznom, mert ég a torkom, meg kapar is egy kicsit. Gyorsan le is döntöttem egy bögre mézes-citromos teát.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hahó!

Timi,
:? jobbulást!
hajrá tea!

Lois,
na, akkor egyre jobb :D
hogyhogy nem tud kenguban hozzád bújni?
enyém kenguruban nincs semmi köztünk!

Szöcsi,
jó kis esti program mindenkinek! :wink:

angel37
 
 


Angel!
Ez béna kenguru, Chicco, és nekem ilyen mindkettő :?
Kép

Ezen az is látszik milyen rücskös volt csórikám feje.... de már nagyon szép bőre. Szóval ilyen az egyik kengu, tök vastag pántok vannak köztünk. Vagyis itt a tesóm és közte :)

Tudom, a BabyBjörn más kialakítású, bár közelről még nem láttam.

Timi, Rani!
Gremesénél egy MT 4700.- plusz 600.- hozzá az alvócsuklya, plusz postaköltség (500.-) Szerintem korrekt ár.
Küldtem neki privit, és elküldte az anyagmintákat, amiből választhatok, utaltam a pénzt és már röppent is hozzám a cucc. Kedden értekeztünk róla és péntekre meg is jött :D

A mintákat is át tudom küldeni, ha valakit érdekel :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.09.20 18:10-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: köszi! Ez tényleg korrekt árnak tűnik, csak a honlapján majdnem dupla árakat találtam. :shock: Akkor ez most hogy is van?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: