Új privát üzeneted érkezett!

Tinu,
Daubner :lol: :lol: nagyon jó cuki!
Meg még ami nagyon fini, RÁday elején (borárosró), nem tudom mi a neve :oops:

Anikó,
nagyon guszta :) ügyi vagy, dobhatnál vagy 3 szeletet :)

emese1979
 
 


Tinu, most láttam csak a képet Csongiról...
hehe, szegény egérke, nem lesz hisszúéletű! :lol: Bogi is azt tépi :) aztán ideges, mert nem tudja a szájába venni :)

Csongi mindkét irányba tud forogni? Bogi még csak jobbra, a másik irányban csak próbálkozik, de még nem sikeredett...

emese1979
 
 


Nádori cuki? Az van a Rádayn ami nagyon jó még.

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

Incike, azaz :)

na Bogi felébredt...

emese1979
 
 


Emese
Mikor még a KÖZGÁZON dolgoztam mindíg onnan rendeltünk süteményeket a rendezvényekre.

Kép
Kép
incike
 
 


Igen, igen a Daubner és a Nándori....hmmm nyami... Azért remélem, az én fekete-erdőm se lesz rossz. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tinu,
a kapcsolódó beruházásokat (szennyvízvezetékek, csatornák, de főleg a leülepített szennyvíz tárolására szolgáló létesítmények) 2012-ig kéne befejezni eus pénzből (hazai forrás nincs rá). De mivel még csak most írták ki a pályázatokat, szinte lehetetlen, h időben kész legyen, ezek nélkül pedig maga a szennyvíztisztító csak egy igen drága, használaton kívüli épület. :roll: :roll: (és, tegyük hozzá, az unió már a szennyvíztisztítótól is visszavett egy csomó pénzt, a szabálytalan közbeszerzések miatt)

Kép

Kép
zsüci
 
 


A Daubner sajtos pogija verhetetlen, nyamm :lol:
Na, megyek németezni

Kép

Kép
zsüci
 
 


http://index.hu/bulvar/2009/09/18/forgalommal_szemben_haladt_az_idos_suzukis/

Vazz, azt hittem, ilyen csak a filmekben van... :shock: :shock: :shock: Na most már tényleg megyek

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci: akkor nem lesz tiszta a Duna? Mert ezt hirdetik most. :cry:

Emese: nem figyeltem, de ez a kiscsávó minden irányban forog szerintem. Majd rakok fel macskahamizós képet is, most fotóztam pár órája. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Inci: hát igen, mi is elmentünk a Daubnerbe előző este, hogy másnap az esküvőnkre onnan hozzuk a sütiket. :lol: Pedig az esküvő nem is Bp-en volt. A tortákat is rendeltük volna onnan, de nincs kiszállítás. Legalábbis akkor nem volt, nem tudom, most van-e. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
Akkor sem volt kisszállítás. Mi megrendeltük és az esküvő napján reggel átszállítottuk az étterembe mi magunk.

Kép
Kép
incike
 
 


Inci: hát akkora kocsink nem volt, amekkora kellett volna egy nagy tortához. :lol: Kár.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
Majd a 25. házassági évfrdulótokra.

Kép
Kép
incike
 
 


Inci: hát a második házassági évfordulónkra hoztam tortát a Daubnerből, mert pont ott voltam képzésen a közelben. :lol: Na jól eldiskurálunk itt. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Úgy látszik csak mi vagyunk itt. A többiek biztos sütögetnek, főzicskéznek. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


mi most vágtuk be a tortát :lol:

megyek orrot szívni!

annus11
 
 


na én lépek Marciért az oviba.
Majd jövök.

Kép
Kép
incike
 
 


Inci: a hétvégén megcsinálom a diós sütit, amit felraktál. Kivi vagyok. :)

Valaki még dobhatna valami finom tortareceptet! Úgy szeretnék tortát sütni. Oszt majd eccer Tüci is lesz 3 éves! Én szeretnék neki tortát sütni. (Eddig is én sütöttem, majd ha isis lesz, akkor jöhet a kész torta, akkor már bizti ciki lesz, hogy "csak" anyusütötte tortája van.) :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti, Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Húúú, Zsüci, a linknél, amit felraktál, rögtön azt hittem, hogy a nagyapám az... De ő nem budapesti, és csak 74 éves, rossz hír, hogy a szemüvege is 74-es. 1 cm-ről olvassa az újságot és vezet (amúgy még soha nem volt balesete, nem értem hogyan???)

Zsüci, hát a cumiról és az ujjszopásról alkotott nézeteit ignoráltam. A hisztikezelés nekem szimpi volt, ha jól emlékszem. Még tanácsokat is osztogattam itten belőle valakinek, talán Renynek...

Csináltam egy tök jó videót Csaniról, majd felteszem a blogba!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jobbulást kívánok a Borsi családnak :)

Boldog születésnapot! Zsófi, Borsi apuka :)

Gratulálok és Sok boldogságot Netti :)

Úgy látszik már nekem is vennem kellene egy tornáztatót, csak mire rászánom magam a gyereket nemigen fogja érdekelni.

Csönd van nálunk, kicsi alszik, én fejtem, Éduáék még nem jöttek haza, bár gondolom percek kérdése.
Tegnap kapott két vitorlás és két guppy halacskát, potom 5 ezerbe voltak, de a levegőztető volt 3000 ebből. Az akvárium meg még a hörijé volt, és csepeg a víz belőle :(, nem tudom mit döntenek ma az apjával, vesznek-e újjat, vagy beragasztják valahogyan. :)

Terpeszpelus vagy rugi: ma mentem volna a gyógytermékesbe, zárva volt :(, úgyhogy elnapolva a vásárlás :), lehet most már várok keddig, akkor megyünk tanácsadásra.

Nem váltottam ki a meningitec-et sem, amióta petrus írta, hogy ő nem adatja be, és sem akarom, amúgy is vaciláltam már előtte is rajta, de inkább megírattam a receptet, ha meggondolnám magam :)

tinu én is úgy ennék valami tortácskát, csak éppen már a 40-es gatyóim is szorítanak, pedig ezek tavaly nyáron leestek rólam :(

ez a tehén halálos itt baloldalt :)

Esztó nagyon csini vagy, nekem is rövidítenem kellene a hajamon, csak a fodrászom 2 hétig szabin volt :(

A túrógombócot én is ki fogom próbálni, Édua imádja, szinte minden héten főznöm kellett eddig :)
Ja és a csokis sütit is kinyomtattam :) Köszi nektek.


zdori még mindig csodállak, hogy bírod a strapát :)

Szép napot!

Ildi

Ja férjem is náthás, Édua meg 2 hétig az volt, mi Larával tartjuk magunkat :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Tinu, meggyes gesztenyetorta?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


furi a vonalzóm, máskor csak 21-én írja ki, hogy hány hónapos, mindegy már én is mindenkinek 5 hónaposra öregítem a kiscsajt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anikó: jöhet! :)

Ildi: hát nekem se kéne tortát ennem, de egy-két szelet nem árthat meg. :wink: A többit majd felzabbantják a sáskák itthon. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


lányok tényleg nem tudom meddig fogok fejni, ugyanis a mellszívóm teteje repedezik és egyre nagyobb a repedés rajta, már egy hete nézegetem, hogy vegyek-e egyet teszveszen vagy sem, ezt olyan 3500-ért vettem, ennél többet nem adnék már másikért sem, na jó ezt is a keddtől teszem függővé, mit szól dokinéni a tápszerfelíráshoz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok! Hát szörnyű volt!!Ennyi embert még sosem láttam temetésen. Írtam is utána a férjemnek egy sms-t, hogy szeretem, és itthon megölelgettem Eriket. És meg kellett ígérnie, hogy ő temet majd el minket! :cry:
Na megyek is, nem rontom a közhangulatot.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


megjöttünk usziról! most töltöm a képeket!

az első 15 perc okés volt , utána megunta a dolgot, és félrehúzódva szemlélődött, szerintem az újdonság a hangok szagok más babák...meghogy mégse anya fogta ilyen bizonytalan helyzetben...minden elsőúzsó apukás baba sírt, anyukás nem :roll: jövő héten én megyek be vele :D

na mingyá rakom a linket!

Kép
Kép
mniki84
 
 



Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!!!

Nagyon jók aképek!!!Képzeljétek,itt is van babauszia mester utcában!!!És ráadásul hétvégén!!!!Majd felhívom a csajt aki csinálja!Hátha tudunk menni vmikor.Mondjuk jövőhét kilőve...na majd megérdeklődöm azért!

Iza nem alszik....rám meg csomó mosatlan vár!

Edua!
Szerintem simán kaphat már tápit!Lehet neki is pépet adnak majd!Amúgy azis jó ha 1-2 kajánál kap tejcit,többi táp!

annus11
 
 


Lili nagyon édin úszik!

Hean, egy órát röhögtem, amint elképzeltem, hogy Áron fél kézzel félrehajítja a műanyag tornáztatót! A vasgyúrókánk!

Felraktam a blogba 2 képet Csani anyós által gyártott új folttakarójáról (sztem gyönyörű), meg egy videót Csani esti meztelenkedéséről! :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Nagyon szép a takaró!!!Anyós nagyon ügyes!!!
Csani pucérkodása meg szenzációs!!!Egyem a kis huncut arcocskáját!!!

annus11
 
 


Hahó!

Lányok III. kerületben vagy esetleg II.-ban babaúszás hol és mennyiért és mikor???

Niki, jaj, de jó lehetett Lilinek! :lol:

Tinu, ide írom a receptet:

Piskóta úgy 6-7 tojcsiból, kettévágni (egyszerűbb félbe a tepsit és építesz, nem magasságában vágni- húúúú, de értelmesen fogalmazok).
Krém: 2 vaníiliapudingot készíteni tojássárgájával (így krémesebb), aztán abba belekutyulni a gesztenyemasszát, megkenni a tésztát, rá meggyeket pakolni. Végül jöhet a másik fél lap rá, amit szintén bekensz gesztenyekrémmel.
Díszíteni: ahogy jólesik.
Amikor csöppet "maszatos" a legfinomabb. (Családi bulin sunyiban megettük a tepsiből a konyhában, háhá. Férjem netovábbja stb. stb.)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ééééés rájöttem, h a kengurutól fáj a hátam. Szal szeretnék vmi hordozót, mondjátok melyiket! Hátra is lehessen rakni, jól tartson stb.... Az is jó, ha olcsó! :wink: Megnéztem a Brendon honlapot, h mégis mik vannak, de baromira nem tudok eligazodni...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó,
miért nem veszel kendőt? Abban hordhatod elől, hátul, csípőn... És garantáltam nem fog fájni a hátad!

Kép

Kép
zsüci
 
 


A kendő nekem macerás. :oops: Ezekban a csatolhatós cuccokban az a jó, h pikk-pakk belerakom Blankit, pl.: kocsiból kiugrunk a boltba...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na ha lezs időm hozok szülinapos képet!
Csak épp azt mondogatom magamban h nem bírom nem bírom :roll: Iza olyan furcsa hangot ad ki...a sikítás és az erölködés éd úgy minden keveréke...de már megfájdult a fejem..


Nettinek ma még nászéjszakája is lesz!Irigy irigy 8)

annus11
 
 


Daubner, tökmagos vagy juhtúrós pogácsa! :lol: :lol: :lol:

A sajttorta a cheescake????? Ha igen, akkor idevele nekem is a recepttel!!!! :lol: :lol:

Nálunk krrrrrrrrrr van, HEÖ helyett.
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na a képeken látható az ünnepelt,a lánya,a torta és a zombi :lol:

annus11
 
 


Panndi, igen van Könyve, több is, és Zsófinak is van Thomasos könyve! :wink:
Vendég
 


Anikó: khmm, khmm, lehetne ennél (jóval) részletesebben ezt a recit? :oops: És csakis ergo! És csakis háton!!! Azért fáj a hátad, mert az elölhordás nem tesz jót a gerincnek. Ha felpattintod a hátadra Blankit, nem fog fájni a hátad.

Annus: nagyon szépek vagytok! :) Végül a torta honnan?

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus, nagyon szépek vagytok!!!!
Vendég
 


Képzeljétek, többért sikerült eladnom az Amazonas hordozókendőt a teszveszen, mint amennyiért vettem! :-) Egymásra licitálgattak a végén! :-)
Vendég
 


Helló!

Hanna is mostanában olyan hangokat ad,mintha kakilni akarna. De mégsem.

Niki! Hol voltatok úszni, győri élményfürdőben? Vettél Lilinek úszópelust?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Tinu, ok, ok. Piskótát azt tudod, gondolom.
Szal krém: 2 pudingpor, 6-8 ek cukor és 2 tojássárgája kikeverni, hozzá a liter tej és felfőzni. Ha kész, lehet belekeverni a gesztenyemasszát.
Melyik részét nagyoltam még el?

Ordít a gyerekem, nem tom mi baja. Egy hete kb. alig lehet lerakni, rajtam lóg folyton. De most ez se jön be. :?: :?: :?: :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hát reagálni azt hiszem nem tudok. Csak futólag olvastam mindent, egy szörcsögős meg egy középfülgyuszis gyerekkel örülök, hogy ennyire is futotta. :)

Láttam volt szó 300 ft-os popsitörlőről. Tescoban most van egy új saját márkás popsitörlő 300-ért, fini az illata, elég nedves, még minták is vannak rajta és vastag is. Szóval jó és occsó. Én bevásároltam belőle.

Azt a mandulás fini tortát lementettem, egyszer kipróbálom.

Böbi! Mennyiről indítottad az Amazonas kendőt?

Kép
Kép
g_reny
 
 


a Dunapart Rezidenciában, aha vettem hádzsisz pelust meg a brednonban uszóbugyit fölé!

Kép
Kép
mniki84
 
 


annus szépek vagytok :)

mi mire elkészültünk Éduáék hazajöttek, azóta meg nyűglődés van, nyafi kis kaja aztán büfi és kezdődik minden előről :(, ha meg lenn vagyunk egy hangja nincs még ha éhes akkor sem, csak mire belaszik akkor már jöhetünk fel és fel kell ébreszteni, nem hagyhatom a pincében :)

anikó nekem is kellene valami hordozóeszköz, szerintem mei tai lesz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anita, Böbi a mellszívótokat mennyiért gondoljátok eladni?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus a milupa tejpépet eszitek? tegnap rendeltem mintát belőle a neten :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: